FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από Bezyr Σαβ Οκτ 01, 2016 10:29 am

Πισω στο πρωτο ημιχρονο μετα απο προσπαθεια να δημιουργησουμε για πρωτη φορα στο τεραιν.
Ο Ιντζογλου με Αγγελοπουλο δεν τραβανε οσο πρεπει, το ιδιο και τα ακρα με Πασα και Μοντειρο αφαντους.
Ο Νιονιος διαβασμενος παιρνει ανετα αυτο που θελει.
Το υλικο μας δινει το 100% αυτων που μπορει αλλα οι αδυναμιες ειναι τεραστιες.Δυστηχως.
Προσπαθει ο Λεοζινιο κατι να κανει μαζι με Περονε, προσπαθουν και οι Ρουσσος με Κουρο αλλα η ομαδα φαινεται σε κατι λειψη.
Δεν ξερω αλλα πισω στο σκορ αντι Αγγελοπουλου θα μπορουσαμε να δουμε τον Λαμπρου διπλα στον Λεοζινιο να βοηθαει στην αναπτυξη.
Οσο για Κυριακιδη, επιμενει ο κοουτς αντι για πραγματικο μπακ.....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από Bezyr Σαβ Οκτ 01, 2016 12:13 pm

Μια αλλαγη και ο Κυρια στον αξονα και αλλη ομαδα ο Ηρακλης.Ρε Παπ, μην μας τρελαινεις ρε συ.Τσαμπα ενα ημιχρονο.Τσαμπα ηττα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από mos Σαβ Οκτ 01, 2016 12:19 pm

Η ομάδα έχει πάθος και θέληση, αλλά δυστυχώς τα λάθη όταν είναι τόσο τραγικά, πληρώνονται.

Δεν ξέρω γιατί υπάρχει αυτή η κάποια διστακτικότητα, αλλά νομίζω δεν είναι κακό να πούμε ότι ο Ρούσσος ευθύνεται για 3 από τα 4 γκολ που φάγαμε στην έδρα μας. Μικρός μπορεί να είναι αλλά θα πρέπει να αντέχει την κριτική από τώρα.

Ο Μπαρτολίνι είχε ενοχλήσεις, ο Ζιαμπάρης ξέρει κανείς γιατί δεν ξεκίνησε ή δεν μπήκε έστω αλλαγή;

Ο Περόνε πραγματικά νομίζω ότι θα κάνει την καλύτερη χρονιά του φέτος. Μακάρι γερός να είναι και να συνεχίσει έτσι.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από mos Σαβ Οκτ 01, 2016 12:30 pm

Τώρα είδα και τις φάσεις. Την έπνιξε την κόκκινη στο πρώτο ημίχρονο ο ταναγιός.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από Bezyr Σαβ Οκτ 01, 2016 12:40 pm

Τραγικη η διαιτησια, απο τις χειροτερες μεσα στο Καυτα
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από Knack Σαβ Οκτ 01, 2016 11:08 pm

Καλο θαταν να μη χρυσωνουμε χαπια.
Η ομαδα στερειται ποιοτητας και σε ενα πρωταθλημα σκατιαρηδων σαν το ελληνικο θελεις και κατι παραπανω απο το φιλοτιμο και την αγωνιστικοτητα.
Τωρα (ελεω Καναδου) αυτα εχουμε με αυτα θα πορευτουμε και πρεπει τα στομαχια να ειναι τσιγκινα.
Δεν βλεπω πως θα κανουμε πανω απο 3 νικες στο Καυτα και αλλες 2-4 εξω.
Με 6-7 νικες δεν σωζεσαι.
Και να πεις οτι θα κανεις μεταγραφες τον Ιανουαριο... σκατα!
Πειτε κατι ρε...μονο εγω τα βλεπω μαυρα;

Και το χειροτερο ολων ειναι οτι ΚΑΙ διοικητικα δεν βλεπω φως.

ΥΓ. Και για να προλαβω το ραδιο αρβυλα για το Μπαρτο οντως εχει θεμα διοτι τον βλεπω με τα ματια μου σε γνωστο φυσιοθεραπευτηριο της ανατ. Θεσνικης. Και ο Ζιαμπα και ο Περονε ειναι εκει σχεδον καθημερινα.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από milano Κυρ Οκτ 02, 2016 12:27 am

mos έγραψε:Τώρα είδα και τις φάσεις. Την έπνιξε την κόκκινη στο πρώτο ημίχρονο ο ταναγιός.

Ποια φαση λες;

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από mos Κυρ Οκτ 02, 2016 12:44 am

Εκεί που ο Πασάς πάει πρώτος στη μπάλα και τρώει σκαριά ψηλά στο καλάμι. Το κοράκι γύρισε πίσω τη φάση σε φάουλ υπέρ του Αγγελόπουλου και το έκανε γαργάρα. Βέβαια και οι δικοί μας δεν πήγαν να στρίψουν κανένα λαρύγγι και εμένα μου φάνηκε άσχημο..
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Κυρ Οκτ 02, 2016 2:00 am

Knack έγραψε:Καλο θαταν να μη χρυσωνουμε χαπια.
Η ομαδα στερειται ποιοτητας και σε ενα πρωταθλημα σκατιαρηδων σαν το ελληνικο θελεις και κατι παραπανω απο το φιλοτιμο και την αγωνιστικοτητα.
Τωρα (ελεω Καναδου) αυτα εχουμε με αυτα θα πορευτουμε και πρεπει τα στομαχια να ειναι τσιγκινα.
Δεν βλεπω πως θα κανουμε πανω απο 3 νικες στο Καυτα και αλλες 2-4 εξω.
Με 6-7 νικες δεν σωζεσαι.
Και να πεις οτι θα κανεις μεταγραφες τον Ιανουαριο... σκατα!
Πειτε κατι ρε...μονο εγω τα βλεπω μαυρα;

Και το χειροτερο ολων ειναι οτι ΚΑΙ διοικητικα δεν βλεπω φως.

ΥΓ. Και για να προλαβω το ραδιο αρβυλα για το Μπαρτο οντως εχει θεμα διοτι τον βλεπω με τα ματια μου σε γνωστο φυσιοθεραπευτηριο της ανατ. Θεσνικης. Και ο Ζιαμπα και ο Περονε ειναι εκει σχεδον καθημερινα.
Και εγω εχω αρχισει να το βλεπω ετσι.Και το βασικοτερο βλεπω τις ομαδες που θα κινδυνευσουν ανετες σαν να γνωριζουν απο τωρα ποιος θα υποβιβαστει.Φανηκε το εγκλημα της ((μεταγραφης)) Μοντειρο που στερησε απο την ομαδα την δυνατοτητα να αποκτησει εναν ακομα ξενο ανω των 23 που θα βοηθουσε.Οσο για τον Γεναρη εαν θελει ο οποιος προεδρος να κρατηθει η ομαδα θα πρεπει να αγορασει παικτες,διοτι ελευθεροι Ελληνες ανω των 23 ετων σε θεσεις που ποναει η ομαδα απλα δεν υπαρχουν.Ουτε και δανεικους απο τον Ολυμπιακο δεν μπορουμε να παρουμε.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016 Empty Απ: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1/10/2016

Δημοσίευση από Bezyr Κυρ Οκτ 02, 2016 4:11 am

Εγω το βλεπω μισογεματο το ποτηρι.
Η ποιοτητα λειπει, δεν το συζηταμε καν.
Απλα και βλεποντας τις αλλες ομαδες μεχρι τωρα, υπερτερουν σε ποιοτητα, υπερτερουμε σε παθος και τρεξιμο.
Χρειαζομαστε ΕΝΑΝ παικταρα πισω απο τον Λεοζινιο και ΠΟΛΛΑ θα φτιαξουν αγωνιστικα.
Οχι να χτυπαμε ντερμπυ, αλλα να σωθουμε.
Πιστευω θα σωθουμε ανετα.
Οχι ομως με μαλακιες τυπου Κυριακιδη μπακ.
Και ΝΑΙ απο τετοιες μακακιες οπως και αυτην που κρατησαμε Μοντειρο και Σταμου και Περνις και ΔΕΝ φεραμε ΕΝΑΝ παικταρα εκει που πονουσαμε μας στοιχιζει πολυ ακριβα.
Για τις θεσεις 6 και 8 ΠΟΣΟΥΣ μηνες να μην πω χρονια μιλαμε?
Για τον Κυριακιδη που εχει γινει πασπαρτου ποσα ετη μιλαμε?
Τεσπα.
Ειναι και το αλλο.
Εχθες η αμυνα εκτος των 2 λαθων σταθηκε καλα.
Στον αξονα μπαζαμε, οπως εδω και χρονια.Και φυσικα απο τον αξονα δεν μπορουμε να οργανωσουμε.
Οταν μπηκε ο Κυριακιδης εκει, βελτιωθηκαμε στην αναπτυξη.
Δηλ αυτο που ακουσα οτι μας λειπει παρα πολυ ο Μπαρτολινι, εγω δεν το πιστευω στο μεγεθος που υπερτονιστηκε χθες.Λειπει σαφως, αλλα δεν χασαμε ελεω Μπαρτολινι.
Ο Ρουσσος εμενα μου αρεσει, και εχει καλα στοιχεια.Και σιγουρα με Μπαρτο διπλα θα βελτιωνεται.
Αλλα απο Σταμου τον θεωρω καλυτερο.
Επειδη εγινε μια φαση που εχασε στο σπριντ δε λεει τιποτε.Σ μπακ ειναι οχι πλαγιο μπακ.
Χειροτερη μαλακια θεωρω οτι δεν βρεθηκε σταθερη θεση για τον Κουρο που μου δειχνει πολυ καλα στοιχεια.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης