FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

+12
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
natsinas75
bluedevil
milano
luxus
tolisblue
Bezyr
sakoulas74
DIMSAV
mos
teo
κατακρεουργημενος
16 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από DIMSAV 26/4/2015, 20:30

Μαγκες σχολια και σχετικα μετα τον καφε γιατι μολις γυρισα απο το καυτα.

υγ.Εγω το καθηκον μου το εκανα εφερα και το φιλαρακι μου που ειναι κουλα και ως συνηθως, οποτε ερχεται χανουν τα χανουμια.....ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ. 

Εκανα δηλαδη και τα βουντου...αφιερωμενα σ'ολα τα παιδια του φορουμ...ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από teo 26/4/2015, 21:17

ΠΟΥΤΣΑ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ.
πολυ καλο γκολακι ο πασας, δεν το περιμενα να βαλει γενικα γκολ ποσο μαλλον τοσο ωραιο.
αμυντικα τους χαναμε αλλα ειμαι σε γενικες γραμμες ευχαριστημενος γιατι αυτη ειναι η πιο top ομαδα του νοτιου ομιλου και τους ειχαμε εστω και ζορικα.
επιτελους εβαλε οπως εβαλε εστω ο περονε γκολ. γκολ ειναι και μετραει φυσικα. φανηκε αρκετα ανεβασμενος απο τα υπολοιπα ματσακια.
ειχαμε και αλλες ευκαριες οπως του μπαρτολινι, αλλα δεν εκατσε η φαση να μπουν.

να πω την αληθεια σημερα φοβομουν πολυ τον αγωνα και απ την κληρωση μεχρι σημερα ημουν αγχωμενος για το αποτελεσμα και την ψυχολογια της ομαδας.
τελικα νικησαμε σημερα και πιστευω οτι στην ξανθη απο πλευρας ψυχολογιας θα ειμαστε ενα κλικ πανω. ανεβασαμε τις πιθανοτητες να περασουμε.

στα υπολοιπα ματσακια των πλει οφ, σμυρνη-βολος μας εκατσε κουτι, μας τα χαλασε το τυρι.
την επομενη αγωνιστικη αν κανουμε μια νικη χαλαμε την ηδη χαλασμενη ψυχολογια ΟΛΩΝ.

για τον κοσμο απλα τελειος...

και πιναμε και πιναμε..........
ξεχασα το πιο σημαντικο.
ρομπς σημερα που δεν το πιστευα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Επισκέπτης 26/4/2015, 21:52

Παίδες και εγω γύρισα πίσω ανεπαναλυπτες στιγμές πολυ χαρα και περηφάνεια ο ηρακληδεας σήμερα!! Σήμερα όλοι ψηλωσανε 5 πόντους!
Γενικά οπως λέει ο Τεο φοβόμουν μη παρουσιαστούμε οπως με Ξάνθη και κανουμε κηδεία ομως το ματς ήταν μετσαρα ο κόσμος απίστευτος και νομίζω έγινε αυτο που έπρεπε οι παίκτες πήραν την φορά απο την κερκίδα και την εκμεταλλεύτηκαν με την προσπάθεια τους που ήταν συγκινητική
Οταν μπήκα στο πέταλο τα ματιά όλων λέγαν ενα πράγμα "πάμε για νίκη" με τέτοια ενέργεια δεν γίνεται να χάσεις!!

Τι να σας πω άλλο έβλεπα μονο χαμογελαστά πρόσωπα ανεκτίμητη αξία τελικά το δίδαγμα ειναι ενα γυρνάνε με περισσότερη συσπείρωση ο οπαδός φίλαθλος η η κωλογρια που λένε κάποιοι φίλοι έρχονται με τις επιτυχίες δεν ειναι κακό αυτο, πρεπει με αφορμή αυτόν τον άνθρωπο που μας άνοιξε τα ματιά και μας έφερε εδώ σε μόλις 10μηνες να το εχουμε παράδειγμα προς μίμηση και να πάμε ετσι στην α' μονο επιτυχίες παιδια αυτο αξιζει προσπάθεια για περισσότερα χαμογελαστά πρόσωπα!!

Και παιδια εγω απο αυτά που παρατήρησα είδα εισιτήρια όλοι με συγκινητικες προςπαθειες και μάλιστα πρεπει να κοπηκαν πολλά διαρκείας έμπρακτη υποστήριξη στον πρόεδρο την διοίκηση και την ομάδα γενικότερα

Πουσταρ@ κουνελοπνιχτη ντεμεκ ετριβες τα χέρια σου για τον ΗΡΑ το έστεισες με το πλεξιδα και τσιμπισατε το παραδάκι βλάκα
Νομίζω οτι οι μόνοι που θα παίξουν ρέστα θα ειναι ο απολλων και ίσως ο βολος

Οσο για αύριο ετοιμαστείτε για γλύψιμο απο τους μπασταρδο-ΑΡΔ της πόλης σχετικά με το τι λαοθάλασσα ειχε το γήπεδο και το τι μπαλαρα παίχτηκε στο και αδίκως δεν παίζουν αυτές οι δυο ομάδες τσαμπιονς λιγκ

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από luxus 26/4/2015, 21:56

λοιπόν κύριοι

σήμερα πείστηκαν και οι πιο υστερόβουλοι φίλαθλοι πως αυτές οι δύο ομάδες είναι πολύ καλύτερες από τις μισές ομάδες της super league
το πρώτο ημίχρονο ήταν από τα καλύτερα της χρονιάς και πρέπει να ψάξουν πολύ να βρουν αντίστοιχο 45λεπτο στη μεγάλη κατηγορία
στο τελείωμα του ημιχρόνου οι παίκτες δεν είχαν δυνάμεις ούτε πάσα να αλλάξουν

για τον κόσμο δεν έχω να πω τίποτα...τέλειος και μακάρι να συνεχίσει έτσι για όλα τα play off και φυσικά για το ΟΑΚΑ

αγωνιστικά μου άρεσε πολύ η ομάδα
όχι γιατί πάτησε την ΑΕΚ-που δεν την πάτησε αλλά
γιατί η ομάδα ξαναβρήκε τα στοιχεία που την έφεραν μέχρι εδώ
άμυνα γρανίτης-γρήγορες αντεπιθέσεις-πλαγιοκοπήσεις-εκμετάλλευση κάθε λάθους

έχω την αίσθηση πως αυτό το παιχνίδι θα το ξαναζήσουμε σε ένα μήνα περίπου στο ΟΑΚΑ-είναι οδηγός για τον τελικό και αν είμαστε λίγο πιο συγκεντρωμένοι,με πιο καθαρό μυαλό,καλύτερες τελικές πάσες και αντοχές δεν έχουμε να φοβηθούμε κανέναν

Υ.Γ. Κούγια,τράβα κάνε μήνυση στην ομάδα σου ρε καραγκιόζη

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Bezyr 26/4/2015, 22:00

Η ομαδα για μενα, ακομα ΔΕΝ επιασε αποδοση χειμωνα.
Ο αξονας με Ρομανο Πουρτου και παλι χλωμος.Με εξαρσεις.
Συχνα αμυνα με τα ματια.
Ο Σταμου με ποδια που τρεμανε...
Αλλα, για μενα, με ενα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΟΥΤΣΑΡΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ
Οταν ειδε οτι η ομαδα δεν μπορει την κατοχη στο 2-1, το χωνι δεξια με τον Πασσα που δεν μαρκαρε, και εκτιθονταν ο Μπουκουβαλας,τον Ρομανο και τον Πουρτου στα χαλια τους γενικα, ο Ιντσογλου να μην μπορει ο ανθρωπος να παιξει μονος ολοκληρη την αεκ, γυρισε την ομαδα εκει που επρεπε, εκανε τις αλλαγες του, και παικτων και θεσεων και σφραγισε το τριποντο.
Μπορει να μιρλιαζω τωρα, αλλα ηθελα περισσοτερη προσπαθεια απο συγκεκριμενους παικτες που θα σηκωσουν την ομαδα στους ωμους τους.Συγνωμη ρε παιδια αλλα δεν μπορω να τον βλεπω σε αυτην την κατασταση τον Ρομανο ας πουμε...
Ο Περονες προσπαθει ο ανθρωπος.Αλλα με τετοια αποδοση χαφ-εξτραιμ, δεν μπορει να διακριθει.Σημερα μετρησα καμμια 250 λαθος μπαλιες προς αυτον.
Παρ ολ αυτα, απο μια ομαδα που χτιστηκε με 1002 περιορισμους θα ηταν αδικια να μην τους αναγνωρισουμε την προσπαθεια και το δικιο της νικης.Δεν ειμαστε αυτοι που θελαμε, γιατι δεν τραβανε τα πρωτα βιολια μας, οπως τραβουσαν, αλλα η ομαδα αναλογως δυνατοτητων προσπαθει και παναξια κερδισε αεκ και  μιση ανοδο.
Η αεκ πολυ καλη, με μερικα σπουδαια ταλεντα αλλα οχι ακτυπητη.Η αμυνα πισω και το τερμα της ειναι για το πεος.
Μπροστα τωρα,ενα δυσκολο παιχνιδι με την Ξανθη.
Επαναλαμβανω, απο ΕΜΑΣ θα κριθει η προκριση.
Οσο για τον κοσμο, ενα μεγαλο ρισπεκτ.
Παπασακη, αν καταφερεις τους μισους απο αυτους να τους κανεις διαρκειας, αλλαζεις το σκηνικο....
.
.
Εκεινος ο Ρουγκαλας πού ειναι ρε παιδια?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Επισκέπτης 26/4/2015, 22:06

Γι'αυτο που λες για το ΟΑΚΑ σήμερα ειχε οσο κόσμο είχαμε με γαύρο το '10 έχοντας περάσει απαξίωση και ποσά αλλα
Το 25ρι ειςιτηρια που δείνουν στον τελικό θα ειναι λίγο για μας να το ξέρετε,
Αρκεί η πουτανιτς@ η ξανθη να το πνίξει μεθαύριο, ας πηγαίνει τα επόμενα 10 χρόνια συνεχόμενα τελικό, φέτος πρεπει να μας επιτρέψει να παίξουμε με την ιστορία μας ειναι η ιδανικότερη στιγμή

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Bezyr 26/4/2015, 22:12

Εμεις ειμαστε πολυ υπερηφανοι.
Γιατι αυτην την ομαδα την καναμε με λιγα λεφτα, πολυ μερακι και αγαπη, χωρις διαπλοκη, με περιορισμους και οπως λες Ντοκτορα μετα απο 4 πετρινα χρονια πουστιας.
Βρηκαμε εναν προεδρο οχι με δις, αλλα αξιοπρεπη, και οντως πρεπει να τον στηριξουμε.
Καλα, ας περασουμε τελικο, και κοβω τον π@@@ο μου συριζα οτι θα τριβει ο κοσμος τα ματια του με τον λαο που θα δει κατω....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Επισκέπτης 26/4/2015, 22:13

Γιατρέ τη να πούμε για την αποδοςη η προσπάθεια ήταν συγκινητική επαιξες με την καλύτερη ομάδα εώς τωρα, η απόδοση τον παικτών κρίνεται και απο τους αντιπάλους οι οποίοι παίζουν και αυτοί μπάλα και μάλιστα καλή
Αστα όνειρο ζούμε μη με μας ξυπνάτε!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από teo 26/4/2015, 22:14

εγω σημερα εβλεπα μπαλιτσα με ενα χανουμι παρεα. τον ελεγα για τον τσιλιγκιρη και τον πορτουλιδη και κοροιδευε.
μεχρι που πληρωσε ολες τις μπυρες και του ευχηθηκα με τροπο "ευχομαι να ειστε η 2η ομαδα που θα παρει το εισητηριο της ανοδου".
η ομαδα ειναι η αληθεια πολλες φορες αμυνεται με τα ματια, χανει ρυθμο και μαλακιζεται.
σημερα με το που βγηκε ο ρομανο χασαμε και το κεντρο.
παρ ολα αυτα κερδισαμε τους νεοπλουτους.
τους κλασαμε στα μουτρα και εφυγαν ψαχνοντας τι φαγαμε το μεσημερι.

παπαθανασακη ελπιζω σημερα να ειχες στο γηπεδο κανενα που θελει να διαφημηστει να γουσταρει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από teo 26/4/2015, 22:15

γιατροι Cool
σημερα τους κλασαμε μεσα στα μουτρα.
αντε γιατι μας ζαλισαν με την αεκ και την αεκ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Επισκέπτης 26/4/2015, 22:15

Το 25αρι δε φτάνει ορε...!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Επισκέπτης 26/4/2015, 22:20

teo1908 έγραψε:εγω σημερα εβλεπα μπαλιτσα με ενα χανουμι παρεα. τον ελεγα για τον τσιλιγκιρη και τον πορτουλιδη και κοροιδευε.
μεχρι που πληρωσε ολες τις μπυρες και του ευχηθηκα με τροπο "ευχομαι να ειστε η 2η ομαδα που θα παρει το εισητηριο της ανοδου".
η ομαδα ειναι η αληθεια πολλες φορες αμυνεται με τα ματια, χανει ρυθμο και μαλακιζεται.
σημερα με το που βγηκε ο ρομανο χασαμε και το κεντρο.
παρ ολα αυτα κερδισαμε τους νεοπλουτους.
τους κλασαμε στα μουτρα και εφυγαν ψαχνοντας τι φαγαμε το μεσημερι.

παπαθανασακη ελπιζω σημερα να ειχες στο γηπεδο κανενα που θελει να διαφημηστει να γουσταρει.
Smile Smile Smile θεός!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Bezyr 26/4/2015, 22:23

Ο Ρομανο σημερα επαιζε τραυματιας εμαθα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από mos 26/4/2015, 23:10

Λοιπόν, καταρχήν πρέπει να δώσουμε συγχαρητήρια στην ομάδα που από σήμερα βρίσκεται με το ένα πόδι στην SL. Τίποτα βεβαίως δεν έχει τελειώσει ακόμη, αλλά όπως σωστά είπε και ο κόουτς, το μεγαλύτερο κέρδος είναι το κόψιμο της όρεξης των υπολοίπων.
   Στα του αγώνος τώρα, πιστεύω πως αυτή ήταν μακράν η χειρότερη εμφάνιση της ομάδας μέχρι τώρα. Αμυντικά χωνί με μονίμως καθυστερημένες τοποθετήσεις. Κέντρο ανύπαρκτο, χωρίς κυκλοφορία και με λανθασμένες μεταβιβάσεις. Επιθετικά χωρίς σχέδιο και με τη συνηθισμένη επιπολαιότητα.
   Θα μου πείτε πώς κερδίσαμε τότε. Απλώς γιατί η Κούλα δεν είχε μάθει να αγωνίζεται απέναντι σε μια οργανωμένη άμυνα, έστω και με τα σημερινά της χάλια, και γιατί μας έκαναν δώρο το γκολ του Περόνε.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 26/4/2015, 23:31

Θα συμφωνήσω με τον αποπάνω για την εμφάνιση, με τη διαφορά ότι υπήρχε η δικαιολογία της διακοπής, καθώς και του άγχους που έφεραν οι 2 ήττες.
   Κορυφαίοι οι μπαρτολίνι, περόνε, καλοί οι πασάς, χουάν, μετριοκακοί οι λοιποί.
   Κερδίσαμε με πολύ κόσμο, εύχομαι και στα υπόλοιπα παιχνίδια των πλέυ οφς να είναι οι μισοί από σήμερα...
   ΥΓ. ΗΡΑΑΑΑΑ, ΗΡΑΑΑΑ...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 26/4/2015, 23:35

Για πολλα πραγματα που ειχα γραψει στο blue fans εχω αρχισει να αισθανομαι δικαιωμενος.Ο αγωνας της Τεταρτης δεν με ενδιαφερει.Ακομα και αν αποκλειστουμε εγω θα την χειροκροτησω την ομαδα γιατι ξερω που ειταν στις αρχες του καλοκαιριου και που ειναι τωρα.
Θυμαμαι τον DIMSAV που γκρινιαζε για τις ηττες στα φιλικα και τον teo που ειταν καχυποπτος για τον Παπαθανασακη.Τωρα εαν εβλεπα τα προσωπα τους θα εβλεπα ενα χαμογελο να λαμπει μεχρι τα αυτια.Και αυτη η εικονα δειχνει το που ειμασταν και που ειμαστε.
Αυτος ειταν ο τελευταιος αγωνας που ειδα στο καυτατζογλειο.Μετακομιζω μονιμα στην Κομοτηνη για επαγγελματικους λογους και θα το θυμαμαι για παντα,εαν περισευει λιγη φωνη πειται και ενα ΗΡΑ παραπανω και για μενα. Very Happy

Υ.Γ.Ξερεται κανεναν Γιαννοπουλο παλιο τρομπετιστα του ΑΡΗ.Διοτι πηγε να μου την πει περι ΑΕΠ σημερα στο phorum. Laughing
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Kαι αυτο το σαιτ δωρο απο εμενα στους συνοπαδους του Ηρακλη.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από teo 26/4/2015, 23:42

σε ποιο φορουμ πηγε να σου την πει?

για την καχυποψια νομιζω οτι εστω και λιγο δικαιολογουμαι.. μετα απο κοκκακιδες τραγουδιστες και ποντιους μου ερχοταν καπως ο καναδος.
ομως απο τη στιγμη που βγηκε κομπλε τον στηριζω, οπως στηριζα και τον κλαψα χωρις να ξερω στην αρχη για τι σκατανθρωπο μιλαμε.

το λινκ που εδωσες δυνατο.
κομοτηνη θα κατσεις χρονια? πως το βλεπεις? ισως ερθω και εγω το καλοκαιρι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Επισκέπτης 26/4/2015, 23:47

Γαλαζιε η Κομοτηνή ειναι 2 1/2 ωριτσες εύκολα και χαλαρά, μπορείς να έρχεσαι με τα παλικαρια του τέως συνδέσμου Κομοτηνής. Ολα βρίσκονται εν θέλεις

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Bezyr 26/4/2015, 23:50

Οι μεγαλες ομαδες ξεχωριζουν απο τον κοσμο και τους τιτλους.
Και πιστευω, οτι οταν σου δινεται η ευκαιρια για εναν τιτλο πρεπει να τον κυνηγας μεχρι τελους.
Αυτος ο Ηρακλης, ετσι πως ειναι τωρα, εχει ελαχιστες ελπιδες να παρει το κυπελο απεναντι σε εναν καλο γαυρο.
Ας μην γελιομαστε.
Αλλα αυτο το ξερουμε ολοι.
Ζουμε ομως για το ονειρο και το παρτυ που θα γινει κατω.
Και για την εκδικηση, εμεις οι Β εθνικατοι, που μας διελυσαν και μας κυνηγησαν ειμαστε εδω σαν κακο σπυρι για παντα.
Αυτο, επειδη ειμαι ο ΚΑΚΟΣ Βεζυρης, εμενα με αηδονιζει.
ΘΕΛΩ ΤΕΛΙΚΟ και ας μην το σηκωσω.
Μονο για να τους βγαλω γλωσσα.
Μονο για να τους δειξω οτι ειμαι σκληρος για τα δοντια τους.
Η σημειολογια εχει μεγαλη σημασια στη ζωη.Και απαιτω απο τους παικτες μας να κανουν το παν.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 26/4/2015, 23:54

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Τεο μου εισαι απολυτα δικαιολογημενος.Απλως η ποιο σημαντικη αλλαγη που καταφερνει αυτη η ομαδα φετος ειναι στο DNA μας.Σημερα χωρις να παιξουμε πολυ καλη μπαλα οχι απλως κοιταξαμε την ΑΕΚ στα ματια την νικησαμε.Ο λογος ειναι οτι ο λαος του Ηρακλη εχει αρχισει να αποκταει ξανα νοοτροπια νικητη και το περασε σημερα στην ομαδα.Γιαυτο το αναφερω αυτο.
Οσο για την Κομοτηνη παω να ανοιξω συναιτεριστικα ενα μαγαζι εκει,πιστευω οτι παω για μονιμα.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από mos 27/4/2015, 00:00

Και μία παρατήρηση - διαφωνία με την επικρατούσα άποψη ότι η Κούλα ήταν ότι καλύτερο πέρασε από το Καυτά φέτος.
   Η Κούλα σήμερα ήταν όπως σε όλους τους αγώνες που την έχω δει (και είναι αρκετοί). Άναρχο παιχνίδι (ας το ξανακούσουν τα χανούμια που μπαίνουν στο φόρουμ και μας διαβάζουν, πλέον με κομμένο το βήχα όμως), όλοι στη επίθεση για το γκολ αφήνοντας τις θέσεις τους και χωρίς αλληλοκαλύψεις στην άμυνα. Τους χώρους που είχαμε σήμερα στην επίθεση για να βγάλουμε ευκαιρίες, δεν τους είχαμε μαζεμένους σε ολόκληρο το πρωτάθλημα.Τους έδωσε γήπεδο και ο Παπ αλλά χωρίς τακτική και αυτοματισμούς, δεν μπορούσαν να βγάλουν κάποια οργανωμένη ευκαιρία.
   Η εικόνα του αγώνα σήμερα οφείλεται καθαρά και μόνο στον κακό Ηρακλή. Ένας υποφερτός Ηρακλής σήμερα τους έριχνε ντόρτια. Μπορεί να ακούγομαι υπερβολικός, αλλά η κούλα που έχτισε την πορεία της στα εύκολα του νότιου ομίλου, θα ζοριστεί απέναντι σε τυρί και μπέο.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από teo 27/4/2015, 00:01

μετα απο την στηριξη και το φλοκο με τον κλαψα νομιζω ο καθενας θα ηταν καχυποπτος.
συμφωνω ομως οτι ο Ηρακλης και το dna του αλλαζει προς το καλο και αξιζει να βοηθησουμε τον καναδο με πραξεις για να βλεπουμε τον Ηρακλη που θελουμε.

για την κομοτηνη, αν και εκτος απο κωλαρακια δεν εχει κατι να δειξει η πολη, σου ευχομαι τα καλυτερα στο μαγαζι που θα ανοιξεις και ισως κατσει η φαση να μιλαμε για Ηρακλη και με καφεδαρες απο κοντα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από teo 27/4/2015, 00:06

Γαλαζιε Ηρωα για τον γιαννη γιαννοπουλο λες?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 27/4/2015, 00:09

ναι τεο

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1η Αγωνιστική 26/4  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00) - Σελίδα 3 Empty Απ: 1η Αγωνιστική 26/4 ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕΚ (18.00)

Δημοσίευση από teo 27/4/2015, 00:18

ρε συ σπαω το κεφαλι μου να θυμηθω που εχω ξανασυναντησει αυτο το "γιαννης γιαννοπουλος" και ολα με φερνουν στο μυαλο τουρκο.
τεσπα μην δινεις σημασια ειτε σε τουρκους ειτε σε σκουληκοερασιτεχνες της Γ (ακομα κυνηγανε τα σερρας).

γαμησε τον.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης