FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

+5
teo
xibalba
κατακρεουργημενος
Bezyr
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

1.Η ΕΠΟ και η ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ λογω εξυπηρετησης συγκεκριμενων συμφεροντων.
 
2.Ατομα μεσα απο την ΕΠΟ ή την Σ.Λιγκα για συγκεκριμενους λογους
 
3.Ορισμενοι διοικουντες μας λογω των χρεων
 
4. Ο Μυτιληναιος ή ο Ρεμος για ιδιους ή αναξαρτητους λογους.
 
5.Συγκεκριμενος πολιτικος χωρος.
 
6.Οικονομικοι παραγοντες σε συνδυασμο με ενα απο τα ανωτερω για την περιουσια μας
 
7. Η πολιτεια λογω των οργανωμενων μας.
 
8. Το συστημα πισω απο το στοιχημα γιατι απεχουμε.
 
9.Κανενας.Απλα μας βρηκαν αδυναμους και μας τρυπανε λογω των λαθων μας
 
10.Δεν ξερω, ολα ειναι πιθανα-αλλος λογος (αναφορα του)
 
 
 
Επισκόπηση αποτελεσμάτων

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από Bezyr 7/7/2011, 20:57

Ο τιτλος τα λεει ολα.Μετα απο τοσους μηνες, που καταληγουμε?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 7/7/2011, 21:02

εγω κατεληξα στο 9
οτι ειμασταν τοσο λιγοι! που μας ειχαν του κλωτσου και του μπατσου!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από 3φ 7/7/2011, 21:39

Για τον πουτσο ειμαστε,αλλα τελοσπαντων.

Μια ζωη μας φταινε οι αλλοι...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από xibalba 8/7/2011, 11:07

Ενας συνδιασμος των 2,3,4,6,9

Και εξηγω. Σιγουρα μας βρηκαν αδυναμους. Ανυπαρξια διοικητικη, αδιαφορια και μη συμμετοχη στα κεντρα διοικησης και αποφασεων του ποδοσφαιρου κλπ και μας πηδανε και καλα κανουν. Αυτο ειναι το επαγγελματικο ποδοσφαιρο. Φυσικα για αυτο ευθυνονται οι μεγαλομετοχοι που μας οδηγησαν εδω και τα χαρτινα ανθρωπακια που μας διοικησαν τα τελευταια χρονια.

Σημερα ακουσα στο μετροπολις για μια συγκεντρωση που παλι καποια δικα μας παιδια θα δωσουν λυσεις. Δλδ γ@μησανε το συλλογο τα δικα μας παιδια και τωρα θα βρεθουν οι ανυπαρκτοι παραγοντες, τωρα που η ομαδα διαλυθηκε, να το παιξουν σωτηρες. Θα συνεχιστει ο αγωνας λεει για δικαιωση και θα αναλαβουν δικα μας παιδια. Οτι και περσι. Καπποια στιγμη θα πεσουμε δλδ αγωνιστικα. Με τι λ7 θα κρατηθει ο Ηρακλης στην α ή την β ρε κοριτσια? Ρε δε πατε να...

Μετα απο αυτο ειμαι σιγουρος οτι ολα ειναι κατευθυνομενα και εξυπηρετουν συγκεκριμενους στοχους καποιων διοικουντων. Η θεση ειναι γλυκια και ο Ηρακλης για καποιους παιχνιδι. Αν βαλουμε στην εξισωση τα οικοπεδα εδεσε το γλυκο.

xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από Bezyr 8/7/2011, 11:37

Εκτος απο την επιλογη περι των οργανωμενων εμενα να πω την αληθεια ολα μου φαινονται πιθανα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από Επισκέπτης 8/7/2011, 14:00

Συμφωνώ με Βεζύρη.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από 3φ 8/7/2011, 14:38

Ενας συνδιασμος ανικανοτητας και κυνηγητου? Τωρα που το λες δεν μου φαινετια και παραξενο...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από teo 8/7/2011, 19:51

2, 3, 4, 6 πιστευω σιγουρα.
ειδικα το 2 δηλαδη πιλαβομποροβηλοι ειναι στανταρ και το δινω 1.05 Cool

''Η πολιτεια λογω των οργανωμενων μας''. η πολιτεια τα εχει βαλει με τους ιδιους τους οργανωμενους.

''Κανενας.Απλα μας βρηκαν αδυναμους και μας τρυπανε λογω των λαθων μας''.Συμφωνω αν σβησουμε το κανενας.
Μας βρηκαν μποσκους πιστευω...
Αμα βαλεις και το 6 δηλαδη την περιουσια....

Αλλα το χειροτερο ειναι οτι εχουν το ''πατημα'' για να σε κυνηγησουν..
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από 3φ 8/7/2011, 19:57

Η μαλακια εγινε απο τα 'αδερφια' που ηταν στην διοικηση. Σε καθε αλλη περιπτωση θα ειχαν φαει το ξυλο της ζωης τους και θα ειχαν αλλαξει πολη. Τωρα ο ενας ειναι κρυμενος και ο αλλος εξακολουθει να ειναι λαλιστος.

Επιμενω παντως οτι η μεγαλυτερη μαλακια ειναι η δικια μας η ανικανοτητα και ο φοβος να βγει καποιος μπροστα και να παιξει ξυλο. Εχουν μαθει ολοι τους στην μασα και στην πιπα και σε καμια ανακοινωση κολαφος οταν καιγεται ο κωλος τους να φανε καμια καρπαζια...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από portorikanos 8/7/2011, 22:49

το 8 μου φαινεται πιο πιθανο.
το μονο που δε κολλαει ειναι αυτο για τον βαγγελα που ακουστηκε, που πληρωσε παικτες μας να δηλωσουν στην επο απληρωτοι.

portorikanos

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από jotake10 8/7/2011, 22:55

μετα τους διαλογους που ακουσαμε

ψηφισα τον μυτιληναιο και περιμενα μεγαλυτερο ποσοστο σε αυτη την οπσιον

εννοειται ομως οτι ολα αυτα προυποθετουν οτι ειμαστε για τον που..ο!!!

jotake10

Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από lyssos 9/7/2011, 13:04

εγω ειμαι σιγουρος για το 4!
lyssos
lyssos

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από Bezyr 7/9/2011, 21:30

Σε προσφατη συνεντευξη του ο Γιωργος Ορφανος ειπε:

«οι υπόλοιπες ομάδες φοβούνται να αντιδράσουν γιατί φοβούνται αυτούς που ελέγχουν την Ε.Π.Ο.. Εδώ και χρόνια είναι ίδιοι αυτοί που ελέγχουν την Ε.Π.Ο. Ο Πιλάβιος είναι ο φαινόμενος επικεφαλής. Αυτοί που ελέγχανε και τον Γκαγκάτση ελέγχουνε και τώρα. Δεν θέλω να πω ονόματα. Σε αυτή τη φάση δεν θέλω να πω τίποτε παραπάνω. Είναι το ίδιο καθεστώς που με έβλαψε και πολιτικά και μία από τις αιτίες που αποχώρησα».

Ερωτηση
Ρε συ Γιωργο ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ?
Ρε συ ο κοσμος εχει κανει το σκατο παξιμαδι και δεν μας λες ποιοι ειναι απο πισω?
Αντε ρε συ και σε πιστευα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από sakoulas74 8/9/2011, 05:10

Τον πιστευες;;!;;!;
Βεζυρη μου, σε ειχα για πιο εξυπνο. Πολιτικος και ξαφνικα δειχνει ενδιαφερον; Εκει που δεν υπηρχε πουθενα στον χαρτη για τουλαχιστον 3 μηνες; Μααααλισταααα...

ΥΓ. Αν δειτε καμια ξαφνικη παραιτηση εντος 10ημερου-15ημερου απο σοβαρο ατομο μεσα στην επο, μην σας φανει περιεργο...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από 3φ 8/9/2011, 13:15

Ελα ρε φιλε τωρα... Πλακα μας κανεις?...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από sakoulas74 9/9/2011, 05:55

Αγερα, δεν το γραφω στη τυχη, κατι πηρε το αυτακι μου.
Εχω κοριους μεσα στην επο... afro

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι? Empty Απ: Τελικα μας κυνηγουν, και αν ναι ποιος και γιατι?

Δημοσίευση από 3φ 9/9/2011, 22:51

Αγαπητε,το σχολιο πηγαινε στον Ορφανο Smile
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης