FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

+16
steliospsi
rafael nadal
dimitris
Iraklaras07
Bezyr
mos
Margasv10
Knack
AntiGrinias
teo
Big bad wolf
milano
lll
tolisblue
Timetraveler
Γαλαζιος Ηρωας
20 απαντήσεις

Σελίδα 25 από 40 Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 17/9/2017, 16:34

εγω ειμαι αδιαφορος στο που θα παιξει η ομαδα, το εχω πει κιολας εδω και πολυ καιρο.
ΣΕΒΟΜΑΙ 1908% την αποφαση της πλειοψηφιας.

παρ ολα αυτα σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να παρουσιαστουν λυσεις-μονοδρομοι ή να δημιουργηθει κλιμα τετοιο που θα προωθει μια συγκεκριμενη λυση.

τελος για να μην σας πριζω και εσας τα αρχιδια, ανθρωποι ειστε κ εσεις δεν μου φταιτε σε τιποτα, η οποιαδηποτε ΛΥΣΗ που δεν θα εχει πλανο τουλαχιστον 5 ετων με ουσιαστικη συμμετοχη και οργανωση του κοσμου (ΟΧΙ να χαμε να λεγαμε ελατε χαιβανια παρτε διαρκειας μπλουζακια τασακια κτλ) δηλαδη με μαζικη προωθηση των διοικουντων στην στηριξη σε καποιο ιδρυτικο/ΓΣ (αναλογα με την λυση που δεν με απασχολει και ποια θα ειναι) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ.

και για να πιασω και τα 2 ακρα:
λυση ΔΕΝ ειναι απλα κατεβαινω Γ τοπικο ξεβρακωτος ΟΥΤΕ απλα αγοραζω ενα ΑΦΜ στην Γ ετσι για να ειμαι κοντα στην Α και οπου βγει.

αυτα ειναι αστεια πραγματα να συζητιουνται αναμεσα μας, πιστευω οτι λιγο πολυ ολοι καταλαβαμε καποια πραγματα.

τελος το ολο θεμα οργανωσης εχει να κανει με την σωστη λειτουργια παε κ ερασιτεχνικου, το να εχουμε ΝΟΜΙΜΗ αποψη και να παρεμβαινουμε ΝΟΜΙΜΑ αν χρειαστει και επισης κατι που συμφερει τον οποιονδηποτε δημιουργωντας πελατολογιο που μ αυτο θα διαπραγματευτει τα παντα, απο αγοροπωλησιες μεχρι συμφωνιες για χορηγιες και αλλα πολλα.

ΑΝ ολα αυτα οι ενδιαφερομενοι με τις λυσεις δεν τα εχουν σκεφτει τοτε δεν ειναι αυτο που δειχνουν και μεταφραστε το οπως θελετε.

μεγαλα παιδια ειμαστε..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 17/9/2017, 19:35

teo έγραψε:μεγαλα παιδια ειμαστε..
Αμφιβαλλω!!
Λογω ελλειψης χρονου θα τοποθετηθω αργοτερα επ αυτου μετα απο κουβεντα που ειχα με μελη του 15μελους...
ΦΡΙΚΑΡΑ  affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Behind the curtain 17/9/2017, 19:49

Το ίδιο φρίκαρα και γω.
Και ειδικά με αυτά που είδα στη συνέλευση και κυρίως στα πηγαδάκια της συνέλευσης.
Καλά που πίναμε και καμιά μπύρα.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 17/9/2017, 19:56

Σας παρακαλώ ρε παιδιά επειδή εγώ δεν ειμαι Θεσσαλονίκη πείτε μου δλδ τι παίχτηκε;

Είμαστε πιο πολύ για τον πουτσο απ όσο δείχνουμε;

Αν αυτά που,γράφω εδώ τα άκουγαν στην συνέλευση θα με κοιτούσαν σαν εξωγήινο ή εσκεμενα πρέπει να είμαστε σκατα;
Γιατί 1,2,3 από ένα σημείο κ μετά ότι τραβάς θες,κ τα τραβάς λενε

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 21/9/2017, 11:43

Tι φαση με αυτον τον Θεοδωρίδη;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από milano 22/9/2017, 16:08

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

'Οπως καταλαβαίνετε (και όπως έχω ξαναγράψει) πρέπει να λείψουμε για αρκετά χρόνια, τουλάχιστον 2-3 και βλέπουμε. Σιγά-σιγά θα βγαίνουν σχετικές ειδήσεις που θα επιβεβαιώνουν το ποιός ήθελε την εξαφάνιση μας

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/9/2017, 12:57

Χωρις να θελω να προσβάλω κανέναν. Απο ποτε εγινε ο Θεοδωρίδης τοσο ισχυρος επιχειρηματίας που μπορεί να δώσει όραμα για σουπερ λιγκ;

Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 23/9/2017, 13:06

Ποιος ειναι αυτος ρε μαγκες;
Μονο και μονο το ονομα του μου προκαλει κακους συνειρμους και αρνητικοτητα.
ΥΓ. Περουκα φοραει;

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από mos 23/9/2017, 13:47

Και πως είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι υπάλληλος του ρωσσοπόντιου;
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/9/2017, 14:38

Νομιζω ο αγροτικος αστερας δεν ειχε πολλα παρε δωσε με αλλες ομαδες. Απο αποψη δανεικων παικτών τουλάχιστον. Επισης ειχε στον αγροτικο αστερα τον κατσαμπη και τον διλμπερη αρα μαλλον αυτοι θα ξερουν αν ειναι υπάλληλος κάποιου.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 23/9/2017, 16:03

Καλα ρε πλακα κανετε? ΣΗΜΕΡΑ Ηρακλης δεν υπαρχει και κοιτατε στα δοντια τον τυπο?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 23/9/2017, 17:19

Αρα προχωράμε αδιαφορώντας αν κάνουμε το ιδιο λάθος που κάναμε πριν πέντε χρόνια;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 24/9/2017, 19:35

Ηρακλαρα, να γραφτεις για να ελεγχεις.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/9/2017, 19:39

Κατι ακομα. Στη Γ εθνικη πρεπει να κατσουμε τρια χρονια. Εκτος αν το πλανο ειναι να περιμενουμε να διαλυθεί ο παο μπας και αλλαξει ο νομος.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 24/9/2017, 19:44

ουτε η μια προταση ειναι ξεκαθαρη ουτε η αλλη και δεν υπαρχει καποιο συγκεκριμενο πλανο, τουλαχιστον δεν εχει ανακοινωθει κατι επισημα προς τον κοσμο.

η προταση των αμπελοκηπων, εχει στα θετικα της οτι δινει χρονο να οργανωθει ο Ηρακλης, οι ανθρωποι του και να καταστρωσουν ενα πλανο που να εχει μεσα ΚΑΙ τον κοσμο, με καποια φορμουλα, να λειτουργησει λιγο διαφορετικα η "νεα" ομαδα. κοινως εχει στα θετικα μπολικο χρονο εκμεταλλευσιμο, που λογικα θα περασει ΑΣΚΟΠΑ καθως ολοι απλα θελουν μια "ΠΑΕ" και τιποτα παραπανω.
δηλαδη τζαμπα γραφω.
στα αρνητικα του ειναι οτι μενουμε απο ομαδα για 2 σεζον, εκτος καυτα για 2 σεζον οποτε οι ασιατες θα δημιουργησουν νεα προβληματα στην περιοχη και χωρις την "φορμουλα" συσπειρωσης πρεπει η ομαδα να κανει ΠΑΠΑΔΕΣ μολις ονομαστει ΗΡΑΚΛΗΣ για να ξαναζεστανει τον κοσμο.
φυσικα για λιγο, διοτι χωρις την "φορμουλα" ΟΛΑ θα εχουν συντομη ημερομηνια ληξης.

η προταση του θεοδωριδη για αεπ και Γ εθνικη με προβληματιζει οχι για το προσωπο του (δεν τον γνωριζω) αλλα για το timing διοτι πρακτικα δεν υπαρχει ομαδα υπαρκτη, για τα χρεη διοτι κανεις δεν ξερει με σιγουρια να πει "ισχυει αυτο και αυτο" και γιατι και ο ιδιος ειπε οτι μπορει να βοηθησει, οχι οτι μπορει μονος του (απ οσο καταλαβα παντα) να τρεξει την ομαδα στην Γ εθνικη (και για ποσες σεζον παραμονη εκει υποχρεωτικα). ισως αν βρισκοταν ενας ακομα επιχειρηματιας να ηταν διαφορετικα τα πραγματα. επισης ερωτημα, τι γινονται τα χρεη που μας αφησε ο καναδος (εφυγε καναδα ακουσα κιολας) σε ποιον πανε που και τι.

αντιπροταση: χωρις καμια πιεση χρονου, ο δρακοπουλος που θελει να εμπλακει, ο θεοδωριδης που ειναι νοικοκυρης (οπως λενε) πρωιν ποδοσφαιριστης και το κατεχει το αντικειμενο ας βρεθουν να οργανωσουν την ομαδα σε καποια κατηγορια. Γ εθνικη? Γ τοπικο? αμπελοκηποι?
κοντα μπορει να ειναι διλπερης, κατσαμπης, φανης, λακης παπαιωαννου, ακομα και ο χ"παναγης. χρειαζονται ΟΛΟΙ.
αν δεν ειναι αυτοι, μαζι με ενα πλανο ενεργοποιησης του κοσμου, δεν παιζει να βγαλουμε ακρη.
σορρυ για το μεγαλο ποστ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από mos 24/9/2017, 23:26

Έχει περάσει σχεδόν και ο Σεπτέμβριος και ακόμη όλα είναι στον αέρα.

Αν πούμε το ναι στους Αμπελόκηπους, με χαλάει αφάνταστα το ότι για ένα-δύο χρόνια στην ουσία θα πρέπει να υποστηρίζουμε μια άλλη ομάδα χωρίς κανενός είδους συγχώνευση και ότι θα παίζει η ομάδα αυτή στους Αμπελόκηπους.

Αν πούμε το ναι στην Γ εθνική, με χαλάει επίσης αφάνταστα το ότι θα πρέπει να παραμένουμε  εκεί για κάποια χρόνια και ότι θα ελαφρύνουμε τον απατεώνα και από τα χρέη του. Χώρια και ότι δεν νομίζω να μπορούμε να κατεβάσουμε ομάδα της προκοπής... Επίσης και γιατί είμαι σίγουρος ότι θα φάμε καμιά πενταετία να ερμηνεύουμε νόμους και το τι ισχύει με τις ανόδους και τα χρέη...

Καλύτερη λύση για μένα είναι το γ τοπικό. Δεν γίνεται αυτούσιο μέσω του ΓΣ; Οκ τότε, ας κάνουμε ένα νέο σωματείο, όπως το θέλουμε εμείς και ας συνεργαστεί ο ΓΣ με το νέο σωματείο. Αυτό θα είναι κανονικός Ηρακλής, θα ξέρουμε τι μας γίνεται, θα προλαβαίνουμε να κατεβάσουμε ομάδα με πολύ λιγότερα φράγκα και κυρίως θα έχουμε το χρόνο για να οργανωθούμε.
Και ας αργήσουμε 3χρόνια παραπάνω, εδώ που φτάσαμε δεν θα μας κάνουν περισσότερη ζημιά από αυτή που υποστήκαμε τα τελευταία 10 χρόνια.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 25/9/2017, 08:37

Mos αυτό το έχω σκεφτεί και εγώ, πίστευα ότι ίσως είναι ο μόνος τρόπος να οδηγηθούμε αναγκάστηκα σε σοβαρή οργάνωση.
Ομως τελικά κάνω λάθος, διότι αν αυτοί που είναι πρόθυμοι τώρα να αγοράσουν με τα λεφτά τους ομάδες δεν τους νοιαζει, το πιο πιθανό είναι στο Γ τοπικό να γίνουν τα πράγματα ακόμα χειρότερα.
Βασικά είναι δίκοπο μαχαίρι.

Εμείς πιστεύω πρέπει αε κάθε λύση να ζητήσουμε πλάνο και όχι αοριστίες και το που θα παίξουμε ας το αποφασισουμε απο κοινού με αυτούς που θα βάλουν τα λεφτά.

Πλέον δεν με νοιάζει το που αλλά το πως.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 25/9/2017, 08:41

Άρνηση σε οτιδήποτε δεν έχει πλάνο, ούτε Γ τοπικό ούτε Γ εθνική ουτε αμπελόκηποι χωρίς πλάνο. Μόνο έτσι θα καταλάβουν ότι οι λύσεις δεν είναι απλά νούμερα εφορίας και κατηγορίες.
Η χρόνια είναι ΧΑΜΕΝΗ οποια επιλογή και αν κάνουμε νομίζω αυτό είναι υπέρ του κόσμου για να σκεφτεί πιο σωστά και χωρίς πίεση.

Όχι σε όλα με τον τρόπο που παρουσιάζονται

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 26/9/2017, 17:40

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ξέρει κανείς κάτι?

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από milano 27/9/2017, 11:10

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 27/9/2017, 13:50

Ρε παιδιά ποιος τρέχει την ομάδα;
Δεν ήταν να γίνει συνέλευση για να γίνει κάποια επιλογή μεταξύ αμπελοκηπων αεπ (και γ τοπικό θα πρόσθετα εγώ για να είναι ολοκληρωμενη η διαδικασία)?

Περίεργα πράγματα έχω μπερδευτεί πραγματικά.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Behind the curtain 27/9/2017, 16:19

Εγώ αισθάνομαι ξεφτίλα να παρακαλάμε τον Κιλκισιακό να μας δώσεις δανεικούς παίκτες για να παίξουμε.
Γμτ.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 27/9/2017, 18:19

ποιος αναλαμβανει την ομαδα στην Γ δεν εχω καταλαβει.

και πως ξεκινησε αυτο, αφου υποτιθετε δεν εχει αποφασισει τιποτα ο κοσμος. με την λογικη αυτη θα κατεβασει ενας ομαδα στο Γ τοπικο και ενας θα συμφωνησει με τους αμπελοκηπους.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 27/9/2017, 19:07

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
θα εκκινήσουν την Κυριακή το απόγευμα από το ΔΑΚ Κατερίνης απέναντι στην ΑΕ Καρίτσας.


WTF?? Question Question

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 25 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 27/9/2017, 19:59

η εδρα της καριτσας μηπως ειναι?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 25 από 40 Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης