Διοίκηση Μάκη Καλαιτζίδη

Πήγαινε κάτω

Διοίκηση Μάκη Καλαιτζίδη  Empty Διοίκηση Μάκη Καλαιτζίδη

Δημοσίευση από AntiGrinias Την / Το 4/5/2019, 07:14

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

food for thought

Αριθμός μηνυμάτων : 935
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διοίκηση Μάκη Καλαιτζίδη  Empty Απ: Διοίκηση Μάκη Καλαιτζίδη

Δημοσίευση από uphercules Την / Το 4/5/2019, 14:29

Δεν έχω ιδέα τι γίνεται στο βόλευ. Δεν ασχολήθηκα ποτέ. Αν υπάρχει κάποιος σχετικός ας μας πει, γιατί αυτά που λέει δεν μπορώ να τα αντικρούσω.
Όχι τίποτα άλλο να ξέρουμε να πάρουμε διαρκείας ή είναι φούμαρα;
uphercules
uphercules

Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2017

Δημοσίευση από juri Την / Το 22/5/2019, 23:41

Τους έχω κράξει φέτος ναι, θεωρώ ότι έχουν ταβάνι την 5η θέση ναι, αλλά όσο δεν υπάρχει εναλλακτική τόσο πρέπει να κρατήσουμε το βόλεϊ ζωντανό και μέσα σε φάιναλ φορ και τελικούς. Η φετινή βραδιά του τελικού ήταν η μοναδική στιγμή τα τελευταία 2χρονια που θυμήθηκα πώς είναι το αίσθημα της ταχυκαρδίας για την επίτευξη θετικού στόχου και όχι για την αποφυγή της καταστροφής. Σήμερα που πήγα για διάρκειας είδα ότι υπάρχει στήριξη του κόσμου ως τώρα.. ας την κάνουμε μεγαλύτερη με το περίσσευμα που φαίνεται ότι θα έχουμε από το διάρκειας του ποδοσφαίρου

juri

Αριθμός μηνυμάτων : 31
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2015

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 31/5/2019, 19:24

Καταλήγοντας ο Μάκης Καλαϊτζίδης τόνισε:
“Είχα μεταφέρει στους συνεργάτες μου μετά το τέλος του φάιναλ φορ στην Ιεράπετρα ότι θα ήθελα να αποχωρίσω. Ωστόσο ένα περιστατικό τις τελευταίες μέρες που άλλαξε την θέληση μου. Ήρθε ένας πατέρας μαζί με τον μικρό του γιο και αγόρασε ένα εισιτήριο διαρκείας. Στην συνεχεία ο μικρός μας φίλαθλος άνοιξε ένα μικρό πορτοφολάκι και έβγαλε κάποια κέρματα και μου είπε:”Αυτά τα χρήματα μπόρεσα να μαζέψω από το χαρτζιλίκι μου”. Αυτό μου έδειξε ότι θα πρέπει να προσπαθήσουμε για αυτά τα παιδιά αλλά και αυτόν τον κόσμο ώστε του χρόνου τέτοια εποχή να μιλάμε και πάλι εδώ έχοντας μαζί μας και ένα κύπελλο!
 τον έχω ικανό να τα πήρε τα λεφτά.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 3418
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Δημοσίευση από lll Την / Το 31/5/2019, 19:49

Δε σου κρύβω ρε iraklara ότι το έκανα εικόνα αυτό με το καλαιτζιδη να ψειριζει το χαρτζηλικι του μικρού και με έπιασε νευρικό γέλιο!!! Παντως με τα δεδομένα του ποδοσφαίρου... Καλαιτζιδης και πολύ μας πέφτει!!!

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 425
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης