FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Οι πρώην μας

+23
Big bad wolf
Iraklaras07
Knack
xibalba
rafael nadal
antonievic
mos
natsinas75
Bezyr
dr. drake ramore
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
DIMSAV
ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ
Artist formerly known as
sakoulas74
garba
rafkyr
Κυανομηχανικός
XristosG10
teo
κατακρεουργημενος
portorikanos
27 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Knack 10/11/2015, 18:04

Ειναι η ομαδα της περιοδου 1981-82 που με την προσθήκη του Βασια (πειστηκε να ενσωματωθεί Οκτωβρη μηνα αν θυμαμαι καλα) τερματισε στην 6η θεση 1 βαθμο πισω απο το σκουληκι και 4 πισω απο την 4η χανουμισα.
Απο τους νεαρους αυτης της ομαδας Κωφιδης και Μαυριδης υπηρξαν βασικα στελεχη της υπερομαδαρας που προεκυψε.Οι υπολοιποι (κατι Γαλατιδηδες και κατι Καφκεναρηδες και ειδικα ο νεος Γκερντ Μιλλερ Βιτοπουλος περασαν και δεν ακουμπησαν)
Οι εμπειροι τοτε (Ξανθοπουλος Παπαιωαννου Ορφανιδης Αλεξιαδης Χ'ελευθεριου οι 2 Βουλγαροι) στην πορεια πλαισιωθηκαν η αντικατασταθηκαν απο καλυτερους γιαυτο προεκυψε η ομαδαρα 1984-1989.
Αυτο να κανεις Θανασακη και θα παμε καλα   αλλα μην κανεις τις μαλακιες του περουκα που για να  μη δωσει 5 φραγκα παραπανω για να παρει εναν σεντερ φορ δολοφονο αλλα και για να εξυπηρετησει τα προσωπικα του οικονομικα συμφεροντα εθαψε τα ονειρα μιας ολοκληρης γενιας Ηρακληδεων.
(Φτου! που τον θυμηθηκα το μακαριτη και σηκωσα ατμο παλι)

ΥΓ. Προπονηταρα ειχαμε ομως τον Αποστολ Τσατσεφσκι αριστερα διπλα απο τον Αλεξιαδη και Ξανθοπουλο δεν αναφερεται στα ονοματα της λεζαντας.
     Τον οποιο διαδεχτηκε ο αλλος προπονηταρας Φριντελ Ραους και γιναμε ομαδα.
     Θανασακη αν δω τιποτε Παρασχους και Ματζουρακηδες στην προσπαθεια να παμε 5αδα στο μελλον να ξες δεν ειναι στραβος ο γιαλος.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 10/11/2015, 19:08

Τον ξεχασα τον κοουτς.Εγραψα τον Μπατακη που κοπηκε στην σμικρυνση  Very Happy
Λοιπον, Τσατσεφσκυ.Τι προπονηταρα Θεε μου.
Εβαζε την τοτε τετραπλετα να βρισκονται επι ωρες.Στο τελος ηξεραν που βρισκονται στο γηπεδο με κλειστα ματια.
Για να πω δεν τολμω καμμια συγκριση αυτης της βασης με την σημερινη.
Αν βγαλεις οντως Βιτοπουλο και κανα δυο, ολοι οι τοτε, αναλογικα, ηταν καλυτεροι απο τους σημερινους.
Ο Παπασακης αν θελει να κανει κατι αναλογο δεν εχει ελπιδες.
Δεν εχει υλικο.Εχουμε εξτραιμακι σαν τον Καλαμπακα, χαφ σαν τον Λακη, αμ χαφ σαν τον Ξανθοπουλο? Διδυμο Ραγκελωφ Δημητρωφ?
Τιποτε.Η ομαδα αν δεν χτιστει απο την αρχη κρατωντας κανα Τσιλιανιδη, Βελλιο Σαραμαντα, και παιρνοντας ετοιμους νεους μικρους παικτες, δεν υπαρχει ελπιδα.
Μιλαμε φυσικα για πραγματικη ομαδα.Οχι για Ατρομητο και Τριπολη.
Και φυσικα ξενους, λιγους αλλα να μην εχουν περασει απο Ελλαδα ουτε σαν τουριστες.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από natsinas75 11/1/2016, 12:40

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

_________________
Ηρακλης και στην Καταλονία
natsinas75
natsinas75

Αριθμός μηνυμάτων : 336
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 11/1/2016, 14:58

Ναι, ειναι το...φιλοτιμο παιδι που μας λεγανε καποιοι.Μονο που φιλοτιμο ξεφιλοτιμο, την αμπαλιαση του την πληρωνε ο Ηρακλης.
Οποιος εφυγε απο μας για να παει στην ομαδα που μας αναβε κερια για να πεσουμε, ουτε καν τη συμπαθεια μου.Ο καιρος εχει παντα γυρισματα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από mos 11/1/2016, 21:07

Γενικός διευθυντής στον Αγροτικό ο Στολτίδης

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 11/1/2016, 22:06

Το καλυτερο αμ χαφ που περασε απο τον Ηρακλη ever και με απιστευτη προσφορα στα 11 χρονια που επαιξε.
Για ευχαριστω, το λαμογιο τον εδιωξε σαν τον σκυλο...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 19/1/2016, 17:39

Οταν ακουω ρε παιδια το ονομα Στολτιδης, σφιγγεται η καρδια μου.
Δεν θυμαμαι παιχνιδι που να μπηκε και να μην ματωσε τη φανελα αυτος ο παικτης.
Μιση ομαδα μονος του παντα.Τι παικτουρα ηταν αυτη...
Εδωσε συνεντευξη, και δεν μπορω να μην το πω.
Ανεφερε:
<<Από τότε που σταμάτησα το ποδόσφαιρο δεν έχω πάει ούτε Καυταντζόγλειο ούτε Καραϊσκάκη....>>
Αυτο τo "Καραϊσκακι" τι το ηθελες ρε Ιεροκλη?
Μαχαιρια.
Αλλα εχει το δικιο του.Τον πεταξε ο μεγαλος Βαγγελας τοτε σαν τον σκυλο.Λες και οτι και να ζητουσε ο Ακης δεν θα το εβγαζε στο γηπεδο ή δεν το αξιζε...
Πηγε στον γαυρο και εβγαλε ματακια.
Και τωρα, δηλωνει και μισογαυρος.Ετσι ειναι.


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Knack 19/1/2016, 17:55

Γιατρε στην μοναδικη συνεντευξη που ειχε δωσει δεν θυμαμαι που αλλα την ειχα διαβασει ολη (σε γαυρο δημοσιογραφο) εκει δεν ειχε αναφερει καν τον Ηρακλη. Μονον το γεγονος οτι επαιξε καποτε (αν θυμαμαι καλα.Παντως ειχε μιλησει 99% γαυρο και το υπολοιπο Ηρακλη).
Δεν τον κατηγορω διοτι ο Ηρακλης σαν συλλογος  δεν εχει κανει αυτα που επρεπε σε βετερανους σαν τον Ακη. 
Μονον κατι γλυφτρονια επιβιωσανε μεσα απο δυσκολες για το συλλογο καταστασεις και δε βοηθησανε καν.
Οποτε λογικο μου φανταζει αυτο διοτι διαχρονικα οι διοικησεις τους ειχανε γραμμενους οι ΑΡΔ τους θυμοτανε μονον για καμια βεγγαιρα και μετα μουγκα και εμεις οι οπαδοι (οχι ολοι) ριχνανε μπινελικια σε βετερανους επι δικαιων και αδικων.
Δεν θα ξεχασω στην περσινη βραβευση του κυριολεκτικα ξεχασμενου Γιωργου Ορφανιδη οταν ειδε τη φωτογραφια ο γιος μου με ρωτησε ποιος ειναι αυτος ο παππουλης (για τον Ορφανιδη) Ο οποιος Ορφανιδης ηταν μολις 62 ετων τοτε. Κακοζωισμενος παρατημενος και ξεχασμενος ο αλλοτε ηρωας πολλων πιτσιρικαδων σαν κι εμενα. Η ιστορια του Ορφανιδη δεν ειναι γνωστη σε πολλους αλλα μετα την ληξη της καριερας του δουλεψε οικοδομη και εργατης στην τοτε βιοτεχνια του Ξανθοπουλου.
Που ηταν ο επισημος Ηρακλης να τον στηριξει; (εστω κιαν η ευθυνη για την καταντια του την φερει ο ιδιος). 
Υποτιθεται οτι ειμαστε η κυανολευκη οικογενεια και στηριζουμε.
Γιαυτο μη σε ξενιζει γιατρε που ο Ακης αισθανεται μισογαυρος. Εκει προφανως εζησε καποιες καταστασεις που τον αγγιξαν και τις μνημονευει. Προφανως δεν ειναι πετσι σαν τον Τολη αλλα  τετοιους ανθρωπους πρεπει να τους κραταμε κοντα μας. Και το μυστικο γιαυτο ειναι η συμπεριφορα διοικουντων ΑΡΔ και οπαδων.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από antonievic 19/1/2016, 18:03

μόνομια σημείωση. Τον σημαντικότερο ρόλο σε μια συνέντευξη τον έχει αυτός που κάνει τις ερωτήσεις και όχι αυτός που δίνει απαντήσεις. Απαντά σε ότι του ρωτάνε. αν οι ερωτήσεις (με τον κατάλληλο τρόπο) αναφερόταν κυρίως σε γαύρο αντίστοιχες θα ήταν και οι απαντήσεις. Θυμάμαι λίγο αυτή την συνέντευξη. Κάπως έτσι ήταν

_________________
Η Κρήτη είναι μπλε!

antonievic

Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 27/04/2015
Ηλικία : 63
Τόπος : Πτολεμαιδα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από rafael nadal 19/1/2016, 20:56

για την ιστορια αυτη ειναι η συνεντευξη και κανει μπαμ οτι ειναι απο γαβρο δημοσιογραφο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

υ.γ  οταν λεει ''Είχα καταλάβει ότι ο Ηρακλής δεν είχε μέλλον. Φαινόταν ότι θα πάρει την κατρακύλα κι εγώ δεν ήθελα να είμαι μέρος της. '' 


το 2003 που εφυγε τι ακριβως ειχε καταλαβει?

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 19/1/2016, 21:46

Κνακ προσυπογραφω με δυο χερια οσα λες.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από xibalba 19/1/2016, 23:06

Μακάρι όσοι πέρασαν από τον Ηρακλή να ήξεραν την μπάλα που ήξερε ο ιερο και να έβγαζαν το πάθος που έβγαζε και σαν βετεράνοι ας έλεγαν ότι ήθελαν. Ασε που δεν λέει κ κάτι κακό.
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Knack 19/1/2016, 23:11

xibalba έγραψε:Μακάρι όσοι πέρασαν από τον Ηρακλή να ήξεραν την μπάλα που ήξερε ο ιερο και να έβγαζαν το πάθος που έβγαζε 
Ακομα και σημερα οταν θυμαμαι η βλεπω το γκολ  που εβαλε στο νιωνιο στο 95' και μας εβγαλε Ευρωπη το 2002 μου κοβεται η ανασα και πεφτω ξερος οπως επεσα στο γηπεδο τοτε.
Αξεχαστο ματς. Τα υπογλωσια πηγαν συννεφο σε καθε φαση που εβγαινε.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 20/1/2016, 12:15

Ητανε θυμαμαι καποια ματς, που η ομαδα ηταν σε σκατα κατασταση και πηγαινα στο γηπεδο σκεφτομενος, δεν μασαω τιποτε ρε, εχω Ακη.Αυτο απο τη δεκαετια του '80 που ειχαμε την ομαδαρα δεν το ενιωσα για κανεναν παικτη.Αυτο που λεμε ,μια ομαδα μονος του.
Και επισης, υπαρχει ενας χρηστης εδω μεσα που ξερει απο πρωτο χερι τη φαση που πηγε στον Βαγγελα για να κανει το συμβολαιο του και τί του ειπε ο Βαγγελας αναμεσα σε σκονες και ορυμαγδους....
Εγω σαν τριτος εφριξα που τα ακουσα, γιατι εξεφτελιζαν μια απιστευτη προσφορα 11 ετων.Και οταν διαβασα την συνεντευξη που αρνθηκε το συμβολαιο τιμης στον γαυρο, τοτε τον δικαιολογησα πληρως για οσα ελεγε στην συνεντευξη.
Απο τοτε εριξε μαυρη πετρα πισω του.
Ενταξει μετα ακουστηκαν διαφορα για σχεσεις με γνωστο μεγαλομανατζερ και στοιχημα και ιστοριες για αγριους, αλλα ολα αυτα για μενα ουτε ποντο δεν αφαιρουν απο την τεραστια προσφορα του στην ομαδα...
Ο xibalba ειπε για μενα τη μαγικη φραη, αυτη που σχολιασε ο Κνακ...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από natsinas75 20/1/2016, 12:38

Για πε και σε μας ρε ντοκτορ..

_________________
Ηρακλης και στην Καταλονία
natsinas75
natsinas75

Αριθμός μηνυμάτων : 336
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 21/1/2016, 14:14

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Σκεφτομαι εδω και καιρο, πώς γινεται 3 παικτες οπως ο Μακρης (ιδιως) ο Καρλιτο και λιγοτερο ισως ο Χαντι, αλλα και αυτον δεν τον λες αμπαλο, δεν μπορεσαν να δειξουν τιποτε απο οσα μπορουν σε μας.
Ενα παιχνιδι αν θυμαμαι καλα εκανε ο Μακρης.
Μετα τιποτε.
Και επειδη οι παικτες παιζαν βασικοι στις ομαδες τους και με το που φυγανε παιζουν επισης βασικοι σε ομαδες, φοβαμαι ρε παιδια μηπως τελικα οι λογοι που δεν τραβηξαν σε μας ΔΕΝ ηταν αγωνιστικοι.
Ο Μακρης εχει μια ποιοτητα.Ουτε στο ελαχιστο δεν βγηκε.
Ενταξει, εγω τουλαχιστον ειπα και συνεχιζω να πιστευω οτι η τακτικη του Παπ, να μην στηριζεται σε βασικη εντεκαδα στην αρχη με τις συνεχεις εναλλαγες 11αδας μας στοιχισε πολυ.
Αλλα και παλι, οι παικτες δεν ηταν για το αναθεμα.
Δεν ξερω, κατι μου βρωμαει στο ολο σκηνικο.Αν υπαρχει κατι θα μαθουμε σιγουρα στο μελλον.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Iraklaras07 21/1/2016, 14:23

Πρωην ποδοσφαιριστης ο ενας , σε λαθος θεση ο αλλος  Και το κυπριακο πρωταθλημα ειναι υποβαθμισμενο. Αμα παιζαμε εκει 2οο θα βγαιναμε
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5783
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 3/2/2016, 20:59

Ελυσε το συμβολαιο του ο τεραστιος Μπουρμπος απο τον Παναθηναικο.
Συνεχιζει στον τιτανοτεραστιο συλλογο του Παπαναστασιακου.
(Οι κακες γλωσσες λενε οτι εφυγε γιατι ηθελε να παιζει  Rolling Eyes Rolling Eyes  Very Happy Very Happy)
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 11/3/2016, 14:11

Δηλωσεις Ξενιδη για γειτονα και Ηρακλη στο τουρκοραδιοφωνο.

Για την επίθεση Παπαθανασάκη στον Θεοδωρίδη: «Έτσι όπως διάβασα τον διάλογο, νομίζω ότι το είπε χωρίς κανέναν λόγο. Δεν υπήρχε κάποια ένταση για να πει αυτό το πράγμα και να βρίσει τον Θεοδωρίδη. Δεν νομίζω να γνωρίζει το θέμα του Μποροβήλου ο Παπαθανασάκης. Ίσως έχει ακούσει μόνο κάτι. Δεν είναι η πρώτη φορά που προεδρεύει ο Μποροβήλος, όπως και δεν είναι η πρώτη φορά που τον βρήκε ο Παπαθανασάκης. Δεν είναι τώρα υπόδικος ο Μποροβήλος. Γιατί όλες αυτές οι επιθέσεις μαζεμένες; Αυτό μου φάνηκε κάπως. Εκμεταλλευόμαστε μια αναμπουμπούλα και μπαίνουμε και εμείς; Το θέμα με τον Μποροβήλο το έχει χρόνια ο Ηρακλής. Έχουν συνευρεθεί και άλλες φορές και δεν είδα ποτέ καμιά επίθεση. Το ποδόσφαιρο έχει πιάσει πάτο εδώ και χρόνια».
 
Για τον χαρακτηρισμό “Ρωσοπόντιος” που αποδόθηκε στον Σαββίδη:«Θέλω να σταθώ σε έναν χαρακτηρισμό. Στο “Ρωσοπόντιος”. Έχω την τιμή να είμαι Ρωσοπόντιος, η γιαγιά μου εκδιώχθηκε από την Τραπεζούντα και βρήκε καταφύγιο στην Γεωργία, όπως και χιλιάδες άλλοι, νομίζω ότι είναι τίτλος τιμής για μένα. Είμαι Ρωσοπόντιος και χαίρομαι και είναι τιμή μου. Κάποια χοντρά παιδάκια που αφήνουν μούσι και διαδραματίζουν ρόλο στην κοινωνία ή κάποια χοντρά παιδάκια που δεν αφήνουν μούσι και αναιρούν τη γενοκτονία, νομίζω ότι πρέπει να αποβληθούν από τη ζωή. Σαν Έλληνες έχουμε να επιδείξουμε την ιστορία μας. Δεν ξέρω για ποιον λόγο γίνεται αυτό, βλέπω συνεχώς αντιδράσεις περίεργες. Βγαίνω με ονοματεπώνυμο και λέω την άποψή μου. Είμαι Ρωσοπόντιος και είναι τιμή μου. Δεν επιτρέπω σε κανένα χοντρό παιδάκι που αφήνει μούσια να περιπαίζει το γενεαλογικό μου δέντρο».
 
Για το αν η επίθεση στον Θεοδωρίδη θα φέρει πιο κοντά τον κόσμο του Ηρακλή: «Σίγουρα φέρνει πιο κοντά τον Παπαθανασάκη στον κόσμο, γιατί βλέπουμε επιτέλους μια αντίδραση από τον Ηρακλή. Τον φέρνει πιο κοντά στον κόσμο».
 
Για το αγωνιστικό κομμάτι: «Είναι δύσκολα τα πράγματα. Δεν υπάρχουν λεφτά και είναι γεγονός. Η χρονιά πήγε πολύ καλύτερα από ό,τι περιμέναμε. Την καθοριστική στιγμή φανήκαμε λίγοι δυστυχώς».
 
Για το αν μπορεί ο Παπαθανασάκης να πάει ψηλά τον Ηρακλή: «Δεν μπορεί γιατί δεν έχει την οικονομική δυνατότητα ο άνθρωπος. Έχει όλη την καλή διάθεση. Μπορεί να εξυγιάνει τον Ηρακλή και να τον κρατήσει, για να μην αντιμετωπίσει τα προβλήματα του παρελθόντος. Η μέχρι τώρα πορεία του αυτό δείχνει. Το παραπάνω βήμα δεν δείχνει να μπορεί να το κάνει. Δεν μπορεί να κάνει την υπέρβαση. Μπορεί οι συγκυρίες να φέρουν τον Ηρακλή στα πλέι οφ, αλλά δεν έχει τις δυνατότητες για να θέτει την πεντάδα σαν στόχο στην αρχή της χρονιάς.
 
Για τις δυνατότητες του Παπαθανασάκη: «Ο στόχος του Παπαθανασάκη ήταν να πάρει την ομάδα, να την εξυγιάνει και να την κάνει να είναι ξανά μια ομάδα Σούπερ Λιγκ. Αυτό δεν είναι αρκετό για τον κόσμο του Ηρακλή. Ο κ. Παπαθανασάκης δείχνει ότι δεν έχει την οικονομική δυνατότητα να κάνει κάποια υπέρβαση, αλλιώς θα την είχε κάνει τον Ιανουάριο και θα ήταν τώρα στα πλέι οφ ο Ηρακλής. Ο Ηρακλής ξεκίνησε με ένα ρόστερ Β’ Εθνικής. Η εξαιρετική πορεία του Βέλλιου και η πολύ καλή δουλειά του προπονητή έκανε αυτό το σύνολο να διεκδικεί πράγματα τα οποία στην αρχή, εμείς που θέλουμε να βλέπουμε πιο ψυχρά το ποδόσφαιρο, δεν τα πιστεύαμε».
 
Για το ότι ο Πανιώνιος βρίσκεται στις θέσεις των πλέι οφ: «Ο Πανιώνιος είναι μια συγκυρία αξιόλογων νεαρών παικτών. Θέλω να τον δω του χρόνου τον Πανιώνιο. Δεν τον περίμενε κανένας, δεν τον υπολόγιζε κανένας. Πάτησε στο γεγονός ότι όλες οι ομάδες είναι χειρότερες από όλες τις χρονιές, εκμεταλλεύτηκε τις καταστάσεις και βρέθηκε εκεί που είναι. Δεν θεωρώ ότι και του χρόνου θα έχει τέτοια πορεία. Το να πάρεις 2-3 παίκτες και να μην φύγουν τα πόδια από το πάπλωμα είναι οριακό».
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 16/6/2016, 21:25

Ρε μλκ, για 28 χιλιαρικα χαθηκε ο Τσιλιαν.28 !!
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από teo 16/6/2016, 21:39

Βρε ακομα και για 28 πιτογυρα μπορουμε να χασουμε παιχτη..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Iraklaras07 3/9/2016, 12:43

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Δεν το πιστεύω ρε ούστη μου ότι έγινε και ο τσιλιανίδης παίκτης... Και με τον αστέρα παίζει πολύ καλά.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5783
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από rafael nadal 3/9/2016, 17:59

γιατι για το μιζερο ελληνικο πρωταθλημα των εκατονταδων κατσαπλιαδων ποτε δεν ηταν παικτης ο τσιλιανιδης?
μη κοιτας που απαξιωθηκε επειδη πηραμε στα σοβαρα τις αστειες δηλωσεις που εκανε (ως οφειλε)..παικτικα μπορει να σταθει ανετα απο τις θεσεις 5 και κατω σε οποιαδηποτε ομαδα

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Bezyr 3/9/2016, 19:30

Ο Τσιλιανιδης ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ, αλλα ΗΤΑΝ παικτης.
Ποσοι παικτες στην Ελλαδα εχουν καθετη πάσα?
Οταν εφυγε, και παρα τις δηλωσεις αλα μαλακοπιτουρα που εκανε, το ειπα και το πιστευω οτι εδω μεσα θα κανει παρτακι, και οταν παιξει εθνικη (εγω λεω σαν 8αρι, αλλα ειτε ετσι ειτε αλλιως) παλι θα ξανακλαιμε.
Και ναι, επαιζε ο Μπουλουτ και οχι ο Τσιλιανιδης.Ο μιστερ Παπαδοπουλος περιμενω καποτε να βγει να πει, με πιεζε ο προεδρος, αλλιως ειναι ενα απο τα βασικοτερα λαθη του περυσι.Για μενα.Πηραν το βλημα τον τουρκο λεει για να τον πουλησουν 1 μυριο !!
Αχαχαχαχαχα, γελανε μεχρι κι οι μυρωδιαδες λεμε....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Οι πρώην μας - Σελίδα 6 Empty Απ: Οι πρώην μας

Δημοσίευση από Big bad wolf 19/11/2016, 23:43

Είναι μεγάλο παλικάρι αυτός ο Μπουλούτ ρε φίλε  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1344
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης