FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

+14
milano
Knack
Big bad wolf
AntiGrinias
Behind the curtain
DIMSAV
Bezyr
mos
rafael nadal
Margasv10
Iraklaras07
lll
Γαλαζιος Ηρωας
teo
18 απαντήσεις

Σελίδα 27 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/8/2018, 14:39

teo έγραψε: ο καριμ, απο την στιγμη που δεν εχει πολυ χρημα ωστε να καλυψει τυχον μαλακια του, σαν ξενος που δεν εχει σχεση με ελλαδα, κλειδι στην επιβιωση του θα ειναι το υπολοιπο ΔΣ και οχι ο ιδιος.
δλδ αν οι γυρω του, τον κατευθυνουν σε επιλογες αυτοκτονικες ή πανε να του φανε μεχρι και την ουρα της Σφιγγας, χεσε μεσα νυχτα θα φυγει.

Συμφωνώ 100%.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/8/2018, 14:41

Απο την τιπ μπετ η διοικούσα επιτροπή είχε παράπονα και για την περσινή χρονιά.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 12/8/2018, 14:52

το θεμα των χορηγιων θα λυθει πιστευω, το διοικητικο θα ειναι γολγοθας αν απλα ερθει ο Χ επενδυτης και παλευει μονος του.
και με τους Ηρακληδεις που υπαρχουν τωρα, οπως πχ ποντικης, ο φανης, ο παπαιωννου κτλ οσο καλη προθεση και να εχουν μπαλα με τους μεγαλους δεν μπορουν να παιξουν δυστυχως.

ο τουρκος δεν μπηκε σε καμια συμμαχια, απλα ο ασιατης εριξε χρημα ταισε κοσμο και κοσμακη για να φρασει εκει που ειναι. εμεις δεν μπορουμε να το κανουμε αυτο, οποτε πρεπει να ερθει σε επαφη η διοικηση με καποια συμμαχια. αν τυχον βρεθουμε παλι ξεκρεμαστοι τον ηπιαμε.
στην προκειμενη φαση, η κουλα αν και με μελλισανιδη δειχνει δυνατη, διοικητικα δεν μου γεμιζει το ματι και επειδη παραδοσιακα ο γαυρος ανεβοκατεβαζει ομαδες, πρεπει να βρεθει η φορμουλα να βρουμε κοινα συμφεροντα.
οχι να στηνομαστε, οχι να γινουμε οι καμαριερες, αλλα να μην ειμαστε στην Α οι χρησιμοι ηλιθιοι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/8/2018, 15:25

Συμφωνώ με ό,τι γράφεις τέο. 

Γενικά δεν είμαι αισιόδοξος για τον Καρίμ αλλά μακάρι να κάνω λάθος...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 12/8/2018, 18:47

Τελικά iraklis07 δεν ήρθε ο Καρίμ έπεσες μέσα!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/8/2018, 18:59

Δεν είναι το θέμα αν θα έρθει. Θα έρθει . 
Όλα τα υπόλοιπα είναι το θέμα...
Άλλωστε νομίζω είχε ενημερώσει εκεί που έπρεπε πως θα καθυστερήσει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 12/8/2018, 19:14

Εγω παλι εχω αρχισει να φοβαμαι οτι δωσαμε στον Ηρακλη την χαριστικη βολη.Απο εσωτερικη ενημερωση που εχω ειναι οτι τον Μυροφοριδη τον επεβαλε η ΑΘ10.Ο τυπος μπορει να ειναι αριστος επαγγελματιας αλλα ειναι και μεγαλος αληταρας.Με τους παικτες που εφερε πιστευω οτι απλωσαμε τα ποδια εξω απο το παπλωμα και δεν ξερω πως θα τα καλυψουμε πλεον.Για ακομα μια φορα επικρατησε στον κοσμο η φιλοσοφια του να ανεβουμε με καθε κοστος.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/8/2018, 19:18

To πραγματικο λυπηρό είναι πως είτε έρθει ο Τομ Πάπας είτε ο Καρίμ έχουμε μπλέξει με περίεργους.
Τώρα για το πάπλωμα που λες έχεις απόλυτο δίκιο.Μέχρι τον πούτσο φτάνει το πάπλωμα και με το ζόρι...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από milano 12/8/2018, 19:39

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αυτος παντως που ειναι μαζι του εχει ενδιαφερον βιογραφικο

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 567
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 12/8/2018, 20:14

Ναι και Μιλάνο.

Και εγώ δεν περίμενα να εχει μαζί του άνθρωπο του χώρου και γνώστη

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 12/8/2018, 20:27

Από τη στιγμή που ο ένας δεν ήρθε αν εμφανιστεί άλλος, δεν θα παίζει διαπραγμάτευση στην κατάσταση που είμαστε τώρα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Behind the curtain 12/8/2018, 20:41

Μάλλον αυτός ήταν ο 2ος από εξωτερικό που έγραψα.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 12/8/2018, 20:44

Εγώ βλέπω έφτασε σχεδόν η ώρα να γίνει η νέα ΠΑΕ και τελικά δεν θα μπορούμε να την κανουμε

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/8/2018, 21:00

Πάντως αν υπάρχει αυτός ο ανώνυμος Ηρακληδέας που έγραφε ο κακός ο λύκος νομίζω ήρθε η ώρα να εμφανιστεί και να μην αφήσει την ομάδα να πέσει σε περίεργους πάλι.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 12/8/2018, 23:59

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:Απο εσωτερικη ενημερωση που εχω ειναι οτι τον Μυροφοριδη τον επεβαλε η ΑΘ10.
To ίδιο ισχύει και με την τιπ μπετ. Ο μόνος τρόπος να έρθει ο μύρο ήταν να συμφωνήσει ο μπαλτίδης. Οι δικοί μας ούτε ήθελαν να ακούσουν για την συγκεκριμένη εταιρεία και ξαφνικά ανακοινώνουν νέα χορηγία. Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 13/8/2018, 01:01

Iraklaras07 έγραψε:
Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:Απο εσωτερικη ενημερωση που εχω ειναι οτι τον Μυροφοριδη τον επεβαλε η ΑΘ10.
To ίδιο ισχύει και με την τιπ μπετ. Ο μόνος τρόπος να έρθει ο μύρο ήταν να συμφωνήσει ο μπαλτίδης. Οι δικοί μας ούτε ήθελαν να ακούσουν για την συγκεκριμένη εταιρεία και ξαφνικά ανακοινώνουν νέα χορηγία. Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια;
Για ποιον λογο δεν ηθελαν την συμφωνια με την τιπ μπετ?

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από mos 13/8/2018, 04:15

Τέλος του μηνός τώρα λέει ότι θα έρθει ο Φαραώ...
Μάλλον θα φοβήθηκε μη του μαγαρίσουμε τη γυναίκα οι χιλιαχρονιαηρακληφορουμίστες...
😀😀😀

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/8/2018, 05:03

Τραγικές εξελίξεις δυστυχώς. Όχι ότι τον είχαμε για κανέναν σπουδαίο αλλά αυτός  ούτε λεφτά για το μετοχικό κεφάλαιο δεν έχει..

Νομίζω είναι σαφές πως  το θέμα του Αιγύπτιου έχει λήξει.Aν δεν έχει λήξει επίσημα ας λήξει από αύριο το πρωί. 


Προβλέπω τον μεγάλο χατζόγλου να βγαίνει μπροστά, μεγάλο αγώνα για κάλυψη μ.κ και επιπλέον χρέος κοντά στα 500 χιλ από την πρώτη χρονιά στην φουτμπολ λιγκ. Άντε και καλή διάλυση να έχουμε.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 13/8/2018, 09:36

Εχει καλιεργηθει μια εντυπωση οτι για φετος δεν τον χρειαζομαστε και τοσο τον μεγαλομετοχο και οτι το μπατζετ καλυπτεται απο χορηγια+τηλεοπτικα+διαρκειας.Ο Βλαχος μαλιστα μιλαει για μπατζετ 800 χιλιαρικα και οτι ειναι μονο 200-300 χιλιαρικα παραπανω.
Εσεις φορουμιτες τι πιστευεται?

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/8/2018, 10:59

Mos με πέθανες χαχαχαχα.

Εγώ πιστεύω ότι ο μεγαλομέτοχος χρειάζεται για πολλούς λόγους. Η τωρινή διοίκηση κατά την γνώμη μου είναι άπειρη όπως λένε, έχω ακούσει μέχρι ότι δεν μπορούσαν να αποφασίσουν να προσλάβουν μια γραμματέα και επίσης δε νομίζω να θέλουν να έχουν νομικά την ΠΑΕ.
Επίσης το θέμα της πολυμετοχικότητας δεν είδα να περπατάει, γιατί αν περπατούσε δεν θα έψαχναν με μανία επενδυτή.

Οπότε για μένα εκτός του οικονομικού, διοίκηση χρειάζεται για διάφορους λόγους. Η απλή ανακοίνωση "πάρτε διαρκειας" χωρίς να αναλύσω τις τιμές λες και είναι τίγκα το γήπεδο, δεν αποτελεί ύπαρξη δυνατής διοίκησης.

Η γνωμη μου είναι ότι πρέπει η οποία διοίκηση να έχει μέσα ή στενό συνεργάτη άτομο του συστήματος, και ένα άτομο που θα εκπροσωπεί την ομάδα φέτος στην Β και να είναι γνώστης πάνω απ' όλα και αξιόπιστος.

Όσο για τα οικονομικά, και γεμιστανας να μην είναι η ταμειακή διευκόλυνση πάντα μετράει.
Η ΠΑΕ θα μπει στις 120 δόσεις για χρέη προς το δημόσιο και αυτές οι δόσεις θα τρέχουν ΚΑΙ σε νεκρή περίοδο (καλοκαίρι για παράδειγμα) και θα πρέπει να καλύπτονται.

Για το ύψος του μπάτζετ εγώ αφού θέλουμε ΑΝΟΔΟ βλέπω μονόδρομο την έλευση μυροφοριδη ο οποίος θέλει συγκεκριμένες εγγυήσεις για το μπάτζετ.
Η συνεργασία με την τιπ μπετ ήταν μια χαρά αφού έμεινε σε χορηγικο επίπεδο και καλύπτει τις ανάγκες ΜΑΣ για άνοδο και του μυροφοριδη.

Δεν γίνετε να ζητάμε άνοδο, χωρίς να μπορούμε να κάνουμε ομάδα, αλλιώς εγώ τα έχω καλά με τον εαυτό μου, δεν ζητάω άνοδο και παραμένω στην Β χωρίς τιπ μπετ φυσικά με ότι έσοδα θα έχουν και οι υπόλοιποι.

Παράλογο είναι να ζητάμε από την διοίκηση να αναλάβει χρέη που δεν θέλει να αναλάβει αν καταλάβατε πως κινουνταν και παράλογο είναι να θέλουμε άνοδο χωρίς ρόστερ.
Εκτός και αν μέχρι πριν νομίζαμε ότι με Παπαδόπουλο και Καπετάνο θα πάμε τρένο.
Οπότε μην μας βρωμάει το ένα και μας θυμίζει το άλλο.

Τέλος στην ομάδα υπάρχει διοίκηση.
Αν δεν ήθελε την τιπ μπετ και τον μυροφοριδη, δεν θα άρχιζαν συνεργασία.
Είδατε κατι τέτοιο ή μας ξυνιζει γιατί η ΑΘ10 πρότεινε την τιπ μπετ; ΠΡΟΤΕΙΝΕ δεν υποχρέωσε κανενα παιδιά μην μπερδεύεστε...

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 13/8/2018, 11:26

Το θεμα δεν ειναι τι θελω και τι δεν θελω,αλλα τι εχω πως θα αποκτησω αυτο που θελω με βαση αυτο που εχω.Θα συμφωνησω οτι για να εχω την ανοδο χρειαζομαι το αναλογο ροστερ και μπατζετ.Φτανει μια χορηγια απλα να καλυψει ενα ροστερ ανοδου οταν πριν απο μερικες εβδομαδες δυσκολευομασταν να καλυψουμε την ΑΜΚ.Η εικονα ειναι αντιφατικη.
Μηπως εχουμε μπει σε τρυπακι ανοδος με καθε κοστος.Τι σημαινει αυτο οτι του χρονου στην ΣΛ1 θα ξεκινησουμε με -6 και απαγορευση μεταγραφων.Θελουμε με τετοια ανοδο?
Τελος υπαρχει μια παγιδα στο τηλεοπτικο συμβολαιο που θα υπογραψουμε.Θα μπει ρητρα οτι σε περιπτωση επεισοδιων η δυσφημησης της λιγκας με υπαιτιοτητα της διοικησης κοβεται και η χρηματοδοτηση.Φοβαμαι οτι θα το χρησιμοποιησουν για να μας εκβιασουν η να μας στραγγαλισουν οικονομικα.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/8/2018, 11:46

Δεν ξέρω το ύψος της χορηγίας ΑΛΛΑ η αμκ δεν έχει σχέση με το ύψος του μπάτζετ αφού από αλλού καλύπτεται το ενα οικονομικά και από αλλού το άλλο.

Επίσης προσωπικά και πάνω σ' αυτό διαφώνησα με τον iraklis07 αν πρόσεξες, είναι ότι εγώ δεν θεωρώ ότι η άνοδος πρέπει να έρθει ούτε με κάθε τρόπο ούτε ντε και καλά ΑΝ δεν έχουμε σωστή διοίκηση.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να πούμε ότι ξες τι, δεν έχουμε τόσο δυνατή διοίκηση ή θα κάνουμε χρέη ή κάτι άλλο ζορικο αν υπάρχει οπότε παραμένουμε και δυναμώνουμε. Κάτι σαν πλάνο δηλαδή.

Τέλος δεν έχω καταλάβει και για αυτό δεν μπορώ να πω για μπάτζετ κτλ τι λεφτά θα δώσει η λίγκα, ποια τα τηλεοπτικα τι συμφώνησαν με την τιπ μπετ τι άλλες χορηγίες θα έχουμε κτλ.

Απλά έτσι όπως διαβάζουμε σαν συμπέρασμα έχουμε ένα μπάτζετ με ένα Χ κόστος το οποίο όπως ΛΕΝΕ όχι λέω, καλύπτεται από την ή τις χορηγίες ΚΑΙ η διοίκηση , η οποία διοίκηση έχει να αντιμετωπίσει δύο πράγματα.
1. Το αυτονόητο της σύστασης ΠΑΕ. 320.000€ που όπως είπες και σ ευχαριστώ δεσμεύεται από το κράτος.
2. Τις οφειλές σε 120 δόσεις και τις οφειλές προς τρίτους. Εκεί χρειάζεται ο επενδυτης.

Επίσης η άνοδος στην Α (για αυτό έλεγα για δυνατές διοικήσεις κτλ που δεν συμφώνησα με τον iraklis07) προϋποθέτει αμκ στην Α από 320.000€ σε 1.200.000 αν δεν κάνω λάθος.
Κατάλαβες ότι δεν με προβληματίζει τόσο το μπάτζετ που υπάρχουν χορηγίες όσο η αμκ που εκεί δεν έχει χορηγίες κτλ εκεί είναι η έχεις χρήμα ή όχι άρα μην ανεβαίνεις.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/8/2018, 11:49

Eγω ξέρω οτι ο Αιγύπτιος δεν έρχεται και για αυτό φταίει ξεκάθαρα ο Τέο. Τα άλλα τα ακούω βερεσέ.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 13/8/2018, 11:58

Aν καταφέρουμε να κάνουμε πολυμετοχικότητα θα δώσουμε μια παράταση στο πρόβλημα.Κερδίζεις λίγο χρόνο για να βρεις κάποιον να αναλάβει την ΠΑΕ. 
 Σαφώς και δεν πρόκειται να καλυφθεί το 1 200 000 από αυτούς. Εδώ δεν μπορούμε τα 320.

Tώρα για το μπάτζετ 800χιλ.... Δεν ξέρω τι να πω... Μικρό νούμερο μου φαίνεται...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 27 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/8/2018, 12:35

Χαχαχα φταίω ΚΑΙ για αυτό; 
Θα ντυθώ φαραω και θα σκάσω πρώτα στον Μάκη Ιωαννίδη να του δώσω την πρωτιά και μετά στην ΠΑΕ!!

Πολυμετοχικότητα για μένα είναι μια καλή περίπτωση διαχειρισης της ομάδας στην Β και μόνο και για διάφορους λόγους αλλά όχι από 10 άτομα αλλά μαξ 4 το πολύ πέντε.

Βλέπεις ρε φίλε υπάρχουν πράγματα που θέλουμε δε θέλουμε θα βρεθούμε αντιμέτωποι όταν η ομάδα βρεθεί στην Α. Και το 1,2 θα πρέπει να καλυφθεί δεν θα είναι αμκ σε ομάδα που είναι ήδη στην Α οπότε και αν δεν καλυφθεί ο στόχος στα παπάρια μας.

Επίσης ρε παιδιά έλεος με τους επενδυτές στην τελική.
Η ομάδα όπως ΛΕΝΕ (για να μην παρεξηγηθω) καλύπτει το μπάτζετ χωρίς να βάλει το χέρι στην τσέπη ο Χ επενδυτής. Πρέπει μόνο να κάνει την σύσταση της ΠΑΕ που ΚΑΙ σ' αυτή την περίπτωση άμα καθυστερήσει ο Χ επενδυτής η σύσταση θα γίνει χωρίς αυτόν.
Δλδ και με ρόστερ για άνοδο τι άλλο θέλει;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 27 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης