ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Σελίδα 5 από 21 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Την / Το 8/5/2017, 23:27

αμα αποφασισουν να μας ριξουν θα μας ριξουν.
1000 δικια να εχουμε, αμα θελουν θα το κανουν.
και τι καλα που θα τα συμφωνησουν και ο γαυρος με τον τουρκο κ ολοι οι γυρω γυρω γιατι δεν εχουμε κονε με κανενα κξ ο τακαρος μπροστα στον καναδο κ το τσιρκο του φανταζει αμπραμοβιτς

Αριθμός μηνυμάτων : 7707
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από teo Την / Το 8/5/2017, 23:28

μ αρεσει παντως που προσπαθειτε να τα εξηγησετε με την λογικη..

Αριθμός μηνυμάτων : 7707

Δημοσίευση από milano Την / Το 8/5/2017, 23:49

Βέβαια το ότι το μετέφεραν για την επόμενη συνεδρίαση ίσως σημαίνει ότι ακόμη δεν έχουν εγγυημένο το σκορ της ψηφοφορίας και θα πέσουν αρκετές ζυμώσεις, "μασάζ" και ένα γενικότερο δούναι και λαβείν μέχρι να εξασφαλιστούν οι ψήφοι

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 424
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Δημοσίευση από Big bad wolf Την / Το 9/5/2017, 01:49

Το θέμα δεν είναι η superleague, ας πούμε ότι εκεί χάνουμε την ψηφοφορία (που και γι'αυτό αμφιβάλω). Μετά θα γίνουν ενστάσεις, και ξανά ενστάσεις και εν τέλει θα δικάσουν τακτικοί δικαστές. Εκεί, εγώ λέω, ότι δεν υπάρχει περίπτωση να χάσουμε. Ποιος κανονικός δικαστής θα πει ότι υπάρχει εξαπάτηση όταν ο υποτιθέμενα εξαπατημένος λέει ότι δεν είναι εξαπατημένος και ούτως ή άλλως υπάρχει νομική διαδικασία που εξασφαλίζει τα λεφτά του. Και πως υπάρχει εξαπάτηση της superleague αφού ο Πορτουλίδης έδωσε τις εξοφλητικές αποδείξεις, αν κάποιος εξαπάτησε τη superleague είναι ο Πορτουλίδης τότε και όχι εμείς.

Αυτή η συζήτηση δεν έχει λογική. Αν είναι να μας ρίξουν θα μας ρίξουν ότι και να κάνουμε, νομικά βάση πάντως δεν υπάρχει.
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 361
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Την / Το 9/5/2017, 06:42

Ενας υποβιβασμος γιαυτον τον λογο ισως μας βγει σε καλο.
1.Ετσι θα απαλαγουμε απο Παπαθανασακη-Καγιουλη.
2.Εκτιθοντε τα Παοκτσακια αγρια εαν ψηφισουν υπερ του παραρτηματος του γαυρου.Ακομα ακουω τα κλαψουρισματα τους οτι το 2011 δεν ειχαν διοικηση κτλ
3.Εαν δικαιωθουμε σε πολιτικο δικαστηριο τοτε δινει το δικαιωμα στην διοικηση να κανει αγωγες παντου για διαφυγοντα κερδη.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Δημοσίευση από mos Την / Το 9/5/2017, 08:00

Εγώ πιστεύω ότι δεν θα έχουμε κανένα πρόβλημα με τους βαθμούς και ότι η όλη ιστορία με τη ψηφοφορία είναι για να τσεκάρει ο γαύρος ποιοι του έχουν μείνει, ενόψη του νέου πρωταθλήματος.
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 967
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Δημοσίευση από Knack Την / Το 9/5/2017, 09:20

Ειμαστε στο ιδιο εργο (2011) θεατες.
Οι πρωταγωνιστες αλλαζουν αλλα το σεναριο ιδιο.
Εκτιμω και το αποτελεσμα το ιδιο.
Διοτι και το 2011 εγιναν δικαστηρια εφεσεις κοντρα εφεσεις και: 
"Στο δικαστηριο υπαρχουν παντα δυο διαδικοι και στο τελος χανει παντα ο Ηρακλης"
Δεν πιστευω οτι ο καναδος εχει τα balls και τα κονε να τα βαλει με το γαυρο και το αντιπαλο δεος (μελισσσανιδορωσοποντιοαλαφουζ) δεν σε εχουν αναγκη και σιγα μην εχουν τσιπα οι γυφτοι για να σε στηριξουν απο καλωσυνη. Δεν ισχυουν αυτα.
Δυστυχως ειμαστε και παλι μονοι και το ξυλο θα πεσει αγριο.
Το τραγικωτερο ολων ειναι οτι το 2011 παθαμε και δεν μαθαμε.
Ειμαστε και παλι ανοχυρωτοι διαιρεμενοι και οι Ηρακλειδεις που μπορουν να βοηθησουν κοιτανε απο αποσταση τα γεγονοτα για διαφορους λογους.
Ουτε καν τις πορειες που εγιναν επι Τακαρου δεν ειμαστε ικανοι να κανουμε τουλ να εχουμε να λεμε κατι.
Γενικως πιστευω οτι αν εισαι εκτος συστηματος δεν επιβιωνεις.
Και θα πρεπει να αποφασισουμε επιτελους που θελουμε να ειμαστε: "εντος η εκτος;"
Με οτι συνεπαγεται η καθε επιλογη.

Αριθμός μηνυμάτων : 625

Δημοσίευση από lll Την / Το 9/5/2017, 10:48

Η μετά απο εξι μηνες επισημη ανακοινωση Ππαθανασακη για να ζητησει συγνωμη δειχνει ανθρωπο χωρις συμμαχιες που ψαχνει στηριγματα ακομη και απο τον γραφικο Κουγια.Αναμένω επομενη ανακοινωση που θα ζηταει στηριξη απο οποιον ηρακληδεα μπορει και απο τον κοσμο να βοηθησει.Αυτο θα ειναι και η τελευταια αποδειξη οτι το οποιο οικοδομημα του καταρεει.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Δημοσίευση από mos Την / Το 9/5/2017, 10:48

Η γνώμη μου είναι πως πρέπει να είμαστε εντός 1000%. Το εκτός σημαίνει εθνικοποίηση (πειραιώς) και αναμνήσεις του Επαλέ στο καφενείο της γειτονιάς, όταν θα είμαστε εμείς πλέον γέροι και τα παιδιά μας στην καλύτερη δεν θα ασχολούνται με το αντικείμενο.

Πιστεύω ότι και τώρα είμαστε εντός, αλλά με τη λάθος πλευρά που θέλει μία πόλη μια ομάδα, που μας θέλει μίζερους, εξαθλιωμένους και ταπεινωμένους.

Εντός, με τη σωστή πλευρά, χωρίς κανένα ηθικό προβληματισμό από μένα. Αυτό με ενδιαφέρει μόνο, όπως εγώ δήλωνα Ηρακλής στο σχολείο, στη βόλτα, παντού και τους έκανα καζούρα ακόμη και στις ήττες μου, έτσι να μεγαλώσει και το παιδί μου.
mos

Δημοσίευση από Knack Την / Το 9/5/2017, 11:44

mos έγραψε:Η γνώμη μου είναι πως πρέπει να είμαστε εντός 1000%. Το εκτός σημαίνει εθνικοποίηση (πειραιώς) και αναμνήσεις του Επαλέ στο καφενείο της γειτονιάς, όταν θα είμαστε εμείς πλέον γέροι και τα παιδιά μας στην καλύτερη δεν θα ασχολούνται με το αντικείμενο.

Πιστεύω ότι και τώρα είμαστε εντός, αλλά με τη λάθος πλευρά που θέλει μία πόλη μια ομάδα, που μας θέλει μίζερους, εξαθλιωμένους και ταπεινωμένους.

Εντός, με τη σωστή πλευρά, χωρίς κανένα ηθικό προβληματισμό από μένα. Αυτό με ενδιαφέρει μόνο, όπως εγώ δήλωνα Ηρακλής στο σχολείο, στη βόλτα, παντού και τους έκανα καζούρα ακόμη και στις ήττες μου, έτσι να μεγαλώσει και το παιδί μου.
Mαζι σου.
Απλως σκεψου μηπως αυτοι που κατευθυνουν τα πραματα και επηρεαζουν καταστασεις για την ομαδα εχουν αλλη αποψη.
Αυτο θα ηταν (ειναι) προβλημα.

Δημοσίευση από mos Την / Το 9/5/2017, 11:58

Μιλάς γι' αυτούς που κάνουν τώρα κουμάντο στο Γ.Σ.; Τους βετεράνους ή τους πολιτικούς που βρίσκονται στα πέριξ της ομάδας; Αυτούς ίσως τους συμφέρει να συνεχίζεται αυτή η κατάσταση, τον καθένα για τον δικό του λόγο, δεν ξέρω.

Πάντως επειδή δεν τους εμπιστεύομαι ότι θα ενεργήσουν προς όφελος του Ηρακλή ή αν θέλεις επειδή οι μόνοι που έχουν αποδείξει έμπρακτα ότι θέλουν το καλό του συλλόγου είναι η α.θ.10, με τα όποια λάθη τους καμιά φορά, πιστεύω ότι από αυτούς πρέπει να ληφθούν πρωτοβουλίες και να γίνουν κινήσεις.

Μετά οι άλλοι έχουν δεν έχουν άλλη άποψη, δεν νομίζω να έχει σημασία.
mos

Δημοσίευση από Margasv10 Την / Το 9/5/2017, 13:18

Απίστευτα πράγματα και πάλι... Κι εγώ είμαι τέρμα απαισιόδοξος για την έκβαση της υπόθεσης. Περίμενα απλά να κρατήσει η όλη ιστορία πολύ παραπάνω, να πάει μέχρι μέσα-τέλη Ιούνη ας πούμε... 

Δεν υπάρχει τίποτα θετικό προς εμάς σε αυτήν την εξέλιξη. Ούτε η μετά φυγή Καναδού-Γερμανού θα είναι κάτι θετικό. Τι να το κάνουμε μετά? Εφόσον μας ρίξουν πάλι, δεν υπάρχει ελπίδα. Θα κάνουμε τουλάχιστον χρόνια να επανέλθουμε...

Κι ο σύλλογος θα έχει συρρικνωθεί ακόμη περισσότερο... Ειδικά με την ανυπαρξία του ΓΣ και το κατάντημα ακαδημιών, του βόλλεϋ και του μπάσκετ που αγκομαχεί να ανέβει Α1...

Οδεύουμε προς ταχεία σμίκρυνση, το ίδιο κι ο συμπολίτης Άρης. Εδώ και χρόνια αμφότεροι. Και δεν θεωρώ ότι όλα γίνονται στο πλαίσιο του "μια πόλη μια ομάδα".

ΥΓ1: Α, και αναφορικά με τον Μουζενίδη... εμ, δεν μαθαίνουμε ούτε καν εμείς που είμαστε εδώ μέσα όπως φαίνεται κ υποτίθεται έχουμε μια πιο έξυπνη ματιά στα γεγονότα... Αν είναι να τρώμε τέτοιο παπά και τόσο εύκολα είμαστε άξιοι της μοίρας μας. 

ΥΓ2: Η όποια λύση μπορεί να δωθεί ΜΟΝΟ από εμάς. Είτε μιλάμε για ΓΣ είτε -δυστυχώς- για ΠΑΕ. Έχουμε ξαναγράψει στο παρελθόν πως... Το ότι απέτυχε αυτό το εγχείρημα την 1η ή 2η φορά δεν σημαίνει ότι θα αποτυγχάνει πάντα. Αν θέλουμε να κάνουμε προσπάθεια να σώσουμε τον Σύλλογο πρέπει να ενεργοποιηθούμε, απλοί Ηρακληδείς και άλλοι.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Δημοσίευση από Knack Την / Το 9/5/2017, 13:42

mos έγραψε:Μιλάς γι' αυτούς που κάνουν τώρα κουμάντο στο Γ.Σ.; Τους βετεράνους ή τους πολιτικούς που βρίσκονται στα πέριξ της ομάδας; Αυτούς ίσως τους συμφέρει να συνεχίζεται αυτή η κατάσταση, τον καθένα για τον δικό του λόγο, δεν ξέρω.

Πάντως επειδή δεν τους εμπιστεύομαι ότι θα ενεργήσουν προς όφελος του Ηρακλή ή αν θέλεις επειδή οι μόνοι που έχουν αποδείξει έμπρακτα ότι θέλουν το καλό του συλλόγου είναι η α.θ.10, με τα όποια λάθη τους καμιά φορά, πιστεύω ότι από αυτούς πρέπει να ληφθούν πρωτοβουλίες και να γίνουν κινήσεις.

Μετά οι άλλοι έχουν δεν έχουν άλλη άποψη, δεν νομίζω να έχει σημασία.
Μιλω για ολους αυτους μεσα εξω και περιξ της ομαδας που εχουν συμφεροντα απο την παραμονη του συλλογου σε κωμα και ειναι ολοι αυτοι που προανεφερες (χωρις να τσουβαλιαζω συλληβδην τους παντες) διοτι υπαρχουν και θετικα στοιχεια μεμονωμενα και προσωπικα που καπελωνωνται ομως απο αλλους πιο ισχυρους.
Και θα σε απογοητευσω αλλα ουτε η ΑΘ10 μπορει να βγαλει το συλλογο απο την κατασταση που ειναι τωρα.
Η εικονα που περναει προς τα εξω (ισως και αθελητα της η συκοφαντωντας την το συστημα) δεν ειναι αποδεκτη απο την ευρυτερη κοινωνια την οποια καλως η κακως πρεπει να την εχουμε μαζι μας αν θελουμε να σηκωθουμε.
Μονον ενας φορεας που θα εχει βαση του τον ΓΣ η αλλο νεο φορεα (πχ ιδρυτικο σωματειο ΠΑΕ η ακομα ακομα η πετοσφαιριση 2015 με νεα προσωπα χωρις καφετζηδες μπορει να το κανει αυτο) που θα προσεγγισει πολιτικους, επιχειρηματιες φιλα προσκειμενους, και μαζα απλη οπαδικη που δεν θα εχει ταμπελα ΑΘ10.
Η ΑΘ10 δυστυχως εχει περιχαρακωθει σε συγκεκριμενης λογικης κοσμο και εχει δημιουργησει και αντιπαθειες σε μεγαλη  μαζα Ηρακληδεων συντηρητικοτερης λογικης τον οποιο καλως η κακως πρεπει με καποιο τροπο να την πεισουμε οτι η ΑΘ10 δεν ειναι αυτο που πιστευουν και να ερθουν κοντα οχι στην ΑΘ10 αμα δε γουσταρουν αλλα στα κοινα του συλλογου.
Οταν προηγουμενως αναφερα οτι ειμαστε διαιρεμενοι αυτο εννοουσα.
Οτι υπαρχει κοσμος συντηρητικοτερος και μεγαλυτερης ηλικιας (που εχει ομως ισχυ και φραγκα) που δε γουσταρει ΑΘ10 και κοσμος απο την ΑΘ 10 που βλεπει τους αλλους και βγαζει μπιμπικια.
Πρεπει να βρεθει μια φορμουλα για να συνυπαρξουν αυτες οι δυο τασεις στο συλλογο.

Δημοσίευση από Big bad wolf Την / Το 9/5/2017, 14:09

Εγώ πάλι είμαι τέρμα αισιόδοξος! Αυτό που ζητάει το σουβλάκι δεν έχει Κ Α Μ Ι Α βάση, με το έτσι θέλω γίνεται όλη η ιστορία. Ο gayρος εγώ λέω ότι κυριολεκτικά χέστηκε για το σουβλάκι, ο βανζελ έχει άλλες προτεραιότητες. Ο Κούγιας πριν μια ώρα είπε ότι δεν έχει καμιά νομική τύχη αυτό που λέει το σουβλάκι.
Big bad wolf

Δημοσίευση από milano Την / Το 9/5/2017, 14:30

Big bad wolf έγραψε: Ο Κούγιας πριν μια ώρα είπε ότι δεν έχει καμιά νομική τύχη αυτό που λέει το σουβλάκι.
Είναι λίγο περίεργη πάντως η τοποθέτηση του Κούγια αν την διαβάσεις ολόκληρη... Κατα αρχάς ουσιαστικά για πρώτη φορά ακούγεται ότι έχει και ψιλοδίκιο ο Λεβαδειακός (!), καθώς έκανε λάθος (!) ο πρόέδρος της Στράτος, δεύτερον παραθέτει ψιλοαντίστοιχη περίπτωση που άλλη ομάδα έπεσε (!) ενώ ουσιαστικά προαναγγέλει και το λευκό το οποίο φυσικά δεν μας κάνει και θα το πράξουν πολλές ΠΑΕ για να μην ταυτιστούν άμεσα με το μπλοκ γαύρου αν και έμμεσα θα είναι μαζί τους. Εγώ πιστεύω και ο Σαββίδης θέλει πολύ να μας ρίξει και το μια πόλη μια ομάδα ισχύει στο φουλ. Ασε τις εκτάσεις, μόνο το παιδομάζωμα στις Ακαδημίες του μεγάλου Μπάοκ τα επόμενα χρόνια, είναι δεκάδες εκατομμύρια ευρώ. Δεν χρειάζονται κι άλλα ιστορικά σωματεία στα πόδια τους... Αφού έχει την ευκαιρία θα μας διαλύσει. Αν φηφίσει υπέρ ο ΠΑΟΚ θα είναι για τα μάτια του κόσμου εφόσον θα ξέρει ότι χάνουμε ούτως ή άλλως στην ψηφοφορία  και το μετροσπορτ θα γράφει ότι ο μεγαλόψυχος Ιβαν ψήφισε υπέρ μας παρά το πανό και όσα λέγονταν από την αυτόνομη εις βάρος του

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

milano

Δημοσίευση από lll Την / Το 9/5/2017, 14:41

Big bad wolf έγραψε:Εγώ πάλι είμαι τέρμα αισιόδοξος! Αυτό που ζητάει το σουβλάκι δεν έχει Κ Α Μ Ι Α βάση, με το έτσι θέλω γίνεται όλη η ιστορία. Ο gayρος εγώ λέω ότι κυριολεκτικά χέστηκε για το σουβλάκι, ο βανζελ έχει άλλες προτεραιότητες. Ο Κούγιας πριν μια ώρα είπε ότι δεν έχει καμιά νομική τύχη αυτό που λέει το σουβλάκι.
Γι αυτο και τα "συγνωμη ειμαι πιεσμενος και δεν ηξερα" με ανακοινωση

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 122
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 9/5/2017, 14:43

Δεν ξερω τι θα ψηφισει ο ιμπαν και δεν με ενδιαφερει. Άλλωστε οτι και να αποφασίσει θα το παρουσιάσουν ως σωστό.
Αμα παει σε ψηφοφορία εχουμε 3 ψηφους στανταρ. Τη δικια μας , του σπανου και της αεκ. Για τους άλλους δεν ξερω αλλα βλεποντας οτι στην ουσια ολο αυτο το θεμα το αποκάλυψε ο θωμαιδης πιστευω θα στηρίξει και ο βαζελος.

Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 1371
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Δημοσίευση από Big bad wolf Την / Το 9/5/2017, 14:52

Βασικά ο Κούγιας είπε ότι το σουβλάκι διεκδικήσεις μπορεί να έχει μόνο από τη superleague και αυτό που μπορεί να πάρει είναι λεφτά και όχι πόντους. Και απ'ότι μαθαίνω και στη συνέλευση χθες πολλοί πρόεδροι/εκπρόσωποι ομάδων πήραν το μέρος του καναδού (σίγουρα η κούλα και ο Σπανός).

Ότι συζητάμε τώρα είναι δίχως νόημα. Το σουβλάκι νομικά δεν έχει απολύτως καμία τύχη, αν μας ρίξουν νταβατζιλίκι ότι και να λέμε μεταξύ μας είναι τζάμπα και βερεσέ.
Big bad wolf

Δημοσίευση από milano Την / Το 9/5/2017, 14:57

Big bad wolf έγραψε:Βασικά ο Κούγιας είπε ότι το σουβλάκι διεκδικήσεις μπορεί να έχει μόνο από τη superleague και αυτό που μπορεί να πάρει είναι λεφτά και όχι πόντους. Και απ'ότι μαθαίνω και στη συνέλευση χθες πολλοί πρόεδροι/εκπρόσωποι ομάδων πήραν το μέρος του καναδού (σίγουρα η κούλα και ο Σπανός).

Ότι συζητάμε τώρα είναι δίχως νόημα. Το σουβλάκι νομικά δεν έχει απολύτως καμία τύχη, αν μας ρίξουν νταβατζιλίκι ότι και να λέμε μεταξύ μας είναι τζάμπα και βερεσέ.
Εγώ δεν διαφωνώ με κανέναν, ούτε επιμένω για κάτι. Για νταβατζηλίκι μιλάω και για νέο εμετικό πραξικοπηματικό υποβιβασμό.

milano

Δημοσίευση από Knack Την / Το 9/5/2017, 15:04

Αφου μονοι μας πεφτουμε αφου...
Στα σοβαρα τωρα  η ιστορια λεει οτι οπου σε βρουν σε πηδανε νταβατζιλικι ετσι θα κανουνε και τωρα.
Αν ο γαυρος ειναι ανακατεμενος βρωμα η δουλεια.
Ομως ισχυει αυτο που ειπε ο παραπαν πως οτι και να πουμε εμεις αν θελουν να το κανουν θα το κανουν.
Παντως η καναδικη συγνωμη και αυτα που ειπε ο κουγιας (που με εξεπληξαν θετικα διοτι δεν περιμενα να παρει ουτε καν ουδετερη θεση) δημιουργουν ψηγματα αισιοδοξιας αν και η οποιαδηποτε προσπαθεια ερμηνειας δηλωσεων η πιστη σε φημες και διαδοσεις ειναι παρακινδυνευμενη διοτι πιστευω ειναι μια διαδικασια ζυμωσεων και ρουφιανιας στην οποια ειμαστε σε δεινη θεση.

Δημοσίευση από Behind the curtain Την / Το 9/5/2017, 16:03

Ωστόσο, για το θέμα της αδειδότησης δεν μιλάει κανένας.

Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Δημοσίευση από Margasv10 Την / Το 9/5/2017, 16:07

Knack έγραψε:

Και θα σε απογοητευσω αλλα ουτε η ΑΘ10 μπορει να βγαλει το συλλογο απο την κατασταση που ειναι τωρα. Η εικονα που περναει προς τα εξω (ισως και αθελητα της η συκοφαντωντας την το συστημα) δεν ειναι αποδεκτη απο την ευρυτερη κοινωνια την οποια καλως η κακως πρεπει να την εχουμε μαζι μας αν θελουμε να σηκωθουμε.
Μονον ενας φορεας που θα εχει βαση του τον ΓΣ η αλλο νεο φορεα (πχ ιδρυτικο σωματειο ΠΑΕ η ακομα ακομα η πετοσφαιριση 2015 με νεα προσωπα χωρις καφετζηδες μπορει να το κανει αυτο) που θα προσεγγισει πολιτικους, επιχειρηματιες φιλα προσκειμενους, και μαζα απλη οπαδικη που δεν θα εχει ταμπελα ΑΘ10.
Η ΑΘ10 δυστυχως εχει περιχαρακωθει σε συγκεκριμενης λογικης κοσμο και εχει δημιουργησει και αντιπαθειες σε μεγαλη  μαζα Ηρακληδεων συντηρητικοτερης λογικης τον οποιο καλως η κακως πρεπει με καποιο τροπο να την πεισουμε οτι η ΑΘ10 δεν ειναι αυτο που πιστευουν και να ερθουν κοντα οχι στην ΑΘ10 αμα δε γουσταρουν αλλα στα κοινα του συλλογου.
Οταν προηγουμενως αναφερα οτι ειμαστε διαιρεμενοι αυτο εννοουσα.
Οτι υπαρχει κοσμος συντηρητικοτερος και μεγαλυτερης ηλικιας (που εχει ομως ισχυ και φραγκα) που δε γουσταρει ΑΘ10 και κοσμος απο την ΑΘ 10 που βλεπει τους αλλους και βγαζει μπιμπικια.
Πρεπει να βρεθει μια φορμουλα για να συνυπαρξουν αυτες οι δυο τασεις στο συλλογο.
ακριβώς όπως τα λέει ο Knack. αυτό είναι που πρέπει να αντιληφθούμε όλοι και να προχωρήσουμε ένα βήμα παρακάτω ως Σύλλογος!

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 258
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Δημοσίευση από dimitris Την / Το 9/5/2017, 18:40

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο βάζελος και ο νιώνιος κανονικά άδεια...

Για τον φάκελο που έχει κατατεθεί: «Νομίζω πως δεν θα έχουμε πρόβλημα με την αδειοδότηση συμμετοχής, διότι δεν είναι μόνο ο δικός μας φάκελος πλημμελής...

Εμείς πάμε με επιχείρημα ότι είναι και άλλοι φάκελοι στο ίδιο χάλι....

dimitris

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Δημοσίευση από milano Την / Το 9/5/2017, 19:03

Λοιπόν, άκουσα για λίγο τον Παναγόπουλο στον Θωμαίδη. Μετά άλλαξαν θέμα (πήγαν στα του τελικού) και έπρεπε να βγω από το αμάξι. Σε γενικές γραμμές είπε ότι όλοι (εδιτ: εκτός από ΑΕΚ, Σπανό)_στη χτεσινή συνεδρίάση της λίγκας ήταν συντεταγμένοι να ρίξουν τον Ηρακλή και πως αν δεν υπήρχε η νομική εκπροσώπηση από την παρουσία του θα το είχαν κάνει ήδη. 

Τον Παπαθανασάκη είπε ότι τον είχαν ως πρόβατο επί σφαγή. Αν κατάλαβα καλά, επειδή νομικά είναι αστήρικτο αυτό που πάνε να κάνουν, ο Παναγόπουλος κατάφερε να τους ανακόψει προσωρινά και ζήτησαν γνωμάτευση από το Διαιτητικό Δικαστήριο μέχρι την επόμενη συνεδρίαση για το θέμα εξόφλησης του Πουρτουλίδη (την πρώτη φορά τον Ιανουάριο). Αυτά... Μετά κάτι έλεγε ο Θωμαίδης ότι το Διαιτητικό θα δηλώσει αναρμόδιο και από ότι κατάλαβα προφανώς θα πάμε τελικά σε ψηφοφορία με προδιαγεγραμμένο αποτέλεσμα (λέω εγώ). Μακάρι κάτι να αλλάξει...

ΕΔΙΤ: Τώρα βλέπω ότι έδωσε συνέντευξη κι εδώ και καταλήγει ότι δεν θα μπορέσουν να μας ρίξουν. "θα καταλύσουν όλοι αυτοί το τι ισχύει στον αστικό κώδικα;», αναρωτιέται. Εγώ λέω ότι μπορούν...

milano

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 9/5/2017, 22:58

Ξερετε τιποτα για την αδεια την δικη μας ; με τις παπαριες που ελεγε σημερα στο ραδιο ο καγιουλης νομιζω πως πεθανε και η τελευταία ελπιδα. Μα καλα ειναι λογικο να βγαινεις και να λες οτι ο φακελος σου δεν ειναι πλήρες και να επικαλείσαι τους φακέλους των αλλων ομαδων; Αφοι οι φακελοι δεν μπορουν να ανοιχτουν. Μα καλα δεν σκεφτονται πριν μιλησουν;;;;;;

Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 1371
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Σελίδα 5 από 21 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης