FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προπονητολογία

+20
Big bad wolf
Iraklaras07
milano
Γαλαζιος Ηρωας
AntiGrinias
χιλια χρονια ηρα
Knack
DIMSAV
sakoulas74
ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ
xibalba
Pourakla
luxus
rafkyr
John Cena
Bezyr
garba
teo
κατακρεουργημενος
24 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 10/2/2012, 13:18

εγω εχω ξαναπει τη γνωμη μου φιλε. ανοδος με οποιονδηποτε τροπο.
μαυρη μαγεια, βουντου, εξορκισμοι ή νικες.
υπαρχουν διαφοροι τροποι
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από Bezyr 10/2/2012, 21:18

Λοιπον, πιστευω ολοι μας διαβασαμε-ειδαμε στα βιντεακια της bluearena τον νεο κοουτς.
Μου αρεσε, δεν το κρυβω γιατι λεει τα πραγματα με το ονομα τους.
Το εγραψα και εχθες.Ουτε χρονους προσαρμογης, ουτε μονταρισμα ουτε αλλες παπαριες.Τον ακουσατε.Ο προπονητης αμεσα στρωνει την ομαδα και οι παικτες παιζουν.Οσοι μπορουν καλως, οσοι δεν μπορους ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ.
Οταν ο νεος κοουτς σου λεει οτι και αυριο να παιζαμε, εγω θα κατεβαζα την ομαδα για να κερδισει γιατι ο Ηρακλης πρεπει να κερδιζει τα παντα, απλα στελνει στο διαολο τους δημοσιογραφισκους που δεν εχουν κλωτσησει τοπι ποτε και αναλωνονται σε 1002 μαλακιες για να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα σπαζοντας μας τα νευρα.
Ετσι κερδιζει και την συμπαθεια μας και την απολυτη στηριξη μας να δουλεψει και χωρις δικαιολογιες να κανει αυτο που πρεπει για να ανεβουμε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bezyr στις 10/2/2012, 23:17, 1 φορά
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 10/2/2012, 22:06

ας αρχισει με νικη τοτε φιλε.
δουλεια και τιποτα αλλο. ας κανει οτι ξερει. και ευχελαιο αμα θελει Razz
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από sakoulas74 11/2/2012, 08:29

Συμφωνω Βεζυρη σχεδον σε ολα οσα λες, αλλα για τον Σουλη κρατα μικρο καλαθι, ποτε δεν ηταν "προπονητης", ασχετα τι δηλωσεις βγηκε να κανει. Ο τυπος βρηκε τεραστια ευκαιρια να προπονησει τον Ηρακλη και σου λεει "παω να φτιαξω ονομα τωρα πλεον".
Συμφωνοι, σε σχεση με τον Μπιλη μερα με την νυχτα, απο την αλλη ομως θα ειμαι συγκρατημενος, πολυ απλα γιατι ξερω τι σοι παπαριδης ειναι...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από Bezyr 11/2/2012, 12:27

Ας εχει μονο τα ματια ανοικτα η διοικηση.Μην φτασουμε στο αλλο ακρο, να φορμαρονται τα παικτακια και βλεπουμε απιθανες κοτσανες απο τον "θα με αγαπησετε ολοι"
Γιατι η αγαπη συνοδευεται συχνα απο σεξ...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 11/2/2012, 13:09

η ομαδα εχε να δωσει ακομα ποσους αγωνες περιου? 10-12?
για να πουμε οτι και κανει θα πρεπει να κανει νικες στους μισους αγωνες τουλαχιστον λιγες, πολυ λιγες ηττες και καποια χ.
αλλιως δεν θα ειμαστε κοντα στον στοχο.

οφτοπικ.
στη συεντευξη τυπου ξαναειπε ο παπαδοπουλος οτι η ομαδα εχει και πλεονασμα και δινει πολυ βαση στα οικονομικα, να μην ξεφυγουν.
μαλλον πονταρει παρα πολυ στην αδυναμια αλλων ομαδων να επιβιωσουν.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από Bezyr 12/2/2012, 12:47

<<Παπαδόπουλος: «Μου άρεσε πολύ η ομάδα»

Ο Σούλης Παπαδόπουλος προτίμησε τελικά να καθίσει στον πάγκο της ομάδας και έπειτα από τη λήξη της αναμέτρησης τόνισε την αισιοδοξία του για το μέλλον του Ηρακλή, καθώς ήταν φανερά ευχαριστημένος από την εικόνα που έβγαλαν οι παίκτες στον αγωνιστικό χώρο.

Ο Κορυδαλλιώτης κόουτς μίλησε με τα καλύτερα λόγια για το έμψυχο δυναμικό, βάσει των όσων διαπίστωσε στο σημερινό φιλικό, ενώ υπογράμμισε ότι δεν μπορεί να πιστέψει την μικρή συγκομιδή βαθμών των κυανόλευκων.

«Δεν περίμενα τόσο καλή εικόνα από την ομάδα. Δεν προλάβαμε να κάνουμε προπόνηση. Ισα-ίσα μία τακτική. Ειλικρινά μου άρεσε πολύ η ομάδα και απορώ πως βρίσκεται τόσο χαμηλά στη βαθμολογία.

Απέναντι σε μία καλή ομάδα κάναμε επτά-οκτώ τελικές προσπάθειες και όλες ήταν καλές φάσεις. Εντάξει σίγουρα παίζει ρόλο η αλλαγή προπονητή, καθώς τα παιδιά σε τέτοιες περιπτώσεις θέλουν να δείξουν το κάτι παραπάνω» είπε αρχικά ο έμπειρος προπονητής και συμπλήρωσε: «Αυτό που μου άρεσε είναι ότι αυτά που είπα στα αποδυτήρια προσπάθησαν να τα βγάλουν στον αγωνιστικό χώρο. Όταν έχεις καλούς παίκτες δεν χρειάζεται πολύς χρόνος για να βγάλει η ομάδα αυτό που θέλει. Τον προπονητή τον φτιάχνουν οι παίκτες. Δεν μπορείς χωρίς καλούς παίκτες να είσαι καλός προπονητής σε μία ομάδα. Αυτή τη στιγμή η ομάδα δείχνει ότι έχει καλούς παίκτες έμπειρους και νεαρούς. Είναι κρίμα να είμαστε τόσο χαμηλά».

Στη συνέχεια των δηλώσεων του, ο Παπαδόπουλος ανέφερε ακόμη: «Μου έλεγαν ότι η ομάδα δε δημιουργεί ευκαιρίες, αλλά σήμερα είδα ότι κάναμε επτά-οκτώ πολύ καλές στιγμές. Μου αρέσει αυτό το στυλ παιχνιδιού. Ετσι είναι το σύγχρονο ποδόσφαιρο. Φαίνεται ότι η ομάδα έχει να δώσει και φυσικά το γκολ είναι και θέμα τύχης».

Για την αναστολή του πρωταθλήματος, τόνισε: «Οσον αφορά την διακοπή εμείς και Τετάρτη να παίζαμε θα ήμασταν έτοιμοι. Εγώ και οι παίκτες θέλουμε να είμαστε σε δράση. Δεν μας αρέσει να περιμένουμε».

Για το υλικό που έχει στα χέρια του, επισήμανε: «Οταν έχεις καλούς παίκτες πρέπει να τους αξιοποιείς. Ανάλογα με το παιχνίδι θα υπάρχει ένας κορμός παικτών που έχω στο μυαλό μου. Παράλληλα, θέλω να πω ότι μου άρεσε που στεναχωρήθηκαν σήμερα οι παίκτες, κάτι που δεν ίσχυσε στα προηγούμενα παιχνίδια, όπως μου είπαν»


Αν καποιος μου ζητουσε να απαντησω στο: με τι ειδους δηλωσεις θα ημουν ευχαριστημενος απο τον νεο κοουτς, θα απαντησω οτι οι απαντησεις του Σουλη μοιαζουν ιδεατες.
Αυτα απο δηλωσεις.Απο δουλεια ειναι το ζητημα και απο αποτελεσματικοτητα.Αν και αυτα ειναι οπως οι δηλωσεις βρηκαμε λιρα εκατο.
Ειναι ομως και αυτα που λενε τα παιδια εδω μεσα και με κανουν να κρατω μικρο καλαθι, γιατι και αλλοι κανανε στο παρελθον σπουδαιες δηλωσεις, αλλα απο μπαλα...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 17/2/2012, 14:32

απο δηλωσεις παντα καλα παμε.
στην πραξη να δουμε τι γινετε.
για το γκολ που λεει ο σουλης δε συμφωνω και 100%, γιατι τυχη θα ειναι για τον ποδοσφαιριστη που κανει συχνα γκολ σε συνδιασμο με την ικανοτητα του να βρισκει δυχτια.
απλα τυχη σημαινει ας βαλει ο θεος το χερι του Razz
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 01:21

Δηλαδη εσεις δεν προβληματισθηκατε καθολου ;;;πρωτον με τις δηλωσεις σουλη χθες.δευτερον να τα ριχνει στην διαιτησια, και παιδια που ηταν εκει να λαιναι οτι τον ξεσκισε το σκουληκι ο παντζιαρας σ'ολα τα επιπεδα,κοουτσαρισμα στησιμο ομαδος παντου, επαιζαν λεει με μισο επιθετικο το κρισιμοτερο παιχνιδι της χρονιας και η σπουδαιοτερη αλλαγη ηταν που μπηκε ο αμπαλος ο 77 στο 46 να κανει τι;;να μαθει μπαλα εκεινη την στιγμη;;και τριτον η αλλαγη προπονητη να γινεται και να ανακοινωνεται μεσα σε μια ωρα και μαλιστα με κακοσυνταγμενη ανακοινωση.και ποτε;; 4 αγωνιστικες πριν το τελος.σε διαφορες κολοπετινιτσες ειδαμε αλλαγες προπονητων στα τελευταια παιχνιδια ποτε;;;οταν η ομαδα τους ειχε παρει την αγουσα για πτωση,οταν δηλαδη ουσιαστικα τα ειχαν παρατησει.τεταρτον αν η κατασταση ηταν για μπουλο τι λαιται ο σουλης δεν το ειχε καταλαβει; οι παικτες ουτε αυτοι πηραν μυρουδια τιποτε;σκεφτητε αυτα και πειτε μου με τι ψυχολογια πηγε η ομαδα στο κρισιμο αυτο παιχνιδι της χρονιας. ας ελπισουμε ο θεος να βαλει το χερι του και να συνεχισουμε να ΛΑΙΜΑΙ ΗΡΑ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 1/5/2012, 01:35

μετα τον αγωνα με την λευκαδα ειπε ο στοχος μας παραμενει ο ιδιος. τωρα τι αλλαξε σε 1-2 μερες δεν ξερω. ετσι κι αλλιως 4 αγωνες εμειναν θα μπορουσε να πει τουλαχιστον το παλεψα μεχρι τελους.
για το κοουτσαρισμα μπορει αυτα να ξερει αυτα να κανει, και εγω δεν ξερω κιολας και πολλα πολλα για να πω και μια σωστη σχετικα αποψη.
σημερα ειπε πως δεν ειναι για Γ ειναι για παραπανω ο σουλης. οκ, πασο. αυτος ξερει. αλλα σε εμας δεν εκανε και καμια τρελη πορεια πηραμε αρκετα χ καναμε και ηττες καναμε και νικες. πορεια ανοδου δεν καναμε σε καμια περιπτωση.

την περιπτωση να παιξουμε τελευταια αγωνιστικη και να μην ανεβουμε και να φαει κανενα κυνηγητο μπορει να σκεφτηκε Razz και να την εκανε νωριτερα.
τετοιες αλλαγες παντως μονο ο ΗΡΑΚΛΗΣ κανει.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 01:41

Μπορει τεο σ'αυτο το τελευταιο που'λες να εχεις δικιο, αλλα και παλι μου φαινεται τελευταια αγωνιστικη παιζουμε εκτος με τον διλμπερη και οπως δειχνουν τα πραγματα δεν θα'χει αναγκη απο βαθμους ο γαζωρος.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 1/5/2012, 01:59

ναι με διλπερη παιζουμε. εχει ανεβει απο τωρα αλλα και εμεις υπαρχει περιπτωση ναι μεν να κερδισουμε τον διλμπερη αλλα και παλι να μην ανεβουμε λογο συνδιασμου αποτελεσματων/προηγουμενων αγωνων κτλ. οποτε με ενδεχομενη νικη τελευταια αγωνιστικη δε σημαινει οτι ειμαστε καλα.
τωρα ειναι τα ματσακια φωτια που αποφευγει ο σουλης. εκτος απο κρανουλα εχουμε καλαμαρια εκτος, βολο εντος διλμπερη εκτος.
θεωρητικα μονο ο διλμπερης ειναι αδιαφορος και μπορουμε να κανουμε διπλο εκει. οι αλλοι 2 ειναι και κοντα στη βαθμολογια και στα πλει οφ.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 02:07

τα ματσακια φωτια τα παιξε και τα'χασε ο στοκος ηταν το τσιπουρο και ο πολυδευκης για σκεψου να ειχαμε κι'αυτους τους βαθμους;;ΘΑ ΛΑΙΓΑΜΑΙ ΗΡΑ συνεχως.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 1/5/2012, 02:25

ναι εχεις δικιο φιλε. θα ειμασταν στα πλει οφ και δεν θα εφευγε.
τον ιανουαριο ειχε πει εχουμε 10 αγωνες (ή Cool να παιξουμε ακομα, υπολογισε το προγραμμα και ειπε οτι η ομαδα θα κανει 2 Χ και ολα τα αλλα νικες.
τελικα γαμηθηκε το πραγμα πριν φτασουμε καν στο τελος. και εγω θεωρουσα ματσακια φωτια τα 3 τελευταια αλλα επεσα εξω τελικα γιατι ειχα ψιλοστανταρ τα υπολοιπα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 02:35

Ολοι στανταρ τα ειχαμε ρε τεο γι'αυτο και μετα την πιπα απο τυρναβο δεν μπορουσαμε να συνελθουμε 20 μερες,θα πεις γιατι τωρα συνηλθαμε τριχες η ψυχολογια ολου του κοσμου ειναι στο ναδιρ.μονο ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.κι'ο θεος βοηθος.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 1/5/2012, 02:43

στο τελος να δουμε πως θα συνελθουμε φιλε.
και απο που να παρουμε κουραγιο.
ΗΡΑΚΛΑΡΑ παντου, ναι, αλλα μη το γ@μησουμε τελειως το πραγμα.
ΗΡΑΚΛΑΡΑ λεμε οχι γαζωρος.

ο στρατζαλης για ποσο καιρο υπεγραψε συμβολαιο?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 02:45

δεν ανακοινωθηκε τιποτε.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 1/5/2012, 02:56

ναι τωρα το ειδα και εγω.
θα ανακοινωθει επισημα και θα πουν τι παιζει.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 03:17

Τον περιμενουν να ελθει απο τον πυργο,και μαλλον κλεισαν στο μιλητο και οταν ελθει θα φανει απο τον χρονο συμβολαιου τι σκεφτονται.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 1/5/2012, 09:53

ε τουλαχιστον 1 χρονο θα του κανουν και βλεπουμε.
λες να τον κανουν σαν τον ελευθεροπουλο με συμμετοχες, ή ακομα καλυτερα με νικες? Razz
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 15:23

τεο ολα να τα περιμενεις ΗΡΑΚΛΗΣ εισαι τοσα ειδαν τα ματια μας ποιος ξερει ποιοι επηρεαζουν το ποντιλακ.παντως και για να απαντησω και στον xibalba αν ηταν να κανουν κατι σωστο και ειχαν το μυαλο τους στην ανοδο ας περναν απ'την αρχη προπονητη γ εθνικουχο και μερικους καλους παικτες για να εξασφαλισουν την ανοδο και τωρα ας παιρνανε σουλη μουλη και το κακο συναπαντημα για να κανουν ομαδα στην β για τραινο στην α.προς το παρον οι επιλογες τους δεν δειχνουν οτι καλυτερο και εμεις δεν ειμαστε χαρουμενοι να ΛΑΙΜΑΙ ΗΡΑ απροσκοπτα.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από teo 1/5/2012, 17:10

ολα τα περιμενω γι αυτο αμα δουμε σε κανα μηνα να φευγει και ο στρατζαλης εκει να δω τι θα λεμε για σχεδιασμους και ανοδους.

εγω καταλαβα οτι στη Γ ο προπονητης δεν ειναι το παν αλλα οι παιχτες. εχεις καλους παιχτες? θα ανεβεις. δεν εχεις? ε και τον γκουαρντιόλα να εχεις στον παγκο δεν θα αλλαξουν και πολλα πραγματα.
και γενικα βλεποντας το πρωταθλημα στη Γ που εχει 0 τεχνικη και της Β που εχει 0,5 τεχνικη το πιστευω παραπανω.
στην Α ειναι αλλο επιπεδο (με γκογκα π.χ. δεν πας) και εκει παιζει ρολο ο προπονητης.

ποιος μπορει να επηρεαζει τον ποντιλακ και με τι σκοπο?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 17:53

ΤΕΟ σ'απαντω ενα προς ενα.:αμα φυγει ο στρανζαλης σε 'κανα μηνα θα ΛΑΙΜΑΙ ΗΡΑ.και για σχεδιασμους και ανοδους θα λαιμαι χρειαζονται λεφτα και φταιει ο κοσμος και ειμαστε καναπεδακηδες και αλλα τετοια ευτραπελα.στο δευτερο οντως στην γ εθνικη δεν θελεις ουτε καλο προπονητη ουτε καλους παικτες θελεις εντεκα χασαπηδες εγκληματιες πολεμου να παιρνουν το σκαλπ του αντιπαλου.τον ποντιλακ μπορουν να τον παραμυθιαζουν οι αυλοκολακες αυτοι που παραμυθιασαν και τον γκελη και του τα μασησαν και εφεραν την ομαδα εδω, αμα τους ξεραμε θα τους ειχαμε κραξει αλλα δυστυχως το κατεχουν το αθλημα και παραμενουν στο απυροβλητο.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.ελπιζω να σε καλυψα αρχηγε μου.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από xibalba 1/5/2012, 21:59

Αντε να δουμε τι θα δουμε. Δυστυχως η διαθεση ειναι μηδεν , με ολους οσους μιλαω
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προπονητολογία - Σελίδα 3 Empty Απ: Προπονητολογία

Δημοσίευση από DIMSAV 1/5/2012, 22:19

Φυσικα και ειναι η ψυχολογια στο ναδιρ βγαινεις σε μια πολη που εχει και *φιλους* που με το καλημερα τρως δουλεμα εχεις εσυ την τρελλα σου εχεις κι'αυτους. και ΛΑΙΜΑΙ ΗΡΑ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης