FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

+33
Knack
sakoulas74
teo
natsinas75
Bezyr
Admin
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
χιλια χρονια ηρα
The Rock
John Cena
pashalis10
alv
nomikos
rafkyr
stralaxa
lyssos
jotake10
downfoot1
Alex
zannakis-ira
Pourakla
tsoukou
XristosG10
DIMSAV
luxus
Iolaos
gimo
xibalba
κατακρεουργημενος
Iti
portorikanos
garba
37 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από 3φ 7/7/2011, 21:40

Ακριβως.

Ακομη και αν ειμαστε forum 10 ατομων,δεν λεει να διαβαζονται απο ολους αυτα που γραφονται εδω μεσα.
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από XristosG10 8/7/2011, 14:07

Να'μαι και εγω με αλλο name διαφορετικο που ειχα στους μπλουφανς και θελω να πω συγχαρητηρια για το νεο φορουμ ελπιζω να παει καλα!!
XristosG10
XristosG10

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011
Τόπος : blueAno_poli

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 8/7/2011, 15:43

Καλη αρχη και σε αυτο το φορουμ του ΗΡΑΚΛΗ μας.
Ειμαι με το ιδιο ΑΦΜ και στους μπλουφανς- teo1908.

teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από tsoukou 8/7/2011, 18:36

Καλη αρχη και απο μενα μαγκες και συγχαρητηρια για την προσπαθεια .
χιλια χρονια ηρακλης !
Cool

tsoukou

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011
Ηλικία : 39

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Pourakla 8/7/2011, 19:34

Καλή αρχή στη νέα προσπάθεια!

Pourakla

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από zannakis-ira 8/7/2011, 19:35

ΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ αντε καλη αρχη παιδια!!!

zannakis-ira

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011
Τόπος : θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Alex 8/7/2011, 19:40

Καλή αρχή και από μένα παιδιά, η αλήθεια είναι ότι είχα ξενερώσει κι εγώ με την κατάσταση στο μεγάλο forum αν και είχα συνειδητά σταματήσει να ποστάρω εδώ και καιρό.
Ελπίζω αυτή η νέα προσπάθεια να μην παρεκλίνει από τους στόχους της, την ελεύθερη διατύπωση απόψεων και την εποικοδομητική συζήτηση μεταξύ των μελών μακριά από κάθε είδους λογοκρισία.
Και πάλι καλή αρχή να έχουμε.

Ο χρήστης με παλιό ΑΦΜ Blue_Alex

Alex

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από 3φ 8/7/2011, 19:45

Καλοδεχουμενοι ολοι σας παιδια και σας εγγυομαστε οτι δεν προκειται να λογοκριθειτε για οτιδηποτε πειτε παρα μονο εαν καπατησετε τον ΕΝΑΝ κανονα που εχουμε ορισει ως μελη του φορουμ. ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ στην αποψη του αλλου και την αποφυγη χαρακτηρισμων. Το ανεφερε και ο Admin και ο Βεζυρης το επαναλαμβανω για να μην ξεχνιομαστε.
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Τεχνικά θέματα

Δημοσίευση από downfoot1 8/7/2011, 20:13

Καλησπέρα σας,
καταρχήν να συγχαρώ τη νέα σας προσπάθεια και να ευχηθώ ευχάριστες και ελεύθερες συζητήσεις.

Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως βρίσκομαι στη διάθεση σας για οτιδήποτε χρειαστείτε πχ βοήθεια σε τεχνικά θέματα (μιας και γνωρίζω την συγκεκριμενη πλατφορμα)
ή αν δείτε πως δεν έχετε το επιθυμητό επίπεδο μορφοποίησης και ελέγχου σε αυτήν την υπηρεσία
θα χαρώ να φιλοξενήσω το forum σας στο site μου χωρίς να συμμετάσχω στα διαχειριστικά.

μετα χαράς
downfoot1

downfoot1

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Admin 8/7/2011, 21:46

Λοιπον,
μετα τις εξυπνες κινησεις του μελους μας 3φ βλεπω ραγδαια ανοδο στη συμμετοχη στο φορουμ μας.
Αφου τον ευχαριστησω, θα ηθελα να πληροφορησω για δυο θεματα.
Το ενα ειναι ιδεες για την μορφη του φορου μας.Ελευθερα προτεινετε.
Απλα,ηθελα αυτο το φορουμ να μιλαει βασικα για τοπι.Απο κει και περα δικο σας ειναι, εσεις θα το διαμορφωσετε.
Το δευτερο ειναι το chat μας το οποιο ως φωνητικο πιστευω θα ειναι αλλη φαση, εχοντας εμπειρια χρονων με δωματιο στο paltalk απο το 2000.
Περιμενω και γι αυτο προτασεις,οπως και προτασεις για webradio που επισης ειχα αλλα με μικρο ακροατηριο για δικη μας παρεϊστηκη χρηση.Αν καποιος θελει ας προσπαθησει και να δουμε πως μπορουμε να δουλεψουμε μαζι.
Αν δεν υπαρχει ενδιαφερον με προτασεις, π.χ να ανοιγει ενα διωρο καθε βραδυ το room αας πουμε να τα λεμε, εκ των πραγματων θα πεσει σε αχρηστια.
Σκεφτομαι με το φορουμ,το δωματιο για συζητηση, και ενα web ραδιακι να κανουμε ενα ωραιο πακετακι οπου θα ασχολουμαστε σφαιρικα με την μεγαλη μας αγαπη.
Περιμενω αποψεις.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 8/7/2011, 21:55

εγω προσωπικα το ποσταρα και στο φεησμπουκ το φορουμ μας, σε καποιες σελιδες του ηρακλη! και επισης και στο τσατ ρουμ του iraklis-news

μια καλη ιδεα ειναι να εχουμε και τσατ γραπτο που να ειναι 24 ωρες ανοιχτο για να μιλαμε οποτε θελουμε! και οταν μας βαρεσει να προτεινουμε να ανοιγουμε και το φωνιτικο να σπαμε την πλακιτσα μας!

επισης αμα θελετε καλη φαση ειναι στα μη αναγνωσμενα να βαλουμε ενα εικονιδιο που να λεει νεο! καθε φορα που ποσταρουμε κατι! γιατι οτ μικρο πορτοκαλι χαρτακι ειναι λιγο καπως για οσους δεν ξερουν και τοσο πολυ απο φορουμ!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από 3φ 8/7/2011, 22:23

Θενξ Admin αλλα μεγαλο μεριδιο ευθηνης της αυξησης κινησης του Forum φερει και ο Κατακουρεμενος που ποσταρε οπου βρηκε το Link.

Ιδεα τωρα.
Η συζητηση που μπορει να κανετε εις το δωματιο αν ειναι δυνατο να γινεται Podcast σε εμας που δεν εχουμε την ωρα,τον εξοπλισμο,
πολλες φορες και τη ορεξη να λαβουμε μερος θα ηταν οτι καλυτερο. Για παραδειγμα η συζητηση που κανετε να περναει σαν Webradio
στο Forum και να την ακουμε μεσω ενος Player.

Επειτα για την εμφανιση δεν εχω και πολλα πραγματα να πω.Ωραιο το χρωματακι,τα συμβολα αν γινεται να αλλαξουν και να μπουν τα σηματα του Ηρακλη,οπως παραδιπλα ειμαστε αρχοντες.

Επισης βγαζει κατι ενοχλητικες διαφημησεις αναμεσα στο Headline και το Main body του φορουμ. Τσακαλιθρα αν ειναι δυνατων να εξαφανιστει αυτο,αν οχι δεν πειραζει τοσο ενοχλητικο δεν ειναι κιολα!

+ και - γινεται να μπει και εδω γιατι πολλες γνωμες διαβαζω που μου αρεσουν και δεν θελω να φορτωνω το φορουμ με αχρηστα ποστ. Μαγκια αν γινοταν να τον βαλω ενα + ας πουμε τον Βεζυρ η τον Dimsav και κανα - τον Κατακουρεμενο για τα ορθογραφικα του που ειναι σαν να μου ξεριζωνει τα ματια και να κατουραει μεσα στις τρυπες επειτα αφου εχει φαει τσιλι για πρωινο.

Τελος μια πολυ πολυ μεγαλη χαρη θα ζητησω. Γινεται να βαλουμε και γραπτο chat στο φορουμ? Οχι εξωτερικη σελιδα ουτε Shoutbox.Ενα Chat που να αυτοανανεωνεται και να μπορουμε να γραφουμε εν ωρα μαθηματος-εργασιας-βλακειας οτιδηποτε.

Θενξ εκ των προτερων και sorry αν κουρασα.
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από jotake10 8/7/2011, 22:52

χαιρομαι που τα ξαναλεμε

ειμαι σιγουρος για την επιτυχια του φορουμ...

αν μπορουμε να βοηθησουμε καπως... just ask!!!

jotake10

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 8/7/2011, 23:13

καταρχην καλως ηρθατε ολοι σας οσοι κανατε την εγγραφη σας σημερα και ελπιζω να εχει πολλα ποστ και πανω απο ολα πολλες επικοδομητικες συζητησεις το νεο φορουμ!

προς admin τωρα: ξερω οτι ειμαι λιγο πρηξημο αλλα οποτε εχεις την ευκαιρια ας ανοιξει μια καρτελα με γενικα αθληματα παγκοσμιου επιπεδου, γιατι τωρα το Σ/Κ εχει φορμουλα και λεει να συζητησουμε λιγο πανω σε αυτο το θεμα!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 8/7/2011, 23:28

καλο θα ηταν να ανοιξει και ενα θεμα για ΜΜΕ ΑΡΔ αθλητικα σαιτ κτλ.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από lyssos 9/7/2011, 13:02

να ευχηθω και εγω καλη αρχη παιδια !
και ελπιζω με την αρχη του φορουμ να αρχισει να φαινεται............!!!!!!
sunny sunny sunny
lyssos
lyssos

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από stralaxa 9/7/2011, 14:56

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΜΗΛΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.....

(το τελευταιο θυμα λογοκρυσιας του χουντικουφανς)
stralaxa
stralaxa

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από 3φ 9/7/2011, 14:57

Πλακα κανεις ετσι? Ξες ποσες μερες εχω φαει εγω για μαλακιες?
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από stralaxa 9/7/2011, 15:41

μαμισετε τους έχω βαρεθεί τέλος......
είπα και πριν χουντοφανς μόλις έβαλα ένα ποστ που έκραζε όλους αυτούς που πουλάν ιδεολογία (της τσέπης) και έλεγα για ποιους λογούς ήμουν υπέρ Σ.Ψ κατευθείαν έσβησαν το ποστ και μου έριξαν 2 μέρες.(μιλάμε σε χρόνο ντε τε 1 λεπτό δεν πέρασε)
stralaxa
stralaxa

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 9/7/2011, 15:44

πλεον βρισκομαστε σε ενα φορουμ που οπως λεει και ο τιτλος ανηκει σε ολους και μοναδικος κανονας ειναι ο σεβασμος στους υπολοιπους! ελπιζω να ειστε ολοι σας ενεργοι χρηστες και να μην συνεχεισω να ποσταρω μονος μου! το τι εγινε στο αλλο φορουμ ελπιζω να μεινει και στο αλλο φορουμ!

εισαι υπερ Σ.Ψ.? εχουμε αναλογο τοπικ! πανε ποσταρε την αποψη σου να συζητησουμε!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από rafkyr 9/7/2011, 23:48

Μπράβο ρε παληκάρια,
πάνω που ήμουν έτοιμος να στείλω mail στην bluearena για να ανοίξει εκέι το νέο ελεύθερο forum του ΗΡΑΚΛΗ μας.
Δυστυχώς η ασυδοσία των διαχειρηστών του bluefans και της μικρής παρέας των 1000 μηνυμάτων τη μέρα ξεπέρασε κάθε όριο, όπως και η επιμονή τους να φιμώνουν κάθε διαφορετική άποψη...
Εγώ έφαγα δύο μέρες αποκλεισμό επειδή διαφώνησα για την περίπτωση ψωμιάδη και στο τέλος με έβρισαν κιόλας!

Σας εύχομαι ότι καλύτερο αν και είμαι σίγουρος για την επιτυχία του νέου forum γιατί οι σκοποί σας είναι αγαθοί και εξυπηρετούν μόνο την ιδέα που λέγετε ΗΡΑΚΛΗΣ!

ΧΙΛΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ!!!

rafkyr
rafkyr

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από 3φ 10/7/2011, 02:17

Αδερφε ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ.
Λεγε οτι γουσταρεις,οπω γουσταρεις.
Γιαυτο και ειμαστε εμεις εδω,γιαυτο και αυτο το forum ειναι ανοικτο.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.

Μονοι κανονες ειναι:
ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΜΗΝΥΣΗ
ΔΕΝ ΒΡΙΖΟΥΜΕ,ΧΛΕΥΑΖΟΥΜΕ,ΚΟΡΟΔΙΔΕΥΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ.


Καλως ηρθες και ελπιζω ολοι οι φορουμιτες μας να αρχισουν να ποσταρουν και να μην φοβουνται.
Δεν δαγκωνουμε Wink
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από nomikos 10/7/2011, 04:00

Xαιρετίζω το νέο forum και καλή δύναμη στα παιδιά που το έκτισαν. Εύχομαι στην πράξη να υλοποιηθεί από τους admins η υπόσχεση για άμεση επέμβασή τους κατά των χρηστών που συστηματικά χλευάζουν ή ειρωνεύονται ή βρίζουν κάποιον άλλο χρήστη. Εχω ήδη πικρή πείρα από τη σχετική μεταχείριση που έτυχα ο ίδιος sto bluefans forum, με επιλεκτικές μάλιστα τιμωρίες μόνον εναντίον μου και όχι όσων με προκαλούσαν συστηματικά ή με έβριζαν χυδαία (έχουν αντιληφθεί οι πάντες, ποια.... άτομα συγκεκριμένων ακραίων πολιτικοιδεολογικών ρευμάτων της εποχής το έκαναν σύστημα αυτό). Πιστεύω το τι πιστεύει ο καθένας ελεύθερα υπέρ της μιας ή της άλλης πολιτικής θέσης, να μην επιτρέψουν οι εδώ admins να γίνει αιτία για εξαπόλυση συστηματικού και οργανωμένου πολέμου συκοφάντησης, λοιδωριών, ειρωνειών, διαπόμπευση οικογενειακής τιμής, των παιδιών και βρισιών κάποιου χρήστη σε προσωπικό και οικογενειακό επίπεδο -που είναι το πιο αηδιαστικό πράγμα του κόσμου και δεν τιμάει ούτε το ήθος ούτε την ειλικρίνεια και "τιμή", που σαν Ηρακλειδείς διακηρύσσουμε για εμάς τους ίδιους και κατά των άλλων...

nomikos

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από sakoulas74 10/7/2011, 08:35

Να χαιρετησω και εγω με την σειρα μου την νεα προσπαθεια, οσο περισσοτερα φορουμ για τον Ηρακλη τοσο το καλυτερο, ειμαι σιγουρος πως θα εχει ανταποκριση και επιτυχια.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από 3φ 10/7/2011, 08:57

Καλημερα και καλωσηρθες Νομικε. Χαιρομαι παρα πολυ που αποτελεις πλεον μελος του Forum μας και περιμενω να διαβασω τα post σου πανω σε καποια θεματα,μιας και μου ελειψε ο ιδιαιτερος τροπος που γραφεις και αναλυεις τα δεδομενα-καταστασεις. Το τονισα εικοσι φορες και θα το τονισω αλλες τοσες μεχρι να το καταλαβει ο καθε χρηστης εδω μεσα. Κανονες δεν υπαρχουν. Ο καθενας θα γραφει ελευθερα Ο,ΤΙ θελει,ΟΣΟ θελει αρκει να μην ειναι μηνυσιμα αυτα που γραφει και αρκει να μην χλευαζει-κοροιδευει τον αλλο χρηστη. Η αξια του σεβασμου ειναι το πρωτο και μοναδικο πραγμα που μας ενδιαφερει σε αυτο το φορουμ μετα τον Ηρακλη. Σου εγγυομαι προσωπικα πως σε περιπτωση απροκλητης επιθεσης εναντιον σου τα ατομα θα τιμωρουνται,οπως ζητω ομως και απο εσενα να προσεχεις και τις εκφρασεις σου και να μην εισαι προκλητικος εναντι των συμφορουμιτων σου. Περιμενω post σου Wink

Σακουλα καλως μας βρηκες. Το ειπε και ο Admin πιο πανω,πως το forum αυτο δεν αποτελει ανταγωνισμο για το αλλο,αλλα εναλλακτικη λυση στο τροπο εκφρασης,διοτι δεν μας αρεσαν καποια πραγματα που γινοταν εκει. Χαιρομαι παρα πολυ που και εσυ εγινες μελος μας και περιμενω απο τον 'γαλατα' του φορουμ μας πλεον να ποσταρει σε Ροκ-Μεταγραφες ανα τον κοσμο-Διοικηση-κ.α. καθε πρωι Smile
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης