FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

+17
ira east
iraklis_athens
uphercules
DIMSAV
Γαλαζιος Ηρωας
Behind the curtain
Big bad wolf
AntiGrinias
Knack
Margasv10
lll
milano
santater
mos
teo
Iraklaras07
antonievic
21 απαντήσεις

Σελίδα 21 από 40 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 1/3/2019, 18:40

Καλα ρε παλικαρια οι δημοσιογράφοι ειναι το θεμα? η το αυτοξεβρακωμα των διοικητικών? 

Το βασικο συμπέρασμα ειναι οτι μιλάμε για εντελώς "trail" χρονια που βασίζονται καθαρα στις τροπολογίες του κρατους. Αν αυτες θεσπισθούν.
Και του οτι ο τομ αγαρασε τα δικαιώματα της παε 
Δεν φέρνει λεφτα απο αμερικη, ο θεοδωριδης κανει την μπροστατζα.
Δεν εχουν συμβόλαια οι παικτες τους πληρωνει ο τομ με τα λεφτα του Θεοδωρίδη
Και ο θεωδοριδης θα πρεπει να τα παιρνει πισω με αλλους τροπους. 

Αυτα συμπαιρενω

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 1/3/2019, 20:19

btw,o θεοδωρίδης δεν τον θέλει καθόλου τον Ρόκα και δεν το κρύβει καν.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 1/3/2019, 21:24

Τομ και Τζέρι.
Καποιοι τα παντελόνια τα φοράνε γιατί κρυώνουν τα μπούτια τους.
Κάποιοι τα φοράνε για να καλύπτουν τα αρχιδια τους.

Μουνια νομίζετε ότι το έργο δεν το έχουμε ξαναδεί;
Η χρόνια είναι όμοια με την χρονιά με Χατζηνικολάου στον πάγκο. Που είχε και κονέ στην ΚΕΔ. (Εδώ γελάμε).


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 1/3/2019, 21:34

Εγω παλι τεο νομιζω οτι αυτη η καταντια η φετινη δεν ειναι συγκρίσιμη με καμία αλλη, ειναι εκτος συναγωνισμού...
Μονο άλλοθι οτι η παε που συστάθηκε ειναι παγωμένη και συνεχεια των αμαρτιών του Καναδού

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 1/3/2019, 21:37

Και εχει συνεχεια με το ξέσπασμα του τασου με το δικιο του, γιατι αυτο που ειπώθηκε ηταν εντελως unfair και μαλιστα απο την κεφαλι της διοίκησης...η απογοήτευση ειναι μεγαλύτερη

Βρασε ορυζα....

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από uphercules 1/3/2019, 21:41

Μεγάλη απογοήτευση. τα μισά ήαν πράγματα που ξέραμε και τα άλλα μισά ήταν ... μπούρδες.
Οι άνθρωποι είτε είναι ηλίθιοι, είτε ήρθαν μόνο για την αρπαχτή, είτε είναι σε διατεταγμένη υπηρεσία να μας διαλύσουν.
Διώχνουν από την ομάδα έναν έναν όλους όσους την νοιάζονται και στο τέλος βλέπω να φεύγουν και αυτοί.
Ιδίως για τον Κατσαμπή αυτά που είπαν δεν πιστεύω γρι.
Το χειρότερο είναι ότι βλέπω καμιά Αυτόνομη να αρχίσει να τους παίρνει με τα κλωτσίδια και μετά να λένε όλοι έδιωξαν τους σοβαρούς επενδυτές....
Ρε φίλε, τι τραβάμε με όλα τα λαμόγια και τους τυχάρπαστους.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την uphercules στις 1/3/2019, 21:55, 1 φορά
uphercules
uphercules

Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 1/3/2019, 21:53

Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα τις σας απογοήτευσε από τις σημερινές δηλώσεις(δεν νομίζω να μάθαμε κάτι που δεν ξέραμε). Θα κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου. Πείτε μου.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 1/3/2019, 22:14

Εγώ είμαι αισιόδοξος άνθρωπος. Θα σας πω τι κρατάω από την σημερινή συνέντευξη.
α)Ο Θεοδωρίδης ζήτησε συγνώμη για το ντου στον Ρόκα. Νομίζω όλοι αξίζουν μια δεύτερη ευκαιρία.
β)Ο Τομ παπας είναι μπλεγμένος μέχρι τα μπούνια με τα χρέη. Δεν πιστεύω ότι είναι μπροστινός κάποιου όπως έγραψαν από πάνω.Για αυτό θέλω να πιστεύω ότι θα  το λύσει το θέμα.
γ)Οι παίκτες είναι όλοι πληρωμένοι( θέλω να το πιστέψω)
δ)Έχουμε στήριξη από την πολιτεία.Ο Καραντώνης είπε πως αν δεν είχαμε δεν θα μπορούσαμε καν να παίξουμε στο πρωτάθλημα.Δεν πιστεύω πως έχει λόγο να πει ψέματα.
ε)Αναγνωρίζει ο παπ ότι δεν υπάρχουμε διοικητικά. Η δικαιολογία του στέκει.

Το μόνο φάουλ ήταν αυτό που είπε ότι ο Κατσαμπής έχει συμφωνήσει να πάει σε άλλη ομάδα(φαντάζομαι δεν ισχύει). Στα άλλα που είπε για τον Κατσαμπή είχε δίκιο. Δεν μπορείς να φεύγεις έτσι από τη δουλειά σου. Δεν είσαι προπονητής , γενικός αρχηγός είσαι. Έπρεπε να ενημερώσει νωρίτερα.
Φάουλ επίσης του Θεοδωρίδη το άδειασμα  του Ρόκα και επίσης(επειδή το άκουσα ζωντανά) νομίζω υπαινίχθηκε κάτι για την τιμιότητα των ποδοσφαιριστών οπότε και αυτό φάουλ.
Ο Καραντώνης  μια χαρά τα είπε ότι είχε να πει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 1/3/2019, 22:16

Iraklaras07 έγραψε:Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα τις σας απογοήτευσε από τις σημερινές δηλώσεις(δεν νομίζω να μάθαμε κάτι που δεν ξέραμε). Θα κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου. Πείτε μου.
Το οτι δεν νιώθουν καν να πλασουν ενα καλο παραμύθι με δράκους και ξωτικα να ζησουμε για λιγο εστω ενα ακομη sequel

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 1/3/2019, 22:54

Αν δεν γίνει κάτι τραγικό στην ομάδα(είτε αγωνιστικά είτε διοικητικά) όποιος κράξει(και δεν εννοώ στο φόρουμ, εννοώ πεσίματα και βρισίδα στο γήπεδο κτλ) την διοίκηση πριν το καλοκαίρι είναι α)είτε στημένος β)είτε εντελώς ηλίθιος. Και το λέω γιατί  πολύ απλά είναι ολοφάνερο πως δεν υπάρχει άλλος δρόμος πλέον. Ένα καλοκαίρι ολόκληρο μόνο τον σορούρ καταφέραμε να βρούμε που στην παναχαϊκή γελούσαν με την πάρτη του. Επομένως αν δεν υπάρχει άλλος μεγαλομέτοχος έτοιμος να πάρει την ομάδα(που είναι βέβαιο πως δεν υπάρχει) λέω να κάνουμε λιγο υπομονή και να ηρεμήσουμε λίγο με τους μπούλους. Γενικά το γράφω όχι για εσάς.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5768
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 1/3/2019, 23:44

Όλα αυτά , το κράξιμο η γιουχα κτλ ως ένα βαθμό (σημαντικό) υπάρχουν διότι το καλοκαίρι είχαν οι περισσότεροι στο μυαλό τους δεδομένο ότι η ομάδα θα γαμουσε.
Κανείς δεν ειχε στο μυαλό του ή δεν τον ένοιαζε τόσο ή νόμιζε ότι θα στρώσει με μια άνοδο το διοικητικό θέμα που είναι το Α και το Ω σε μια ομάδα.
Οι περισσότεροι έριξαν το βάρος στην άνοδο.
Ένα πρόβλημα όσο δεν το λύνεις δεν εξαφανίζεται, παραμένει.
Ευτυχώς παραδέχθηκαν ότι διοικητικά είναι ΕΠΣΜ.
Δυστυχώς έπεσαν πάνω σε μια χρονιά που η ψευδαίσθηση ότι η ομάδα θα γαμησει έφερε πρωτοφανή γκρίνια.
Το αν κάνουν ή όχι ή καλύτερα το αν είναι για μπούλο ή όχι θα φανεί την δεύτερη χρονιά και αυτό είναι το σωστό.
Διότι και θα σχεδιάσει η διοίκηση την ομάδα η ίδια με όλο το χρόνο μπροστά της και υποθετικά θα οργανωθεί αφού είδε τα λάθη της(λέμε τώρα).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 2/3/2019, 09:02

Iraklaras07 έγραψε:Αν δεν γίνει κάτι τραγικό στην ομάδα(είτε αγωνιστικά είτε διοικητικά) όποιος κράξει(και δεν εννοώ στο φόρουμ, εννοώ πεσίματα και βρισίδα στο γήπεδο κτλ) την διοίκηση πριν το καλοκαίρι είναι α)είτε στημένος β)είτε εντελώς ηλίθιος. Και το λέω γιατί  πολύ απλά είναι ολοφάνερο πως δεν υπάρχει άλλος δρόμος πλέον. Ένα καλοκαίρι ολόκληρο μόνο τον σορούρ καταφέραμε να βρούμε που στην παναχαϊκή γελούσαν με την πάρτη του. Επομένως αν δεν υπάρχει άλλος μεγαλομέτοχος έτοιμος να πάρει την ομάδα(που είναι βέβαιο πως δεν υπάρχει) λέω να κάνουμε λιγο υπομονή και να ηρεμήσουμε λίγο με τους μπούλους. Γενικά το γράφω όχι για εσάς.
Οχι στα πεσίματα και τραμπουκισμούς.  Αλλά η γιούχα η αποδοκιμασία είναι δημοκρατία και οφείλει να αποδίδεται παντού παραστάσεις, θέατρα, κοινωνικές εκδηλώσεις, διαδηλώσεις, σπορ κλπ, έτσι ξεχωρίζεις απο τον σον το πρόβατο  

Προσωπικά δεν μπαίνω στην διαδικασία γιατί χαλιέμαι μιζεριάζω και λόγο κρίσιμης ηλικίας σκέφτομαι την καρδούλα μου, όμως γιαυτούς που πανε να δούνε την ομάδα και πλερώνουν εισιτήριο είναι δικαίωμα τους η γιούχα το κράξιμο προς τους ιθύνοντες όταν και εφόσον αυτό που λαμβάνουν δεν συναντά την μέση προσδοκία, που αυτή είναι νίκη με καλό θεαμα σε όλους τους εντός έδρας αγώνες  

Και πρόβλεψη(1.20) εάν δούμε κιάλες "ομορφιές" στο καυτατζόγλειο ας ετοιμαστούν οι διοικούντες(και όποιος άλλος διασύρεται μαζί τους) για μεγάλη κατακραυγή

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από lll 2/3/2019, 09:41

Οταν απο την αρχη της σεζον εχει φυγει ενα σωρος κοσμος (προπονητες,τεχνικοι διευθυντες,διοικητικοι συνεργατες)με διαφορες δικαιολογίες,και η κατασταση ολο και χειροτερευει τοτε ειναι ξεκάθαρο ποιος είναι ο υπευθυνος.Το προβλημα δεν ειναι οτι αγωνιστικα δεν πηγαμε καλα(ουτε ο κοκκαλης δεν πηγε καλα την πρωτη χρονια)αλλα αυτοι που εννοειται ειναι επιχειρηματιες και ξερουν πως να οργανωνουν επιχειρησεις,ποσο δυσκολο ειναι να οργανωσεις μια Παε β εθνικης;Φοβαμαι οτι τους βολευει αυτη η ανακατωσουρα για ευνοητους λογους.Εμεις τωρα εμεινε να ελπιζουμε οτι ολα αυτα ειναι προιον απειριας..μα το προβλημα δεν ειναι στην πραγματικοτητα το αγωνιστικο αλλα το οργανωτικο κομματι που δεν δικαιολογουνται επιχειρηματιες και οι δυο να μην μπορουν να μοιρασουν διακριτους ρολους.Ο θεοδωριδης εννοειται οτι κατεχει και το ποδοσφαιρικο  κομματι και τα αποτελεσματα ειναι να φευγει ο κατσιαμπης που τοσα χρονια δεν εχει δωσει κανενα δικαιωμα και να μενει ο Φανης που η κοτσανα πηγε συννεφο.Αθροιστικα τι εχουμε λοιπον;Μπουκα του εμπειρου θεοδωριδη στο Ροκα,παπαριες του Φανη στα ραδιοφωνα,ξευτιλικι με ξεκατινιασμα στο κατσιαμπη ,οι στοιχηματικες αποδοσεις της ομαδας να κυκλοφορουν στο internet με νοημα απο την οικογενεια του Ηρακλή,ο Υψηλαντης να τους φτυνει σε συνεντευξη κι αυτοι να νομιζουν οτι βρεχει.Τετοια ταχυτητα στην απομυθοποιηση επεγδυτων(χαχαχα) δεν ξαναγινε...Το πραγματικο προβλημα μας ειναι οτι δεν ενδιαφεραι και κανεις σοβαρος ανθρωπος να μας παρει οποτε κι εμεις θα κανουμε την αναγκη φιλοτιμο και θα δωσουμε πιστωση χρονου στους αστειους. Ξερουμε οτι δεν υπαρχει ελπιδα οταν μαλιστα ξηλωνονται ενας-ενας αυτοι που εμπιστευομαστε τουλαχιστον οτι θα κρατουσαν την ομαδα σε ηθικο επιπεδο.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από uphercules 2/3/2019, 14:02

Η μεγάλη απογοήτευση είναι γιατί ανέλαβαν δύο άνθρωποι που μας παρουσιάστηκαν σοβαροί, με χρήματα και πλάνο και δεν βλέπουμε ούτε σοβαρότητα, ούτε χρήματα, ούτε πλάνο.
Και αν για τα χρήματα υπάρχει δικαιολογία για τα άλλα δυστυχώς δεν υπάρχει τίποτα.
Η συνέντευξη μου θύμισε πολιτικούς που τους ρωτάς κάτι και αυτοί αναστρέφουν την πραγματικότητα. π.χ τους ρωτάς για τον Ρόκα και σου λένε το περιστάτικο δεν ήταν τίποτα, δεν διανοηθήκαμε να τον διώξουμε, θα συνεχίσει και την επόμενη χρονιά, με τον Παπαδόπουλο μιλήσαμε για ... τίποτα.
Απογοήτευση γιατί Αμερικανός επιχειρηματίας παραδέχεται ότι στην οργάνωση παίρνουμε μείον.
ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ;;;!!!
Η οργάνωση είναι ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ για να κάνεις και καλή πορεία. Είναι αδύνατο το ανάποδο: να κάνεις καλή πορεία και μετά να οργανωθείς.
Έστω και τώρα την ύστατη ώρα περίμενα να παραδεχτούνε οτι (έτσι κάνουν οι σοβαροί΄άνθρωποι με πλάνο) ήταν πρώτο χρόνος, δεν ξέραμε τι να πρωτοκάνουμε, τα κάναμε μπάχαλο όλα, μαθαίνουμε και φτιάχνουμε ομάδα για του χρόνου και το βασικό για φέτος είναι να οργανωθούμε.
uphercules
uphercules

Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 2/3/2019, 14:51

Και εμένα δεν με άρεσε που το έπαιζαν Κινέζοι για το θέμα του Ρόκα.
Δημόσια, του έκανε πέσιμο ο Θεοδωρίδης και δε νομίζω να νευρίασε απλά εκείνη την στιγμή, μαζεμένα τα είχε.
Είπε ότι ασχολείται με το αγωνιστικό. Αν δεν θέλει τον Ρόκα μπορεί να τον απολύσει, αλλά να μην ξεφτυλιζει ούτε την ομάδα ούτε τον κόσμο ούτε να μας έχει για πρόβατα και να λέει δεν έγινε κατι.
Αν θέλει τον Ρόκα, είναι λογικό να μην μιλάει με κανένα άλλο κοουτς γιατί ΛΟΓΙΚΑ τον εμπιστεύεται.
Εγώ στην θέση του Ρόκα θα είχα φύγει αμέσως μετά την συνέντευξη.
Για τα οικονομικά ξέρουμε ότι δεν υπάρχει πλεονασμός, ομως, μην πάμε από το ένα άκρο στο άλλο.
Άλλο δεν υπάρχει πλεονασμός και άλλο είμαστε σφιχτά λόγο των παλαιών χρεών και άλλο να παραδέχεσαι δημόσια ότι ΑΝ δεν περάσει η τροπολογία τότε κλείνουμε.
Αφήστε όσους είναι Ηρακλής και έχουν κάποια θέση πχ Αδαμίδης να δούμε κατά πόσο μπορούν να βοηθήσουν.
Το θέμα των οικονομικών, ειπαν περιμένουν τις 120 δόσεις για αυτό και παραμένει ο λογαριασμός παγωμένος, οκ να το δεχτούμε.
Τα οικονομικά όμως, ένα δείγμα του που είστε είναι Και οι επιλογές των μεταγραφών.
Δεν γίνεται να λένε ότι πάνε για άνοδο και να παίρνουν παίχτες ότι να ναι.
Και φυσικά, ειδικά για τον φορ που είπαν ΠΩΣ πας για άνοδο όταν περιμένεις να πάρεις φορ ελεύθερο που έχει να παίξει από τον Μάιο;
Τα λόγια με τις πράξεις δεν συμβαδίζουν καθόλου.

Το ότι τα βάλατε και με τον κατσαμπη ενώ ο Φάνης παραμένει στην ΠΑΕ δείχνει πόσο έχετε χάσει την μπάλα.

Το θέμα οργάνωσης είναι κάτι που δεν απαιτεί τόσα πολλά λεφτά, αλλά έπρεπε να φτάσει ο κόμπος στο χτένι για να παραδεχθείτε δημόσια ότι είστε ανύπαρκτοι και σε αυτό, το ΑΝ θα το διορθώσετε είναι άλλο θέμα, δε νομίζω καν να μάθατε από τα λάθη σας όπως δεν μάθαμε και εμείς από τα δικά μας.

Ο Τομ Παπαδόπουλος, έφυγε από το σκουλήκι γιατί δεν ήταν ούτε καν ρεζέρβα του παλέτα, ήρθε σε εμάς, αν ήθελε να αποδείξει κάτι, αν ήθελε να δείξει ότι έκαναν λάθος αυτοί και πχ μπήκα στον Ηρακλή και κάνω έργο, όχι να πάρω πρωτάθλημα ούτε κύπελλο, απλά πράγματα είχε όλο τον χρόνο και το ελεύθερο να το κάνει.
Και έχει όλο τον χρόνο μπροστά του, και την νέα σεζόν να το κάνει.

Απλά δείχνουν τόσο άσχετοι που μάλλον δεν μπορούν να βγάλουν άκρη μεταξύ τους.


Όσο δεν βάζουν σε τάξη 2-3 σημαντικά πράγματα τόσο πιο ερασιτεχνική διοίκηση θα είναι και τόσο η γιουχα δεν θα σταματάει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από uphercules 2/3/2019, 17:21

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ρόκα: «Χρειαζόμαστε αγάπη…»
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
uphercules
uphercules

Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 2/3/2019, 17:23

uphercules έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ρόκα: «Χρειαζόμαστε αγάπη…»
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Xaxaxa έπος!!

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 2/3/2019, 17:37


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 2/3/2019, 19:29


_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από milano 2/3/2019, 19:40

Οσο εμείς κάνουμε πλακίτσα, μας πέρασε και ο Βοσνιάδης με τον Κισσαμικό. Δεν θέλω να γίνομαι κουραστικός, αλλά αν δεν κάναμε μόνοι μας την ομάδα πουτ@ν@, μέχρι και πρώτοι προλαβαίναμε τότε να βγούμε, αλλά προτιμήσαμε να φέρουμε νωρίς-νωρίς την καταστροφή και τους πούλους

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 567
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 2/3/2019, 19:57

milano έγραψε:Οσο εμείς κάνουμε πλακίτσα, μας πέρασε και ο Βοσνιάδης με τον Κισσαμικό. Δεν θέλω να γίνομαι κουραστικός, αλλά αν δεν κάναμε μόνοι μας την ομάδα πουτ@ν@, μέχρι και πρώτοι προλαβαίναμε τότε να βγούμε, αλλά προτιμήσαμε να φέρουμε νωρίς-νωρίς την καταστροφή και τους πούλους
δεν είναι λογικό αυτό που λες φίλε ο κισαμος είναι χωρίο(κανονικό) έξω απο τα χανιά  
είμαι αντίθετος με τους μπούλους όμως αν γινόταν δημοψήφισμα η μεγαλύτερη πλειοψηφία θα έλεγε οτι ο βοσνιάδης ως προπονητης είχε ενάμιση μήνα να προετοιμάσει τους παικτες και απλώς δεν κατάφερε να τους έχει έτοιμους 
ο ενάμισης μήνας προετοιμασία είναι ενδεικτικά 1τη ιουλίου και 20 αυγούστου όπου παίζουν πρώτο παιχνίδι οι ομάδες στην SL 

αλλά το προβλημα που συζητάμε δεν ήταν ο κόουτς αλλά η γύμνια της διοίκησης

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 2/3/2019, 21:09

Η γύμνια της ΠΑΕ είναι δεδομένη αφού και οι ίδιοι το παραδέχτηκαν. Το θέμα είναι να αλλάξουν ριζικά πάνω σ' αυτό το θέμα
+ Να κάνουν ότι ενέργειες μπορούν ώστε να θωρακιστει η ομάδα από εσω και έξω παράγοντες.
Ακόμα και αν αυτό σημαίνει τα κάνω πλακάκια με την πολιτεία η το Χ κόμμα ή μπαίνω σε καποια "συμμαχία" (όσο πιο κομψά γίνεται)
Ώστε και εμείς να μην ξαναδούμε να μας γαμαει ο Χ,ψ κομποτης ούτε να μας έρχονται κεραμίδια στο κεφάλι από το πουθενά, τα ξέρετε αυτά.
Εγώ θα πω ότι αν φέτος ανεβαίναμε και είμασταν έτσι διοικητικά, κάνεις δεν θα έδινε σημασία σε αυτά τα προβλήματα που είναι τα σημαντικότερα, γιατί και εμείς είμαστε κοντομυαλοι και ξεχνάμε ευκολα.
Οπότε θα είναι θετικό μια δεύτερη σοβαρή ευκαιρία οργάνωσης της ΠΑΕ.
Μιλάω πάντα τι συμφέρει κατά την άποψη μου την ΠΑΕ που είναι εταιρία, την διοίκηση και την ομάδα, πάντα κατά την γνώμη μου. Διότι στην ομάδα, άσχετα αν είναι μικρομεσαίοι, βάζουν καποια-οσα λεφτά βάζουν και αυτός είναι ο πιο "σωστός" τρόπος να έχουν όφελος ολοι.
Σαν οπαδός, πάμε να τους γαμησουμε όλους, απλά παίδες για διάφορους λόγους δεν μας βγήκε και φαίνεται πολύς κόσμος έχει ξενερώσει και με την ομάδα ασανσέρ και με διαφορά πράγματα.
Ο μέσος φίλαθλος, θέλει λίγο όραμα και λίγο μπαλιτσα δεν θα κάτσει να ψάξει πλέον γιατί και πώς δεν πάμε καλά.
Δεν πάμε καλά; Δεν ασχολείται, τα βλέπετε άλλωστε.

Επίσης η εποχή των μπουλων έχει περάσει.
Είναι ήδη η δεύτερη φορά που δεν μας πλησιάζει σοβαρός άνθρωπος με οικονομική ευχέρεια τέτοια ώστε να δώσει στην πράξη το όραμα.
Δεν υπάρχουν εναλλακτικές και ο μπουλος πλέον πρέπει να έχει την εναλλακτική η οποία δεν γίνεται να στηρίζεται σε καποια διοίκηση πρωτοδικείου ή στην συμμετοχή του κόσμου.
Άρα μπορείς να πιέσεις, όχι να διώξεις.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 2/3/2019, 21:15

Μαραζώνεις να βλέπεις την 13 άδεια και στην 10 300 οπαδούς.
Μετά από τόσα που έχει περάσει η ομάδα, έχει πέσει ο κόσμος.
Η ομάδα θα πρέπει να είναι για να χαίρεσαι, να πας με κανένα φίλο με το παιδί σου, να κάνεις καζουρα μεσοβδόμαδα με σκουλήκια και τουρκους.
Δεν μπορεί η ομάδα να ικανοποιήσει τα υπόλοιπα κενά σου, είτε αυτά είναι ιδεολογικά είτε πολιτικά είτε οτιδήποτε άλλο δεν έχει σχέση με το ποδόσφαιρο.
Ούτε γίνεται να είμαστε όλοι ίδιοι σε χαρακτήρες σε πολιτικά και ιδεολογικά.
Αυτό το γράφω με αφορμή διαφόρων σχολίων που διαβάζω εδώ και ένα διάστημα στο ίντερνετ που οι μεν κράζουν οι δε ανταπαντούν.
Πρέπει να υπάρξει ομόνοια και συσπείρωση με κάποιο τρόπο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από ira east 2/3/2019, 21:24

ομόνοια και συσπείρωση όταν στο προηγούμενο ποστ σου λες για συμμαχιες και κομματα..αλλο τα κανω πλακακια με το κρατος, αλλο γινομαι η εταιρα του κουλη/αλεξη/ιβαν/τιγρη

ira east

Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 21 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 2/3/2019, 21:50

Ομόνοια και συσπείρωση μεταξύ μας φίλε. Μεταξύ του κοσμου.
Το τι κάνει η κάθε διοίκηση σε κάθε ομάδα είναι διαφορετικό.
Αν τα έχει καλά ο Χ,ψ άνθρωπος του Ηρακλή με το Σύριζα σε κάνει Σύριζα ή πρέπει να μαλώνουμε μεταξύ μας ή θα το διατυμπανίζει;
Το ίδιο και με την ΝΔ και με το κάθε κόμμα. Άλλο έχω άκρες με το κράτος και άλλο μεταξύ μας να ψάχνουμε τι μας χωρίζει από το τι μας ενώνει.

Αν πχ τα είχες καλά τώρα με το κράτος η τροπολογία θα ήταν στα μέτρα σου ήδη έτοιμη για τα χρέη. Πολύ πιθανό και καλύτερη απ' ότι λέγεται ότι θα είναι.
Μας κάνει δλδ όλους Σύριζα;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12745
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 21 από 40 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης