FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ανδρέας Παντελή

+16
Artist formerly known as
Pourakla
rafkyr
babisg10evosmos
luxus
Knack
sakoulas74
gimo
teo
goku
κατακρεουργημενος
DIMSAV
Bezyr
xibalba
garba
20 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από 3φ 18/9/2011, 12:31

Πότε θα στματήσουμε εμείς οι ίδιοι το παραμύθι : Ο Ηρακλής είναι μαγαζί γωνία;
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από teo 18/9/2011, 12:47

κανεις δεν ειπε οτι ο ΗΡΑΚΛΗΣ ειναι μαγαζι γωνια ή τελος παντων οπως το εννοεις αλλα δεν νομιζω οτι ειναι στο ιδιο επιπεδο με αστερας τριπολης, ή καλαμαρια, ή μακεδονικος,, ή δοξα δραμας, ή καλλονη λεσβου, ή παναχαικη ή ή ή...
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 18/9/2011, 15:41

ολα κρινονται την τριτη! εαν την τριτη χασουμε το δικαστιριο και μας ριξουν στην Γ τοτε πολυ απλα εξαφανιζετε νυχτα ο κυπριος και μετα αναλαμβανει την τυχη της ομαδας ο (?)κοσμος(?) ! οπου εκει το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να υπογραψεις για Δ να σβησεις τα χρεη σου και να κανεις τον σταυρο σου να ανεβεις σερι κατηγοριες αλλιως σκουρα τα πραγματα!

Για αυτο αφηνουμε προς το παρων τα σεναρια και οταν ερθει η στιγμη θα φανει εαν ο Ηρακλης μας ειναι μαγαζι γωνια!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από Bezyr 18/9/2011, 23:51

DareDevil έγραψε:O Παντελη ισως στο πισω μερος του κεφαλιου του, να επιδιωκει την πτωση της ομαδας ακομα και στην Δ εθνικη. Απο επιχειρηματικη σκοπια, τον βολευει. Εχει αγορασει ενα γωνιακο μαγαζι με κοσμο, δυναμικη και περιουσια χωρις να βαλει ουτε 1 ευρω. Στην Δ η ομαδα καθαριζει απο χρεη και με ελαχιστα χρηματα μπορει σε μια 3 ετια να ειναι και παλι στα μεγαλα σαλονια, καθαρος, ομορφος και δυνατος.

Εμενα αυτο το σεναριο μου φανταζει και το πιο πιθανο.

Πιστευω οτι θελει Σ.ΛΙΓΚ αλλα λογω αυτου του ανωτερου σκεπτικου, που συμφωνω, νομιζω οπου και να παιξουμε δεν θα φυγει.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από teo 20/9/2011, 20:42

οπου και αν παιξουμε?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 21/9/2011, 15:05

πραγματικα το τελευταιο που με ενδιαφερει πλεον ειναι να δω μπαλα! μετα απο 5 μηνες το μονο που με νοιαζει ειναινα κερδισουμε και να παρουμε ΛΕΦΤΑ! εκει θα παιχτει το παιχνιδι!
και ας μας υποβιβασουν στην Ω κατηγορια!


με λιγα λογια! ας βγουνε τα ασφαλιστικα να κερδισουμε! να κανουμε μυνησεις κατα προσωπων και μετα ας κανουν οτι θελουν!
ας μας πουνε πατε στην Γ και παρτε και 5 μυρρια ντουκου!
κανουμε και μια ωραια αποροφηση με αλλη ομαδα! 0 χρεη! 5 μυρρια πανω και εναν κυπριο Γατα!
ανεβενουμε σε 2 χρονια με 0 χρεος και στα + τα λεφτα και κανουμε παρτι!
πλεον ο εγκεφαλος μου εχει καει και το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι πως να γλυτωσουμε τα χρεη!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από 3φ 21/9/2011, 17:20

Εμένα πάλι με νοιάζει να δώ μπάλα...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από sakoulas74 22/9/2011, 05:43

Εμενα παλι με νοιαζει να μην διαλυθω.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από 3φ 22/9/2011, 09:43

Αλληλένδετα δεν είναι Sakoul αυτά τα 2;
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από sakoulas74 23/9/2011, 07:08

Οχι...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Τι θα κανει τελικα?

Δημοσίευση από Bezyr 24/9/2011, 01:15

Εγω οσο και αν πιστευω οτι θα μεινει, γιατι τον συμφερει, επειδη ο Κυπριος μιλησε και ειπε μονο οτι αν δεν δικαιωθουμε θα ειναι καταστροφη, δεν τον ρωταει μεσα στο ΣΚ κανενα απο τα πουλια μας δημοσιογραφους τι σκεπτεται να κανει αν ΔΕΝ δικαιωθουμε?
Αλλα τι λεω, τον πηρε κανεις τηλ. για τους απληρωτους παικτες?
Ασε μην μας φυγει κι αυτος και τον εχουμε εναν... Rolling Eyes Rolling Eyes
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από teo 25/9/2011, 23:07

εγω απ οτι θυμαμαι ειχε πει καπου καποτε οτι μπορει να μεινει στον ΗΡΑΚΛΗ ειτε ειναι Α ειτε β.
μεχρι τωρα δεν εχει ξεκαθαρισει το τοπιο,οποτε συμφωνα μ αυτον δεν φευγει αλλα εχει ριξει στο τραπεζι η επο και την γ. σαν απειλη μεχρι στιγμης.
στην περιπτωση της γ τον συμφερει να μεινει στον ΗΡΑΚΛΗ?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 25/9/2011, 23:14

στην Γ δεν βολευει κανεναν
καλυτερα στην Δ χωρις χρεη! παρα στην Γ με χρεη!
εκτος αν ο κυπριο εχει και μπακ απ πλαν σε περιπτωση μη διακιωσης για καθαρο ΑΦΜ
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από teo 25/9/2011, 23:23

κατ αρχην δεν μ αρεσει αυτη η κουβεντα που κανουμε και μιλαμε για Γ αλλα τεσπα..
δεν ξερω αν εχει μπακ απ πλαν ο κυπριος για αφμ και τετοια αλλα σε εκπομπη στο ραδιο ακουσα οτι ακομα και στη Γ να παιξεις μπορεις με καποιο τροπο τον οποιο δεν γνωριζω να διωξεις τα χρεη απο πανω σου, οτι θα εκανες και στη Δ δηλαδη.δεν ξρω αν ειναι παραθυρακι νομου, αν οι νομικοι παιζουν με τις λεξεις ή απλα αν εγω ακουσα μια μ@λακια ενως ραδιοφωνατζη.
αν γινετε να διωξεις τα χρεη στη Γ ισως και να τον συμφερει ακομα και αυτη η περιπτωση.
αν δεν γινετε δεν τον συμφερει με τιποτα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 25/9/2011, 23:29

τεο ουτε εμενα μου αρεσει η συζητηση της Γ! αλλα οπως και να το κανεις πρεπει να το εχουμε στα υποψιν μας γιατι την τριτη βγαινει η αποφαση και την τεταρτη θα πρεπει να δηλωσουμε σε ποια κατηγορια θα παιξουμε(κατα την ταπεινη μου γνωμη παντα)
αρα οσο να ναι θα πρεπει να ειμαστε ετοιμοι για τα χειροτερα για να μην πεσουμε απο τα συνεφα!

τωρα σεναρια που κατεβαζει η κουτρα μου!
1.δικαιωνομαστε παιζουμε λιγκα(δεν ξερω με ποιον τροπο και δεν με νοιαζει) και ειμαστε κομπλε!
2.δεν δικαιωνομαστε και:
α)συνεχειζουμε το παραμυθι στο κας και οπου μας βγαλει
β)δηλωνουμε Γ εθνικη με χρεη(το βρισκω 100% απιθανο αλλα το βαζω μεσα για καλο και για κακο)
γ)συνχωνευση με ομαδα Β-Γ εθνικη και γλιτωνουμε τα χρεη
δ)πεφτουμε στην Δ γλιτωνουμε τα χρεη!

αν εχω ξεχασει τιποτα σε παρακαλω συμπληρωσε με!
αλλα αυτα που μπορω να σκεφτω με το μυαλο που εχουμε καψει 5 μηνες τωρα ,αυτα γραφω!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από teo 25/9/2011, 23:41

κοιτα και εγω την μερα που ηταν να βγει η αποφαση σε 2η φαση απο την επο για την αδειοδοτηση αυτο ειχα στο μυαλο μου.αν δεν παρουμε την αδεια τι κανουμε.δεν σκεφτεσε λαθος, καλα κανεις, αλλα...αστα να πανε.
ξεχνας το δικο μου σεναριο που σου εδωσα στο πιο πανω ποστ
2.ε.ξεχρεωνουμε στη Γ. τωρα θα μου πεις και το σεναριο της συγχωνευσης που εδωσες ειναι περιπου το ιδιο, περιπου ομως.

σε περιπτωση που δεν πανε ολα καλα, το χειροτερο των χειροτερων ειναι να δηλωσουμε ετσι απλα χωρις κανενα οφελος και λογο την ομαδα στην Γ.ακομα και η Β ή η Δ ειναι καλητερο (ο θεος να το κανει) σεναριο.
συγχωνευση μπορουμε να κανουμε μονο με ομαδα της ιδιας κατηγοριας και δεν γλιτωνουμε τα χρεη, απλα σιγουρα θα εχει λιγοτερα απο εμας.
το θεμα ειναι εκτος απο την κατηγορια που θα παιξουμε και ποιος θα ειναι στο τιμονι.στην Α' με 1002 χαζομαρες διοικητικες που καναμε κουτσα στραβα κρατηθηκαμε 5 χρονια και αγωνιστικα παιζαμε με τη φλογα συχνα πυκνα αλλα δεν καηκαμε ποτε.σε χαμηλοτερες κατηγοριες ισως ειναι δυσκολοτερα τα πραγματα.
ελπιζω αυτη την κουβεντα να μην την συνεχισουμε μεσα στη βδομαδα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 27/9/2011, 17:49

Στην εκπομπή του Libero 107,4 «Γεγονότα» φιλοξενήθηκε ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ηρακλής, κ. Ανδρέας Παντελή και συζήτησε με τους συντελεστές της εκπομπής για όλα τα θέματα της ομάδας. Ο κ. Παντελή τόνισε ότι δεν πρόκεται να φύγει από την ομάδα και άμεση προτεραιότητα του είναι να δημιουργήσει μια ομάδα που θα ανέβει σύντομα στην Superleague ενώ θα γίνουν και μηνύσεις σε όλα τα φυσικά πρόσωπα που έβλαψαν τον Ηρακλή το τελευταίο διάστημα και τον οδήγησαν σε αυτό το σημείο.

Στην αρχική του τοποθέτηση, ο πρόεδρος της ΠΑΕ Ηρακλής τόνισε: «Χθες δεχθήκαμε ένα νέο χτύπημα που ήρθε να προστεθεί στα τόσα χτυπήματα που δέχθηκε η ομάδα από το καλοκαίρι κι έπειτα. Θεωρώ ότι κάποιοι δεν ήθελαν να αγωνιστεί στην Superleague ο Ηρακλής και για αυτό κατέληξε εδώ αυτή η ιστορία. Καμία ιστορία όμως δεν διαγράφεται, καμία ομάδα δεν χάνεται και ο Ηρακλής θα συσπειρωθεί, θα οργανωθεί και δεν θα αφήσει να χαρούν αυτοί που τον έφεραν σε αυτό το σημείο. Αν το θέλαμε μια φορά πριν, τώρα το θέλουμε δέκα και θα κάνουμε όλες τις απαραίτητες ενέργειες για να το πετύχουμε. Είναι χρέος μας στην ιστορία του Ηρακλή να φτάσουμε ως το τέλος, είναι και θέμα εγωισμού τώρα και θα φροντίσουμε να ξεκαθαρίσει το σκηνικό. Άσχετα με το που θα βρίσκεται η ομάδα, ο Ηρακλής θα φροντίσει να λάμψει η αλήθεια. Όλοι αυτοί οι ανευθυνο-υπεύθυνοι παράγοντες του ποδοσφαίρου ή του Ηρακλή θα κυνηγηθούν μέχρι το τέλος και θα πληρώσουν, δεν θα περάσει έτσι αυτό. Θα πληρώσουν οι ένοχοι που έριξαν τον Ηρακλή. Αυτό είναι και το αίτημα των φίλων της ομάδας και θα γίνει. Έχουν καταφέρει καίρια χτυπήματα στον Ηρακλή όλο αυτό το διάστημα και θα το πληρώσουν, είτε το έκαναν εσκεμμένα είτε όχι»

Για το γεγονός ότι η ΕΕΑ δεν έδωσε πιστοποιητικό στον Ηρακλή: «Ο Ηρακλής δεν κατέθεσε φάκελο στην ΕΕΑ, δεν μπορούσε να καταθέσει κάτω από αυτές τις συνθήκες και είχαμε στείλει επιστολή στην ΕΕΑ ζητώντας μια μικρή αναβολή για συγκεκριμένους λόγους. Θέλαμε να δούμε πρώτα τι θα γίνει με τα ασφαλιστικά μέτρα ενώ υπήρχε σε εξέλιξη και έλεγχος στην ΠΑΕ από την ΦΑΕ. Δεν μας έδωσαν διορία ενώ έδωσαν σε άλλες ομάδες, όπως η Λάρισα, χωρίς να μας που τους λόγους που το έκαναν. Για μένα είναι ξεκάθαρο ότι δεν ήθελαν τον Ηρακλή, εμείς ήμασταν ξεκάθαροι στην θέση μας απέναντι στην ΕΕΑ αλλά δεν ξέρουμε ακόμη οι άλλες ομάδες γιατί πήραν αναβολή ή παράταση»

Για την επόμενη μέρα: «Πρώτα από όλα θα κοιτάξουμε να μην αγωνιστούμε στην Δ` Εθνική, έστω και την ύστατη στιγμή. Είμαι όμως διατεθειμένος να προχωρήσω, μαζί με τον κόσμο της ομάδας, και να φτιάξω μια ομάδα που θα επιστρέψει τρένο στην Superleague σε σύντομο χρονικό διάστημα, θα μείνω στον Ηρακλή όπου και αν παίζουμε. Ο Ηρακλής θα παραμείνει ζωντανός ότι και να γίνει, δεν ήρθα για να φύγω στα δύσκολα. Όταν ήρθα στην ομάδα είχα πάρει κάποιες διαβεβαιώσεις για ορισμένα πράγματα αλλά με είχαν προειδοποιήσει κιόλας ότι ο Ηρακλής ήταν στο στόχαστρο. Αυτό που θέλαμε και ζητούσαμε ήταν ευνοιοκρατία και να μην αδικηθούμε από κανέναν αλλά δεν συνέβη αυτό»

Σε ερώτημα για τις μετοχές και τις πληρωμές στους παίκτες: «Έχω κάνει μια ξεκάθαρη συμφωνία με τον Ρέμο και μάλιστα σε συνάντηση με τον κόσμο του Ηρακλή, τους είχα δείξει και τις μετοχές ώστε να μην υπάρχει αμφιβολία και αμφισβήτηση για αυτό. Όσο για τους παίκτες, ήμουν ξεκάθαρος μαζί τους αλλά τώρα έχουν αλλάξει πάλι τα δεδομένα. Θα μιλήσουμε εκ νέου μαζί τους και όσοι θέλουν να μείνουν και να συνεχίσουν, θα πληρωθούν άμεσα και θα συνεχίσουν στον Ηρακλή»

Ο κ. Παντελή συμπλήρωσε επίσης ότι: «Από εδώ και πέρα πρέπει να λειτουργήσει σωστά ο προγραμματισμός της ομάδας, τόσο καιρό δεν ξέραμε που θα παίζουμε, άλλαζαν συνεχώς τα δεδομένα, η κατάσταση ήταν ασταθής. Τώρα όμως σε 2-3 μέρες θα ξέρουμε που θα παίξουμε την επόμενη σεζόν, θα ξεκαθαρίσουν όλα και η ομάδα θα οργανωθεί σωστά ώστε να ανέβει σύντομα εκεί που ανήκει»

Για τις επόμενες κινήσεις σε δικαστικό επίπεδο: «Εδώ και πολύ καιρό μιλάμε με το νομικό επιτελείο της ομάδας και έχουμε ένα προσχέδιο για όλα. Στις 21 Νοεμβρίου έχουμε την εκδίκαση της υπόθεσης στα πολιτικά δικαστήρια, θα συζητήσουμε επίσης και το θέμα με το CAS, δεν έχουμε αποσυρθεί από το CAS και τώρα θα συμβουλευτούμε τους δικηγόρους και θα δούμε τι μπορεί να γίνει από εκεί. Έχουμε επίσης, όλο αυτό το διάστημα, συγκεντρώσει στοιχεία ώστε να γίνουν μηνύσεις σε φυσικά πρόσωπα, είτε παράγοντες της ομοσπονδίας είτε του Ηρακλή. Ξέχωρα όμως από το δικαστικό επίπεδο, άμεσος στόχος πρέπει να είναι να οργανωθεί σωστά η ομάδα σε αγωνιστικό επίπεδο. Πρέπει να δημιουργήσουμε μια ομάδα πολύ σύντομα ώστε να αποκτήσει ο Ηρακλής ανάσα και ζωή πάλι. Θα αλλάξουν πολλά στον Ηρακλή από εδώ και πέρα, ο Ηρακλής δεν λειτουργούσε σωστά πριν, η ομάδα ήταν σε αυτόματο πιλότο και δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτό».

Κλείνοντας, ο κ. Παντελή τόνισε: «Ο Ηρακλής θα βγει τώρα από την μιζέρια και δεν θα μπορεί κανείς να τον πειράξει όπως τώρα. Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έπαιξε στην Δ’ Εθνική αλλά είναι πάντα Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, έτσι και ο Ηρακλής θα είναι πάντα Ηρακλής, να το ξέρουν πολύ καλά αυτό όσοι τον πείραξαν το τελευταίο διάστημα».

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


αμα μεινει και ξηγηθει σπαθι τοτε πολλα μπραβο γιατι θα μπορω να λεω οτι εχουμε παραγον με κακαλα
εαν παλι λακισει τι ειχαμε τι χασαμε ! εδω αλλοι και αλλοι καθησαν στο τιμονι!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από Bezyr 27/9/2011, 23:41

Καλα ημουν σιγουρος οτι δεν θα εφευγε καθως εκτος της Λιγκας, τον κυπριο τον συμφερει η αναμιξη με τον Ηρακλη αφου θα παρει εναν συλλογο Σ.Λιγκας, σε τιμη ερασιτεχνικης κατηγοριας.
Επειδη στη ζωη μου παντα παιζω μεχρι το 90, ευχομαι να βρεθει και να συζητησουν το ενδεχομενο με τον Ιωαννιδη της περιπτωσης να μην παιξουμε φετος πουθενα και δικαιωμενοι να παιξουμε του χρονου και παλι Σ.Λιγκα.
Ο Ιωαννιδης δηλωσε οτι γινεται, νομικος δεν ειμαι αλλα μεταξυ της πτωσης σε ερασιτεχνικα επιπεδα αυτο θα με συνεφερε πιο πολυ.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από xibalba 29/9/2011, 11:54

Βεζυρ δε θα συμμεριστω την αισιοδοξια σου. Δε νομιζω να μας δεχτουν πισω ετσι απλά , χωρις να συμμετεχουμε πουθενα. Εδω ειναι Ελλάς, ή μάλλον νεοελλας, δυστυχως
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από Bezyr 30/9/2011, 22:27

Κοιτα να δεις, που πεφτει ο Αστερας κι εμεις δεν εχουμε φακελο στην ΕΕΑ..

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ???
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από Artist formerly known as 1/10/2011, 08:20

Να ρωτήσω. Γνωρίζεις ότι η ομάδα σου είναι στη Γ με 20 εκατομύρια χρέη. Χρειάζεσαι 1 εκατομύριο για φορολογική και ασφαλιστική ενημερότητα. Το δίνεις για να έχεις φάκελο στην ΕΕΑ; Άφησε φίλε μου τις μετά Χριστόν προφητείες. Ούτε εσύ δε θα τα έδινες.
Άσε που και να είχαμε φάκελο στην ΕΕΑ τί δουλειά έχουμε να αντικαταστήσουμε τον Αστέρα , αφού ήμασταν Γ Εθνική.
Καλά τα ψαγμένα σχόλια, αλλά να σκεφτόμαστε πριν τα γράψουμε

EDIT
Μπορείς να διαφωνείς με ήρεμο και ωραίο τρόπο με τον συνομιλητή σου. Άλλωστε αυτός είναι ο λόγος που υπάρχει και αυτός ο χώρος,για να ανταλλάζουμε απόψεις. Ελπίζω να μην σηκώθουν οι τόνοι να συνεχίσεις να γράφεις ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση σου.
Artist formerly known as
Artist formerly known as

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από teo 1/10/2011, 09:13

για ασφαλιστικη ενημεροτητα χρειαζονταν περιπου 50,000 ευρω.
για φορολογικη δεν ξερω ποσα. αν θυμαμαι καλα ο τακης αφησε πιστολη (χρεος) περιπου 1,000,000 ευρω τα οποια επρεπε να διακανονιστουν για να παρουμε φορολογικη ενημεροτητα.
για τον φακελο στην ΕΕΑ επρεπε να μας ειχαν δωσει αναβολη για να δουμε και τι θα γινει με τα ασφαλιστικα μετρα.

αν η τριπολη επεφτε 1 βδομαδα πριν τοτε ειχαμε περισσοτερες πιθανοτητες να κερδισουμε τα ασφαλιστικα μετρα και γενικα να μιλαμε για αντικατασταση της τριπολης με εμας.αργησε 1 βδομαδα να γινει αυτο και αφου δεν μας εδωσαν προθεσμια απο την ΕΕΑ η κυβερνηση μας υποβιβαζει.

στο τωρα. ειμαστε μεταξυ Γ και Δ εθνικης ή καλητερα ειμαστε Δ εθνικη και με μια νοτα αισιοδοξιας (κανενα παραθυρο νομου/αναδιαρθρωση ομαδων ή κατι τετοιο) ειμαστε Γ εθνικη.
ο παντελη σε δηλωσεις του ειπε δεν φευγω, θα ανεβουμε τρενο και θα προσπαθησω να μην παιξουμε Δ εθνικη.

το σεναριο του να παρει μια ομαδα, οχι μαγαζι γωνια βεβαια, αλλα μια ομαδα με μια Α δυναμικη κοσμου πολυ μεγαλυτερη απο ολες τις αλλες ομαδες της εκτος σουπερκλικα εστω στη Γ εθνικη χωρις χρεη ισως και να τον βολευει περισσοτερο ή το ιδιο απο το να συνεχιζε π.χ. η ομαδα στη Β με τα ιδια χρεη.στο μυαλο του δεν ειμαστε αλλα και αυτο το σεναριο παιζει να ισχυει και απο τη στιγμη που ο ΗΡΑΚΛΗΣ ειναι και στοχοποιημενος.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12753
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από Bezyr 1/10/2011, 12:43

Artist formerly known as έγραψε:Να ρωτήσω. Γνωρίζεις ότι η ομάδα σου είναι στη Γ με 20 εκατομύρια χρέη. Χρειάζεσαι 1 εκατομύριο για φορολογική και ασφαλιστική ενημερότητα. Το δίνεις για να έχεις φάκελο στην ΕΕΑ; Άφησε φίλε μου τις μετά Χριστόν προφητείες. Ούτε εσύ δε θα τα έδινες.
Άσε που και να είχαμε φάκελο στην ΕΕΑ τί δουλειά έχουμε να αντικαταστήσουμε τον Αστέρα , αφού ήμασταν Γ Εθνική.
Καλά τα ψαγμένα σχόλια, αλλά να σκεφτόμαστε πριν τα γράψουμε

Τα χρεη δεν ειναι τοσα, αλλα και τοσα να ειναι δεν εχει σχεση με τον φακελο της ΕΕΑ.
Περυσι ποσα χρεη ειχαμε και κατατεθηκε φακελος στην ΕΕΑ?

Τα χρηματα δεν θα δινονταν με τη μια.Θα γινοταν διακανονισμος.
Μετα Χριστον προφητειες, τι εννοεις?Εγω εγραψα για την μαλακια του Παντελη ΠΡΙΝ πρσει ο Αστερας.Αρα σε πιανω αστοχο.
Εγω δεν θα τα εδινα γιατι εγω δεν φιλοδοξω να γινω προεδρος στον Ηρακλη.Ο Παντελη ΗΞΕΡΕ που εμπλεκε.Αρα το να παλευεις να παρεις αδειοδοτηση ενω δεν εχεις φακελο ΕΕΑ, ειναι εντελως παραλογο, αφου το δικαστηριο αφορουσε την εμπλοκη ΜΟΝΟ του Ααστερα.Δηλ. αν μπλοκαριζοταν ο Αστερας, θα παιρναμε αδειοδοτηση και θα καταθεταμε φακελο στην ΕΕΑ?
Ακομη και η παραταση που ζητησε ο Παντελη, ειναι παπας, αφου το δικαστηριο για την πλαστη ενημεροτητα ειναι τον Νοεμβριο.Μεχρι τοτε δεν θα ειχαμε καταθεσει φακελο στην ΕΕΑ?
Αλλα και αυτο να παραβλεψουμε, ο Παντελος που ζητησε 1 εβδομαδα παραταση,που θα ευρισκε αυτο το ενα μυριο, χωρις και παλι να εχει τελεσιδικησει τιποτε ακομη?

Δηλαδη τωρα υποστηριζεις αυτο που υποστηριξε ο Αστερας στο δικαστηριο!Μαλιστα.
Ελα ομως που ΚΑΙ αυτη η αποφαση δεν στηριζεται σε κανενα αρθρο του ΚΑΠ, αρα ειναι ακυρη.Και πολυ πιθανον να καταπεσει αυτη η αποφαση αν δικαιωθουμε τον Νοεμβριο.Για να μην σου πω οτι αυτα ολα ειναι ΑΚΥΡΑ αν πανε στο CAS.
Aντε να παμε τωρα εμεις στο CAS και να ερθει ο εκπροσωπος της ΕΠΟ και να αντιτεινει, οτι ο Ηρακλης δεν εκανε καν φακελο αδειοδοτησης στην ΕΕΑ.Τι υποστηριζουμε εκει?οεο?

Για το τελευταιο, δεν θα σου απαντησω αναλογα, απλα θα προσπαθησω να ακολουθησω την συμβουλη σου Wink

Εγω εχω να πω μονο ενα πραγμα.Ο πνιγμενος απο τα μαλλια του πιανεται.Κι εμεις απο τον Παντελη.Ειναι λαθος αυτο, και οι εμπειριες 5 ετων επρεπε να μας κανει λιγο σοφοτερους.Κατα τα αλλα,με λυπη μου βλεπω, οτι ηδη σχεδον ολοι, εχετε συνηθισει την ιδεα της ΜΗ δικαιωσης.(Δες τι γινεται στο αλλο φορουμ).
Εμενα αποψη μου ειναι οτι δεν χαθηκε ο αγωνας δικαιωσης.Και επειδη μιλαω με πολλους παλιους Ηρακληδεις και μαλιστα ηδη στελεχη της ΠΑΛΗ, ελπιζω να ειμαστε αρκετοι και να μην εγκαταλειψουμε την προσπαθεια..Αυτο μονο ,τιποτε αλλο.
Το ποιος θα το κανει, δεν μ' ενδιαφερει.Ας ειναι και ο Παντελη.Δεν ειμαι αντι -Παντελικος Shocked , απλα κρινω τα γεγονοτα.



EDIT
Τα έγραψα και στον Αρτίστα πιο πάνω. Οι διαφωνίες όχι μόνο δεν ενοχλούν,αλλά είναι και ευχάριστες ώστε να έχει πλουραλισμό απόψεων το Forum,απλά θα παρακαλέσω η αντιπαράθεση να μην ξεφύγει απο το φιλικό κλίμα που έχει. Ευχαριστώ για την κατανόηση.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 1/10/2011, 14:46

εγω ενα ξερω! ειτε παμε στην Δ ειτε οχι! αν δεν συνεχεισει την υποθεση στο κας για να εχουμε εστω χρηματικη-ηθικη δικαιωση! θα φαει ενα τεραστιο πλην!
αυτα τα λιγα!


EDIT

Μαθε να γράφεις γαμώ το κερατό μου,με βγαίνουν τα μάτια σε κάθε post που κάνεις.Έχεις ωραίες απόψεις και δεν καταλαβαίνω τίποτα απο αυτά που γράφεις.
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανδρέας Παντελή - Σελίδα 7 Empty Απ: Ανδρέας Παντελή

Δημοσίευση από 3φ 1/10/2011, 17:57

Ο Παντελή αυτήν την στιγμή στον Ηρακλή δεν είναι τίποτα.
Ως τώρα (φαινομενικά) ενεργούσε ως διοίκηση πρωτοδικείου.

Ξανατονίζω δεν είναι τίποτα και την Δευτέρα στην νέα Διοικηση του Γυμναστικού,
θα κάνει μια πρόταση για να αναλάβει την ομάδα.

Ως τότε είναι άλλος ένας επίδοξος σωτήρας,λίγο πιο έξυπνος από τους άλλους μάπες
που μας κουβαλούσε ανά καιρούς ο Ρέμος.
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης