FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

..EURO 2012..

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 11/6/2012, 23:38

Αυριο ελπιζω να το παρουμε το παιχνιδακι
Ο Σαμαρας κλειδι μπροστα.Πολυ την εχει δει.
Με τον τραυματισμο του Παπαδοπουλου εχουμε ενα προβλημα, αλλα ο Πορτογαλος θα την βρει την λυση.Απλα δυστηχως δεν εχει αντιδοτο στην τιμωρια,(αδικη 100%) του παικταρα που ακουει στο ονομα Παπασταθοπουλος.
Απο Νινη προτιμω Φετφατζιδη.Και ο Σαλπι απαραιτητος λογω ψυχης.
Πολυ κρισιμο ματς το αυριανο.
Σημερα τα Γαλλακια προσπαθησαν να παιξουν μια βερσιον ποδοσφαιρου αλλα Μπαρτσα με πολλες κοντινες πασες.Απλα τους λειπουν Τσαβι Ινιεστα.
Παρ ολ αυτα μου αρεσαν πιο πολυ απο τους Αγγλους.Αυτοι οσο πανε και γυριζουν πιο πισω.Οι Γαλλοι πιστευω ανετα θα προκριθουν.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από teo 11/6/2012, 23:48

σημερα δυστυχως δεν μπορεσα να δω καποιο ματσακι. ειδα ομως την δανια που εστειλε κουβα πολυ κοσμο μαλλον.
τωρα για την εθνικη, οσο τα μπραβο τα μαζευει ο ψηλος σισσε εγω δεν την υποστηριζω και ας ακουγεται και λιγο ασχημο.
καραγκουνης και σαμαρας παιζον με βισμα στανταρ. ειδικα ο σαμαρας ειναι ανυπαρκτος.

ο βελλιος γιατι δεν ειναι στην αποστολη?
ειναι ακομα στην ομαδα νεων?

ειναι δυνατον να μην πηρε στην αποστολη τον χιωτη?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 12/6/2012, 21:25

Τραγικη εθνικη, τραγικοι παικτες, τραγικος προπονητης.
Παρακαλω τους Ρωσσους να μας ριξουν 4αρα για να λαβει τελος το παραμυθι με την εθνικη επιτελους.
Ολοι, τα καταφερνουν ή οχι, προσπαθουν να παιξουν μπαλα. Εμεις οχι.
Λοιπον, ελπιζαμε σημερα οτι το χθεσινο πρωτο ημιχρονο ηταν παρενθεση, αλλα σημερα ΕΥΤΥΧΩΣ ο μυρωδιας ο Τσεχος ο κοουτς εκανε μαλακιες και δεν μας διεσυραν.
Παλι περιπατητες, παλι το ιδιο αποκρουστικο ποδοσφαιρο.
Λοιπον, μεθαυριο χοντρη πιπα,οχι τιποτε αλλο, να φυγει και το αφεντικο, ο καραγκιοζοΠιλαβιος ντε...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από teo 12/6/2012, 21:35

ειδα τον αγωνα απο το 60 και μετα. δεν περιμενα να δω και πολλα πολλα βεβαια αφου φταινε ορισμενοι παιχτες που δεν τραβαει η ομαδα αλλα πανω απ ολα αυτο το ελληνικο συστημα που παιζουν. δεν περιμενα κιολας να αρπαξη η ομαδα 2 τεμαχια στα γρηγορα.

ομως με μπαλιες 30 και 40 μετρα δεν πας πουθενα. και απο το λιγο που ειδα παντα νομιζω οτι ο φορτουνης δεν επρεπε να βγει ουτε και ο σαμαρας να παιξει 90 λεπτα.
το παιδι φαινεται δεν το χει, οχι απο αυτο τον αγωνα αλλα και απο αλλους πο εχω δει.

η Ρωσσια αν ειναι αδιαφορη δεν θα κυνηγησει το ματς τοσο πολυ αλλα και αυτος δεν ειναι λογος να συνεχιση η ομαδα να ειναι στην διοργανωση. αφου μπαλα δεν παιζουν.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 16/6/2012, 13:20

Οποιος γουσταρει αποψε να δουμε παρεουλα το ματσακι της εθνικης, ας πει να βρεθουμε να πιουμε καφεδακι να τα πουμε γενικως, και να γνωριστουμε κι ολας.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από teo 16/6/2012, 14:58

μακαρι να μπορουσα φιλε αλλα ειμαι λιγο μακρια.
θα τα πουμε απο κοντα ομως οταν ερθω ξανα σε λιγες μερες.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από teo 18/6/2012, 21:46

περασε τελικα η ελλαδα και παιζει με ην μερκελ τωρα...

τωρα αρχιζει το ισπανια - κροατια

στο web [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

οι φανελες τις κροατιας ειναι γ@ματες με τη σκακιερα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 22/6/2012, 19:20

Μακαρι ο καρπουζας σημερα να κανει την κινηση και να βαλει τον Φετφα μεσα.Κρινω απαραιτητο, να υπαρχουν οπωσδηποτε μεσα παικτες οπως ο Σαμαρας και ο μικρος που μπορουν να κρατησουν μπαλα στα ποδια, και με ατομικη ενεργεια να κανουν τη ζημια.Ιδιως αν στο β' ημιχρονο χανουμε, πιστευω θα τους δουμε για πρωτη φορα μεσα και τους δυο.
Δεν μπορεις να παιζεις 90 λεπτα αμυνα.Ουτε να εχεις 11 αμυντικογενεις παικτες.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από teo 22/6/2012, 20:12

σημερα κανω ανακωχη μονο και μονο γιατι ειναι η μερκελ στην μεση μη γελιεστε.
πως ηρθε ετσι η κληρωση ρε γ@μωτο..
ο φετφα εχει σουτ και με τα 2 ποδια και καλυτερα τρεξιματα απο τον σαμαρα.
εγω νομιζω οτι αδικειται που δεν παιζει.
τεσπα ταμπουρι 90 λεπτα δεν γινετε σε καμια περιπτωση και ελπιζω να παιξουν με την μπαλα κατω και οχι μονο γιομες.
κατα τα αλλα η γερμανια ειναι καλη ομαδα αλλα δεν ειναι και τοσο γρηγορη οποτε και αυτο ισως παιξει καποιο ρολο.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 23/6/2012, 00:44

Δυστηχως, και παρα τα οσα ακουμε και θα ακουσουμε απο τους αμπαλους περι μεγαλης επιτυχιας και μπλα μπλα μπλα και τ' αρχιδια του καραμπελα η αληθεια ειναι μια.
Ειμαστε μια τραγικη ομαδα με εναν τραγικο προπονητη ο οποιος διαδεχτηκε επισης εναν τραγικο προπονητη.
Και οι δυο ειναι προπονητες του αποτελεσματος.
Εκει ειναι ασσοι.
Στο να επιλεξουν ομως παικτες ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ειναι για το πεος.Στο να χτιζουν ομαδες για να παιζουν ποδοσφαιρο ειναι για το πεος.
Ας λουστουν τους Καραγκουνηδες και τους Κατσουρανηδες.
Εγω θα ειμαι με παιχτακια σαν τον Φετφατζιδη, τον καλο Νινη και οχι αυτο το παρταλι, τον καλο Σαμαρα και οχι αυτο το παρταλι που εκανε μονος του κουρσες 60 μετρων με την μπαλα, του Τοροσιδη της μπουκας,οχι του Τοροσιδη που ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΚΕΝΤΡΟ, του Παπαδοπουλακου, του Παπασταθοπουλου, και ολων των παιδιων που θελουν να παιζουν μπαλα και οχι αυτο το σουργελο που ειδαμε σε ΟΛΑ τα ματς του ΕΥΡΩ 12.
Ο καρπουζας επελεξε να ΜΗΝ παρει ΝΕΑ παικτακια οπως ο Αθανασιαδης και να παιξει με τους κολογερους Γκεκα Καραγκουνη Χαλκια και Κατσουρανη.
Το χειροτερο ολων ομως οτι Η ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟ ΠΩς ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ.Εκτος και αν ηθελε το τσουκου τσουκου και αν βρεξει κανα γκολ απο λαθος οπως με τη Ρωσια ολα οκ.
ΡΑΓΙΑΔΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ.
Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ του ραγια.Ολοι γελανε με την εικονα της εθνικης.Που ειναι ρε ο Χρηστακης ο Κωστης να ριξει κανα μπινελικι...
ΚΑΙ ΟΜΩΣ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.
Δεν μπορει ολοι οι νοτιοι να παιξουν καλη μπαλα και οχι ο ελληνας.
Απλα τρωτε στη μαπα μια ξεπερασμενη τακτικη που επειδη μας εδωσε καποτε μια απιστευτη επιτυχια, μας γαμαει την προοδο του ποδοσφαιρου μας.
Καποτε οι Γερμανοι επαιζαν το χειροτερο ποδοσφαιρο.Μονολιθικο, χωρις τεχνη, τιποτε.
Τα εβαλαν κατω, και μα με νατουραλιζε μα με δικους τους αλλαξαν εντελως την εικονα.
Η ελλαδα της λαμογιας, ειχε και αναλογο ποδοσφαιρο.Με πρωταθλημα της φουτσας,με δυο ομαδες πρωταγωνιστες για 70 χρονια δεν θα κανεις ΠΟΤΕ σοβαρη εθνικη.
Αποτελεσματα ποτε ποτε θα παιρνεις.Ποδοσφαιρο δεν θα παιζεις.
Αυτα δεν τα λεω με βαση το σημερινο αποτελεσμα.Τα λεω σε ολο το Γιουρο.Ειμαστε με τους Ιρλανδους οι χειροτερες ομαδες.Ελεος με το κατενατσιο ρε πουστη.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Knack 23/6/2012, 09:56

Πoσο μα ποσο δικηο εχεις γιατρε!!!
Δυστυχως αυτο το λαμογιο ο Γερμαναρας πηρε ενα γιουρο και κατεστρεψε αυτο που ηταν ελληνικο ποδοσφαιρο.
Ειλικρινα και σαν Ηρακληδεας δεν περιμενα ποτε να δω αυτον τον πονοματο που εβλεπα επι 5 χρονια ΚΑΙ στην ομαδα μου και πιστευω οτι εκτος απο την αδυναμια της ιδιας της ομαδας μου μεγαλο μεριδιο ευθυνης φερει και ο γκεσταμπιτης που ειχαμε για 9 χρονια θεο επειδη μας εφερε μια κωλοκουπα και ολοι οι προπονητες που ερχοντουσαν εδω τον μιμηθηκαν σαν πιθηκια.
Δυστυχως σε συνδυασμο και με τον οικονομικο μαρασμο το επαγγελματικο ποδοσφαιρο πεθανε.
Θα [ερασουν πολλα χρονια για να ξαναδουμε καλο ποδοσφαιρο και ποιοτικες ομαδες στην ελλαδα.
Και για να μην παρεξηγηθω ειμαι Ηρακληδεας παλαιας κοπης που γουσταρει η ομαδα μου να βαζει 4 γκολ σε καθε αγωνα και αυτος που ειναι καλυτερος απο μενα να πρεπει να βαλει 5 για να με κερδισει.
Ρεχαγκελισιο ποδοσφαιρο με "επαγγελματικες νικες" που εσκτασιαζουν οπαδους φυτα (βλ. μπαοκια) και κατι τυπους σαν το Ραπτοπουλο ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ.&-
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 23/6/2012, 10:04

@kNACK φιλε μου
ετσι ακτιβως ειναι.Ειμαστε οπως σωστα το ειπες, της παλιας κοπης, του ποδοσφαιρου σαν παιχνιδι που ελεγε και ο Διακογιαννης, οχι του ποδοσφαιρου ως αθλημα.
Ακουω απο το πρωι διαφορους, προπονητες, πρωην ποδοσφαιριστες, δημοσιογραφους, ολοι λενε οπως κι εμεις το κοντο τους και το μακρυ τους.
Οι περισσοτεροι λενε μπραβο στα παιδια κλπ κλπ.
Η κλασσικη αντιδραση του ελληνα που δεν βλεπει τις δυνατοτητες που εχει, αλλα ειναι ευχαριστημενος με την μετριοτητα.
Θυμηθειτε το, ευχομαι, μαζι με την παλια ελλαδα που ολοι ευχομαστε οτι τελειωσε, ευχομαι να βρεθουν και ανθρωποι του ποδοσφαιρου σαν τον Αλκετα στην λογικη και σαν τον Γιοβανοβιτς στο προγραμμα και στη δουλεια.
Συγκρινετε το ΑΠΟΕΛ και την μπαλα που επαιζε, την διακριση του, με την δικη μας διακριση, και θα καταλαβετε τι εννοω.
Δηλ οι Πορτογαλοι παιζουν μπαλαρα γιατι εχουν μεσα τον Ροναλντο? Τι εχουν αυτοι και παιζουν μπαλαρα?Κερατα?
Απλα, εχουν ανθρωπους που αγαπανε την μπαλα.Δεν εχουν Κατσουρανηδες, που μετα την νικη επι της Ρωσσιας, το μονο που βρηκε να πει ηταν,"ευχαριστουμε τον κ. Ιβαν Σαββιδη"!! Wink Wink
Ενταξει ρε μεγαλε, θα το παρεις το πριμ σου...
Και κατι τελευταιο, γιατι πολλα ειπαμε για την εθνικη.Οσα υποστηριζω, δεν θα μας εκαναν να κερδιζαμε την χθεσινη Γερμανια.Εχουμε πολλα ψωμια να φαμε για να βρεθουμε στο επιπεδο τους.Αυτοι θα βρουν τον μαστορα τους (ελπιζω) στους Ισπανους. Twisted Evil Twisted Evil
Εγω μιλαω για να σταματησουμε επιτελους το αντιποδοσφαιρο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από teo 23/6/2012, 15:04

η εθνικη ειναι 2 πραγματα.
ο καθρεπτης των συλλογων της χωρας και τον υποδομων τους και η προβολη παιχτων κτλ + ολα τα κομπλεξικα που εχει η εθνικη.
το οτι δεν εχουμε παιχτες σαν της γερμανιας και της ισπανιας ή της πορτογαλιας δεν φταιει ο προπονητης αλλα οι συλλογοι.
το οτι δεν παιζει ο χιωτης ή δεν ξεκιναει τον φετφα ή επιμενει με σαμαρα ειτε παιζει ειτε οχι ειναι κλασσικο κολλημα του προπονητη και οχι μονο πιστευω. μου θυμιζει τον ρεχαγκελ με τον χαριστεα.

το οτι η ομαδα παιζει με γιομες και δεν προσπαθει να παιξει να παιξει κανονικο ποδοσφαιρο οπως αυτο που παιζουν ολοι οι αλλοι ειναι θεμα προπονητη και κληρονομιας.
δεν γινετε να εχει μεσα τον γκεκα φορ και να τον ψαχνει με σεντρα ο κατσουρανης π.χ. απο το κεντρο. ελεος.
και γενικα με αυτο που βλεπω (οχι μονο με την γερμανια που επρεπε ο θεος να κλεισει τα ματια του για να κερδισουμε) δεν μ αρεσει γιατι δεν ειναι ποδοσφαιρο. μπορει επειδη ειναι πολυ αμυντικογενες, μπορει να φταιει κατι αλλο δεν ξερω αλλα δεν μ αρεσει Razz
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 25/6/2012, 19:34

Πιπετο χθες και τα αγγλακια.Αντε μια μια οι ομαδες φαντασματα να καθαριζουν Smile
Μου αρεσε που χθες για τους αγγλους τα δημοσιογραφακια της φουτσας βγαζανε χολη για το ποσο τραγικη ειναιη ομαδα τους.
Για ΜΑΣ ομως, τουμπεκι για το αντιποδοσφαιρο που παιζαμε.
Καλα που ηταν ο Χρηστακης ο Κωστης και ελεγε τα πραγματα με το ονομα τους.Και τοτε, με τους δικους μας, και τωρα, με τα αγγλακια
Χωρις να μπουρδολογει απλα ανεφερε τι ειδαμε.Τιποτε.
Εμαθα οτι γινεται γενικος αρχηγος στην ΑΕΚ.Εμεις τετοιες μπαλαδοφατσες γιατι δεν βρισκουμε?
Θα μου πεις τωρα, ΘΕΛΟΥΜΕ?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από xibalba 26/6/2012, 11:10

Εμενα παντως η Ιταλια μου αρεσε. Ασε που το ευχαριστιθηκα που πιπωσαν τα αγγλακια που μαζι με τους γερμανους κουβαλανε απιστευτο κομπλεξ με την Ελλαδα
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 28/6/2012, 13:56

Tι ειναι αυτος ο μαλακας ο νταλικιερης ο ΝΤΕΛ ΜΠΟΣΚΕ ρε σεις...
Ποσα καρατια μαλακας ειναι το ατομο?
Εχει 22 παικτρονια και μετα απο 200 παιχνιδια στη σαιζον περιμενει να ειναι φρεσκαδουρες τα πρωτα του βιολια?
Ουτε καν υποψια για λιγο ροτεισον?
Κουρασμενοι οι Ισπανοι, πολυ κουρασμενοι.
Πιασαν και σκατα παιχνιδι,λιγο ελλειψε να τους την κανει τη ζημια ο αχωνευτος(Ροναλντο)
Αποψε οι Γερμανοι μπορει να ειναι το φαβορι αλλα εγω βλεπω οτι οι Ιταλοι μπορουν την εκπληξη.Ψηφιζω Πιρλο και πονταρω στην αμυνα χωνι των Γερμανων.Αμα το ματς παει over οι Ιταλοι θα προκριθουν.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από teo 29/6/2012, 08:01

ενα ονομα θα πω...
μαριο μπαλοτελι.
ελπιζω στις επομενες μεταγραφες να ειναι στους 1ους στοχους μας Razz Razz Razz Razz

τεσπα και εγω περιμενα να κερδισει η ιταλια, πιο πολυ το ηθελα, δεν ηξερα αν γινοταν γιατι η γερμανια φαινεται/οταν δυνατη ομαδα.

οπως και να χει εκαναν 2 γκολ οι ιταλοι που μονο τυχαια δεν ηταν.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από Bezyr 2/7/2012, 16:25

Eχθες στεναχωρεθηκα για την Σκουαντρα Αζουρα.Oι Ισπανοι,οκ, μια κλαση επανω, αλλα μου την εδωσε που ο τελικος τελειωσε αδοξα για τους Ιταλους στο 62' και που οι μαλακες οι Ισπανοι προσπαθουσαν να διασυρουν τον αντιπαλο μεχρι το 90, αν και επαιζαν με 10 παικτες.
Τα Ιταλακια θα μου πεις μια χαρα τα καταφεραν μεχρι εδω που εφτασαν, αλλα πειτε μου ρε καρντασια,αυτος ο Ντι Ναταλε, ποτε θα κανει γκολ με την εθνικη? Του χρονου?
Μπορει το ματς να φανηκε περιπατος, αλλα αν γινοταν το 2-1 δεν θα ηταν ενας υγιεινος περιπατος ο τελικος.
Τεσπα, ραντεβου σε 4 χρονακια, να μαστε καλα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

..EURO 2012.. Empty Απ: ..EURO 2012..

Δημοσίευση από teo 2/7/2012, 17:09

εγω νομιζω οτι η ιταλια εχθες επρεπε να βαλει ενα γκολ. δεν επαιξε και τοσο ασχημα για να μασει ντορτια.
πιο πολυ οταν το σκορ ηταν 1-0 αν γινοταν 1-1 θα ειχε πιο πολυ ενδιαφερον.
ασχετο, ο πλατινι προτεινε νομιζω το επομενο euro να γινει σε διαφορες πολεις της ευρωπης.
αν οχι το επομενο καποιο μελλοντικα,δεν θυμαμαι ακριβως Cool
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης