FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016 Empty ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016

Δημοσίευση από Bezyr 26/9/2016, 21:37

Δευτερο ματς καρμπον για την ομαδα μετα απο αυτο με τον γαυρο.
Το αποτελεσμα θετικοτατο.
Ετσι οπως ειμαστε καθε τετοιο αποτελεσμα ειναι χρυσαφι.
Πολυ σφικτη αμυνα, με 11 καμικαζι προσεχοντας για το μηδεν πισω
Απο τη μεση και μπροστα δεν περιμενω τιποτε περισσοτερο απο το υλικο μας.Δεν μπορει.
Αλλα οταν εχεις τετοιο προγραμμα με γυμνη την ομαδα απο υλικο τί να φωναξεις οτι δεν υπαρχουν χαφ.Το ξερουμε.
Πηγαμε για αποτελεσμα πηραμε το αποτελεσμα.
Αν φερναμε και χ με τον γαυρο θα ελεγα οτι πηραμε αυτο που αξιζαμε.
Η ΑΕΚ οχι πολλα πραγματα.
Πολυ καλα διαβασε το παιχνιδι ο Παπαδοπουλος.
Μονο αυτη η εμμονη του με τον Κυριακιδη να ελειπε...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016 Empty Απ: ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016

Δημοσίευση από mos 26/9/2016, 23:06

Φέτος που ο απατεώνας έγινε ξένο σώμα από την ομάδα, θα παλεύουμε όλα τα παιχνίδια όπως μπορούμε και με ό,τι έχουμε. Αλλά θα ξέρουμε ότι τα δίνουμε όλα και εμένα αυτό μου είναι αρκετό. Μπράβο στην ομάδα και κυρίως στον κόουτς.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016 Empty Απ: ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016

Δημοσίευση από Bezyr 27/9/2016, 00:06

Κι εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με την ομαδα και στα 3 ματς.
Δεν μπορω να σκεφτω ομως οτι αυτα τα παιδια θα μας σωσουν αγωνιστικα και θα πεσουμε εξ αιτιας του αλητη.
Τι γινεται με τον Ιταλο, προχωραει τιποτε ή μουφα κι αυτος?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016 Empty Απ: ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016

Δημοσίευση από mos 27/9/2016, 00:31

Προχωράει δεν προχωράει, από τη στιγμή που μας τον συστήνει ο απατεώνας δεν τον θεωρώ λύση. Όπως δεν θεώρησα λύση και τον απατεώνα, όταν μας τον σύστησε ο συγχωρεμενος.

Αν κάποιος συστηθεί πρώτα στον κόσμο, είτε στους οργανωμένους είτε στους Αντωνέλη και σία, εκεί ίσως υπάρχει περίπτωση να μιλάμε για λύση ή έστω για πραγματική αλλαγή πορείας.

Αλλά αυτόν που θα μου φέρει εμένα ο απατεώνας και θα μου πει ότι θέλει να εμπλακεί, από μένα στήριξη δεν θα δει. Ή θα πρέπει να φάει πάρα πολλά ψωμιά για να τον εμπιστευτώ.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016 Empty Απ: ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 27/9/2016, 01:05

mos έγραψε:Προχωράει δεν προχωράει, από τη στιγμή που μας τον συστήνει ο απατεώνας δεν τον θεωρώ λύση. Όπως δεν θεώρησα λύση και τον απατεώνα, όταν μας τον σύστησε ο συγχωρεμενος.

[url=#69025067] ΑνΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016 Arrow-10x10[/url]κάποιος συστηθεί πρώτα στον κόσμο, είτε στους οργανωμένους είτε στους Αντωνέλη και σία, εκεί ίσως υπάρχει περίπτωση να μιλάμε για λύση ή έστω για πραγματική αλλαγή πορείας.

Αλλά αυτόν που θα μου φέρει εμένα ο απατεώνας και θα μου πει ότι θέλει να εμπλακεί, από μένα στήριξη δεν θα δει. Ή θα πρέπει να φάει πάρα πολλά ψωμιά για να τον εμπιστευτώ.
Δυστυχως και τον επομενο ο Καναδος θα στον φερει διοτι αυτος εχει τις μετοχες.Ενταξει με το ζητημα της στηριξης συμφωνω μαζι σου,το θεμα ειναι εαν θα πρεπει να του δωσουμε ενα χρονικο περιθωριο να δουμε που το παει και ο επομενος η οχι.Αυτο με προβληματιζει εμενα.
Επισης να πω οτι το διπλο της Βεροιας και η μεχρι τωρα πορεια του Αστερα μου δημιουργουν πολλες υποψιες.Φοβαμαι οτι μπορει να ζησουμε μια επαναληψη του 2011.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016 Empty Απ: ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016

Δημοσίευση από Επισκέπτης 27/9/2016, 09:36

μπράβο στα παλικάρια! Μπροστά οι περόνε - λεοζίνιο βρίσκονται με τα μάτια όσο αντέχουν θα μπορούν να είναι σημαντική απειλή για τους αντιπάλους

το πρωτάθλημα είναι αστείο προσπαθούν οι παράγοντες να το παίξουν παναγίτσες τωρα που παιζει 50-50 ποιος θα πάρει την επο, παλιό ή νεο καθεστώς, σαν χθες θα μας καθάριζαν σαν αυγά με το μπενάλντ του χριστοδουλοπουλου πάντα το ΠΟΚ όπου κολουσε καθάριζε έυκολα με ένα μπενάλτ..συνεπώς είναι εν αναμονή και αυτοί....βεβαίως τα στοιχηματικά αποτελέσματα συνεχίζουν αδιάλειπτα και αδιάκριτα την δουλειά τους όπως της βεροιας του τερματά της λαρισας με τον κουγιά στην πρεμιέρα και δεν ξέρω ποια αλλα

ο καναδος λένε οτι είπε χθες οτι και καλά σε 2 βδομάδες αλλάζει χέρια η μπαε, αυτό δείχνει αυτο που πολλοί έλεγαν οτι μενει για να πάρει τα συμφωνηθέντα απο τον χοντρό για να υποστηρίξει χοντρό

εάν θα παρει της μετοχες ο ιταλος η όποιος ιταλος (γιατί εγω πιστέυω θα φύγει ο καναδος) έχει ένα κύριο σκοπο φέτος απο οτι μας ανακάλυψε ο καργιούλης που μάλλον οικονομοτεχνικά είναι και το σημαντικότερο, να μας αποδείξει οτι θα κάνει πραγματική ΑΜΚ, εάν δε το κανει και τσιλιμπουρδίσει με πιθανές και στιγμιαίες αγωνιστικές επιτυχίες λιθοβολισμός στην μικρα, διότι μεθοδεύεται τι γίνονται αυτοί που δεν έχουν άδεια και δε πληρούν τις οικονομικές τακτοποιήσεις και εάν είμαστε εμεις θα είμαστε η ευκολότερη λεία στα στόματα των ιερών τεράτων κομποστης, μποροθρύλος, πανοπουλας(γιατί και αυτός θα κινδυνέψει). 

so far ομάδες δίχως άδεια συμμετοχής στην κοπρο λιγκ(βεροια-πας)παιζουν κανονικά δε ξερω εάν τακτοποίησαν οφειλές σε ενημερότητες, πρέπει οι δημοσιογράφοι μας να ψάξουν και να μάθουν (αστείο, χα γέλασα)

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016 Empty Απ: ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 26/9/2016

Δημοσίευση από Bezyr 27/9/2016, 14:48

Εγω ολο αυτο το διαστημα να πω την αληθεια ρωτησα να μαθω για τον Ιταλο.
Δεν ξερω ρε σεις, αλλα απο προαισθημα και απο αυτα που ακουω ΔΕΝ φαινεται μουφα.
Τωρα θα μου πεις απο το να ειναι στα κολπα μεχρι να θελει να ασχοληθει και να μην βγει λαμογιο ειναι τεραστια η αποσταση αλλα ρε σεις, δεν εχουμε και εναλλακτικη απο τη στιγμη που ο Καναδος δεν την δινει την ομαδα σε Αντωνελη και σια...
Τωρα για Βεροιες και ΝΙωνιους και σια, τί να λεμε.Νταξ, και καχυποπτος να μην εισαι....
Αγωνιστικα, εμενα η ομαδα μου αρεσει.Υπαρχουν πολλα περιθωρια βελτιωσης.
Τρελαινομαι που τους βλεπω να σκιζονται στο γηπεδο και πιστευω ακραδαντα οτι με ενα χαφ καλο στο κεντρο το Γεναρη και αδεια, ΚΑΙ θα σωθουμε ανετα ΚΑΙ θα εχουμε βαση για του χρονου.Ηδη ο Κουρος και ο Λαμπρου φαινονται μια χαρα.
Πρεπει να στηριξουμε φετος τα νεα παιδια που μεχρι στιγμης με Παπ δειχνουν απιστευτο φιλοτιμο...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης