FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

+6
sakoulas74
κατακρεουργημενος
Bezyr
natsinas75
teo
DIMSAV
10 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 15 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από sakoulas74 23/1/2014, 11:09

Τελικα μου φαινεται πως ειμαι ο μοναδικος στο εδω αλλα και στο εκει φορουμ που δεν στεναχωρηθηκα, οχι μονο που αποκλειστηκαμε, αλλα και για το σκορ. Γιατι, πολυ απλα, εξ'αρχης το ειχα εκτος απο το μυαλο μου το κυπελλο. Και για να ειμαι απολυτα ειλικρινης, και 10 να τρωγαμε παλι το ιδιο θα ενιωθα. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ.

Αυτο που με καιει ειναι να ανεβω. Να ανεβω παση θυσια. Τι να το κανω που επαιξα καλη μπαλα; Θα ασχοληθει κανεις επειδη αποδωσαμε; Να το χεσω. Μ'αρεσει που παιζουμε στρωτο ποδοσφαιρο, δεν μ'αρεσει που διαφαινεται οτι θα αρχισουν να τραυματιζονται οι παικτες επειδη δεν πληρωνει ο προεδρος. Μ'αρεσει που υπαρχει καλο κλιμα στα αποδυτηρια (κυριως λογω ογιος), δεν μ'αρεσει που δεν κανουμε καμια μεταγραφη επειδη "περιμενουμε" τους ιρανοι. Μ'αρεσει που ο κοσμος εχει αρχισει να ξυπναει απο τον ληθαργο των τελευταιων χρονων (εξαιρουμενου του παιχνιδιου περσι με παναι), δεν μ'αρεσει που οι οργανωμενοι εκλεισαν ραντεβου με τον μπροεδρα και αυτος εστειλε τους μπατσους.

Ε, σιγα μην κατσω να ασχοληθω με το κυπελλο, εχω να σκεφτω τα χιλια μυρια για το μελλον μου ως παε, οχι το προσκαιρο που ηταν το συγκεκριμενο παιχνιδι. Αυτο που πρεπει να βιδωθει για τα καλα στου καθενος μας την γκλαβα, ειναι οτι σε περιπτωση που και φετος δεν ανεβουμε, εχετε γεια βρυσουλες, το ξενερωμα πλεον θα ξεπερασει καθε προηγουμενο. Μετα θα μεινουμε απλα χιλιοι τρελοι που θα τρεχουμε για οσους δεν το εχουν παρει χαμπαρι...

υγ. παντως, κηπουρος και παπαστερ καλυτερα να μην ξαναμπουν σε αγωνιστικο τερεν, οι τυποι απλα καταλαμβανουν θεσεις ποδοσφαιριστη, γιατι στην πραγματικοτητα μαλλον κατι αλλο επαγγελονται.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 23/1/2014, 15:30

εμενα η ηττα με ενοχλησε σε επιπεδο καζουρας και στο οτι το ταληρο μενει. εμεις ακομα σχολιαζουμε την 6αρα στο σκουλικη. θα μου πεις αλλη κατηγορια εμεις,αλλοι αυτοι, αλλα δεδομενα εχεις δικιο.
τεσπα, το αγωνιστικο για μενα κλεινει εδω φετος. με την κινηση που εκανε ο παπαδοπουλος τον μισω, μ αρεσει ο Ογιος και αυτο που βγαζει στο γηπεδο, αλλα δεν γινετε να ανηκει ο ΗΡΑΚΛΗΣ σε ενα ρουφιανο και εγω να ασχσολουμε με τον αν βαζουμε γκολ ή αν δεν βαζουμε γιατι το κακο ερχετε απο αλλου.

αν θελει ο παπαδοπουλος να κερδιζουμε ή οχι και δυστυχως αποδεικνυει οτι δεν θελει.
ειναι ξενο σωμα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Bezyr 23/1/2014, 17:08

Οταν ολες οι γριες σμφωνουν,πραγμα σπανιο αλλα να που γινεται, και ΔΕΝ γινεται, τοτε κατι βρωμαει.Το σεναριο του Ψωμιαδαη μεχρι και οι πετρες το φωναζουν αλλα δε γαμεις...
Ειλικρινα παρα το οτι παραμενω κονα στην Ηρακλαρα, αρνουμαι να ξοδεψω αλλο φαια ουσια γι αυτην την ομαδα.Το θεωρω  πολυτελεια.Ο,τι σε φερνει σε κατασταση αμοκ, ή το γαμας ή το αγνοεις.
Τι τον κοιτατε ρε, βαρατε ρε  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 
Λοιπον μεχρι να αλλαξει χερια η ομαδα ή να ανεβουμε λιγκα ο ποντιος ειναι απεναντι μου.
Ο Νταλκας μου ηταν περυσι.Αφου τα πουλησε ολα, δεν με απασχολει πλεον.Ευκολα θα ξανακανει τα ιδια.
Βρε ουστ.
Μονο σουτια θα μ ευχαριστουσαν.
Οσο για τον Μακαρο,θα προτιμουσα ξενο επενδυτη, αλλα απο τον μπατιρη χιλιες φορες.
Ξερω, αλλοι κοκκινιζουν, αλλα ετσι ειναι η πορκα ζωη.Αλλιως αλλαξτε το πρωταθλημα για υγιεις επενδυτες.
ΒΡΕ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΠΕΣΕΣ ΜΕ ΔΟΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ!!!
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 23/1/2014, 17:20

δεν πα να γαμηθει ρε συ?
διαβασα και τι ειπε στο μετροπολις. οτι να ναι. πιστευει λεει σε ιρανους και σε αυγανους.

δικαιωμα του ειναι. αλλα δεν σταματαει να λειτουργει η παε και δεν γινεσε ρουφιανος.

βγαζεις κακια φημη..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Bezyr 23/1/2014, 23:33

Tωρα διαβασα τι εγινε.Φοβηθηκε μη φαει σουτια και φωναξε την αστυνομια?Φαντασου.Αν ηταν αληθεια με τον Ιρανο θα πηγαιναν οι δικοι μας για εξηγησεις? Ε ρε παπα που τρωμε απο τον ποντιο. 
Αν βγαλει λαγο απ το καπελο, δεν θα τον πω λαμογιο, θα του δωσω και την ευχη μου  Laughing  Laughing


Ο Υψηλαντης μιλησε σημερα και απ ολα ξεχωρισα το υπογραμισμενο..

Ο Νίκος Υψηλάντης με παρέμβασή του στο "Αθλητικό Μetropolis", την ώρα όπου ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ηρακλής, Θόδωρος Παπαδόπουλος έδινε συνέντευξη, είπε τα εξής:
Αρχικά είπε: «Ηρθα στην ομάδα να βοηθήσω. Kάνω πάντα αυτό που μπορώ και βοηθάω όσο μπορώ. Το είπα από την πρώτη στιγμή στον κ. Παπαδόπουλο, θα πρέπει να σταματήσει να λέει φταίει πάντα ο ένας, φταίει ο άλλος. Αυτός είναι η κεφαλή της ομάδα. Όλα αυτόν βαραίνουν.
Η ομάδα έχει φτάσει σε ένα τέλμα. Πρέπει να υπάρξει άμεσα λύση. Ο Ηρακλής δεν έχει διοίκηση ουσιαστικά. Όλα λειτουργούν πρόχειρα. Χωρίς πλάνο, χωρίς να υπάρχει τίποτα. Κανείς δεν έχει ρόλο μέσα στην ομάδα γιατί ποτέ δεν τους δόθηκαν. Δεν μπορεί να τρέχει την ομάδα ο κ. Μπέζας και να έχει όλους αυτούς τους ρόλους και δεν θέλω να επεκταθώ παραπάνω σε αυτό.
Για το θέμα με τους Ιρανούς: «Βοηθήσαμε με τους Ιρανούς εγώ και ο κ. Χαϊτογλου. Όμως ποτέ και αυτό αν θέλει μπορεί να το διαψεύσει ο κ. Παπαδόπουλος δεν μπλεχτήκαμε σε συζητήσεις, δεν ζητήσαμε κάποιο αντάλλαγμα ή εκφέραμε τη γνώμη μας σε οτιδήποτε έχει να κάνει με την ομάδα».
Για τις πληρωμές: «Ο προπονητής ανέβηκε μετά το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ στα γραφεία και είπε δεν βγαίνουν να κάνουν προπόνηση, αν δεν πληρωθούν. Προσφέρθηκα εγώ ο ίδιος μόλις μου επιστραφούν τα χρήματα (που έπρεπε να πάρω πίσω από την εκχώρηση) να τα επιστρέψω πίσω και έδωσα το λόγο μου στον Ογιος. Το ίδιο διάστημα αυτοί που ετοίμασαν την εκχώρηση δεν την ετοίμασαν τελικώς και αντί τα λεφτά να έρθουν σε μένα πήγαν πάλι στην ΠΑΕ. Και αυτό είναι απάτη».
Για το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ: «Χθες πήγε να παίξει μία ομάδα χωρίς να έχει θέρμανση στα αποδυτήρια, χωρίς ο προπονητής να έχει καν τα dvd του αντιπάλου για να τον μελετήσει και με 19 παίκτες στο ρόστερ (οι εξ αυτών τρεις τερματοφύλακες). Αυτό τα λέει όλα. Και αυτό αναγνώρισε ο κόσμος στην ομάδα.
Για τα διοικητικά και τις συζητήσεις που έγιναν: «Εγώ και ο κ. Χαίτογλου και είναι ευκαιρία να ευχαριστήσουμε τον κ. Χαίτογλου για την βοήθειά του, βοηθήσαμε και οικονομικά. Δεν ήμασταν οι μόνοι όμως. Είναι και άλλος ένας που έχει βάλει πολλά πολλαπλάσια λεφτά από όλους και προς τιμήν του κανείς δεν ξέρει το όνομά του. Αυτός είναι και ο βασικός λόγος που έτρεξε η ομάδα. Ο κ. Χαίτογλου εκτός των άλλων και μόνο με το όνομα του και την παρουσία του βοηθάει τον σύλλογο. Αλλά έκανε και πολλά άλλα.
Αυτό το διάστημα κάναμε επαφές για να έρθουν σε επαφή δύο άσχετοι πόλοι μεταξύ τους για το καλό της ομάδας. «Τρακάραμε» και δεν προχώρησε όμως γιατί δεν είχαμε σαφή εικόνα για την ομάδα (οικονομικά στοιχεία κλπ). Η ανοργανωσιά ήταν τέτοια εντός της ΠΑΕ που δεν ήξερε τι χρωστάει και που χρωστάει. Από όσες προτάσεις όμως έφτασαν καμία δεν ήταν τέτοια που να σταθεί δίπλα σε αυτή των Ιρανών.
Φτάσαμε σε ένα σημείο όπως που δεν βγαίνει το έργο. Κάθε ώρα που περνάει γίνεται ζημιά. Μακάρι και το εύχομαι να έρθει η λύση και ο κ. Παπαδόπουλος να αποχωρήσει έχοντας κερδίσει έστω ένα ευρώ. Γιατί δεν αντέχω και δεν θέλω να υπάρχει άλλο αυτή η καραμέλα που λέει πως όποιος μπλέκει με τον Ηρακλή καταστρέφεται».
Για τον Γκιγιέρμο Ογιος, είπε: «Τον Ογιος τον έστειλε ο Θεός. Πρέπει κάποια στιγμή να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους. Ο άνθρωπος είπε δεν θέλω μεταγραφές, απλά ζήτησε να τακτοποιηθούν καθημερινά προβλήματα που έχει ο σύλλογος. Είναι προς τιμήν του όταν φεύγοντας τα Χριστούγεννα για την Ισπανία ζήτησε να μην πληρωθεί για να τα πάρουν τα λεφτά οι παίκτες. Εχει κάνει μέσα στην ομάδα ένα κλίμα τέτοιο όπου όμοιό του δεν υπήρξε ποτέ. Εγώ για πρώτη φορά είδα έναν ξένο παίκτη να μην παίζει και να λέει δεν πειράζει κάτι παραπάνω θα ήξερε ο προπονητής μου. Εχουμε το σωστό προπονητή και τους σωστούς παίκτες και δεν μπορούμε να τους δώσουμε τα βασικά. Μακάρι να βρεθεί ένας τρόπος, μία λύση... χθες».
Ο Παπαδόπουλος από τη μεριά του δεν διέψευσε τίποτα από όλα όσα είπε ο Νίκος Υψηλάντης, τόνισε ότι ουσιαστικά έχει δίκιο σε όσα λέει, ενώ σε ό,τι αφορά το θέμα του Γιώργου Μπέζα δεν τοποθετήθηκε, λέγοντας «Αν θέλει ας λογοδοτήσει ο ίδιος για τον εαυτό τους»


ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ???


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bezyr στις 24/1/2014, 00:24, 1 φορά
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 23/1/2014, 23:58

λεα ντε..καμια ιδεα..? Razz 

τωρα που σε βλεπω ζεστο..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Bezyr 24/1/2014, 00:23

Μπα, μην παει το μυαλο σου στο πονηρο, εμαθα ποιος εχωσε, το ονομα του επαιξε στην αγορα της ομαδος... Rolling Eyes
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 24/1/2014, 00:28

ε ποιος ειναι τοτε?σοβαρα δεν εχω ιδεα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Bezyr 24/1/2014, 00:37

Λεει το προεντρο

 «Έχοντας περάσει μιάμιση ώρα μετά την λήξη του αγώνα Κυπέλλου και έχοντας φτάσει στην Κατερίνη με πήρε τηλέφωνο ένα μέλος της Αυτόνομης. Το είχα στο χαμηλό και δεν το άκουσα. Αμέσως μετά είδα ότι με πήρε και ο κύριος Μπέζας.


Καλα ρε πουστη μου πλακα μας κανει, στον αυτονομο ηταν στο χαμηλο, στον Μπεζα ηταν στο διαπασων??
Μουχαχα βρε το μπαγλαμα δικαιολογια...


ναι βρε ενταξει, ειδε δυο αναπαντητες... Surprised 


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bezyr στις 24/1/2014, 00:42, 1 φορά
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 24/1/2014, 00:41

οτι να ναι φιλε.να σου πω, στο π.μ. δεν ξερω τι γινετε, δεν ανοιγει. μαλλον εβαλες επικεφαλιδα τελεια και δεν το πιανει το συστημα.αν θες ξανακανα τον κοπο ρε φιλε..

ο παπαδοπουλος μς δουλευει μεσα στα μουτρα..πολυ μπουφος..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Knack 24/1/2014, 11:37

Bezyr έγραψε:Μπα, μην παει το μυαλο σου στο πονηρο, εμαθα ποιος εχωσε, το ονομα του επαιξε στην αγορα της ομαδος... Rolling Eyes
H λογικη (χωρις να ξερω κατι) αυτο λεει:
Αντωνελης και Σια.
Ναι ρε παιδια αλλα μην κραζετε τον Υψηλαντη που δε λεει το ονομα.
Αν δε θελει ο ιδιος ο χοσαδας (και καλα κανει) πως θα βγει και θα το πει;
Γενικα με αυτα που εχουμε δει τα τελευταια 35 χρονια δεν εμπιστευομαστε ουτε τη μανα μας αλλα μην φτανουμε και στο αλλο ακρο.
Στην εποχη των δικομανων και των σωρηδον μυνησεων ειναι εξαιρετικα αφελες να μιλας με ονοματα αν δεν εχεις απτες αποδειξεις για οτιδηποτε. 
Βεβαια στην συγκεκριμενη περιπτωση ο ανθρωπος καλο εκανε και ειναι για μπραβο αλλα αν δεν θελει ο ιδιος να αποκαλυφθει (για δικους του διαφορους λογους) θα ηταν ανηθικο να βγει ο Υψηλαντης και ο καθε Υψηλαντης και να τον ονοματισει.
Τωρα οσον αφορα τον Ποντιο μαλλον εχει χεσμενη τη φωλια του αλλα θα πρεπει να προσεξετε εκει που λεει για την αντιθεση του σε διοικησεις πρωτοδικειου και σε πιεση απο διαφορους για αυτο:

«Όλες οι διοικήσεις Πρωτοδικείου είχαν καταστροφικά αποτελέσματα. Έχουν ευθύνη μόνο για την δική τους περίοδο και αμελούν συνήθως τις παλαιότερες ευθύνες. Γι ‘αυτό και μιλάω μόνο για όσους θέλουν τακτική διοίκηση. Παροδικές λύσεις δεν αρμόζουν στην ομάδα. Εμένα με ενδιαφέρει και το αύριο. Όχι μόνο ένα εξάμηνο ή πεντάμηνο. Το να βάλεις 100.000 στον Ηρακλή δεν είναι λύση. Κλείνουμε τα μάτια και πορευόμαστε για άλλες τρεις εβδομάδες. Οι μέρες είναι μετρημένες. Η ευχή μου είναι να γίνει η συμφωνία με τους Ιρανούς. Εγώ θα βγω κατεστραμμένος από αυτή την ιστορία έτσι και αλλιώς»


ο μεγαλος κινδυνος για το ανωτερω ειναι να αναλαβουν με πρωτοδικειο τα Ηρακλακια και να τα κανουν μουνι (βλεπε Τακηδες) και να γεμισει  η τσεπουλα τους οδηγωντας εκ του ασφαλους σε νεα διαλυση την ΠΑΕ.
Γιαυτο πιστευω ακραδαντα πως η ιδεατη λυση ειναι ξενος επενδυτης (με ολα τα παρελκομενα ξεπλυμα χρηματος παραλληλες επειχηρηματικες δραστηριοτητες κτλ)
Σε περιπτωση που δεν γινεται αυτο να μπουνε Ηρακληδεις με τσεπη (αντωνεληδες θα ειναι; Χαιτογλοι θα ειναι; Ημιονιδηδες θα ειναι; ολοι μαζι; το καλυτερο) δεν με ενδιαφερει ποιοι.
Αλλα ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ (η προς Αλλαχ) 
ΟΧΙ ΗΡΑΚΛΑΡΧΕΣ - ΟΠΑΔΑΡΧΕΣ με διοικηση πρωτοδικειου.


Βεβαια ο ενας δε γουσταρει το Χαϊτογλου γιατι ειναι μπουλης, ο αλλος δε γουσταρει τον Ημιονιδη γιατι δεν πληρωνει τον Ονουατσι (χωρις να γνωριζει τις λεπτομερειες της υποθεσης) ο τριτος δε γουσταρει Αντωνελη γιατι ...ετσι του.
Υπο αυτες τις συνθηκες οτι και να γινει οποιος και να αναλαβει σε 6 μηνες παλι διοικηση θα ψαχνουμε.
Επι πλεον οι Χαϊτογλοι και οι υπολοιποι φραγκατοι και δυνατοι δεν πλησιαζουνε γιαυτο ακριβως το λογο:
Στην πρωτη στραβη δεν θα στηριξει κανενας και θα στοχοποιηθουν  και θα κινδυνευουν με μπουλους και ξυλο.
Μετα μου λετε γιατι δεν πλησιαζει κανενας.
Γιαυτο δεν πλησιαζει κανενας. Γιατι οποιος ασχολειται με διοικηση (και ασχολειται στα σοβαρα) τσουβαλιαζεται με τα λαμογια στοχοποιειται και κυνηγιεται.
Γιαυτο ξεμειναμε απο παραγοντες.
Καλοι κακοι ολοι ενα τσουβαλι.
ΟΧΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!
Κανουμε κι εμεις (οι οπαδοι) λαθη που πρεπει καποτε να τα δουμε και να αυτοκριθουμε με σκοπο το καλο του συλλογου.
Προς το παρον αυτοϊκανοποιουμαστε με την εικονα της κερκιδας των 200 τρελλων που δεν σταματουν το τραγουδι παρα τα κλαρινα.
Και τα κλαρινα συνεχιζονται...
Ο οπαδικος ναρκισσισμος ειναι σαν  πρεζα που μας αποχαυνωνει και δεν βλεπουμε τα πραγματικα προβληματα του συλλογου.
Ενος συλλογου που πεθαινει μη εχοντας κανενα τμημα σε ακμη (παει και το βολλεϋ) και εμεις θεωρουμε οτι ο συλλογος ειναι οι οπαδοι και μονον.
Συλλογο με οπαδους και χωρις τμηματα, αθλητες προπονητες εγω δεν ξερω.
Το τελος ειναι πολυ κοντα και οσοι θαυμαζουν τους οπαδους και τα "επιτευγματα" τους σε λιγο δεν θα εχουν τιποτε να θαυμασουν γιατι πολυ απλα δεν θα υπαρχει τιποτε παρα μονον αναμνησεις για τους παλιους.
Ουτε καν στο μουσειο δεν θα μας βαλουν γιατι η πολη ΤΟΥΡΚΟΚΡΑΤΕΙΤΑΙ και προπαγανδιζοντας αισχρα σβηνει την ιστορια και την παραχαρασει προς οφελος της βρωμερης ρατσας των παροικουντων στο Δενδροποταμο.
Σας τσατισα πρωι πρωι αλλα επρεπε...


ΥΓ.Και για να σας τσατισω παραπανω διαβαστε και δωστε βαση στα bold.Προβληματισετειτε απο αυτα (τα μπολντ) και προσπαθηστε να καταλαβετε τι παιζεται αυτη τη στιγμη στον Ηρακλη.


Πλέον δεν πρόκειται να σιωπήσω, όσοι δε νομίζουν ότι ο Θόδωρος Παπαδόπουλος και οι συνεργάτες του είναι αναλώσιμο επιχειρηματικό μέγεθος,πρέπει να ενημερωθούν οριστικά και πεντακάθαρα ότι δεν πρόκειται να αποδεχθώ λύσεις που επιδιώκονται να επιβληθούν με τη χρήση βίαιης αντιπαράθεσης ή λύσεις ερμαφρόδιτες, τύπου διοίκησης Πρωτοδικείου οι οποίες ιστορικά κατέστρεψαν τον Ηρακλή. Υπάρχει σε εξέλιξη μια επιχειρηματική συζήτηση για την μεταβίβαση των μετοχών του Ηρακλή άλλα και ανοικτή πρόσκληση προς όλους όσους θέλουν να ασχοληθούν  με τα διοικητικά του Ηρακλή να προσέλθουν σε διαφανή, ανοικτή και τίμια συζήτηση. Λύσεις που θα αξιοποιούν το συναίσθημα των οπαδών του Ηρακλή προκειμένου  να επιβληθούν παραγοντικά συμφέροντα, δεν μπορούν να γίνουν αποδεκτές.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Bezyr 24/1/2014, 20:41

Παπαδοπουλος.Οποιος Παπαδοπουλος ναναι.
Εχω μια ομαδα γειτονιας, τους Ποντιους, και ερχονται καποιοι με την προταση να δωσω το αφμ μου με ανταλλαγμα το brand name Ηρακλης.

Διαπιστωση νουμερο ενα.
Ποσο ΒΛΑΚΑΣ πρεπει να εισαι για να δεχτεις?
Ακομα και αν δεν ηξερες, δεν ρωταγες?Τι μπορεις εσυ να προσφερεις οταν, εισαι εντελως αμπαλος, εισαι μπατιρης, δεν ξερεις τον χωρο, δεν εχεις υψηλους φιλους.Να παρεις τον Ηρακλη να τον κανεις τι?
Την πρωτη περιοδο πουλας παπα, την δευτερη το ιδιο, ποιον εχει απεναντι του, τους 150 φιλαθλους της ΑΕΠ ?
Παμε παρακατω.
Βλεπει οτι δεν μπορει.Δεν μπορει ρε παιδι μου, βγαινει και το λεει παρτιδα, μονος μου δεν μπορω.
ΟΚ.
Και τι κανει δηλ?
Αντι να βγει και να πει, παιδια, δινω την ΠΑΕ τοσο, μου αρχιζει τις κλαψες οχι δεν με στηριζει κανενας, οχι δεν ερχονατι στο γηπεδο κλπ?
Η ομαδα στηνεται καθαρα.Διωχνει τον Στραντζαλη οταν εχει στρωσει η ομαδα, και κανει ανεκδιηγητα για να χαθει η ανοδος.Οι οργανωμενοι που τα ξερουν ολα, του στελνουν τελεσιγραφο.
Αυτος, κανει του κεφαλιου του, φερνει διεθυντη για την νεα περιοδο, τεχνικο, παικτες, και αρχικα δεν του βγαινει.Αλλαζει τεχνικο, και του βγαινει λιρα εκατο.Ο νεος κοουτς, κανει σπουδαια δουλεια, και η ομαδα παει καλα.Για ανοδο ομως θελει ακομα 2 κλικ.Να πληρωθουν οι παικτες και να παρει ενα σ.μπακ.
Αντ αυτου, μιλαει με Ιρανους, και η ομαδα οπως και με τον Στραντζαλη ειναι ετοιμη να διαλυθει.Για δευτερη φορα!!!
Και φταινε ποιοι, οι οργανωμενοι που απλα του λενε ή πληρωσε τις υποχρεωσεις σου ή απλα βρες λυση και φυγε?
Συγνωμη, αλλα δεν θα μας τρελανει ο Ποντιος.
Οταν η ομαδα τρωει ταληρο, και οι οργανωμενοι πανε και τους εμψυχωνουν αμεσως μετα, μαζι με τον κοουτς, εμενα αυτο μου λεει οτι οι οργανωμενοι το μονο που θελουν ειναι το καλο της ομαδος, ουτε διοικησεις ουτε τιποτε, και ολα οσα υπονοει ο μπατιρης για πρωτοδικεια και μαλακιες ειναι για τα μπαζα.
Αμεσα να ξεκουμπιστει.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 24/1/2014, 21:24

ρε συ Κνακ when everything fails οι οπαδοι φταινε? στον συλλογισμο σου χανεις κατι -και ελπιζω οτι δεν το ξεχνας εσκεμενα- οτι οι οπαδοι στηριξα τον παπαδοπουλο παρα πολυ. θες συγκρισεις με αλλες ομαδες της κατηγοριας?
αυτα φιλε Κανκ μην τα ξεχναμε.
οπως υπαρχει η αντιδραση του κοσμου οταν τον ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ και οχι οταν λες απλα "παιδες δεν μπορω για τους Χ,Ψ λογους, φευγω" η οποια κατα τη δικια μου ταπεινη, χαζη, οπαδικη αντιληψη ειναι λογικη με ολο το στορι του ΗΡΑΚΛΗ.
κανεις λοιπον δεν θα ελεγε τιποτα, δεν θα εβγανε κιχ, αν ελεγε απλα δεν συνεχιζω εκανα αυτο το ανοιγμα το παιρνω μασχαλι γεια σας. 
νομιζω οτι αυτο που ζουμε απο παπαδοπουλο και μετα ειναι η μεγαλυτερη αποτυχια ever. 

μενουμε ομως και παλι στην αντιδραση (και αυτο παει γενικα σε οποιον σκεφτετε το τι εγινε και οχι σε εσενα προσωπικα φυσικα) οτι οι οπαδοι κανουν και ρανουν.

η αντιδραση λοιπον του πεταλου μετα απο το ρουφιανεμα -γιατι για ρουφιανεμα μιλαμε- θα μπορουσε να ειναι πολυ πολυ μα παρα πολυ χειροτερη, ειδικα σ αυτο τον μικρομεσαιο γιατι ειναι ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ. δεν καταχρεαστηκε απλα χρημα, ειναι τσατσος και νομιζω ηθικα θα σε ενοχλουσε.
ΟΜΩΣ η αντιδραση ηταν εξυπνη και πολυ λογικη αν εχεις ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ.
θα αντιδρασουμε ΟΛΟΙ μαζι και θα βοηθησουμε ταυτοχρονα την ομαδα. 

δεν ξερω αν συμφωνεις με την διοικηση παπαδοπουλου ή οχι ΑΛΛΑ εγω το βλεπω σαν μια καλη ευκαιρια να αποδειξουμε στους παιχτες ειδικια αλλα και στους παρατρεχαμενους οτι με το κουπονακι των 5 ευρω σε ενα αγωνα οχι με τον τουρκο αλλα με ενα χωριο, μαζευουμε λεφτα και σας δινουμε χαρτζιλικη, γιατι προφανως ολοκληρο συμβολαιο δεν μπορεις να πληρωσεις.


οποτε οπως υπαρχουν φιλε πραγματα που απωθουν τον επενδυτη, και ειδικα τον επενδυτη λαμογιο που ειναι γκαραντε και σκοπιμα θα σε δαγκωσει οποτε σου λεει αυτοι ειναι ουγκαλοι, ετσι υπαρχουν και τα πραγματα που αξιολογει ως θετικα ο επενδυτης, οτι ο κοσμος χειροκροταει την ομαδα και ας τρωει πενταρες, το οτι οσο ειναι καθαρα τα πραγματα και ας μην ανεβαινουμε κανουμε τουμπεκα, απλα οταν κανεις την μαλακια να κανεις αυτο που δεν πρεπει γινετε ολικη μαλακια.
αν κι νομιζω παντου γινετε αυτο, αλλα τεσπα.

τελος παντων το θεμα μας δεν ειμαστε εμεις οι οπαδοι αλλα το οτι ο παπαδοπουλος βοηθηκε απο 1002 ανθρωπους τελικα, δειχνει οτι πραγματικα ΔΕΝ θα πουλησει τωρα, ισως γιατι θελει να ΤΣΕΠΩΣΕΙ κανα τηλεοπτικο και σου λεει εχει αρρωστακια ο ΗΡΑ που οταν τον αφησω θα καλυψουν τα χρεη μου, εδω τωρα τους δουλευω και με δινουν χρημα.

αυτο ποσο πιο απλα να το πουν στους ΑΡΔ?

φυσικα γραφω με αφορμη το ποστ σου κι διαφορα αλλα, αλλα προς θεου, δεν τσατιζομαι, κουβεντα κανουμε!
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 24/1/2014, 21:26

α, και ξεχασα το πιο σημαντικο.

οσοι ειναι κοντα στην ομαδα, αν γουσταρουν τοσο πολυ ΗΡΑ και ειναι παω απ ολα τοτε αυτο τους ενωνει ΟΠΟΤΕ μια λογικη ιδεα ειναι να βρεθουν ολες οι δυναμεις μαζι και να παρουν την ομαδα ΟΛΟΙ μαζι, οχι μια ο ενας και μια ο αλλος.

ΟΛΟΙ μαζι και θα τα παμε καλυτερα..απλα η χρονια χαθηκε παλι με τον ηλιθιο τον ποντιο..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από sakoulas74 25/1/2014, 10:08

Θελω να πιστευω οτι η χρονια δεν χαθηκε ακομα. Ειμαι αφελης, γι'αυτο...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 25/1/2014, 11:52

μακαρι να βγω ψευτης ρε φιλε, αλλα αν σου κατσει κανας τραυμτατισμος λιγ οτο ενα λιγο το αλλο χαλαει την ροη της ομαδας. μακαρι να τους παρουμε σβαρνα, αλλα αποδυναμωθηκαμε ή καλυτερα δεν πηραμε 3 επαγγελματιες παιχτες εκει που πρεπει και τωρα παμε με το σκατο στην καλτσα..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Bezyr 26/1/2014, 00:54

Απο αυριο, με καμπανακι την 5αρα απο τον γυφτο, αρχιζουμε να βλεπουμε και την αμυνα.Ετσι κυριε Ογιος? Δεν αρκει η επιθεση μονο-δυστηχως- για ανοδο.
Το αυριανο παιχνιδι δεν ειναι χαρακτηριστικο, αλλα πρεπει ο κοουτς απο αυτα τα λιμα να προετοιμαζει και την αμυνα για τα σοβαρα παιχνιδια που θα ακολουθησουν.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 26/1/2014, 07:33

βλεπω σημερα να παιζουμε απεναντι σε σφιχτη αμυνα. μακαρι να παρει η ΗΡΑΚΛΑΡΑ μας το τριποντο.
εχουν και αυτοι ζορια α οτι διαβασα σε τιτλους.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από sakoulas74 27/1/2014, 11:13

Δεν εχω εικονα απο το παιχνιδι, μονο οτι διαβασα απο το διπλα φορουμ και την μπλε αρενα. Οπως φαινεται, ηταν πιο δυσκολο απ'οσο περιμεναμε το 3ποντο. Ειδικα στο τελος μαλλον μας ανοιξε και ο πατος με το διπλο δοκαρι τους.
Καπως περιεργη η χρησιμοποιηση κολιτσι, ισως κατι να σημαινει για καποιον απο τους αλλους 2;

Μεσα στην βδομαδα ανακοινωνουμε σ.μπακ και μαλλον και επιθετικο παρεπιπτοντως, βλεπω καποιος απο το διπλα φορουμ εχει την ιδια ενημερωση (τουλαχιστον για τον αμυντικο).

Επισης, για το θεμα ονουατσι και την προταση που του εγινε, ο παικτης δεν εχει προθεση να φυγει. Ειναι ικανοποιημενος με την ολη κατασταση στα αποδυτηρια και την πορεια της ομαδας και θελει να βοηθησει. Αλλο βεβαια αν σκασει ζεστο (και αρκετο) χρημα στην παε τι θα αποφασισει ο μπροεδρας.

Προβλεπεται γεματη βδομαδα απο αποψη εξελιξεων, απο την στιγμη που μεσα σ'αυτην κιολας ενδεχεται να απαντησουν οι ιρανοι.

Αντε να δουμε.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Bezyr 27/1/2014, 11:17

Κι εγω δεν εχω εικονα του παιχνιδιου, φοβηθηκα τον καιρο και δεν πηγα, οποτε ο,τι ακουσα απο οφωνο,αλλα παλι στυο 90 καρδιακους μας κανανε.
Αμυντικα εχουμε προβλημα.
Μακαρι να μπουν στο κολπο οι Ιρανοι, εστω και απο το καλοκαιρι.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 27/1/2014, 11:42

ουτε και εγω εχω εικονα παιδες. δουλευα δυστυχως.

διαβασα και εγω διπλα για επιθετικο και μπακ και μαλλον δεν ειναι οι 2 που ειχαμε πει λιγες μερες πριν οτι δοκιμαζονται στην Μικρα. βασικα δεν ασχοληθηκα κιολας.

το θεμα ομως ειναι μην φυγει κανενα Τοιχος ε? Wink 
απο την αλλη εκτος του κηπουρου οι αλλοι 2 ειναι ξενοι (με την εννοια οτι δεν πιανουν θεση ελληνα γενικα).

ο ονουατσι ευχομαι να μεινει και διαβαζω οτι ειναι και πληρωμενος, θα ηταν απιστευτη μαλακια να τον εδινε αυτος που κανει τον προεδρο γιατι ιδιο δεν θα βρει, ουτε εχει προθεσει να βρει, ουτε καν θα ασχοληθει. θα ειναι απλα πληγμα, αποψη μου παντα. οχι 1 βημα μπροστα και 2 πισω εννοω.

τελος διπλα διαβασα οτι κατα την τεταρτη απαντανε οι Ιρανοι. μακαρι να απαντησουν ειτε θετικα (το ευχομαι) ειτε αρνητικα (μακρια μας) αλλα να απαντησουν για να τελειωνει αυτη η ιστορια.

εχω μπερδευτει με τους αλλους που βαζουν χρημα. π.χ αυτος που δεν λαιμαι το ονομα του φανταζομαι ειναι ο plan B της ιστοριας, ηθελε ουτως ή αλλος να μπλεχτει με τον ΗΡΑ. αυτος βαζει σε τρυπιο τενεκε λεφτα με την υποσχεση (γελαμε) οτι θα τα δωσει πισω ο ποντιος ή επενδυει, δηλαδη διατηρει την ομαδα σε τροχια ανοδου (ας πουμε) με σκοπο οταν σφιξει πολυ το πραγμα ο ΗΡΑ που θα παρει να μην ειναι τελειως μα τελειως μπουρδελο?

τελος αν υπαρχουν 2 καλα ειναι:
1.ο Ογιος εχει την ικανοτητα να κραταει παιχτες, για οσο μπορει
2. ο ΗΡΑΚΛΗΣ μα με Ιρανους μα με τους ανθρωπους που δεν θελουν να ακουγεται το ονομα του, εχει καποιους που ενεργα βοηθανε οικονομικα (τουλαχιστον πολυ παραπανω απο εμενα).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Knack 3/2/2014, 10:06

Ευκολη αναμενομενη νίκη.
Ουσιαστικα απο την επομενη αγωνιστικη ξεκιναει το πρωταθλημα ξανα οπου θα κριθει και ποσο αξιομαχοι ειμαστε.
Ειμαστε 7-10 βαθμους πισω απο Κερκυρα και δυσκολα προλαβαινουμε ακομα κι αν φερουμε διπλο εκει μεσα.
Δεδομενου οτι καποιοι βαθμοι θα χαθουν ειτε στο Αιγινιο ειτε στην Καρδιτσα (το διπλο στο νησι ειναι απαραιτητο διοτι με ακομα και με χ δεν παμε πουθενα) για να μη σου πω οτι τα μουνοπανα του "Τουρκος Β" θα ξεσκιστουν στο Καυτα θεωρω οτι ο εφικτος στοχος ειναι να μειωθει η διαφορα στους 3-5 βαθμους και να συνεχισουμε την πορεια στα πλεη οφφς.
Οσον αφορα τις μεταγραφες πανερατοι ειναι ολοι τους και ελπιζουμε σε ενα λαχειο οπως ο Μπαμπα (κυριως οι κοντοι που φερνει ο Ογιος)
Δεν θα πω εμπιστευομαι τον Ογιος και τις επιλογες του διοτι το καλοκαιρι κατι τετοια λεγαμε και για τον πορτοφολα και τιναξε την ομαδα στον αερα.
Ολα θα κριθουν στο χορταρι.
Αν και πιστευω ο Ουρουγουανος ταπας θα παει καλα διοτι απο τα εξτρεμ που διαθετουμε τωρα  αποκλειεται να ειναι χειροτερος.
Το ερωτημα ειναι αν αντεχει το ξυλο της Β εθνικης.
Για τον μαυρο που θα φερουν ελπιζω να ειναι τριποδος.
Για τους ελληνες δεν εχω να πω τιποτε.
Αν παιξουν ολοι μαζι συνολικα μισο ημιχρονο θα ειναι επιτυχια.
Υποθετω οτι μας πληρωσαν για να παιξουν και οχι το αντιθετο.
Αυτο που με τρομαζει ειναι η συνεχομενη παρουσια Παπαστεριαννου στην ενδεκαδα και οτι παμε να ενισχυσουμε τα στοπερ με τον Κουρ(α)δακη 
 Shocked  No  affraid  jocolor (τουρκς alert)
Για τον Παπ εχω να πω οτι κανει οτι εκανε ο Πολυκαρπος απο τον Οκτωβρη του 2009 και μετα.(Πηδηξε απο το καραβι που βουλιαζε και αφησε τον αυτοματο πιλοτο να το στουκαρει)
Το μελλον ζοφερο χωρις διοικηση (ουσιαστικα) και χωρις προοπτικη επενδυτου (αληθεια οι Αγιατολαχ ποτε απαντανε στο τελεσιγραφο?)
Και ακομα πιο ζοφερη προοπτικη που τη βλεπω ναρχεται η σωτηρια απο Ηρακλαρχες.
Ογιος ο θεος την προσευχη σας παρακαλω!

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από sakoulas74 3/2/2014, 10:26

Ειχαμε και αγωνα μπρε. Που, ενταξει, δεν σηκωνει ιδιαιτερη κριτικη μιας και παιζαμε με αντιπαλο εναν απο τους χειροτερους της κατηγοριας.
Παρολα αυτα, μερικες επισημανσεις. Γενικα, οχι απο τις καλυτερες εμφανισεις μας επι ογιος. Μαλιστα, θα'λεγα, πολυ μετρια. Χουα δεν απειληθηκε, οποτε δεν μπορω να πω τιποτα. Αμυντικα, παπαστεριανος και κοντεων ηταν για κρεμασμα. Καποτε πρεπει να σταματησει το ανεκδοτο με τον παπαστερ (δικο του φταιξιμο το γκολ που φαγαμε).
Ιντζογλου και κοντοδημος συμπαθητικοι, ειδικα ο κοντοδημος εχει τρεξει σ'αυτην την αγωνιστικη περιοδο οσο λιγοι, ισως χρειαζεται ξεκουραση.
Μπαμπα και ται τα αναμενομενα, καλος ο πρωτος στον ρολο του αλλα χωρις ιδιαιτερες βοηθειες μπροστα, ται εχει ανεβει καμποσο και αρχιζει να με κανει ρομπα.
Πορτου φανηκε κουρασμενος απο την αρχη του αγωνα, σιατρας καλος εως πολυ καλος (εβαλε και γκολ), τσιλιας πολυ απροβλεπτος (εχει μεγαλες διακυμανσεις στις εμφανισεις του - στο συγκεκριμενο παιχνιδι κακιστος στο 1ο ημιχρονο, καλουτσικος στο 2ο).
Ο ζαχορα εχει αλλαξει προσωπο, θυμιζει κανονικο επιθετικο. Μακαρι να συνεχισει να ανεβαινει και να με κανει πληρως ρομπα.
Για τις αλλαγες, χιονιδης μπηκε και δεν ακουμπησε (ξυπνα ρε γιδι, εισαι στην ουσια ο 2ος επιθετικος της ομαδας γαμω το φελεκι μου, εκμεταλευσου το), παλιογωργης τρεξιμο χωρις ουσια, σαραφογλου οσο περνουσε η ωρα ανεβαινε αλλα ηταν λιγη η ωρα που επαιξε.

Γενικα μιλωντας, δεν αποδωσαμε οπως αλλους αγωνες, αλλα το πρεσινγκ χωρις την μπαλα, οι πολλες πασες, η υπομονη στην αναπτυξη ηταν εκει. Καλο αυτο...

Λιγος ο κοσμος αλλα ζεστος (και αρεσε και στους παικτες αυτο).

υγ. επιθετικος με τριτο ποδι αναμεσα στο δεξι και το αριστερο ελπιζω ο ινκανγκο(-υρας)  Twisted Evil
υγ2. εναν σοβαρο στοπερ να φερναμε ρε γμτ...
υγ3. ο κνακ εχει δικιο, τωρα ξεκιναει το δυσκολο προγραμμα, εκει θα φανει ποσα απιδια χωραει ο σακος.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από teo 3/2/2014, 11:36

νταξει ο αγωνας συμφωνω και εγω δεν χρειαζεται σχολιασμο.

ελπιζω ο Ινδιανος που εφερε ο Ογιος να ειναι ετοιμος και μεσα στην φιλοσοφια της ομαδας μεχρι τα πλει οφ.
ο μαυρος, και αυτος καλος φαινεται (απο καλο πανερι δηλαδη, οχι οτι να ναι) απλα δεν γαμεις υπαρχει και αυτος.

το μπιγκ προμπλεμ ειναι ο παπαστεριανος -που βλεπω το λετε και εσεις. μπορει ανετα να με καψει, δεν κανει, δεν μου αρεσει κιολας προσωπικα, και μαλακια της παε που επρεπε πρωτα πρωτα να βρει ενα στοπερ να τον πλερωσει -γι αυτο δεν το εκανε- και να παιξει μπαλιτσα.
εχει αλλα αδερφια ρε σεις αυτος ο επικινδυνος?

το ματσακι με την νικη ειναι μεγαλη υποθεση. ερχετε απο γκελα αν ειδα καλα, πρεπει να τους κερδισουμε να ανοιξουμε διαφορα και να τους γαμησουμε την ψυχολογια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 13-14

Δημοσίευση από Bezyr 3/2/2014, 18:12

32 Πελεδες να παρουν και αλλους 67 Χπαναγηδες, θα βαζεις 10 και θα τρως 11.

ΣΕΝΤΕΡ ΜΠΑΚ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑ....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 15 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης