FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

+20
teo
Γαλαζιος Ηρωας
Margasv10
tolisblue
iraklis_athens
georgeapostolo
Big bad wolf
lll
Knack
milano
xibalba
georgeka074
Surgeon
natsinas75
DIMSAV
playmaker
rafael nadal
antonievic
mos
Behind the curtain
24 απαντήσεις

Σελίδα 17 από 42 Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Knack 9/9/2016, 08:37

O Mοντεχρηστος τωρα πλεον μετα το προσυμφωνο και την "καταθεση" εγγυητικης της αρεσκειας του Θανασακη θα μπει στην ΠΑΕ και θα ελεγξει τα οικονομικα για να δει αν οντως τα χρεη ειναι τοσα και γενικα ειναι ετσι οπως τα λεΝε ο Θανασακης και ο Καργιολουλης.
Αν τα βρει ετσι θα προχωρησει αν τα βρει λιγωτερα θα δωσει τα αναλογα στο διδυμο της ευτυχιας και αν τα βρει περισσοτερα ττην κοπαναει.
Αυτα λεει η λογικη.
Επειδη ομως Ηρακλης και λογικη δεν συμβαδιζουν υπαρχει και η τεταρτη πιθανοτητα να τα σπασουν οι δυο αντισυμβαλλομενοι γιατι ο καφες που κερασε ο Θανασακης τον Φαμπιο ειχε λιγωτερη κρεμα απ οση ηθελε ο Ιταλος και να μας ανακοινωσουν ξαφνικα οτι το προξενειο σχολασε.
Εγω απο σημερα το βουλωνω.
Δεν πιστευα οτι θα υπαρξει εστω κι αυτη η αρχικη συμφωνια που υπηρξε γιαυτο θελω να δω που το παει ο μακαρονας.
Εχω κι εγω τις ευλογες αποριες που εξεφρασαν οι αποπαν και μαλιστα εξακολουθω να θεωρω τον Ιταλο ως αεριτζη και τους αραβες φαντασματα (ΕΝΑς ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ) Πολυ ωραια ολα αυτα για ναναι αληθινα.
Ομως αν μια στα 100 η μια στα 1000 η μια στο εκατομυριο ο Ιταλος εχει προθεση και λεφτα θελω να δω το σκεπτικο του και τι θελει να κανει και κυριως πως θα το κανει. Αισθανομαι οτι ειμαι πλεον (οπως και ολοι σας) αρρωστα καχυποπτος με ολους οποτε θα μου επιτρεψετε να προσπαθω να δω την σκοτεινη οψη του φεγγαριου.
Θεωρω στην παρουσα φαση οπαδοπατερικες δηλωσεις τυπου οτι ο Ιταλος ειναι ο Τσιπιδης της Ιταλιας και  ΑΡΔιστικες ειρωνιες απο το διαδικτυο εναντιον του εντελως αστοχες.
Θεωρω σωστο να διαλυθει η ομιχλη που υπαρχει στο θεμα και να περιμενουμε πραξεις (αν γινουν) απο τον Ιταλο.
ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΤΟΥΜΠΕΚΙ ΨΙΛΟΚΟΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ._

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 9/9/2016, 09:11

Αποψη μου ειναι οτι ο Ιταλλος δεν εδωσε 5 μυρια και ουτε ισχυσαν οι ρητρες Καγιουλη.Ολα αυτα ειπωθηκαν για να απομακρυνουν επενδυτες που μπορει να εφερνε ο ομαδα Αντωνελη.Το μονο που ζηταω ειναι 2-3 χρονια σταθερης διοικητικης λειτουργιας για να με πεισει ο καθε Ιταλλος οτι εχει σοβαρους σκοπους.Μεχρι τοτε προσχωρω στην καχυποψια του Knack.

Υ.Γ.Η φυγη του Καλφουντζου με εκνευρισε παρα πολλη.Τον πιστευω αυτον τον παικτη και λιγο που τον ειδα τον θεωρω ταλεντο στα εξτρεμ.Απορω γιατι δεν του δοθηκε περισσοτερος χρονος.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από milano 9/9/2016, 10:25

Surgeon έγραψε:
milano έγραψε:
Surgeon έγραψε:Δηλαδη για να καταλαβω...Καποιος δινει 5 μυρια στο παπαθανασακη για να αγορασει το φετινο Ηρακλη που ειναι δεσμευμενα ολα τα φετινα εσοδα, εχει το χειροτερο υλικο στην κατηγορια χωρις τη δυνατοτητα μεταγραφων και με το εναμιση ποδι στη β εθνικη του χρονου???

Θα βάλει περίπου 5 για τα χρέη και και βεβαιωμένα τρεχοντα έξοδα, όχι για τον Παπαθανασάκη, απλά θα πάρει και ο Καναδός κάτι υπόλοιπα

Φιλε milano. Σε καμια περιπτωση τα χρεη δεν ειναι 4,5 εκατομμυρια ευρω... Τα βεβαιωμενα χρεη σε εφορια κ ικα ειναι συνολο 700 χιλιαδες ευρω μετα τη δεσμευση των χρηματων του βελιου. Ποσα πιστευεις οτι ειναι τα υπολοιπα  χρεη σε παικτες,προπονητη,προσωπικο,προμηθευτες κ καυτατζογλειο οταν ειχες το μικροτερο μπατζετ της κατηγοριας. Αντε  ολα μαζι τα χρεη να ειναι 2 μυρια συνολο. Με τιποτα δεν ειναι παραπανω(μετα την πωληση βελιου)... Γι αυτο τολογο φυσικα δεν αφηνουν και κανενα να κανει ελεγχο...Ειναι ευκολα αντιληπτο πως εσκεμμενα φουσκωνουν τα χρεη...........

Δεν διαφωνώ. Λέω περίπου 5, εννοώντας ότι θα δώσει όσα βρει + κάτι στον Καναδό. Εννοείται ότι για να πάρει την ΠΑΕ θα κάνει δικό του έλεγχο, δεν υπάρχει κανείς τόσο χαζός σε αγοραπωλησία να δώσει το νούμερο που του λέει ότι είναι τα χρέη ο προηγούμενος. Προφανώς ο Καναδός του ζητάει εγγυητική 5 μύρια για να δει την δική του οικονομική δυνατότητα. Το ακριβές αντίτιμο θα προκύψει αργότερα και θα είναι χρέη, τρέχοντα έξοδα και τα + που θα συμφωνήσουν για τον Παπασάκη.

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από teo 9/9/2016, 10:44

οσο αναφορα το παρουσιαστικο του.
το ολο στυλ του Ιταλου δεν με πειθει καθολου.
δλδ η καγκουρια ο κλαρινογαμπρισμος κτλ δεν δειχνουν ενα σοβαρο επιχειρηματια.
πιο πολυ δειχνουν ενα λαμογιο (να το πουμε στην γλωσσα του).
δλδ αλλες ομαδες που αλλαζουν διοικηση, μπορει να παιρνει χρονο, ομως δεν κανουν σαν καρναβαλια.
τεσπα αν απ ολα το προβλημα ειναι οτι ειναι κλαρινογαμπρος δεν πειραζει θα ζησω μ αυτο.

δεν περιμενα να υπεγραφαν προσυμφωνο.
θα μου πεις το προσυμφωνω δεν ειναι και τιποτα απολυτως. σημερα το πετας και τελος.

οσο αναφορα την παε-επενδυση κτλ.
τωρα ή εμεις εχουμε αρρωστησει τοσο που στα ματια μας οι ιδιοι απαξιωσαμε τοσο την ομαδα, και στα ματια μας δειχνει μικροτερη απ οσο ειναι πραγματικα ή κατι δεν παει καθολου καλα.

δλδ στην χωρα που περπαταει ελευθερος ο μαρινακης και "αυτοκτονουν με 20 μαχαιριες στην πλατυ" οσοι σχετιζονται με το πρεζοπλοιο να πας να παρεις μια ομαδα δεν ειναι και οτι καλυτερο.
να παρεις μια μικρη ομαδα τυπου τριπολης κλαιν μαιν (χωρις κοσμο εννοω).
να παρεις μια ομαδα χωρις χρεη, δικαιωμα σου.
αλλα να παρεις μια ομαδα που θα σου κοστισει περιπου 5 μυρρια (με ολα μεσα) και την φετινη χρονια θα φλερταρει με υποβιβασμο πολυ ασχημα και δεν θα εχει κανενα εσοδο να διαχειριστεις σημαινει οτι εχεις χρημα 5+ οσο χρειαστει και αρκετη βλακεια στο μυαλο.

αρα κατι δεν παει καθολου καλα.
ευχομαι ο Ηρακλης να ειναι μια απο τις επενδυσεις τους και οχι παρτι ουγκα μπουγκα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Big bad wolf 9/9/2016, 12:24

Teo ο ιταλός ντύνεται σαν φυσιολογικός ιταλός, το ότι δεν είναι συνηθισμένο το μάτι μας σε τέτοιο ντύσιμο και παρουσιαστικό δεν σημαίνει κάτι. 

ΑΝ έχει παρουσιάσει την εγγυητική σημαίνει ότι έχει ήδη δώσει λεφτά, για μια εγγυητική 5εκ από τις μεγάλες ιταλικές τράπεζες έχει 1% προμήθεια. Δηλ έχει δώσει 50χιλ, τα οποία είναι περίπου 50χιλ παραπάνω από αυτά που έχουν δώσει όλοι οι υπόλοιποι γεμιστάνες για τον Ηρακλή.

Εγώ αυτό που έμαθα είναι ότι είναι μεν τσίρκο αλλά έχει άκρες με ανθρώπους με πολλά λεφτά, αν από αυτά τα λεφτά θα φτάσει τίποτε και σε μας είναι άλλο καπέλο.

ΥΓ. Η ομάδα θα σωθεί περίπατο. Εγώ λέω ότι το ραβανί δεν θα βγάλει της σεζόν και απ'ότι ακούω και το ποντικονήσι στον ίδιο δρόμο βαδίζει. Και εκτός από αυτούς λέω ότι και Λειβαδιά και Λάρισα θα τους βάλουμε από κάτω.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1349
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Margasv10 9/9/2016, 13:53

συνεχίζω να θεωρώ μεγάλο παπά το συγκεκριμένο θέμα και δεν έχω καμία ένδειξη για το αντίθετο, καθώς σε καμία περίπτωση τα λεγόμενα του Ιταλού δεν με πείθουν ότι 
1) ξέρει τι κάνει, 2) ξέρει τι θέλει, 3) ξέρει την κατάσταση της ΠΑΕ, 4) έχει όντως λεφτά και σοβαρά κονέ που ενδιαφέρονται για μια σχεδόν χρεοκοπημένη ΠΑΕ στο σάπιο ελληνικό πρωτάθλημα, 5) είναι καθαρός, με την έννοια ότι έχει προθέσεις να φτιάξει πράγματι μια σοβαρή εταιρεία και ομάδα.

συνεχίζω να βλέπω το όλο παραμύθι ως αποπροσανατολισμό του κόσμου, της (όποιας) διοίκησης Καγιούλη (?), και κυρίως του αγωνιστικού τμήματος, κάτι που νομίζω είναι κ πολύ επικίνδυνο ενόψει των πρώτων αγωνιστικών, αφού φαίνεται πως αυτό το θέμα της "διαπραγμάτευσης" (που θα καταλήξει σε φιάσκο στο τέλος) θα κρατήσει κανά μήνα ακόμη τουλάχιστον... και ο Παπαθανασάκης θα συνεχίσει να κερδίζει χρόνο!!! (δεν ξέρω για ποιον λόγο όμως το κάνει - αυτό αναρωτιέμαι)

αυτό που δεν θέλω να συμβεί όμως, είναι να βγει ο Ιταλός κάποια στιγμή ή ο Καναδός και να πούνε πως το deal χάλασε εξαιτίας του κόσμου. αυτό ΔΕΝ πρέπει να συμβεί. ας το αφήσουμε να καταρρεύσει μόνο του. δεν είμαστε παράλογοι που δεν πιστεύουμε αυτά που βλέπουμε, ίσα ίσα, είμαστε πλέον έμπειροι σ' αυτά και διορατικοί!

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Iraklaras07 9/9/2016, 14:15

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κοίτα τώρα που βλέπω και τους άλλους ενδιαφερόμενους....
 μακάρι να μας πάρει ο Ιταλός...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Iraklaras07 9/9/2016, 19:34

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Margasv10 10/9/2016, 15:13

άντε να κάνω την χάρη της φάσης κ εγώ αφού βλέπω διάφοροι είναι κάπως ενθουσιασμένοι στην προοπτική να μας πάρει ο Ιταλός. 

αν υποθέσουμε ότι υφίσταται πραγματικό ενδιαφέρον, τότε ποιος μπορεί να είναι ο λόγος να θέλει να... "επενδύσει" (χαχα) 4-5 μύρια έτσι για αρχή σε μια ομάδα που είναι μεταξύ παρακμής και διάλυσης? κι έστω ότι τα δίνει, του χρόνου το καλοκαίρι θα δώσει άλλα έστω 2-3 για να φτιάξουμε ομάδα ας πούμε? και πότε και πως θα τα πάρει πίσω? δεν μου κολλάνε ρε παιδιά τα κομμάτια του παζλ και καλόπιστος να είμαι και αισιόδοξα να προσπαθώ να τα δω...

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Bezyr 10/9/2016, 22:51

Δεν ειμαι ουτε αισιοδοξος ουτε απαισιοδοξος.
Βρε δε μαμιεται ο παπαρας που μου βγαλε και φιρμανι οτι θα κυνηγησει οσους τον συκοφαντουν...
Τ απιδια μου θα κυνηγησει.
Ας ερθει να κανει ο,τι θελει.Χειροτερος απο το τωρινο βλημα που μας δουλεψε δυσκολα.
Εγω το ματσακι την Κυριακη δεν θελω να χασω και ολα τα ΘΑΘΑΘΑΘΑΘΑΘ στα παπαρια μου
Γερασα κωλογερος εγινα και τα τελευταια 30 χρονια ΜΟΝΟ λαμογια εφαγα στη μαπα.
 Αντε απο κει
Ο,τι θελει ας κανει.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από georgeka074 13/9/2016, 13:15

Χαλαει του ιταλου;εγραψε game over...το πε ο σωτηροπουλος πριν λιγο

_________________
G.K.
georgeka074
georgeka074

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 25/12/2014
Ηλικία : 49
Τόπος : θεσνικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Margasv10 13/9/2016, 15:00

μακάρι, να τελειώνει μια ώρα αρχύτερα το θέμα κ να μην τραβάει άλλο. ούτως ή άλλως δεν υφίσταται στα σοβαρά θέμα εμπλοκής του... από την αρχή τα λέμε... και τλκ πάλι κάποιοι ελπίζουν σε ουρανοκατέβατους σωτήρες που θα βρει κ θα φέρει ο Παπα-παπαθανασάκης

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από milano 13/9/2016, 22:32

Ο Φάμπιο Μοντεκάλβο μίλησε στο «Goal» για τα σχέδια του

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από teo 13/9/2016, 23:02

πιπες.

ΑΛΛΑ.
πως γινετε οι αρδ της αθηνας να τον βρισκουν κ οι δικοι μας να προφητευουν μεσω φωτογραφιων του ισταγκραμ κ του φβ?


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Knack 13/9/2016, 23:08

Και οι δικοι μας Τεο ξερουν τι παιζει.
Απλα ειναι ολοι τους μουνοπανα και αποπροσανατολιζουν.
Παλια και παγια τακτικη τους.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από teo 13/9/2016, 23:09

αρα οντως υπαρχει το ενδιαφερον του κλαρινογαμπρου.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Bezyr 14/9/2016, 00:14

Το ενδιαφερον οντως υπαρχει και μετα απο κατι που μου ειπαν φιλοι το εψαξα κι εγω και προκειται για μεγαλο ποδοσφαιρανθρωπο στην Ιταλια.
Οταν ακουσα για 5ληρο να δωσει για να μας παρει, σκεφτηκα οτι ειναι πολλα αν προκειται για λαμογιο αλλα λιγα αν θελει να επενδυσει πραγματικα.
Τελικα με τις ακρες σε Καταρ και οχι Σ Αραβια και πολλους ταλαντουχους παικτες ισως ειναι κατι πραγματικα καλο.
Επισης δεν προκειται για ατομο αεριτζη.Τί να πω, αν ειναι ετσι μακαρι.Το σιγουρο ειναι οτι για πρωτη φορα ερχεται ανθρωπος που ξερει απο μπαλα.
Απλα εμεις πλεον φυσαμε και το γιαουρτι...
Και το αλλο βασικο, ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ πραγματικο αλανι?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από teo 14/9/2016, 07:22

τελικά το game over που έβαλε είχε να κάνει με μια γκομενα.

με εμάς είπαμε, πρόεδρος.
γιατρέ εύχομαι να μην μας βγει καναδος.
διότι και αυτός στην αρχή λέγαμε καλος είναι κτλ κτλ.

τώρα άμα έχει κονε στους πετρελεαδες, και η αγοροπωλησία στην ουσία ΜΗΔΕΝΙΖΕΙ ΤΑ ΧΡΕΗ μιλάμε ξανά για ομάδα μαγαζί διωροφο γωνια παραλιακη

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Knack 14/9/2016, 08:30

Bezyr έγραψε:Και το αλλο βασικο, ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΝ ΑΝ ΕΙΝΑΙ πραγματικο αλανι?
Αυτο ειναι και το ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΟ γιατρε.
ΑΝ λεω ΑΝ αυτος ο τυπος ειναι οπως τα λες (κι εγω φυσαω πλεον και το παγωτο) και χωσει 5 φραγκα με τον α η τον β τροπο στην ομαδα το συστημα που εκφραζεται απο τους τουρκογαυροβαζελους πως θα αντιδρασει;
Προφανως οχι ευγενικα.
Αν οντως ειναι οικονομικα ευρωστος θα υπαρξει μεγαλος πολεμος.
Οψομεθα εις Φιλιππους κυριοι!!

ΥΓ. Στους εχθρους βαζω πρωτα τον τουρκο γιατι αυτος εχει το μεγαλυτερο φοβο απο τον Ημιθεο διοτι ξερουν τι σημαινει δυνατος Ηρακλης.
Οι χαμουτζηδες προς το παρον δεν ανησυχουν.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Margasv10 14/9/2016, 15:53

ρε παιδιά από που κι ως που να ανησυχούν? ας κοιτάμε λίγο ρεαλιστικά τα πράγματα, αυτήν την στιγμή η ΠΑΕ είναι προ διάλυσης. σιγά μην ανησυχούν οι 4 "μεγάλοι"... 

για τον Μοντεκάλβο δεν υπάρχει κάτι που να δείχνει ότι έχει όντως τόσα πολλά χρήματα, ενώ κ για τα κονέ που λέει ότι έχει με ανθρώπους που ενδιαφέρονται λέει... είναι όλα αμφισβητήσιμα! ο Βεζύρης λέει πως δεν είναι άτομο αεριτζής, εμένα ως τώρα μου φαίνεται ακριβώς αυτό: αεριτζής. Knack λες πιο πάνω ότι οι βόρειοι δημοσιογράφοι του Ηρακλή γνωρίζουν ότι το θέμα είναι υπαρκτό κ σοβαρό, αλλά επιλέγουν να αποπροσανατολίσουν. εφόσον το πιστεύεις αυτό, για ποιον λόγο πιστεύεις ότι αποπροσανατολίζουν και δεν θέλουν να δώσουν δηλ πραγματικές ειδήσεις στον λαό?

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Bezyr 14/9/2016, 21:47

Ψαξ τον λιγο να δεις τον Ιταλο...
Λαμογιο μπορει να γινει, αεριτζης δεν φαινεται.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, οτι μεχρι να κανει απλες κινησεις που περιμενουμε εδω και καιρο, ειμαστε πιο κλειστοι κι απο χελωνες.
Και εννοειται οτι ο πολεμος θα ξεκινησει απο τα πουστρονια τους γειτονες και τα γελοια μμε τους.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από Big bad wolf 14/9/2016, 23:09

Τα πράγματα πρέπει να τα βλέπουμε με κάποια προοπτική και συγκριτικά. 

Πρώτον, έχω ακούσει 2 ποδοσφαιριστές τις τελευταίες 3 μέρες να λένε ότι η ομάδα δεν έχει και τόσο μεγάλο οικονομικο πρόβλημα όσο γράφουν οι εξαιρετικοί δημοσιογράφοι της πόλης μας. Επίσης, ξέρω ότι όλοι οι βασικοί ποδοσφαιριστές έχουν εξασφαλισμένα τα συμβόλαια τους απο το τηλεοπτικό και ότι όλοι οι παίκτες είναι πίσω 3 μήνες σε μισθούς (δηλ. τους χρωστάνε από 2χιλ τον καθένα). Δεν ξέρω τι γίνεται με τον Παπαδόπουλο, τους βοηθούς του και τους άλλους υπαλλήλους. Προφανώς δεν είναι καλά τα πράγματα αλλά υπάρχουν και χειρότερα στη SL (αν πέσετε ποτέ πχ πάνω στον Γιαννάκη τον Παπαδόπουλο ρωτήστε τον πως είναι τα πράγματα στα ραβανί).

Δεύτερον, ο Μοντεκάλβο έχει μια εταιρία που έχει γραφεία σε 5 χώρες. Επειδή στη Νέα Υόρκη έχω ζήσει και στο Μιλάνο ταξιδεύω συχνά λόγω δουλειάς γραφεία στην Park Avenue στη Νέα Υόρκη και στη Via Moscova στο Μιλάνο αν δεν έχεις λεφτά δεν παίρνεις. Ειδικά στην Αμερική που ακόμα και για να νοικιάσεις τροχόσπιτο περνάς από 100 credit checks. Τα γραφεία του στη Νέα Υόρκη είναι μεταξύ Manhattan και Broadway, από τις πιο ακριβές περιοχές.

Τρίτον, οι τσε δενδροποτάμου κάνουν ότι μπορούν εδώ και 2 χρόνια να πάρουν το Καυταντζόγλειο. Αυτό κρατήστε το στο μυαλό σας.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1349
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από xibalba 15/9/2016, 09:34

Συμφωνω οτι μπορει να βγει λαμογιο, αλλα σιγουρα δεν ειναι αεριτζης. Ψαχνοντας βρισκεις πληροφοριες και για αυτον και για την εταιρεία του, σε αντιθεση με τον καναδο που δεν ξερει ουτε η μανα του τι κανει. Στην αρχη μου φανηκε τσακας αλλα δεν βρηκα καποιο αρνητικο δημοσιευμα. Το εκνευριστικο ειναι με τους αρδ μας που δεν κανουν ουτε ενα σοβαρο ρεπορταζ , ουτε ενα τηλεφωνο τπτ. Ακομη εχω τις επιφυλάξεις μου αν οντως θελει ο καναδος να πουλησει ή απλα κερδιζει χρονο. 

Αυτο για τους γυφτους και το γηπεδο ειναι αληθεια, νομιζω οτι θα γινει κιολας
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από teo 15/9/2016, 10:15

ρώτησα τον τύπο που κάνει εκπομπή ώρα για μπλε.
μου είπε ότι ο Ιταλός δεν σηκώνει το τηλ να δώσει συνέντευξη.
τώρα πως το σηκώνει ας πούμε σε γκαζετα και γκολ δεν μπορώ να το καταλάβω. Λογικά θα έχει αναγνωριση κλισης.

όμως καθαρά με διαίσθηση και με κατά μια έννοια αφαιρετικής μεθόδου καταλήγω στο συμπέρασμα ότι ΙΣΩΣ να μην είναι λαμογιο τύπου καναδου.
διότι:
1. Οι αρδ μας δεν έχουν μιλήσει μαζί του. ΑΚΡΩΣ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ ΕΞΕΛΙΞΗ.
2.ο καναδος θέλει να βγάλει λεφτά και να ρυθμίσει τα χρέη. Άρα χρήμα παίζει.
εύχομαι να τελειώνουμε γρήγορα με το θέμα (αρνητικά η θετικά) διότι το η ομάδα (παιχτες-προπονητές κτλ) είναι στον αέρα.

αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι τι είδε ο Ιταλός στον Ηρακλή που δεν το έχουμε δει εμείς.
επίσης σε κάποια συνέντευξη διάβασα "μου πρότειναν τον Ηρακλή".
θα μας βοηθούσε να μαθαίναμε ποιος του πρότεινε την ομαδα

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ 2016-2017

Δημοσίευση από milano 15/9/2016, 14:07


θα μας βοηθούσε να μαθαίναμε ποιος του πρότεινε την ομαδα
Κάπου είχα διαβάσει νομίζω αλλά δεν θυμάμαι το όνομα. Ενας μάνατζερ νομίζω, γνωστός Ηρακλειδέας. Βαγγέλης Διαμαντής, Βασίλης κάτι τέτοιο αν δεν κάνω λάθος (και για το επώνυμο δεν είμαι σίγουρος). Αν το ξαναβρώ θα το ποστάρω.

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 17 από 42 Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης