FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

+7
Bezyr
garba
teo
xibalba
XristosG10
κατακρεουργημενος
11 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 27/7/2011, 11:48

1.εφυγες σαν φιλος και οχι σαν εχθρος!
2.ποσα χαρισε δηλαδης?
3.για να λεει οτι δεν εχει προβλημα να γυρισει του χρονου αν ολα πανε καλα σημαινει οτι εχει μονοετες συμβολαιο?
4.ας ελπιζουμε να πανε ολα καλα,και να γυρισει και τον χειμωνα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από 3φ 27/7/2011, 12:07

Ακριβώς.
Απαντήσεις και στις 4 απορίες θα ήταν πολύ καλές.
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από Κυανομηχανικός 27/7/2011, 13:48

Ο άνθροπως δεν μπορουσε να περιμένει αλλο Αυγουστο κοντευουμε
Κυανομηχανικός
Κυανομηχανικός

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : blueSTATE

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από teo 28/7/2011, 12:19

Χάρισε χρήματα ο Χοσέμι και ανανεώνει το διαρκείας!
28/07/11 09:38 Επιμέλεια: BLUEARENA

Σε συμφωνία για τον διακανονισμό της οφειλής με τον Χοσέμι, ήρθε χθες (27/7) το βράδυ ο Ανδρέας Παντελή. Το πιο σημαντικό της υπόθεσης είναι ότι ο Ισπανός χάρισε ένα σεβαστό ποσό από τα δεδουλευμένα, ενώ έχει πολύ μεγάλο ενδιαφέρον η ανάρτηση που έκανε στο facebook, ο εκπρόσωπος του Ισπανού παίκτη, Ανδρέας Ικίμης.

"Χθες το βραδυ εκλεισε μετα απο συναντηση μου με τον κ. Παντελη το θεμα Χοσεμι,ο οποιος μετα απο χρονια με χαρες και λυπες επιστρεφει τουλαχιστον για ενα χρονο στην Ισπανια,οφειλω να ευχαριστησω εγω προσωπικα και ο Χοσεμι (οπως και το μεταβιβασα) τον κ.Παντελη για την προσπαθεια να μεινει ο Χοσεμι στην ομαδα αλλα δυστυχως το ποταμι δεν γυρισε πισω,οπως βεβαια ειπε ο Χοσεμι αν ο κ. Παντελη ηταν πιο νωρις στην ομαδα και με τον τροπο με τον οποιο τον προσεγγισε θα εμενε στην ομαδα αλλα πλεον ειχε παρει τις αποφασεις του διοτι καποιοι ειχαν φροντισει για αυτο νωριτερα.

Καλει τον κοσμο του Ηρακλη να περιβαλλει τον κ.παντελη με αγαπη και εμπιστοσυνη,να τον στηριξει και να τον αφησει να παειιο.Μετα το επισημο διαζυγιο ο Χοσεμι θα εκδωσει ανακοινωση οπου εκτος των αλλων θα εξηγει γιατι δεν μπορεσε να κρατησει την υποσχεση που ειχε δωσει στους φιλαθλους του Ηρακλη στο Κατσανειο.

Παντως ο τροπος που μιλησε μαζι του ο κ.Παντελη τον εξεπληξε ευχαριστα αφου απο την πολυετη παραμονη του γνωριζει να ξεχωριζει εναν παραγοντα που εχει τιςγνωσεις και την θεληση να παει μια ομαδα μπροστα και θεωρει οτι ο κ.Παντελη εχει ολα τα φοντα να πετυχει. Εντος των ημερων ο Χοσεμι θα ανανεωσει το εισιτηριο διαρκειας του ετσι ωστε οταν ερθει να παρακολουθησει αγωνα του Ηρακλη να το κανει απο την Θ10.

Στο επανιδειν,"
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 28/7/2011, 12:20

κατι μου λεει οτι αν ολα πανε καλα τον γεναρη θα τον χειροκροταμε μεσα στο χορταρι!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από garba 28/7/2011, 13:43

Παντως ο τροπος που μιλησε μαζι του ο κ.Παντελη τον εξεπληξε ευχαριστα αφου απο την πολυετη παραμονη του γνωριζει να ξεχωριζει εναν παραγοντα που εχει τιςγνωσεις και την θεληση να παει μια ομαδα μπροστα και θεωρει οτι ο κ.Παντελη εχει ολα τα φοντα να πετυχει.
Αν αληθεύει ότι το είπε και δεν είναι μια παπαριά που προσθέσαμε να μεγαλώσει το κείμενο ο Παντελή παίρνει άλλο ενα πονταλάκι. Θα δείξει...
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από garba 9/8/2011, 21:54

Η συγκινητική επιστολή του τεράστιου Χοσέμι

Σε μία εποχή που παίκτες οι οποίοι μεγάλωσαν μέσα στον Ηρακλή, ρίχνουν μαύρη πέτρα πίσω τους, ο Χοσέμι δείχνει σε όλους αυτούς γιατί τον λατρεύει ο κόσμος. Με αφορμή τη λύση της συνεργασίας του με την ΠΑΕ Ηρακλής, έστειλε την ακόλουθη επιστολή.

"Καρταγένα 9/8/2011

Με αυτήν την ανακοίνωση θα ήθελα να ενημέρωσω τον κόσμο του Ηρακλή οτι χθές 8/8/2011 ο εκπροσωπός μου στην Ελλάδα ήρθε σε επίσημη συμφωνία με τον πρόεδρο του Ηρακλή κ. Ανδρέα Παντελή για τη λύση του συμβολαίου μου.

Δυστυχως δεν μπορεσα να κρατησω την υποσχεση που ειχα δωσει στον κοσμο του Ηρακλη στη συγκεντρωση που ειχα παρευρεθει οτι θα ειμαι και την επομενη σαιζον στην ομαδα αλλα δεν παυει να ειμαι ενας απο εσας.

Η αγαπη και η εκτιμηση που πηρα καθ'ολη τη διαρκεια της χρονιας με εκανε να αισθανομαι οπαδός του Ηρακλή και πιστεύω οτι σεβαστηκα την ομαδα και τον κοσμο της δίνοντας το 100% των δυνατοτητων μου εντος και εκτος γηπεδου.

Θα μπορουσα να πω πολλά αλλα δεν θα το κανω γιατι βλεποντας πισω δεν μπορεις να πας μπροστα.
Θελω να ευχαριστησω ολον τον κοσμο του Ηρακλη για την απιστευτη αγαπη και αναγνωριση που εισεπραξα η οποια ηταν κατι το οποιο δεν περιμενα οταν αρχιζα αυτο το ταξιδι,ελπιζω με την αποδοση μου να την ανταπεδωσα, τους προπονητες μου για την πολυ καλη συνεργασια που ειχαμε ,τους συμπαικτες μου γιατι παρ'ολα τα προβληματα κατα τη διαρκεια της χρονιας μειναμε ενωμενοι και κρατησαμε την ομαδα στην Superleague, ιδιαιτερα ενα μεγαλο ευχαριστω στον αρχηγο της ομαδας τον Τασο γιατι με βοηθησε να προσαρμοστω πολυ γρηγορα στο ελληνικο ποδοσφαιρο και ελπιζω να μεινει κοντα στον Ηρακλη γιατι αγαπαει αυτην την ομαδα αλλα φυσικα και ολα τα παιδια,τον κ.Φαναρα και ολους οσους γνωρισα.

Ειδικα οφειλω να ευχαριστησω τον κ.Ανδρέα Παντελή ο οποιός μετα απο καποιο διαστημα αδιαφοριας εδω λυσεις αμεσα σε καποια προσωπικα μου θεματα.Απο τις συζητησεις μαζι του και με την εμπειρια μου θεωρω οτι ειναι ενας ανθρωπος καταλληλος να ηγηθει του Ηρακλη και ελπιζω να φερει την ομαδα εκει που της αξιζει και εκει που την ονειρευονται οι οπαδοι της .

Τελος θελω να ευχαριστησω τον φιλο μου Στεφανο Σαρατση για τις απιστευτες βραδιες που μας χαρισε και την φιλοξενια του.

Ελπιζω οι δρομοι μας να ξανασυναντηθουν συντομα και παλι.

Στηριξτε την ομαδα,στηριξτε τους ανθρωπους στην ομαδα γιατι μονο ενωμενοι μπορει η ομαδα να μπει στο δρομο των επιτυχιων.

Jose Miguel Gonzalez Rey-JOSEMI

Για το ακριβες της μεταφρασης-κ. Ματινα Μαλλά- Δικηγόρος Θεσσαλονίκης"

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
garba
garba

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από teo 9/8/2011, 22:05

ξανα κριμα που χασαμε απο την ομαδα αυτο τον ανθρωπο.
πιο ΗΡΑΚΛΑΚΙ απο τα ΗΡΑΚΛΑΚΙΑ μας..
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από xibalba 9/8/2011, 22:09

Μεγαλος ποδοσφαιριστης και μεγαλος ανθρωπος. Να σαι καλα παληκαρι μου.
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από Bezyr 9/8/2011, 22:42

Καλη συνεχεια αρχηγε.
Αν το θελεις, θα τα ξαναπουμε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από gimo 9/8/2011, 22:55

Τί να πείς γι'αυτόν τον παλίκαρο ρε γαμώτο; Τί μπορείς να πείς; Κρίμα που δεν ήμασταν άξιοι να σε κρατήσουμε. Κρίμα και πάλι κρίμα...
gimo
gimo

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από Κυανομηχανικός 12/8/2011, 16:28

JOSEMI ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΗΡΑΚΛΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κυανομηχανικός
Κυανομηχανικός

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : blueSTATE

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από Artist formerly known as 13/8/2011, 10:54

Γιατί; πέθανε;
Artist formerly known as
Artist formerly known as

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey) - Σελίδα 2 Empty Απ: Josemi (Jose Miguel Gonzales Rey)

Δημοσίευση από Κυανομηχανικός 13/8/2011, 15:23

Oxι αλλα ειναι φιλος του ΗΡΑΚΛΗ
Κυανομηχανικός
Κυανομηχανικός

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 25
Τόπος : blueSTATE

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης