FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γκιγιερμο Ογιος

+4
sakoulas74
teo
χιλια χρονια ηρα
Bezyr
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Knack 29/1/2014, 18:58

Kαποιοι μιλουσαν για ελληνικη αμυνα και οτι με φτηνο γκολκηπερ εισαι μια χαρα για τη Β εθνικη και αλλα τετοια γραφικα (καποια σουργελα μας βγαλαν παλτο τον Λοπεθ)
Η ελληνικη αμυνα λοιπον στα στοπερ πηρε μηδεν (απο τα πλαγια ειμαστε καλα με Μπουκου και Κοντοδ)
Και ευτυχως που ο τοιχος στηλωσε τα ποδια και δεν τον διωξανε να μεινουμε με τα ελληνικα παλτα στο τερμα.
Ψαξτε τωρα για στοπερ.
Βεβαια στο τελος της μεταγραφικης και χωρις λεφτα μην περιμενετε καναν Πουγιολ.
Πανερατος μη σου πω λαικατζης θα ειναι.
Περσι τον Ιανουαριο εγκληματα με Στραντζα, Χατζαρες, Μπαγκουραδες Κριβοκαπηδες (κι αυτον παλταρα μας τον βγαλανε οι γνωστοι αμπαλοι των διπλα)
Φετος νεα εγκληματα περιμενοντας τους αγιατολαχ.
Πολυ φοβαμαι οτι θα εχουμε ενα φιναλε αναλογο με το περσινο και θα κλαιμε παλι.
Και θα συνεχισουμε να μην  βλεπουμε το δασος και να βλεπουμε το δενδρο και στο τελος να ξυλοφορτωσουμε κανενα Παπαστεριανο η καναν Σαββιδη.
Και τα προσωπα πισω απο τις κουρτινες θα εξακολουθησουν να κανουν κουμαντο εχοντας αποτρεψει μια μεταβιβαση στους αγιατολαχ.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 30/1/2014, 08:29

καποιοι ελεγαν ομως για τα εγκληματα που θα γινουν με ελληνικη αμυνα αλλα ο χλευασμος κατα του Τοιχους συνεχιζοταν και συνεχιζεται.

εχεις δικιο σε ολα. και ειδικα με τους Ιρανους αν κατι στραβωσει θα στραβωσει απο μεσα.
σ αυτο το κομματι ομως επειδει ουτε τον παπαδοπουλο συμφερει να στραβωσει, απο τους Ιρανους θα παρει και αυτος περισσοτερα και ο Αμανατιδης (σημειωσε το αυτο) συμφερουν οι Ιρανοι.

για παιχτες, δεν πιστευω οτι θα ερθει κατι καλο ΑΛΛΑ αν ερθει οντως καποιοςκαλος μιας και λενε οτι ειναι δεσμευμενοι οι παιχτεςε με συμβολαιο, ποιος δινει τα φραγκα οεο????

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Bezyr 10/2/2014, 21:55



Μαλκιες λες.Σου πηρε την ταυτοτητα ο Βοσναδης.
Δεν μου φτανει που ξαναπαιρνεις την ευθυνη πανω σου.Το ιδιο εκανες με τον Τουρκο και σημερα ειδαμε μια απο τα ιδια.
Αν σε ξαναγλεντησουν ετσι και οι υπολοιπες σοβαρες ομαδες, θα χασεις ο,τι καλο εχτισες, επειδη δεν σου πηραν 2 παικτες.
Και ολα αυτα για τι? για να καλυψεις τον προεδρο που δεν εχει να πληρωσει τους διαιτητες??
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 10/2/2014, 22:13

το προβλημα ειναι οτι αυτοι ειναι συνδιεκδικητες σου για την ανοδο και χασαμε 1-2.

ηταν ματσακι να δεις τις δυνατοτητες σου μεσα σε ολα. + οτι μας εκανε δωρο η κερκυρα με το κλαρινο και με νικη ανοιγαμε και απο τον 3ο και μαζευαμε την διαφορα απο τον 1ο.

τα καναμε σκατα μονοι μας.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Bezyr 20/2/2014, 16:42

Αντε παλι νεο σεναριο
Ετοιμος να φυγει και αυτος.


Τι τον κοιτατε ρε, βαρατε λαιμαι καμμια μαλακια , μας γανιασε ο φουστης ο μπατιρης.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 20/2/2014, 19:38

μακαρι να μην ειναι τοσο σκασμενος οσο λαιναι οι αρδ ο Ογιος γιατι αν φυγει δεν μας βλεπω καλα.

αν ειναι δυνατον να χρειαζεται  καιποιο χαρτι, ενα φαξ δηλαδη, λιγο να ασχοληθεις, κατι ρε συ, ΟΧΙ π.χ. 10.000 ευρω, οχι λεφτα ρε σεις, και κανεις απο την διοικηση να μην ασχολειται και να ξεφτυλιζομαστε ετσι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από sakoulas74 21/2/2014, 10:20

Γιατι εχω την εντυπωση πως το συγκεκριμενο "θεμα" ποτε δεν υπηρξε; Απ'οτι μαθαινω, ο ογιος ειναι ευχαριστημενος απο την ομαδα και τον κοσμο, οπως επισης και απο τα χρηματα που εχει παρει τωρα τελευταια (κουπονια, οικονομικη βοηθεια κτλ). Περαν του οτι δεν μου εχει γινει γνωστο το οτιδηποτε, μου φαινεται περιεργη και η χρονικη στιγμη που βγηκε το "αρθρο".
Αυτη η αναμπουμπουλα των τελευταιων ημερων μηπως εξυπηρετει καποιους;
Λαιμαι τωρα...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 21/2/2014, 15:13

κατσε σε λιγο θα μας ξαναπουν οτι συμφωνησαν οι Ιρανοι..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Bezyr 23/2/2014, 18:17

Περιμενε και σε λιγο θα καταλαβεις οτι εκανες μεγαλο λαθος που δεν εφυγες τις προαλλες.
Που πας ρε Καραμητρο με τετοια αμυνα.
Αι σαλτα και βγες να πεις την αληθεια στον κοσμο.
Με αυτα τα ταγαρια πισω ουτε πλαιη οφ  κινδυνευεις να μην μπεις...

Δηλωσε μετα το ματς.


Για την επιλογή του Λίμα στην θέση του στόπερ:
«Όσον αφορά τα αμυντικά δεν είναι ευθύνη του ενός. Όταν γίνεται ένα λάθος βλέπεις ατομικά μόνο εκείνον που μπορεί εκείνη την στιγμή να κάνει το λάθος. Ο Λίμα έχει δείξει ότι μπορεί να προσφέρει καλή ανάπτυξη από πίσω. Το να τον κρίνω για μία και μόνο φάση δεν είναι του χαρακτήρα μου. Εμείς θα μελετάνε τον αντίπαλο κάθε φορά και θα εξετάζουμε αυτή την επιλογή. Είτε μας βγει σε καλό είτε σε κακό»
Ρε συ Ογιος, αντε αγορι μου, καταλαβες οτι εχεις προβλημα στη θεση ή μας περνας προβατα?
Βγες και πες.

ΑΥΤΟΝ ΕΧΩ, ΑΥΤΟΝ ΒΑΖΩ. ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από sakoulas74 24/2/2014, 10:56

Στο συγκεκριμενο παιχνιδι, καλα τα ειπε.
Αυτον "επρεπε" να βαλει για να παρει το αποτελεσμα που "επρεπε".
Εχω την εντυπωση επισης πως "επρεπε" να παιξουν και οι ζαχορα, ται, μπαμπα...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 24/2/2014, 11:06

ειμαστε ξανα ενα μεγαλο μπουρδελο..
ακρη ξανα δεν βγαινει. κριμα γιατι του χρονου θα ειναι ακομα πιο δυσκολα.

οχι Ιρανοι, ΕΛ, σιωνιστες κτλ πρεπει να παρουν πλεον την παε για να ανεβει.

χεσε μας ρε Ογιος και εσυ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Bezyr 25/2/2014, 21:49

Παντως να ξεκαθαρισουμε ενα πραγμα.Εχουμε προπονητη και μαλιστα με φιλοσοφια που μας κανει.Απο και και περα, τα οποια λαθη του βλεπουμε και λεμε εμεις οι προπονηταραδες απ εξω, συχνα μη γνωριζοντας τα πραγματικα γεγονοτα, δεν ειναι λογος να αρχισουμε οπως ηδη κανουν καποιοι αλλου τα περι σουτ.Θα ειναι τραγικη εξελιξη.
Μ αυτον πορευομαστε μεχρι τελους θελοντας και μη.Μην τρελαθουμε δηλ.Ηδη διαβαζω διπλα μουρμουρες για "κωλοπαιδο" με μια ηττα και λολαινομαι.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 26/2/2014, 07:58

ρε συ και ο Ογιος τι θες να μας κανει? γι αυτο τον λεω χεσε μας.

περασε η μεταγραφικη και αυτος σκεφτομενος το ροστερ που ηδη εχουμε, να μην αποδυναμωθει πανω απ ολα πιεσε για να γινουν πρωτα πληρωμες και μετα μεταγραφες.

ΠΟΝΤΑΡΕ σαν νορμαλ ανθρωπος ΔΙΧΩΣ ομως να γνωριζει τον κλαψα οπως εμεις, οτι κατι θα δωσει το τωρινο ροστερ και καποιον σοβαρο παιχτη θα παρει.

πηρε το μπουλο οπως και εμεις. απλα εμεις το ξεραμε απο περσι τον Γεναρη.

ο Ογιος ΦΥΣΙΚΑ και μας ταιριαζει. μπορει στην Α με καποια σοβαρα λεφτα να κανει πολυ καλα επιθετικη ομαδα, πρεπει ομως να καταλαβει ή ενδεχομενως να πεσει χρημα για σοβαρες μοναδες στα μπακ.

γιατι η κουκλτουρα του ειναι τετοια (που μας αρεσει φυσικα σχεδον ολους) του παιζω τη νικη, δεν παιζω ταμπουρι κτλ αλλα στο ελλαντα επειδει ουτε κολομβια ειμαστε ουτε περου, θες καλυτερα μπακ.

παιρνεις 2 σωστα μπακ να εισαι σιγουρος και μπροστα σε εμπιστευομαι παρε οποιον θες, στησε οπως θες την ομαδα.
δε νομιζω να βρουμε καλυτερο ή καποιον με καλυτερες παρουσιες και γνωσεις εκτος και αν βαλουμε το χερι στην τσεπη και παμε σε αλλες λυσεις οπως ειχε κανει το σκουλικη ας πουμε.

αλλα θα κοστισει και εμεις δεν πλερωνουμε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Bezyr 23/3/2014, 17:59

Τον λυπαμαι τον Ογιος.Ειλικρινα τον λυπαμαι.
Και θα πω το γιατι.
Ο Ογιος ηρθε σε μια φαση οπου η ομαδα ειχε το υλικο για να παιξει συγκεκριμενο ποδοσφαιρο.Το επαιξε στο 95% γι αυτο και εκανε το σερι που ηρθε.
Η ομαδα αρχισε να χαλα ασχημα, μετα το ματς με την Νικη Βολου.
Ξερω ακριβως τι παιχτηκε σε 'κεινο το ματς εξωαγωνιστικα.Αλλα τεσπα.
Ας μιλησουμε επι των γνωστων.Απο κει και περα ειμαστε για το πεος.
Εχουν χαθει παικτες βαρυδια για την ομαδα, και ο κοουτς ενω με το σερι εκανε μια "καβαντζα εμπιστοσυνης" για παρτη του με τη δουλεια και τ αποτελεσματα του, τωρα, οχι μονο δεν την αυξανει, αλλα την κατατρωγει κι ολας.
Θελετε αποδειξη?
Ηδη οι πρωτες φωνες  θα ακουστουν σε λιγο κατα του Ογιος.
Και τον λυπαμαι, γιατι το μαρτυριο του δεν τελειωνει εδω.
Οχι οτι δεν εχει και αυτος τις εμμονες του, αλλα βασικη παραμετρος ειναι οτι του λειπουν τα κοζια απο την ομαδα και παιζει με λιμα.Που να βγουν τα μαγικα...
Το επομενο ματς ειναι εδω και καιρο αβαβα.Μαντεψτε υπερ ποιου και γιατι.
Το οχημα του Ηρακλη, ειναι θαυμασιο για να φερνει μαυρα λεφτα απο το στοιχημα.Στην Σουπερ Λιγκα ισχυουν αλλοι νομοι και αλλα ποσα.Αρα μας βολευει η Β.Γιατι να ανεβουμε?
Ναι, αλλα το παρτυ των κερδων ερχεται τωρα.Στα πλαιη οφ.ΟΟΟοοοοχι στην αρχη.Εκει ολοι θα ελπιζουν.Αλλα οταν θα γινει φανερο οτι καποιοι θα μεινουν εκτος, δεν τραβανε ρε παιδι μου, ξερετε τι θα απαιτουν απο αυτους που ελπιζουν?Αναλογικα παντα.
Αρα, εκτιμω οτι θα παιξουμε πλαιη οφ οπως και δηποτε.
Τωρα τι θα κανουμε εκει?
Ειπαμε, αν ειναι γεροι οι παικτες, αν φορμαριστουμε, αν μας βοηθησει η τυχη, και αν αυτο συναδει με τα κιταπια οσων κανονιζουν ποιοι θα ανεβουν, τοτε ΙΣΩΣ ανεβουμε.
Σε καθε αλλη περιπτωση ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΝΥΦΗ?
Αααακριβως.Ο βαψομαλλιας Αργεντινος.Βρειτε μου εσεις ενα αλλο εξιλαστηριο θυμα, και το ξανασυζηταμε.Βλεπεις, ο ΚΑΤ ΕΞΟΧΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ, εστησε μερικα ωραια σουτια, εβαλε καποιους ρομαντικους στη θεση του αφου προηγουμενως ΕΙΧΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΔΑ, μη ενισχυοντας την ομαδα, και τωρα ανενοχλητος ΚΑΙ οικονομαει, και την ΠΑΕ εχει, ΚΑΙ την οποια αποτυχια θα την χρεωσουν τα γιδια στους αλλους.
Εδω θαμαστε να δουμε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από sakoulas74 24/3/2014, 09:51

Διαφωνω πληρως για τον ογιος οτι θα ειναι εξιλαστηριο θυμα ετσι οπως παιζουν τις τελευταιες 3-4 αγωνιστικες καποιοι παικτες, αλλα εδω θα ειμαστε να το κουβεντιασουμε στην συνεχεια αυτο το θεμα.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 24/3/2014, 16:50

εγω απλα βλεπω μια χρονια ακομα να εχει παει στραφι ρε σεις. ποιος ογιος, ποιοι παιχτες?
το πραγμα ξεκινησε στραβα και δεν το φτιαξαμα τον γεναρη και θα τελειωσει στραβα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 24/3/2014, 18:20

teo εχεις απολυτο δικιο δεν ηθελε ο ποντιος απο την αρχη να ανεβει , μαλλον απο περσι....

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 24/3/2014, 18:56

ε δεν ηθελε ρε φιλε, εκανε και κομπινες αλλα και ακομα και οταν βγηκαν στην φορα καποια και οχι ολα και παλι ο κοσμος δεν ξυπναει. θα μαλωνουμε για το τι ειναι ενας απ την ΑΣΑ και πουτσες μπλε.

εχουμε πιο σοβαρα πραγματα να ασχοληθουμε και δυστυχως οταν πας απο το κακο στο χειροτερο γινεσαι μαγνητης λαμογιων. εγω αυτο αρχιζω και φοβαμαι γιατι οτι τραβηξαμε σε 10 χρονια παμε να το ξαναπαθουμε στα μισα.
το χειροτερο? το παιζουμε ανηξεροι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Bezyr 25/3/2014, 22:04

Ευχαριστω την ΠΑΕ Ηρακλης που με επαληθευσε μεσα σε 48 ωρες.
Εγω θα πω εδω βασικα ενα πραγμα.
Αν τον εφεραν γιατι μπορει να συμβαλλει στην "οργανωση", δεν ξερω αυτο μου μυριζεται χωρις να ξερω τιποτε, καλως τον εφεραν.Αν τον εφεραν για να μας ανεβασει αγωνιστικα, πολυ φοβαμαι οτι ουτε στα πλαιη οφ θα δουνε ευρω μου...

Προπονητης Μπαμπικος Τεννες απο μονο του αποτελει ανεκδοτο.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 26/3/2014, 09:37

περσι: (αν δεν κανω λαθος)
ξεκινησαμε με ενα κοουτς.
μετα πηραμε τον κλοουν.
μετα στα πλευ ωχ πηραμε τον αλλο κοουτς.

φετος: (αν δεν κανω λαθος)
ξεκινησαμε με ενα κοουτς.
μετα πηραμε τον κλοουν.
μετα στα πλευ ωχ πηραμε τον αλλο κοουτς.

εχουμε πει με τον κλαψα, συμπτωση επαναλαμβανομενη, παυει να ειναι συμπτωση.

η απομακρυνση του Ογιος για μενα δεν εχει να κανει με την αγωνιστικη παρουσια της ομαδας.
εχω πει οτι ειμαι απαισιοδοξος (με το παρον ροστερ, με ογιος κοουτς) τωρα ειμαι ακομα παραπανω απαισιοδοξος με την αλλαγη του κοουτς, οχι γιατι ο τεννες ειναι απλα ενα ανεκδοτο, αλλα γιατι
1.ο Ογιος ηταν ο μονος συνδετικος κρικος μεταξυ (κοσμου/οργανωμενων) και ομαδας, κατι που επρεπε να σπασει και το καλυτερο τεχνασμα ειναι οι ηττες
2.γιατι ολη η χρονια (ΟΛΗ) ειναι καρμπον η περσινη με αλλαγες, κοουτς, με μδαμινες μεταγραφες, με ολα.
επισης πρεπει η κινηση ΗΡΑΚΛΗΣ συμμετοχοντες να εξηγησουν στον κοσμο τις κινησεις τους και την ανυπαρξια τους.
να ειναι σιγουροι οτι ο κοσμος δεν θα ανεχτει ΟΥΤΕ αυτους αν αρχισουν τα παιχνιδια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από sakoulas74 26/3/2014, 10:27

Το ξαναειπα, ορισμενοι παικτες ετσι οπως παιζουν τα τελευταια παιχνιδια δημιουργουν πολλα ερωτηματικα. Και ξαφνικα χθες γινεται της μουρλης στην παε σε χρονικο σημειο που δεν χρειαζοταν. Ο τεο παραπανω τα λεει σωστα "συμπτωση επαναλαμβανομενη, παυει να ειναι συμπτωση".
Οι μισοι διπλα λενε για σωστη κινηση, οι αλλοι μισοι ακριβως το αναποδο. Ειμαι με τους δευτερους μισους, ο μπαμπαδομπουλας καταφερε να καταστρεψει και την φετεινη χρονια. Αν μαλιστα χωσει και τον γαλανο μεσα, βγαζει την ουρα του απεξω και εξαφανιζεται και μην τον ξαναειδατε τον παναη (και με πολλα εουρος κερδη στην τσεπη του κιολας).
Εχεις ακομα μια σωστη παρατηρηση τεο, για τους "συμμετοχη", αν δεν βγουν να εξηγησουν τι εγινε, τοτε μιλαμε για μεγαλη απατη η "μπροσταρικη" κινηση τους.

Ο ογιος καλως ή κακως, περασε μια αλφα αγωνιστικη πειθαρχια στην ομαδα, η οποια πειθαρχια με πληρες ροστερ απεδιδε καρπους. Με τους τραυματισμους βασικων παικτων ειναι αληθεια πως το παιχνιδι μας δεν εβγαινε, αποτελεσμα καποιες ηττες. Αλλα αυτο απεχει πολυ απο την απομακρυνση του ακριβως πριν την εισοδο στα πλευ-ωχ. Και ερχεται ο μεγιστος προπονητης τεννες (που οι διπλα μου τον εκαναν μουρινιο της β' - τι αλλο θα ακουσω...) να επιβαλλει την δικη του φιλοσοφια ( την ποια; ) μεσα σε διαστημα 2 μηνων. Νταξ, το αλλο με τον τοτο και την πουτσα το ξερετε;

Κουραστηκα πια...

υγ. δεν νομιζω γιατρε μου να υπαρχει οτιδηποτε το "οργανωτικο" πισω απο αυτη την αλλαγη.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Bezyr 26/3/2014, 11:00

Συμφωνω και με τους δυο σας μεχρι κεραιας.Τι αλλο να πεις? Τιποτε.
Αυτο που λεει ο Τεο ομως πρεπει να το δουμε πιο προσεκτικα.Ο Ογιος ηταν χαρτι του κοσμου, τον εμπιστευονταν.Τωρα σπαει αυτο και μαζι με τ αλλα οπως λεει ο Θοδωρης ειναι ενα εξτρα κακο.
Επισης, με τον Τεννε, το ειπα διπλα, κλασσικη αντιπαθητικη φατσα, θα ηθελα να μην τσιμπησουν οι οργανωμενοι και κανουν μανουρες σε ενδεχομενη αγωνιστικη νιλα και τους φορτωσουν την αποτυχια, σε μια ακομη περιοδο μαλιστα, στην οποια ηταν ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ.
Στο τελος,αν τα πραγματα πανε στραβα, θα ειμαι μεσα στο σκηνικο.Δε γαμεις, τουλαχιστον να ξεφορτωσουμε απ οτι μας φορτωσε ο πουστης τοσα χρονια.Καρκινο εμεις,....σουτια αυτος.Ε ναι.

Τωρα διαβασα στο αλλο φορουμ την παρεμβολη του Antinet 10.Nα πληροφορησω οτι προσωπικα επειδη τον εμπιστευομαι, μ ενδιαφερει παντα η αποψη του.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από teo 26/3/2014, 11:15

δεν υπαρχει τιποτα μα ΤΙΠΟΤΑ που να αφηνει την οποια υποννοια οτι η αλλαγη εγινε για το καλο της ομαδας.
το ματσακι με την ζακυνθο (τον τελικο που καποιοι προλαβαν να χαρακτηρισουν) ειναι αυτο που θα μας βαλει στα πλευ ωχ.
και εκει ξεκιναει το παρτυ του ρυθμιστη. δυστυχως καπου εδω τελειωνει η δουλεια του Ογιος που τον συμπαθησα περισσοτερο απο πολλους κοουτς που ειχαμε τελευταια (αν εχεις φαει στην μαπα χ''βλακα ο Ογιος ειναι απλα τελειος στα ματια σου) και εκει που τελειωνει ο Ογιος αρχιζει το στοιχημα.
εδω μπορω πιο ανετα να πω την γνωμη μου λογο του οτι ειμαστε εμεις και εμεις (οχι οτι με χαλαει).

αληθειες για να μην κουραζω:
1. αν δεν αλλαξουν χερια οι μετοχες αυτα θα εχουμε καθε χρονο. μας εχουν παρει ρε σεις γραμμη μεχρι και οι πετρες.
2. τα πλευ ωχ ειναι ΧΡΥΣΟΣ για τον παπαδοπουλο (στοιχηματικα)
3. για μενα ολη η διοικηση (μετα Ηρακλακια μαζι) πριν μπει ο ΗΡΑΚΛΗΣ συμμετοχες εχει την ευθυνη, μεγαλυτερη εχουν τα Ηρακλακια γιατι μιλαμε ΚΑΙ για την καψουρα τους.
4. α μπει ο γαλανος μαγκες, εκει μιλαμε για πολλαπλασια προβληματα και για επομεν χρονια στην ιδια ακριβως θεση.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Bezyr 26/3/2014, 11:29

Εχω κουραστει κι εγω να λεω και να ξαναλεω Teo, ΧΡΟΝΙΑ τωρα οτι η οικογενεια του Ηρακλη πρεπει να οργανωθει, να αποκτησει ταυτοτητα, ΓΙ ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ, οχι να διοικησει ή να λεει ποιον πρπονητη θα παρουμε, αλλα να αποφασιζει για το πού  και πώς θελουμε να παει ο συλλογος.
Δε γαμεις, γραφικος εγινα αλλα που θα παει... Very Happy  Very Happy 

Διαβασα εχτες κατι που εγραψε ο Βλαχος (που πολλακις του εσυρα απο δω μεσα αλλα σε αυτο που γραφει συμφωνω, οχι για την αγωνιστικη προσφορα του Ογιος, αλλα γιατι σιχαινομαι την αχαριστια)

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γκιγιερμο Ογιος - Σελίδα 2 Empty Απ: Γκιγιερμο Ογιος

Δημοσίευση από Επισκέπτης 26/3/2014, 13:14

γαλανός είναι επίπεδο παράγοντα όπως εκείνον που κατηγορήθηκε για τοκογλυφία που τους στείλαμε σε ένα απόγευμα από την μίκρα  
απλά ο γαλανός έχει λαμπορκίνι και την μοστράρει

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης