Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Σελίδα 21 από 23 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 21 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 30/9/2019, 19:11

Επίσης αν δούμε στην φετινή μπασκετ λιγκ έγιναν δύο αγορές αφμ. Μπορούν να δουν τι έγινε εκεί. Πάντως πουθενά δεν έχω δει να αλλάζει το όνομα τελείως. Να γίνει μια ομάδα δηλαδή σκέτο Ηρακλής δεν υπάρχει περίπτωση.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 3636
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από mos Την / Το 30/9/2019, 20:52

Δεν μπορώ να πιστέψω παράγοντα του Ηρακλή όταν μιλάει για τέτοια θέματα. (γενικά όταν μιλάει αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Θα ήταν καλύτερα αν γινόταν πιο συγκεκριμένος γιατί εγώ που είμαι κακόπιστος πιστεύω ότι όταν έρθει η ώρα να γίνουν πράξη αυτά που λέει, θα κάνει μια μεγαλοπρεπέστατη κωλοτούμπα με μια δικαιολογία ότι πλέον κάτι άλλαξε.

Αμφιβάλλω αν νομικά γίνονται αυτά, είμαι σίγουρος όμως ότι με τον κατάλληλο επενδυτή μπορούν να γίνουν. Αφού θέλουν ντε και καλά αφμ, ας το κάνουν σωστά τουλάχιστον βρίσκοντας πρώτα επενδυτή σοβαρό.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 1737
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 20:58

παμε μια ακομα για να μην μπερδευομαστε. μιλαμε πλεον για συγχωνευση ΕΠΙΣΗΜΑ αρα η εξαγορα ΑΦΜ με μετονομασια κτλ δεν υφιστατε σαν επιλογη.
οποτε ο δρομος ειναι ΕΝΑΣ και η συγχωνευση του τμηματος του ποδοσφαιρου συμπεριλαμβανεται στην συγχωνευση του Σωματειου.

προσεξτε το αρθρο του υπουργειου:

Συγχώνευση Αθλητικών Σωματείων
1. Επιτρέπεται η συγχώνευση Αθλητικών Σωματείων της ίδιας περιφερειακής ενότητας (για τον Iraklaras07 και την φορολογικη εδρα που λεγαμε).

Το ιδρυόμενο από τη συγχώνευση νέο Αθλητικό Σωματείο εντάσσεται, κατ’ άθλημα, αυτοδικαίως στην ανώτερη αγωνιστική κατηγορία της αθλητικής Ομοσπονδίας του οικείου αθλήματος στην οποία ανήκει ή έχει αποκτήσει δικαίωμα να αγωνισθεί, κατά τους οικείους κανονισμούς και τις σχετικές διατάξεις, ένα τουλάχιστον από τα συγχωνευόμενα Αθλητικά Σωματεία ή αν τα συγχωνευόμενα Σωματεία ανήκουν στην ίδια αγωνιστική κατηγορία, σε αυτή.

Για τη συγχώνευση απαιτούνται σχετικές αποφάσεις των Γενικών Συνελεύσεων των Αθλητικών Σωματείων που συγχωνεύονται και ίδρυση ή τροποποίηση του καταστατικού του Σωματείου που προκύπτει από τη συγχώνευση.
Το Αθλητικό Σωματείο που προκύπτει από τη συγχώνευση μπορεί να φέρει την επωνυμία ενός ή περισσοτέρων από τα Σωματεία που συγχωνεύονται ή οποιαδήποτε άλλη.
Το σύνολο της περιουσίας κάθε Αθλητικού Σωματείου που συγχωνεύεται, ενεργητικό και παθητικό, μεταβιβάζεται, χωρίς εκκαθάριση, στο νέο Αθλητικό Σωματείο που προκύπτει από τη συγχώνευση, το οποίο και αναλαμβάνει το σύνολο των δικαιωμάτων και υποχρεώσεων των Σωματείων που συγχωνεύονται. Η μεταβίβαση αυτή εξομοιώνεται με καθολική διαδοχή.
γι αυτο ο ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ δεν κανει καμια συγχωνευση.

Αν κάποιο τμήμα του Αθλητικού Σωματείου έχει δημιουργήσει Αθλητική Ανώνυμη Εταιρεία, τότε για τη συγχώνευση πρέπει να υπάρξει σύμφωνη απόφαση και της Γενικής Συνέλευσης της Εταιρείας, η οποία στην περίπτωση αυτή θα μπορεί να χρησιμοποιεί το όνομα και το σήμα του νέου Αθλητικού Σωματείου που θα προκύψει από τη συγχώνευση.
Αν για κάθε ένα από τα συγχωνευόμενα Αθλητικά Σωματεία έχουν για το ίδιο άθλημα ιδρυθεί Ανώνυμες Εταιρείες, σε περίπτωση που οι Γενικές τους Συνελεύσεις λάβουν κατά τα προαναφερόμενα θετική απόφαση για τη συγχώνευση, τότε υποχρεωτικά συγχωνεύονται και αυτές, σύμφωνα με τις διατάξεις που ισχύουν για τις συγχωνεύσεις Αθλητικών Ανωνύμων Εταιρειών.
αυτο δεν μας πολυνοιαζει γιατι δεν εχουμε ΠΑΕ.

2. Οι εργασιακές σχέσεις που είχαν συνάψει τα Αθλητικά Σωματεία που συγχωνεύονται, όπως αυτές είχαν διαμορφωθεί κατά το χρόνο της συγχώνευσης, δεν λύονται, αλλά συνεχίζονται από το Αθλητικό Σωματείο που προκύπτει από τη συγχώνευση, το οποίο υποκαθίσταται στα δικαιώματα και τις υποχρεώσεις των Σωματείων που συγχωνεύονται, ως δικαιοπαρόχων εργοδοτών. Οι αθλητές του Αθλητικού Σωματείου που καταργείται ή απορροφάται υπάγονται στη δύναμη του νέου ή του απορροφώντος.

3. Με ευθύνη των μελών των διοικήσεων των Αθλητικών Σωματείων που συγχωνεύονται, μέσα σε προθεσμία ενός μηνός από τη συγχώνευση, κατατίθενται στην αρμόδια υπηρεσία της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού οι σφραγίδες των Σωματείων, καθώς και τα βιβλία τους για να ακυρωθούν, ενώ το Αθλητικό Σωματείο που προκύπτει από τη συγχώνευση προσκομίζει στη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού όλα τα νομιμοποιητικά για την ειδική αθλητική του αναγνώριση έγγραφα, καθώς και όλα τα έγγραφα και στοιχεία που αποδεικνύουν τη συγχώνευση, αλλιώς δεν χορηγείται η ειδική αθλητική αναγνώριση στο νέο Σωματείο.

4. Με απόφαση του αρμόδιου για τον αθλητισμό Υπουργού μπορεί να ρυθμίζονται ειδικότερα ζητήματα που προκύπτουν από τη συγχώνευση.

με απλα λογια μας λεει οτι αν εχουμε τον Ηρακλη και το Β σωματειο μπορουμε να κανουμε συγχωνευση ΑΝ ειναι στην ιδια περιφερεια, κερδιζεις ανοδο αν υπαρχουν κοινα τμηματα στους δυο συλλογους αφου παιζεις στης ανωτερης κατηγοριας, κερδιζεις ΜΙΑ ΠΑΕ ετοιμη ΑΝ το Β σωματειο εχει ΠΑΕ ή κερδιζεις κατηγοριες στο ερασιτεχνικο ΑΝ το σωματειο εκεινο εχει τμημα ερασιτεχνικου στην μπαλα ανωτερης κατηγοριας.
και το πιο βασικο, μπορεις να βαλεις το σημα το ονομα το χρωμα του κανονικου Ηρακλη χωρις τραμπακολιες.

αυτη ειναι μια λυση η οποια απαιτει επενδυτη ΚΑΝΟΝΙΚΟ για να γινει και να ειναι βιωσιμη και οχι στοιχηματζιδικο.
μεχρι να ερθει λοιπον ο επενδυτης, αυτο που μπορουμε να κανουμε ειναι να δυναμωσουμε τον ΗΡΑΚΛΗ στο τοπικο και να βαλουμε μια προκατ κερκιδα στους χορτατζηδες, και μπουλο τα 5χ5 απο εκει.

Αριθμός μηνυμάτων : 10233
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 21:01

και να πεταξω τωρα την μαλακια της ημερας γιατι παντα μιλουσαμε με πλανο 10ετιας.

το γηπεδο του μακεδονικου, ανηκει στον ΑΣ Μακεδονικο?

Δημοσίευση από lll Την / Το 30/9/2019, 21:06

Περιέργως δεν βλέπω σχόλια για τη συνέντευξη τύπου του Καλαιτζίδη,εμένα μου δημιούργησε παράπανω απορίες παρά μου έλυσε.Τα ποσά που ανέφερε σε συνδιασμό με το χρονικό διάστημα που πληρώθηκαν μου φαίνονται τεράστια.
-Πού βρέθηκαν αυτά τα λεφτά;
-Είναι αλήθεια τόσα;
-Αν ξεπληρώνουμε παίχτες προ 20ετίας τι γίνεται με τους σημέρινους;
-Ο καλαιτζιδης αναφέρει συγκεκριμενα ονόματα και γεγονότα, δεν θα πρέπει οι δημοσιογραφάρες μας να πιάσουν τουλάχιστον αυτους που ανέφερε και να ρωτήσουν τη δικιά τους αποψη;
-Ποιός είναι ο ετήσιος ισολογισμός στο Βολλευ;
-Αφου το κολπάκι με τον ΑΣ είναι τόσο απλό και πλέον θέλει μια συγχώνευση και έναν χοσάδα για να παίξουμε ακόμη και sl γιατί μας έβγαλαν την ψύχη με το κάθε κωλοχώρι και θα μας υποχρέωναν να υποστηριζουμε μια ομαδα που στο προγραμμα  θα λεγοταν Αρης παλαιοχωριού άλλα εμείς θα έπρεπε να σκάμε μπάφο έτσι ωστε να βλέπουμε Ηρακλή -illusion;
-Πόσο δύσκολο είναι τώρα να προσελκυσουμε επενδυτή τώρα που η ομαδα εχει πιασει  πάτο αλλα χωρις χρέη και σύμφωνα με τα λέγομενα του με μία συγχώνευση παίζει και ανάλογη κατηγορία;

και τέλος πάντων σε αυτήν την συνέντευξη τύπου..κανένας τύπος δεν είχε απορίες και ερωτήματα;;;Βγήκε τα είπε και όλα καλά;Ας έβγαζε ανακοίνωση τι κουράζονται και τσαμπα τα μεροκάματα.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 548
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 21:07

mos έγραψε:Δεν μπορώ να πιστέψω παράγοντα του Ηρακλή όταν μιλάει για τέτοια θέματα. (γενικά όταν μιλάει αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Θα ήταν καλύτερα αν γινόταν πιο συγκεκριμένος γιατί εγώ που είμαι κακόπιστος πιστεύω ότι όταν έρθει η ώρα να γίνουν πράξη αυτά που λέει, θα κάνει μια μεγαλοπρεπέστατη κωλοτούμπα με μια δικαιολογία ότι πλέον κάτι άλλαξε.

Αμφιβάλλω αν νομικά γίνονται αυτά, είμαι σίγουρος όμως ότι με τον κατάλληλο επενδυτή μπορούν να γίνουν. Αφού θέλουν ντε και καλά αφμ, ας το κάνουν σωστά τουλάχιστον βρίσκοντας πρώτα επενδυτή σοβαρό.

Το έχουν κάνει ήδη με το βόλλευ φίλε, ψεμματα δεν λέει.
Απλά στην μπάλα για να υποστηριχθεί ΠΑΕ χρειάζεται κανονικός επενδυτής και όχι λαμόγιο τύπου Καναδού διότι θα βρεθούμε με ένα ΑΣ ΗΡΑΚΛΉ χρεωμένο.

Δημοσίευση από lll Την / Το 30/9/2019, 21:11

teo έγραψε:και να πεταξω τωρα την μαλακια της ημερας γιατι παντα μιλουσαμε με πλανο 10ετιας.

το γηπεδο του μακεδονικου, ανηκει στον ΑΣ Μακεδονικο?
Οταν λές μιλούσαμε για πλανο δεκαετίας μπορείς να γίνει πιο συγκεκριμένος σε ποιους αναφέρεσαι;Δε πιστευω να εννοείς αυτους που τόσα χρόνια δεν καταφεραν να αλλάξουν φορολογική έδρα;

lll

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 21:11

lll έγραψε:;
-Αφου το κολπάκι με τον ΑΣ είναι τόσο απλό και πλέον θέλει μια συγχώνευση και έναν χοσάδα για να παίξουμε ακόμη και sl

Και εγώ αυτή την απορία έχω. Ήταν τόσο δύσκολο να ιδρύσουν ένα νέο ΑΣ ΗΡΑΚΛΉ ή να πάμε με του βόλλεϋ νόμιμα και να το κάνουμε σωστά;

Γιατί έφτασαν να οργώνουν την Ροδόπη για ΑΦΜ;
Γιατί από φιλαράκι ξέρω ότι παζαρευαν και άλλη ομάδα πολύ χαμηλής κατηγορίας και έφαγαν πόρτα. Ή από Καβάλα ή από Ροδόπη δεν είμαι σίγουρος και δεν μου λέει ποιος τους πήρε τηλέφωνο γιατί δεν θέλει πολλά πολλά με αυτό το θέμα

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 21:13

Εμάς εδώ μέσα εννουσα φίλε, κανένα άλλο.
Φυσικά δεν εννουσα τον ΓΣ Ηρακλή ούτε τους αστείους που θα έπαιρναν τον Άρη Παλαιοχωρίου.

Ακόμα και η λύση του Ηρακλή Αμπελοκήπων ή με τον μακεδονικό ακόμα καλύτερα είναι πιο σωστή αν το γήπεδο ανήκει στον μακεδονικό (αυτό δεν το γνωρίζω).

Δημοσίευση από lll Την / Το 30/9/2019, 21:19

teo έγραψε:Εμάς εδώ μέσα εννουσα φίλε, κανένα άλλο.
Φυσικά δεν εννουσα τον ΓΣ Ηρακλή ούτε τους αστείους που θα έπαιρναν τον Άρη Παλαιοχωρίου.

Ακόμα και η λύση του Ηρακλή Αμπελοκήπων ή με τον μακεδονικό ακόμα καλύτερα είναι πιο σωστή αν το γήπεδο ανήκει στον μακεδονικό (αυτό δεν το γνωρίζω).
(αυτό δεν το γνωρίζω).
οκ τρόμαξα για μια στισγμή!!

Χωρίς να είμαι σίγουρος το γήπεδο νομίζω οτι ανήκει στο Μακεδονικό...εσύ ομως γιατί ρωτάς;

lll

Δημοσίευση από lll Την / Το 30/9/2019, 21:21

Ψάχνεις προίκα;Των Αμπελοκηπων πάντως δεν ανήκει στον Ηρακλή ΑΜΠΕΛΟΚΉΠΩΝ

lll

Δημοσίευση από Hurricane Την / Το 30/9/2019, 21:27

Έχω κ εγώ απορίες του τύπου γιατί αφού υπήρχε αυτή η λύση φάγαμε τα μούτρα μας με τα κωλοχωρια, εδώ βλέπω ότι μάλλον κυριαρχούν περισσότερες φωνές μέσα στον ήρα. Νομίζω ότι το σωστό είναι να στηρίξουμε μέχρι να φάμε ( όπως συνήθως) την επόμενη σφαλιάρα/ξενερα, και αν δεν έρθει αυτη ίσως όπως είπε σήμερα ο Κανακούδης να γράψουμε ιστορία. Το ξαναλέω με 3000+ σε τοπικό θα ξαναπάρουμε πίσω κάποιο από τον χαμένο σεβασμό από τους φιλάθλους των άλλων ομάδων.
Τέλος αφού αρχησαμε τον χώρο περιμένω κινήσεις εντυπωσιασμού όπως μάρκετινγκ, φανέλες διαρκείας κτλ

Hurricane

Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2019

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 21:36

γιατι στο μυαλο μου τα εχω πολυ πολυσυνθετα τα πραγματα και δε νομιζω να μας παιρνει για πολλα πειραματα ακομα με την μπαλα.

ψαχνω προπονητηριο ή/και χωρο αν γινεται πακετο με την συγχωνευση που θα κανει ο σουπερ ντουπερ επενδυτης που θα εμφανιστει και θα μας σωσει απο τα ταρταρα του Γ τοπικου.
των αμπελοκηπων ξερω ειναι ΔΑΚ, του μακεδονικου ανηκει στον γυμναστικο τους το ξερω. που παιζουν ποιος ειναι εκει αρχηγοπουλο κτλ δεν γνωριζω.

με την συγχωνευση (μενω στα λογια τους διοτι ισως ειναι αυτο που θα κανουν) και τον περιορισμο να ειναι απο την ιδια περιφερεια μιλαμε για περιοχες ΑΝ καταλαβα οπως:
Θεσσαλονίκη Σέρρες Κατερίνη Βέροια Γιαννιτσά Κιλκίς Νάουσα Περαία Έδεσσα Θέρμη Αλεξάνδρεια Διαβατά Νέα Μουδανιά Σίνδος Επανομή Νέα Μηχανιώνα Κουφάλια Λαγκαδάς Χαλάστρα Νέα Καλλικράτεια Σιδηρόκαστρο Πολύκαστρο.
στο καλυτερο σεναριο ειναι ολες αυτες οι περιοχες.
ε ποιες απο αυτες εχουν λιγο νορμαλ ομαδες? να το ξεφτυλισουμε να παμε χαλαστρα ή Κιλκις?
οι επιλογες περιορισμενες και χρειαζεται επενδυτη κανονικοτατο.

αλλιως το Γ τοπικο ειναι η πιο αξιοπρεπης λυση.

και κανακουδης στο ροστερ. κοιτα να δεις..
για περονε ελεγα ΟΚ. για Ται ειπα ΟΚ.
τωρα με κανακουδη, εχει τοσο μεγαλο ονομα ο Ηρακλης τελικα ή δουλευομαστε ομαδικος?

Δημοσίευση από lll Την / Το 30/9/2019, 21:42

O κανακουδης εμενα δε μου γεμιζει το ματι,οχι ως παιχτης ,ως ανθρωπος...Ειναι και γαμπρος του γεμιστανα Τομ...βρωμικες μανατζεροδουλειες και βδελα που δε χορτασε αιμα μου κανει ο τυπος!

lll

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 21:43

Hurricane έγραψε:Έχω κ εγώ απορίες του τύπου γιατί αφού υπήρχε αυτή η λύση φάγαμε τα μούτρα μας με τα κωλοχωρια, εδώ βλέπω ότι μάλλον κυριαρχούν περισσότερες φωνές μέσα στον ήρα. Νομίζω ότι το σωστό είναι να στηρίξουμε μέχρι να φάμε ( όπως συνήθως) την επόμενη σφαλιάρα/ξενερα, και αν δεν έρθει αυτη  ίσως όπως είπε σήμερα ο Κανακούδης να γράψουμε ιστορία. Το ξαναλέω με 3000+ σε τοπικό θα ξαναπάρουμε πίσω κάποιο από τον χαμένο σεβασμό από τους φιλάθλους των άλλων ομάδων.
Τέλος αφού αρχησαμε τον χώρο περιμένω κινήσεις εντυπωσιασμού όπως μάρκετινγκ, φανέλες διαρκείας κτλ

πρεπει να απομακρυνθουν οι αρπακολλαΑΦΜολαγνοι οπως αυτο το τσιρκο με το παλαιοχωρι που παρουσιαστηκε προσφατα και να πεσει το βαρος σε ΜΙΑ λυση, οχι ο καθενας στο ονομα του ΗΡΑΚΛΗ να παζαρευει ομαδες.
ειναι επενδυτες? οχι. εξουσιοδοτημενοι απο τον συλλογο? δε νομιζω.
οποτε τετοιες πρακτικες οπως η φετινη που μας αγανακτισε να αποφευυγονται.

βαλτε μια καμερα να δειχνει τον ΗΡΑΚΛΗ να πληρωνουμε ενα εισητηριο οι μακρινοι.
μια χαρα λεφτα θα βγουν.

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 21:44

lll έγραψε:O κανακουδης εμενα δε μου γεμιζει το ματι,οχι ως παιχτης ,ως ανθρωπος...Ειναι και γαμπρος του γεμιστανα Τομ...βρωμικες μανατζεροδουλειες και βδελα που δε χορτασε αιμα μου κανει ο τυπος!

ειπα να μην το πω εγω, το ειπες εσυ...
το Γ τοπικο νομιζω δεν το εχουν ουτε στο στοιχημα στην ανδρομεδα..

Δημοσίευση από mos Την / Το 30/9/2019, 21:50

Τέο δεν είμαι νομικός, απλά όταν ακούω τέτοιες βαρύγδουπες δηλώσεις κρατάω μικρό καλάθι. Αυτό δεν πάει σε εσένα ούτε αμφισβητώ αυτά που παραθέτεις, απλά έχουμε ακούσει πολλά και δεν έχουμε δει τίποτα.

Κάτι άλλο... ο νέος (του '15) ΑΣ πώς ονομάζεται τελικά και ποιό είναι το σήμα του, το καταστατικό του; Έχει κάποια αναφορά στον ΓΣ ή κάποια συνεργασία έγγραφη με αυτόν;
Καλό είναι να ξέρουμε τα πάντα από τώρα που είναι αρχή, μην βρεθούμε ξαφνικά προ εκπλήξεων.

Και εννοείται να μην διανοηθούν να κλείσουν αφμ. Να ψάξουν σοβαρό άνθρωπο με λεφτά να ασχοληθεί και μέχρι τότε στήριξη και ασχολία μόνο με την ομάδα του τοπικού.

mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 1737
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Δημοσίευση από lll Την / Το 30/9/2019, 21:54

teo έγραψε:
lll έγραψε:O κανακουδης εμενα δε μου γεμιζει το ματι,οχι ως παιχτης ,ως ανθρωπος...Ειναι και γαμπρος του γεμιστανα Τομ...βρωμικες μανατζεροδουλειες και βδελα που δε χορτασε αιμα μου κανει ο τυπος!

ειπα να μην το πω εγω, το ειπες εσυ...
το Γ τοπικο νομιζω δεν το εχουν ουτε στο στοιχημα στην ανδρομεδα..
Ναι αλλά αφου αργοσχολος σογαμπρος είναι ε..καποια στιγμη θα μας παιζουν και τα αλλα παιζακια...ας ειναι κι αυτος ετοιμος να χει να λαμβανει οταν ερθει το πληρωμα του χρονου...θα λεμε και εμεις τα χαπατα...-Να ο κανακουδης τοτε στηριξε...καντον τεχνικο διευθυντη!!

Βγαζω εξω περονε που τον θεωρω τιμιο και ανετα θα εβρισκε αλλο ενα συμβολαιο β εθνικη και ται που η πορεια του μεχρι τωρα μας εχει δειξει οτι αυτο που κανει το κανει για την γκαβλα του...να θυμισω οτι ο ται οταν δεν επαιζε 11 αδα σκεφτοταν να αποσυρθει(πρεπει να γουσταρει δοξα αυτος).

lll

Δημοσίευση από teo Την / Το 30/9/2019, 21:59

η μονη χαζομαρα που ειπε, ειναι οτι μπορει να αγωνιστει η ομαδα στην Α ή Β εθνικη.
αυτο δεν γινεται, γιατι στην περιφερεια μας Α εθνικη ξερετε ποιοι παιζουν και Β εθνικη ειναι μονο η καλαμαρια.
αρα δεν μπορει να αγωνιστει και πας απο Γ και κατω.
το παμε λαθος ομως ξανα. αυτος ειπε τι μπορει να γινει ΑΝ υπαρχει επενδυτης. μεχρι στιγμης δεν υπαρχει.
αρα τοπικο , και ας κοιταξουν πως θα κανουν το τμημα να τρεχει και οικονομικα με την συνδρομη μας.

με τα αφμ κτλ εχει στραβωσει πολυς κοσμος οχι μονο εμεις οι 5 εδω μεσα παντως.

και Mos ουτε εγω ειμαι νομικος φιλε, προσπαθησα να μαθω 1-2 πραγματα γιατι δεν πιστευω κανενα τους, βρηκα την σελιδα του υπουργειου και τα διαβασα σχεδον ολα.
δεν πιστευω κ-α-ν-ε-ν-α μεσα στην ομαδα.

παντως ΙΙΙ περιεργη σκασια του κανακουδη, μηπως υπαρχει κατι μελλοντικα που το γνωριζει απο τωρα?
τετοια αγαπη αυτος? στο μυαλο μου τον εχω κατηγορια "μπουρμπος"

Δημοσίευση από Margasv10 Την / Το 2/10/2019, 13:13

Ο Καλαϊτζίδης και η συμμωρία του Κατσανείου ανακάλυψε τώρα, τελευταία μέρα Σεπτεμβρίου 2019 την Αμερική. Αυτά δεν τα ξέραμε το 2012 ως Ηρακλής; Όσοι ήθελαν να μάθουν τα ήξεραν. Δεν τα ξέραμε το 2015; Τα ξέραμε πια! Δεν τα ξέραμε το 2017; Φυσικά τα γνωρίζαμε! Πέρσι; Επίσης! Φέτος; Το ίδιο. 

Ε γιατί έπρεπε να περάσουν τόσα χρόνια με λύσεις που η κλίκα ΑΘ10 - πρώην οπαδοπατέρες νυν παράγοντες τύπου Θέου - περίεργοι κομματικοί - καφενειάρχες όπως ο Καλαϊτζίδης - κάποιοι παλαίμαχοι με την στήριξη των "δημοσιογράφων" μας δεν γνώριζε τι ήταν καλό και σωστό και έξυπνο για τον Ηρακλή και το ανακάλυψαν τώρα; Αυτά που συζητούσαμε τόσα χρόνια τα έμαθαν τώρα; Εμείς που δεν είμαστε τίποτα στον Ηρακλή. Και θέλουν οι ίδιοι να εφαρμόσουν τις νέες επιλογές... Αυτοί που έκαναν κατ' εξακολούθηση τρομερά λάθη που μας οδήγησαν στην απόλυτη κατάντια! 

Το κυρίαρχο ή το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι να διασωθούν οι ίδιοι προσωπικά! Να συνεχίσουν να κάνουν κουμάντο στον Ηρακλή! Με νύχια και με δόντια θα κάνουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ για να συνεχίσουν να χρησιμοποιούν τον Ηρακλή για ιδίον όφελος! Για την ψυχή της μάνας τους νομίζετε ασχολούνται με τον Ηρακλή; Λεφτά βγάζουν!

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 688
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Δημοσίευση από Margasv10 Την / Το 2/10/2019, 13:17

Τέο καλά τα λες εσύ, ολόσωστα τα περιγράφεις. Εγώ δεν εμπιστεύομαι κανέναν από αυτήν την κλίκα ούτε για τα όσα λέει, ούτε τις (αν-)ικανότητές της ούτε καν τις προθέσεις της. Την διάσωσή τους ψάχνουν γιατί τους έχει πάρει χαμπάρι μεγάλο μέρος του κόσμου! Ξυπνήσαμε και θέλουμε να ελευθερώσουμε τον Ηρακλή. Εμείς οι απλοί φίλαθλοι, οι μη έχοντες κανένα συμφέρον από τον Ηρακλή. 

Επανεκκίνηση μ' αυτούς δεν γίνεται. Δηλαδή και να επιχειρηθεί δεν πρόκειται να γίνει σωστά. Και να θέλουν να την κάνουν σωστά θα τα σκατώσουν. Έχει αποδειχθεί πολλές φορές τα τελευταία χρόνια. 

ΦΥΓΕΤΕ.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 688
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Δημοσίευση από teo Την / Το 4/10/2019, 11:41

Μινι δικαίωση διαβάζω με Κούγια..

Τώρα όλα αυτά πχ για Κούγια τα συζητούσαμε εδώ μέσα ή δεν θυμάμαι καλά;
Κούγιας-Ρεμος "μίνι δικαίωση" - κράτος.

Γι αυτό ήρθε και ο κανακουδης;

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 4/10/2019, 12:04

τι λες ρε.
Που τα διάβασες αυτά;
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από teo Την / Το 4/10/2019, 12:20

"Ο ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ.

Πληροφορίες αναφέρουν ότι ο πρώην μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ ΑΕΛ που το προηγούμενο καλοκαίρι παραχώρησε με ιδιωτικό συμφωνητικό την ομάδα του σε 6 Αιγύπτιους επιχειρηματίες, έδειξε ενδιαφέρον να αναλάβει τον Ηρακλή στα επόμενα βήματα του. Σκοπός του είναι μια λάιτ δικαίωση για το 2011 σε συνεννόηση με την κυβέρνηση. Παράγοντες του Ηρακλή τον επισκέφτηκαν πρόσφατα για άλλη...υπόθεση και εκεί του γεννήθηκε η ιδέα βλέποντας την γύμνια που επικρατεί στον Ηρακλή να κάνει ένα όνειρο που έχει εδώ και 25 χρόνια, πραγματικότητα. Νεώτερα θα έχουμε σε λίγες μέρες με πολλές λεπτομέρειες για επαφές που γίνανε επί Αθηναϊκού εδάφους με στελέχη της κυβέρνησης, του Ηρακλή και του Ρέμου."

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Δημοσίευση από Iraklaras07 Την / Το 4/10/2019, 12:22

xaxa ti lete re ti exete piei o kougias einai idioktitis ths ael
Iraklaras07
Iraklaras07

Σελίδα 21 από 23 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Επόμενο