ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Σελίδα 20 από 22 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από Bezyr Την / Το 17/6/2016, 14:42

teo1908 έγραψε:Εγω νομιζω οτι οτι δεν λυνεται κοβεται..

Ετσι.
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4699
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από teo Την / Το 17/6/2016, 14:55

Απο ενα σημειο και μετα ΔΥΣΤΥΧΩΣ (και το εννοω) η μονη λυση με την οποια φυσικα δεν συμφωνει κανεις ειναι τα σουτια.
Ξυλο σε ολους και σε ολα.
Προεδρο δεξι χερι αριστερο χερι σεντελιδη τον αλλο τον μαλακα που πηγε καναδα ολους.
Μεχρι και τα δοκαρια.
Και μετα παιρνεις αυτο τον μπασταρδο τον ερασιτεχνη και χτιζεις πανω του.
2 απλες κινησεις ειναι.

Τωρα εδω μεσα οταν διαβαζω το καθε χαιβανι που ασχοληθηκε με τον Ηρακλη για να βγαλει μεροκαματο επειδη ειναι εκει ο κολλητος του και ν με κανει υποδειξεις για διαρκειας κτλ το μονο που θα καταφερει ειναι να γινει η κινηση νο1 συντομοτερα.

Αριθμός μηνυμάτων : 7707
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Την / Το 17/6/2016, 17:18

teo1908 έγραψε:Απο ενα σημειο και μετα ΔΥΣΤΥΧΩΣ (και το εννοω) η μονη λυση με την οποια φυσικα δεν συμφωνει κανεις ειναι τα σουτια.
Ξυλο σε ολους και σε ολα.
Προεδρο δεξι χερι αριστερο χερι σεντελιδη τον αλλο τον μαλακα που πηγε καναδα ολους.
Μεχρι και τα δοκαρια.
Και μετα παιρνεις αυτο τον μπασταρδο τον ερασιτεχνη και χτιζεις πανω του.
2 απλες κινησεις ειναι.

Τωρα εδω μεσα οταν διαβαζω το καθε χαιβανι που ασχοληθηκε με τον Ηρακλη για να βγαλει μεροκαματο επειδη ειναι εκει ο κολλητος του και ν με κανει υποδειξεις για διαρκειας κτλ το μονο που θα καταφερει ειναι να γινει η κινηση νο1 συντομοτερα.
Μα γιατι η στοχοποιηση του Σεντελιδη και το καψιμο του αυτοκινητου του δεν επεισε τους επενδυτες να ερθουν Laughing
Μετα τα σουτια παντος μην ξεχασεις να πληρωσεις τους παντες με τα παρακατω χρηματα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΠΕΝΔΥΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ.
Οπως δεν θελει καποιος να αναλαβει τα χρεη της διοικησης Παπαθανασακη ετσι δεν θελει να εχει στα ποδια τους μαφιοζους της ΑΘ10 να του κανουν κουμαντο. Laughing
Σου θυμιζω οτι οταν εδινες σουτια διπλα στα ξερα εκαιγες και τα χλωρα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Δεν σου αρεσαν τα χρηματα και οι χορηγιες του Σαρηκεχαγια,παρε τωρα τα ((λεφτα της ΑΘ10)) και πληρωνε. Laughing

Υ.Γ.Οσο για τις αποκαλυψεις μου για την ΑΘ10 και για τις διοικησεις μπορεις να τις διαβασεις σε δημοσιο φορουμ.Ελα εκει να μου απαντησεις αν και σου θυμιζω οτι οι εντολες 8 και 9 της ΑΘ10 απαγορευουν στα μελη τους να ενημερωνοντε και να εκφραζουν τις αποψεις τους δημοσια.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Δημοσίευση από teo Την / Το 17/6/2016, 17:53

Φυσικα και σουτια.
οπως αυτα που εμασες στην 8!!

Να σου θυμισω μικρε ταναςγιε οτι η ΑΘ10 αλλα και ολος ο κοσμος στηριξε τον καθε επενδυτη.
Αυτο βεβαια δεν σε συμφερει να το ομολογησεις για να βγει το χαρτζιλικακι σου.
Ευχομαι να μην πουλας τοσο ευκολα και την μανουλα σου παντως.

Επισης να σου θιμησω οτι ο μονος μαφιοζος αυτη τη στιγμη στον Ηρακλη ειναι αυτος που σε χαρτζιλικωνει να προπαγανδειζεις υπερ του. Ο καναδος.

Ο αλλος, ο φιλος σου ο ετερος ταναςγιος τουρκος δεν ειναι ουτε καν τσιρακι.

Τωρα στα ζορια μπορεις να χαιρεσαι ταναςγιε που κραταει ομηρο τον Ηρακλη.ο φιλος σου.

Οι αποκαλυψεις σου δεν ειναι τιποτα αλλο απο λασπες οπως αυτες που εριχνες εδω μεσα για τ διαρκειας κτλ.

Εμασες ομως σουταρες στην 8 και εστρωσες μια και καλη φασιστακο.

Δημοσίευση από teo Την / Το 17/6/2016, 18:03

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:
Μα γιατι η στοχοποιηση του Σεντελιδη και το καψιμο του αυτοκινητου του δεν επεισε τους επενδυτες να ερθουν Laughing
Γι αυτο ταναςγιε
Η είδηση έρχεται από την απάντηση που πήρε απο τον Σπύρο Παπαθανασάκη στην τηλεφωνική επικοινωνία που έγινε μετά κόπων και βασάνων, όταν του ζήτησαν να αναλάβουν την διοίκηση της ΠΑΕ

«Δεν φεύγω και δεν θέλω να δώσω την ομάδα. Έχω το πλάνο μου και θα τα κάνω όλα εγώ!»

Γιατι στην ουσια ΔΕΝ πουλαει.
Οσα και να λες για την ΑΘ10 οση  λασπη και να ριχνεις τα δεδομενα οτι ο γαμιας σου χρεωσε και δαγκωσε τα ταμεια της παε δεν αλλαζουν.
Και σε λυπαμαι εν τελη διοτι η ψυχωση σου με την ΑΘ10 απο τοτε που εφαγες μερικες σφαλιαρες στο πεταλο εχει κορυφωθει.
Παντως παρακολουθεις ενθερμα καθε κινηση σε παραδεχομαι αν και εισαι ενας κοινος γκει φασιστακος.

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Την / Το 17/6/2016, 18:48

teo1908 έγραψε:Φυσικα και σουτια.
οπως αυτα που εμασες στην 8!!

Να σου θυμισω μικρε ταναςγιε οτι η ΑΘ10 αλλα και ολος ο κοσμος στηριξε τον καθε επενδυτη.
Αυτο βεβαια δεν σε συμφερει να το ομολογησεις για να βγει το χαρτζιλικακι σου.
Ευχομαι να μην πουλας τοσο ευκολα και την μανουλα σου παντως.

Επισης να σου θιμησω οτι ο μονος μαφιοζος αυτη τη στιγμη στον Ηρακλη ειναι αυτος που σε χαρτζιλικωνει να προπαγανδειζεις υπερ του. Ο καναδος.

Ο αλλος, ο φιλος σου ο ετερος ταναςγιος τουρκος δεν ειναι ουτε καν τσιρακι.

Τωρα στα ζορια μπορεις να χαιρεσαι ταναςγιε που κραταει ομηρο τον Ηρακλη.ο φιλος σου.

Οι αποκαλυψεις σου δεν ειναι τιποτα αλλο απο λασπες οπως αυτες που εριχνες εδω μεσα για τ διαρκειας κτλ.

Εμασες ομως σουταρες στην 8 και εστρωσες μια και καλη φασιστακο.
Πρωτον δεν παω στην 8 και δευτερον δεν εχω φαει ποτε ξυλο στο γηπεδο. Laughing

Γαλαζιος Ηρωας

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Την / Το 17/6/2016, 18:53

teo1908 έγραψε:
Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:
Γι αυτο ταναςγιε
Η είδηση έρχεται από την απάντηση που πήρε απο τον Σπύρο Παπαθανασάκη στην τηλεφωνική επικοινωνία που έγινε μετά κόπων και βασάνων, όταν του ζήτησαν να αναλάβουν την διοίκηση της ΠΑΕ

«Δεν φεύγω και δεν θέλω να δώσω την ομάδα. Έχω το πλάνο μου και θα τα κάνω όλα εγώ!»

Γιατι στην ουσια ΔΕΝ πουλαει.
Οσα και να λες για την ΑΘ10 οση  λασπη και να ριχνεις τα δεδομενα οτι ο γαμιας σου χρεωσε και δαγκωσε τα ταμεια της παε δεν αλλαζουν.
Και σε λυπαμαι εν τελη διοτι η ψυχωση σου με την ΑΘ10 απο τοτε που εφαγες μερικες σφαλιαρες στο πεταλο εχει κορυφωθει.
Παντως παρακολουθεις ενθερμα καθε κινηση σε παραδεχομαι αν και εισαι ενας κοινος γκει φασιστακος.
Στο ιδιο καζανι βραζουν και οι δυο θελουν την καρεκλα.Και εαν το θες αυτοκριτικα οπως εκανα λαθος που στηριξα τον Παπαθανασακη ετσι εκανα λαθος να πιστευω οτι τα πεινασμενα για εξουσια παιδακια της ΑΘ10 εχουν αγνες προθεσεις.
Μιλησε μας για τις σχεσεις του αντιπροεδρου με την ΑΘ10? Very Happy

Γαλαζιος Ηρωας

Δημοσίευση από teo Την / Το 17/6/2016, 19:06

Οχιιι καριολακι.
Μιλησε μου για τις σχεσεις σου με τον σεντελιδη Wink και με τους παραγοντες εποχης περουκα που πλευρισαν τον καναδο.
Μην βγαζεις την ουριτσα σου απο εξω.

Και εξηγησε μου κατι βρε βλαξ.
Πεινασμενα παιδακια λες για εξουσια.
Να διοικησουν ΤΙ βρε μπουφο;
Τις μαυρες τρυπες που αφησε πισω του ο καναδος;

Παλιωσε και αυτη η καραμελιτσα παμε παρακατω λοιπον.

Πες μου για τις σχεσεις ελα μην φοβασαι.
Γραψτα ακριβως οπως τα εγραφες στο τσατ οταν μιλουσαμε προ μηνων.
Πριν καταλαβουμε οτι εισαι του χαρτζιλικιου.....

Δημοσίευση από teo Την / Το 19/6/2016, 12:29

Καταφερε να διωξει κι αλλο παιχτη;
Οουυ γες..

Οσοι ηταν μετριοκαλοι ποδι για να εχουμε σιγουρο βαθμολογικο υποβιβασμο.

Μεγα τρυπιμα σπαιρους εντ σεντελιδιους τουρκιους λαμογιους..

Εντιτ:
Και τον μπουκου βρε θηριο;
Ολεεε!!

Οσοι εκαναν τους ζορικους στην πληρωμη μεσω των τηλεοπτικων της νεας σεζον ποδι.
Βαλε μεσα και λεοζινιο.

Μαγκες παμε admiral 20€ εχει ποδοσφαιρικο παπουτσακι να βγαλουμε και κανα δελτιο σιγα σιγα..

Δημοσίευση από Big bad wolf Την / Το 19/6/2016, 13:07

Αυτό ισχύει αν είσαστε κάτω από 23. Εγώ είμαι πάνω από 23 και με δελτίο που είναι σε ισχύ, πρέπει να με κάνει μεταγραφή  cheers
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Δημοσίευση από teo Την / Το 19/6/2016, 13:17

Αδερφε τι θεση παιζεις; να σε κανουμε δλδ υποδοχη στο μετρο θεσσαλονικης (να πρωτοτυπισουμε)

Και εγω ειμαι πανω απο 23 αλλα εχει πλεον τα κονε ο μπροεδρος μας να γινω στα χαρτια 17.
Γι αυτο αι λοβ χιμ σοουυυ ματς!!

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το 19/6/2016, 13:33

Ta Gam ti mana...εγω βλεπω οτι επενδύει στο οτι οι παίκτες πιαςτικαν στο φιλότιμο λογο ΗΡΑΚΛΗ και αποδεσμεύουν τα συμβόλαια αντι νομικής οδού και θα το παει μίζα φουλ καμια 20ρια νέους 22χρονους ποδοσφαιριστες φωτοβολιδα εγχειρήμα και τα χρέη στην παε 2017
Συνεπώς απο το 1,5 πηγές 3 και εαν συνεχίσει που ειναι το πιθανότερο θα παει στο 8-10 οτι τα μπερεκετια των παλιών καλών εποχών

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από teo Την / Το 19/6/2016, 13:40

Κοιτα αδερφε ο ανθρωπος ΑΕ κανει κουμαντο οχι κανα περιπτερο στην ανω πολη.

Μια θα πεσει εξω, δυο, ε την τριτη θα ρεφαρει.

Ειδικα τωρα που πηρε το ΟΚ απο ανωθεν, οχι απο τον γαυρο βρε, απο την αγγλικη λιγκα συγκεκριμενα απο την νοτιγχαμ φορεστ ολα καλα.

Υποσχεθηκαν να μας φερουν αλλωστε και τεχνογνωσια οσο αναφορα πλοια με σκονες στιμμενα λεμονια στα κορνερΣ κτλ κτλ.

Χοντρα χοντρα σε 10-20 χρονια θα ξεχρεωσουμε το περσινο ροστερ και θα παμε ενα βημα πιο κοντα στην 5αδα.

Ισχυει ομως οτι πλεον τα χρεη και στην Γ να πας δεν σβηνονται;

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 19/6/2016, 14:16

Καλά βρε γελοίοι απένταροι που θέλετε να διοικήσετε τον Ηρακλή δεν βλέπετε ότι η ομάδα έχει πλάνο. 
Σε 10 χρόνια θα τερματίζουμε από 10 μέχρι 8 άνετα . Θα είμαστε και sustainable  να ούμε.

Για την Γ νομίζω πάνε σε φυσικά πρόσωπα. Με επιφύλαξη βέβαια. Και για αυτό πιστεύω ότι δεν θέλει να ρίξει τον Ηρακλή ο Σπύρος.

Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 1371
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Δημοσίευση από teo Την / Το 19/6/2016, 14:36

Iraklaras07 έγραψε:Για την Γ νομίζω πάνε σε φυσικά πρόσωπα. Με επιφύλαξη βέβαια. Και για αυτό πιστεύω ότι δεν θέλει να ρίξει τον Ηρακλή ο Σπύρος.
Αν ισχυει αυτο ταπεινε οπαδε του Ηρακλεους Α.Ε. ενας λογος παραπανω να δυναμωσουν οι σχεσεις νοτιγχαμ φορεστ-Ηρακλεους Α.Ε. και τα καρουλια μεσα δλδ ωστε να αποκτηση η Α.Ε. Ηρακλεους sustainable ρολο κομπαρσου.

Τωρα εσεις παλιο οπαδοι φασιστακια να μεινετε με την λιγουρα οτι θα διοικεισετε.

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 19/6/2016, 14:50

Mα δεν υπάρχει κάτι μεμπτό με τις Νότινκχαμ φόρεστ βρε.
Περιμένω να γίνει αδελφοποίηση με το ένδοξο σωματείο της νότινκχαμ και να παίζουμε φιλικά και κάθε καλοκαίρι. 
Φαντάζεσαι να πάει και  ο Τσιλιανίδης εκεί πέρα και να τον στείλουν σε καναν πανιώνιο;

Iraklaras07

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το 19/6/2016, 15:15

Καλα η πρόταση "χρέη πανε σε φυσικα πρόσωπα" εχει καταντήσει πιο γραφική και απο τον βαςιλη λεβέντη... Εαν ποτε ανοίξει αυτο με τα φυσικα πρόσωπα ειδοποιατε, έχω πολυ υλικό λεμε ως μπουνταλάς οπαδός του Ηρακλεους
https://media3.giphy.com/media/EL6R9bfzaQYda/200w.gif

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από teo Την / Το 19/6/2016, 15:37

Κοιτα ο βελλιος παει νοτιγχαμ φορεστ και τελος καταληγει στο φορεστ του πειραια.

Αμα δλδ γινει αυτο δλδ να γινει αγγλικη ομας δεκανικι του γαυρου τοτε οκ παραδινομαι χαλαλι τα πετσινα χαλαλι οι σφυροχτρες ο πινοκιο ολα.

Ο τσιΧλιανιδης κατεληξε σε ομαδα ελεγχομενη απο το ΣΔΟΕ χοντρου ομως στην πλατεια αν δουλεψει (και εδω θα φανει αν φταιμε εμεις η αυτος) θα εψει ευκαιριες να ανεβει και να μεταπωληθει

Περιπου οπως ο Κυβρακιδης...(18.000€ απο Ηρα-->ατρομητους)

Τωρα οσο αναφορα την ερωτηση μου περι των χρεων ηταν αν γινετε το ιδρυτικο σωματειο δηλαδης οχι ο ΓΣ ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ να εκδωσει νεο αφμ δλδ να γινει μαγικη εκκαθαριση του παλαιου Ή αν πας Γου αλλα μπουλους μολις ξανακανεις παε τσουπ να τα τα χρεη.
Γιατι καπου ειχα διαβασει πριν καιρο οτι κατι τετοιο ΘΑ ισχυει. Τοτε γελουσα με τα σκουληκια ΤΩΡΑ γελαω με εμας που δεν μπορεσαμε να ελενξουμε ενα ΑΣ ποντιο σε 5 σεζον.
ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ.
Ναι γελαω.

Δημοσίευση από Επισκέπτης Την / Το 19/6/2016, 15:52

Δεν ειναι τυχαίο άλλωστε: Το Νότιγχαμ ειναι ελληνικής προέλευσης λέξη
Προέρχεται απο τον νότια( δηλαδη στερεά Ελλάδα) και το χαμ( απο το εδώ χάμω) που ειναι ακομη πιο νοτια δηλαδη λιμανι πειραια

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από teo Την / Το 19/6/2016, 16:00

Αδερφε εχεις κανει ενα μικρο λαθακι.
Το νοτια το πετυχες, στερεα ελλαδα σημερα γαυρος δλδ και τα ρεστα.
Το χαμ σημερα αντιπροσωπευει τον μπροεδρο του Ηρακλη εννοωντας χαμπουργκερ (συντομογραφια χαμ) ονομασια ομαδας καθολου τυχαια.
Επικροτει στην ουσια την ιστορικη συμφωνια Α.Ε. Ηρακλεους- παε πολντο.

Δημοσίευση από Big bad wolf Την / Το 19/6/2016, 17:40

teo1908 έγραψε:Αδερφε τι θεση παιζεις; να σε κανουμε δλδ υποδοχη στο μετρο θεσσαλονικης (να πρωτοτυπισουμε)

Και εγω ειμαι πανω απο 23 αλλα εχει πλεον τα κονε ο μπροεδρος μας να γινω στα χαρτια 17.
Γι αυτο αι λοβ χιμ σοουυυ ματς!!

Μια ζωή τέρμα έπαιζα, αλλά κάποτε έπεσα και εγώ σε έναν Άγγελο που με έβαλε λίμπερο και ξέμεινα εκεί. Τώρα μπορώ να παίξω άνετα το δοκάρι (από την άλλη στον Ηρακλή παίζει ο Μπουλούτ και στην Εθνική Ελλάδος καλούν τον Πέλκα οπότε όλα γίνονται).  cherry
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Δημοσίευση από teo Την / Το 19/6/2016, 17:58

Ωραια κλεισαμε αδερφε διαλεξε οτι σου ταιριαζει καλυτερα.
Αααα μην ξεχαστουμε τα φραγκα για εμφανισεις παππουτσια κτλ τα βαζουμε απο την τσεπη μας γιατι εχει εξοδα η παε (μπας και βαλουν ιντερνετ δλδ τον αλλο μηνα).
Κανεις αλλος μαγκες με αδεια σ/κ;

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 19/6/2016, 18:38

Εγώ έπαιζα αριστερό μπακ αλλά μετά η καριέρα τέλειωσε άδοξα. 
Τώρα αμα θέλετε για center back μέσα. Είμαι ελαφρώς πιο γρήγορος από τον Μπαρτολίνι και προφανώς ξέρω περισσότερη μπάλα από τον Στάμου. Και είμαι και κάτω από 23

Iraklaras07

Δημοσίευση από teo Την / Το 19/6/2016, 18:59

Αρα εισαι εμπαλος κατω των 23 σε λιγο μηχανοβιος, με βλεψεις λαικα σερβικα κορασια.
Εχεις τατουαζ;

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 19/6/2016, 19:00

Mόνο μια τράπουλα στο δεξί κωλομέρι.
εδιτ: Φτάνουν οι βλακείες το γαμήσαμε  Very Happy

Iraklaras07

Σελίδα 20 από 22 Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης