FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

+22
Hood
Bezyr
Iraklaras07
Γαλαζιος Ηρωας
teo
natsinas75
milano
bluedevil
Coleman10
mos
sakoulas74
rafael nadal
tolaras10
Timetraveler
luxus
Behind the curtain
maglin
antonievic
Mirlas1908
κατακρεουργημενος
dr. drake ramore
26 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 22 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 31/8/2015, 19:04

O Λούκι έχει θέση στην ομάδα, αρκεί ν'ανανεώσει.
   Σε περίπτωση που δεν ανανεώσει βασικός στα εντός πρέπει να ξεκινάει πάντα ο βέλλιος και στα εκτός ο μπουλούτ.
   Ο περόνε αλλαγή και στις 2 περιπτώσεις.
   Σε περίπτωση που μείνει και ανανεώσει ο λούκι, θεωρώ αυτονόητο πως δε θ'αποκτηθεί εξτρέμ και η μετακίνηση του μπουλούτ στα εξτρέμ.
   Στα χαφ ο μακρής θα μπει σιγά, σιγά ενδεκάδα, ίσως από λειβαδιά, το ίδιο κι ο ζιαμπάρης ώστε να δώσουν δύναμη και μπόι, εκεί που υστερήσαμε αρκετά στα πρώτα 2 ματς.
   Για το βέλλιο το ματς με τη λειβαδιά είναι ιδανικό για να ξεκινήσει...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 31/8/2015, 21:16

Ο Γιάννης Λουκίνας παραμένει στον Ηρακλή και με δήλωσή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook έβαλε τέλος στα σενάρια που υπήρξαν το τελευταίο διάστημα.
Ο Ελληνας επιθετικός, μεταξύ άλλων υποστήριξε πως είναι χαρούμενος που θα συνεχίσει στους «κυανόλευκους» και πως ο μοναδικός στόχος που υπήρχε στο μυαλό του ήταν να παίξει με τη φανέλα του Ηρακλή στη Σούπερ Λιγκ.
Αναλυτικά:
Είμαι χαρούμενος που θα είμαι και φέτος στην ομάδα που μου χάρισε αξέχαστες στιγμές πριν λίγους μήνες , ο μόνος στόχος που είχα από την πρώτη στιγμή που ήρθα στον Ηρακλή ήταν να ανέβει η ομάδα εκεί που ανήκει και να αγωνιστώ μαζί της στην superleague.
Από τις 10 Ιουνίου που ήρθε η άνοδος η μόνη σκέψη μου και η μόνη επιθυμία ήταν να μείνω και να βοηθήσω την ομάδα μου στις προκλήσεις της νέας χρονιάς, θα συνεχίσω να κάνω αυτό που έκανα από την πρώτη προπόνηση πέρσι το καλοκαίρι και σε κάθε προπόνηση και παιχνίδι να είμαι συγκετρωμενος μόνο στον Ηρακλή! #25

   Σόρυ λούκι, σ'αγαπώ, σ'εκτιμώ αλλά δεν τρώω ταραμά.
   Αν θες να παίξεις, πρέπει και ν'ανανεώσεις, τα περνάω καλά εδώ τα δικά σου και του μανατζέρ σου είναι να χαμε να λέγαμε.
   Ο ηρακλής δεν είναι τα εκπαιδευτήρια ξυνή, να σε φτιάξω εγώ για να σε πάρει έτοιμο το χανούμι του χρόνου...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 31/8/2015, 21:34

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
μενει αλλα δεν ξεκαθαριζετε αν εχει υπογραψει νεο συμβολαιο.
κακο αυτο.

ο περονε θα ξεφουσκωσει οπως περσι.
με το θεμα του ρομανο καναμε μαλακια που τον κρατησαμε.
τον βελλιο ελπιζω να τον δουμε σιγα σιγα και πονταρω πολλα πανω στον μακρη να βοηθησει.

εγω λογο καβουριων (νομιζω ολοι το καταλαβατε) παρα πολυ δυσκολα θα παρουμε αλλο παιχτη. ουτε αριστερο εξτρεμ ουτε δεξι ουτε τιποτα.
τουλαχιστον βαλε τον μπουλουτ αριστερα, το παλικαρι εχει παθος εστω και τον τσιλια που εχει παρει φορα βασικο.
ειπαμε, για παραμονη παμε, θα κανουμε και τα λαθη, θα κανουμε και ηττες αλλα μην βγαζουμε και τα ματια μας μονοι μας. ας βγει ενα καλο. να παρει παιχνιδια μπουλουτ, τσιλια και οποιος αλλος μπορει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 31/8/2015, 21:35

με προλαβες.
απλα ας μην υπολογιζετε αν δεν υπογραφει.

βελλιος-περονε και βλεπουμε.
και μπουλουτ αριστερα και κλεισαμε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 31/8/2015, 22:06

Aκριβώς.
   Ο βέλλιος κι ο μπουλούτ είναι ένα χρόνο μικρότεροι του λουκίνα, ο πρώτος με μια καλή χρονιά και με το βιογραφικό του, του χρόνου πουλιέται άνετα ένα μύριο έξω, ο δεύτερος με μια καλή χρονιά μπορεί του χρόνου να τον δούμε μουντιάλ με τους περίεργους...
   Αν δεν ανανεώσει είναι μεγάλη μαλακία να επενδύσεις πάνω στο λουκίνα.
   ΥΓ. Δεν έχω καμία εμπάθεια προς τον παίκτη, τον συμπαθώ και μου αρέσει αλλά πάνω απ'όλα μ'ενδιαφέρει ο Ηρακλής.
   Αν όντως τον ενδιαφέρει κι αυτόν, ας υπογράψει ένα τριετές και θα τα πάμε μια χαρά...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από Timetraveler 2/9/2015, 10:17

Θα πω τη γνώμη μου με κάθε σεβάσμό προς όλους τους αδερφούς μας που μπορεί να το διαβάσουν!
Διαβάζω και ακούω συχνά για ατυχείς επιλογές παικτών λόγω της οικονομικής στενότητας του προέδρου, για ξενέρωμα του κόσμου επειδή δεν έρχονται παικταράδες κτλ.
Συμφωνώ με την τακτικη του, επιχειρηματίας είναι ο άνθρωπος, κέρδος θέλει να βγάλει, Αμπράμοβιτς δεν είναι να έχει λεφτά για πέταμα επίσης.
Τώρα όσον αφορά το ξενέρωμα του κόσμου. Για μένα δεν δικαιολογείται. Μερικές φορές επικρατεί η ακόλουθη λογική
Δε φεραμε παικταραδες.
Αρα, δεν παίρνω διαρκείας.
Όταν δεν έχεις τον Σαββίδη ή τον Αμπράμοβιτς πρόεδρο αυτή η λογική είναι λανθασμένη.
Όταν επίσης δεν έχεις πρόεδρο έναν που πιστεύεις ότι θέλει να παρασιτίσει κατά του συλλόγου, πάλι αυτή η λογική είναι λανθασμένη.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση έχεις έναν πρόεδρο που μπορεί να μην εμπιστεύεσαι ως γνήσια και σωστή καχύποπτη γριά ΑΛΛΑ δε σου έχει δικαιώματα ότι θέλει να παρασιτίσει. Επίσης ξέρεις ότι δεν είναι μεγιστάνας. Το να περιμένεις παιχταράδες για να πάρεις διαρκείας, είναι λανθασμένη λογική. Το είπα και θα το ξαναπώ. Οι Μπερμπάτοφ και Σεβτσένκο και οι λοιποί παικταράδες, δεν έρχονται με αγκαλιές και φιλιά. Έρχονται μονάχα με μεγιστάνα ή εάν 20.000 Ηρακλειδείς πάρουν από 1 διαρκείας, μέσω όρο 100 ευρώ. Είμαστε καλοί στον πολλαπλασιασμό;;;
Ας δούμε: 20.000 Χ 100= 2.0 00.0 00. Να το πώ και με λόγια; Δύο ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ευρώ
Ερώτηση: τι συμβόλαιο έχει ο Μπερμπάτοφ στον συμπολίτη;

Και ψάχτε μετά δικαιολογίες για να μην έρθετε στο γήπεδο επειδή δεν μπορείτε να βλέπετε Χαντί και Μακρή (που μακάρι τα παιδιά να σας/μας βγάλουν ρόμπα). Όταν δε συμβάλλεις ο ίδιος στις μεταγραφές, και ξενερώνεις με την έλλειψη μεταγραφών, τότε βρίσκεσαι σε φαύλο κύκλο από τον οποίο δε θα βγεις ποτέ χωρίς θαύμα. Ούτε καν εισιτήριο πληρώνουνε ορισμένοι, αλλά παρόλα αυτά έχουν την απαίτηση ΚΑΙ για μεταγραφάρες, αλλά και από όσους πληρώνουν το εισιτήριό τους κανονικά ή το διαρκεία τους να μην ξενερώσουν και να συνεχίσουν να έρχονται στο γήπεδο. Δε θέλω να σχολιάσω τις τιμές. Είναι μεγάλες, συμφωνώ. Αλλά χρειάζονται και θυσίες αν θες να ισχυρίζεσαι ότι έχεις απαιτήσεις από τη διοίκηση. Επειδή φέτος είναι αργά, ίσως αυτή η τακτική μέσα στη χρονιά να βοηθήσει όσους θέλουνε να δούνε ονόματα του χρόνου: Κόψτε στο μισό τις μπουγάτσες, τους γύρους, τα ποτά, τα τσιγάρα, τα ταξίδια και κάθε είδους μη πάντοτε αναγκαία κραιπάλη της ζωής σας για 9 μηνες, και είμαι σίγουρος ότι τουλάχιστον οι 12.000-15.000 χιλιάδες από τους 20.000 που προανέφερα, θα μπορέσουν να καταθέσουν το 100ευρω για διαρκείας.

Οι μεγιστάνες έρχονται σε μια ομάδα λόγω κόσμου. Όσο δεν έχουμε την πολυτέλεια να έχουμε μεγιστάνα, τότε πρέπει να γίνουμε εμείς ο κινητήριος μοχλός της οικονομικής μας ευημερίας και να βοηθήσουμε τον όποιο πρόεδρο δε μας έχει δώσει δικαιώματα ότι θέλει να παρασιτίσει εις βάρος μας. Έστω και πληρώνοντας εισιτήριο. Αν δεν πληρώνεις εισιτήριο, ούτε τον πρόεδρό σου βοηθάς, ούτε ελκυστικός γίνεσαι σε πιθανούς μεγιστάνες.

Και κάτι ακόμα. Το μόνο που μπορεί να ανεβάσει τον Ηρακλή είναι η συσπείρωση του κόσμου. Όλοι χρειάζονται. ΟΛΟΙ. Διαβάστε το και μεταδώστε το παντού αυτό. Μεταδώστε το σε όλους τους καθωσπρέπει που κράζουν τους φανατικούς για αλητεία. Αν δεν ηταν αυτοί οι φανατικοί κύριοι, τώρα δε θα υπήρχε νέα γενιά Ηρακλειδέων. Τα Ηρακλάκια που βλέπετε στις κερκίδες με τόσο πάθος να είναι τρελαμένα δεν έγιναν τόσο επειδή εσείς/εμείς οι καθωσπρέπει είμαστε Ηρακλής, όσο εξαιτίας της οπαδικής μαγκιάς των φανατικών, που δε μασάνε και πουλάνε τρέλα κιμπάρικια.
Επίσης το ότι ΟΛΟΙ χρειάζονται μεταδώστε το και στους φανατικούς. Πολλές φορές ακούω το επιχείρημα ότι μόνο αυτοί που στήριζαν όλα αυτά τα χρόνια και αυτοί που τρέχουνε σε κάθε αγώνα είναι πραγματικοί Ηρακλειδείς. Πιο μεγάλο λάθος από αυτό το σκεπτικό δεν υπάρχει. Δε θέλω να κατηγοριοποιήσω άτομα με την ακόλουθη παρατήρηση. Απλά πιστεύω ότι ο καθένας θα πρέπει να αναλογιστεί το αν κάποιος που δεν ερχόταν γήπεδο όλα αυτά τα χρόνια είναι υπαίτιος για αυτά που δεν προσέφερε. Δε θα κατηγορήσω ΚΑΝΕΝΑΝ που δεν στηριζε ολα αυτά τα χρόνια, βλέποντας ότι διοικούν μη έμπιστοι άνθρωποι. Δε θα κατηγορήσω κανέναν που δεν ήθελε να σκορπισει τα χρήματά του ξέροντας εκ των προτέρων ότι θα πάνε χαμένα.
Έχουμε την κατάρα και την ευλογία να έχουμε επιλέξει να είμαστε Ηρακλής! Είμαστε διαφορετικοί, τέλος! Μας ζηλεύουνε γιατί φοβούνται! Φοβούνται την επιμονή και την επιβίωσή μας. Όλοι οι άλλοι θα είχαν εξαφανιστεί με όσα έχουμε περάσει ως λαός. Είναι στο dna αυτής της ιδέας που λέγεται Ηρακλειδοσύνη, να επιμένει, να παλεύει και να τσιγκλίζει την αδικία και τις κακουχίες! Χίλια χρόνια Ηρακλής

Timetraveler

Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από Επισκέπτης 2/9/2015, 11:11

Time traveler respect.
Τα διαρκείας σε 10-13 θα πρεπε να πηγαίνουν σφαίρα
Αυτο που λέει ο φίλος ειναι αγάπη και υποστήριξη χωρίς υπεκφυγές, όλοι και ολα θα κριθούν στην ωρα τους

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 2/9/2015, 12:02

Ας μην πηγαινουμε ομως απ το ενα ακρο στο αλλο. Η μπερμπατοφ η τιποτα.
Καλη η αγαπη καποιοι την πατησαν αρκετες φορες και αν ειναι καχυποπτοι δεν ειναι απαραιτητα κακο.
Δεν ειπε κανεις οτι δεν θα παρει διαρκειας λογο ρπστερ απλα οτι οι μεταγραφες επιρεαζουν αμεσα τα διαρκειας ειναι γνωστο λογικο και αποδεκτο πιστευω απο ολους.
Εν παση περιπτωση τυφλη στηριξη οπως τν ενοειται δυσκολα θα υπαρξει.
Για τα εισητηρια απο την αλλη φυσικα ολοι πρεπει να πληρωνουν.
ΑΛΛΑ δεν βοηθα πουθενα την ομαδα να ακολουθει παλιες πρακτικες και να δηλωνει τα μισα.
Και εν τελη απο μερους μου πληρωνω προβληματιζομαι για την πολιτικη που ακολουθουν για να προσελκυσουν κοσμο και απαιτω καποια πραγματα που τα θεωρω λογικα.
Να μην ειμαι ρομπας διοικητικα και ανεκτος αγωνιστικα αφου εχω στοχο την παραμονη.
Αλλα ας μην  απαιτουμε τιποτα πλερω μονο για να ειμστε τα καλα παιδια της λιγκας.
Για μπερμπατοφ δεν ειπαμε ποτε. Αλλα ας καναμε την τρελη υπερβαση για ενα παιχτη τυπου γιουσουφ.παραδειγμα ειναι το ονομα.
Αλλωστε οι υπολοιποι ανυπαρκτοι τυπου νιωνιος τριπολη ξανθη ατρομαχτος εχουν αμπραμοβιτς και μινιμουν 20.000 διαρκειας..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo1908 στις 2/9/2015, 12:21, 2 φορές συνολικά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 2/9/2015, 12:15

doctoras9 έγραψε:Time traveler respect.
Τα διαρκείας σε 10-13 θα πρεπε να πηγαίνουν σφαίρα
Αυτο που λέει ο φίλος ειναι αγάπη και υποστήριξη χωρίς υπεκφυγές, όλοι και ολα θα κριθούν στην ωρα τους
Εχει σκεφτει η παε γιατι ΔΕΝ πηγαινουν σφαιρα;
Εσεις;
Φταιει η κωλογρια η μηπως και η παε;
Αυτο που λεω και ξαναλεω ειναι οτι αυτοι που εχουν τυφλη στηριξη ειναι λιγοι δυστυχως.
Χρεος της παε ειναι να κανει κινησεις να πολλαπλασιασει αυτο τον κοσμο επενδυοντας στην ομαδα κατα τη γνωμη μου.
Δεν φταιει μονιμα για ολα ο κοσμος ουτε μπορεις να απαιτεις η να κατηγορεις τον κοσμο για ολα.
Για ολα υπαρχει εξηγηση.
Επισης το να απαιτεις η να κρινεις ΑΦΟΥ στηριζεις γιατι ειναι κακο εξηγηστε μου σας παρακαλω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από Behind the curtain 2/9/2015, 12:47

Το απλό είναι μεταγραφές και τα διαρκείας γίνονται περισσότερα. Ωστόσο, όχι πολύ περισσότερα. 
Είναι θέμα ελληνικής νοοτροπίας, όχι μόνο σε μας.
Δυστυχώς πότε δεν θα γίνουμε Dortmound. Άλλωστε αυτή η ομάδα είναι παγκόσμιο παράδειγμα.
Είναι όμως το μοντέλο πως φτιάχνουν ομάδα οι οπαδοί.
Στη Β' κατηγορία αγόρασαν 40.000 διαρκείας για να φτιάξουν ομάδα!
Με μια τραγική πορεία στα προηγούμενα χρόνια.
Τέλος πάντων, ας μείνουμε στα δικά μας.
Εμείς γίναμε Ηρακλής για την ποιότητα, για το ξεχωριστό, για το ανεξάρτητο που έχει αυτή η ομάδα.
Όχι για τον πολύ κόσμο. Ποτέ δεν θα γίνουμε ορκς. Δεν το χρειαζόμαστε άλλωστε.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από Επισκέπτης 2/9/2015, 12:50

Τεο εγω υποστηρίζω με την δική κου οπτική εμένα μου αρκεί να πάρω (οπως και πήρα) ενα διαρκείας ως βαση την επιβράβευση της περσινής προσπάθειας ανόδου + αδειοδότηση ως εκει τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγότερο
Παρατηρώ οτι Στη προσπάθεια σας πολλές φορές για δημιουργικό αντίλογο άθελα σας απαξιώνετε την ίδια σας την υποστήριξη, έχω υποπέσει και εγω σε τέτοια φαση
Εντελώς φιλικά δείτε το είστε έμπειροι να διακρίνετε την υπερβολή απο τον ρεαλισμό

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 2/9/2015, 13:32

Δεν απαξιωνω την ομαδα σε καμια περιπτωση απλα πρεπει να δεις τον Ηρακλη και με τα ματια ενως οχι τοσο αρρωστου οπαδου για να καταλαβεις γιατι δεν πουλαμε διακρειας.
Μην τα βλεπετε ολα ρομαντικα ουτε ειναι σωστο να κανουμε συγκρισεις με ομαδες αλλων ρατων που εχουν εντελως διαφορετικη νοοτροπια σε ολα.
Και πουθενα δεν ειπα οτι δεν στηριζω.
Αν δεν στηριζα θα ελεγα απλα τπν μπουλο οχι να προσεξουν καποια πραγματα που με την δικια νου λογικη θα μεγαλωσουν την ομαδα

Και η ολη κριτικη γινετε γιατι καποιος πρεπει  πει και τα στραβα και ας γινω κακος και γιατι πστευω οτι  δν πρεπει η παε να ξαναγινει θυμα κανενος πουστη γι αυτο και η κριτικη στα διοικητικα.
Για τα διαρκειας φτηνες τιμες. Αν καταφερεις τον αλλο να παρει διαρκειας και σκατα να ειμαστε αγωνιστικα θα ερθει αφου το εχει και θα εχεις ηδη τα φραγκα του απ το καλοκαιρι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από luxus 2/9/2015, 15:07

είναι τελείως άκομψο και κουραστικό να την πέφτουμε στον κόσμο που δεν έρχεται στο γήπεδο ή δεν αγοράζει διαρκείας
ο κόσμος θα κάνει ότι κρίνει,όταν κρίνει και για όποιο λόγο το κρίνει ο καθένας

η διοίκηση από την άλλη έχει στα χέρια της μια εταιρία,την οποία προσπαθεί να κάνει ελκυστική στα μάτια του κόσμου της
όπως φρόντισε να πάρει άδεια,να ανανεώσει με όσους παίχτες θεωρούσε πως θα την αποφέρουν κέρδη στο μέλλον,έτσι έπρεπε να φερθεί και με τα διαρκείας

έξυπνα και με ελαστικότητα
έχουν την δικαιολογία πως είναι καινούριοι ακόμα και δε γνωρίζουν καλά τον κόσμο του Ηρακλή
είδαν τον κόσμο με την ΑΕΚ και πίστεψαν ίσως πως έτσι θα είναι στην superleague

άποψή μου πάντως ήταν και παραμένει πως με τις οικονομικές δυσκολίες του 2015,σε ένα γήπεδο σαν το δικό μας όφειλες να κινηθείς πονηρά και να περνάς την εικόνα της κοσμοσυρροής
κι αυτό marketing είναι
οι καινούριες διαφημιστικές πινακίδες είναι στραμμένες προς την κάμερα
η οποία τι δείχνει?
την προβληματική 13,την άδεια 1 και ένα μέρος του πετάλου
η τιγκαρισμένη 7 δε θα φανεί ποτέ-ούτε το σκεπαστό

ξυπνάτε λοιπόν
τα λεφτά δεν έρχονται μόνο απευθείας αλλά και με άλλους τρόπους

και μια φλασιά
ΒΑΛΤΕ ΡΕ ΜΑΓΚΕς ΕΝΑ aircondition στη μπουτίκ....έλεος

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από Hood 2/9/2015, 16:10

Μα δε ζητήσαμε ποτε κανεναν μπερμπατοφ

Ενα κωλοδεκαρι με 100κ όπως φέρνει η τριπολη
ζητησαμε

Hood

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015
Ηλικία : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 3/9/2015, 16:14

εγω ρε σεις εγραψα για εμανιουελσον και πιστευω το καταλαβατε οτι το ελεγα για πλακα.
φυσικα και δεν ζητησαμε κανενα μπερμπατοφ, βασικα ειναι απο τις ελαχιστες μεταγραφικες περιοδους που ο πιο ακριβος που ακουστηκε ηταν ο γκεκας (που το διεψευσε κιολας) και ο σιβας κλειτον που ηταν καθαρα καψουρα του καναδου.
εκτος απ αυτους οι παιχτες που ακουστηκαν και που ηρθαν ηταν περιπου της σειρας (περιπου) και οι επιθυμιες μας δεν ηταν κολλημενες τοσο σε προσωπα, οσο σε θεσεις με παιχτες με χαρακτηριστηκα που δεν ειχαμε ή θα θελαμε με καλυτερα.

ή θα δυναμωναμε τα ακρα ή την επιθεση και μιλαμε για ΣΟΒΑΡΗ ενισχυση οχι απο αποψη ονοματων αλλα ΑΡΙΘΜΩΝ, συμμετοχων κτλ.
και δεν ενισχυθηκαμε οσο θα επρεπε.

τον μπερμπατοφ να τον φανε στ αρχιδια μου.
ενα εξτρεμακι να μην πηγαινει σαν επιταφιος ηθελα και ενα 10ρακι καλυτερο του ρομανο, να μην μας κρεμασει εστω γιατι απο πισω εχω τσιλια αλλα ανεβαινει δεν ειναι ετοιμος, θα μαθαινε λιγο μπαλα ακομα παραπανω μαζι με ενα καλο παιχτη.
τους φορ γαματους. βελλιο, μπουλουτ, περονε (με ημερομηνια ληξης) και λουκι που ερχετε με φορα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από Hood 3/9/2015, 19:35

Προεδρα φερτον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Hood

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015
Ηλικία : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 3/9/2015, 19:45

παπασακ επειδη δεν βλεπω να πεφτει χρημα για μεταγραφη, φερε απο την παρμα το αριστερο εξτρεμ (δανεικο λογικα) τον μαροκινο μηπως κανουμε κατι καλυτερο.
μπας και..και αν δεν μας βγει μικρο το κακο πιστευω απ οτι να παιρναμε ενα παλτο με αγορα 2ετες.
hood ας το ριξουμε σε δανεικους μονο, γιατι για αγορα μας βλεπω σφιχτους.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από luxus 3/9/2015, 21:46

ήδη άρχισαν οι γκρίνιες από την διοίκηση για τις διαρροές των εισιτηρίων στα εντός και για την αναζήτηση link από φίλους της ομάδος που ζουν στη θεσσαλονίκη....τάδε έφη κακαγιάννης

σα να μου φαίνονται και πολλοί αυτοί που ήρθαν...

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 3/9/2015, 21:58

ε πως να καλυψουμε την τρυπα που αφησαν τα 4.300 εισητηρια που δηλωθηκαν?
ή την μη ενισχυση?

κακαγιαννη σε βλεπω ολο στο φβ εισαι. o παπ φανταζομαι παιζει μανατζερ (φτηνος εξομοιωτης) και ο παπασακ αντικατεστησε τον τεχνικο διευθυντη με το transfermarkt...

αμα ηταν να ερθει κανας αντι-χαντι αδερφε ασε μην ξοδευονται και μετα τα ακουμε εμεις παλι οι κακοι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από rafael nadal 3/9/2015, 22:02

luxus έγραψε:ήδη άρχισαν οι γκρίνιες από την διοίκηση για τις διαρροές των εισιτηρίων στα εντός και για την αναζήτηση link από φίλους της ομάδος που ζουν στη θεσσαλονίκη....τάδε έφη κακαγιάννης

σα να μου φαίνονται και πολλοί αυτοί που ήρθαν...


δικιο εχουν που γκρινιαζουν για τις διαρροες των εισητηριων αλλα ειναι ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ στοιχημα να τις κοψουν..ας τους πει ο Σεντελιδης οτι η κουτρα ειναι στο αιμα του ελληνα και ας βαλουν τον κωλο τους κατω να την σταματησουν..
οσο για την αναζητηση link οι καναπεδακηδες ειναι ιδιωμα του Ηρακληδεα...

κοινως καλως ηρθατε στην Ελλαδα και τον ΗΡΑΚΛΗ αγαπητοι μου

rafael nadal

Αριθμός μηνυμάτων : 319
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από bluedevil 3/9/2015, 22:21

Εγώ δεν μπορω να χωνέψω τα τόσο λίγα διαρκείας, στο χωριό μου Α τοπικο κάνει ο προεδρος 600 διαρκείας των 50 ευρώ απο πόρτα σε πόρτα. Αν τελικά υπάρχει κ τόσο μεγάλη τρύπα στα εισιτήρια τοτε πως θα έχουμε μεγάλες απαιτήσεις απο τη  διοίκηση; πάλι καλά που βρίσκει καμιά χωρηγιά αλλιώς θα έμπαινε μέσα η παε.

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 3/9/2015, 22:26

να φερουμε τον προεδρο του χωριου σου να δουλεψει στην παε μπας και ανεβασουμε τα διαρκειας γιατι αλλο τροπο δεν βλεπω..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από bluedevil 3/9/2015, 22:32

teo1908 έγραψε:να φερουμε τον προεδρο του χωριου σου να δουλεψει στην παε μπας και ανεβασουμε τα διαρκειας γιατι αλλο τροπο δεν βλεπω..
Ο πρόεδρος του χωριου έχει μπαρακι, μαζεύει τους ultras τους κερνάει με τη προϋποθεση του 50ευρου στο διαρκείας. Μια μπλε μπυραρία με τζάμπα μπύρα για τους έχοντες διαρκείας θα κάνει τίποτα;

bluedevil

Αριθμός μηνυμάτων : 456
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από mos 3/9/2015, 22:33

Το ότι είχε 12 χιλιάρικα κόσμο με λίγα εισιτήρια και ελάχιστα διαρκείας πρέπει να σε προβληματίζει Κακαγιάννη. Εσύ είσαι διοίκηση, σε το fb και βρες τη λύση.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016 - Σελίδα 9 Empty Απ: ΡΟΣΤΕΡ 2015 2016

Δημοσίευση από teo 3/9/2015, 22:37

bluedevil έγραψε:
teo1908 έγραψε:να φερουμε τον προεδρο του χωριου σου να δουλεψει στην παε μπας και ανεβασουμε τα διαρκειας γιατι αλλο τροπο δεν βλεπω..
Ο πρόεδρος του χωριου έχει μπαρακι, μαζεύει τους ultras τους κερνάει με τη προϋποθεση του 50ευρου στο διαρκείας. Μια μπλε μπυραρία με τζάμπα μπύρα για τους έχοντες διαρκείας θα κάνει τίποτα;

σοβαρα για ποια ομαδα μιλας ρε συ?


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 22 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης