FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

+22
Coleman10
Teoscooter
dimitris08
uphercules
kostakis
Hurricane
iraklis_athens
Big bad wolf
mos
Γαλαζιος Ηρωας
lll
Margasv10
AntiGrinias
Iraklaras07
xibalba
ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ
rafkyr
Knack
Bezyr
garba
teo
26 απαντήσεις

Σελίδα 16 από 21 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 28/2/2021, 22:13

Γιατρέ εμενα προσωπικά δεν μου αρέσει η ιδέα του καυτα και θεωρώ τραβηγμένο να γίνουν υπόγειοι δρόμοι για να γίνει ένα κομμάτι γης ολόκληρο εκεί, φυσικα ποτε δεν ξέρεις αλλα σαν πακετο το βλέπω ψιλοαπιθανο.

Πιο υπαρκτο σενάριο βλέπω να γίνονται προσπαθειες για εμπορικούς χώρους στην Μικρα, αναβάθμιση της Μικρας σε καλό προπονητηριο και χτίσιμο γηπέδου στους Χορτατζηδες.
Αν συμφωνούν όπως είπες κράτος δημος κτλ κτλ.

Βέβαια ποτε δεν λέω ποτε γιατί η διοίκηση του ΓΣ πέτυχε το ακατόρθωτο (και ακόμα είμαι χαρούμενος για αυτό).
Ας γίνει το καλό και ας το μάθουμε τελευταίοι

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Bezyr 2/4/2021, 23:15

ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ...!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]



Διαβαζω το πολυ ωραιο παραπανω και ετοιμαζομαι για κατι καλο 
Διαβαζω ολες τις ενοτητες, πως εγγραφεσαι, γιατι εγγραφεσαι κλπ κλπ
Ολα ωραια, λογικα ...... αλλα δεν ξερω ρε γαμωτο, κατι, κατι μου λειπει....
Καθομαι και σκεφτομαι, ποιος εγραψε τα παραπανω, και οχι γιατι, αυτο ειναι αυτονοητο,αλλα αν συζητησε για την τακτικη, πώς θα προσεγγισει τον Ηρακληδεα,αν αυτη η αναλυση προηγηθηκε....δεν ξερω, κατι με ενοχλει σε ολο αυτο.
Τί μου αρεσει.
Η εισαγωγη, το logo ειναι τελειο.
Οι σκοποι, επισης.
Αλλα....τελικα πιστευω οτι οοολα μαζι, ειναι λιγα.Ναι ειναι λιγα.
Την ολη προσεγγιση οπως εχω γραψει πολυυυ παλιοτερα, την θεωρω εντελως λαθος.
Δηλαδη.


Γινεται λογος πολυς μπλα μπλα μπλα ....και στο τελος μου αφηνει τη γευση οτι οοολος αυτος ο προλογος γινεται για να..δικαιολογησουμε το 50αρικο.
Ισως να κανω λαθος, δεν ξερω αλλα εμενα αυτην την επιγευση mου αφησε.
Και δεν μου αρεσε.
Γινεται αναφορα για την εκπτωση  στο βιβλιαρακι...ασε με ρε φιλε....


Απο την αλλη.
Τί πιστευω οτι επρεπε να γινει.
Οπως εχω πει, η προσπαθεια που χρειαζεται τωρα ο Ηρακλης ΔΕΝ ειναι να βρεθουν μελη.Η μαλλον, να βρεθουν μελη αλλα ΜΕ ΑΛΛΟ ΔΡΟΜΟ.
Δηλαδη.
Η βασικη καμπανια επρεπε να ειναι με το βασικο οπως μπηκε αλλα πρωτος στοχος, Η ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΤΩΝ ΗΡΑΚΛΗΔΕΩΝ και η συνεννωση τους παλι μετα απο καιρο.Ξερετε, μετα απο τοσα χρονια τα παιδια μας ηταν νιανιαρα και τωρα ειναι εφηβοι! Να φερουμε τα Ηρακλακια κοντα στον Ηρακλη.ΟΧΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΡΕ.....ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ, ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ...
Εγω θα εδινα ΔΩΡΕΑΝ καρτελες φιλαθλου σε ολους οσους εκαναν ηλεκτρονικη εγγραφη.
ΔΩΡΕΑΝ !!!
Και σε οσους ειχαν οικονομικη συμμετοχη, θα φροντιζα αυτη να τους βγαινει δωρεαν! με εκπτωσεις μεσω των εισιτηριων και εκπτωσεων στη μπουτικ.ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ.


ΚΟΙΝΩΣ win to win συμφωνια!!


Τι θα καταφερνα ετσι.
Την αληθινη οπαδικη αναγεννηση 
Ή τουλαχιστον η πολυ σωστοτερη προσεγγιση στο θεμα.
Πρωτα προσεγγιζεις τον παλιο "σκοτωμενο" Ηρακληδεα, τον νεο Ηρακληδεα να ερθει κοντα, και απο τους πολλους, θα τσιμπησουν και οι "τρελοι"...
Οπαδιλικι επι πληρωμη ειναι δοκιμασμενο-καταδικασμενο
Αυτη ειναι η αποψη μου.
Και, περα απο μπλα μπλα και ιστοριες για αγριους, ειναι ποολλυ βασικο το θεμα.
Θεωρω οτι ολοι πρεπει να τοποθετηθουν.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4962
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Αρέσει στους χρήστες lll και dimitris08

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από lll 3/4/2021, 01:15

Δεν ξέρω αν είναι το πενηνταρικο που μπορεί να φρενάρει κάποιον να ασχοληθεί ή η χρόνια απογοήτευση των τελευταίων χρόνων από το σύλλογο.Αν προσθέσεις και την απαισιοδοξία της τελευταίας δεκαετίας από αυτά που συμβαίνουν στη καθημερινότητα μας(οικονομική κρίση,ΔΝΤ,κορονοιος)τότε εύκολα βγαίνει ένα κοκτέιλ πικρό που κανείς δεν θέλει να πιεί.Αν συνυπολογίσουμε ότι μετά την γενοκτονία οπαδών των τελευταίων ετών ,έχουμε μείνει κάτι σαρανταρηδες και βάλε με τις ανάλογες υποχρεώσεις να τρέχουν ,δεν βλέπω πως θα αποφασίσει κάποιος να ξοδέψει χρήμα και προπάντων χρόνο για κάτι που μας πικράινει συνεχώς την τελευταία δεκαετία.
Το βασικότερο όλων όμως για εμένα  είναι ότι δεν υπάρχει κάποιος να μας εμπνεύσει έτσι ώστε να πειστούμε ότι αξίζει να ξοδευτουμε (χρόνο και χρήμα) και να παλέψουμε για μια νέα αρχή.Και όπως είπες σωστά bezyr και συμφωνώ απόλυτα ,το πενηνταρικο που ζητάνε δεν χτυπάει καλά.
Όταν θες να πείσεις για κάτι καινούργιο πρέπει να το κάνεις γοητευτικό... μάζεψε ότι σου έχει απομείνει από τα αποκαιδια που λέγεται Ηρακλής και δείξε ότι ξεκινάει κάτι πράγματικα καινούργιο και συμπαγές.Φτιαξε μου τη γαμημενη ψυχολογία μου και ανέβασε με.Να παρακαλαω εγώ να σου δώσω το πενηνταρικο και να είμαι μέλος και όχι εσύ εμένα.. Εγώ προσωπικά ξενερώνω να δω τους ίδιους και να σκέφτομαι στο πίσω μέρος του μυαλού μου για το τι θα γίνει με τους Αμπελόκηπους και το Δρακόπουλο ,τι θα συμβεί με τις συνελεύσεις παρωδίες που λίγο πολύ όλοι ζησαμε...και από πάνω να σου δώσω και το πενηνταρικο .
Και πραγματικά δεν είναι το πενηνταρικο ... είναι όλα τα άλλα τα χιλιο ειδωμενα που απλά το πενηνταρικο έρχεται ως κερασάκι στην τούρτα .Και αυτομάτως μου βγαίνει η ατάκα από το ανέκδοτο...άντε και εσύ κι ο γρύλος σου!

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Αρέσει στον χρήστη Bezyr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από dimitris08 3/4/2021, 01:52

Συμφωνώ απόλυτα.

Καταλαβαίνω το κίνητρο των ανθρώπων που τρέχουν αυτή την προσπάθεια, αλλά όλοι ξέρουμε ότι δεν θα αλλάξει κάτι με 2-3 συνδρομές. Φέρτε πίσω τον κόσμο, κάντε τον να ασχοληθεί ξανά με την καθημερινότητα του συλλόγου, να συνειδητοποιήσει ότι υπάρχει (αγωνιστικό κυρίως) μέλλον και θα έρθουν και οι εγγραφές. Έτσι κι αλλιώς δεν υπάρχει σύλλογος στην ελλάδα που να κάνει συνέλευση με πάνω από 50 άτομα.

Επίσης, όσον αφορά το κάλεσμα για εγγραφές, θεωρώ πολύ σημαντικό να επικοινωνηθεί στον κόσμο (στα μέτρα του τι είναι ανακοινώσιμο και τι πρέπει να ειπωθεί) τι περιλαμβάνει η μεταφορά του ΓΣ στον ΝΓΣ. Είναι κάτι μόνιμο; Ξεχνάμε τον παλιό ΓΣ; Τα τμήματα πως επηρεάζονται; Τι κίνδυνοι μπορεί να προκύψουν;

Υγ. Γενικά ένα από τα θέματα που υστερεί ο σύλλογος μέσα στην κατηφόρα της τελευταίας δεκαετίας, είναι και η παρουσία στο internet. Χρειάζεται να υπάρξει μια μακροπρόθεσμη προσπάθεια να φτιαχτεί ένα σταθερό σημείο αναφοράς, με σαιτ που να αντανακλούν την ταυτότητα του συλλόγου και να περιέχουν όλη την απαραίτητη πληροφορία. Τα social media δεν αρκούν όταν δεν έχεις ούτε τα βασικά.
Κατά καιρούς, γίνονται αξιόλογες προσπάθειες όπως το νέο σήμα του ερασιτέχνη, ή η συγκεκριμένη καμπάνια στο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] αλλά θα πρέπει αντί για μεμονωμένες ενέργειες, να ακολουθήσουν όλες μια ενιαία πολιτική marketing για να υπάρχει ομοιομορφία και μέγιστο αποτέλεσμα.

dimitris08

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2021

Αρέσει στον χρήστη Bezyr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Teoscooter 4/4/2021, 22:04

Πρέπει να γίνουν πολλά για να μαζευτούμε κοντά στην ομάδα. Λέω να γραφτώ, σιγά σιγά θα το μαζέψω το ποσό. Κι εμένα δε μου κολλάει κάτι, θέλω να είναι κάτι θετικό κι όχι ένας πόλος εναντίων του ενός ή του άλλου.
Teoscooter
Teoscooter

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2021

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 4/4/2021, 22:53

Κ εγώ σιγά σιγά θα γραφτώ, δεν βιάζομαι, δεν υπάρχει και κάτι να με κάνει να βιαστώ αλλά κακά τα ψέμματα έχουμε ένα ομαδικό αθλημα σε επαγγελματική κατηγορία και αυτό δεν βοηθάει.

Ίσως έρθει η αναθερμανση αν βρεθεί λύση στην μπάλα.
Ίσως ενεργοποιηθεί λίγος κοσμος παραπάνω

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Αρέσει στον χρήστη Hurricane

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Teoscooter 7/4/2021, 20:02

Μετά κι απο αυτές τις δημοσκοπήσεις , νταξει στον επόμενο μισθό, φουλ για εγγραφή. Πήγα να το κάνω ηλεκτρονικά κι είδα πως πρέπει να σε προτείνει κάποιος, ισχύει?
Όσο αναφορά το μάρκετινγκ και τα λοιπά νομίζω πως πρέπει, να ενισχύσουμε τη σχέση μας με το ΑΠΘ και το ΠαΜακ, πχ στα παιδιά στις εστίες καλύτερες τιμές ή και κάποια προνόμια, το ίδιο και στους με ανταλλαγή φοιτητές, Εράσμους κτλ. Να ξαναβρούμε τη σχέση μας με τον οργανισμό του παπαφειου, να προσεγγίσουμε άλλες εθνικότητες που ζουν στην πόλη , και τις γειτονιές μας πχ σαράντα εκκλησιές, άνω Πόλη, τριανδρία .
Όσο αναφορά το διαδίκτυο είμαστε αιώνες πίσω, αυτό που σκεφτόμουν ήταν η διοργάνωση αγώνων esports ακόμα κι δημιουργία ομάδων στις εγκαταστάσεις.
Γενικά αν και χρειαζόμαστε να έχουμε ομάδες στις επαγγελματικές κατηγορίες, πιο βασικό για μένα είναι ο νέος ΓΣ να δώσει όραμα και πνοή στις ακαδημίες μας ακόμα και τώρα.
Teoscooter
Teoscooter

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2021

Αρέσει στον χρήστη Bezyr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από dimitris08 13/4/2021, 23:09

Μπορεί όλοι να ασχολούνται με την μπάλα (και λογικό), αλλά προσωπικά ελπίζω τώρα που έφυγε το εμπόδιο των χρεών και του μπλοκαρισμένου ΑΦΜ να ξαναζωντανέψουν ορισμένα τμήματα του ερασιτέχνη που είχαν διαλυθεί λόγω της κατάστασης στον ΓΣ.

Πιο πρόσφατη θυμάμαι την περίπτωση του πινγκ πονγκ που είχε φτάσει να κάνει πρωταθλητισμό 3-4 χρόνια πριν και διαλύθηκε μέσα σε μια νύχτα.

Μακάρι η νέα διοίκηση να καταφέρει να δυναμώσει τα ερασιτεχνικά τμήματα που φυτοζωούσαν λόγω χρεών και να τα δούμε να πρωταγωνιστούν ξανά. Ειδικά τμήματα που είχαν τους αθλητές και τα άτομα να τα τρέχουν, αλλά τα εμπόδιζε η άρρωστη κατάσταση της τελευταίας 15ετίας.

Στη φάση που είμαστε κάθε επιτυχία είναι καλοδεχούμενη, απ' όπου κι αν προέρχεται..

dimitris08

Αριθμός μηνυμάτων : 526
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2021

Αρέσει στον χρήστη Bezyr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από kostakis 15/4/2021, 20:11

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Καράογλου: «Του χρόνου ο Ηρακλής θα αγωνίζεται στη Super League 2»

 Ο βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Θόδωρος Καράογλου, εξέφρασε την αισιοδοξία του ότι η επόμενη χρονιά θα βρει τον Ηρακλή στη Super League 2 και παράλληλα ανέφερε ότι γνωρίζει και ανθρώπους που ενδιαφέρονται να επενδύσουν στην ομάδα.

Ο κ.Καράογλου εμφανίστηκε βέβαιος ότι ο Γηραιός θα αγωνίζεται από του χρόνου σε επαγγελματική κατηγορία και μεταξύ άλλων ανέφερε ότι ήδη υπάρχει ενδιαφέρον για την ομάδα, σε επίπεδο επενδυτή.

Μεταξύ άλλων δήλωσε στην TV100:

«Κάναμε μια μεγάλη προσπάθεια εδώ και 1,5 χρόνο ξεκινώντας από τον πρωθυπουργό της χώρας, Κυριάκο Μητσοτάκη και στη συνέχεια προς όλους τους υπουργούς και κερδίσαμε ένα σημαντικό πρόβλημα προς όφελος του Ερασιτέχνη Ηρακλή που είναι η μητέρα του συλλόγου. Ιδρύσαμε ένα νέο σωματείο με την ονομασία Νέος Γυμναστικός Σύλλογος Ηρακλής και μεταβιβάστηκαν εκεί όλα τα περιουσιακά του στοιχεία και όλα τα τμήματα και άρα θα μπορέσει να συνεχίσει την λειτουργία του που δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο, έχει άλλα 17 τμήματα από πίσω του.

Για το ποδόσφαιρο υπάρχουν διάφορα ζητήματα και σήμερα ήμουν στα γραφεία του ΓΣ και είχα συζήτηση με τον πρόεδρό του και επεξεργαζόμαστε λύσεις ώστε ο ποδοσφαιρικός Ηρακλής που έχει χιλιάδες κόσμο σε όλη την Ελλάδα να επιστρέψει εκεί που του αρμόζει. Εξετάζουμε όλα τα ενδεχόμενα και να είστε βέβαιος ότι του χρόνου ο Ηρακλής θα αγωνίζεται σε επαγγελματική κατηγορία, δηλαδή στη Σούπερ Λιγκ 2 με την προοπτική ότι θα έρθει ένας επενδυτής για να επανέλθει ο Ηρακλής στα μεγάλα σαλόνια. Μία ομάδα όταν βρίσκεται σε ερασιτεχνική κατηγορία πιο δύσκολα προσελκύει επενδυτή. Όταν είσαι σε επαγγελματική, τα πράγματα είναι διαφορετικά. Ήδη ξέρω 1-2 ανθρώπους που ενδιαφέρονται κι όλα αυτά τα χειρίζεται ο πρόεδρος του ΓΣ Ηρακλής. Είμαι πολύ αισιόδοξος ότι τελικά οι συμφωνίες που υπάρχουν θα ευοδωθούν και όλα θα οδηγήσουν τον Ηρακλή σε επαγγελματική κατηγορία».

kostakis

Αριθμός μηνυμάτων : 383
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 15/4/2021, 20:23

Σωστή η προσέγγιση του Καραογλου, να συνομιλεί με τον ΓΣ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από kostakis 15/4/2021, 20:39

Πολύ σίγουρος μου φαίνεται ο Καράογλου για νέο επενδυτή.
Για να δούμε. Προφανώς ήδη γίνονται συζητήσεις.

kostakis

Αριθμός μηνυμάτων : 383
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 15/4/2021, 20:54

Δεν γνωρίζω κάτι φιλε μου, όμως ο τρόπος που λειτουργεί (δηλαδή να επικοινωνεί με τον ΓΣ) νομίζω είναι ο σωστός και μου αρέσει προσωπικά.

Θα έγραφα και παραπάνω αλλά θα έχουμε πάλι παρεξηγήσεις εδω

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από kostakis 15/4/2021, 20:57

teo έγραψε:Δεν γνωρίζω κάτι φιλε μου, όμως ο τρόπος που λειτουργεί (δηλαδή να επικοινωνεί με τον ΓΣ) νομίζω είναι ο σωστός και μου αρέσει προσωπικά.

Θα έγραφα και παραπάνω αλλά θα έχουμε πάλι παρεξηγήσεις εδω

 Δρακόπουλος ή Θάνατος lol!

kostakis

Αριθμός μηνυμάτων : 383
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 15/4/2021, 20:59

Ε τώρα με τσιγκλάς..
Δεν είναι άδειασμα αυτό;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από kostakis 15/4/2021, 21:07

teo έγραψε:Ε τώρα με τσιγκλάς..
Δεν είναι άδειασμα αυτό;
Προφανώς και είναι άδειασμα. Απλά ελπίζω να μην μοιράζει σανό ο Καράογλου κι όντως να υπάρχουν 1-2 σοβαροί άνθρωποι να αναλάβουν.

kostakis

Αριθμός μηνυμάτων : 383
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 15/4/2021, 21:20

Μέχρι στιγμής βοηθησε έμπρακτα σε συνεργασία με τον ΓΣ.
Πάμε και σε προεκλογική περίοδο οπότε δε νομίζω να είναι κούφια λόγια (το εύχομαι πραγματικά).

Και επειδή βρισκόμαστε προεκλογικά, είναι ευκαιρία να διευθετηθεί κάθε πολεοδομικο θέμα υπάρχει (αν υπάρχει) στα οικόπεδα μας.

Ακόμα και σανο να μοιράζει, το τρώω γιατί έδωσαν όλοι μαζί λύση σε μεγαλύτερο πρόβλημα.
*από τον ΓΣ μην περιμένει κανείς να μιλήσει κανένας για κανένα θέμα, αν δεν θεωρείται τελειωμένο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από kostakis 15/4/2021, 21:25

Μακάρι. Όλοι αυτό θέλουμε. Να βρεθεί μια βιώσιμη λύση.

kostakis

Αριθμός μηνυμάτων : 383
Ημερομηνία εγγραφής : 14/12/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 15/4/2021, 21:28

kostakis έγραψε:Μακάρι. Όλοι αυτό θέλουμε. Να βρεθεί μια βιώσιμη λύση.
Φυσικά ρε φίλε ποιος δεν το θέλει.
Ίσως μας κάτσει η τύχη, όπως με τα χρέη του ΓΣ, σ αυτό ελπίζω

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από iraklis_athens 15/4/2021, 21:54

Και οι αμπελοκηποι ;;

Μήπως θα πάρουμε αυτή την ομάδα τελικά ;

Αν όχι , τι συνεχίζουν και κάνουν μεταγραφές κλπ κλπ

iraklis_athens

Αριθμός μηνυμάτων : 449
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 15/4/2021, 22:06

Δεν ξέρω αν είναι οι αμπελόκηποι παιδιά, ίσως είναι και αυτοί, με παρέμβαση με άλλα, νέα δεδομένα ίσως.

Το θέμα είναι ότι υπάρχει κίνηση, χωρίς να διαδίδονται φήμες.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Αρέσει στον χρήστη Hurricane

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Big bad wolf 15/4/2021, 22:59

Έξω από το γήπεδο (γύρω στο 2180...) πρέπει να υπάρχει ένα τεράστιο άγαλμα του Καραογλου. Το τι έχει κάνει για το σύλλογο και δεν το ξέρει κανένας δεν μπορείτε να το φανταστείτε.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1349
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Αρέσει στον χρήστη Teoscooter

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από teo 15/4/2021, 23:50

Μακαρι να μεσολαβήσει να βρεθεί ένας κανονικός επενδυτής και δεν χρειάζεται να είναι γεμιστανας.
Τομ Παπαδοπουλος και Καναδός να μην είναι.

Πάντως και εκ του αποτελέσματος, συνεργάστηκαν πολλοί άνθρωποι (απ ότι φαίνεται) για να λυθεί το θέμα των χρεών και ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει λένε, περιμένουμε επενδυτή

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από Coleman10 16/4/2021, 00:08

Πάντως ο Καραογλου σε μια αποστροφή του λόγου μίλησε για συμφωνίες που υπάρχουν.. Επομένως έχουν γίνει συζητήσεις και υπάρχει κάποιο πλάνο, ελπίζω δηλαδή να είναι έτσι.
Coleman10
Coleman10

Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από AntiGrinias 16/4/2021, 08:24

Coleman10 έγραψε:Πάντως ο Καραογλου σε μια αποστροφή του λόγου μίλησε για συμφωνίες που υπάρχουν.. Επομένως έχουν γίνει συζητήσεις και υπάρχει κάποιο πλάνο, ελπίζω δηλαδή να είναι έτσι.
την αποψη μου την είπα απο την αρχή, σίγουρα υπάρχει πλάνο και υποψήφιοι, αν αυτο/οι παιξει/ουν ρόλο ως προς την ανάπτυξη ή καταστροφή ή win-win η ιστορία θα δειξει.  

Και αυτο γιατί, εκεί που το κράτος-πολιτεία είχε πλάνο υφαρπαγής των οικοπέδων λογω υποφαινόμενων χρεών που δημιούργησαν στοχευμένα.. και ενώ σε είχε πιασμένο απο τα @@ έτοιμοι να σε κατασπαράξουν εξυπηρετώντας ανάγκες υπερταμίου σε σύνδεση με ολιγαρχών, ψηφίζοντας κάποιο αποκλειστικό για εμάς νομοσχεδιο....να αρκείται απλως σε κάποια δικαστήρια που νικήθηκαν απο τον ΓΣ με μάλιστα ανθρώπους προσωρινής διοίκησης περιορισμένης ευθύνης..συνεχίζει να βγάζει πολλά ερωτήματα....

Για εμένα "το πάνε από διαφορετική οδό"

τώρα μετά από χρόνιες ζυμώσεις (που δεν κατεβαίνουν αυτές οι πληροφορίες κάτω),  αν τελικά βρεθούμε να πάρουμε το μερίδιο που μας αξίζει φέρνοντας πραγματική ανάπτυξη στον σύλλογο σε όλα τα επίπεδα, η ιστορία θα δείξει..    

μέχρι τότε το καλάθι μου είναι εξαιρετικά μικρό για το project Νέος ΓΣ

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1869
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Αρέσει στον χρήστη Hurricane

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ - Σελίδα 16 Empty Απ: ΝΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ

Δημοσίευση από lll 16/4/2021, 09:31

Μόνο στην πολιτική βούληση πιστεύω.Το δυστύχημα είναι ότι άλλος πολιτικός πλην του Καραογλου δεν υπάρχει Ηρακλείδεας (δεν θα ξεχάσω ποτέ την μπούκα στο γήπεδο).Ότι γίνει με αυτόν.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 16 από 21 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης