FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

+2
teo
Bezyr
6 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 13/7/2012, 20:59

Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ενημερώνει πως δεν τον απασχολεί η απόκτηση κανενός ποδοσφαιριστή, του οποίου κύρια έγνοια είναι σε ποια κατηγορία θα αγωνίζεται η ομάδα στην επόμενη ποδοσφαιρική περίοδο.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 13/9/2012, 13:15

Άνοιξε το διαδικτυακό IRAKLISFC-SHOP και είναι έτοιμο να εξυπηρετήσει τους φιλάθλους του ΗΡΑΚΛΗ.

Πληκτρολογώντας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] οι φίλαθλοι του ΗΡΑΚΛΗ έχουν όλα τα προϊόντα στην οθόνη τους και θα μπορούν να κάνουν αγορές από οποιοδήποτε σημείο της Ελλάδος.

Πλέον οι φίλαθλοι του ΗΡΑΚΛΗ θα μπορούν να προμηθευτούν τα επίσημα προϊόντα της αγαπημένης τους ομάδα κάνοντας κλικ στην επίσημη ιστοσελίδα του IRAKLISFC-SHOP.

Επίσης το IRAKLISFC-SHOP περιμένει τους φίλους του ΗΡΑΚΛΗ να κάνουν "Like" στο Facebook και να κάνουν "Follow" στο Twitter.

Facebook: Iraklis Fc shop

Twitter: @Iraklis_Fc_shop

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


πολυ καλη κινηση
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από xibalba 13/9/2012, 15:21

Επιτελους εγινε το αυτονοητο στο θεμα μπουτικ. Εστω και αργα μπραβο για την κινηση
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 13/9/2012, 16:01

Με αφορμη το e-shop που ανοιξε και τις δηλωσεις Μανικα για τα βοηθητικα, την ταβερνα των ποδοσφαιριστων κλπ
Ολα αυτα καλα, αλλα ΔΕΥΤΕΡΕΥΟΥΣΑΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ.

Χεστηκα ρε Μανικα που θα τρωνε τα παιδια.
Εμενα μ ενδιαφερει οτι αγωνιστικα ειμαστε ΜΗΔΕΝ.
Γιατι ειστε ασχετοι.
Κι εγω ασχετος ειμαι, αλλα δεν διοικω.
Τι να πουμε στις συνελευσεις ρε Μανικα.
Οτι ΕΙΣΑΙ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΗ Γ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΟ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΚΑΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ?
Κατα τα αλλα, βγαινεις και παρακαλας για διαρκειας και μετοχες.

Τελικα καλα το λεει ο αλλος διπλα στους μπλουφανς.Ειστε ηλιθιοι.
Με την εικονα της ομαδος θα τρωγατε πολυ κραξιμο αλλα ας οψεται που ειμαστε λιγο χαλαρα με την προσφατη αποφαση και πιθανον κατι να κανατε εκει.
Γιατι αγωνιστικα ειστε νυχτωμενοι και δεν το καταλαβαινετε οτι ειστε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 13/9/2012, 16:21

κοιτα να δεις, μακαρι να μην περιμενουν την απαντηση απο την επο για τις μεταγραφες γιατι πονταρουν σε ψοφιο αλογο.

επρεπε ηδη να βρισκονται στην μικρα ο ροτσα ο μοτσα κτλ να δοκιμαζονται.

στην τελικη ειτε μας δωσει παραταση η επο ειτε οχι ο χρονος τελειωνει.

να πω την αληθεια μια κρυαδα την εφαγα σημερα. περιμενα να ανακοινωσουμε καποιον παιχτη, οτι κατι καναμε ρε συ, ειμασταν ετοιμη, κατι..

τελικα το χει το ονομα..
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 13/9/2012, 19:16

Οι τιμές πώλησης των διαρκείας-μετοχών

Η BlueArena, σας θυμίζει εκ νέου τις τιμές των εισιτηρίων διαρκείας και των μετοχών του Ηρακλή.

Να σημειωθεί ότι οι τιμές δεν άλλαξαν και παρέμειναν ίδιες όπως είχε ανακοινώσει προ μηνών η ΠΑΕ Ηρακλής.

Παρακάτω σας παραθέτουμε αναλυτικά τις τιμές, τις προσφορές, τον τρόπο και τα σημεία πώλησης…

Θύρα 10: 50€ και με αγορά μιας μετοχής 70€ ( έκπτωση 10€ )- ΑΓΟΡΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ

Θύρα 13: 100€ και με αγορά μια μετοχής 120€ ( έκπτωση 10€ )

Θύρα 4-5-6: 250€ ,δώρο μια μετοχή ( έκπτωση 30€ )

Θύρα VIP GOLD: 500€, δώρο δύο μετοχές ( έκπτωση 60€ )

Έναρξη λειτουργίας της οικογενειακή κερκίδα στη Θύρα 11 του Καυτανζογλείου Σταδίου.

Συγκεκριμένα, όταν ο σύζυγος προμηθευτεί ένα εισιτήριο διαρκείας της Θύρας 11, η σύζυγος με τα παιδιά έχουν το δικαίωμα να εισέλθουν και να παρακολουθήσουν τους αγώνες δωρεάν.

Απαραίτητη προϋπόθεση θα είναι η επίδειξη της οικογενειακής κάρτας, την οποία θα μπορούν να προμηθευτούν από τα γραφεία της Μίκρας.

Επίσης με την αγορά εισιτηρίου διαρκείας για τα VIP GOLD ή για τις Θύρες 3-4-5-6, θα γίνεται έκπτωση 20% στο διαρκείας της συζύγου.

Τα εισιτήρια διαρκείας και οι μετοχές για τις Θύρες 3-4-5-6-11-13 και VIP GOLD πωλούνται από τα γραφεία της Μίκρας, από Δευτέρα έως Παρασκευή από τις 09:00π.μ. μέχρι 20:00μ.μ. και το Σάββατο από τις 10:00π.μ. μέχρι 13:00μ.μ.

Τηλέφωνο επικοινωνίας ΠΑΕ Ηρακλής: 2315510400-14


Για τις θυρες 10 και 13, οι τιμες ειναι καλες.
Για τις 4-5-6 ειναι δυσαναλογα υψηλες.
Για ποια χρονια μιλαμε, για ΤΟ 2005?
Η σκεπαστη εκτιμω οτι θα ειναι αδεια.
Πανω απο 150 ευρω δεν επρεπε να ειναι.
Επισης η οικογενειακη επρεπε να ειναι στο σκεπαστο.
καταχειμωνο ποιο πιτσιρικι θα παει ρε στο ανοιχτο γηπεδο?Επρεπε να ειναι 150 ευρω το διαρκειας του μπαμπα, κανονικο δηλαδη και η υπολοιπη οικογενεια δωρεαν.

ΣΤΟΧΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΟΧΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΛΕΦΤΑ.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 13/9/2012, 19:47

ε ρε φιλε ειναι η ευκαιρια της παε να βαλει κανενα φραγκο στα ταμεια.

παντως σκεψου οτι αν κανεις το νουμερο (πολυ τραβηγμενο) 5,000 διαρκειας πεταλου (μινιμουμ τιμη) ειναι 250,000 ευρω ζεστα χωρις κοπο. να υποθεσουμε οτι ειναι το κοστος της μισης ομαδας περιπου?

αν η σημερινη μερα ειχε και μια ανακοινωση καλο παιχτη θα ηταν περισσοτερη η κινηση στα διαρκειας.

στοχος της παε ειναι να μαζεψει χρηματα τωρα, ισως αργοτερα να φερει και κοσμο.

στοχος μερικων οπαδων του ΗΡΑΚΛΗ ειναι να φερουν τον κοσμο στο γηπεδο.

σε τελικη αναλυση ελπιζω -οχι για μενα για τους υπολοιπους που παιρνουν τωρα διαρκειας με σκοπο να δουν τι? στην Β- η παε να μην τους απογοητευσει.
να κανουμε καλη ομαδα και να ανεβουμε με οποιονδηποτε τροπο.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από xibalba 15/9/2012, 11:36

Πάντως φαίνεται οτι ο πρόεδρος ειναι περιορισμενων δυνατοτητων, τοσο οικονομικα, οσο και ποδοσφαιρικα. Ουτε έτοιμες μεταγραφές ειχαμε, ουτε καλους παίχτες φαινεται να κυνηγαμε και η επιλογη προπονητή ηταν γτπ. Με προβληματίζει πολυ το αυριο και πως θα σταθούμε τοσο στη β φετος αλλα πολυ περισσότερο αμα ανεβούμε στην σουπερκλικα
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 15/9/2012, 13:16

και εγω πιστευω οτι σιγουρα το χρημα δεν ρεει, αλλα και παντα μονο το χρημα δεν ειναι το παν.
η οργανωση μετραει πολυ επισης.

το οτι δεν ειχαμε καποιους ετοιμους να υπογραψουν σημαινει -για μενα- οτι μπορει χρημα να υπαρχει αλλα προλυψη δεν ειχαμε. επρεπε ηδη να ειχαμε σημερα στο φιλικο τουλαχιστον καποιους παιχτες, νεες μεταγραφες.
και για να ανεβουμε σιγουρα θα χρειαστει ενα -καποιο- ανοιγμα.
αν δεν το κανουμε η ομαδα απλα θα μεινει στην κατηγορια.
τωρα για τα ονοματα που ακουγονται πραγματικα δεν ξερω, αμανατιδης, de groot, και ο παιχτης απο ονδουρα, τελειως διαφορετικοι οικονομικα, εγω θα προτιμουσα τον αμανατιδη αν επαιζε μπαλα, αλλα τωρα ο de groot φαινεται καλυτερη επιλογη. τεσπα αυτοι ξερουν καλυτερα, το προβλημα ειναι οτι αν και ειμαστε Β δεν κινουμαστε.
και κατι τελευταιο πιστευω οτι ο κοσμος βοηθαει οικονομικα με τα διαρκειας. δηλαδη τοση οικονομικη βοηθεια σε ομαδα απο τον κοσμο της δεν πιστευω να εχει αλλη ομαδα στην Β.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 15/9/2012, 13:30

xibalba έγραψε:Πάντως φαίνεται οτι ο πρόεδρος ειναι περιορισμενων δυνατοτητων, τοσο οικονομικα, οσο και ποδοσφαιρικα. Ουτε έτοιμες μεταγραφές ειχαμε, ουτε καλους παίχτες φαινεται να κυνηγαμε και η επιλογη προπονητή ηταν γτπ. Με προβληματίζει πολυ το αυριο και πως θα σταθούμε τοσο στη β φετος αλλα πολυ περισσότερο αμα ανεβούμε στην σουπερκλικα

Eτσι ακριβως ειναι.
Και επειδη αυτο διεφανη εδω και πολυ καιρο, απο τοτε που μας ελεγαν οτι η ΑΕΠ εχει πολυ καλο υλικο και θα καναμε περιπατο, αλλα και απο τις μεταγραφες του Γεναρη που ηταν αρτσι μπουρτσι και λολάς,οτι και εμεις, σαν ο πραγματικος Ηρακλης , ο κοσμος του Ηρακλη που απεμεινε δηλαδη, ειμαστε επισης απροετοιμαστοι για το αυριο.
Με ευθυνη της ΠΑΛΗ ΔΕΝ εχουμε οργανωθει, ωστε αρχικα να αγορασουμε μαζικα τις μετοχες και αργοτερα οργανωμενα οταν ερθει η στιγμη, και βρεθει πραγματικος επενδυτης να ζητησουμε απο τον παροντα να αποχωρησει, ή να συνεργαστει μαζι του, αν π.χ αυτος ειναι ΜΕΣΑ απο τους κολπους του Ηρακλη μας.
Δυστηχως η αγαπη για τον συλλογο δεν φτανει, το λεμε και το ξαναλεμε.Ουτε μονο η νοικοκυρωσυνη.
Θετικοτατο οτι φαινεται και τιμιος ο Ποντιος, αλλα ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Ο,ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΠΡΩΤΙΣΤΑ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΗΤΑΝ ΗΡΑΚΛΗΣ.Αγνη αγαπη για την ομαδα ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 15/9/2012, 22:37

ο προεδρος ομως οταν ειπε το "ναι" ηξερε απο την αρχη οτι δεν εχει τις ιδιες ευθυνες με την αεπ, εμεις εχουμε αλλες απαιτησεις.
και ομως δεχτηκε.

ο προεδρος ηταν που ηθελε και αυτος να παιξουμε Β αν δεν ηθελε αυτος δεν θα γινοταν τιποτα.
οποτε αφου εχει γνωσει για τις επιλογες του και τρελος δεν ειναι ξερει και τι ειναι υποχρεωμενος να κανει.

το να κανεις ομαδα ανοδου στην Β δεν ειναι αθλος ουτε και θελει τα μυρρια, εμεις απλα ειμαστε εκτος τοπου και χρονου και εκτος χρονοδιαγραμματος.

το τι εχει στην τσεπη του ο ανθρωπος δεν ξερω αλλα αν εγω ζητουσα δωρο καθε μερα μια φερραρι και στο τελος μου την εδιναν ηξερα απ την αρχη οτι καιει τα αντερα της σε βενζινη.

οσο για την οργανωση του κοσμου κτλ που λες ο χαρταετος πλεον φαινεται και απο την κινα..τοσο ψηλα πεταει.

*για να μην παρεξηγουμε κιολας, φυσικα και οι οπαδοι συμμετεχουν στην οποιαδηποτε κινηση μετοχων και διαρκειας αλλα σε καμια περιπτωση εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να τους δω μπροστα σε μια κινηση συσπειρωσης-οργανωσης του φιλαθλου κοσμου, οχι γιατι δεν το θελω, αλλα γιατι θα χρεωθουν ξανα την οποιαδηποτε μαλακια. και ειναι κριμα να τα ακουει παντα ενα συγκεκριμενο κομματι του κοσμου ειτε φταει ειτε οχι.
και κακοπροεραιτοι στον ΗΡΑΚΛΗ υπαρχουν πολλοι δυστυχως.

αν στον ΗΡΑΚΛΗ για 1 και μονο χρονια αλλαζαν ολοι τροπο σκεψης και αποκτουσαν πραγματικη ποδοσφαιρικη κουλτουρα, και πραγματικη αγαπη για τον ΗΡΑΚΛΗ τοτε πολλα δεν θα ηταν ετσι.
τωρα δυστυχως ανεβει δεν ανεβει η ομαδα πολλα πραγματα θα τα βρουμε μπροστα μας και θα βαραμε παλι το κεφαλι μας στον τοιχο σαν πραγματικοι μαλακες.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 16/9/2012, 20:35

Ο κοσμος του Ηρακλη, δεν διαφερει απο οποιονδηποτε αλλον ΠΕΛΑΤΗ.
Στον Ηρακλη, τον αντιμετωπιζουν σαν επενδυτη (αγοραστε διαρκειας και μετοχες για να κανουμε μεταγραφες) αλλα κουμαντο κανει ο προεδρος της ΑΕΠ.
Αν ο κυριος Παπαδοπουλος την στιγμη που μιλαμε δεν μπορει να διαθεσει 300 χιλ για μεταγραφες, λυπαμαι δεν κανει για τον Ηρακλη.
Και ο Περουκας εκανε παραπονα, να δεν ερχεται ο κοσμος στο γηπεδο κλπ κλπ
Αλλα ξερω οτι εφερνε λαυρακια.
Πουλουσε και επιβιωνε.Αλλα εφερνε και αντικαθιστουσε συχνα.Αλλου επασχε αυτος.
Παρ ολ αυτα, ο κοσμος του Ηρακλη, ειχε καλομαθει για πολλα χρονια με παικταραδες.
Δυστηχως, οι προεδροι που ακολουθησαν, επειδη δεν νιωθανε απο μπαλα, ειτε τους ρουφουσαν το μεδουλι για ασημαντους παικτες, ειτε κανανε λαθος επιλογες σε παλτα πεφτοντας στα κολπα των μανατζαραιων και των εδω λαμογιων.
Ο σημερινος, υποτιθεται οτι εχει καποια εμπειρια.Αρα ξερει οτι θελουμε καλους παικτες, οτι ο Ηρακλης σαν ομαδα Σ ΛΙΓΚ εχει διασυνδεσεις σε αγορες μς παικταραδες πιτσιρικους, και επισης κανενας φιλαθλος μας σημερα δεν ζηταει παραλογα πραγματα.Αν δεν το εκμεταλλευτει αυτο, απλα δεν μπορει να παει το καραβι.
Το γεγονος οτι διεγνωσε μια κατασταση και εκμεταλλευεται το brand name HΡΑΚΛΗΣ, πιστευω συμφωνουμε ολοι, οτι δεν εχει στα χερια του λευκη επιταγη.
Θα μου πεις, στασου να δουμε τις κινησεις ρε συ πρωτα.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.
Απλα, ειναι καλυτερα να φωναξουμε ΤΩΡΑ οτι η ομαδα ειναι για τον πουτσο, παρα μετα το περας των μεταγραφων, οταν θα μας γλενταει ο Πετραν και ο Κουγιας..
Προσωπικα, ποτε σχεδον δεν ζηταω καποιον παικτη.Αυτο ειναι ευθυνη αλλου, που ξερει και τα οικονομικα του προεδρου.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΑΡΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΙΚΤΕΣ.
Ουτε να λεει ο αλλος, να κανει κανα φιλικο να αναπνευσει οικονομικα η ομαδα.
Αν ειμαστε σε τετοια κατασταση, θεωρω οτι πολυ στραβα αρμενιζουμε....
Αυτο, τιποτε αλλο.
Τουμπεκιαζομαι μεχι την σεντρα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από xibalba 16/9/2012, 21:09

Ο κοσμος του Ηρακλη ξερει μπαλα. Εχει δει ποδόσφαιρο. Εδω και μερικα χρονια καθε φορα ζητανε διαρκειας κλπ. Εγω ξερω οτι αμα κανουμε ομαδα πρωταθλητισμού φετος και 5αδας στη σουπερλιγκ, το καυτα θα εχει 8-10 χιλιαδες καθε κυριακη και 20+ στα ντέρμπυ.

Πρωτα φτιαχνεις το προιον και μετα το πουλας
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 16/9/2012, 21:13

Very Happy Very Happy
Αυτα δεν θα τα λες διπλα, γιατι θα πεταχτει κανας μυστηριος να σε χαρακτηρισει.
Tι ειναι αυτα τα αγουρα που θα ασχοληθω και μαζι τους ρε γμτ?
Απορω με μενα μερικες φορες


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bezyr στις 17/9/2012, 15:43, 1 φορά
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από xibalba 16/9/2012, 21:51

Αυτα ειναι αυτονόητα ρε φιλε
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 16/9/2012, 23:48

δεν ξερω ρε σεις αλλα εγω τον ΗΡΑΚΛΗ δεν τον βλεπω πελατειακα και δεν περιμενω να παρουμε παιχτες για να παρω διαρκειας και εννοειται δεν θα περιμενα ποτε αν θα παιξουμε Β ή Γ για να παρω διαρκειας.
διαρκειας παιρνω γιατι γουσταρω ΗΡΑΚΛΗ στην Α στην Β στην Γ και στην Δ και στο τοπικο.

εγω τα βλεπω αλλιως τα πραγματα μαλλον.
δεν ερχομαι σε 1 αγωνα και αν δεν παμε καλα δεν ξαναπαταω.
ουτε ερχομαι μονο σε γαυρο η τουρκο.
ποτε δεν το εκανα ποτε δεν θα το κανω.
πιστευω οτι οσοι "επιβιωσουν" απο αυτες τις χρονιες θα ειναι τελειως διαφορετικοι φιλαθλοι/οπαδοι απο τους υπολοιπους που ξαφνικα θα θυμιθουν τον ΗΡΑΚΛΗ οταν επανελθει στην Α και θα απαιτησουν και πραγματα και θαματα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από xibalba 17/9/2012, 00:09

Εσυ δεν το εκανες και προφανώς οσοι ασχολούνται συνεχεια σε φορουμ κλπ, πανε γήπεδο. Δε μιλαω για μας, αλλα για την πλειοψηφία. Ο πυρήνας ειναι 2-3.000 που τρεχαμε σε πορειες, σε δ και σε γ εθνική. Εμεις μιλαμε για τις 20 των ντέρμπυ. Εκείνοι ειναι πελατες, και αν θες τη γνωμη μου δεν τους κακιζω.
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 17/9/2012, 15:24

η ομαδα για να εχει σταθερα κοσμο στο γηπεδο πρεπει να κερδιζει συνεχεια (η σχεδον συνεχεια)
τελευταια φορα με κωφιδη κοουτς που βγηκαμε 4οι ξεκινησαμε την χρονια -χωρις κανενας να εχει στο μυαλο του οτι θα βγουμε 4οι- και το γηπεδο ειχε στα ντερμπι 20 χιλιαρικα και σταθερα περιπου 10.000+ (δεν θυμαμαι πολυ καλα).
την αμεσως προηγουμενη σεζον τελευταια αγωνιστικη η εικονα στο γηπεδο ηταν απελπιστικη πραγματικα.
τωαρα τι παιζει κατα την γνωμη μου.
ειναι η μεριδα του κοσμου που θα ειναι παντου και παντα και ειναι συνηθως η μειοψηφια.
ειναι οι ντερμπακηδες που για να ερθουν σε 6 ματς σερι πρεπει η ομαδα να πηγαινει για τσου-λου τουλαχιστον.
και ειναι και ο μεσος κοσμος που απογοητευεται και ενω θελει να ερχετε δεν εμφανιζετε συνεχεια παιζει ρολο και η παρουσια της ομαδας ΑΛΛΑ οταν ζητηθει π.χ. γενικο καλεσμα κτλ ερχονται, δεν ειναι αλλου.

λοιπον εγω σε γενικες γραμμες κατανεμω τον κοσμο σε 3εις κατηγοριες απο οπου την 1 την εχουμε σιγουρη (οι στανταρ) και αξιζει να ασχοληθεις περισσοτερο με την 3η.
βεβαια για να γινει αυτο προυποθετει και μια καλη ομαδα, οχι απαραιτητα 3αδας, και ενα γενικο κλιμα σοβαροτητας.
με την 2η περιπτωση δεν ασχολουμαι καν, για μενα δεν αξιζει.
ολοι ειναι εννοειται ευπροσδεκτοι στον ΗΡΑΚΛΗ αλλα η αληθεια ειναι καπου στην μεση, ουτε απο μονοι τους εσπασαν σαν κοσμος, φταινε και οι διοικησεις, ουτε βεβαια και ο κοσμος θα εχει παντα την δικαιολογια.
πραγματικα μερικες φορες νιωθω ηληθιος, αλλα το καταλαβαινω, ειναι διαφορετικη η νοοτροπια, χωρις να ειναι απαραιτητα κακο.
ειναι απλα πως το βλεπει κανεις το πραγμα.
*ενα πραγμα που σιχαινομαι ειναι η κριτικη σε ολους στον ΗΡΑ απο ατομα που δεν εμφανιζονται, ειναι μονο στο φεισμπουκ, στα φορουμ και στα ραδια.

σορυ για το σεντονι. Very Happy
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 17/9/2012, 15:33

Ρε συ Τεο, εχουμε περασει τα 40 και καθομαστε και στεναχωριομαστε για τον Ηρακλη.Αρα ειμαστε αρρωστοι.
Οι λογικοι την κοπανησαν και καναν καλο στην υγεια τους.
Αρα δεν μιλαμε για μας.
Προσεξε ομως κατι.
Το γεγονος οτι γουσταρω Ηρακλη, καποιοι το εκμεταλευτηκαν χοντρα, για να μην σου πω οτι ακομη το εκμεταλευονται.
Θα καταλαβεις με ενα απλο παραδειγμα.
Σε τι διαφερω εγω ας πουμε με εναν γαυρο?
Την αναλογη καυλα εχουμε.
Απλα εγω ειμαι παντα χαμενος και πληρωνω για να με πονουν τα ματια, ενω αυτος ειναι κερδισμενος και πληρωνει αλλα το ευχαριστιεται.
Ποια η διαφορα?
Οτι εκεινον τον βλεπουν σαν οπαδο πελατη, εμενα σαν οπαδο μαλακα.
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ θα επρεπε να με εχει σαν τον καλυτερο πελατη της οχι ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΕΛΑΤΗ,εγω θελοντας και μη ειμαι βασικα ο αγοραστης, αρα πελατης γιατι αν μου εδινε προιον, λογω της τρελλας μου, θα με ειχε και στα δυσκολα.
Οταν με δουλευει, και να θελω να βοηθησω, του λεω να πας να γαμηθεις γιατι με δουλευεις.
Μεγαλυτερη αποδειξη, η παρουσια δικων μας στη Δ και στη Γ.
Πιστευεις οτι οσοι δεν πηγαιναν γηπεδο αγαπουσαν λιγοτερο τον Ηρακλη?
Ή αυτοι που δεν εχουν διαρκειας τον αγαπουν λιγοτερο?
Να πανε να δουνε τι ρε φιλε?
Οχι. απλα, καποιοι πρεπει να καταλαβουν οτι αυτοι πληρωνουν, αυτοι διοικουν, αυτοι κανουν ομαδα, κοινως αυτοι διαμορφωνουν το προιον, κι εγω καλουμαι να βγαλω μερος της επενδυσης τους γιατι μου αρεσει το προιον.
Ετσι γινεται ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.
Αν δινεις σε ενα βαρελι χωρις πατο, και σε δουλευουν κι απο πανω, οπως εκαναν με τον Ηρακλη, απλα σε πιανουν μαλακα.
Αυτο για μενα δεν θα το επιτρεψω να γινει ποτε,γι αυτο και ασχολουμαι.Γιατι αν λειψουν τα λαμογια και οργανωθουμε, θα δω πολυ καλυτερο προιον.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 17/9/2012, 16:04

για μενα στο λεω φιλε ξανα, το οτι καποιοι -αρκετοι- δεν ερχονται στην Γ και στην Δ δε σημαινει οτι ολοι ειναι παραπονεμενοι, ή νιωθουν μαλακες επειδει τους εκμεταλευτηκε η παε.
και εμενα με εκμεταλευτηκε και ολο τον κοσμο.
εγω εχω αλλη τρελα με τον ΗΡΑΚΛΗ, ο καθενας εχει την δικια του.
αλλα ειναι αυτη η ενοχλητικη κατηγορια ανθρωπων στον ΗΡΑΚΛΗ που ποτε δεν εκοψαν εισητηριο, ποτε δεν εμφανιστηκαν σε αγωνες πλην γαυρου, βαζελου, κουλας, σκουλικη, τουρκου, που ποτε δεν εγιναν εστω για το γαμωτο μελη στον ΓΣ, στην ΠΑΛΗ, σε ενα συνδεσμο, οπου σκατα θελουν ΑΛΛΑ εχουν το θρασος πρωτοι πρωτοι να εμφανιζονται σε ραδια κτλ και να κριτικαρουν κινησεις, θεματα του συλλογου..
οι ποιοι ρε φιλε? οι ανυπαρκτοι. ας κανανε καπου μια κινηση. εγω προσωπικα ΚΡΑΖΩ γνωστους μου που ανηκουν σ αυτη την μεριδα ανθρωπων. δεν λεω να ειναι συνεχεια εκει, ο καθενας εχει και την προσωπικη του ζωη ΑΛΛΑ οχι και απο το πουθενα ρε φιλε να ζητας τον ουρανο με τα αστρα χωρις πραγματικα να εισαι καπως εστω ελαχιστα κοντα. πιστευω με καταλαβαινεις, ποιους εννοω και τι εννοω.
αυτοι ειναι το προβλημα και αυτοι συμηθως μιλανε και μιρλιαζουν πιο πολυ απο ολους μας.
στην τελικη αν δεν συμμετεχεις καπου, καπως θα ακους οτι σε ταιζουν ο Μ.Ι. και η μπλε παρθενα, το μετροσοπ και ο καθε μαλακας.

κατα τα αλλα γενικα για τον φιλαθλο κοσμο αυτον που αν κανουμε πουχου ομαδα θα ερθει αυτος θα ειναι παντα ευπροσδεκτος ΕΝΝΟΕΙΤΕ.
και εγω και ολοι μας δεν ειμαστε τοσο βιτσιοζοι να πηγαινουμε απλα στο γηπεδο για το τιποτα.
παμε να δουμε ΗΡΑ, παμε να παρουμε την δοση μας και παμε γιατι εμεις -λογικα- πουχου σημερα πιστευουμε οτι η ομαδα θα ανεβει στην Α, ασχετα αν δεν τα καταφερει.
ελπιζουμε αυτο εννοω.

μιας και που ειμαστε στο τοπικ νεα διοικηση ΗΡΑΚΛΗ προτεινω -απο την στιγμη που εχουμε γηπεδο 30,000+ και δεν παιζει να το γεμισουμε φετος, να ξεκινησουμε μια καμπανια απο την παε σε σχολεια της θεσσαλονικης με 1,2 παλιους και νεους παιχτες και να μοιραζουμε προσκλησεις στα πιτσιρικια, ας δουνε τζαμπα ΗΡΑΚΛΗ τα παιδακια.
εχουμε καιρο να κανουμε σαν ΗΡΑΚΛΗΣ μια εμφανιση καπου, οπως να παμε στο παιδικο χωριο SOS ή κατι τετοιο.
ακομα και μια επισκεψη σε παιδακια με δυσκολες αρρωστιες, καπου στην τελικη.
ολα δεν ειναι μονο μια ΠΑΕ, ειναι και η παρουσια στην κοινωνια.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 17/9/2012, 16:26

Προτασεις για δωρεαν εισιτηρια σε πιτσιρικαδες εχουν γινει και παλια, απλα χρειαζεται κοινη λογικη που οπως φαινεται, οι δικοι μας δεν την κατεχουν ακομα...
Γιατι αν την κατειχαν θα πηγαιναν σε καθε ελληνα ανεργο και θα τους εδιναν με τη καρτα ανεργειας διαρκειας δωρεαν εναντι συμβολικου ποσου, σε μεταναστες που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα αλλες 3-4 χιλ εισιτηρια.Αυτοι δεν επροκειτο να ερθουν ποτε στο γηπεδο καμμιας ομαδος.Απλα θα εκανες επενδυση να κανεις πολλες γριες σε λιγα χρονια.Φαι θελουν ή νερο?
Και μονο επικοινωνιακα να το δεις, κερδος θα ειχαμε.
Που ομως....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 17/9/2012, 16:53

ειναι κριμα να εχουμε τοσο μεγαλο γηπεδο και να μην κανουμε τετοιου ειδους επενδυσεις, πραγματικα.

ας ερθει ο οποιοσδηποτε απο την στιγμη που δεν καθετε ουτε στην πλατη μας ουτε και ζηταει χρηματα.

ισα ισα ειδικα για τα παιδακια παρα πολυ θα χαιρομουν να γινοταν αυτη η κινηση!
οι καιροι ειναι δυσκολοι και απο τη στιγμη που το γηπεδο δεν το νοικαζουμε με την χωρητικοτητα μας παιρνει να κανουμε τετοιες κινησεις.'μετρανε και επικοινωνιακα, αλλα και πραγματικα
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από xibalba 17/9/2012, 19:53

Μπραβο βεζυρη, πολυ καλες ιδεες το μοιρασμα διαρκειας σε ανεργους +1908. Αμα διαβαζει κανεις απο την διοικηση, να ενα επικοινωνιακό τρικ που θα φερει κοσμο , εστω στο μέλλον
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 19/9/2012, 22:22

λεμε ιδεες, καλα κανουμε, εχουμε ορεξη αρκετη αλλα ρε γαμωτο εκει στην διοικηση γιατι δεν νιωθουν τοσο? εκτος και αν υπαρχει προβλημα και δεν το λενε.

καλες οι ιδεες μας αλλα εγω τωρα θα ηθελα να ξερω οτι στην μικρα προπονουνται παιχτες για την Β και οτι ερχονται και αλλοι.
αντι ομως γι αυτο δεν φερνουμε ουτε και τους 2 ισπανους που υποτιθετε κλεισαμε.
γιατι ρε γαμωτο? ειτε ειναι εδω ειτε εκει ειναι το ιδιο πραγμα.
στο κατω κατω αν παιξουμε Γ (που δεν θα παιξουμε) θα φυγουν. γιατι να μην προπονουνται με την ομαδα?

το φιλικο με την καβαλα εμεινε να δουμε το κατα ποσο ειναι ετοιμη η ομαδα.
αλλα και ολο αυτο τον καιρο καλο ειναι να συγκρινουμε καταστασεις του τοτε με το σημερα, να βλεπουμε τα + και τα - οσο αναφορα την διοικηση.
για μια ακομη φορα standby.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 2 Empty Απ: Πρωτη διοικηση ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 5/10/2012, 18:52

Οσοι βρεθειτε στη 13 την Κυριακη, μην ξεχασετε να προμηθευτειτε απο το σπιτι νερα.Παλι 30αρι θα χτυπησει και η ΠΑΕ μας ειναι πολυ απασχολημενη με τα "σοβαρα" προβληματα ωστε 10 Οκτωβριου και ακομη δεν ελυσε ολα τα θεματα με το κυλικειο του σταδιου.Αληθεια εισιτηρια παλι δεν θα εχει απ εξω?Why?
Ξερετε, αυτα τα μικροπροβληματακια ποσο μετρανε στον φιλαθλο-οπαδο ετσι και δεν παει καλα η ομαδα?
Cool cherry Rolling Eyes Rolling Eyes

Αλλα ξεχασα, ολοι οι οπαδοι του κοσμου ειναι ΚΑΙ πελατες, στον Ηρακλη, μαλακες.
Αντε, τουμπεκι λιγο ακομη.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης