FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

+22
Teoscooter
kostakis
dimitris08
Hurricane
iraklis_athens
lll
Margasv10
AntiGrinias
Ιολαος
milano
Γαλαζιος Ηρωας
Big bad wolf
Mirlas1908
teo
Knack
Bezyr
Coleman10
Hood
Iraklaras07
κατακρεουργημενος
mos
dr. drake ramore
26 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 23 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 4/4/2016, 22:03

Φιλε μου σορρυ αλλα απο την στιγμη που πληρωνουμε εκτος απο οπαδοι ειμαστε και πελατες.

Και πρεπει η παε καποτε κατι να κανει για να φερει κοσμο.

Οι δικαιολογιες αυτες χρησιμοποιουνται κατα βαση οταν το πραγμα στην παε σφιξει τοσο που ετοιμαζονται για ηρωικη εξοδο.

Καποιος εχθες λοιπον ειπε για το φαινομενο νιονιος.ομαδα παραρτημα.
Εγω λοιπον θα φερω δυο αλλες ομαδες φαινομενο ως παραδειγμα.
Ατρομητος και τριπολη. Ομαδες διχως κοσμο κι ομως και ευρωπη επαιξαν και πιο οργανωμενες ειναι απο εμας.
Εχουν 70.000 διαρκειας;
Οχι.. Απλα εχουν ΚΑΙ επενδυτη.
Που εμεις ΔΕΝ εχουμε και οσα διαρκειας και να αγορασουμε ο καναδος θα μεινει καναδος.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Big bad wolf 4/4/2016, 22:48

Το θέμα με το Καυτανζόγλειο δεν είναι απλό. Και εντάσσεται και αυτό στην ΜπαοΥΓκΟΠΟΙΗΣΗ της πόλης για την οποία λέω εδώ και καιρό. Αν ακούστε ότι θέλουν να μετακινηθούν εκεί γιατί θα είναι πιο εύκολη η αστυνόμευση των αγώνων τους μη σας κάνει εντύπωση. 

Και ο Παπασάκ πολύ καλά θα κάνει να πάρει την ομάδα και να φύγει. Δε γίνεται να συντηρούμε 70 χρόνια το γήπεδο και του χρόνου να έχει πχ ασπρόμαυρα καρεκλάκια και μπουτίκ με εξωτικά πουλιά.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1342
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 4/4/2016, 23:08

Προσωπικα το σιχαινομαι το καυτα για πολλους και διαφορους λογους.

Ας παει ο τουρκος ας παει οποιος θελει.
Αμα πεσει κιολας ακομα καλυτερα

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 5/4/2016, 07:14

Αμα παμε ευκαρπια λενε πως θα το κανουν πολυ ωραιο το γηπεδακι
Τωρα με τι λεφτα δεν ξερω...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 5/4/2016, 14:21

Ισως απλα να γινετε ολη η κουβεντα για:
1. Να πεσει το ενοικιο
2. Να ασχολουμαστε με το γηπεδο και οχι με την ομαδα.
Σε περιπτωση που πραγματικα σκεφτονται να πσμε εκει μονιμα ας δουν και αν εχει μελλον η υποθεση εκει και γενικα ολες τις παραμετρους.

Τωρα εν ετη 2016 να πηγαινεις σε αλλο γηπεδο και να μην ειναι εστω σκεπαστο ολο ειναι μαλακια..π.χ. Για συτο θα μπορουσαν να παρουν αδεια απο το κρατος;(δεν ξερω παραδειγμα φερνω).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 5/4/2016, 15:10

Μαθαίνω η Α.Θ 10 δεν είναι υπερ της αλλαγής γηπέδου. 
Σόου θα έχουμε πάλι με τον Καναδό...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Coleman10 5/4/2016, 19:03

Πολυ περίεργο θεμα αυτο με την ευκαρπια, σιγουρα εχει καποια θετικα αλλα και πολλα αρνητικα. 
Στο μυαλό μου ο Ηρα ειναι η ομαδα του κεντρου της πολης κσι η ομαδα του καυταντζογλειου, οσο και αντιποδοσφαιρικο να ειναι το γηπεδο. Μου φαίνεται σαν υποβαθμιση η αποκρυνση απο το κεντρο για καπου εκτος πολης. Σαν μικρο παιδι θυμάμαι την ευκαρπια και ηταν ενα συμπαθητικο γηπεδακι που μπορουσε να μετατραπεί σε βουρκος οταν εβρεχε. Συν την δυσκολη προσβαση αν δεν εχεις αμαξι. 
Απο την αλλη με δελεαζει η ιδεα να '' φτιαξουμε'' εστω και ετσι κατι δικο μας, που θα μας κάνει να το νιωσουμε σαν σπιτι μας. Φυσικα απαραιτητη προηποθεση ειναι η αυξηση της χωρητικότητας σε τουλαχιστον 12000-12500 χιλιαδες και η δημιοηργια καταλληλων δομων για αξιοπρεπη προσβαση και παραμονη στο γηπεδο. 
Μια τετοια αποφαση θα εχει τα θετικα και τα αρνητικά της
Coleman10
Coleman10

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 5/4/2016, 20:53

Ο κυριος εκ Καναδα, αμα νομιζει οτι πρεπει εμεις να ξεσπιτωθουμε απο την εδρα μας(καλη-κακη ειναι η ιστορια μας).για να παει ο κολοτουρκος να παιξει μεχρι να γινει το δικο του τρελος παπας τον βαφτισε.
Να αφησει τις μαλακιες, να προχωρησει την ενδυναμωση της ομαδος , και αμα θελει στην Ευκαρπια να παει ο τουρκος.
Εμεις αν ειναι να φυγουμε απο το γαμιολοΚαυτα (κι εμενα δεν μου αρεσει αλλα αυτο ειναι), να φυγουμε ΜΟΝΟ για το καινουριο μας γηπεδο στη Μικρα, ή αν δεν γινεται για το καινουριο μας οπουδηποτε αλλου.
Σε κοτετσια ο Ηρακλης δεν παιζει.Πόσο να τον μικρυνουμε ακομη ρε παιδια?
Ο Ηρακλης ΤΟ ΓΕΜΙΖΕ αυτο το γηπεδο.
Γ@μησαν την ομαδα, τωρα θελουν να μας πανε και στα κοτετσια.Ειμαι καθετα αντιθετος.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 5/4/2016, 23:03

Coleman φιλε και εγω εχω στο μυαλο μου τον Ηρακλή σαν ομαδσ του  κεντρου ΟΜΩΣ αν χτισουμε  πχ στην Μικρα παλι εκτος κεντρου ειμαστε, 
Οποτε για μενα οπουδηποτε αλλου εκτος καυτα θα ειναι εκτος κεντρου. Ανατολικα δυτικα το ιδιο ειναι.
Τωρα στο θεμα της ευκαρπιας συμφωνω ξανα με σενα οτι ειναι θετικοτατο οτι παμε να κανουμε κατι δικο μας προσωπικα δεν με χαλαει ΑΝ φυσικα η αλλαγη εδρας δεν ειναι χαρη στον τουρκο.

Φυσικα εχω τις φοβιες μου για το τι θα κανουν το γηπεδο της ευκαρπιας αλλα δε γαμεις..

Προσωπικα το καυτα το μισω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 6/4/2016, 00:00

Μακαρι Βεζυρη να πανε στο Καυτατζογλειο.Πιστευω οτι θα χασουν το πλεονεκτημα της Τουμπας οπου την κανανε καυτη εδρα.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 6/4/2016, 00:10

Το θεμα ομως ποιο ειναι.
Μετακομιζουμε σε μικροτερο γηπεδο εντελως μπουρδελο.

Ποιον εμπνεει σιγουρια αυτη η διοικηση οτι θα κανει κατι σοβαρο;
Γιατι ολα καλα μισω το καυτα ΑΛΛΑ το τρικ ειναι τα 20+ χρονια δεσμευσης μας με την ευκαρπια.
Να ηταν κανας αλλος προεδρος να πεις οκ αλλα ο συγκεκριμενος δεν μου εμπνεει εμπιστοσυνη ουτε για απλα πραγματα

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 6/4/2016, 00:21

Τεο ας μην κοροιδευομαστε,το εχω γραψει ο Ηρακλειδεας ειναι δυσκολος οπαδος.Για να γεμιζεις ενα γηπεδο με 12.000 καθε αγωνα σημαινει οτι η ομαδα εχει τουλαχιστον μια δεκαετια ανοδικη πορεια και με εξοδους στην Ευρωπη και με καναν τιτλο.
Για την ωρα προεχουν δυο πραγματα.
1.Ενα γηπεδο που να μπορει να γινει καυτη εδρα και να σμπρωξει την ομαδα να παρει νικες.
2.Ενα γηπεδο που να μπορουμε να το αξιοποιησουμε ωστε να αποφερει εσοδα στην ομαδα.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από milano 6/4/2016, 01:02

Εγώ συμφωνώ με πολλά από τα επιχειρήματα και των δύο πλευρών, αλλά αν έπρεπε να αποφασίσω νομίζω θα υπερίσχυαν τα επιχειρήματα της Ευκαρπίας. Τουλάχιστον ας μη διχαστούμε... Ας γίνουν οι κατάλληλες ζυμώσεις και βλέπουμε

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 567
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 6/4/2016, 06:43

εννοειται φιλε οτι σε καμια περιπτωση δεν θα διχαστουμε.
θα προτεινα την παε να βρει ενα τροπο να ρωτησει κ τους πελατες της την γνωμη τους αφου τους αφορα αμεσα!

οι επιφυλαξεις μου δεν εχουν να κανουν τοσο με την επιλογη του ενως η του αλλου γηπεδου αλλα πιο πολυ με την αφερεγγυοτητα της διοικησης.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 6/4/2016, 07:31

Γαλαζιε Ηρωα διαφωνω οτι ο Ηρακληδεας ειναι δυσκολος οπαδος.
Δεν γινετε επι 10 χρονια(!!!!!) να ζητας απο τον κοσμο ΜΟΝΟ λεφτα να μην εχει δει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ επιτυχια και να τον λεμε απο πανω και δυσκολο οπαδο γιατι δεν ειναι τοσο προβατο οσο θα θελαμε.
Το πρωτα στηριξη μετα εργο απο την διοικηση καλως η κακος ξαναζητηθηκε ουκ ολιγες φορες οποτε η οποια δυσπιστια ειδικα σε μια διοικηση που δηλωνει οτι δεν ξερει καν αν θα παρει αδεια (να θυμισω αδεια δεν ειχαμε παρει ΜΟΝΟ οταν μας την εστησαν να πεσουμε σαν δικαιολογια) δεν ειναι περιεργη ουτε ο κοσμος περιεργος. Απλα ειναι πλεον στο επιπεδο κανεις και ΜΕΤΑ πληρωνω αφου το προβλημα εχει εντοπιστει καθαρα στο οικονομικο πιο πολυ δηλαδη ο κοσμος ξυπνησε και οπως αντιμετωπιζεται σαν πελατης (πολυ σωστα) ετσι αντιμετωπιζει την παε σαν καταστημα.
Δεν γινετε λοιπον φιλοι μου οποτε κατι δεν παει καλα να μιλατε για δυσκολο κοσμο κτλ κτλ επειδη η διοικηση ειναι ανυπαρκτη. Και να εχουν τετοιες αντιληψεις φιλαθλοι οπαδοι της ομαδας που εζησαν το κυνηγη του κρατους τις πορειες και τις συλληψεις. Αυτα θα περιμενα να τα ακουσω απο διοικηση και ατομα που τωρα ηρθαν στον Ηρακλη οχι απο εσας ρε παιδια.
Μπειτε λιγο στην θεση του φιλαθλου που θελει μια κυριακη να δει τον Ηρακλη βλεπει αυτο το χαλι και στα καπακια διαβαζει οτι η διοικηση ειναι ανικανη ν κανει 2-3 βασικα πραγματα + οτι λεει πολλα ψεμματα.
Μπες λιγο και θα καταλαβεις γιατι εχουμε 500 διαρκειας και οχι 5.000.

Ενα απο τα μοναδικα καλα που θα μπορουσε να γινει στην ευκαρπια λογο χωρητικοτητας και μονο, ειναι μετα απο σταθερα 3 χρονια αν παιζεις 5αδα και στους 4 του κυπελλου να εχεις το μισο γηπεδο διαρκειας.

Καλη  η θεωρια πρακτικα ομως στο τωρα σκεφτονται να πανε ευκαρπια; ειναι τρυκ ως προς τον κοσμο; ως προς τα ενοικια; 
Και αν δεν ειναι δουλεμα πρεπει αμεσα να βρουν τροπο να ρωτησουν κ τον κοσμο τι σκατα προτιμα.
Οχι μονο να τον θυμουνται για τα λεφτα ε;
Ειδες πως κολλαει και εδω η στηριξη που λες;

Η Αυτονομη θυρα 10 απ οσο ειδα μια αναρτηση στο φβ ειναι αρνητικη
Εγω προσωπικα δεν ειμαι αρνητικος ειμαι επιφυλακτικος γιατι δεν ειδα καποιο σχεδιο, ενα πλανο, ενα οικονομικο πλανο, μια σκεψη τι θα κανουν εκει εν παση περιπτωση.

Οτι και να γινει θα πρεπει να μας βρει ενωμενους.
Αν και ειμαι εντελως δυσπιστος με τον καναδο

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 6/4/2016, 09:34

Εχεις παρεξηγησει τον ορο δυσκολος οπαδος τεο.Ακομα και εαν για 3 χρονια σταθερα η ομαδα βγαινει 5 και παει στους 4 του κυπελλου το πολυ να τα παει τα διαρκειας απο 500 στα 550.Ο λογος ειναι οτι θα τα θεωρησει ολα αυτα πυροτεχνημα και πολυ λιγα για να τον πεισουν να ξαναερθει στο γηπεδο.Δεν τον κατηγορω απλα θεωρω οτι αυτα που ζητατε ειναι παρα πολλα σε συντομο χρονικο διαστημα που θα του δινουν την εικονα του πυροτεχνιματος και δεν θα τον πεισουν.Μην ξεχνας οτι ειδες την μια χρονια να βγαινει η ομαδα στην 4 και την αλλη να παιζει την παραμονη της τελευταια αγωνιστικη.
Ενα κομματι του κοσμου ειναι τελειως ρομαντικο.Θυμασαι τεο στο blue fan οπου καποιοι ελεγαν οτι να παρουμε παικτες ακριβους με την υποσχεση οτι θα τους πληρωσουμε εαν ανεβουμε κατηγορια.Διοτι θεωρουσαν οτι ανεβαινοντας κατηγορια θα μας ανοιγαν τα θρησαυροφυλακια τους και θα μας χαριζαν χρηματα.Το ιδιο και στο γηπεδικο οταν ολες οι ομαδες εχουν δικα τους γηπεδα που τα αξιοποιουν εμπορικα και εμεις να εχουμε ενα γηπεδο οπου πεταμε 200.000 και μας απαγορευουν την εμπορικη τους αξιοποιηση.
Οσο για τον Καναδο πιστευω οτι εχει καλες ιδεες και καταλαβαινω τι θελει να κανει.Αλλα μερικα απο αυτα  χρειαζοντε χρονο για να ευδοκιμησουν και καποια απο αυτα τα εφαρμοζει (κατα την γνωμη μου ) λαθος.Ενα μεγαλο λαθος που κατα την γνωμη μου εκανε και κανουμε ειναι να αγνοουμε την πραγματικοτητα του Ελληνικου ποδοσφαιρου.Καπου εκει παρασυρθηκε και θεωρησε οτι θα ξεμπλεκε με τα χρεη ευκολα θεωρωντας οτι ευκολα θα πεισει τους χορηγους και στο πρωτο θετικο αποτελεσμα μιλησε για πενταδα υπετιμωντας τις δυνατοτητες τις ομαδας και υποτιμωντας την σαπιλα του Ελληνικου ποδοσφαιρου.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 6/4/2016, 10:37

Την χρονια που βγηκαμε 4οι καποιοι αν θυμασαι εκραζαν. Πως γινετε να βγαινεις 4ος και να κραζουν την διοικηση; αν θυμασαι ηδη ειχαμε χρεη με σπανουδακη βγηκαμε 4οι και την αμεσως επομενη χρονια πατωσαμε οπως ηταν φυσιολογικο. Γιατι πατωσαμε ομως; γιατι ειχαμε διοικηση που τα γουστα με τις βιζιτουδες στην ιταλια και τις κοκες που επινε τις χρεωνε στην παε και δεν ενδιαφεροταν καθολου για την ομαδα + τα χρεη που ειχαμε. 
Σημερα θελω να πιστευω δεν εχουμε τετοια διοικηση.

Δεν ξερω ομως για ποιο λογο δεν πρεπει να υπαρχει καμια απαιτηση στην ομαδα.
Δεν πρεπει να υπαρχει ουτε στο αγωνιστικο ουτε στο διοικητικο ουτε στο γηπεδικο.
Για ποιο λογο μπορει να μου εξηγησει καποιος σας παρακαλω;
Οταν λοιπον δεν θελετε να υπαρχουν απαιτησεις εξαυλονωντας την καθε υποψια για να ανεβουμε ενα σκαλι πανω, σορρυ δεν θα εχει κανεις καμια απαιτηση απο τον κοσμο ουτε για το ποσοι θα πανε γηπεδο ουτε για το αν θα πληρωσουν ουτε για το αν παρουν διαρκειας.
Ο προηγουμενος μου πουλησε μετοχες που δεν ειδα.
Ο προπροηγουμενος θα με εκανε εξυγιανση με 5 ντικα.
Ο προπροπροηγουμενος κατα τυχη ηταν προεδροκοκακιας σε μια ομαδα που βγηκε 4η και μετα την κατεστρεψε.

Καπου λοιπον τρως μια φλασια οκ ειμαστε οπαδοι αλλα η στηριξη και η ασυλια δεν ειναι ουτε τζαμπα (διαρκειας εισητηρια) ουτε δεν εχουμε αποψη η τις δικες μας απαιτησεις.

Οποτε το να λεει καποιος οτι στο συγκεκριμενο πρωταθλημα οπως ειναι τωρα με λιγα εξοδα μπορεις να διακριθεις και οχι να εισαι κομπαρσος δεν ειναι και καμια αμαν αμαν απαιτηση.

Εκτος και αν η φιλοσοφια του προεδρου ειναι να μην βγει η ομαδα ευρωπη για να μην ανεβουν απο μονες τους οι απαιτησεις και να υπαρχουμε στασιμοι στην μεση του βαθμολογικου πινακα (κομπαρσος).
Τοτε μπορει να βαλει την ομαδα να παιζει στο γηπεδο των λυκων, σε τοσους θα δινει οραμα.

Διαφωνεις χρονικα; ηταν δηλαδη φετος τοσο δυσκολο να μην μαλακιστουν το καλοκαιρι και να βγει η ομαδα ψηλοτερα ειτε στο πρωταθλημα ειτε στο κυπελλο;

Προσεξτε τα χρονια περνανε και γραφουν.

Και κατι τελευταιο για να μην κουραζω με μεγαλα ποστ.
Το σε 2 χρονια ευρωπη (5η θεση δλδ) εγινε 4 για οσους το προσεξαν.
Αρα αγωνιστικα ανεβαινεις σε 4(!!!) χρονια ΕΝΑ σκαλι? Οχι.
Διοικητικα θα ερθει ο εντυ ραμα ta quifsa rop
Και εδω σφιχτους τους βλεπω.
Και παμε να σχολιασουμε την θεματικη ενοτητα. Παμε απο το σαλονι στο αλωνι με βαρκα την ελπιδα.
Δεν εχω κανενα προβλημα να παιξουμε και στου θρασυβουλου το γηπεδο αρκει: 
Να εξηγησει στον κοσμο δημοσια τους λογους της κινησης.
Να ρωτησει τον κοσμο αν συμφωνει αλλιως θα βλεπει μονος την ομαδα
Η προταση του να παμε ευκαρπια για να ειναι ρεαλιστικη, να στηριχθει η απορριφθει θα πρεπει να συνοδευεται με ενα πλανο 3ων κομματιων.
Εργα που θα γινουν εκει.
ΠΟΤΕ θα γινουν.
Τι κοστιζει.
Και μετα το συζηταμε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Ιολαος 6/4/2016, 22:17

Γηπεδο στους χορτατζηδες κι ας καθομαστε ακομα και σε κασονια
Ο Ηρακλης ειναι ομαδα του κεντρου. Και το λεω εγω που μενω δυτικα και η ευκαρπια ειναι 3 λεπτα απο το σπιτι μου.

Ιολαος

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 12/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 6/4/2016, 23:28

αν μπορουσαμε να αξιοποιησουμε την περιουσια του συλλογου θα το ειχαμε κανει ηδη.

η χωρητικοτητα ειναι το τελευταιο που με νοιαζει παντως αρκει να ειναι ποδοσφαιρικο και να πληρει καποιες προυποθεσεις της ουεφα, για να μην αλλαζει η εδρα οταν και αμα παιζουμε στας ευρωπας ( σε 5 χρονια κ αμα...)

το που θα ειναι παλι κλαιν μαιν αφου δεν θα ειναι εκει που λεει ο ιολαος (κ συμφωνω 1908% ποια Μικρα ρε παιδια...).

το θεμα χωρητικοτητας ειναι καθαρα θεμα κομπλεξ.
και εμεις στον ΗΡΑΚΛΗ πολλα ειμαστε αλλα οχι κομπλεξικοι.

οταν ο γαυρος εχει 33.000 γηπεδο στην πρωτευουσα σταθερα πρωταθλημα ευρωπη κτλ και ο βαζελος παιζει σε μικροτερο του σκωληκα γηπεδο για εμας ανω των 20.000 θεσεων παιζει να ειναι ασυμφορο απο πολλες αποψεις (συντηριση, ζητηση εισητηριων κτλ).


χαρακτηριστηκο πιο προσφατο παραδειγμα Ηρακλης βαζελος μπασκετ κυπελλο ( που με το μπασκετ βγαζω σπυρια). γεματο ασφυκτηκα το κλειστο με τα "πεταλλα" να ανταλλασουν συνθηματα. φτιαξε ομαδα, να γινετε αυτο σε γηπεδακι στα κυβικα μας να δαγκωνουμε τα καγκελα..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Bezyr 7/4/2016, 15:53

Περιμενουμε και επισημα να δουμε τί θα γινει με την αδειοδοτηση, κοινως αν ο...επενδυτης μας μπορει να πληρωνει εστω τα διακανονισμενα χρεη.Κι εσεις τωρα σκεφτεστε οτι θα φυγουμε απο το Καυτα, και θα κανουμε την Ευκαρπια "παλατακι" και καυτη εδρα...
Οταν ΜΟΝΟ ο χλοοταπητας εχει κανα 250αρι
Νταξ, μπορει να μας τα κανει δωρο ο Σαββιδης για να αφησουμε το Καυτα ρε σεις...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 14/4/2016, 00:02

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 14/4/2016, 06:26

Μεγάλη ανασα.
Οταν μας τα παρουν σιγουρα δεν θα δουμε ξενοδοχειο η καζινο αλλα γηπεδο αλλης ομαδας
Τουλαχιστον ξερουμε τι θα γινει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 17/4/2016, 13:57

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 17/4/2016, 14:16

Σωστή κίνηση από τον Καναδό . Φαίνεται κάτι κάνει αυτές τις μέρες...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 5 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 17/4/2016, 14:22

Κατι θα κανει αφου καταφερε να χρωσταει παντου.

Αν και ο ντοκτορας9 ειχε εξ αρχης δικιο μουφα ηταν η αλλαγη εδρας, αν 1/1.000.000 μας ελεγαν παντε αλλου δεννυπηρχε σχεδιο ουτε για την ευκαρπια.
Μεγαλε καναδεεε τεραστιε σεντελιδηηηη

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 23 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης