FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παπαθανασάκης

+32
tolaras10
andy2003
Big bad wolf
playmaker
Iraklaras07
Coleman10
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
bluedevil
Night Watcher
milano
Γαλαζιος Ηρωας
mos
sakoulas74
Hood
luxus
χιλια χρονια ηρα
remkobure
kaspar
periplanomenos
Mirlas1908
tolisblue
Timetraveler
rafael nadal
Bezyr
DIMSAV
κατακρεουργημενος
natsinas75
maglin
xibalba
teo
Knack
36 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 43 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από sakoulas74 4/5/2015, 10:15

Προφανως τεο δεν προκειται περι αυτου. Καθαρα λογοι ψυχολογιας, εμψυχωση παικτων και προπονητικου τιμ.
Καλα κανει, δειχνει εμπρακτα οτι βρισκεται πισω απο την ομαδα, βοηθαει και στο επικοινωνιακο κομματι.

Γουελ νταν μιστερ παπαθανα...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 5/5/2015, 08:11

δεν ξερω αν ηταν γι αυτο τον λογο ή οχι παντως επικοινωνιακα το παει καλα.
ηταν στην κερκιδα μας και οχι σε επισημα κτλ.
ας παει σε κανα 2 εκτος ακομα μπας και μας βγει και γουρλης. Cool

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 6/5/2015, 17:44

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Λεω μηπως το παρακανει ο Καναδος με την μουσταρδα Laughing Laughing
Διοτι εαν ειναι ετσι εχω μια καλλυτερη ιδεα για το προμοσιον του Ηρακλη.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 17:59

ε ριχτο τι το σκεφτεσε?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 6/5/2015, 18:13

Να κανει η διοικηση 2 σετακια subbuteo.1 με την φανελα του Ηρακλη για εντος εδρας και 1 με την φανελα του Ηρακλη εκτος εδρας.
Ειτε σαν αυτο της Μπαρτσελονας.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ειτε σαν αυτο της Ναπολης.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 18:31

καλοοοοο! νομιζω θελει χωρο αλλα ειναι καλη ιδεα.

βλεπω ομως το ριξαμε στα φαγωσιμα στην παε..χαχα

μπορουν να κανουν απο πορτοφολι και περιλαιμιο-μπολ σκυλου μεχρι και πιο ακριβα πραγματα, φλασκια inox, ποτηρια, ατζεντες οτι γουσταρεις. και σχολικα φυσικα, αν και νομιζω ειχαμε.
εγω καπου εκει θα το γυρνουσα παρα σε φαγωσιμα παντως.

ΑΝ ειχαμε και γηπεδο η παε θα μπορουσε να κανει καλυτερο προμοσιον.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 6/5/2015, 18:43

πιστευω πως πρωτα πρεπει να το ριξει η παε σε πιο καθημερινα πραγματα 
τυπου τασακια ποτιρια κουπες του καφε κτλ κτλ 
και μετα να το παει σε παιχνιδια ιστοριες και τετοια 
εγω για παραδειγμα ναι θα επερνα εαν ειχα σκυλο λουρακι του Ηρακλη
αλλα ποσοι εχουνε σκυλο ρε τεο ???
εγω για παραδειγμα θα ηθελα να βγουν 2-3 διαφορετικα σεντονια για σκεπασματα του Ηρακλη να τα παρω ολα να τα εχω 
να παρω και ενα μπουρνουζι και παντοφλες και να ειμαι κομπλε 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

κατι τετοιο πιστευω θα γινοτανε αναρπαστο

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 18:50

δες τι δικα μας πραγματα εχει ενα μαγαζι εκτος παε.

η παε τασακια και μπιχλιμπιδια ειχε θυμαμαι. και μπουφανακια. μιλαμε για εποχη κλαψα. απο τοτε δεν ξαναπηγα στην Μικρα για τετοιες δουλειες.

τωρα ρε συ το λουρακι απ την μουσταρδα αντικειμενικα το ιδιο ειναι. το λουρακι δεν ληγει τουλαχιστον, η μουσταρδα εχει ημερομηνια ληξης και αν πλακα πλακα απο μεσα ειναι ΜΠΛΕ εγω δεν το τρωω, περα απ το χαβα και τα αστεια.
δεν λεμε να φερει κανενα κοντεινερ λουρια, αλλα 50 κινεζιες αν κανει ειναι κομπλε πιστευω.
τα παπουτσια και αυτα καλη φαση ειναι.
αλλα κριμα να μην εχουμε μια γηπεδαρα να εχει την μπουτικ απο κατω να ξεπουλαμε σε καθε ματσακι.

σορρυ δεν εβαλα το λινκ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
πειτε πως τις βλεπετε τις τιμες.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 6/5/2015, 19:09

καλη η σελιδα τεο αλλα τα μισα και παραπανω απο αυτα τα λιγα που εχει εκει μεσα τα εχω αγορασει απο το ανεκδοτο το 2007 
και κουπες εχω 3-4 και το μαξιλαρι το εχω 
το θεμα ειναι να βγουνε νεα και πανω απο ολα ωραια πραγματα 
και οχι να πουλαμε πραγματα που ειχαμε πριν 10ετια 
ισως εαν πουλουσανε για παραδειγμα ενα σετακι ας πουμε 2 κουπες 2 ποτιρια 2 μαχαιροπιρουνα και 2 πιατα του Ηρακλη στην τιμη των 30 ευρω 
ο καθε φοιτητης και ο καθενας νεος που μενει μονος του πιστευω θα το αγοραζε 
και δεν χρειαζετε να αγορασεις κινεζιλες 
υπαρχουν πολλες βιοτεχνιες στην θεσσαλονικη που κανουν μαιμου μπλουζες ναηκ και αντιντας 
πανε πιασε εναν και βαλτον να σου κανει αυθεντικα του Ηρακλη! 
και θα εχει και σιγουρα λεφτα! δεν θα το κανει ??

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 6/5/2015, 19:16

μα υποτιθετε εχουμε βιοτεχνια στον καναδα. ειπαν θα ντυθει η πρωτη ομαδα με επωνυμα φετος αλλα η blue line θα υπαρχει κανονικα. λογικα για την μπουτικ.
μαξιλαρακια, ποτηρια, πιατα κτλ καλο ειναι ομως να υπαρχουν γενικα.
ειδικα ποτηρια-τασακια κτλ σπανε κιολας.

απο μπλουζες τι να σου πω μπορουν να βγαλουν ειτε ελλαδα ειτε καναδα, το θεμα ειναι ποιανου ονομα θα λεει αν ειναι παιχτης. ποσες πωλησεις να κανει το τοιχος και ο πορτουλιδης?
απο γενικα ΗΡΑ φαση μπλουζες πας σε σχεδιο και λογικα και εκει η τιμη δεν ξεφευγει.
αν λειτουργουσα μπουτικ οχι του Ηρακλη γενικα μπουτικ θα φροντιζα να εχει απ την πιο μικρη μαλακιτσα οπως θηκη για αναπτηρα μεχρι executive πραγματα μεσα, ακριβα λιγα αλλα καλα.
το σετακι με κουπες κτλ που λες ειναι καλη ιδεα να υπαρχει και αυτο μονιμα..

εγω παντως λογο της επιστροφης μας απο εκει που δεν πεσαμε ποτε θα εκανα μια επετειακη μπλουζα για την αδικια και μονο και ενα dvd σε μια πολυ ωραια θηκουλα.
ετσι να μεινει γιατι και πως πεσαμε και πως ανεβηκαμε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 7/5/2015, 10:28

Πάντως αυτός που σκέφτηκε τη μπλέ μουστάρδα πρέπει να τα έχει λίγο χαμένα.Τί βλακείες είναι αυτές.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 7/5/2015, 14:46

μια χαρά είναι
ακόμη και η μουστάρδα έγινε μπλε!!  Cool

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από 3φ 7/5/2015, 22:24

Πληροφοριακα, η μουσταρδα δεν χαλαει...

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 7/5/2015, 23:04

3φ έγραψε:Πληροφοριακα, η μουσταρδα δεν χαλαει...

Αχαχαχαχαχα , καλα αυτο εννοειται, φωσφοριζε μπλε?? Shocked Shocked

Βγαλε βρε κανα φωσφοριζε προφυλακτικο να κανουμε και πλακιτσα να πουλησεις κι ολας.

Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από rafael nadal 8/5/2015, 01:25

καθε κινηση μαρκετιγκ μπορει να μην εχει σαν στοχο την αυτη καθαυτη χρησιμοτητα του προιοντος αλλα στο να προβληθει το ονομα ΗΡΑΚΛΗΣ μεσα απο τυχον ιδιαιτεροτητες του προιντος...και απο αυτην την αποψη το προιον ειναι απολυτα πετυχημενο με δεδομενο τον ντορο που εγινε στα σοσιαλ μιντια Wink Wink

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από teo 8/5/2015, 08:22

3φ έγραψε:Πληροφοριακα, η μουσταρδα δεν χαλαει...
πληροφοριακα ειναι και μπλε... ασχετα αν χαλαει ή οχι.

καλα τα προιοντα της μπουτικ δεν λεω αλλα μην το μαλακιζουμε εντελως.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 8/5/2015, 22:25

Ο Σπύρος Παπαθανασάκης, μίλησε σε αθλητικό ραδιόφωνο και αναφέρθηκε στο θέμα της άδειας, τον προγραμματισμό ενόψει της νέας χρονιάς και πολλά άλλα θέματα.

Αναλυτικά όσα δήλωσε:

Για το αν στενοχωρήθηκε από τον αποκλεισμό στην Ξάνθη: «Ήμουν λίγο στενοχωρημένος γιατί ήθελα να το πετύχουμε για τον κόσμο. Είχαμε πολλά χρόνια να περάσουμε στον τελικό. Έχουμε πολλά χρόνια μπροστά μας όμως για να τον πετύχουμε αυτό τον στόχο. Ήταν φανταστικό το ότι πήγαμε στους τέσσερις του Κυπέλλου».

Για το ότι ο Ηρακλής είναι με το ένα πόδι στη Super League: «Είμαι πολύ χαρούμενος κι ευτυχισμένος για το 2 στα 2 μέχρι στιγμής. Δεν είναι αυτό το τέλος όμως. Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας και δεν πρέπει να χαλαρώσουμε με τίποτα».

Για το θέμα της αδειοδότησης κι αν είναι αισιόδοξος: «Είμαστε πολύ αισιόδοξοι για την άδεια. Την Τρίτη θα είμαστε στην Αθήνα. Κάναμε ότι μας έχει ζητηθεί. Έχουμε ελπίδα, είμαστε αισιόδοξοι».

Για το αν στο θέμα της αδειοδότησης εμπόδιο είναι η τριετία ή κάτι άλλο, απάντησε: «Δεν έχουμε άλλα προβλήματα. Αυτό μπορεί να είναι ένα θέμα. Δεν θα σταματήσουμε αν δεν πάρουμε την άδεια, γιατί έχουμε και δεύτερο βαθμό. Οι δικηγόροι μας δουλεύουν μήνες τώρα για αυτό το θέμα. Το διαβάζουμε διαφορετικά. Είμαστε έτοιμοι και θα προσπαθήσουμε να πάρουμε την πάρουμε άδεια.

Για το πρώτο και το δεύτερο πλάνο που έχει για την επόμενη χρονιά: «Το πρώτο πλάνο είναι ο φάκελος μας να είναι πρώτης τάξεως. Έχουμε πληρώσει, τα έχουμε φτιάξει πολύ καλά. Το δεύτερο πλάνο δεν θα σας το πω, δεν θέλω να το αποκαλύψω. Αν δεν την πάρουμε την Τρίτη την άδεια, έχουμε ένα δεύτερο πλάνο, αλλά δεν θέλω να ξέρουν τι θα κάνουμε. Είμαστε έτοιμοι, πρέπει να πάρουμε την άδεια».

Για το πόσα χρήματα έχει ξοδέψει στον Ηρακλή: «Δεν ξέρω ακριβώς πόσα είναι αυτή τη στιγμή. Δεν είναι μόνο τα χρήματα όμως. Ο κόσμος εδώ δουλεύει κάθε μέρα, κάνουν συζητήσεις, συμφωνίες… Δεν είναι μόνο τα χρήματα, είναι ότι όλοι δουλεύουν για ώρες, Σαββατοκύριακα, είναι η όλη προσπάθεια».

Για το αν τα επιπρόσθετα έσοδα με την παρουσία της ομάδας στη Super League θα διατεθούν στην ομάδα, είπε: «Πρώτα απ” όλα θέλω να πω ότι είμαστε πολύ υπερήφανοι για όσα πετύχαμε φέτος ως τώρα.Έχουμε καταπληκτική βάση ποδοσφαιριστών και κοιτάμε να την ενισχύσουμε. Η προετοιμασία ξεκινά την ίδια μέρα με τα γενέθλιά μου… Θέλουμε να οργανώσουμε τις ακαδημίες, τις γηπεδικές εγκαταστάσεις, το marketing στο γήπεδο, να πάρουμε περισσότερο προσωπικό. Τα έσοδα θέλω να τα αξιοποιήσουμε για να δυναμώσουμε γενικότερα την ομάδα, όχι μόνο το αγωνιστικό τμήμα. Πρώτα όμως πρέπει να πάμε στη Super League. Πρέπει να παλέψουμε σαν… τρελοί για να πάρουμε την άνοδο στις εβδομάδες που ακολουθούν. Κάθε δολάριο από τα έσοδα θα πάει στην ομάδα. Οτιδήποτε χρειαστεί παραπάνω, εγώ θα το προσθέσω. Μετά πρέπει να κάνουμε κινήσεις για να δυναμώσουμε την ομάδα γενικά».

Για το αν σχεδόν ένα χρόνο μετά την ενασχόλησή του με τον Ηρακλή νιώθει δικαιωμένος: «Είμαι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος στον κόσμο αυτή τη στιγμή, όταν ζω την αναμονή για ένα ματς, με τον κόσμο, το χειροκρότημα και όλο το κλίμα».

Για το αν ο Ηρακλής θα επιχειρήσει να αποκτήσει μεταγραφικά πιο ηχηρά ονόματα, όπως αυτό του Κλέιτον που ακούστηκε: «Σκόραρε κόντρα σ” εμάς ο Κλέιτον… Δεν ξέρω αν γι” αυτό μπορεί να μένει στο τραπέζι το όνομα του Κλέιτον. Όχι, αστειεύομαι… Μου άρεσε πολύ ο Κλέιτον ως παίκτης. Θα δούμε τι θα γίνει με την αδειοδότηση. Έχουμε πολύ καλή βάση ποδοσφαιριστών. Αν έρθει παίκτης στον Ηρακλή ή πρέπει να είναι πολύ μικρός με προοπτική να γίνει πολύ καλός, ή να μπορεί να μας βοηθήσει πάρα πολύ, να είναι περισσότερο ποιοτικός από όσους έχουμε. Έχω το νου μου, κοιτάω παίκτες, έχουν πάει έξω συνεργάτες, άλλοι εδώ στην Ελλάδα. Θα το δούμε με τον προπονητή αυτό. Να ανέβουμε πρώτα όμως».

Για την εμπιστοσύνη σε Παπαδόπουλο-Μυροφορίδη και το ανοικτό θέμα υπογραφής του συμβολαίου του προπονητή: «Ο Παπαδόπουλος είναι σαν εμένα. Δώσαμε τα χέρια. Τώρα στην Αθήνα θα τελειώσουμε τα χαρτιά. Ήταν τώρα στο γραφείο μου πριν από 5 λεπτά. Ο Παπαδόπουλος είναι Ηρακλής. Εδώ θα είναι και του χρόνου. Θα κάνουμε μια γερή ομάδα μαζί. Συζητήσαμε γενικότερα για την ομάδα, για το αυριανό παιχνίδι. Πηγαίνει για να δει ΑΕΚ-Παναχαϊκή σε βίντεο. Κάνουμε αρκετό καιρό συζητήσεις για παίκτες για του χρόνου. Συμφωνήσαμε ότι δεν πρέπει να χαλαρώσουμε ως ομάδα. Έχουμε πολύ καλούς παίκτες που έγιναν πολύ καλύτεροι από τους πρώτους μήνες που είναι εδώ. Πολύ καλή βάση και παίζοντας με ομάδες».

Για το ότι του αρέσει να βλέπει τους αγώνες με τον κόσμο: «Όλοι οι φίλοι μου είναι στις σουίτες. Εγώ τους λέω… πεθαμένους! Εγώ δεν μπορώ εκεί. Θέλω να είμαι στον κόσμο, να τραγουδάω, να κάνω βόλτες. Να το νιώθω. Ο Σεντελίδης μου πήρε το κασκόλ, να το κρύψουμε στο Βόλο. Όταν δεν είχαμε βάλει γκολ το πήρα πίσω και μπήκε».

Για τις χορηγικές συμφωνίες με μεγάλες εταιρίες που έχει μιλήσει: «Αυτές οι εταιρίες μου έχουν πει πως ενδιαφέρονται πολύ για τον Ηρακλή, αν πάμε στηSuper League. Τους άρεσε πως παίζουμε και τους άρεσε ο κόσμος, αλλά είναι σημαντικό να πάμε στη Super League».

Για το όνειρο του γηπέδου: «Το γήπεδο ήταν πολύ καλό να το έχει ήδη η ομάδα. Μιλάμε καιρό γι αυτό. Το μυαλό μου είναι να ανέβουμε. Έχω κόσμο που μπορεί να βοηθήσει και να το ξανασυζητήσουμε όταν ανέβουμε. Να το τελειώσουμε πρώτα όμως, να ανέβουμε και να το οργανώσουμε».
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 8/5/2015, 22:39

Τι να πεις για αυτόν τον άνθρωπο μέχρι τωρα λύρα 100!!μπραβο του!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 9/5/2015, 13:12

Στην εφημερίδα «Goal News» μίλησε ο μεγαλομέτοχος του Ηρακλή, Σπύρος Παπαθανάκης υπογραμμίζοντας ότι θέλει να δημιουργήσει μία ομάδα, η οποία θα επιστρέψει στην Σούπερ Λιγκ αλλά και θα καθιερωθεί σε αυτή.

Αναλυτικά τα όσα είπε

Η ομάδα φέτος διανύει μια εξαιρετική πορεία, απ' όσο γνωρίζουμε όμως έχετε καταστρώσει ένα πλάνο σε ό,τι αφορά τον Ηρακλή που δεν αφορά μόνο το σήμερα...

«Το όνειρό μου είναι να ξαναχτίσω μια ομάδα θα ευημερεί. Εχω θέσει ως στόχο και προς αυτήν την κατεύθυνση εργάζομαι να δημιουργήσω έναν καθαρό κερδοφόρο οργανισμό με ισορροπημένο μπάτζετ, ισορροπημένα έξοδα και έσοδα. Εχω καταλάβει πως το ποδόσφαιρο είναι δεμένο με τη ζωή της Θεσσαλονίκης, με τη ζωντάνια της. Η ανάπτυξη του Ηρακλή θα έχει επιπτώσεις και στην ίδια την πόλη, όταν ένας οργανισμός αναπτύσσεται σωστά δημιουργεί κύκλο εργασιών, δημιουργεί θέσεις εργασίας. Εχω επικεντρώσει την προσοχή μου στο πώς θα οικοδομήσουμε μια ομάδα που θα προοδεύει. Θέλουμε λοιπόν και για το μέλλον να διασφαλίσουμε τη σταθερότητα του συλλόγου, ανεξαρτήτως απ' όσα έχουμε πετύχει αγωνιστικά μέσα από αυτήν τη σεζόν».

Ποια ήταν η καλύτερη συμβουλή που σας έδωσαν όταν αποφασίσατε να μπείτε στο ελληνικό ποδόσφαιρο;

«Αν είχα ακούσει τις συμβουλές που μου έδιναν σήμερα δεν θα βρισκόμουν εδώ. Δεν άκουσα κανέναν, γιατί οι περισσότεροι μου έλεγαν `'φύγε, τι πας να κάνεις, είσαι τρελός''. Εγώ γοητεύτηκα από την ιστορία, τον κόσμο του Ηρακλή. Όλα έγιναν πολύ γρήγορα. Συνόδευσα σε ένα ταξίδι στην Ελλάδα τον ανηψιό μου για να δοκιμαστεί σε μια ομάδα, την ΑΕΚ. Μέσω κοινών γνωστών ήρθα σε επαφή με ανθρώπους από την οικογένεια του Ηρακλή, κουβέντα στην κουβέντα με ρώτησαν αν ήθελα να επενδύσω στην ομάδα. Είδα πέρσι δυο παιχνίδια στα πλέι οφ του πρωταθλήματος και μπήκε το μικρόβιο. Αφοσιώθηκα στη προσπάθεια να σταματήσει ο διαχωρισμός στις τάξεις Ηρακλή, να δοθεί ένα όραμα να μείνουμε ενωμένοι».
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 14/5/2015, 21:50

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Πρόεδρε εισαι λεβεντιά!!!
Η όλη στάση του η συμπαράσταση το συναίσθημα και η αλληλεγγύη που βγάζει έως τωρα Φέρνει αντίστοιχα με αφοσίωση απλού αγνού οπαδού!!
Σε ευχαριστούμε πολυ συνέχισε ετσι ΗΡΑ να σαι και μη φοβάσαι!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Bezyr 14/5/2015, 22:44

Ρε αυτος βγηκε τοσο τζιμανι που δυσκολευεσι να το πιστεψεις....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Επισκέπτης 26/5/2015, 22:24

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Διαβαστε δήλωση "δεν υπάρχει ρε ο άνθρωπος" ακόμη δεν μπορεί να το συλλάβει ο νους μου καθόταν εκει πέρα ο θεός και είπε τι να τους κάνω αυτούς τους καημένοι...και μας έστειλε τον παπαθανασακη!!
Πρόεδρε όχι μονο τα καταφέρνεις μια χαρα αλλα εισαι λεβεντιά και στις τοποθετήσεις σου! τέτοιες δηλώσεις χωρίς φανφάρες και υποσχέσεις, μονο ουσία!!
Και πρόσεξε ποιοι θα σε περίτριγηρησουνε μείνε μακριά απο καπιταλιστικές κινήσεις νεοπλουτισμού κρατά το ταπεινό στυλ με το τμήμα καλοκουρδισμένο με ουσιαστικές και μετρημένες κινήσεις και με την ίδια συνταγή επιτυχίας!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από Knack 26/5/2015, 23:00

Ελικρινα τοτε που ηρθε τον κοιταζα ΚΑΙ αυτον με μισο (μην πω με 1/4) ματι.
Ολα αυτα που ζησαμε απο περουκα και μετα, οταν ο καθε τυχαρπαστος το καθε λαμογιο του κερατα γινοταν προεδρος της ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ, οταν η ΠΑΕ τσακιζοτανε και κατερεε χρονο με το χρονο, οταν η πικρα το αγχος η οργη και τελος η απογοητευση ηταν λεξεις συνωνυμες της καθημερινοτητας του καθε Ηρακληδεα, οταν ο συλλογος χλευαζοταν απο καθε κομπλεξικο ειτε ηταν ΑΡΔ ειτε παραγοντας ειτε οπαδος, τοτε το λογικο ηταν να κοιτας τον Παπαθανασακη και τον καθε Παπαθανασακη καχυποπτα.
Ομως η υπερτατη δυναμη του συμπαντος ειπε "φτανει ρε με αυτους εδω, στειλε και κατι καλο εκει να ευθυγραμμιστουνε"
Ετσι μπηκε ενα τελος στον εφιαλτη που πορακτικα ξεκινησε με την αναληψη της ΠΑΕ απο το γοη.
Πραγματικα ο ανθρωπος λεει λιγα λογια ουσιας και κανει περισσιες πραξεις που λες οτι "ναι ρε πουστη μου αυτος εινα"
Αισθανομαι οτι μετα απο τοσα χρονια πικρας το αξιζαμε αυτο ειδικα οσοι ημασταν παροντες στις πορειες στο ξυλο στα δακρυγονα στα δικαστηρια στην Καλλικρατεια και στα λοιπα χωρια και στις λοιπες ταλαιπωριες που περασαμε ολα αυτα τα χρονια.
Η ικανοποιηση ειναι ομως μεγαλη και γιατι οσο και να μας χτυπησανε αντεξαμε και δεν εξαφανιστηκαμε.
Ακομα και αυτος ο πυρηνας των 5000-7000 που ερχοτανε στο Καυτα στη Β εθνικη πρεπει να γινει η μαγια για τα επομενα χρονια για να δουμε ξανα το Καυτα τιγκα και αποξω να ψαχνουν καποιοι το μαγικο χαρτακι να μπουνε μεσα.
Θελω να ξαναστηθω στην ουρα για να μπω μεσα.
Θελω να ανυπομονω να περασει το καλοκαιρι για να ξαναδω την ομαδαρα.
Θελω να ξαναδω χαρουμενες φατσες να βγαινουν απο το γηπεδο.
Θελω να ζησω την απολυτη απογειωση με εναν τιτλο
Θελω να δω τα παιδια στα σχολεια να παιρνουν την εκδικηση τους απο τα τουρκακια και τα σκουληκακια.

ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΗ ΡΕ ΘΑΝΑΣΑΚΗ!
Το αξιζουμε!!

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από mos 26/5/2015, 23:28

Το αυτονόητο έκανε, ανέβασε (σχεδόν) τον Ηρακλή από τη β στην α εθνική. Μπράβο του για την ώρα αλλά πρέπει να φάει πολλά ψωμιά ακόμη.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παπαθανασάκης - Σελίδα 7 Empty Απ: Παπαθανασάκης

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 26/5/2015, 23:44

Είναι πρωτόγνωρο στον ηρακλή να κάνει κάποιος το αυτονόητο...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 43 Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης