FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

+16
steliospsi
rafael nadal
dimitris
Iraklaras07
Bezyr
mos
Margasv10
Knack
AntiGrinias
teo
Big bad wolf
milano
lll
tolisblue
Timetraveler
Γαλαζιος Ηρωας
20 απαντήσεις

Σελίδα 12 από 40 Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 11/7/2017, 12:30

εχει μια λογικη αυτο που λες, γι αυτο και εγω πιο πανω εγραψα οτι περιμενω να δω τι θα κανει ο καναδος.
ηταν μια απο τις σκεψεις μου.

φυσικα η επιτροπη μας εκανε τα αδυνατα δυνατα να βρει ο Ηρακλης το δικιο του, το οποιο για μια ακομα φορα η πολιτεια και οι δικαστες μας την στερησαν.

και εδω ερχομαι να επισημανω κατι εξισου σημαντικο οσο αναφορα τον ΓΣ.

αυτη η πολιτεια που δεν εφαρμοζει τους νομους της, σε συνδιασμο με τους δικαστες που ουτε αυτοι εφαρμοζουν τους νομους που υποτιεθετε τηρουν σε συνδιασμο με τα λαμογια εντος και εκτος πολης εντος και εκτος ποδοσφαιρου, δηλαδη με ολα αυτα τα δεδομενα στο τραπεζι περιμενουμε να βγει καποιο νομοσχεδιο/παραθυρακι (οπως θελετε πειτε το) το οποιο να μας λυσει τα χερια για την περιουσια του συλλογου?
δηλαδη δεν εφαρμοσαν τον απλο νομο να μην υποβιβαστει η ομαδα με κοστος τα τηλεοπτικα που θα κερδιζαμε και θα μας ανοιξουν τα ματια και την πορτα για επενδυσεις, αυτονομια του συλλογου και επιβιωση?
το πιστευετε πραγματικα?

γι αυτο λεω τοσο καιρο πρεπει να βρεθει η φορμουλα να αναζητηθει νεος χωρος σε νεο ερασιτεχνη ή στον ιδρυτικο που μετακομιζει στην θεσσαλονικη ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ φυσικα με την προσπαθεια λυσης του προβληματος του ερασιτεχνη μας απλα σε περιπτωση που ΔΕΝ λυθει να μην πεσουμε απο τα συννεφα.

επισης απο τα συννεφα να μην πεσουμε αν απο τον γεναρη του 2018 μπουν στον ταιπεδ τα ακινητα του συλλογου.
αυτο το ακουσα απο εντελως εκτος Ηρακλη ανθρωπο σαν πληροφορια εδω και πολυ καιρο.
ολο το 2017 ειναι το μονο σιγουρο οτι δεν παιζει να μας πειραξουν σ αυτο το θεμα, απο εκει και περα αν λεει αληθεια θα φανει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 11/7/2017, 13:27

teo έγραψε:γι αυτο λεω τοσο καιρο πρεπει να βρεθει η φορμουλα να αναζητηθει νεος χωρος σε νεο ερασιτεχνη ή στον ιδρυτικο που μετακομιζει στην θεσσαλονικη ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ φυσικα με την προσπαθεια λυσης του προβληματος του ερασιτεχνη μας απλα σε περιπτωση που ΔΕΝ λυθει να μην πεσουμε απο τα συννεφα.
Μεσες ακρες (με χρησιμοποιηση των υπαρχοντων εγκαταστασεων και οχι νεες) αυτο ελεγε η προταση του ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ το 2012 η οποια πεταχτηκε κλωτσηδον στα σκουπιδια απο τους παρατρεχαμενους των καφενεδων με συνδρομη μπραβων.
Τωρα Τεο μου ειναι αργα για τετοιες λυσεις.
Αν ειχε γινει τοτε θα ειχε περασει στο μουχτι κανεις δεν θα επερνε χαμπαρι τι ειχε γινει και τωρα που μιλαμε το βολλευ θα ειχε κανα δυο τρεις τιτλους ακομα και καμμια ευρωπαικη πορεια.
Τωρα φατε στη μαπα καφενεδες φατε στη μαπα κατι καραγκιοζακια στη φαρινα (χαριτωνας η καπως ετσι) που τους ευλογουν και τους λιβανιζουν  και προσπαθουν να μας πεισουν οτι για ολα φταινε οι προηγουμενοι.
Στη μπαλα θα μου επιτρεψετε να μην αισιοδοξω οσο υπαρχουν στην ηγεσια ατομα σαν τον Ολλανδο.
Καλος χρυσος ο Ολλανδος τον εκτιμω εξ αλλου για την απαραμιλλη Ηρακλειδοσυνη του αλλα τσουκου
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ.
Κι αυτο γιατι δεν εχει το ειδικο βαρος ενος επωνυμου ενος επιχειρηματια ενος λεφτα ενος ανθρωπου που γνωριζει κι εχει ακρες σε ανθρωπους του συστηματος που μπορουν να βοηθησουν.
Δεν μας δινει κανεις σημασια διοτι εχουμε ξεμεινει απο παραγοντες διοτι καταφεραμε να τους διωξουμε ΟΛΟΥΣ.
ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΥΣ.
Τωρα το καλο σεναριο ειναι να παιξουμε Β εθνικη και να σωθουμε με προοπτικη σε καποια χρονια να σταθεροποιηθουμε στην β' και να μας κοιταξει κανενα λαμογιο του συστηματος  για να μας ανεβασει (χλωμο)
Αισθηση μου ειναι οτι και στη μπαλα θα γινει αυτο που επαθε το μπασκετακι που βολοδερνει 11 χρονια στην Α2 με Β΄εθνικη και δεν μπορει να ανεβει διοτι τη μια μας την πεφτει η ΑΕΞΚ την αλλη ο Νιωνιος και την τριτη ο Φαρος (ο ...ποιος?)
Το δε βολλευ αν ... αν ... αν κατορθωσει να παιξει θα παλαιψει με τα λιμα για σωτηρια. 
Αν δεν παρει αδεια φετος δεν θα δουμε βολλευ και τουχρονου θα παιξουμε Α2 για τιμητικη ανοδο στην preleague.
Mεχρι τοτε θα βλεπετε τον τουρκο να φερνει παικταραδες και να σηκωνει κουπες.
Τιμη και δοξα στα καφενεια... ετσι χαριτωνα;
ΕΤΣΕ ΕΤΣΕ!

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 11/7/2017, 15:36

Ο καγιουλης εχει πλανο τροετιας για να ανεβουμε στην Α. Οτι του φανεί του Λολοστεφανη λεω εγω
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 11/7/2017, 16:54

Προσωπικά, χρονοβόρες εκδοχές τύπου θα σας "κυνηγήσουμε" σε άλλα παρόμοια δικαστήρια μέσα απο το σύστημα τους, το πάθημα του 2011 μου έμαθε ότι τους αερίζουμε τα ριαπαπα τους..

Για μένα Επιβάλλεται να σχεδιαστεί άμεσα νέα ομάδα και να κατέβει στην κατηγορία που μας έριξαν και να προσπαθήσει απο εκεί 

όμως τα τινά που πρέπει να αποφασιστούν άμεσα μέσα στις επόμενες μέρες είναι 3 

ή να βγεί ο ποντίκης / χούλης / κατσιαμπής και όλα όσα ονόματα ex παραγόντων και παλαιμάχων εντός της οικογένειας ακούστηκαν τους προηγούμενους δύο μήνες και να πάρουν την ομάδα απο τον καναδό πώς? συνεταιρισμός, πρωτοδικείο, εξαγορά, ας βρουν την λύση  

δύο, επειδή παραγοντικά ΔΕΝ μπορούμε να τους διώξουμε
να υποστηρίξουμε την ομάδα ακόμη και με όποιον μας μπαστακώσει ο καναδός για κοινό όφελος 

και τρίτο να παίξει ερασιτεχνικό να καθαρίσει, να κάνεις πραγματικό ρισταρτ, να έχεις μεγάλη υπομονή, να μη βγάλεις χολή, και να αντέξεις εκεί όσα χρόνια χρειαστούν χωρίς σπασμωδικές και μίζερες κινήσεις και αφού φτιάξεις κανονική οργάνωση ευρωπαικών προτύπων που θα απαιτεί να έχει αυτός ο σύλλογος και να μην την γλεντάει ο κάθε κομπότης τότε να επιστρέψεις με στόχους τίτλους και ευρωπαικές διακρίσεις..

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 11/7/2017, 19:19

Ο καγιουλης πηγε να παρει εντολες απο μιχελ.
Στοιχημα οτι θα εχουμε νεώτερα απο καγιουλη και απο σπυρο απο .... δευτερα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 11/7/2017, 22:34

Μιας και άρχισα τις υποθέσεις, εδώ και πολύ καιρό έχω ακούσει ότι ο Καγιούλης έχει την μισή Κ20 του παοκ. 
Ενδιαφέρον ποιους θα κατηγορήσει ότι "έκλεψαν" την ΠΑΕ;
Να σημειώσουμε επίσης ότι το μοναδικό πράγμα που τον εμποδίζει από το να πάρει δανεικούς τον μισό παοκ ειναι η ΑΘ 10
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 12/7/2017, 19:34

Ο Ηρακλης με τα μεχρι αλλαγης των δικαστων θα δικαιωνοταν.
Αλλαξαν οι δικαστες και μας τελειωσαν.
Ετσιθελικα και στα ισια.
Μας ριχνουν ΠΑΡΑΝΟΜΑ για 3η φορα.

Παμε τωρα στο μεταξυ μας, στο πρακτικο.
Η ομαδα μετα την πρωτη χρονια ΔΕΝ αξιζε να παιζει σουπερ λιγκα.
Γιατι?
Γιατι δεν ειμασταν ομαδα σουπερ λιγκας ΠΟΥ ΝΑ ΤΙΜΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΗΡΑΚΛΗΣ.

Ειμασταν ενα σουργελο, ενα ρεζιλι των σκυλιων που μονο το σημα θυμιζε Ηρακλη
Ομως, ενα σημα τοσο δυνατο, που ενεπνευσε ακομη και παιδαρελια να σωσουν την ομαδα αγωνιστικα.

Και τί, ειμαστε περηφανοι γι αυτο?
Εγω ειμαι περηφανος για τα παιδια, και καταρεζιλεμενος για ολα τα αλλα.

Τα αλλα ειναι ,ΜΗΔΕΝ κοσμος, καμμια διαμαρτυρια, τιποτε για τον βιασμο της ομαδος.
Καμμια οργανωση.
Ενας πουστ@ς που μας κοροιδευε και συνεχιζει και καποιοι που πιστεψαμε οτι εστω και στο παρα 5 θα σωζαμε την παρτιδα και θα καναμε αλλαγη των παντων.
ΠΑΠΑΡΙΑ
Καμμια αλλαγη δεν φαινοταν να γινεται.
Και, οσο μενουμε ιδιοι κανενα τμημα μας δεν θα βρει τον δρομο της προοδου.
Μαγκες, αλλο τί ευχομαστε αλλο τί κανουμε να αλλαξει το σκηνικο.
ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.Ειμαστε μυρωδιαδες.
Οποιος παρεξηγειται, δεν πειραζει, ας δει ΟΛΑ τα τμηματα μας τί κανουν.

Λοιπον, επειδη πιστευα, πιστευω και συνεχιζω φυσικα να πιστευω οτι το 90% της ευθυνης βαρυνει την οικογενεια του Ηρακλη για την καταντια μας, και κανεναν πουστη ή μπαγλαμα,ολοι οι αλλοι απλα κανουν τη δουλεια τους, εδω θα ειμαστε απλα να αμπελοφιλοσοφουμε και ο Ηρακλης να καταστρεφεται.
Εννοειται οτι η λυση θελει σοβαρο ανθρωπο και οργανωμενο κοσμο.Τα γνωστα.
Τους ρεπορτερ του Ηρακλη απλα τους εχω ξεχασει, δεν υπαρχουν.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 12/7/2017, 21:31

φιλε κανεις δεν παρεξηγειται.

απλα εγω αποφασισα οτι δεν προκειται να ξανατραβιεμαι απο του διαολου την μανα να δω πονοματο ή να με δουλευει ο καθενας και να ξαναδω το ιδιο εργο.
το βλεπω και απο το σπιτι μου.
και δεν το λεω ουτε με κακια για κανενα ουτε για τιποτα, απλα απο την στιγμη που βλεπω οτι δεν θελουμε να κανουμε κατι καλο, να τραβιομαστε μεμονωμενα σαν χαζοι και να τρωμε την ψυχη μας δεν γινετε.

εχει τωρα τοσες μερες, διαβασα στο φβ παντα χιλιαδες σχολια, γνωμες, αποψεις, καταρες, αστεια, αφορισμους απο γριες, σε μια σελιδα που εχει σχεδον αν δεν κανω λαθος 5,000 μελη.

κοβω τα αρχιδια μου οτι ουτε οι μισοι δεν εχουν γινει μελη τζαμπε στον ιδρυτικο.
και νιωθω μαλακας εγω γιατρε που δεν εβαλα και το ονομα μου ή τον κωλο μου μπροστα.
εσεις πως νιωθετε με την στηριξη να χαμε να λεγαμε του κοσμου?

ειπαμε εχουμε το μικροβιο του Ηρακλη αλλα μαζοχες δεν ειμαστε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 12/7/2017, 23:16

Bezyr έγραψε:Τα αλλα ειναι ,ΜΗΔΕΝ κοσμος, καμμια διαμαρτυρια, τιποτε για τον βιασμο της ομαδος.
Καμμια οργανωση.
Ενας πουστ@ς που μας κοροιδευε και συνεχιζει και καποιοι που πιστεψαμε οτι εστω και στο παρα 5 θα σωζαμε την παρτιδα και θα καναμε αλλαγη των παντων.
ΠΑΠΑΡΙΑ
Καμμια αλλαγη δεν φαινοταν να γινεται.
Και, οσο μενουμε ιδιοι κανενα τμημα μας δεν θα βρει τον δρομο της προοδου.
Μαγκες, αλλο τί ευχομαστε αλλο τί κανουμε να αλλαξει το σκηνικο.
ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.Ειμαστε μυρωδιαδες.
Οποιος παρεξηγειται, δεν πειραζει, ας δει ΟΛΑ τα τμηματα μας τί κανουν.

Λοιπον, επειδη πιστευα, πιστευω και συνεχιζω φυσικα να πιστευω οτι το 90% της ευθυνης βαρυνει την οικογενεια του Ηρακλη για την καταντια μας, και κανεναν πουστη ή μπαγλαμα,ολοι οι αλλοι απλα κανουν τη δουλεια τους, εδω θα ειμαστε απλα να αμπελοφιλοσοφουμε και ο Ηρακλης να καταστρεφεται.
Εννοειται οτι η λυση θελει σοβαρο ανθρωπο και οργανωμενο κοσμο.Τα γνωστα.
Τους ρεπορτερ του Ηρακλη απλα τους εχω ξεχασει, δεν υπαρχουν.
Στο τσουβάλιασμα περι κόσμου αναφέρεσαι σε παράγοντες ή σε οπαδούς? 

στην περίπτωση που αναφέρεσαι στον οπαδό, όταν εννοείς καμία αντίδραση τι περίμενες ας πούμε καμιά πεντακοσάρα τεμαχια για παράδειγμα να σπάνε κεφάλα παντού αθήνα-θεσσαλονίκη αψηφώντας φυλακές καταστολές και δίκες? όσοι το έζησαν ξέρουν. Και  ναι όποιος πετούσε την ψυχή του στα σκατά ενδεχομένως ο παπαθανασάκης(μαζί με τον Ηρακλή) να έπαιζε σουπερ λιγκ και του χρόνου. όποιος έυκολα εννοεί τέτοιου είδους αντιδράσεις ας βάλει τον ευατό του στην θέση.

ή μήπως εννοείς δεν είχαμε την ίδια συσπείρωση όπως τις μαζικές διαδηλώσεις του κόσμου το '10-'11? Δεν είναι Λογικό? Δεν είμαστε στο ίδιο έργο θεατές? Φυσικά και δεν μπορούν να αντέξουν όλοι την κατιφιά την μιζέρια και το καρκίνωμα 

Στην περίπτωση που αναφέρεσαι σε παράγοντες της οικογένειας δηλαδή αυτοί που βάζαν/βγάζαν φράγκα γιαυτούς το κάψαμε το θέμα το 2011.Για τους οποίους έβγαλε καθαρούς για τους καταχρασμους το κράτος του δικαίου και μετέφερε κλειδώματα και χρεη στον ερασιτέχνη(που btw εκτιμώ οτι θα ανοίξει πάλι η ιστορία με τα κτήματα vs χρεη με τον τσίριζα και τσιπρα καλύτερο πρεσβευτή φιλελεδων)   
Σημερα έχουμε τον χ-ψ παράγοντα παπαθανασάκη γιατί το 2012 καιγόμασταν να ανέβουμε άρον-άρον με όποιο κόστος να προλάβουμε μή κάνουν swap τα Ηρακλάκια σε τουρκάκια.      


Είμαι Ηρακλής και είμαι υπερήφανος για τους δικούς μου λόγους και φυσικά δεν αισθάνομαι καθόλου ρεζιλεμένος, δεν μετανιώνω για την ιστορία που γράφεται μόνο στιγμιαία στεναχωριέμαι όταν τα δύσκολα έπονται, αρχίζει η φαγωμάρα και οι μεταβιβάσεις τον ευθυνών μεταξύ απλού κόσμου. Σε διχόνοιες και διχασμούς δε θα πάρω μέρος.

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από mos 13/7/2017, 00:38

Αφήστε τον κόσμο ήσυχο, αρκετά έχει τραβήξει. Όποιος νομίζει ότι θα τα βάλει με το σύστημα έχοντας το σταυρό στο χέρι, μπορεί να ονειρεύεται μόνος του. Οι υπόλοιποι έχουν κάθε δικαίωμα να πατούν στη γη.

Από 'κει και πέρα, όλα είναι θέμα επιλογών. Και οι επιλογές είναι μόνο δύο. Είτε γίνεσαι μέρος του συστήματος και κάνεις εκπτώσεις σε αυτά που πιστεύεις σήμερα είτε διατηρείς ακέραια τα πιστεύω σου και λιγοστεύεις όλο και πιο πολύ.

Τρίτη επιλογή δεν υπάρχει, τουλάχιστον στον ξύπνιο μας.

Διαλέξτε.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 13/7/2017, 06:11

Tο εργο επαναλαμβανεται οπως και επι Τακη
Δεν υπηρχε και τοτε κανενας να μπει μπροστα
Μπηκε ο..Τακης.
Ειδαμε τα αποτελεσματα.
Απο τοτε, έγινε τιποτε?
Με μας λεω,τον κοσμο.
Ηρθε ο Παπασακης
Φετος ειδαμε οτι ειναι στραβός?
Αυτος ανεβασε την ομαδα και μετα δεν ειχε μια.
Τί εγινε παλι?
Στο φιναλε, ας αποφασισουμε τί θελουμε στον Ηρακλη.
Θελουμε να το παιζουμε ανεξαρτητοι καθαροι και εκτος συστηματος διαπλοκης?
Τελεια.
Πώς θα το καταφερουμε αυτο, καθισε η οικογενεια του Ηρακλη να βρει ακρη?
Και γιατι δεν υπαρχει ΕΝΑΣ σωστος να ερθει σε μας ενω εστω και λαμογια υπαρχουν σε χωρια?
Λοιπον.Αυτο που λεει ο Τεο.
Εγινε προσκληση απο τον ιδρυτικο, και δηλωσαν καμμια 250-300
Αυτος ειναι ο Ηρακλης?
Αν ειναι αυτος τί θελουμε στα σαλονια και τ αλωνια χωρις στοιχηματζη?
Καποιοι πιστευετε οτι γινεται επιρρηψη ευθυνων στον κοσμο.
ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ
Μια διαπιστωση κανουμε, οτι απο την πλευρα μας δεν εγινε τιποτε.
Κανενας δεν λεει να καψουμε την πολη.
Αλλα ουτε καν διαμαρτυρια δεν καναμε στον επενδυτη να φυγει.
Βγηκε μια επιτροπη στο μεσον της χρονιας και ζητησε την διαχειριση της ομαδας απο τον Καγιουλη, και χωρις να βαλει ευρω, ηθελε την διαχειριση
Δεν παει ετσι ρε σεις.
Τα δεδδομενα για τον Ηρακλη ηταν συγκεκριμενα.
Δεν ειναι πολλες οι λυσεις.
Και το να συσπειρωθουμε εστω εμεις που ακομα και τωρα αγωνιουμε, δεν σημαινει οτι θα εχει 100% επιτυχια
Απλα ηταν ενα βημα, που δεν εγινε, γιατι οι περισσοτεροι ειναι να μαζευτουμε να πατε.
Αυτο λεμε.
Στο φιναλε, αν θελει αυτο η πλειοψηφια, κανενα θεμα.
Αλλα να ξερουμε τί ειμαστε, πού παταμε και τί θα κανουμε.
Αν παρακολουθησατε αυτες τις μερες, ακουστηκε το σωστο, οτι δεν εχουν σημασια τα χρεη στο φιναλε, αλλα η διαχειριση τους.
Αν δεν μπορεις καν να τα διακανονισεις, μετα τί μας φταιει ο καθε Κομποτης?
Δηλ με εναν απλο επενδυτη και μια κανονικη προσελευση 5000 κοσμου δεν βγαινει η σαιζον χωρις πολλα πολλα?
Εγω σας λεω οτι αν υπηρχε ενας νεος Χουλης και 3000 διαρκειας περπατωντας θα πηγαινε η ομαδα.
Οχι να μας δουλευει ο καθε μπαγλαμας.
H αλλη λυση ειναι αυτη που αναφερεται στο προηγουμενο ποστ.
Ενα νεο λαμογιο που θα στηνει και θα μπει στο παρεακι.
Αυτα ειναι, δεν υπαρχει αλλο τιποτε
Κοιμομαστε ξυπναμε με τον Ηρακλη νταλκαδιαζομαστε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/7/2017, 08:14

Ρε παιδιά γιατί πιάνεστε μεταξύ σας; δεν υπάρχει λόγος.

Εγώ το μόνο που τόνισα ήταν ότι ο κόσμος μας μετά το 2011 και ειδικά τώρα δεν έκανε το αυτονόητο, να υποστηρίξει την θέση του και νόμιμα/θεσμικα εκτός από αντιδράσεις και πορείες που συμφωνώ 1908% δεν αλλάξαμε τρόπο σκέψεις όχι για μένα αλλά για εμάς όλους.

Φυσικά καλώς γίνονται και θα γίνονται οι πορείες κανεις δεν τα βάζει με τον κόσμο είμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.
Φυσικά κανεις δεν πρέπει να κάνει έγκλημα για μια παε για ένα άνθρωπο/λαμογιο και να τερματίσει την προσωπική του ζωή.

Απλά έκανα την διαπίστωση ότι (κατά τη γνώμη μου πάντα) από την στιγμή που είμαστε ξεκρέμαστοι κ μας τρυπάνε εντός εκτός κτλ το πιο λογικό θα ήταν να στηρίξουμε τους 2 γυμναστικούς συλλόγους.
Διαφωνείται σ αυτό; εγώ δεν βλέπω κάποιο άλλο νόμιμο τρόπο να ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ να αποφύγουμε τέτοιες καταστάσεις.
Ταυτόχρονα με πορείες κτλ πάντα.
Για πρόληψη καταστάσεων μιλάω.

Είναι παράλογο να μας γλεντάει η επο ο κομποτης κ η Τρίπολη αλλά δεν είναι παράλογο ο ΗΡΑΚΛΗΣ να έχει 300 μέλη μόνο γραμμένα σε γυμναστικό.

Δεν έχω σκοπό ούτε να τα ρίξω στον κόσμο μαζί είμαστε απλά προτείνω ένα δεύτερο τρόπο συμμετοχής.

Υπάρχει όπως λέει και ο mos η επιλογή του λαμογιου που θα κάνει ότι γίνετε σε άλλες ομάδες.

Δεν έχω κανένα πρόβλημα ίσα ίσα θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο αν όλοι μαζί αποφασισουμε κάτι τέτοιο.
Αλλά όλοι μαζί, οχι 300 άτομα, γιατί σίγουρα ο Ηρακλής δεν είναι 300 άτομα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 13/7/2017, 09:27

Bezyr
Tο εργο επαναλαμβανεται οπως και επι Τακη
Δεν υπηρχε και τοτε κανενας να μπει μπροστα
Μπηκε ο..Τακης.
Ειδαμε τα αποτελεσματα.
Απο τοτε, έγινε τιποτε?
Με μας λεω,τον κοσμο.
Ηρθε ο Παπασακης
Φετος ειδαμε οτι ειναι στραβός?
Αυτος ανεβασε την ομαδα και μετα δεν ειχε μια.
Τί εγινε παλι?
Στο φιναλε, ας αποφασισουμε τί θελουμε στον Ηρακλη.



ο κόσμος είχε κάνει ανοιχτό κάλεσμα σε όλους κατόπιν δημοκρατικών καταλήψεων του '11 για την τριετή εξυγίανση του ρέμου(τρία χρόνια αγωνιστικό χαροπάλεμα) δε πατησε κανείς... εκτός απο τον takis ο χρόνος πίεζε και στήθηκε ομάδα τέλος αυγούστου και πήγε μέσο πρωτοδικείου με δυνατή οικονομική στήριξη απο οπαδούς... ο παπαθανασακης παρουσιάστηκε το καλοκαιρι του '13 ως φραγκάτος επιχειρηματίας με καναδέζικα ντόλαρς φίλε. τι περίμενες να κάνει ο απλός ο κόσμος? τι του κοφτει εάν ο άλλος είναι λαμόγιο, την δουλειά του ελεγκτικού μηχανισμού απο την οικογένεια την είχε κάνει ο πρόεδρος του ΓΣ με το νομιμο 10% τοσο 2005 με σπανουδάκη όσο και 2009 με ρέμο στο ποδόσφαιρο.. και τι έγινε? έβγαλαν νουμερα κατα την διάρκεια θητείας τους? ή μήπως εξαγοράστικαν απο το σύστεμ και κάναν τουμπέκα και τα μάθαμε τα εκατομμύρια χρέους αφού διαλύθηκαν οι παε?

η ερώτηση τι θέλουμε, θέλουμε αποκατάσταση, να παλεύει ο ομάδα για τίτλους και διακρίσεις, ότι θέλουν και οι συμπολίτες. Και χωρίς να απαιτείται κάθε φορά ο απλός οπαδός να την βγάζει να την μετράει ποσο μεγάλη είναι(εισιτήρια προσελεύσεις) είτε να γίνεται δημοσιογράφος, ντετέκτιβ, λογιστής, διοίκηση κλπ       


Bezyr
Θελουμε να το παιζουμε ανεξαρτητοι καθαροι και εκτος συστηματος διαπλοκης?
Τελεια.
Πώς θα το καταφερουμε αυτο, καθισε η οικογενεια του Ηρακλη να βρει ακρη?


Παιζουμε για χρόνια εκτός άρματος, απο τα χρόνια του περούκα αλλά χαίρι δε βγήκε, είναι γιατί φταίει το έτσι δομημένο σύστημα που δεν θα άλλαξει ποτέ είναι γιατί έπρεπε να την κάνουμε την ομάδα μας ξανά τυπου ξάνθη(όπως επι περουκα) για να μην έχει οικονομικά προβλήματα είναι κάτι που θα συζητηθει διρευνηθεί 
όμως όταν λες οικογένεια εγώ αντιλαμβάνομαι μονο άφραγκους οπαδούς υπήρχε ποτέ μπροστάρης παράγοντας ας πουμε ο χούλης, εμφανίστηκε πριν ένα μηνα και αυτό στην περίπτωση που οι οπαδοί καθαρίζαν την μπουγάδα. Κοινώς οι οικογένεια τόσο μπορεί 

Bezyr
Και γιατι δεν υπαρχει ΕΝΑΣ σωστος να ερθει σε μας ενω εστω και λαμογια υπαρχουν σε χωρια? 

ο καναδός είναι ένας όπως τα λαμόγια-παραγοντες ποου υπάρχουν στα  χωριά, απλώς ο καναδός χρειάζεται καμιά 5-6 χρόνια να χτίσει το "νοικοκυρεμένο παστρικό και "οργανωτικό" του image όπως ο βλκάκας ο κομπότης εάν δεν ήταν ο λεβαδιακός ως όχημα αγρότης και μαντριά και θα έιχε στην λειβαδιά
αυτούς όμως θέλει το δομημένο σύστημα 
οι "σωστοί" που λες δεν ασχολούνται με επιχειρήσεις η μικροεπιχειρήσεις στην ελλάδα εκτός του πλυντηριάδες (για δημιουργία στρατου).    


Bezyr
Εγινε προσκληση απο τον ιδρυτικο, και δηλωσαν καμμια 250-300
Αυτος ειναι ο Ηρακλης?


έχασα κάτι και δεν το κατάλαβα? έγινε κάποια κίνηση ΜΕ ΒΕΒΑΙΌΤΗΤΑ ως οικογένεια με επιτροπή δικαίωσης ως αυτόνομη θήρα 10 ως ποντίκης ως κατσαμπης ως οτιδήποτε που πρεσβεύει τον ΗΡΑ Θεσσαλονίκης να παμε να γίνουμε μέλη στον ερασιτέχνη μποντιο και δεν το κατάλαβα?? γιατί το αδερφό του θόδωρου παπαδόπουλου δεν τον έχω σε εμπιστοσύνη και κατα ποσο πιασμένος μπορεί να είναι    

Bezyr
Μια διαπιστωση κανουμε, οτι απο την πλευρα μας δεν εγινε τιποτε.
Κανενας δεν λεει να καψουμε την πολη.
Αλλα ουτε καν διαμαρτυρια δεν καναμε στον επενδυτη να φυγει.


Δεν υπήρχε μια αγωνιστική σεζόν διαμαρτυρία και περίμεναν μέχρι το δεύτερο ημίχρονο για να μπούνε μέσα οπαδοί? δεν φάγαν ξύλο απο καταστολή και μπραβους? δεν έγινε μαζικη διαδίλωση πέρσι τέτοιον καιρό προς το ηλέκτρα παλας όσπου και αποχώρησε ο καναδός για την αθηνα? και δεκάδες κινήσεις που προσπαθόύσαν να πιέσουν καταστάσεις? δεν ήταν αυτά αντίδραση δεν ήταν διαμαρτυρία?

Bezyr
Βγηκε μια επιτροπη στο μεσον της χρονιας και ζητησε την διαχειριση της ομαδας απο τον Καγιουλη, και χωρις να βαλει ευρω, ηθελε την διαχειριση     


βγήκε αλλά είτε δεν διέθετε πολλά λεφτά μπροστάντζα είτε δε πουλούσε ο καναδός(που εκ τον υστέρων) φαινεται το πιθανότερο μιας και εάν πουλούσε την άνοδο στον κομπότη θα έβγαζε αρκετά περισσότερα 


Bezyr
Και το να συσπειρωθουμε εστω εμεις που ακομα και τωρα αγωνιουμε, δεν σημαινει οτι θα εχει 100% επιτυχια
Απλα ηταν ενα βημα, που δεν εγινε, γιατι οι περισσοτεροι ειναι να μαζευτουμε να πατε.
Αυτο λεμε.


φιλε κάνεις λάθος η διαδίλωση της προηγούμενης πέμπτης είχε πολύ κόσμο ώστε να σταλεί το μήνυμα προς κυβέρνηση και θεσμούς  


Bezyr
 Στο φιναλε, αν θελει αυτο η πλειοψηφια, κανενα θεμα.
Αλλα να ξερουμε τί ειμαστε, πού παταμε και τί θα κανουμε.


η υγιές πλειοψηφία θέλει ΗΡΑΚΛΗ ισχυρό και να παιζει καλή μπάλα  αυτό χωρις να επαγγέλλεται 10 διαφορορετικούς ρόλους εκτός του οπαδού  


Bezyr
Αν παρακολουθησατε αυτες τις μερες, ακουστηκε το σωστο, οτι δεν εχουν σημασια τα χρεη στο φιναλε, αλλα η διαχειριση τους.
Αν δεν μπορεις καν να τα διακανονισεις, μετα τί μας φταιει ο καθε Κομποτης?


αυτό το είπαν "αυτοί" και μη το λαμβάνεις υπόψιν... είσαι η μονη ομάδα (ΜΟΝΟ ΕΣΥ) που πέφτεις για αδειοδότηση ενώ δεν έπεσε κανείς άλλος και όυτε αυτό θα συμβεί του χρόνου, εδώ θα μαστε να το επιβεβαιώσουμε   

Bezyr
Δηλ με εναν απλο επενδυτη και μια κανονικη προσελευση 5000 κοσμου δεν βγαινει η σαιζον χωρις πολλα πολλα?
Εγω σας λεω οτι αν υπηρχε ενας νεος Χουλης και 3000 διαρκειας περπατωντας θα πηγαινε η ομαδα.
Οχι να μας δουλευει ο καθε μπαγλαμας.


Αυτά του τρόπου πως θα μπορούσε να βαδίσει η ομάδα τα έχουμε αναφέρει χιλιάδες φορές και με χίλιεςδυο εναλλακτικές. 
Σήμερα και κατόπιν εξελίξεων θα πρέπει να μπούμε σε πιο δύσκολες αποφάσεις

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/7/2017, 09:55

Ντοκτορά φιλαράκι ο ιδρυτικός θέλουμε δεν θέλουμε εκπροσωπεί το τμήμα ποδοσφαίρου, αυτό δεν αλλάζει.
Όταν εξαγορασαμε το αφμ ξέραμε από την αρχή ότι αυτός ο μποντιος όπως λες θα είναι ο ΓΣ του ποδοσφαίρου με δανεικό σήμα από τον ΓΣ ΗΡΑΚΛΗ.

Αν κάποιος θεσμός μπορεί να έχει λόγο αυτή τη στιγμή αυτός είναι ο ιδρυτικός φίλε.

Δε νομίζω να χρειάζεται να γίνει κάποια κίνηση με βεβαιότητα για να είμαστε στους 2 γυμναστικους ρε φιλαράκι.
Με την ίδια λογική, αμα δεν υπάρχει ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ οτι θα κάνει γήπεδο ο ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ να μην ασχοληθούμε ούτε εκεί.

Και φυσικά, όπως το καταλαβαίνει ο καθένας το πράγμα, δεν γίνετε να συμφωνούμε σε όλα, όμως την οποία προσπάθεια έκαναν για δικαίωση τα 5-10 άτομα από ιδρυτικό επιτροπές κτλ την σέβομαι προσωπικά και την στηρίζω.

Καλώς έγιναν οι πορείες οι διαμαρτυρίες όλα, είμαστε όλοι μαζί κανεις δεν κατακρίνει κανένα (τουλάχιστον εγώ δεν κατακρίνω κανένα οπαδό μας) αλλά η γνωμη μου είναι ότι ένας φορέας είτε λέγετε ιδρυτικός είτε επιτροπή είτε μποντιος πρέπει να τον στηρίξουμε έστω με μια δωρεάν,εγγραφη.

Θέλουμε δε θέλουμε ο α.σ. Ποντιος είναι ο γυμναστικος σύλλογος του ποδοσφαιρικού μας τμήματος έστω στα χαρτιά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 13/7/2017, 09:57

Μερικες παρατηρησεις.
1.Τεο και Βεζυρ εγω ειμαι ικανοποιημενος απο τις ενεργειες του ΑΣ και καλο ειναι να μην υπαρχει γκρινια για τα λιγα ατομα.Ετσι ξεκινουν οι προσπαθειες λιγοι ειναι οι πρωτοποροι που με το εργο τους θα εμπνευσουν τους υπολοιπους.Τους χιλιαδες Ηρακληδεις θα τους βρειται στην πορεια αρκει να επειμεινει ο ΑΣ σε αυτην την καλη προσπαθεια.
2.Στασιμη και αιωνια σαπιλα δεν υπαρχει.Το σαπιο η θεραπευεται η μετατρεπεται σε γαγγραινα και η γαγγραινα σε θανατο.Σε συγκριση με το 2011 η μαφια του ποδοσφαιρου ειναι ποιο αδυνατη παρα ποτε.Πολλοι ψηφισαν οχι γιατι γουσταραν τον Κομποτη αλλα επειδη τους ειχε στο χερι με τα στημενα.Και γιατι εμεινε ο Λεβαδειακος στην ΣΛ?Μα για να τσεπωσει τα 2 μυρια της ΝΟΒΑ.Τωρα με το διαφενομενο διαζυγιο ΣΛ-ΝΟΒΑ θα παρει το τριτο το μακρυτερο.
3.http://www.metrosport.gr/article/pente-chronia-ine-polla
Θελω την αποψη σας για το αρθρο αλλα εχω την αισθηση οτι πανε να φτιαξουν μερικοι κλιμα τρομοκρατειας και απογοητευσης ωστε να μην πλησιασει επενδυτης τον Ηρακλη.Μα καλα δεν ηταν απαγορευτικα τα 40-60 μυρια χρεη του ΠΑΟΚ δεν ειναι απαγορευτικα τα 12-20 μυρια χρεη του ΠΑΟ για επενδυτη και ειναι τα 3.5 μυρια του Ηρακλη.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/7/2017, 10:00

Γαλαζιε Ήρωα να ξεκαθαρίσω ότι απλά στηρίζω την οποία προσπάθεια γίνετε μέσα σ αυτό το χάος. Δεν ειμαι ούτε παράγοντας ούτε στο ΔΣ ούτε πουθενά. Ειμαι μέλος και σαν οπαδός του Ηρακλή, σαν Θοδωρής λέω απλά την γνώμη μου.

Τα άρθρα φίλε τζάμπα τα διαβάζεις, κλίμα δημιουργούν εδώ κ χρόνια τα ράδια και οι φυλλάδες.
Αν είναι κάποιος να έρθει θα δει τα νούμερα των,λογιστών κ θα αποφασίσει.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 13/7/2017, 11:02

teo η δική μου λογική εξήγηση για το αφμ ήταν η τεχνική ή το τέχνασμα της εποχής για να παίξεις άμεσα μπάλα στις κατηγορίες αυτό και μονο. Και αποδείχθηκε λύση της φούτσας.  

Προτιμώ εάν είναι να δώσω 5 φράγκα να παω να τα δώσω σε κανα έφορο του γυμναστικού συλλογου ΗΡΑΚΛΗΣ Θεσσαλονίκης μπας και σωθεί κανα τμήμα και όχι στον ερασιτέχνη ποντιο με εδρα την κατερίνη 
Αυτο είναι το ένστικτο μου και θα μείνω έτσι μονο εάν γίνει κάτι εξωπραγματικό 

γυμναστικός σύλλογος(ΓΣ) είναι μονο ο Ηρακλής Θεσσαλονίκης ο νιώνιος και δεν ξέρω πιο άλλος, οι άλλοι ονομάζονται ΑΣ(ερασιτέχνης).


γαλάζιε 
φυσικά και δεν είναι πολλά ακόμη και για το μέγεθος της σημερινής ομάδας, οι προθέσεις αυτών είναι γνωστές και γνώριμες, αλλά δεν νομίζω οτι έχει προς το παρόν σημασία τι λένε αυτοί αλλα τι θα αποφάσεις με τι πλάνο και τι εχέγγυα για το μέλλον θα παρθούν. για να γίνει κάτι όσο δυνατό πιο οργανωμένο και δομημένο για τα επόμενα 100χρόνια και όχι ευκαιριακό με προβλεπόμενα αποτελέσματα

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/7/2017, 11:12

Η λύση με τον ερασιτέχνη ποντιο ήταν μια χαρά, το ότι εμείς δεν ασχοληθήκαμε με αυτό δεν σημαίνει ότι η λύση ήταν λάθος.
Επίσης η εγγραφη είναι δωρεάν, δεν χρειάζεται συνδρομές κτλ.
Τέλος, ο ΑΣ ποντιος είναι αυτός που θα έχει το 10% αν αποφασιστεί να το πάρουν νομικά πάντα μιλώντας όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ.
Τέλος αν λέγονται οι άλλοι ΑΣ και μόνο εμείς και ο νιωνιος ΓΣ εμένα προσωπικά δεν μου λέει κάτι, δεν ξέρω είμαστε κάτι καλύτερο λόγο ΓΣ και ίσως δεν το έχω καταλάβει.

Τώρα αν θεωρείς ξένο σώμα τον ασ ποντιο κανεις λάθος φιλε

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 13/7/2017, 18:52

Τεσπα, εχει περασει ανεπιστρεπτι η περιοδος των "αποψεων"
Δεν ειναι πλεον θεμα αποψεων.
Ασχετως τί θεωρει ο καθενας σωστο, η λυση ο,τι και να λεμε ειναι μονο ΜΙΑ.
Συμμετοχη.
Ή συμμετεχουμε ή πεθαινουμε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 13/7/2017, 23:48

Έτσι ακριβώς....

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Behind the curtain 14/7/2017, 14:24

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 14/7/2017, 14:42

ακόμα ένας "επιχειρηματίας" που δεν ξέρει ότι η μάνα του τι δουλειά κάνει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 14/7/2017, 14:46

Iraklaras07 έγραψε:ακόμα ένας "επιχειρηματίας" που δεν ξέρει ότι η μάνα του τι δουλειά κάνει.
Σε αυτην την περιπτωση δεν ξερουν ουτε τα παιδια του ουτε η γυναικα του τι δουλεια κανει.Υποψιαζομαι οτι ειναι ο Μπεζας μετα απο εγχειρηση αλλαγης ονοματος.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 14/7/2017, 14:48

Έλεγε ο M.I.Q οτι στην Αθήνα έχει άλλο επίθετο ο Μπέζας. Συστήνεται ως Μιχαηλίδης ή κάτι τέτοιο.
Που έχουμε μπλέξει ρε πούστη...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 12 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 14/7/2017, 15:28

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ιδου ο μανατζερ

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 12 από 40 Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης