FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

+16
steliospsi
rafael nadal
dimitris
Iraklaras07
Bezyr
mos
Margasv10
Knack
AntiGrinias
teo
Big bad wolf
milano
lll
tolisblue
Timetraveler
Γαλαζιος Ηρωας
20 απαντήσεις

Σελίδα 27 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Behind the curtain 29/9/2017, 11:01

Εγώ θα αγοράσω απλά ένα διαρκείας.
Μέχρι εκεί.
Φυσικά σε συνέλευση δεν θα ξαναπάω ποτέ.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 29/9/2017, 11:46

Και εγώ εννοείται θα πάρω κ ας μην το χρησιμοποιήσω στην ουσία.
Το διαρκειας είναι το τελευταίο που με απασχολεί.

Την γνώμη μου την έστειλα και στον ολλανδό.
Σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλες καλύτερες από την δικιά μου και εννοείται καλύτερες από τις συναυλίες και τα κουπόνια (Βενεζουέλα γίναμε).

Άμα έχουν μυαλό θα αρπάξουν την ευκαιρία να παρθούν επίπονες μεν σημαντικές δε αποφάσεις όσο αναφορά την οργάνωση κ προσπαθώ όσο μπορώ να μην πολυασχολουμε γιατί κακο μόνο σε εμένα κάνω,τελικά.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 29/9/2017, 21:32

και εγώ θέλω να πάρω ένα 50ρίσιο διαρκείας και ας μην πατήσω το πόδι μου. δεν θέλω να πάω όμως 3 φορές στο κατσάνειο όχι προκαταβολή όχι μπρος πίσω.
 
πείτε τον ολλανδό και το υπολοιπο team να εφαρμόσουν ιντερνετική εξασφάλιση των διαρκείας, εδώ ο αφραγκο-καναδός έβαζε τα εισιτήρια των αγώνων και των διαρκείας το viva ρωτήστε δεν είναι δύσκολο να γίνει. υπάρχουν πολλοί άρρωστοι γύρω απο την θεσσαλονίκη που θα ανταποκριθούν   

αυτό που βγάζουν οι μίντια μας σήμερα ότι παιζει να σκάσουν παλαίμαχοι πρώην ποδοσφαιριστές μας ή ενεργοί στην δύση της καριέρας να βοηθήσουν είναι βήμα προς την σωστή κατεύθυνση. τι να κάνει άραγε ο παπασουγκαρ και η γενεά που έβγαλε ο ξανθόπουλος??

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 29/9/2017, 21:38

Και εγώ δεν μπορω να πηγαινω σε ματς αλλα αμα βάλετε διαρκειας online θα αγοράσω ένα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5783
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 29/9/2017, 21:43

κατσαμπης γενικος αρχηγος.

ειχα αγανακτηση οταν ηταν ενεργος που τεταρτη ηταν τραυματιας, παρασκευη εσφιγγε τα δοντια και κυριακη επαιζε αλλα ομολογω οτι για γενικος αρχηγος ειναι καλη λυση.

υπαρχουν κι αλλοι παλαιμαχοι.
υπαρχει ο λακης παπαιωανου που μπορει να μας οργανωσει να ανοιξει πορτες και να μας ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΕΙ λιγακι γιατι εχει εικονες απο μερη που παιζουν ποδοσφαιρο σοβαρες ομαδες οχι χωρια.

πλευριστε και τον χ"παναγη, μια φωτο με ενα διαρκειας στο χερι αρκει να παρουν διαρκειας και οι λατρεις του χ"παναγη.

και ac dc hell bells οταν μπαινουν οι πιτσιρικαδες.

επισης, το σκουλικη οταν επαιζε Γ τα τηλεοπτικα του τα ειχε το μετροτουρκ.
ακομα και τζαμπα να γινει χωρις να εχουμε καποιο εσοδο, μετραει σαν κινηση.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 29/9/2017, 22:00

Επειδη ειμαι στο ΔΣ του ιδρυτικου, απλο μελος ρε σεις, και ξερω απο πρωτο χερι τί παιχτηκε, κρατηστε λιγο τη γλωσσα και ακουστε.
1. Το οτι η ομαδα επεσε στη Γ φταιμε εμεις και κανενα συστημα.Χωνεψτε το.Ειμασταν για τον πουτσο και συνεχιζουμε να ειμαστε για τον πουτσο.Ο Παπασακης κατεστρεψε την ομαδα και πεσαμε σαν ωριμο φρουτο.Ενσυνειδητα? Ασυνειδητα? Λογω βλακειας? Στα π@παρια μου.Την κατεστρεψε ομως.
2. Μιλατε για μια συγχωνευση με τους Αμπελοκηπους. Και ρωτω εγω.Καθε φορα ο Ηρακλης που κανει χρεη θα βρισκει αλλο ΑΦΜ? Πατε καλα ρε σεις? Λοιπον, εγω ΔΕΝ ηθελα αλλο αφμ γιατι ειμαι Ηρακλης. Και αν ξανα πεσαμε λογω δικιας μας μαλακιας, καλυτερα να τον πιω παρα να βγαινω και να λεω ειμαι γρια Αμπελοκηπων Ελεος ρε!!
3. Οσοι πιστευετε οτι Αντωνελλης και Δρακοπουλος ειχαν λεφτα, σας λεω οτι ειστε εκτος. Ο Αντωνελλης ξερετε ποσα εβαζε μεχρι τα Χριστουγεννα? 5χιλιαρικα! Το καταλαβατε? 5 !! Λοιπον αφηστε τα ονειρα και προσγειωθειτε.
4. Το τί ζητουσε ο η.Αμπελοκηπων το διαβασατε μεσες ακρες. Το σχεδιο απορριφθηκε γιατι ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΣΑ καταλαβατε? Οχι γιατι....απορριφθηκε απο τον..Λαο του Ηρακλη.Ποιον λαο ρε σεις? 100 ατομα ερχονται. Ναι και αφου τοσοι ενδιαφερονται ε αυτοι ας αποφασισουν.Οποιος ηθελε κατι διαφορετικο αςη ταν εκει να το πει.ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΕ Ο ΛΟΓΟΣ.
5.Εγω δεν ξερω τί λαμογια περασαν απο τον Ηρακλη τα προηγουμενα χρονια. Αλλα για τον Βαφειαδη μην λετε πολλα γιατι ξερω τί γρια ειναι.Μαζι τα συζηταμε και ξερω πώς παρθηκε η αποφαση να δηλωθει η ομαδα.Και επειδη δεν εχετε ιδεα και λετε και μαλακιες γενικα, ακουστε αυτο.Τα παιδια της κερκιδας μαζεψαν το παραβολο για να παιξουμε στη Γ γιατι αλλιως τί θα γινοταν ρε σεις? Θα συνεχιζε να υπαρχει Ηρακλης απο τα πληκτρολογια?
Ξερετε οτι αν η ομαδα δεν βρει αυτα τα 70 χιλιαρικα μεσα στη σαιζον, για καθε ενα παιχνιδι που δεν θα κατεβαινει ο ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ με τον μισθοο των 800 ευρω θα καλειται να πληρωνει 2 χιλιαρικα απο την τσεπη του μεχρι 6 χιλιαρικα και μετα αποβολη απο τοπρωταθλημα?
Ακουστε κατι.Νιωθω πολυ μαλακας ναι ΜΑΛΑΚΑΣ που εστω και εσεις εδω μεσα που με ξερετε πιστευετε οτι εγινε μια κινηση με σκοπιμοτητα.Σας λεω λοιπον οτι σε 15 ημερες ολι μας στον ιδρυτικο ΟΛΟΙ μας θα ειμαστε παραιτημενοι, γιατι ΔΕΝ θελει κανενας μας να εχει παρε δωσε με λ7.
Αυτα.
Στηριξτε την προσπαθεια που γινεται.Τιποτε δεν κρυβεται απο πισω.Πουθενα δεν ελπιζουμε γιατι δεν υπαρχει μια.Αλλα σταματηστε να κλαψομουνιαζετε αν δεν εχετε εναλλακτικη.
Ναι κι εγω ηθελα τοπικο.Αλλα και ετσι εσβηνε ο Ηρακλης.Στο φιναλε, οποιος ηθελε τοπικο ας το ελεγε στην συνελλευση κι εγω μαζι του θα ημουν.Αλλα το τοπικο ΔΕΝ ηταν λυση, γι αυτο και απορριφτηκε πριν κατεβει προταση.
Οι οργανωμενοι δεν εκβιασαν κανεναν.
Εγω πριν την κοπανησω, θα κραξω εντονα γιατι βγηκαν ΑΚΡΙΒΑ διαρκειας. Ηταν μαλακια αυτα τα διαρκειας.Αλλα το σιγουρο ηταν οτι κανενας δεν θα τσεπωσει.Τουλαχιστον απο μας τους μαλακες που ειμαστε απλες γριες.
Φιλιά.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 29/9/2017, 22:21

να μεταφέρω την αίσθηση μου απο τα προηγούμενα

η λύση των αμπελοκήπων ήταν μαλακία, κάνεις μάγκα τον μάστορα των αμπελοκήπων και εάν κάτσει, αν χαλούσε στην μοιρασιά τι θα γινόταν? ρητορική, απαντάω εγώ, τα ίδια...ο δρακό με χάλασε λίγο, μου άφησε σκιές πίσω απο την όλη φάση και τα κονέ με τον τύπο τον αμπελοκήπων..anyway μη πω παραπάνω ας ασχοληθεί μονο με το μπάσκετ έτσι κι αλλιώς με το ζόρι μπορεί να τα βγάλει τα οικονομικά περα..   


μετά την μαλακία που έγινε με το αφμ της αεπ και τον καναδό περίμενα να δώ περισσότερες φωνές οτι πρέπει να φτιάξουμε Ηρακλή χωρίς μπαλώματα και ας μας πάρει όσο....έτσι και αλλιώς η σημερινή και παρούσα λύση της αεπ της 'γ δε ξέρεις ποσα χρόνια θα πάρει διότι θα πρέπει να μεσολαβήσει πολιτική βούληση και επενδυτής για να βγεις 'β και 'α. 

Δυστυχώς όσοι είναι μπροστά το όσο πιο γρήγορα να επιστρέψουμε μας κάνει να λαμβάνουμε άρπακολλατζίδικες κινήσεις με επιχειρήματα μη μας βγάλουν απο καυτά οι μπαουγκατζίδες..Δεν θα μας έβγαζαν θα παιζαμε εμείς εκεί όπως και τώρα, τα ίδια ρίσκα..  Και αναρωτιέμαι πια είναι τα δύσκολα? πια τα ευκολα? που Ηρακλής? και που Ηρακλάρα....? 

φέτος δεν θα ανέβεις αν ξεκινούσες με αυτούς που φημολογούνται απο τα μίντια απο τα τοπικά και με 50 οπαδούς σε κάθε εκτός  θα περνούσες για πλάκα θα έκανες συνεχόμενες ανόδους που θα σε έδινε ψυχολογία μέχρι την Α1 που θέλει μια στοιχειώδη οργάνωση σε ροστερ που και πάλι για τα δεδομένα του ονόματος είναι κλαιν 
και θα έλεγες οτι ξεκινάς τον Ηρακλή απο την αρχή πράγμα το οποίο θα το σεβόταν η κοινή γνώμη και εγώ πιστεύω οτι θα ξανακέρδιζες την χαμένη υποστήριξη της πλατιάς μαζας των Ηρακλήδέων της Θεσσαλονίκης που είναι και το ζητούμενο για οικονομική υποστήριξη....έπειτα εάν έβρισκες τον τροπο να πιέσεις τους πολιτικούς όπως κάνουν όλα τα χωριά και παιρνουν τις χάρες και πλάτες... θα έκαναν και σε εσένα και θα αναγνώριζαν και την προσπάθεια που της είχες ξεκινήσει ΜΟΝΟΣ σου.     


ΞαναAnyway έτσι ήρθαν τα πράγματα έγραψε η ιστορία, ελπίζω σε 2 πράγματα το ξεκλείδωμα του ΓΣ και ας κάτσουμε ακόμη και σε διαπραγματευση για τα χρέη(παρένθεση ο ΓΣ είναι ο Ηρακλής και εμείς είμαστε με τον Ηρακλή είναι ουτοπικό να αισθάνομαι υπερήφανος γιαυτό που πρεσβεύει ως ιδέα ο Ηρακλής απο το 1899 και να μας λέτε κάποιοι εδώ μέσα οτι αυτό τέλος, δεν υπάρχει σύνδεση).. αφετέρου μεσα στις επόμενες χρονιες να ενσωματωθεί η αε Ηρακλής στον Ηρακλή Θεσσαλονίκης και να ξαναέχει επισήμως ποδοσφαιρικό τμήμα. 
Εαν δεν γίνουν αυτά τα δυο πράγματα σε βάθος τον επόμενων κρίσιμων χρόνων και κυρίως το ξεκαθαρισμα στον ΓΣ θα γίνει οριστικό shutdown απο την πλατιά μαζα και θα μείνουν 500νοματαίοι όπως όλα τα χωριά)...

Εύχομαι καλή χρονιά και κυρίως όσοι είστε μπροστά προσπαθήστε να οργανώσετε με σχέδιο και βάσεις για τις επόμενες χρονιές εάν δεν μπορείτε απλώς ανοίξτε δρόμο στις νεότερες γενιές

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 29/9/2017, 22:29

O Δρακόπουλος γιατί το παίζει κροίσος ενώ με το ζόρι βγάζει την χρονιά στην Α2. Ας δώσει τα 50 000 να κατεβαίνει η ομάδα που και που με αεροπλάνο στας Αθήνας.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5783
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 29/9/2017, 22:43

εγω να μην ξαναγραψω γιατι εχω γινει πιο γραφικος απο τα μετεωρα geek geek geek geek

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 30/9/2017, 09:49

Αυτό που σκεφτόμουν τις προάλλες είναι οτι τουλάχιστον φέτος γνωρίζουμε ότι τα λεφτά από διαρκείας θα πάνε στην ομάδα και όχι στις τσέπες ορισμένων.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5783
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Margasv10 30/9/2017, 13:38

μετά από καιρό πάλι επανέρχομαι, εν συντομία γιατί τα 'χουμε ξαναπεί όλα:

- απογοητευτικές οι συνελεύσεις, ο τρόπος που έγιναν σε κάποιο βαθμό και όπως εξελίχθηκαν. ντροπή το πως έγινε η τελευταία συνέλευση κατ' εμέ, ουσιαστικά ανακοινώθηκε τελευταία στιγμή με σκοπό να επικυρωθεί μια προ-ειλημμένη απόφαση που πάρθηκε εν κρυπτώ. γι' αυτό και δεν τους ένοιαζε να έχει κόσμο. γνώμη μου.

- όσο δεν ασχολούμαστε πιο σοβαρά, δεν κάνουμε κινήσεις οι ανοργάνωτοι να οργανωθούμε σε κάποιον φορέα, ομάδα "σκέψης" ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων, να προτείνουμε λύσεις, να δράσουμε, να εκφέρουμε άποψη κλπ θα είμαστε αναγκασμένοι να διοικούμαστε από φελλούς (όχι απαραίτητα λαμόγια. αλλά υπόψιν, ίσως οι φελλοί να είναι πιο επικίνδυνοι για τον Σύλλογο απ' ότι τα λαμόγια). αυτό δείχνει επανειλημμένα η πραγματικότητα (και) στον Ηρακλή. 

- θεωρώ κακή την λύση της Γ' και πιστεύω πως είναι η χειρότερη επιλογή από τις 3 (4 νωρίτερα όταν υπήρχε κ το σενάριο της Β')

- ΑΘ10 και οι συν' αυτώ έχουν σαφώς (και δυστυχώς) χάσει την αξιοπιστία τους εδώ και καιρό. παρά τις (φυσικά) καλές προθέσεις τους. είναι λάθος το να διοικήσουν και να θέλουν να ελέγχουν τις εξελίξεις στα διοικητικά. βέβαια δεν μπορώ εύκολα να ψέξω κάποιον που ασχολείται τόσο πολύ με τα της ομάδας και έχει προσφέρει/αφιερώσει την ζωή του. όπως τελευταία κ ο Βαφειάδης ο οποίος διακινδυνεύει πλέον πολλά με προσωπικό κόστος και γι' αυτό του δίνω ρισπέκτ. ωστόσο δεν παραγνωρίζω πως αλλιώς θα ήθελα να κινείται/διοικείται/καθοδηγείται ο Ηρακλής:
με άλλους τρόπους, ύφος/αισθητική, κουλτούρα και γνώση/επαγγελματισμό. 

όπως θα βγάλω και το καπέλο στην ΑΘ10 για την θέληση να παραμείνουμε στο Καυτανζόγλειο και την πρόθεση να καλύπτει (όσοι είμαστε πεταλίσιοι δηλαδή) πάγια έξοδα της φετινής ομάδας. και ας αμφισβητώ άλλα πράγματα που κάνει. 

- τα διαρκείας ακριβά. θα έπρεπε να είναι φθηνότερα, πχ 30-40 πέταλο και 70-80 στην 13. αλλά προσωπικά θα αγοράσω και νομίζω πως πρέπει να στηρίξουμε.

- ακόμη μια φορά, όπως πάντοτε και λογικά, μόνο η ενότητα και μαζικότητά μας μπορεί να εγγυηθεί την ύπαρξη ελπίδας για ένα καλύτερο αύριο, για την επιστροφή στο υψηλό επίπεδο. προσοχή, όχι να εγγυηθεί το μέλλον ή την λύση για το μέλλον, αλλά την ελπίδα για εξεύρεση σοβαρής λύσης και σωστού μονοπατιού ορθολογικής επιστροφής. 

- δεν πιστεύω σε καμιά πολιτική βούληση για λύση, είτε στην ΠΑΕ είτε στον ΓΣ. δεν θα γίνουν αυτά στον Ηρακλή. δεν θα μας ευνοήσουν. μια φορά το έκανε ο Ιωαννίδης και μας ανέβασε κατηγορία. ας μην βασιζόμαστε σε τέτοια πολιτική παρέμβαση, δεν είμαστε μπάοκ... αναμένω τα χειρότερα, δηλαδή να βαλτώσουμε, κάθε χρόνο και χειρότερα συνολικά ως Σύλλογος ως την ημέρα (δεν θα αργήσει πάνω από μερικά χρόνια μετρημένα στα δάχτυλα των χεριών) που θα επιχειρηθεί η υφαρπαγή των οικοπέδων μας.

παρά την βαθιά απογοήτευση, παρά τα επαναλαμβανόμενα τεράστια και τραγικά λάθη μας, παρά την έλλειψη ρεαλιστικής ελπίδας στο σήμερα, αναγκαστικά θα στηρίξουμε και φέτος. είμαστε ΗΡΑΚΛΗΣ και πρέπει να το δείχνουμε. αν τον αφήσουμε κι εμείς θα αργοσβήσει πλήρως. δεν έχουμε άλλη επιλογή.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 30/9/2017, 14:10

Δεν θα μπορουσα να τα πω καλυτερα...Συμφωνω μεχρι και στα κομματα.
Δυστυχως!

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Margasv10 3/10/2017, 21:08

Νομίζω είναι το πιο ταιριαστό μέρος για να βάλω τον εξής σύνδεσμο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Δείτε απλά πόσες φορές βρίσκεται το όνομα του Ηρακλή στις λίστες... ΠΑΕ & ΚΑΕ!

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από milano 4/10/2017, 11:39

Παραθέτω παρακάτω δημοσίευμα από gazzetta... Σιγά σιγά θα δένει το γλυκό για το ποιος μας θέλει χαμηλά και για πόσο καιρό. Μη δούμε τον Κούδα και τον Τουρσουνίδη αντί για τον Βάσια και τον Κατσαμπή στις τοιχογραφίες των αποδυτηρίων. Και αυτός είναι ο πιο απλός λόγος κι έκανε μπαμ ότι θα γίνει. Τα συμφέροντα Σαββίδη μας θέλουν για πολλούς λόγους εξαφανισμένους. Είναι πολλά τα λεφτά...

Διαβάστε:

Όπως προέκυψε από τις απαντήσεις, που έδωσε ο κ. Γκαγκάτσης, το θέμα της Νέας Τούμπας απασχολεί έντονα τον Ιβάν Σαββίδη και τη διοίκηση της ασπρόμαυρης ΠΑΕ, με τις μελέτες και τις έρευνες να μην έχουν σταματήσει όλο αυτό το διάστημα.

«Υπάρχει πιθανότητα ο ΠΑΟΚ να αγωνιστεί την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο στο Καυτατζόγλειο Στάδιο», αποκάλυψε ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ τονίζοντας πως μέσα στους επόμενους 4-5 μήνες «θα πρέπει να έχουμε αποφασίσει αν θα χρειαστεί να συμβεί αυτό».

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 4/10/2017, 18:19

ρε φίλε δε πέφτω απο τα σύννεφα

εντελώς καλοπροαίρετα να το πάρεις, παιζεις 60 χρόνια σε ένα κρατικό στάδιο επειδή δε μπορέσαμε ποτέ να έχουμε δικό μας ή να το κάνουμε δικο μας. Στα χειρότερα μας για δεύτερη φορά μας έχουν στο χέρι τους


πήγα σήμερα και έδωσα το πενηντάρικο για διαρκείας. καλα δε εξετάζω οτι δε υπάρχει ένα μηχανάκι της πλάκας όπως εκείνο του ΓΣ Ηρακλής για την εκτύπωση επιτόπου ονοματεπώνυμου και επιτόπου παραλαβής...
Μας είχε πει ο παπαδόπουλος ως πρόεδρος του ιδρυτικού πριν αποχωρήσει οτι άλλαξε την έδρα απο κατερίνη θεσσαλλονίκη και το όνομα απο αεπ σε αε...
το λοιπόν η σφραγίδα γράφτει:
"Αθλητική ένωση ποντίων Ηρακλής 1908 έτος ιδρύσεως 1977"...
Τα συμπεράσματα θκάσας

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από georgeapostolo 5/10/2017, 16:54

Μ'αρέσει η προσθήκη των αστεριών στα διαρκείας με την αναγραφή των ετών που υποβιβάστηκε η ομάδα. Για οποιονδήποτε άλλον θα αποτελούσε μαύρη σελίδα στην ιστορία του. Για τον Ηρακλή είναι τα σημαντικότερα παράσημά του στην πορεία του μέσα στα χρόνια.
georgeapostolo
georgeapostolo

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 12/10/2017, 21:07

συμφωνω, καλη η προσθηκη των αστεριων, ΟΜΩΣ το ολο θεμα διαρκειας (που μας εχει γινει ΚΟΜΠΛΕΞ εν τελη) ειναι ενα μεγαλο ερωτηματικο για εμενα.
εγω θα το παρω το διαρκειας τελος του μηνα, δεν ειναι το προβλημα για εμενα τα χρηματα για ενα διαρκειας στο πεταλο (που δεν θα χρησιμοποιησω κιολας) ΑΛΛΑ

ΚΟΚΚΙΝΗ καρτα απο εμενα στο ολο θεμα των διαρκειας.
και στις υπολοιπες τιμες και στο πως χειριστηκε το θεμα (αυτος που το χειριστηκε).

δυστυχως κανουμε ενα ακομα ρισταρτ χωρις να θελουμε να συμμετεχει ο κοσμος.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 13/10/2017, 19:22

Οι 8 απο τους 9 του ιδρυτικου βρισκουν τα διαρκειας, γελοια ακριβα.Αμα θεωρεις τον κοσμο ΜΑΛΑΚΕΣ οπως ο Ππαπαθανασακης, τετοια διαρκειας βγαζεις.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/10/2017, 20:48

Άστο ρε φιλε, εγώ ο μπετοβλακας κατέβασα 1-2 ιδέες να βοηθήσουμε τον ΗΡΑΚΛΗ δλδ γαμω τα ρισταρτ μου μέσα.
Θέλουμε να παίζουμε στο καυτά.
ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΙΚΙΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΜΑΖΑ ΘΕΛΟΥΜΕ.
Και έχουμε ανάγκη τον κόσμο.

Τεσπα, μια από τα ίδια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/10/2017, 21:16

Δυστυχώς δεν ειμαι μόνιμος κάτοικος Θεσσαλονίκης αλλιώς θα έπαιρνα εγώ το μάρκετινγκ της ομάδας.
Ρεαλιστικά το λέω.
Αφού πλέον ότι δηλώσεις είσαι κ μεγαλομέτοχος δεν υπάρχει, μόνο η απόσταση με σταματάει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/10/2017, 21:19

Αναλογιστείτε σε τι σημείο έχουμε φτάσει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Behind the curtain 14/10/2017, 09:48

Αν 8 στους 9 διαφωνούν για τα διαρκείας, γιατί δεν κάνουν αυτό που πιστεύουν;
Γιατί έγινε αυτό που ήθελε ο 1 στους 9;
Και ποιος είναι αυτός ο ένας;
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 14/10/2017, 12:51

Behind the curtain έγραψε:Αν 8 στους 9 διαφωνούν για τα διαρκείας, γιατί δεν κάνουν αυτό που πιστεύουν;
Γιατί έγινε αυτό που ήθελε ο 1 στους 9;
Και ποιος είναι αυτός ο ένας;
Ελα μου ΝΤΕ....?????
Στοιχημα οτι οι 8 θα παραιτηθουν η θα αποστασιοποιηθουν και μακροπροθεσμα ουτε απ' εξω δεν θα περνουν (ηδη ο γιατρος το δηλωσε οτι την κανει)
Ειναι αυτο που λεω εδω και χρονια οτι στον Ηρακλη υπαρχει ελλειψη δημοκρατιας και ελευθεριας λογου.
Με αυτα και με αυτα φτασαμε να κανουν κουμαντο στον Ηρακλη 30 φελλοι (δεν ειναι παραπανω) οι διαφωνουντες που ειναι η σιωπηρη και συντριπτικη πλειοψηφια να το βουλωνουν και να απομακρυνονται και μαλιστα να βγαζουν ηλιθιους σκατομυαλους να αρθρογραφουν μπαζα, για να μας πεισουν πως αυτοι που παιρνοιυν τις αποφασεις ειναι ηρωες και πως εχουν ολο τον κοσμο του Ηρακλη μαζι τους (ομοφωνες αποφασεις με 80 παροντες  και τα τοιαυτα) και ο κοσμος δεν βοηθα δεν παιρνει διαρκειας, που ειναι εξαφανισμενοι αυτοι οι φραγκατοι Ηρακλειδεις και μπλα μπλα μπλα και ο συλλογος κατακρημνιζεται εξαφανιζεται και αυτοι καμαρωνουν σα γυφτικα σκεπαρνια για τις κερκιδαρες των 200 νοματαιων.
ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΜΑΣ

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 14/10/2017, 13:31

απ οσο καταλαβα ο ενας ειναι ο ολλανδος.
αυτο το συμπαιρανα απο καποια σχολια που διαβασα στο φβ σε ομαδα του Ηρακλη.
και οτι υπαρχει προβλημα ενημερωσης. μηπως δεν παιρνονται ομοφωνα αποφασεις? δεν ξερω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 15/10/2017, 13:26

Κοιταξτε
Προσωπικα ημουν πολυ περιεργος να δω τί σκατα γινεται μεσα σε τετοιες δομες διοικησης.Να καταλαβω γιατι δεν γινονται τα αυτονοητα, αυτα π.χ που λεμε λιγο πολυ εδω μεσα.
Στον ιδρυτικο π.χ οταν αναλαβαμε, ξερετε, δεν αναλαβαμε ποτε επισημα, μη γελατε, ιδρυτικος υπαρχει μονο στα λογια.
Επισης ειμαι σε θεση να ξερω οτι η πλειοψηφια του ιδρυτικου εχει παραπονα γιατι ποτε δεν ενημερωθηκε γιατι κανουμε κατι, αν πρεπει να το κανουμε, αν οχι γιατι κλπ κλπ.Ενας μυλος.Αποφασιζε μονος του ο προεδρος.
Προσωπικα πιστευα και πιστευω στο οτι για να κρατηθει στη ζωη ο Ηρακλης, πρεπει να κανει ενα και μονο πραγμα αρχικα.Να οργανωθει επαγγελατικα απο ατομα που ξερουν τί κανουν, και να "εκμεταλλευτουν την αγοραστικη δυναη των Ηρακληδεων οχι στοχευοντας γελοια στο συναισθημα τους, αλλα δινοντας προιον ελκυστικο γι αυτο που ζητουν να πληρωθουν.
Τελος, ολα τα θεματα να ΣΥΖΗΤΙΟΥΝΤΑΙ.
Δυστηχως, δεν βλεπω να υπαρχει ταση για τιποτε απ ολα αυτα.Το ιδιο και τα αλλα ατομα που συμμετειχαν.
Ο αντιπροεδρος π.χ ζητησε να γινει γ. συνελλευση ωστε να φυγουμε κανονικα και να ερθουν ο Λακης ο Τασος ο Νικος ο Ποντικης κλπ.
Διαβαζω στο φου μπου πεσιμο.Δεν καταλαβα γιατι,Τεσπα.
Εγω στον Ολλανδο ευχομαι τα καλυτερα, δεν εχω τιποτε μαζι του, ισα ισα, τρεχει ο ανθρωπος συνεχως,αλλωστε του ειχα ηδη θεσει την παραιτηση μου γιατι δεν ηθελα να ειμαι σε διοικηση που διοικει το ποδοσφαιρο και να ερθουν ατομα περισσοτερο εμπειρα.Εμενα  μ ενδιεφερε η προσεγγιση του κοσμου σωστα.Βλεπω δεν γινεται.Μακαρι το ποδοσφαιρο να παει μπροστα αλλα χωρις οργανωση του κοσμου με 200 και 300 διαρκειας δεν πας πουθενα.
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΜΙΑ ΛΕΣΧΗ ΣΟΒΑΡΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΠΡΑΓΑΤΙΚΑ ΑΠΕΧΟΥΝ, οπως πολυ σωστα λεγεται και εδω μεσα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 27 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης