FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παπαθανασάκης

+32
tolaras10
andy2003
Big bad wolf
playmaker
Iraklaras07
Coleman10
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
bluedevil
Night Watcher
milano
Γαλαζιος Ηρωας
mos
sakoulas74
Hood
luxus
χιλια χρονια ηρα
remkobure
kaspar
periplanomenos
Mirlas1908
tolisblue
Timetraveler
rafael nadal
Bezyr
DIMSAV
κατακρεουργημενος
natsinas75
maglin
xibalba
teo
Knack
36 απαντήσεις

Σελίδα 43 από 43 Επιστροφή  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 14/12/2016, 22:05

Ρε καρντασια γιατι πνιγεστε σε μια κουταλια νερο.Το ολο ζητημα των χρεων του ΓΣ δεν μπορει να λυθει με μια συζητηση στο νετ.Χρειαζεται να συναντηθουμε να δουμε την εκταση του ζητηματος και να συμβουλευτουμε ειδικους(νομικους,λογιστες κτλ)

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 14/12/2016, 22:14

Με τα ενεργά άτομα του Ηρακλη σε μάζα αλλα και σε ποιότητα-γνώσεις, και σε χρήμα δεν ξεμπλεκουμε τον ΓΣ αλλιώς η λογική λεει οτι θα το είχαμε κάνει ήδη!

δεν μ αρεσει η ιδεα να εχω γινει 70 χρονο και να περιμενω τον Μεσσια χοσαδα που θα ερθει να με σωσει και να με κανει γηπεδο.

η ζωη προχωραει.
ο τουρκος εβγαλε την ακρη του,το σκουλικη κατι θα κανει, αυτοι εχουν τουλαχιστον παλιο φυσικα αλα δικο τους γηπεδο.

εγω ξερω οτι ολη η σκατοπολη θα ειναι απεναντι μου αν παω να ξεμπλεξω τον ΓΣ κτλ γιατι εχουμε συμφεοντα αντικρουομενα.
ας μετρησουμε τις δυναμεις κ ας αποφασισουμε κατι ρεαλιστηκα οχι ουτοπικα, χωρις την βοηθεια καποιου πολιτικου η μεσσια η εξωγιηνων και χωρις να εχει βαθος 50ετιας το πλανο.

γιατι μέχρι τοτε θα εχουμε μεινει τοσο λιγοι που και η ευκαρπια πολυ θα μας ειναι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/12/2016, 08:43

ΡΕ μαλακες ο καγιουλης θα διωξει μοντειρο λεοζινιο μπαρτο για να βαλει τα πιτσιρικια του μπαοκ να παιζουν. Καποιος πρεπει να τον μαζεψει επιτελους....
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 15/12/2016, 09:38

Iraklaras07 έγραψε:ΡΕ μαλακες ο καγιουλης θα διωξει μοντειρο λεοζινιο μπαρτο για να βαλει τα πιτσιρικια του μπαοκ να παιζουν. Καποιος πρεπει να τον μαζεψει επιτελους....
Το ερωτημα ειναι πλεον ποιος κανει κουμαντο στην ομαδα ουσιαστικα ο Καγιουλης η ο Παπαθανασακης?Δεν θα ειχα προβλημα να παρουμε τα πιτσιρικια του ΠΑΟΚ δανεικα αρκει να εχουν οψιον αγορας το καλοκαιρι ωστε να ενταχθουν κανονικα στην ομαδα.
Το ζητημα ειναι οτι οι μανατζαρεοι θελουν να φτιαξουν μια ομαδα φαμπρικα.Πιθανον να κανουν προσπαθεια να την κρατησουν στην ΣΛ,αλλα και εκει θα υπαρχει μεταξυ φθορας και αφθαρσιας,να ζεσταινει τα ποδια των νεαρων παικτων αλλων ομαδων,να κονομανε οι μανατζερς απο τις μεταπωλησεις παικτων,να στηνει παιχνιδια και να ειναι διαρκως στο αρμα καποιου.Η αλλη επιλογη ειναι να πεσει η ομαδα στην Γ.Εμεις τι θελουμε?
Διοτι και στην πρωτη περιπτωση να κατσουν 4-5 χρονια στην ομαδα και στην ΣΛ δεν ειναι πολλη θετικο.Υπαρχει ο κινδυνος να μπει η ομαδα σε μια πορεια σταθεροποιημενης απαξιωσης ωστε μετα απο 4-5 χρονια οι διαδοχοι των μανατζαρεων να μην μπορουν να βρουν ουτε 10000 ευρω χορηγια φανελας.Διοτι η συμμορια Καγιουλη εδειξε οτι ουτε για τις χορηγιες νοιαζεται,ουτε για την αναπτυξη της ομαδας ουτε για το εαν θα εχει κοσμο στο γηπεδο.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/12/2016, 12:22

Από οτι φαινεται τους καργιοληδες να τους διωξουμε δεν μπορουμε. 
Εγώ λεω αν υπάρχουν άνθρωποι που θα αναλάβουν από την πρώτη στιγμή ,να πάμε ξανά στην Γ. Δηλαδή αν θέλουν αντωνέλης, καραβασαλίδης , δρακόπουλος και λοιποί να ηγηθούν της προσπάθειας τότε εγώ είμαι υπέρ. Ειδικά αν αναλογιστεί κανείς ότι θα υπάρχουν βόλευ και λογικά μπάσκετ στην Α1 να κρατήσουν ζεστό τον κόσμο.

Tώρα να πάμε πάλι στην Γ χωρίς καμία βάση και να ψαχνόμαστε είναι ότι χειρότερο. Αν δεν θέλουν οι συγκεκριμένοι οι κάποιοι άλλοι της οικογένειας του Ηρακλή να αναλάβουν τότε ας το παλέψουμε να σώσουμε φέτος τη χρονιά και μετά βλέπουμε...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/12/2016, 13:06

Ελπιζω η συνάντηση να γινει για το καλο του Ηρακλη. ο παπαρας εκανε το. πρωτο βημα με τις μείωσεις των τιμων. Ισως ετσι καταφερουμε να διωξουμε τον Καγιουλη τουλαχιστον...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Margasv10 15/12/2016, 17:01

καταρχήν οι τελευταίες περίπου 20 δημοσιεύσεις είναι εντελώς οφ τόπικ και θα πρεπε να μεταφερθούν σε άλλο κανονικά. αν ξέρει/μπορεί κάποιος ας το κάνει θα πρότεινα. 

η συζήτηση είναι πάρα πολύ ενδιαφέρουσα και μπράβο για τις τοποθετήσεις σας. αναγκαστικά θα συνεχίσω κι εγώ στο off topic. προσωπικά συντάσσομαι με τον Γαλάζιο Ήρωα και κάθε έναν που πιστεύει ότι κι εμείς εδώ, οι 20-30 που γράφουμε που και που και όποιοι άλλοι επιθυμούν, ότι πρέπει να βρεθούμε σύντομα μεταξύ μας, να γνωριστούμε, να συζητήσουμε και να δούμε αν μπορούμε κ συμφωνούμε να οργανωθούμε, σε ποια κατεύθυνση, πως και τι προτεραιότητες θα δώσουμε. τα υπόλοιπα θα τα δούμε μετά, πχ για μμε, πολιτικούς και δικαστήρια. 

επιγραμματικά μέρος της άποψής μου πάνω σε όσα αναλύθηκαν στις προηγ.δημοσιεύσεις:

- δεν πρέπει να περιμένουμε τίποτα ως λύση από πολιτικούς, όπως έχει δείξει η ιστορία. μόνο αν οργανωθούμε εμείς, ως ανεξάρτητοι Ηρακληδείς, και δημιουργήσουμε κάτι υγειές που μπορεί να είναι επικερδές και συμφέρον προς τον Σύλλογο, την τοπική κοινωνία (τις περιοχές γύρω από τις εκτάσεις), την χώρα, τους εμπλεκόμενους Δήμους, τότε μόνο μπορούμε να εμπλέξουμε - καλέσουμε πολιτικούς και ΜΜΕ να στηρίξουν την πρότασή μας. διαφορετικά δεν υπάρχει λόγος να περιμένουμε/παρακαλάμε για κάτι.

- είμαι κατά του γηπέδου στην Μίκρα για ιστορικούς λόγους αλλά και για το μέλλον του Ηρακλή. πιστεύω ότι πρέπει να παίζουμε στο κέντρο. δεν θεωρώ ότι η ιστορία με το κληροδότημα Καυτατζόγλου δεν μπορεί νομικά να αλλάξει. σ' αυτό θέλει πολιτική πρωτοβουλία, σαφώς. είναι κάτι όμως που θα μπορούσε να γίνει, πχ με ανταλλαγή των εκτάσεων στην Μίκρα (ενδεχομένως), και με μια ειδική συμφωνία με την ΓΓΑ (υποθέτω, κάτι τέτοιο) για χρήση του γηπέδου και από τους συλλόγους στίβου. αν υπάρχει βούληση σίγουρα μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο. 

- όμως το παραπάνω θα μπορούσε να γίνει σε κάποιο βάθος χρόνου, όχι τόσο μεγάλο πάντως.. το θέμα είναι να υπάρξει η προοπτική. για να δημιουργηθεί αυτή η προοπτική, πιστεύω ακράδαντα κι εδώ και χρόνια ότι ο Σύλλογος πρέπει πρώτα να ξεκινήσει με στόχευση την αναμόρφωση της έκτασης Χορτατζήδων. εκεί είναι που πρέπει να γίνει ένα μεγάλο κλειστό, 1 βοηθητικό κλειστό, γήπεδα ανοιχτά (τένις, κολυμβητήριο κλπ) και να υπάρχουν κι άλλες χρήσεις, πέρα από αθλητικές για να μπορεί να είναι ελκυστικό ως πλάνο για επένδυση και επικερδές. νομίζω πως, σε σχέση με τα του ΓΣ, προτεραιότητά μας πρέπει να είναι η εκμετάλλευση αυτής της έκτασης παράλληλα πάντα με την λύση στο θέμα ξεμπλοκαρίσματος του ΑΦΜ.

- τωρινή προτεραιότητά μας, άμεση, αμεσότατη, πρέπει σε κάθε περίπτωση να είναι η αγωνιστική φετινή σωτηρία της ποδοσφαιρικής ομάδας, για πολλούς λόγους που έχουμε ξαναγράψει. ακόμη κι αν τελικά το καλοκαίρι αποφασίσουμε ότι θέλουμε να πάμε Γ (εγώ είμαι κατά σε κάθε περίπτωση, αλλά αν η οικογένεια του Συλλόγου τ' αποφασίσει θα στηρίξω, η οικογένεια όμως κατά πλειοψηφία, όχι ένας σύνδεσμος και 5 επιχειρηματίες κι άλλοι τόσοι παρατρεχάμενοι). η ομάδα φέτος πρέπει να σώσει πάσει θυσία την κατηγορία για λόγους που έχουν να κάνουν με το παρόν κ το μέλλον του Συλλόγου ολόκληρου, για την ιστορία, τον πρεστίζ, τον κόσμο, το όνομα του Ηρακλή. διαφορετικά θεωρώ η κατάσταση θα επιδεινωθεί τα επόμενα χρόνια με άγνωστη κατάληξη. άρα Όλοι Γήπεδο και Στήριξη στους Παίκτες - από τα πόδια τους περνάει η σωτηρία!! 

Κλείνοντας, κ συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα, πιστεύω πολύ στις δυνάμεις μας. Είμαι σχεδόν 30 ετών, ασχολούμαι με πολλά πράγματα εκτός του Ηρακλή που μου τρώνε όλο τον χρόνο καθημερινά, αλλά ο Ηρακλής είναι το πάθος μου. Θα είχα φύγει στο εξωτερικό αν δεν αγαπούσα παθολογικά την ομάδα, όμως είναι μια πολύ βασική προτεραιότητα στην ζωή μου και δεν πρόκειται να αφήσω την Θεσσαλονίκη ποτέ, όπως αποφάσισα και ξαναποφασίζω κάθε βδομάδα που βλέπω τον Ηρακλή μου. Θέλω να πω, πως ειδικά εμείς που γράφουμε εδώ μέσα, έχουμε όντως παθολογική σχέση με την ομάδα, δηλαδή μπορούμε να αφιερώσουμε μέρος του χρόνου μας για να της προσφέρουμε, να βάλουμε ένα κομμάτι θετικό κι εμείς στην αιωνόβια ιστορία της. Επίσης, αυτοί που γράφουμε εδώ μέσα, έχουμε άλλη ματιά κι ανάλυση στα γεγονότα από τον μ.ο. του φίλαθλου ή οπαδού του Ηρακλή. Ασχολούμαστε χωρίς οποιοδήποτε κέρδος (φυσικά), με καθαρές προθέσεις, σε σοβαρό επίπεδο (δηλ ουσιαστικές και σοβαρές αναλύσεις) και φαίνεται ότι πολλά άτομα που γράφουν εδώ μέσα διαθέτουν κάποιο επίπεδο, σε μόρφωση, γνώσεις στα του αθλητισμού κ του Συλλόγου, σοβαρότητα σε συμπεριφορά κλπ. Πράγματα απαραίτητα για την δημιουργία μιας (επιτέλους στον Ηρακλή) αξιόλογης και ουσιαστικής κίνησης. 

Προτείνω κι εγώ την συνάντησή μας καταρχήν, να δούμε ποιοι είμαστε και αν μπορούμε να κάνουμε κάτι.

ΥΓ: Σε on topic mode, απίστευτη ανακοίνωση Παπαθανασάκη σήμερα, άγνωστες οι προθέσεις του και πάλι. Φαντάζομαι η ΑΘ έχει σχεδόν παγιδευτεί, για να δούμε απάντηση... Όπως και να 'χει στο Γήπεδο την Κυριακή.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/12/2016, 17:15

Ειδα την ανακοινωση της θυρας 10. 
Ενταξει ο παπαθανασακης θα καταστραφει οπως αναφερουν αλλα δεν ειναι προφανές οτι θα παρει και τον Ηρακλη μαζι του; Δεν μπορω να φανταστω τροπο που θα απαλαγουμε απο τον παπαρα την δεδομενη χρονικη στιγμη περα φυσικα απο το να διαλυσει η ομαδα.
Edit Καταλαβε κανεις σας που κολλάει ο Κακετσης;; Λεει να ειναι παρων στη συναντηση αν γινοταν. Ως τι;;;;;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από milano 15/12/2016, 19:34

Margasv10 έγραψε:
- τωρινή προτεραιότητά μας, άμεση, αμεσότατη, πρέπει σε κάθε περίπτωση να είναι η αγωνιστική φετινή σωτηρία της ποδοσφαιρικής ομάδας, για πολλούς λόγους που έχουμε ξαναγράψει. ακόμη κι αν τελικά το καλοκαίρι αποφασίσουμε ότι θέλουμε να πάμε Γ (εγώ είμαι κατά σε κάθε περίπτωση, αλλά αν η οικογένεια του Συλλόγου τ' αποφασίσει θα στηρίξω, η οικογένεια όμως κατά πλειοψηφία, όχι ένας σύνδεσμος και 5 επιχειρηματίες κι άλλοι τόσοι παρατρεχάμενοι). η ομάδα φέτος πρέπει να σώσει πάσει θυσία την κατηγορία για λόγους που έχουν να κάνουν με το παρόν κ το μέλλον του Συλλόγου ολόκληρου, για την ιστορία, τον πρεστίζ, τον κόσμο, το όνομα του Ηρακλή. διαφορετικά θεωρώ η κατάσταση θα επιδεινωθεί τα επόμενα χρόνια με άγνωστη κατάληξη. άρα Όλοι Γήπεδο και Στήριξη στους Παίκτες - από τα πόδια τους περνάει η σωτηρία!! 
Αυτά ακριβώς...

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 567
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 15/12/2016, 20:02

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Εχει βαλει 1450000 μυρια στην ομαδα ο Παπαθανασακης. Shocked Shocked
Δεν βγαινουν τα νουμερα ετσι ρε πουστη μου.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 15/12/2016, 20:15

απο ποιον πλανητη κατεβηκες μωρη κιουσπα?

εβαλε λεφτα ναι, μετα τι εκανε ομως ρε χαιβανι, λες και δεν ξερετε πως δουλευουν τα πραγματα στο ελλαντα.

και οι διαδυκτιακη πιπα σε σαββιδη και χοντρο δειχνει το ποσο καθαρη ειναι η ε.ε.α.

ελεγχετε τα λεφτα ρε μπασταρδια, τα πλοια με τα ναρκωτικα ομως δεν τα ελεγχεται ε? εκει ειναι αλλη ελλαδα, αλλη χωρα. 

βλημα.

πες μας μωρη κιουσπα, πως πεθανε ο καθε μαρτυρας του ναρκοπλοιου?
πες μας γιατι αφου ο μαρινακης ειναι καθαρος στην αγγλια δεν του δινουν ομαδα ουτε στο Δ τοπικο?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από AntiGrinias 15/12/2016, 20:25

Για αυτην μιλατε;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Νομιζω τα λιγια ειναι περιττά, σιγα την φουτσα που την αναγαγετε

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 15/12/2016, 20:33

ναι ρε αυτη ειναι.
ειδα και εγω το προφιλ της.

ειδες ομως με την κλαψα στο σκαι ο καναδος πηρε μαζι του κοσμακι. οχι οτι και αυτοι δεν ψοφανε να ευλογουν τα γενια τους και να μας λενε ποσο καλα κανουν την δουλεια τους, ποσο τους ελεγχουν, ποσο λειτουργει το "συστημα" ποσο γαματοι ειναι, ΑΣΧΕΤΑ αν η σουπερλιγκα απαρτιζεται απο την ελιτ των εγκληματιων της χωρας.
και μας λεει η κιουσπα που βλεπει μπαλα και την πηγαινει στην αντιτρομοκρατικη, οτι πρεπει να τον στηριξουμε κιολας ΛΕΣ και δεν τον στηριξαμε μωρη κιουσπα.

γι αυτο φυσικα και το πρωταθλημα ειναι κατωτερο ισως και απο τα αφρικανικα.

κοπελια αμα ξερεις να κανεις καλες πιπες κανε, με την μπαλα δεν το εχεις παντως.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από AntiGrinias 15/12/2016, 20:50

Δευτερα βγηκε στον σαγόνια και εκτοτε εκτελειτε αντιστροφή του προφιλ του  καναδου απο φιλογαυρο σε έντιμο επιχειρηματία που εβαλε λεφτα  στον ΗΡΑ αυτη ειναι η δημοσιογραφία της πολης 
Και θα έρθουν χειρότερα

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Iraklaras07 16/12/2016, 17:38

Tελικά ο Παπαθανασάκης παρακαλούσε τον Θωμαιδη να παει στην εκπομπη. Αυτά για όσους λένε ότι είναι χαζός. Μια χαρά ξέρει τι κάνει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 16/12/2016, 23:38

φυσικα και ξερει τι κανει, απλα αργησε, οσο κουτοπονηρος και να ειναι.

απο τη στιγμη που μας "απλωνει το χερι" να "τα βρουμε" (με την αστεια ανακοινωση περι θεου κτλ) μια ερμηνεια της κινησης αυτης ειναι οτι η ομαδα ειναι σε τετοιο σημειο που αυτος θεωρωντας την τελειωμενη, θελει να τα βρει με τον κοσμο ωστε στο φιναλε που θα ερθει με υποβιβασμο ή με αποσυρση απο το πρωταθλημα, να εχει "συννενοχους".

επισης αφου βγηκε στον σαγονια βγαζει την ανακοινωση στα καπακια ξεροντας οτι θα φαει ακυρο απο τους οπαδους, ωραιοποιωντας ετσι το προφιλ του ενος ακομα κατεστραμενου επιχειρηματια του Ηρακλεους που τον εφαγε ο κακος κοσμος που ενδεχομενως να ξαναειπωθει οτι θελει να διοικησει μια ομαδα με χρεη στον πατο της βαθμολογιας.

η μειωση εισητηριων ειναι το πιο αστειο πραγμα που εχω διαβασει.

προτεινω στην παε, να βαλει εισητηριο στους μπραβους, τους ασφαλιτες και τους μπατσους που ερχονται στο καυτα να πλουτησει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Margasv10 29/12/2016, 16:11

Καναδέ μπορεί να είμαστε λίγο χαϊβάνια και να κοιμόμαστε/-αν τον ύπνο του δικαίου όταν ήρθες και στον πρώτο σου χρόνο στην ομάδα, μπορεί να συνεχίζει να απέχει η πλατιά μάζα του κόσμου έτσι όπως τα έκανες, ωστόσο είμαστε ΗΡΑΚΛΗΣ, όνομα και πράγμα. ως λαός, τουλάχιστον κάποιες λίγες χιλιάδες πιστά σκυλιά έχουμε την ιδιοσυγκρασία του ηρωισμού που το όνομα φέρει. και να θυμάσαι, ξέρουμε να παίρνουμε το ρόπαλο του Ημίθεου την κατάλληλη στιγμή. και τότε ποιος σε σώνει!!!

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 16/2/2017, 21:24

στον διαολο καναδε

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 13/8/2017, 14:40

ποτε θα ερθει αυτη η ωρα που θα σε νεκροφιλησουν συγγενεις και τοκογλυφοι...

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από AntiGrinias 13/8/2017, 16:28

Σημειωτέον οτι βρηκε τροπο με το κρατος(εεα + γγα)να ξεκινήσει νεο αγωνιστικό νεα ομαδα, οι τσιπριδες τον κανουν πλατες γραφοντας μας στα @@ τους.ουσιαστικα οι πολιτικάντηδες μας κάνουν πλακα, γελάνε μαζι μας...
Και φυσικα δεν θα εχουμε ξεμπερδεματα μαζι του..

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 43 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 13/8/2017, 16:52

τα λεφτα δεν ξερω απο που ερχονται αλλα ο υποβιβασμος ειναι ΚΑΡΑΣΤΗΜΕΝΟΣ και μεσα στο καλοκαιρι σε νερκη περιοδο εμφανιζει λεφτα φτιαχνει την Μικρα παιρνει προπονητες κτλ.

φυσικα οι πολιτικαντηδες μας δουλευουν εδω και χρονια με ισως μια μονο εξαιρεση.

στο τωρα, απλα μας παιζει μπαλα χειροτερα απ ολα τα λαμογια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 43 από 43 Επιστροφή  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης