FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γεώργιος Γαλανός

5 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από Bezyr 7/4/2014, 19:29

Βγηκε σημερα ο αχυρανθρωπος, ο μπατιρης ο ψευταρας, και μας ειπε οτι δεν μπορει αλλο γιατι δεν υπαρχει μια.
Μας ειπε και αλλα που επισης τσουζουν.Οτι Ηρακληδεις εριξαν τον Ηρακλη στη Δ, οτι δεν ασχολειται πλεον, οτι στο θεμα Ιρανων του λενε να περιμενει, οτι η συμμετοχικη δεν μπορει, οτι βρηκε λυση στο προσωπο του Γαλανου.
Ενα απλο γκουγκλαρισμα αρκει για να θυμηθουμε τι εστι Γαλανος.
"Δεν πληρωνω", ελεγε, γαι τα οσα υποσχεθηκε."Ετσι κανει και το Ελληνικο δημοσιο"
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αυτος ειναι ο Γαλανος.
Στο δια ταυτα τωρα.
Αλλος που να θελει να ασχοληθει δεν φαινεται να υπαρχει.Αρα η λυση Γαλανου γινεται μονοδρομος.
Η ομαδα δεν μπορει να μεινει χωρις ρευστο αλλο.
Οι λυσεις μεσα απο τον Ηρακλη ειναι ο περιεργος Παπαζαφειριου και η οικογενεια Χαιτογλου.
Τον πρωτο δεν τον θελουν πολλοι λογω του χαρακτηρα του, ο δευτερος δεν θελει ο ιδιος.
Αν ο Ηρακλης ηταν ηδη στην Σουπερ Λιγκα, φυσικα επειδη τα εσοδα ειναι πολλα, η ομαδα θα εβρισκε επενδυτη.Τωρα που ΔΕΝ ειναι σιγουρο οτι θα ανεβει, εμφανιζεται ο Γαλανος.
Αν ανεβουμε, θα τσεπωσει μυρια, αν οχι θα παρατησει την ομαδα να πεσει ακομη παρακατω.
Ποιος θα αποφασισει γι αυτα?
Ο Τσιργογιαννης? ο Καραογλου? το ΚΚΕ? οι οργανωμενοι? η Θ10?

Βλεπετε ποσο λειπει η διευρυσμενη λεσχη?
Πεφτουμε σαν ωριμο φρουτο στα χερια ενος ακομη λαμογιου Αρειανου που θα βαλει 300 για να παρει 3000. Καλοφορετος.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από hasnamus 7/4/2014, 20:20

Υπάρχει κάποια πληροφόρηση γιατί κόλλησε το θέμα με το Γαλανό τις προάλλες; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι οτι ήθελε την απομάκρυνση του όγιος και καθώς υπήρξε αντίσταση εκεί, κόλλησε και η ανάληψη από μέρους του. Ο Δόβελλος είπε τις προάλλες οτι πιθανώς ο Γαλανός θέλει να βάλει τα 300 και να πάρει τον Ηρακλή και ο Παπαδόπουλος δεν συναινεί. Σήμερα  ομως φάνηκε οτι οι δυό τους τα έχουν βρεί.

Τι να λέμε τώρα, εναλλακτική δεν υπάρχει και πρέπει να προχωρήσει η υπόθεση. 

Δεδομένου πάντως οτι βγάζει την εικόνα του αποφασισμένου που θα ανεβάσει την ομάδα, σκέφτομαι ή οτι είναι αφελής η οτι θεωρεί οτι με τα λεφτά που έχει στην άκρη θα επηρρεάσει παρασκηνιακα την άνοδο. Γιατι, μόνο ετσι ανεβαίνουμε πλεον

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 8/4/2014, 01:12

οχι φιλε, το κολλημα δεν ειναι ο Ογιος. ο Ογιος ηταν μια προφαση που χρησιμοποιηθηκε ΗΔΗ και καηκε.

το προβλημα ειναι αυτο που λεει συνεχεια ο κλαψας αλλα και ο γαλανος.
θελουν το ΟΚ του κοσμου και το ΟΚ δεν το εχουν.

μην σε επηρρεαζει τοσο το τι εικονα βγαζει, ο κλαψας εβγαζε την εικονα του νοικοκυρη και ως ενα σημειο ειχε τριπλαρει πολυ κοσμο.

το προβλημα ειναι ο κοσμος και εγω ειμαι μαζι του διοιτι ο ποντιος εχει απορριψει αλλες και αλλες προτασεις πολυ πιο σοβαρες που κατα πασα πιθανοτητα οντως θα ελυναν πολλα προβληματα, ομως πλασαρει την λυση γαλανος ως μονοδρομος και αυτο θα επρεπε να σε προβληματιζει.
εγω καταλαβαινω οτι ναι μεν θελει να φυγει, ΑΛΛΑ κατι τον κραταει στο να μην αποκοπει τελειως απο τον ΗΡΑΚΛΗ. ειναι τα χρεη που τον βαραινουν? ειναι οτι μπορει να τα βρει με τον γαλανο για αλλες κομπινες? δεν ξερω.
για τον γαλανο, για ενα ειμαι σιγουρος. ειναι σκουλικη, και οχι στα λογια. οργανωμενο απ οσο γνωριζω σκουλικη και αμφιλεγομενη προσωπικοτητα, βαση των οσο γνωριζω απο δεξια και αριστερα.
με προβληματιζει που ενω ειναι σκουλικη, βαμμενο, δηλωμενο κτλ, ειναι ΟΠΑΔΟΣ Ε, οχι φιλαθλος, ασχολειται με εμας και θελει να μπλεχτει στον ΗΡΑΚΛΗ, ενω θα μπορουσε να κανει το ιδιο ειδικα τωρα στην Γ στην ομαδα της καρδιας του. τεσπα ας το αφησω..

παντως ο τροπος που παρουσιαζονται τα γεγονοτα, ο τροπος που ετσιθεληκα υπο τυπου μονοδρομος "πρεπει" να μπει γιατι "ειναι η μονη λυση" και οτι ο κλαψας τον διαφημιζει συνεχεια δεν μου δινει καλα μηνυματα για το μελλον ολο αυτο.
ειδικα οταν ειναι προτασεις του κλαψα..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 8/4/2014, 01:20

Bezyr έγραψε: Οι λυσεις μεσα απο τον Ηρακλη ειναι ο περιεργος Παπαζαφειριου και η οικογενεια Χαιτογλου.
για τον παπαζαφ no comment. για τον χαλβα, δεν μπαινει λογο νομικων της παλιας παε. θα μου πεις αν ηθελε εβαζε μπροστινο και πισινο κτλ, αλλα δεν ξερω. παντως νομικα χαιτογλου δεν μπορει να μπει στο Δ.Σ. της παε λογο παλιας παε.

<<Αν ανεβουμε, θα τσεπωσει μυρια, αν οχι θα παρατησει την ομαδα να πεσει ακομη παρακατω.
Ποιος θα αποφασισει γι αυτα?
Ο Τσιργογιαννης? ο Καραογλου? το ΚΚΕ? >>

να ξερεις ο καραογλου ΔΕΝ ειναι τοσο αθωος οσο παρουσιαζεται. παλια ειχε πει οτι θελει να παρει ειτε την μπαλα ειτε τον ΓΣ προφανως οταν και δεν ασχολειται αλλο με την πολιτικη, η κινηση με τους συμμετεχοντες ειναι δικια του, δεν θελω να αμφισβητησω την προσφορα του, απλα δεν ειναι τοσο αθωα να το ξερεις, αλλιως θα ειχε κανει κινηση ηδη.
και να ξερεις οποιος σταματαει γιατι βλεπει προβλημα "τον κοσμο" ή τους "οργανωμενους" τον κοιτας με κακο ματι ,μιας και ο κοσμος εχει αντικαταστησει ατυπα τον ΓΣ ή αλλιως τον pure Hρακληδεα που δεν θελει να βγαλει λεφτα ή οτιδηποτε απ την ομαδα. μιλαω για τους καθημερινους "εμας".
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από hasnamus 8/4/2014, 10:40

Οπως μου τα λες, τεο, το πρόβλημα είναι οτι υπάρχει μια εικόνα στον κόσμο οτι ο Γαλανός είναι Αρειανός και αναξιόπιστος;

Το λαμβάνω υπόψιν, ωστόσο λαμβάνω επίσης υπόψιν οτι η mega συσπείρωση των Ηρακλειδέων κατόρθωσε να συγκεντρώσει μόλις 70 χιλιάδες ευρώ και οτι η χρονιά έχει χαθεί αν δεν βρεθεί τις επόμενες μέρες ρευστό

Εφόσον κάποιος βάζει 300χιλ (και έχεις εγγυήσεις οτι τα βάζει) τότε είναι κάπως κουλό να μην τα αποδέχεσαι, ενω την ιδια στιγμη δεν αντιπροτείνεις κάτι. 

Τώρα, για το οτι υπήρχαν προτάσεις να πάρει κάποιος τον Ηρακλή και ο Παπαδόπουλος λέει οχι, δεν το πολυπιστεύω. Νομίζω οτι το κύριο πρόβλημα δεν είναι τα λεφτά, αλλα το οτι οποιος και να πάρει τον Ηρακλή (και ασχετα απο το τι θα κανει) σε δυο χρόνια θα είναι κυνηγημένος και δεν θα μπορεί να πάει ούτε καν στο γήπεδο. Την έχουμε δεί την ιστορία και γι'αυτή την κατάσταση δεν φταίνε μόνο αυτοί που διοικούν. Αυτο εξηγεί γιατί μερικοί γνωστοί Ηρακλειδείς, μολονοτι έχουν τα χρήματα, δεν μπαίνουν στην ομάδα.

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 8/4/2014, 11:01

φιλε την ομαδα πλησιασαν ΠΡΙΝ τον γεναρη να την παρουν ο σεβρολετ απο την πολη μας.
επισης ηρθαν και καποιοι ξενοι να επενδυσουν. οχι ιρανοι και τετοια. παλι δεν εγινε κατι.
και καταληγουμε (ουυ γες) στον γαλανο ως μονη λυση ε;να το τονισουμε αυτο. εγω δεν το θεωρω τυχαιο ουτε αυτο.
για τα λεφτα που λεει οτι εχει, δεν αμφισβητω οτι εχει, αλλα αν θα ασχοληθει. απ το μπασκετακι εφυγε, δεν θυμαμαι την ιστορια τι και πως, αλλα το αφησε ξεκρεμαστο με χρεος (αν δεν κανω λαθος) και με προβληματιζει και αυτο.
εγω αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι η ομαδα ναι μεν να αλλαξει χερια αλλα να μην παει σε καποιον αγνωστο, μην ,χανομαστε κιολας.
το εργο αυτο το εχω ξαναδει με αλλα ονοματα δτυστυχως.
μενει να ερθει και ενας τσιμπιδης που συμπτωματικα γνωριζονται με τον γαλανο ΚΑΙ ανοιξε και στοιχηματικη εταιρια.
συμπτωματικα ολα αυτα παντα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από Bezyr 8/4/2014, 17:38

Τα ονοματα Παπαζαφ και Χαλβα αναφερθηκαν ως χρηματικη ανεση και μονο.Για γριες μιλαμε.
Τωρα για Γαλανο, θεωρω οτι θα αντιδρασουν οι οργανωμενοι.Ηδη αντεδρασαν δηλ γι αυτο και δεν ηρθε τις προαλλες.
Το ιδιοκτησιακο στον Ηρακλη δεν αλλαζει γιατι εκτιμω πως βρισκεται αλλος πισω απο τον Ηρακλη.
Γενικα μ εχει χαλασει.Ολους βεβαια λιγο πολυ.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 8/4/2014, 17:54

να σε προβληματισει γιατρε ακομα παραπαω αν ο γαλανος τα εχει καλα με τσιπιδη.
γιατι μετα μιλαμε για secretbet.εταιρια τσιμπιδη.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από sakoulas74 9/4/2014, 10:11

Το προβλημα ειναι οτι αρκετος απο τον κοσμο μας εχει αρχισει να θεωρει τον γαλανο ως μοναδικη λυση για την συνεχεια της παε. Ολους μας εχει πειραξει η "βολτουλα" μας απο τα χωρια, αλλα να φτασω στο σημειο να παρακαλαω σουπερα (ο οποιος εχει καλες σχεσεις με εταιρια στοιχηματος - ο τεο ειναι καλα πληροφορημενος) να με "σωσει", δεν περιμενα οτι θα το ζησω...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 9/4/2014, 11:39

sakoulas74, φιλε μου, πισω εχει η αχλαδα την ουρα.
με τα λαμογια, τους ψιλικατζηδες κτλ, ειναι σαν να εννονεις ενα παζλ.
τα μουτρα του ο τσιπιδης, τα ειχε απο ενα ματσακι στον γαυρο μοστραρισμενα και σ εκεινη τη φαση επαιζε το "κανω εταιρια στοιχηματος".
το κραταω λεω αυτο το αρχιδι κοιτα να δεις σε εμας θα ερθει.

τον τσιπιδη τον θυμαμαι απ το μπασκετακι και αν και δεν τα θυμαμαι καλα, εχω την αισθηση/εικονα οτι τσιπιδης και γαλανος ειναι πακετακι. γι αυτο για επιβεβαιωση ρωτησα στο διπλα φορουμ τι σχεσεις διατηρουν μεχρι που με επιβεβαιωση ο colbert.

στο facebook ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΟ ΣΟΥ τσιμπαει γριες ο τσιπιδης μαζι με ενα ακομα δεν τον θυμαμαι να τον κραξω και τους προσθετει σε σελιδα του φβ της secretbet. το κραταω και αυτο.


κερασακι στην τουρτα ειναι οτι ο γαλανος "θελει να ειναι μονος" και ο μπουκης κλαψας βλεπει "μονοδρομο" στον γαλανο που εχει καλο φιλο με στοιχηματικη εταιρια.

btw εχθες σε καφε με φιλαρακι πρωιν σεκιουριτη καμια σχεση με ομαδες, κτλ, ριχνω στο τραπδεζι το ονομα γαλανος.
πρωτη αντιδραση του: αν και δεν δουλεψα σ αυτον, δεν πληρωνε, και ειναι μεγαλος παπατζης. απο που τον ξερεις?μην μπλεκεις με τετοιους θα σε χρωστανε για 2 ζωες.


το οτι ειναι σουπερας, το οτι οι γριες εχουν παθει ομαδικη παρακρουση απ την Δ,Γ,Β, ειναι γνωστο, και εγω δεν ειμαι καλα, καθολου καλα, αλλα δεν θα πω σωτηρα τον ψιλικατζη. τουλαχιστον αυτον που εχει τις περισσοτερες πιθανοτητες να συνεχισει το εργο του κλαψα (και ας φανει το αντιθετο και στα οικονομικα) και στο τελος να την πατησουμε διπλα.

σ αυτο, για να τα λεμε ολα με το ονομα τους ευθυνη εχουν και υψηλαντης, χαλβας και ΣΙΑ.
οπως και ο καραογλου. ελα εδω παραδοσιακε χαλβα και παραγοντα. τι σκατα κανεις? μπηκες-δεν μπηκες,χασαμε χρονο και δουλευομαστε?
πιεση θελουν.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από hasnamus 9/4/2014, 14:55

Για τον Ψωμιάδη πάντως δεν υπήρχε η ίδια αντίδραση...

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από Bezyr 9/4/2014, 15:11

hasnamus έγραψε:Για τον Ψωμιάδη πάντως δεν υπήρχε η ίδια αντίδραση...

Τον Μακαρο @has τον εφερε πακετο ο Ρεμας με τον Τακη.
Εγω να σου πω την αληθεια, ημουν υπερ Μακ τοτε, αν και ψηφισα λευκο στην Ψηφοφορια, υπο προϋποθεσεις, και τις ελεγα τοτε.
Σημερα ειμαι ουδετερος ως προς τον Γαλανο γιατι ενω ξερω πολυ καλα οτι ειναι σκουληκι, δεν μ ενδιαφερει αυτο, ουτε το ποιον του, αν ειναι λαμογιο και μπλεγμενος και ιστοριες μ αγριους.Εχω εδω και χρονια αντικαταστησει το "ηθικο υποβαθρο" του καθε προεδρου με το συμφερον της ομαδος.
Ας ερθει ο Γαλανος, αρκει η συμφωνια να ειναι με καποιους απο την οικογενεια της ομαδος που με αξιοπιστια θα ελεγχουν να μην μας πουλαει τρελα.Το αν θα στησει 235 ματς, λιγο μ ενδιαφερει.Αρκει να μην ειναι ο Ηρακλης, και αρκει να μην την πληρωσει ο Ηρακλης για τα πιθανα αισχη του.
Αν αυτος εχει κανα 2-3 ακομη εταιριες . λεμε τωρα, που στηνει το συμπαν , δε πα να το στησει.
Ο ΗΡΑΚΛΗΣ να ειναι απ εξω.Γιατι στην παραμικρη υποψια οτι εστησε την ομαδα πρεπει να τον κουβαλησουν.
Επισης το αν θα βγαλει πολλα απο την αναμιξη του με την ομαδα δεν μας ενδιαφερει.Αρκει οσα αναλογουν σε εσοδα της ομαδος να μπαινουν σ αυτην και να μην γινονται μπουζουκια και λουλουδια.
Εχουμε ομαδα σοβαρη συνεργασιας-ελεγχου? Αν ναι, ας ερθει οποιος θελει.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 9/4/2014, 15:23

hasnamus έγραψε:Για τον Ψωμιάδη πάντως δεν υπήρχε η ίδια αντίδραση...
η ιδια υπηρχε συγκρητικα με τον γαλανο.

αν προσεξες (ασε τον κλαψα απ εξω) ο γαλανος ειπε οτι μπαινει αν τον δεχτουν ολοι και ειδικα οι συνδεσμοι (απατση, Α.Θ.10) γιατι εκει πιθανοτατα να υπαρξει το προβλημα.
οι συνδεσμοι λοιπον δεν τον δεχτηκαν γι αυτο και δεν προχωραει τιποτα.

το ιδιο πανω κατω εγινε και με τον μακαρο. ο μακαρος θελοντας να μπει ηθελε πρωτα απ ολα να εχει τον κοσμο ή την μεγαλη ενεργη μεριδα με το μερος του. αν το ειχε αυτο ο Γ.Σ. δεν θα εκανε καν ψηφοφορια, στο λεω να το ξερεις. μετα απο διαβουλευσεις με τον μακαρο και την αρνηση των οργανωμενων να μπει στα της παε αλλα και του συλλογου, η επομενη λυση του ή τροπος του ηταν η γενικη συνελευση με ψηφοφορια, οπως και εγινε. αν επαιρνε το ΟΚ δεν θα γινοταν αυτο.

οσο για τον γαλανο, μονο και μονο που τον παρουσιαζουν μονοδρομο εχω στραβωσει.
ξερω οτι θα κανει ομαδα, ομαδα που δεν εχει κανει ουτε ο ρεμος, ουτε ο κλαψας 3 χρονια τωρα και αν θελει κανει τρενο. το εκανε στο μπασκετ ε?
τα σωστα δεν θα τα κρυψω.
η αληθεια ειναι ομως οτι στο payment day εξαφανιστηκε.
και εκει εστιαζω εγω.
τωρα αν οπως λες γιατρε, θελει να στησει τα παντα μαζι με το φιλαρακι του τον "ελληνοσερβο" μπορει να το κανει χωρις να εχει παε, μιας και η στοιχηματικη εταιρια υπαρχει ηδη εδω και καποιο χρονικο διαστημα.
το οτι θελει να εχει και ομαδα και στοιχηματζη κολλητο δεν μ αφηνει αισιοδοξο οτι η ομαδα μας θα μεινει εκτος στοιχηματος..
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από hasnamus 9/4/2014, 15:39

Tελικά, μετά από εναν δεύτερο γύρο απόψεων, βλέπω οτι ο Γαλανός δεν μας χαλάει και τόσο πολύ.. Ο τεο μάλιστα είναι και σίγουρος οτι θα κάνει ομάδα τρένο. Τέλος, πάντων εγώ δεν έχω τη δικιά σας πληροφόρηση εκ των εσω, ωστοσο αυτό που βλέπω είναι οτι ασχολούμαστε γενικώς με τρίχες, πετάμε τη μπάλα στην εξέδρα  και πουλάμε και πολύ ηθικολογία. Ο ένας είναι λαμόγιο, ο άλλος είναι Αρειανός, ο άλλος τρέχα γύρευε λες και στο ποδόσφαιρο οι παράγοντες είναι του παρθεναγωγείου. Οι οργανωμένοι δε είναι οι σταυροφόροι της αλήθειας και της κοινής λογικής... Δεν πιστεύω οτι στην παρούσα συγκυρία υπάρχει περίπτωση υγιής και ισορροπημένος άνθρωπος  να ασχοληθεί με τον Ηρακλή. Είναι πολύ ανθυγεινό να το κάνει.

hasnamus

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 9/4/2014, 15:58

μπα δεν με καταλαβες. εμενα με χαλαει οσο και πριν.
σου λεω ομως γεγονοτα, τελος παντων μεσες ακρες οτι σκατα εγινε εκεινη την περιοδο που μπλεχτηκε ο γαλανος. στο μπασκετ εκανα τοτε ομαδα ΑΛΛΑ στο payment day ελειπε. και εφυγε και μειναμε με το ανοιγμα.

τωρα αν εσεις θελετε να μπουμε στο τρυπακι, μονοδρομος γαλανος και αλλα τετοια εγω μπορω να εκφρασω την προσωπικη μου αποψη για το θεμα ΑΛΛΑ με μια διαφορα που ελπιζω να ειναι κατανοητη απο ολους.
ΔΕΝ γινετε η αλλαγη διοικησης της ΠΑΕ να αποφασιζεται απο το αν θελει τον Χ ο Γ.Σ. ή οι οργανωμενοι ή ο Χ,Ψ στην ομαδα.
ειναι ΑΔΙΚΟ για εμας πρωτα απ ολα. και που ξερω εγω κυριε κλαψα, οτι με βαζεις στο τρυπακι γαλανος ή χαος και σε λεω ενταξει εχεις το ΟΚ απο μενα. και?
αν ο φιλος σου ο γαλανος τα κανει μουνι καπελο, γιατι να με βαραινει εμενα η αποφαση να μπλεχτει ο γαλανος απ τη στιγμη που ΕΓΩ δεν διαχειρηστηκα κατι αλλα εκβιαστηκα με εβαλες στο τρυπακι να διαλεξω. 
οποτε κυριε κλαψα, κανε εσυ την επιλογη σου, σε πρωτη φαση ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΟΥ απο την ομαδα και βρες να την δωσεις και διαλεξε ΕΣΥ. αν παλι δεν ερχετε καιποιος ή δεν σ αρεσουν οι επιλογες που εχεις δωσε τις μετοχες στον Γ.Σ. και ΦΥΓΕ. απλα να ξερεις α χρεη τα εχεις ουρα, δικα σου ειναι.

αυτα ΘΕΣΜΙΚΑ. τωρα καφενειακα αν θελετε να πουμε κανα 2 κουβεντες για τον γαλανο και τον ποντιο, εγω σας το ξεκαθαρισα οσο πιο λιανα γινετε οτι ειμαι απ την αρχη αρνητικος και μενω το ιδιο αρνητικος τωρα οσο ειμουν και στην αρχη.
το οτι εκανε ομαδα στο μπασκετ το εγραψα για να δεις οτι η Χ ομαδα εχει το Χ ανοιγμα που μας εμεινε αμανατι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από Bezyr 9/4/2014, 16:09


@Has
Προσωπικα, εδω και χρονια, και στο διπλα φορουμ, και εδω, εχω ξεχωρισει τα πραγματα σχετικα με τον Ηρακλη.
Ο Ηρακλης, δεν ειναι ουτε ο προεδρος του, ουτε οι οργανωμενοι, ουτε εγω ουτε ο Τεο, ουτε οι 50-100 που συνολικα γραφουμε στα φορα και στα fb.
Σαν συλλογος, εχει μια υποσταση πανω απο εναν αιωνα.
Το μοναδικο που μ ενδιεφερε και μ ενδιαφερει στον Ηρακλη ειναι τα συμφεροντα του και η προασπιση των οσων αντιπροσωπευει.
Αν στο τιμονι του βρεθει το μεγαλυτερο λαμογιο, δεν μ ενδιαφερει.Μ ενδιαφερει να μπορω να το ελεγχω, να μην βλαπτει τον συλλογο.
Απο τον Ολυμπιακο, περασαν Κοσκωταδες, Σαλιαρεληδες, ο,τι γουσταρεις.
Τον Ολυμπιακο τον μισουμε γιατι ειχε λαμογια προεδρους?(μεταξυ αλλων)
Οχι βεβαια.Τον μισουμε γιατι αντιπροσωπευει σαν συλλογος την σαπιλα και την διαφθορα.Για ο.τι αντιπροσωπευει σαν συνολο ο Ολυμπιακος.
Ο Μακης ο Ψωμιαδης περασε απο την ΑΕΚ.Η παρουσια του απο κει χαρακτηρισε την ΑΕΚ ως βρωμικο σωματειο?Δεν το πολυπιστευω...
Εμεις εδω, εχουμε μια τοποθετηση των οργανωμενων μας οτι ειναι απεναντι στην βρωμια.Εμενα αυτο μου αρκει για να ειμαι μαζι τους.

Ξαναλεω.Οπως ειμαστε τωρα, ο Γαλανος με το κακο παρελθον της ντογκας, μπορει να κανει κακο?Γι αυτο δεν τον θελω.Λογω παρελθοντος.Οχι γιατι ειναι μπλεγμενος κι εγω δεν ξερω που, και ουτε μ ενδιαφερει.
Υπαρχει Ηρακλης να προασπισει τα συμφεροντα του απεναντι στον Γαλανο και οποιο Γαλανο?
Οχι.
Ε, αυτοι που τον θελουν αναλαμβανουν και την ευθυνη.
Τοσο ξεκαθαρο.Αρα οσον με αφορα, δεν συμμετεχω στο...σουτ προς την κερκιδα.. Very Happy Very Happy
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 9/4/2014, 16:21

Bezyr έγραψε:
αυτοι που τον θελουν αναλαμβανουν και την ευθυνη.
Τοσο ξεκαθαρο.Αρα οσον με αφορα, δεν συμμετεχω στο...σουτ προς την κερκιδα.. Very Happy Very Happy

α γεια σου..εδω ειναι ολο το ζουμι..

και εγω την ντογκα φοβαμαι γι αυτο και ειπα εκανε ομαδα ΑΛΛΑ..
και τοτε με φιλο του τον ελληνοσερβο, δεν υπηρχε καν σαν σκεψη η secretbet. τωρα ομως μιλαμε με αλλα δεδομενα και αλλες δυνατοτητες.
ε και τι να κανουμε που ειναι φιλοι δηλαδη? να μην υποθεσουμε τι μπορει να παιχτει? εδω ο μποντιος μας τα εκανε σαν ερασιτεχνης οι επαγγελματιες θα κωλοσουν?

ειναι λαθος να αποφασισει ο κοσμος εκβιαστικα.
το ερωτημα θα μπορουσε να μπει σε αλλη βαση και να εχει αλλη αξια.
σε εμπιστευτε ο κοσμος αλλο κλαψα?
δινεις αλλο οραμα στον κοσμος?
ΟΧΙ.
ε αφου δεν σε εμπιστευονται πως να εμπιστευτουν τον μονοδρομο που προτεινεις?
λοιπον αυτα, ανιφοριζουμε για το καυτα σιγα σιγα..εχουμε και αγωνα και παμε χαλαρα να το κερδισουμε.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από Bezyr 9/4/2014, 16:29

Να δωσουμε κανα ραντεβου για καφεδακι και μουχαμπετι πριν το ματς εξω απο το γηπεδο?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 9/4/2014, 20:36

ελα ρε φιλε εγραψα το ποστ και εφυγα..λοιπον και αυριο δεν εχω δουλειες.
οποιος ψηθει με λεει και παμε για καφεδακι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από Bezyr 10/4/2014, 23:57

Αμα ο Γαλανος θελει Ηρακλη, τα 300 μεχρι το τελος της σαιζον ειναι ναχαμε να λεγαμε.
1.300.000 αμεσα εγγυητικη, ολο το χρεος που μας κανει πλακα ο ψευταρας!!
Ετσι, το συζηταμε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 11/4/2014, 00:05

ελα τωρα βρε συ..το παιδι εχει στο βιογραφικο του οτι ηταν ΟΑΣ στον στρατο.. Razz Razz 
νομιζω αυτο καλυπτει οποιαδηποτε εγγυηση ζητησεις..
και η δουλεια πρεπει να γινει γιατι αν προσεξες τα ματριξ στον χθεσινο αγωνα, ο σεβρολετ κατεβηκε και στην θεση του μπηκε μια εταιρια σεκιουριτη.
κατι με S..S ειχε να κανει.

περα απο την πλακα αν ο Χ τυπος εχει εγγυητικη για 1.300.000 ετσι οπως ειναι τα πραγματα μπαινει και σε ομαδα της Α αν θελει, ακομα και υπερχρεωμενη Wink 
τωρα πως ξανασκαλωσε με εμας δεν εχω καταλαβει, αν και το εργο το εχω ξαναδει μ αυτον και εχω καποιες υποψιες πλεον με βαση τα φιλαρακια του.

και οπως λενε, καλητερα πρωτος στο χωριο παρα τελευταιος στην πολη.
γι αυτο ο ΗΡΑ βολευει καποιους να ειναι στην Β.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από sakoulas74 11/4/2014, 09:35

Απο εδω το εχει, απο εκει το εχει ο μπαμπαδομπουλας, μονο λαμογια πλησιαζουν απ'οτι βλεπω παντως. Ιδεα μου ειναι, ή εγω ειμαι ο τρελος του χωριου και βλεπω συνομωσιες και φαντασματα πως ορισμενοι κυκλοι με χερακι μεσα στην ομαδα θελουν διοικηση "λαμογιοποιημενη";
Προοπτικες για το μελλον εκπληκτικες διαβλεπω...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από teo 11/4/2014, 10:41

εδω ρε ο αλλος εχει ονειρα με τον γαλανο και του τα στερουμε, πλακα κανεις?
μιλαμε για επιπεδο ο κοσμος του ΗΡΑΚΛΗ..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από garba 11/4/2014, 11:34

πφφφφ η ημέρα της μαρμότας δε λέει να τελειώσει:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
 Basketball

_________________
1000 χρόνια Ηρακλής!
Γήπεδα στον Ηρακλή!
Όλοι μέλη στο Γ.Σ.
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεώργιος Γαλανός Empty Απ: Γεώργιος Γαλανός

Δημοσίευση από sakoulas74 12/4/2014, 10:39

Τι ειχες γιαννη μου...
Ακομα τις θυμαμαι αυτες τις κουβεντες. Θα μου πεις, με αυτα που λεμε και τωρα σαν να κανουμε επαναληψη ειναι, οποτε τι λεω.  Suspect

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης