FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

+21
luxus
milano
dr. drake ramore
rafael nadal
maglin
Timetraveler
κατακρεουργημενος
remkobure
Γαλαζιος Ηρωας
www_theo_ira
tolisblue
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
bluedevil
natsinas75
mos
georgeka074
teo
Bezyr
DIMSAV
sakoulas74
Knack
25 απαντήσεις

Σελίδα 18 από 29 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από rafael nadal 5/6/2015, 13:03

η λογικη λεει οτι δεν θα ειναι στανταρ οι τιμες στα μεμωνομενα οπως ηταν φετος στα 5ευρα και στα 10ευρα...αναλογα με το ματς θα πηγαινει με τα 4 θεωρητικα μεγαλα ματς να ειναι πιο ακριβα
και αφου κανετε ερωτησεις εσεις ας κανω και εγω
για το κυπελλο θα ισχυουν?

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από bluedevil 5/6/2015, 13:18

Ως προς τη προσέλευση του κόσμου, ακόμα κ να πει η παε, Ελεύθερη εισοδος (τζάμπα) στα 10  από τα 15 μη εμπορικά εντός παιχνίδια, πόση προσέλευση πιστεύετε οτι θα έχει; εγώ λέω 10.000 κόσμο, πιστεύει κανεις οτι θα γεμίσει το γήπεδο; Αν πας τελικό κυπέλλου στο καυτα κ βάλει εισιτήριο 30 ευρω στα πέταλα εγώ λέω ότι θα έχει sold out.
Το πρόβλημα συνεπώς δεν είναι  το επιπλέον ταλιράκι στο εισιτηριο αλλά  η προοπτική της ομάδας κ το θέαμα. Ενοείτε οτι όσοι ειναι ανεργοι-φοιτητες-μαθητες πρέπει να μπαίνουν δωρεάν δεν νομίζω να ξεπερνούν τους 3000 ανά παιχνίδι.
Για τα διαρκείας , πιστεύω ότι αν έβγαζε γενική είσοδο στα διαρκείας 50 ευρώ δεν θα έκοβε παραπάνω από 25% σε σχεση με αυτά που κόψει τώρα και κυρίως δε θα αύξανε τη προσέλευση του κόσμου στο καυτα πανω απο 10% σε σχέση με αυτο που θα έχει.
Στην ομάδα του χωριού μου, Α επσ Καβάλας το διαρκείας που δίνει ειναι 50 ευρώ, ενδεικτικά το λέω για να έχουμε εικόνα.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από bluedevil 5/6/2015, 13:53

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Μυροφορίδης τέλος

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από Bezyr 5/6/2015, 14:03

papin έγραψε:Να τολμήσω να ρωτήσω αν δέχεται πιστωτικές κάρτες η ΠΑΕ; ή το θεωρείτε περιττό;

Aκομα και αν σου πουν οχι, που το αποκλειω, θα προκειται για μεγαλη μακακια, ριξτους το σαν ιδεα, ζεστο χρημα ειναι παλι...
Bluedevil,  θα σου το θεσω διαφορετικα.
Το χρημα εχει μεγαλη σχεση με την ψυχολογια.Δεν το λεω σαν εξυπναδα τωρα, καταλαβαινεις, συζητησουλα κανουμε, αλλα θεωρησε αυτο που σου λεω σαν δεδομενο για οικονομια της συζητησης και απο παραδειγματα απειρα.
Π.χ. οι μισθοι στην Ελλαδα της κρισης επεσαν π.χ 25-40% αλλα η ζητηση στη λιανικη εφτασε σε πτωση ακομη και το 90% σε ορισμενους κλαδους.
Δυστηχως φιλε δεν ειμαστε στο 2005 και 2006.Ειμαστε στο 2015 που ο κοσμος παιρνει τα απολυτως απαραιτητα.Ο κοσμος ειναι χεσμενος.
Σαν ποσον οντως, οπως λεει ο Τεο, τα 70 με τα 100 δεν ειναι τεραστια διαφορα, αλλα ετσι θα το εβλεπε ο αγοραστης σημερα δεν ηταν στο 2015.Ξερεις πως θα σκεφτει ο τυπος π.χ του πεταλου?
Δεν θα πει απο 50 100, αλλα θα πει, απο 50-->100 δηλαδη ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ??
Απο την αλλη, τον κουτρα, σχεδον τον εχασες,δηλ σχεδον τους μισους αυτων.
Εγω δεν θα πω τιποτε αλλο για το θεμα, γιατι το πολυ το μπιρι μπιρι μπορει να κανει και κακο, αλλα θα επανελθουμε στο τελος καλοκαιριου να μαθουμε τί διαφορα ειχαμε απο περυσι και μακαρι να βγω ρομπειΪσον... clown clown

εντιτ: δυστηχως αυτα που ακουσαμε για τις σχεσεις του τεχνικου επιτελειου και μελων της διοικησης επαληθευτηκαν.Βεβαια ο δημοσιογραφος λεει τα δικα του, η αληθεια ειναι καπως διαφορετικη αλλα γαμα το.Επισης βλεπουμε οτι η οργανωση της ΠΑΕ προχωραει κανονικα, καθως η αγωνιστικη επιτυχια καλυψε πολλα κενα , τα οποια ομως ηταν υπαρκτα.Εγιναν οι προτασεις στον προεδρο και ηδη βλεπουμε προχωραει με επαγγελματιες.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από bluedevil 5/6/2015, 14:12

Βεζύρη δεν θα έχουμε θεαματική αυξηση στα διαρκείας αυτό ειναι σχεδον σίγουρο, αυτό που πιστέυω είναι οτι δεν θα έχει να κάνει με την αυξημένη τους τιμή αλλά με τη νοοτροπία του Ηρακληδέα. Τεσπα, απόψεις είναι αυτές διαφέρουν ...
Ο Μυρο που φεύγει εμένα μου κακοφαίνεται πάντως.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 5/6/2015, 14:18

Άμα θέλετε μπείτε στο τσατ να τα πούμε λίγο για το μύρο...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από mos 5/6/2015, 14:25

bluedevil, όταν λέω για γεμάτο γήπεδο εννοώ να μαζεύουμε κάνα δεκάρικο με τον Πλατανιά. Να μην είμαστε 4-5 χιλιάδες, που πιστεύω ότι θα είμαστε με αυτές τις τιμές στα μη εμπορικά παιχνίδια...
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από teo 5/6/2015, 15:20

Bezyr έγραψε:Απο την αλλη, τον κουτρα, σχεδον τον εχασες,δηλ σχεδον τους μισους αυτων.

σοβαρα τωρα ρε συ, δηλαδη εδω λεμε αν ειναι καλη ή οχι η τιμη οχι αν θα μπει ή οχι ο κουτρας.

σοβαρατοτα προβλημα γενικο στην χωρα μας, περιμενουμε ΠΑΝΤΑ να μην εφαρμοστει ο νομος ή το λογικο.

ο κουτρας ουτε φετος χρειαζεται, ουτε περσι ουτε του χρονου. σε οποιαδηποτε θυρα και αν ειναι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από teo 5/6/2015, 15:29

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ έγραψε:Άμα θέλετε μπείτε στο τσατ να τα πούμε λίγο για το μύρο...

μπηκα εγω.

Ο Μυροφορίδης αποχωρεί πετυχημένος και ο Ηρακλής καλείται να αποφασίσει για το πώς θα πορευτεί στο μέλλον. Και δεν θα πρέπει να θεωρήσουμε δεδομένο ότι οι κυανόλευκοι θα κινηθούν για την εξεύρεση του ανθρώπου που θα αντικαταστήσει τον Μυροφορίδη.

ποιος παιρνει την ευθυνη των μεταγραφων?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από tolisblue 5/6/2015, 18:07

Η ΠΑΕ έπρεπε να βάλει κ προσφορές μαζί με τα διαρκείας, όπως π.χ. εκπτώσεις στην μπουτίκ, αν αγοραστούν 3 διαρκείας να δίνεται ένα δώρο, οικογενειακά διαρκείας κ.α. Το να μου βγάζουν 5 τιμές (ακριβές σε σχέση με το προϊόν και την χωρητικότητα του γηπέδου) δείχνει προχειροδουλειά. Έχω διαρκείας από το 2004 ανελλιπώς και θα πάρω κ πάλι θέλω όμως να έχω καλύτερη ενημέρωση.

tolisblue

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2013
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από luxus 5/6/2015, 18:32

ο καναδός αποδεικνύει με τις τελευταίες του κινήσεις πως είναι πάνω από όλα επιχειρηματίας...σκέφτεται και πράττει έτσι...προς θεού δεν λέω πως αυτό είναι κακό...αλλά μυρίζομαι πως μπορεί να χρησιμοποιεί ακόμα και το συναίσθημα καμιά φορά ως επιχειρηματικό όπλο

εξηγούμαι

σε ότι αφορά τον Μύρο έχω την αίσθηση πως με τις πάνω κάτω 5 προσθήκες που διατείνονται ότι θα γίνουν δεν τον χρειαζόμασταν...αυτό θα σκεφτόταν κι ένας προσγειωμένος πρόεδρος...ειδικά στην περίπτωση που έχουν προχωρήσει τις επαφές με 2-3,οπότε δεν απομένουν και πολλά να γίνουν...επιπλέον δεν είμαι σίγουρος πως νιώθει εξίσου σε ανώτερο επίπεδο ή δεν έχουν γίνει επαφές με ανθρώπους που νιώθουν....το μόνο που κολλάω και δεν έχω απάντηση είναι η φήμη πως χαλάσαν οι σχέσεις τους από τον Δεκέμβρη....γιατί όμως???
σε κάθε περίπτωση θεωρώ πως αυτή η φυγή δεν θα κοστίσει στην ομάδα

πάμε στα διαρκείας

τεράστιο φάουλ της ΠΑΕ οι τιμές....συμφωνώ απόλυτα με τον Βεζύρη
όσα χρόνια είχα την άνεση να αποκτήσω διαρκείας έμπαινα κάθε Κυριακή στο τρυπάκι του γηπέδου γιατί θα μου κόστιζε μόνο τις βενζίνες (χαλκιδική ζω)
δυστυχώς ή ευτυχώς όμως ανήκω στην κατηγορία των ανθρώπων που χρειάζομαι χρόνο για να μαζέψω 150 ευρώ για την 13 ή 100 για την 10....προχτές αρρώστησε ο μικρός και ο γιατρός θέλησε 130 ευρώ (φυσικά δίχως απόδειξη) για μια εξειδικευμένη εξέταση....αναφέρω αυτό το παράδειγμα για να αντιληφθούν όσοι δεν έχουν ακόμα οικογένεια πως διαμορφώνονται οι προτεραιότητες και πως βγαίνεις εκτός προγράμματος σε μια μέρα...τα χρήματα αυτά προορίζονταν για την ρύθμιση του ΤΕΒΕ,η οποία θα πάει 10-15 μέρες πίσω...

σε απλά ελληνικά....τα λεφτά δε βγαίνουν εύκολα για να δοθούν εφάπαξ...με αυτές τις τιμές μου λέει έλα σε όσα ματς μπορέσεις...δε με νοιάζει κιόλας....δεν ενδιαφέρομαι να φαίνεται το γήπεδό μου γεμάτο....5000 διαρκείας θέλω τώρα που είναι ζεστός ο κόσμος να μου βγουν τζάμπα οι 5 μεταγραφές και αν τσιμπήσω και μερικά μέσα στο καλοκαίρι ακόμα καλύτερα

ΑΝ όμως ήταν 50 ευρώ στο πέταλο και 100 στη 13,ο καθένας σαν εμένα θα το έβλεπε σαν ευκαιρία-πρόκληση....δίνω ένα 50ρικο τώρα και χαλαρώνω για ολόκληρη χρονιά....η εικόνα του γηπέδου σαφώς και αποτελεί επιχειρηματική επιδίωξη αλλά σε μεγαλύτερο βάθος χρόνου...προς το παρόν μάλλον μετράει το μετρητό...τέλος πολλοί από εμάς δεν αγοράζουμε μόνο για τον εαυτό μας διαρκείας...για διαφορετικούς λόγους ο καθένας αγοράζουμε για πατεράδες-αδέρφια-παιδιά ή φίλους....αν δεν πάρω για μένα δε θα πάρω ούτε για τον αδερφό μου...

δεν προσπαθώ να σας πω ότι έχω δίκιο
απλά σας μεταφέρω την εικόνα ενός ανθρώπου που πάτησε τα 40,έχει οικογένεια και η κατάσταση της χώρας τον έπληξε σε βαθμό να αλλάξει τόπο διαμονής και επάγγελμα...καλώς ή κακώς υπάρχουν και αυτοί οι φίλοι της ομάδος και δεν είναι μόνο οι καναπεδάκηδες που επιλέγουν παιχνίδια

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 5/6/2015, 18:41

Το θεμα μυρο να πω την αληθεια ουτε με πειραξε αλλα ουτε χαρηκα
Το οτι του βγηκανε οι περσυνες οι μεταγραφες δεν μου λεει τιποτα
Γιατι πολυ απλα για να παιξουν αυτα τα παιδια μπαλα κουραστηκε ο παπαδοπουλος
Απο την αλλη οταν ακουστηκε ο πετροπουλος επειδη τον κουβαλησε ο μυρο στην σμυρνη δεν μου αρεσε γιατι μου φανηκε η φαση 
Να αυτος ειναι φιλος μου αυτον θελω στην ομαδα 
Τεσπα
Για τα διαρκειας εχω μια ερωτηση
Λενε εαν παρεις μεχρι και το παιχνιδι με την λαρισα θα εχεις 10% εκπτωση
Αλλα και παλι λαθος τεραστιο
Γιατι εαν μου ανοιγεις την μπουτικ ταυτοχρονα με την πωληση διαρκειας που τα εχεις διπλασια τιμη απο φετος
Να περιμενεις εαν οχι και στα 2 τοτε σε ενα απο τα 2 χαμηλες πωλησεις

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από Bezyr 5/6/2015, 19:01

Αν η απομακρυνση Μυροφοριδη εγινε γιατι αναδιαμορφωνεται η ΠΑΕ οργανωτικα, εχει καλως.Αν γινεται για αλλους λογους, οπως γιατι διαμαρτυροταν τα Ηρακλακια οτι αμοιβοταν π.χ υπερογκα.....
Περιμενουμε να δουμε το νεο τημ με υπευθυνο σκαουτιγκ, υπευθυνο παικτων, σχεσεων με φιλαθλους, ΕΠΟ κλπ.
Αν φερουμε εναν νεο Μυροφοριδη Ηρακλακι και για ολα τ αλλα συνεχισουμε να αναφερομαστε στον αναπληρωτη, με το πρωτο αγωνιστικο στραβοπατημα θα στεναχωρεθουμε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bezyr στις 5/6/2015, 19:08, 1 φορά
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από bluedevil 5/6/2015, 19:07

Για Μυροφορίδη το μόνο που με ανησυχεί ειναι οι σχέσεις του με πολλούς παίχτες του ρόστερ και πως θα επηρεάσει η φυγή του την αγωνιστική τους εικόνα Wink .
Για διαρκείας, όντως οπως λέει ο luxus οι εποχές είναι πολύ δύσκολες, οι προτεραιότητες για όλους μας είναι η επιβίωση η δικιά μας κ των οικογενειών μας κ μετά η μπάλα κ ο Ηρα, το ίδιο μάλλον σκέφτεται κ ο πρόεδρος θέλει να μαζέψει λεφτά για να επιβιώσει η επένδυσή του. Τα διαρκείας στο πέταλο και στη 13 δεν είναι ακριβά σε σχέση μετις τιμές άλλων ομάδων της σουπερκλίκας.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από teo 5/6/2015, 20:10

@luxus περαστικα στο παιδι σου φιλε.

για τα διαρκειας ελπιζω να υπαρξει ρυθμιση για τους εκτος πολης κτλ, δημιουργια δηλαδη καποιων εξτρα κατηγοριων που θα κρινουν την τιμη περαν της θυρας.
κατα τα αλλα αν το διαρκειας μπορει να πληρωθει με πιστωτικη ειναι κατι και αυτο. ισως (ελπιζω) να υπαρξουν διορθωτικες κινησεις τις επομενες μερες.

για τον Μυρο. σημερα γινετε ΑΣΚΟΠΑ πολυς λογος για τον Μυρο. ναι ειναι καλος, ναι αποδειξε οτι ξερει την εγχωρια αγορα και ναι φευγει επιτυχημενος απ τον Ηρακλη. εχει μεριδιο επιτυχιας και αυτος.

ΟΜΩΣ δεν γινετε να διαβαζω (το facebook με κουρδισε) σχολια κοσμου που απαιτει να τον ενημερωση η παε για την κινηση.
για οποιονδηποτε λογο και να την εκανε, προσωπικα μαθω δεν μαθω ουτε κρυο ουτε ζεστη, ο Μυρο ηταν (ειναι) ενας υπαλληλος της παε οπως ο καθε αλλος υπαλληλος. καλος, αλλα ισως οχι παντου. αν αφησουμε τις φημες περι προσωπικου προβληματος με τον καναδο να το πουμε και διαφορετικα, και παμε καθαρα σε θεμα δουλειας, τι ρολο μπορει να εχει ο Μυρο την νεα χρονια στην ΠΑΕ οταν μιλαμε για μεταγραφες εκτος ελλαδας, εκτος τον κονε του?
οπως και να χει, δεν με νοιαζει για την κινηση, ουτε φυσικα με καιει να μαθω.
η ΠΑΕ εχει επιτελους διοικηση, κανει πραξη τα λογια της δεν μου δινει για φετος το δικαιωμα να αμφιβαλλω γι αυτους και απο δω και περα οτι κινησεις κανουν ΛΟΓΙΚΑ πρεπει να κριθουν γι αυτες του χρονου τετοιο καιρο.
αν ειμαστε απλα εντος ή εκτος στοχων.

με την ιδια λογικη η απολυση του Μυρο (που εκανε δουλεια και μπραβο του) δεν περναει στο ντουκου, ομως η ΑΜΚ που αρχιζει και τελειωνει σε μια μερα πως περναει στο ντουκου?
και με την ιδια καριβως λογικη του "ειμαστε φιλαρακια" μπορει ανετα να στην πει ο καναδος για το ποσα διαρκειας πηραμε αν σου κανει καλες μεταγραφες. εκει δεν εχει μεριδιο?
με την ιδια λογικη μπορει να σου πει εκανα αυτες τις μεταγραφες γιατι με τα διαρκειας που πηρατε αυτο μπορουσα.
εκει ομως δεν μας συμφερει να μπλεχτουμε και τετοια κουβεντα δεν θα κανουμε. θα απαιτουμε απλα αοριστα.
πιστευω καλυτερο να ειναι να τους αφησουμε να κανουν τις κινησεις τους και να μην βιαστουμε να τους κρινουμε. δεν γινετε ξαφνικα π.χ. ο καναδος απο καλος να εγινε ο κακος της υποθεσης.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από milano 5/6/2015, 20:17

Ο παλιός καλός οπαδός του Ηρακλή. Ανεβήκαμε κι άρχισε αμέσως η μίρλα σε facebook, φορουμ και ραδιόφωνα για το οτιδήποτε...

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από Bezyr 5/6/2015, 20:55

Μην τα ισωπεδωνουμε ομως και ολα ετσι?
Διωχνεται ενας ανθρωπος που εφερε παικτες μικρους, ταλαντουχους. και απολυτα πετυχημενους.Που πηρε σωστες αποφασεις οταν εμας το γκροβερ ηταν σφιχτο λογω της απαγορευσης των μεταγραφων.
Πετυχε και φευγει.Αρα παμε για κατι καλυτερο ετσι?
650 χιλ μπατζετ εμεις, 1,5 μυριο η αελ, 5,0 μυρια η αεκ
Δεν τον λες και απλο υπαλληλο....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από teo 5/6/2015, 20:59

οχι ρε φιλε δεν τα ισοπεδωνω. ισα ισα σου λεω οτι εκανε πολυ καλα την δουλεια του.
ομως και μαζι που τα λεγαμε οταν ζηταμε ισπανολατινους να κανουμε παπαδες τα κονε του δεν αρκουν.
ισως δηλαδη να αλλαξε ο προσανατολισμος της παε.
οτι και να εγινε ομως ελπιζω να συμφωνουμε ολοι μας οτι δεν γινετε να λεμε γιατι δεν μας ενημερωσαν για την καθε κινηση, συμφωνεις?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 5/6/2015, 21:44

O μύρο ήταν και φεύγει πετυχήμένος, του εύχομαι καλή πορεία στην καριέρα του, φυσικά θα τον χειροκροτήσω την κυριακή και ίσως και σε επόμενη παρουσία του στο καύτα αρκεί να μην πάει σε συγκεκριμένες ομάδες.
   Ο παπ είναι απόλυτα πετυχημένος και παραμένει και έχει μεγαλύτερο μερίδιο στην επιτυχία.
   Το μεγαλύτερο μερίδιο όμως το έχει ο καναδός, αυτόν πρέπει να διαφυλάξουμε σαν κόρη οφθαλμού καθώς βλέπουμε να μας οδηγεί σε ασφαλή και ένδοξα μονοπάτια μετά από πολλά χρόνια.
   Φυσικά θα υπάρχει κριτική, αλλά πρώτα θα περιμένω να δω (διάδοχο, μεταγραφές) και μετά θα κρίνω...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από Επισκέπτης 5/6/2015, 21:50

επιτέλους μερικοί κατάλαβαν οτι ο παπαθανασάκης δεν έγινε ΗΡΑ σε ένα χρόνο

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από Επισκέπτης 5/6/2015, 22:39

Καλησπέρα τα παλικαρια, πολλά θεματάκια
Γιατρέ μου εσυ και όσοι ειναι στο "ΗΡΑΚΛΗΣ τροπος ζωής" εαν αναφέρετε περί λάθους της ΠΑΕ για τις τιμές και συμπεριλαμβάνεται τιμές σε 10-13 αυτοί που δεν ασχολούνται τι να πούνε;;
Τα έχεις τα φράγκα να πάρεις διαρκειας εαν τα έχεις υποστήριξε και άσε τους υπόλοιπους να βρουν έως τον Σεπτέμβρη και να υποστηρίξουν
Εαν γκρινιάζεις για τα "σκεπαστα" εντάξει τα έφεραν σε τιμές 10-11 ΟΜΩΣ ειναι αντίστοιχες μεγάλων ομάδων που θέλεις να λέγεσαι

Οι υπόλοιποι tolisblue έχεις δίκιο για την περίπτωση σου, ομως πρεπει να ρωτήσεις στην μικρά, ειμαι βέβαιος οτι θα σε φτιάξουν, απλώς νομίζω απο την βιασύνη τους δε εχουν οργάνωσει τέτοιες κατηγορίες
Luxus περαστικά στο παλικάρι σου, ομως ρε φίλε τα διαρκείας ανταποκρίνονται σε αυτούς που τους περισσεύουν, εαν ήμουν τσίμα τσίμα το κατοστάρικο θα το έδινα εκει που υπάρχει προχειρότητα και θα πήγαινα οταν μπορουςα με εισητιριακι

Ο παπεν φαντάζομαι για την πιστωτική το είπε χαβαλέ, υπαρχουν άτομα στην κούτρα ΜΕ πιστωτική στην κατοχή τους που ξεπερνάει την λέξη οξύμωρο να μη πω τιποτα άλλο..
Θυμάμαι πρώτη φορά απο Τάκη που ξεκίνησαν οι 13κιδες να φτιάχνουν την 7 λογο κόστους διαρκείας, εντάξει συνήθεια ειναι δε τα χεις δε θέλεις να τα δώσεις πήγαινεις 7, μπορούμε να κανουμε και την 1 με τον ίδιο τροπο

Οι οπαδοί και όσοι νιώθουν πρεπει να κάνουν το χρεος του(πάντα μιλάω για αυτούς τους περισσεύουν αυτά τα χρήματα) το να μεγαλώσει οπαδικά η ομάδα φυσικα συμπεριλαμβάνεται και αυτο σε όλες τις γραμμές είτε με μυνημα προς το εσωτερικο της ομάδας είτε εξωτερικά προς τους κακοπροαίρετους

Τωρα για τον μύρο "σιγά μη κλάψω σιγά μη φοβηθώ" δε το λέω εκ του ασφαλούς, φυσικα και εκτιμάω τους πάντες για την προσπάθεια για την φετινή θριαμβευτική χρόνια και φυσικα μεγαλη χρέος στον σχεδιασμό πιστώνεται στο μυροφοριδη ΟΜΩΣ το άτομο για μένα πάντα δε ταιριαζει στη νοοτροπία της ομάδος θα ταίριαζε περισσοτερο στην μπαουγκ σίγουρα, δε παίξαμε ενα αγώνα να μη μανουριαςτικε με την αντίπαλη ομάδα αποβολές οτι να ναι απο τον πάγκο δηλώσεις σε ράδια επιπέδου Μυρτσου και αντίστοιχων τσομπανογιουφτων, το μονο θέμα ειναι οτι δε ξέρω εαν στη συμφωνία ειναι να πάρει κανά παίκτη μαζι του γιατί τα κονε τα εχει
Ομως η θεση πρεπει να επανδρωθεί με κάποιον ευγνωσμενης αξίας που θα τσεκάρει τους σκαουτερς αλλα και τις ακαδημίες δεν ειναι μονο τη περισσεύει να πάρουμε η τι μας συνίσταται...ο τεχνικός διευθυντής πρεπει να στρώνει σχεδιασμό επόμενης μεταγραφικής περιόδου, η πουτανοτριπολιτσα ποιον μπούστη εχει και τις βρίσκει διαμαντακια απο την λαικη της latinoamericana που βγήκαν λύρα εκατό; Τέτοιον θέλω

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από mos 5/6/2015, 22:45

Ο Μυροφορίδης είχε θέση στην ομάδα και ας μην ήξερε την λατινοαμερικάνικη αγορά. Μπορούσε να μείνει και να αναλάβει τις μικρότερες κατηγορίες προς όφελος της ομάδας μελλοντικά, ότι έκανε και φέτος δηλαδή, και να ερχόταν κάποιος άλλος που γνωρίζει περισσότερα στις ξένες αγορές.

Για άλλους λόγους έφυγε που προφανώς δεν θα μάθουμε ποτέ. Δεν θα στεναχωρηθούμε για την απώλεια του, θα στεναχωρηθούμε όμως αν ο επόμενος ανακατέψει πολύ την ομάδα και μας φορέσει παλτά. Τέρμα τα ''είναι παικταράς αλλά δεν έπιασε σε μας'', όχι άλλα άμπαλα γατάκια και άλλοι επώνυμοι συνταξιούχοι. 4 ποιοτικούς θέλουμε και να μην κάνουμε άνω κάτω την ομάδα. Λεφτά υπάρχουν, ομάδα ήδη υπάρχει και δεν χτίζεται από την αρχή... μόνο λαμόγιο μπορεί να είναι ο επόμενος αν δεν τα καταφέρει.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από teo 5/6/2015, 22:56

πολυ κουβεντα για το τιποτα. αξιος, καλος, για καποιους λογους εφυγε. το μυαλο ολων στο γιατι εφυγε και οχι στο ποιος θα ερθει ΑΝ ερθει.

η διαφορα του τοτε με του τωρα (μεχρι στιγμης παντα) ειναι οτι εχουμε διοικηση κανονικη που βαζει και φραγκα.
καλος ο μυρο αλλα μαλακας ξαφνικα ο καναδος? καπου δεν κολλανε ολα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από Timetraveler 5/6/2015, 23:02

Απορία: Ο Παπαδόπουλος δεν είχε και δεν έχει λόγο περί των μεταγραφών; Μόνο οι τεχνικοί διευθυντες ασχολούνται με αυτό το κομμάτι;

Timetraveler

Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015 - Σελίδα 18 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΕ 2014-2015

Δημοσίευση από Bezyr 5/6/2015, 23:22

Εχει λογο, εννοειται.
Δεν εισαι Αγγλια.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 18 από 29 Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης