FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Περι ασπρομαυρου γειτονα

+39
lll
uphercules
dimitris
Margasv10
AntiGrinias
Ιολαος
Κυανοχημικος
Big bad wolf
papin
Mirlas1908
dr. drake ramore
periplanomenos
Iraklaras07
mos
Knack
sakoulas74
teo
Bezyr
milano
Behind the curtain
luxus
bluedevil
Hood
tolaras10
Timetraveler
maglin
rafael nadal
natsinas75
tolisblue
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
κατακρεουργημενος
Γαλαζιος Ηρωας
DIMSAV
ΜΠΛΕ ΠΑΡΑΝΟΙΑ
Blue Overdose
xibalba
XristosG10
portorikanos
43 απαντήσεις

Σελίδα 14 από 25 Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 6/9/2015, 19:05

bluedevil έγραψε:Τότε θα συμφωνούμε  ότι στον Ηρακλή μεταγραφή παιχταρά που θα ανεβάσει αγωνιστικά επίπεδο την ομάδα ειναι ευπρόσδεκτη κ κάνει καλό σε όλα τα μέτωπα, πρωην παιχταράς χωρις προετοιμασία κ χωρίς όρεξη για μπάλα στον Ηρακλή δεν θα βοηθούσε ουτε βέβαια αγωνιστικά ούτε εξωαγωνιστικά (διαρκειας ενθουσιασμός κλπ).

μα φυσικα. ποτε δεν εννοησα να ερθει πρωιν παιχτης αρκει να εχει κανει καλη καριερα.

η διαφορα ειναι οτι τον βουλγαρο για το ελληνικο ποδοσφαιρο δεν τον θεωρω τελειωμενο.
περσι ο βουλγαρος απ οτι βλεπω ειχε πολλους αγωνες, γιατι να ξεχασε μπαλα φετος?

επισης οπως σε εμας περιμενουμε να δουμε ποτε θα στρωσουν οι μεταγραφες μας ετσι περιμενω να δω και εγω ποτε θα γινει αυτο στον τουρκο.
τους ειδα σε 2 παιχνιδια αν δεν κανω λαθος και μισο ημιχρονο με τα γιαννενα.
ασχετα με τα σκορ, αν αυτη ειναι μια ΜΗ δεμενη ομαδα, ειναι καλη. εχει γρηγορα ακρα με τριπλα, νομιζω η δεξια πλευρα εκανε πιο πολυ παιχνιδι, γενικα παιζουν πολυ με τα ακρα και αχιλλειος φτερνα τους ειναι τα μπακ που ειναι 3 και λογο ταχυτητας (μου φανηκαν αργοι) και λογο συστηματος θα φανε πολυ πεση αν δεν ειναι στα καλα της ολη η ομαδα.

με λιγα λογια με μπερμπατοφ εντος εδρας ειναι καλοι που πιεζουν αλλα στην κοντρα τους κανεις κηδεια πιστευω, οχι με περονε, αλλα με μπουλουτ-λουκινα-κυρια.

εγω εντος-εκτος εδρας θα τους εδινα χωρο να κανουν παιχνιδι, οχι λεοφορεια φυσικα μπροστα στο τερμα και θα χτυπουσα με 1-2 γρηγορους παιχτες σε αντεπιθεση σε καποια απ τις 2 πτερυγες.
γι αυτο εκραζα για το αριστερο εξτρεμ και μετα ελεγα να μπει ο μπουλουτ.
σκοπο φετος εχω την παραμονη και κανα 2 κηδειες να κανω στο καυτα να γουσταρω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Επισκέπτης 6/9/2015, 19:09

teo1908 έγραψε:υποτιμαω φιλε τον κοσμο που ενω καιγομασταν και ειμασταν 2.000 ατομα στο γηπεδο με νιονιο και επρεπε να δειξουμε παρουσια σοβαρη ολοι ηταν χαρταετο και παρατησαν την ομαδα.
αυτό δε το κατάλαβα, θέλεις να πεις οτι με νιώνιο είμασταν 2000 άτομα??

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 6/9/2015, 19:13

εχεις δικιο δεν το τοποθετησα χρονικα.
την χρονια που καναμε πορειες ειχαμε 2.000 στο γηπεδο με γενικη εισοδο και μια βδομαδα μετα 20.000 σε πορεια ενω ξεραμε τι ετοιμαζουν..

να το πω πανηγυρι ή γυρισμα την πλατυ στην ομαδα? τι ποναει λιγοτερο?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από bluedevil 6/9/2015, 19:24

Για τους τουρκους, εγω πιστεύω οτι δεν έχουν καλή ομάδα, ανέκαθεν όσο θυμάμαι φέρνανε παιχτάκια της σειράς τα βαπτίζανε παιχταράδες, πετούσαν στα μμε κ κατι συμβόλαια 1μυριο 800χιλιάρικα κ όλα καλά, μετα απο 3 μήνες τους βγάζανε άχρηστους κ ξανά απ την αρχή. Η ομάδα παοκ με τον κόσμο της ειναι ιδανική για επιχειρηματίες που ασχολούνται με "πλυντήρια" κ αυτό το βλέπουμε 10ετίας, ο Ηρα δεν κάνει για τέτοιες επιχηρήσεις.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Επισκέπτης 6/9/2015, 19:29

επι ρέμου ή επι τάκη? και τις 2 χρονιές κάναμε πορείες(καλά καμιά 20ρια χρόνια κάνουμε)

εάν πάρουμε επι τάκη πριν τον νιώνιο έπαιξες με βάζελο στο καυτά που προερχόσουν απο 1ή 2 νίκες και με νικη εμεπινες στο κόλπο της ευρώπης χάσαμε όμως με 1-3 είχαν σισε τι να κάνουμε.. μετα άρχισε να βρομάει υποθεση αδειοδότησης απο κάτι τριπολιτσές ξενέρωσε οι πλατιά μαζα χάσαμε και το σερί νικών και σπασανε, έτσι γίνεται..
μετά την αγωνιστική χρονιά του τάκη το καλοκαίρι δεν είχαμε την ίδια συσπείρωση στις πορείες

μη ψάχνεις ο Ηρακληδέας υποστήριξε πολύ περισσότερο την ομάδα απο κάθε άλλη και ασ τον χρεώνεις πανυγυράκια καλά κάνει θέλει να χαίρεται υγεία είναι αυτό.
εμένα το προπονητιλικη η μιζέρια και η μίρλα μου την σπαει στον Ηρακλήδεα στα υπόλοιπα είναι γαμάτος συγκριτικά με τα γκιούμια των αλλων ομάδων

για να μη μιζεριάζεις σε ενδεχόμενη ήττα στο καυτά μια λύση υπάρχει, αντί να σκοτώνονται πιο να βάλει αλλαγήξ ο κόουτσ, να πάρουν την φλογα που πηγάζει απο την 10 να τραγουδάει και χορεύει ρυθμικά. Ετσι θα περάσεις καλά στο γήπεδο αλλιώς είναι να βάλεις hands free και να πατήσεις καμιά μεταλιά για να μη ανεχτείς την μίρλα...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 6/9/2015, 19:33

νταξει ομως δεν ειναι κακο να παραδεχτουμε οτι αγωνιστικα οι τουρκοι εχουν ενα κλικ πανω ομαδα.
οι παιχτες δεν τους βγαινουν αλλα ευρωπη παιζουν, καταλαβες πως το λεω?
καλο ειναι να ανεβουμε και εμεις σε τετοιο επιπεδο που να παιζουμε ευρωπη ειτε ειμαστε στα καλα μας ειτε οχι.
για τα λεφτα παντου ρε φιλε αυτο γινετε. ολο λενε λενε και τελικα οταν σκασει η προσφυγη ισως τοτε να μαθεις τι ηταν να παρει και τι του χρωστανε.
btw αυτοι που οτι δημοσιευαν το εκανα και πραγματικα για τα συμβολαια νομιζω ειναι τα σκουλικια και επεσαν σαν χαρτινος πυργος..

στους φετινους μου στοχους θα ειχα λιγα πραγματα.
κηδεια σε τουρκοβαζελοχανουμο τα σκουλικια τους τα μαζευω, μια ανετη παραμονη και οχι να βγαλει η παε μπλε κολλυριο και τελος ενα ξεκαθαρισμα του ροστερ (καρασαλιδης και σια αποδεσμευση) για να στησω ομαδα ΕΥΡΩΠΗΣ ομορφα χωρις να την παταω σαν τον τουρκο που οι παιχτες δεν του βγαινουν.

ντοκτορα9 χρονια τακη ηταν με γενικη εισοδο.

οσο για τον αγωνα, οταν ειμαι γηπεδο δεν βλεπω αγωνα. δεν ειμαι σε θεση να δω.
και τα τελευταια χρονια το καλυτερο εκανα, γιατι οσο εβλεπα χλωμιαζα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Επισκέπτης 6/9/2015, 19:39

teo1908 έγραψε:οσο για τον αγωνα, οταν ειμαι γηπεδο δεν βλεπω αγωνα. δεν ειμαι σε θεση να δω.
teo on fire!!!!  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μαρέσεις!!! Laughing Laughing

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 6/9/2015, 19:40

το κατα δυναμη φιλε.

ρε συ ασχετο, αυτες τις φατσες πως τις βαζεις? καιρο ηθελα να σε ρωτησω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Επισκέπτης 6/9/2015, 19:43

έλα ρε μαλκα χτύπα smiles στο γοογλη εικόνες
στου ιντερνεέτ

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από bluedevil 6/9/2015, 19:46

teo1908 έγραψε:νταξει ομως δεν ειναι κακο να παραδεχτουμε οτι αγωνιστικα οι τουρκοι εχουν ενα κλικ πανω ομαδα.
οι παιχτες δεν τους βγαινουν αλλα ευρωπη παιζουν, καταλαβες πως το λεω?
Τεο αν το καυτα γινότα πλυντήριο μεγάλων διαστάσεων ή (καραϊσκάκης 2) οπως η περιφανη τριπολιτσά, θα βλέπαμε κ ευρώπη συχνα κ κανα κυπελάκι.Όμως δεν το θέλουμε κ καλά κάνουμε, κ σιγά την διαφορά παοκ Ηρα, βλέπουν 4 ματσάκια στην Ευρώπη τον χρόνο κ παίρννουν ενα κύπελλο τη 15ετία. Αξίζει να ξεφτυλιστούμε ως νοοτροπία για ενα κύπελο κ 5 ευρωπαΙκά παιχνίδια;

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 6/9/2015, 19:50

γιατι ρε συ το να κανουμε ομαδα και χρονο παρα χρονο να βγαινουμε ευρωπη ειναι δυσκολο ή θα γινουμε συστημικοι? και ευερωπη οταν ειχαμε βγει δεν ειμασταν του συστηματος, καλη ομαδα ειχαμε και αν δεν γινοταν η φαση με τα χρεη αγωνιστικα η ομαδα ειχε μια παρα πολυ καλη βαση να ανεβει επιπεδο.



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Bezyr 6/9/2015, 22:05

Την κραταω την συζητηση και ευχομαι ο μιστερ Μπερμπατωφ-ιδης να βγει Μ-παλτο ολκης.Μεχρι τοτε αυτοι εχουν παικτη στο 10 παγκοσμιας κλασης κι εμεις ........ διγαλαξιακης.
Τωρα στα υπολοιπα, για τους παπαδες που λετε οτι τρωνε μονο οι τουρκοι, για ξεπλυμα χρηματος και ιστοριες γι αγριους, ενταξει ρε μλκ,συγκρατηθειτε λιγακι.Ελεος δηλ.Βαλτε απλα τα ονοματα των  τελευτααιων προεδρων μας και υπολογιστε.
Δηλαδη τα χρεη σε ΟΛΑ τα τμηματα ΠΟΙΟΙ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ? Εγω κι εσεις? 
Αντε σκαλιζετε τα παλια σκατα, τι τα θελετε? Να βγουμε Παναγιτσες?
Μονο στο μυαλο των οπαδων μας κουβαλαμε αλλη νοοτροπια, πουθενα αλλου.Σε λιγο θα αγαπησουμε τους Περουκα Βαγγελα Σπανου Χτηκιαρη και παει λεγοντας...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 6/9/2015, 22:38

κρυβε λογια κρυβε λογια γιατρε.
στο μυαλο του καθε οπαδου ακομα και του τουρκου και του γαυρου, ο καθενας ειναι αγιος.
πλυντηριο "σμαπουγκ" αλλα για να πουμε και την αληθεια ουτε εμεις ξερουμε με τι ασχολειται ο καναδος.
νταξει ξερουμε επιφανειακα..εχει μια λεσχη μποξ..και μαζευε κατι ποδηλατα θυμαμαι σε μια φωτο. κανει και φιλανθρωπειες νομιζω.
οποτε για ολα ας κραταμε μικρο καλαθι.

η τεραστια διαφορα μας αναμεσα σε εμας και τον τουρκο ειναι οτι διοικητικα οποιος ασχοληθηκε με εμας μας κρεμασε εβγαλε λεφτα νομιμα ή παρανομα και την εκανε και με τον τουρκο, απ οσο ξερω επιφανειακα παντα, εκανα καποια χρεη, του παγωσαν αλλα, του χαρισαν και αλλα 1002 αλλα αυτοι σαν ομαδα κατι ειδαν στο προσφατο παρελθον.
οποτε δεν θα μπω σε συγκριση μεταξυ λαμογιας, απλα η χρηση της καθε ομαδας ηταν εντελως διαφορετικη (και η μεταχειρηση της απ το κρατος φυσικα).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Bezyr 7/9/2015, 00:49

teo1908 έγραψε:κρυβε λογια κρυβε λογια γιατρε.
στο μυαλο του καθε οπαδου ακομα και του τουρκου και του γαυρου, ο καθενας ειναι αγιος.
πλυντηριο "σμαπουγκ" αλλα για να πουμε και την αληθεια ουτε εμεις ξερουμε με τι ασχολειται ο καναδος.
νταξει ξερουμε επιφανειακα..εχει μια λεσχη μποξ..και μαζευε κατι ποδηλατα θυμαμαι σε μια φωτο. κανει και φιλανθρωπειες νομιζω.
οποτε για ολα ας κραταμε μικρο καλαθι.

η τεραστια διαφορα μας αναμεσα σε εμας και τον τουρκο ειναι οτι διοικητικα οποιος ασχοληθηκε με εμας μας κρεμασε εβγαλε λεφτα νομιμα ή παρανομα και την εκανε και με τον τουρκο, απ οσο ξερω επιφανειακα παντα, εκανα καποια χρεη, του παγωσαν αλλα, του χαρισαν και αλλα 1002 αλλα αυτοι σαν ομαδα κατι ειδαν στο προσφατο παρελθον.
οποτε δεν θα μπω σε συγκριση μεταξυ λαμογιας, απλα η χρηση της καθε ομαδας ηταν εντελως διαφορετικη (και η μεταχειρηση της απ το κρατος φυσικα).

Ετσι ειναι ακριβως.
Γι αυτο να σου πω κατι?
Ας παρουν οποιον θελουν, ας κανουν τα δικα τους ΔΕΝ Μ' ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ οσο δεν ασχολουνται με μας.Εγω θα γουσταρα καμμια γρια να μην ασχολειται.Στα φρυδια μας ολα.Και να κοιταμε πώς θα κανουμε την Ηρακλαρα μας προτυπο ομαδας.Να μπορεσουμε να χτυπαμε στα ισα τους μαμημενους τους νοτιους.Οχι να βαυκαλιζομαστε μεταξυ μας, αλλα ΟΙ ΑΛΛΟΙ να αναγνωρισουν οτι εκτος απο διαφορετικος οπαδος, εχω και ομαδα που επιτελους διεκδικει τιτλους.
Ο Κορτος, στο αλλο φορουμ ελεγε κατι σωστο που ισχυε.Ο Ηρακλης, στην πολυχρονη πορεια του, δεν χτυπουσε τιτλους.Ετσι ειναι.Ε αυτο εγω θελω να αλλαξει.Γι αυτο θελω πρωτη θεση ακομα και στη Β' γι αυτο και σκυλιασα με τον τελικο.Καλος ο Ιβανωφ, η ιστορια μας, ο Κατσανης, αλλα εγω θελω τιτλους.Απορω με οους λενε δε μενδιαφερει η νικη.Τι λε ρε ! ΠΡΩΤΟΣ ΠΑΝΤΟΥ.Σκισιμο σ' ολους.Δεν θελω ρε να κερδιζω μονο τον τουρκο και να βγαινω 7ος.Ας χανω ρε καθε χρονο μεσα εξω απο τους τουρκους,και μεχρι τελευταιας αγωνιστικης εγω να χτυπαω τιτλο κι αυτοι να αγωνιζονται για πλαιη ωφ..Ας με κερδιζει 50 χρονια και 50 χρονια εγω τιτλους και αυτος 7ος.Αμαν με την γελοια τοπικη κοντρα με τον τουρκο και τα σκουληκια.Θα πεθανουμε με ενα κυπελο το 76 εμεις, ενα μπαραζ το 80 τα σκουληκια, και θα μαλωνουμε μετους τουρκους ποιος ειναι το αφεντικο της πολης.Μιζερια.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Επισκέπτης 7/9/2015, 09:34

γιατρέ κόψε τα κρασίσια, δε καταλαβαίνεις τι γράφουμε το πας μονόπατα όπως θέλεις εσύ.
Ποιος ειπε οτι δε θέλει νίκες τίτλους και τα λοιπα που μας έσυρες?
εάν πρέπει για τα αυτονόητα να κάνουμε καμμιά 5000 ποστ για να καταλάβουμε οτι θελουμε τα γίδια με διαφορετικό τρόπο,  καψτε το έδω να πάμε για μπύρες να τα πουμε να ξεμπερδεύουμε
κάποιος παίρνει μια τρίχα και όλοι μαζί την κάνουν τριχιά..έλεος ρε φούστη μου

υ.σ.για τον μπερμπάτοφ εσύ το ανέβασες πρώτη φορά και πρωτοσχολίασες οτι θα gamaei, πανε πισω να δεις..
υ.σ.2 δε παν να φέρουν και νειμάρ τζούνιορ ζμπουτσαμμμ

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Bezyr 7/9/2015, 11:10

Ντοκτορα, ορισμενα πραγματα, μπας και συνεννοηθουμε καμμια φορα.
1. Εγω δεν ανεφερα ΠΟΥΘΕΝΑ οτι ο Μπερμπατωφ θα παιξει μπαλαρα.Απλα οτι εινα παικταρας.Αν  δεν ηταν δεν θα ειχε παιξει  στις καλυτερες ομαδες του κοσμου.Εσεις τον λετε ΠΑΛΤΟ, οτι ηρθε να μαζεψει ενσυμα κλπ.Απο πού προκύπτει αυτο?Και ετσι να γινει, δεν μπορεις να το ξερεις απο τωρα.

2. Εδω μεσα δεν εσυρα τιποτε και σε κανεναν.(Αν και περυσι, αρκετοι ηταν ικανοποιημενοι που δεν παιξαμε τελικο, αφου...δεν ηταν αυτο ο πρωτος μας στοχος ε? )
Αλλα εγω αναφερομαι σε πολλους Ηρακλαρες εκτος φορουμ, που χροοονια τωρα, αρκει η ομαδα να παιζει καλα, να κερδιζει τον τουρκο 25 χρονια και οταν βγαινουμε 6-7- 8οι, νταξ, του χρονου θα παμε καλυτερα.
Τον Περουκα τον προλαβες? 
(Τωρα, ειμαστε σε εξυγιανση ε?) 
3.Οταν μιλαω για αλλαγη νοοτροπιας, δεν ειναι αναγκη να ειπωθει κατι που να υποδηλωνει το αντιθετο πριν.Το τι νοοτροπια θελω να αλλαξουμε, δεν το ανεφερα γιατι εσυ ή καποιος αλλος πριν δεν μπορει να εχετε την ιδια αποψη.Το ειπα γιατι ακομα δεν ισχυει.
Θες αποδειξη? Το μονο που μιλαμε απο την πρωτη αγωνιστικη ειναι πώς θα γ@μησουμε τον Τουρκο.Το τι στοχους φετος εχει η ομαδα, στα φρυδια μας.Βλεπεις να αναφερεται πουθενα κατι?
Οσο για την πρωτη σου αναφορα, σου το συνιστω.Ενα ποτηρακι τη μερα σε χαλαρωνει, και σε κανει να αγνοεις οτι πραγματικα δεν θελεις να ασχοληθεις  Wink
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 7/9/2015, 11:19

Bezyr έγραψε:Ενα ποτηρακι τη μερα σε χαλαρωνει, και σε κανει να αγνοεις οτι πραγματικα δεν θελεις να ασχοληθεις  Wink

η μαγκια ειναι να πινεις προκαταβολη το 2μηνο.
εκει ειναι που χαλαρωνεις για τα καλα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Bezyr 7/9/2015, 11:37

Χαχα εισαι Θεουλης.Με κομποτη θα πιουμε καφε πριν??
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Επισκέπτης 7/9/2015, 14:34

Bezyr έγραψε:Χαχα εισαι Θεουλης.Με κομποτη θα πιουμε καφε πριν??
και εγώ μέσα να κάνουμε κανα φριδινκ rabbit

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Bezyr 7/9/2015, 18:10

Λοιπον, 2 ωρες πριν το ματς μπαινουμε εδω και το κανονιζουμε
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από Επισκέπτης 7/9/2015, 18:51

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 10/9/2015, 21:15

Bezyr έγραψε:Την κραταω την συζητηση και ευχομαι ο μιστερ Μπερμπατωφ-ιδης να βγει Μ-παλτο ολκης.Μεχρι τοτε αυτοι εχουν παικτη στο 10 παγκοσμιας κλασης κι εμεις ........ διγαλαξιακης.
Τωρα στα υπολοιπα, για τους παπαδες που λετε οτι τρωνε μονο οι τουρκοι, για ξεπλυμα χρηματος και ιστοριες γι αγριους, ενταξει ρε μλκ,συγκρατηθειτε λιγακι.Ελεος δηλ.Βαλτε απλα τα ονοματα των  τελευτααιων προεδρων μας και υπολογιστε.
Δηλαδη τα χρεη σε ΟΛΑ τα τμηματα ΠΟΙΟΙ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ? Εγω κι εσεις? 
Αντε σκαλιζετε τα παλια σκατα, τι τα θελετε? Να βγουμε Παναγιτσες?
Μονο στο μυαλο των οπαδων μας κουβαλαμε αλλη νοοτροπια, πουθενα αλλου.Σε λιγο θα αγαπησουμε τους Περουκα Βαγγελα Σπανου Χτηκιαρη και παει λεγοντας...
     Αυτοί στο 10 έχουνε τον πέλκα κι εμείς τον τσιλιανίδη.
     Στο 9 έχουν παίκτη παγκόσμιας κλάσης κι άλλον ένα τουρκογυφτο από πίσω που του δίνουν 700 χιλιάρικα το χρόνο.
     Αν οι 4 δικοί μας στο 9 βάλουν συνολικά όσα γκολ βάλουν ο βούλγαρος κι ο τουρκόγυφτος, εμείς θα είμαστε οι κερδιμένοι της ιστορίας.
     Για την ώρα τους νικάμε 1-0...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 10/9/2015, 21:21

νταξει ειναι ονομα κακα τα ψεμματα.
μακαρι να ερχοταν και σε εμας παιχτης τετοιας φασης, να πουλουσαμε και καμια 10.000 μπουζακια του κτλ και ας εβαζε 10 γκολ.
εμενα μια χαρα θα μου φαινοταν η κινηση.

ο προβληματισμος δεν εχει να κανει με τον βουλγαρο συγκεκριμενα αλλα με το ραφι που μπορει να ψωνισει ο τουρκος και δεν μπορω εγω.
και το κλειδι δεν ειναι μονο τα λεφτα αλλα και η εστω μικρης κλιμακας συμμετοχη σην ευρωπη.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 10/9/2015, 21:59

1) Φυσικά είναι όνομα και πρώην παικταράς παγκόσμιας κλάσης, αλλά πάλι δε μου λέει κάτι αυτό ως προς τ'ότι θα βάλει περισσότερα γκολ απ'τα δικά μου φορ που κάνουν κρα ποιος θα πρωτοπαίξει.
   2) Τέο, το κλειδί δεν είναι η ευρωπαική πορεία μόνο, η οικονομική ευρωστία του μεγαλομετόχου είναι πιο σημαντική, ο ατρόμαχτος και η τριπολιτσά κάνα πιο ακριβές μεταγραφές από μας πολύ πριν ν'αρχίσουν τις ευρωπαικές πορείες, το ίδιο βλέπουμε να γίνεται στη βέροια, οι μεγαλομέτοχοι τους εκμεταλλεύονται το ποδόσφαιρο να βγάλουν λεφτά είτε μέσα απ'το ποδόσφαιρο (βέροια-καρυπίδης-στοίχημα), είτε εκτός ποδοσφαίρου (ατρόμαχτος-σπανός-λαθρεμπόριο πετρελαίου)

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Περι ασπρομαυρου γειτονα  - Σελίδα 14 Empty Απ: Περι ασπρομαυρου γειτονα

Δημοσίευση από teo 10/9/2015, 22:41

δε νομιζω να μας χαλουσε ενας μπερμπατοφ στον ΗΡΑ εκτος και αν δεν χωραει στο ροστερ.
το κακο της υποθεσης ειναι οτι οταν κατι το κανουν οι διπλα και εμεις δεν μπορουμε να το κανουμε το βαφτιζουμε σαν αποτυχια, λαθος κινηση και ειναι κακο για εμας λες και εμεις μπορουσαμε να το κανουμε αλλα ειπαμε να μην το δοκιμασουμε.
εγω επιμενω να βλεπω αυτη τη μεταγραφη οχι με καθαρα αγωνιστικους ορους. απολυτα αγωνιστικα δεν ερχετε απο χρονια που ηταν ασφαιρος, ουτε πρωιν παιχτης, μια χαρα γκολ εβαζε και περσι.
γενικοτερα σαν μεταγραφη, τα καλα ειναι πολλα παραπανω απ τα κακα. νομιζω ειναι περιττο να τα γραψω, τα γνωριζετε ολοι.

στο αν μπορουν να ερθουν παιχτες τετοιου βεληνεκους στον ΗΡΑ.
δεν γινετε και δεν παιζει να ερθουν στην ελλαδα του τωρα αν δεν παιζεις εστω ευρωπη. τα ιδια λεφτα που θα εδινε ο μη ευρωπαιος Ηρακλης θα εδινε καποια ομαδα που παιζει ουεφα. για ολους εχει ο μπαξες.
δεν υπαρχει το κινητρο της ευρωπαικης παρουσιας, της μικρης απειροελαχιστης παρουσιας του τουρκου στην ευρωπη ψιλοσταθερα τα τελευταια χρονια που κανει την τεραστια διαφορα απο εμας. ας το καταλαβουμε επιτελους.
ΠΡΕΠΕΙ να εχουμε ευρωπαικες συμμετοχες για σερι 4 χρονια για να μεγαλωσει η ομαδα σε καθε επιπεδο.
απο κοσμο στο γηπεδο, εσοδα παε, πρεστιζ ομαδας, ΚΑΙ να μπορεις να μιλας και με τετοιους παιχτες μιας και παιζεις ευρωπη.
λογικο?
η οικονομικη ευρωστια δινει λυση και αυτη αλλα μονη της δεν λεει κατι. αλλωστε ο καρυπιδης και ο σπανος δεν ειναι μπιλιονερ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 14 από 25 Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης