Καλτζίδης και Παπαζαφειρίου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Καλτζίδης και Παπαζαφειρίου

Δημοσίευση από BluePower10 Την / Το 19/7/2011, 13:38

Σύμφωνα με τα τελευταία δημοσιεύματα υπάρχει έντονο ενδιαφέρον από την πλευρά του κ.Καλτζίδη να πάρει την ΠΑΕ.
Ο κύριος αυτός ισχυρίζεται ότι έχοντας αναλύσει τα φετινά οικονομικά της ΠΑΕ αλλά και των προηγούμενων χρόνων, ο Ηρακλής ναι μεν βρίσκεται στην πιο δύσκολη φάση της ιστορίας του αλλά έχοντας κάποιες προτάσεις στα χέρια του μπορεί να κάνει τον Ηρακλή βιώσιμο και με διαρκή αγώνα να τον βγάλει από το οικονομικό αδιέξοδο.

Εγώ τον πρωτοάκουσα στο ραδιόφωνο και συγκεκριμένα στο σταθμό Metropolis στην εκπομπή του Κωστή Ραπτόπουλου.
Από ότι έχω καταλάβει θέλει να μπει στην ΠΑΕ μαζί και με ένα παλιό πρόσωπο στον Ηρακλή τον Κώστα Παπαζαφειρίου και να αγοράσουν τις μετοχές.

Λόγω του νεαρού της ηλικίας μου, τυνχάνει να μην γνωρίζω καλά του δύο κυρίους. Γι αυτό μπορείτε να με πληροφορήσετε με λίγα λόγια για το ιστορικό τους στον Ηρακλή?

ΥΓ. Αρκετοί στο ραδιόφωνο είναι άκρως αντίθετοι με την επανένταξη του κ.Παπαζαφειρίου στην ΠΑΕ. Δεν κατάλαβα τον λόγο, γι αυτό και θα το εκτιμούσα πολύ αν με ενημερώνατε έστω και λίγο τους προαναφερθέντες.

█▄█ █▀█ █▀█
█▀█ █▀▀ █▀█ Exclamation
BluePower10

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Καλτζίδης και Παπαζαφειρίου

Δημοσίευση από Bezyr Την / Το 19/7/2011, 17:34

BluePower10 έγραψε: Σύμφωνα με τα τελευταία δημοσιεύματα υπάρχει έντονο ενδιαφέρον από την πλευρά του κ.Καλτζίδη να πάρει την ΠΑΕ.
Ο κύριος αυτός ισχυρίζεται ότι έχοντας αναλύσει τα φετινά οικονομικά της ΠΑΕ αλλά και των προηγούμενων χρόνων, ο Ηρακλής ναι μεν βρίσκεται στην πιο δύσκολη φάση της ιστορίας του αλλά έχοντας κάποιες προτάσεις στα χέρια του μπορεί να κάνει τον Ηρακλή βιώσιμο και με διαρκή αγώνα να τον βγάλει από το οικονομικό αδιέξοδο.

Εγώ τον πρωτοάκουσα στο ραδιόφωνο και συγκεκριμένα στο σταθμό Metropolis στην εκπομπή του Κωστή Ραπτόπουλου.
Από ότι έχω καταλάβει θέλει να μπει στην ΠΑΕ μαζί και με ένα παλιό πρόσωπο στον Ηρακλή τον Κώστα Παπαζαφειρίου και να αγοράσουν τις μετοχές.

Λόγω του νεαρού της ηλικίας μου, τυνχάνει να μην γνωρίζω καλά του δύο κυρίους. Γι αυτό μπορείτε να με πληροφορήσετε με λίγα λόγια για το ιστορικό τους στον Ηρακλή?

ΥΓ. Αρκετοί στο ραδιόφωνο είναι άκρως αντίθετοι με την επανένταξη του κ.Παπαζαφειρίου στην ΠΑΕ. Δεν κατάλαβα τον λόγο, γι αυτό και θα το εκτιμούσα πολύ αν με ενημερώνατε έστω και λίγο τους προαναφερθέντες.

█▄█ █▀█ █▀█
█▀█ █▀▀ █▀█ Exclamation

Η κινηση Παπατζαφ,ειναι αστεια.
Ανθρωπος που ποτε και για κανεναν δεν βρηκε τιποτε σωστο, για μενα εκφραζει αποψεις-κινησεις τυπου clown
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4699
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Δημοσίευση από rafkyr Την / Το 19/7/2011, 17:46

από τον παπαζαφειρίου μην περιμένεις τίποτα καλό.
κάποτε ἠθελε να μπεί στην παε και κατήντησε σπόνσορας στο μπάσκετ του ρούλη.

τον καλτσίδη όμως τον θυμάμαι από το παπάφη.
είναι καλό παιδί αλλά τα τελευταία χρόνια πέφτει στην μια λούμπα πίσω από την άλλη και νομίζω έχει καταντήσει γραφικός.

όλα τα παραπανω με την προσδοκία να κάνω λάθος και αυτοί οι δύο να βοηθήσουν πραγματικά, αλλά το θεωρώ απίθανο...

rafkyr

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος Την / Το 19/7/2011, 17:49

ο παπαζαφ δεν ηταν που ελεγε οτι θα φερει κατσουρανη στον Ηρακλη??? Razz Razz
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : bluehookahland

Δημοσίευση από 3φ Την / Το 19/7/2011, 19:23

Κίνηση αποπροσανατολισμού και πάλι ή μήπως αληθινό (τραγικό) σενάριο;

Για άλλη μια φορά θα δείξει η ιστορία καθώς στον Ηρακλή η εξελίξεις τρέχουν 'απο Δευτέρα'
και δεν υπάρχει άλλωστε λόγος βιασύνης.

Υ.Γ. Και εγώ πάντως όπου και αν έχω ρωτήσει για τον κ. Παπά-ζαφ μου λένε ''Άνθρακας ο χρυσός''. Είδωμεν

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Τόπος : Θύρα 13

http://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Δημοσίευση από BluePower10 Την / Το 19/7/2011, 23:18

Μάλιστα!
Να δούμε ποιος τραγικός θα αναλάβει πάλι την ΠΑΕ
BluePower10

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2011

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος Την / Το 27/7/2011, 20:30

Αποσύρθηκε.... ο Καλτζίδης

Με ανακοίνωση που απέστειλε ο Γιάννης Καλτζίδης αναφέρει ότι απέσυρε το ενδιαφέρον του «κινήματος» και εξηγεί τους λόγους :

Το «Κίνημα» αποσύρει το ενδιαφέρον του για την ΠΑε Ηρακλής διότι, παρά τις άριστες σχέσεις των μελών του και τις προτάσεις που κατέθεσε στην συγκέντρωση του ξενοδοχείου, Queen Olga, διαπίστωσε ότι θεσμικοί παράγοντες του Ηρακλή απαξίωσαν … «εκ του πονηρού» να ασχοληθούν με αυτές και για λόγους που μονο αυτοί γνωρίζουν προτίμησαν τη λυση κάποιου άγνωστου κύπριου που θα φέρει το όνομα Ανδρέα Παντελή
Όπερ έδει δείξαι

Αναρτήθηκε από iraklis- news.blogspot.com στις 12:26
γελας η κλαις τωρα? Razz
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Τόπος : bluehookahland

Δημοσίευση από rafkyr Την / Το 27/7/2011, 23:28

Εξεπλάγην η υφήλιος... Laughing Laughing Laughing

ρε άι στο διάολο από ᾽δώ
rafkyr

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης