FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

+13
Behind the curtain
Margasv10
mos
Iraklaras07
steliospsi
Bezyr
Γαλαζιος Ηρωας
AntiGrinias
Knack
dimitris
milano
teo
Big bad wolf
17 απαντήσεις

Σελίδα 16 από 21 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από lll Πεμ 1 Ιουν 2017 - 16:03

teo έγραψε:επιστροφη Δημητρη Χουλη στον Ηρακλη.

θετικο γεγονος.
Γ εθνική μου μυριζει

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Πεμ 1 Ιουν 2017 - 16:05

και εμενα.

παντως ο χουλης καμια σχεση με σπανουδακη κτλ .

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Bezyr Πεμ 1 Ιουν 2017 - 16:29

Ο Ηρακλης ειναι οι 150 που μαζευτηκαμε?
Αν ναι, δικαια παμε στο τοπικο.
Οποιος πιστευει οτι η κλαψομουνιαση πεθανε, πρεπει να δηλωνει παρων.
Απο κει και περα, δεν μπορει εγω που ασπρισα να λεω δεν κουραστηκα, και ο 30αρης να λεει κουραστηκα.
Ολοι το ιδιο αγαπαμε.
Ξεκιναει μια προσπαθεια με τον ιδρυτικο
Ουτε 9μελες δεν εβγαινε!
Τοση ξεφτυλα, και μετα λεμε μας κανουν οτι θελουν ο ενας κι ο αλλος.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Big bad wolf Πεμ 1 Ιουν 2017 - 18:35

@Bezyr

Συγνώμη, διαφωνώ οριζόντια και κάθετα. Δεν είναι θέμα κούρασης, είναι θέμα άποψης. Εγώ πιθανότατα πιο ασπρισμένος από σένα είμαι. 

Πιστεύω ότι αυτά που γίνονται είναι πρώτον χαμένος χρόνος, δεύτερον σε λάθος κατεύθυνση, τρίτον αποπροσανατολίζουν από την ουσία του πραγματος. Ούτε 9μελή συμβούλια χρειαζόμαστε, ούτε 15μελή. Η λύση είναι συγκεκριμένη, δεν υπάρχει άλλος τρόπος. Κάποιος που να είναι το κόμματος και να μιλάει δεξιά γλώσσα πρέπει να έρθει σε απευθείας επαφή με τον μητσοτακαίικο (γιατί οι συριζανελ είναι θέμα χρόνου να πέσουν), κατά προτίμηση την Ντόρα, και να εξηγήσει ότι ο Ηρακλής είναι ο μόνος τρόπος να αποκτήσει ο iban αντίπαλο δέος στην πόλη. Θέλει πολιτική παρέμβαση, καθάρισμα με συνοπτικές διαδικασίες του καναδού και του γερμανού και φύτεμα πολιτικού προσώπου που θα λειτουργήσει ΓΣ και ΠΑΕ. Πορείες, απεργίες, καταλήψεις είναι να'χαμε να λέγαμε. Αφορμές για πανηγύρια να λέμε ότι κάναμε αντίσταση στο κατεστημένο. 

Όταν αποκτήσουμε ρεαλισμό όχι 150 άτομα θα έχει, δεν θα χωράμε στο γήπεδο. Όσο οι συνελεύσεις είναι να κάνουμε μια επιτροπή για να οργανωθεί ο αγώνας ενάντια στο κατεστημένο θα είναι οι ίδιοι και οι ίδιοι.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Πεμ 1 Ιουν 2017 - 19:13

big bad wolf ετσι πρεπει να γινει φιλε κανονικα. πρεπει να μπλεχτουμε με τα πολιτικα για το συμφερον μας και μονο.

δεν ειναι λιγοι αυτοι που δεν βλεπουν φως και δεν συμμετεχουν, δεν κουραστηκαν απο τις υποβιβασεις, κουραστηκαν να βλεπουν πχ ενα ΓΣ γραφικο σαν τα μετεωρα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Knack Πεμ 1 Ιουν 2017 - 21:13

Συμφωνω με τον κακο λυκο.
Οι ιστοριες να γινουμε "καπεταν καλαμπουκες" και να βγουμε με τα φυσεκλικια στο βουνο για να πολεμησουμε τον κακο ιβαν η τον κακο χοντρο δεν βγαζουν πουθενα.
Το μεγα ερωτημα ειναι ΠΟΙΟΣ θα παει να πιασει το μητσοτακεικο για να τους ψησει και μπλα μπλα μπλα.
Και θα τυχει της εγκρισης των οπαδοπατερων;
Θα αρεσει αυτο στις κλικες του κατσανειου Η ΗΓΕΣΙΑ των οποιων ειναι συγκοινωνουντα δοχεια με το κομματικο (ΠΑΡΑ)κρατος της ΝΔ;
Θα θελει η ΝΔ να αναστησει τον Ηρακλη η μηπως ειναι αυτη που τον κρατα σε καταστολη;
Μηπως εχουμε να παλεψουμε με τη λερναια υδρα;

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Πεμ 1 Ιουν 2017 - 21:39

Knack έγραψε:Το μεγα ερωτημα ειναι ΠΟΙΟΣ θα παει να πιασει το μητσοτακεικο για να τους ψησει και μπλα μπλα μπλα.

σωστα. αυτος που θα πιασει το μητσοτακεικο δεν μπορει να ειναι ενας απλος οπαδος, ή ενας που ακουει ΝΔ και βγαζει σπυρακια.
παρεπιπτωντος μη εχοντας κατι καλυτερο ή δυνατοτερο ισως να παρουσιασουμε το διδυμο πατελη-χουλη φανταζει ΟΑΣΗ μπροστα στο διδυμο καναδου-καγιουλη.
και νομιζω ο πατελης ειναι ΝΔ? κατι τετοιο. εχω διαβασει κατα καιρους οτι ασχολειται με την περιφερεια/τοπικη αυτοδιοικηση και δεν ξερω γιατι (ισως κανω λαθος βαριεμαι να το ψαξω κιολας να πω την αληθεια) τον εχω συνδεμενο με την ΝΔ και νομιζω τον Ιωαννιδη (το σκουλικι).

ας δουμε ποιος αλλος εχει επαφες, μηπως αυτοι μπορεσουν να βρουν καποιον 3ο επιχειρηματια που να θελει να εμπλακει και φυσικα να τα εχει καλα με την ΝΔ.
ΠΡΙΝ προωθηθει το σκουλικι για την δουλεια αυτη, γιατι καποια απο τις 2 ομαδες θα παιξει αυτον τον ρολο για να κοψει τον ρωσοποντιο.

τωρα σε ποιους θα αρεσει σε ποιους οχι?
ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ, θα κανουμε ΟΛΟΙ τα στραβα ματια αμα θελουμε να επιβιωσει ο Ηρακλης.
δεν γινετε να τα βρουμε ΚΑΙ στα πολιτικα, μιλαμε για πολιτικη βοηθεια με συγκεκριμενες σκοπιμοτητες.
σημερα ΑΝ μας βοηθουσε το συριζα αλλοι θα εβγαζαν σπυρια κ.ο.κ. δεν γινετε να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι.

θελουμε μουνι το θελουμε και κοντρα ξυρισμενο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Iraklaras07 Πεμ 1 Ιουν 2017 - 21:56

Στον αρη αυτο το φρουτο που εμφανίστηκε τώρα τελευταία ειναι απο συριζα μερια νομιζω.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:17

Ρε γκαρντασια εαν ηθελε η ΝΔ να δημιουργησει αντιπαλο δεος στον Ιβαν θα το ειχε κανει ειδη.Επισης υποτιματε την προταση των Αμερικανων.Δηλαδη εαν μια διοικηση ειρηνοδικιου φερει τους Αμερικανους ως επενδυτες στην Μικρα νομιζεται οτι το πολιτικο συστημα δεν θα μας δωσει τουλαχιστον ασυλια απο τις μαφιες?

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Big bad wolf Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:26

Iraklaras07 έγραψε:Στον αρη αυτο το φρουτο που εμφανίστηκε τώρα τελευταία ειναι απο συριζα μερια νομιζω.

Όση πιθανότητα υπάρχει να πάρω εγώ τον Άρη έχει να τον πάρει και ο Μπούμπουρας. 

@teo
Ο Πατέλης είναι στον κύκλο των καραμανλικών, από εκεί δεν έχει προκοπή. 


Το κονέ πρέπει να γίνει με το μητσοτακέικο, όχι χύμα με την ΝΔ (και γι'αυτό λέω εδώ και καιρό ότι το πρόσωπο κλειδί είναι ο Χατζηδάκης). Από τους γύρω γύρω μην περιμένετε, δεν υπάρχει βουλευτής της ΝΔ στην ευρύτερη περιοχή που να ειναι στον στενό κύκλο τους (με μια μικρή αμφιβολία μόνο για τον Γεωργαντά από το Κιλκίς). Πριν κάποια χρόνια θα μπορούσε να είναι ο περιφερειάρχης αλλά μετά τις εκλογές της ΝΔ απ'όσο ξέρω έχουν κόψει.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Iraklaras07 Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:28

Τοσο δυνατοί είναι αυτοί οι αμερικανοί;
Γιατι νομιζω αν ηταν θα ειχαν παρει τον Ηρακλή ήδη.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από mos Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:29

Πολύ σωστά αυτά που γράφετε και επιτέλους πρέπει να καταλάβουμε και να δούμε την όλη φάση σαν μια τεράστια ευκαιρία να αποκτήσουμε κάποιο ρόλο και εμείς. Ας αφήσει ο καθένας τις πολιτικές του προτιμήσεις στην άκρη, εγώ θα έλεγα ακόμη και τις οπαδικές αντιπάθειες με τα υπόλοιπα λαμόγια του πρωταθλήματος που έχουν εξουσία πλην του ρουπού βεβαίως, και να εκμεταλλευτούμε τις συγκυρίες. Αν το θέλουν οι οργανωμένοι, υπάρχουν οι άνθρωποι για να κινήσουν τα νήματα.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:32

Iraklaras07 έγραψε:Τοσο δυνατοί είναι αυτοί οι αμερικανοί;
Γιατι νομιζω αν ηταν θα ειχαν παρει τον Ηρακλή ήδη.
Ο Τσιτσας ειχε πει οτι χτιζουν στην Ατλαντα ενα γηπεδο 800 μυριων δολλαριων.Μια προσωπικη ερευνα που εκανα οντως χτιζεται ενα γηπεδο μπεηζμπολλ αξιας 661 μυρια αλλα απο μια κοινοπραξια 4 κατασκευαστικων.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:42

οποιος θελει εμφανιζει το μαρουλι και την κανει ο καναδος ή του στελνει 2 μπρατανια και τον κανουν ασηκωτο.

τωρα αμα εισαι αμερικλανος και το φυσας το δολλαριο φυσικα δεν εισαι θυμα να δωσεις οτι ζητησουν αλλα στην προοπτικη επενδυσης κανεις τα αδυνατα δυνατα να εμπλακεις.
ετσι δεν λειτουργουν ή κανω λαθος? δλδ στην περιπτωση μας εχουμε ενα τσιτσα που ειπε οτι υπαρχουν αμερικανοι. αυτοι οι αμερικανοι αν ηθελαν τοσο τον Ηρακλη η κατασταση του συλλογου ειναι πολυ καλη γι αυτους.
υπαρχει μια παε με 2 ψιλικατζηδες και ενας ΓΣ που αν βαλουν ενα δικο τους μεσα λογο της ανυπαρξιας μας μπορει να κανει ΟΤΙ θελει.
οταν καποιος θελει ΠΟΛΥ κατι το καταφερνει, ειδικα οταν εχει να κανει με ομαδες χρηματα επενδυσεις κτλ.

big bad wolf συγχωραμε φιλε, δεν γνωριζω τοσο καλα τα εσωτερικα της ΝΔ. μακαρι ομως να γινουν καποιες επαφες.

αμα καθισουμε εμεις με σταυρωμενα χερια να περιμενουμε να ερθει η ΝΔ να μας κανει το αντιπαλο δεος ΖΗΤΩ ΠΟΥ ΚΑΗΚΑΜΕ.
υπαρχουν πολλοι μνηστηρες για αυτη την θεση.
αυτα τα κυνηγας ΕΣΥ και δεν περιμενεις να σου ερθουν ουρανοκατεβατα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Big bad wolf Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:42

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:Ρε γκαρντασια εαν ηθελε η ΝΔ να δημιουργησει αντιπαλο δεος στον Ιβαν θα το ειχε κανει ειδη.Επισης υποτιματε την προταση των Αμερικανων.Δηλαδη εαν μια διοικηση ειρηνοδικιου φερει τους Αμερικανους ως επενδυτες στην Μικρα νομιζεται οτι το πολιτικο συστημα δεν θα μας δωσει τουλαχιστον ασυλια απο τις μαφιες?

Η ΝΔ σε αυτή τη φάση χέστηκε για τον iban, δεν είναι κυβέρνηση. 

Για τους αμερικάνους αν έχουν όπως λένε 4,5εκ ευρώ έτοιμα ας πάνε σε μια τράπεζα να καλύψουν την αύξηση μετοχικού κεφαλαίου. Με 4,5εκ παίρνουν πάνω από το 50% των μετοχών. Ούτε μετοχολόγια χρειάζονται, ούτε τίποτε.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Iraklaras07 Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:53

Ειχα διαβασει καπου οτι αν καλυψεις την αμκ διαχειριστής των χρημάτων παραμένει ο πρόεδρος της παε Ηρακλης . Δηλαδη εχεις τις μετοχές αλλά δεν εχεις καμιά εξουσία
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:54

εγω ειμαι της αποψης οτι αν εμεις δεν κινηθουμε οσο αναφορα τα πολιτικα δεν θα μας πλησιασουν.
πρωτα απ ολα πρεπει να ειμαστε και να βγαζουμε προς τα εξω οτι ειμαστε δεμενοι και ενωμενοι και οτι εχουμε ενα σκοπο.
αν ο καθενας λεει το κοντο του και το μακρυ του και αλλα λεω εγω, αλλα λεει ο καθενας και δεν υπαρχει κοινη γραμμη πως θα πλησιασεις τον Χ ανθρωπο για το οτιδηποτε?

επισης ας μην ξεχναμε οτι η ΝΔ και το καθε κομμα ειναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ειτε ειναι κυβερνηση ειτε αντιπολιτευση. 
το προβλημα το εχουμε εμεις, αρα εμεις πρεπει να ψαξουμε την λυση. αν πιστευουμε οτι η λυση θα ερθει μεσω ΝΔ εκει πρεπει να κινηθουμε και να εστιασουμε.

οσο για τους αμερικανους δεν αμφισβητω τις οικονομικες τους δυνατοτητες αλλα την θεληση τους.
ας μην ξεχναμε οτι δεν μιλησαν οι αμερικανοι απ ευθειας αλλα εμεις ακουσαμε το τι εγινε απο ενα οπαδο μας.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Bezyr Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:56

Ακουστε κατι απλο και παρτε το οπως θελετε.
Τα πραγματα στον Ηρακλη ειναι τοσο μπερδεμενα, μα τοσο μπερδεμενα.
Αυτα που λετε ειναι τοσο μα τοσο εκτος πραγματικοτητος.
δεν το λεω για να σας προσβαλλω.
Το λεω γιατι ισχυουν πραγματα απιστευτα, κινησεις που ουτε καν φανταζεστε, απο ατομα που ηταν στο φτυσιμο, πολιτικα εννοω, που κυνηγηθηκαν απο πολιτικες καρικατουρες επειδη και καλα ηταν..απο τους απεναντι.
Συντομα θα διαβασετε την δηλωση των 17 και θα καταλαβετε.
Υπαρχουν επισης ατομα που δραστηριοποιουνται στον ιδρυτικο με συγκεκριμενες δρασεις.
Απο εχθες εχω την τιμη να ειμαι κι εγω μεσα σ αυτους κι ελπιζω να μου φερνρτε τσιγαρα στη φυλακη.
Μπαινω σαν ενας αδαης, να παρω data στη γκλαβα μου, να βοηθησω οπως μπορω, χωρις λ7, δεν εχω λ7, αλλα δεν μπορω να κλαιγομαι εδω μεσα και στα φου μπου.
Και τι εγινε?
Βραζει και χυθηκε ρε.
Αν δεν ημουν σε συγκεντρωση Ηρακληδεων που οι ανθρωποι ΚΡΥΦΑ βρισκονται για να βοηθησουν οπως μπορουν, θα ημουν καπου για να δειξουν αυτοι που προσπαθουν 101 και οχι 100.
Ειμαι σιγουρος οτι ο Τεο ειναι εκτος γιατι ειναι μακρια.
Οι αλλοι ομως που μου λετε η λυση ειναι αυτη, και τελος, σορρυ σας κατατασω στη μη λυση του προβληματος.
Κανενας δε σου δινει τιποτε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Big bad wolf Πεμ 1 Ιουν 2017 - 22:57

Iraklaras07 έγραψε:Ειχα διαβασει καπου οτι αν καλυψεις την αμκ διαχειριστής των χρημάτων παραμένει ο πρόεδρος της παε Ηρακλης . Δηλαδη εχεις τις μετοχές αλλά δεν εχεις καμιά εξουσία
 
Μέχρι να γίνει γενική συνέλευση μετόχων και να οριστεί διοικητικό συμβούλιο. Δηλαδή για 2 βδομάδες maximum. Άσε που στη γσ δεν δίνεις και απαλλαγή στο προηγούμενο δσ και τους σκίζεις κανονικά και με τον νόμο, μεταφέροντας τους αστικές και ποινικές ευθύνες για κακοδιαχείρηση. Φαντάζομαι τέτοιος επιχειρηματικός κολοσσός που είναι θα τα ξέρουν αυτά.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Πεμ 1 Ιουν 2017 - 23:04

αδερφε με ξερεις προσωπικα, ξερεις οτι ειμαι υπερ της συμετοχης στον ΓΣ απο εμενα ζητα οτι βοηθεια θες στον βαθμο που μπορω (οικονομικα, οτιδηποτε) αλλα δεν μπορω να ειμαι παρων.

ημουν 10 χρονια Λημνο, ερχομουν παντου (εβραζε και το αιμα) τωρα ειμαι κομοτηνη, πιο κοντα με την οικογενεια που στηνω τα δεδομενα αλλαζουν, αυτο δε σημαινει οτι θα απομακρυνθω, ισα ισα θελω να συμετεχω απλα δεν μπορω πχ να κατεβαινω για μια πορεια ή κατι τετοιο (ακομα περιμενω τα χαρτια για το νεο μου αμαξι, ποδαρατος γυρναω) προσπαθω να τα συνδιασω ολα οσο καλυτερα γινετε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Πεμ 1 Ιουν 2017 - 23:05

αν θελεις και εχεις ορεξη ριξε μας ενα ποστ, τα φωτα σου στο βαθμο που μπορεις να το κανεις δημοσια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από AntiGrinias Παρ 2 Ιουν 2017 - 0:58

Σιδερένιος γιατρε! 
Στον ιδρυτικό ερασιτέχνη εισαι μελος?

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από teo Παρ 2 Ιουν 2017 - 11:21

Γιατρέ ενημέρωσε μας για το πως γινόμαστε μέλη στον ιδρυτικό εμείς που είμαστε μακριά και αριθμό τράπεζας για να στείλουμε τα χρηματα

εντιτ:

επικοινωνησα με τον ιδρυτικο συλλογο.
η εγγραφη ειναι απλη, δινουμε ονομα επωνυμο και ενα τηλεφωνο.
ειναι ΔΩΡΕΑΝ.

μπορουμε ΟΛΟΙ να γραφτουμε χωρις να κολλαει κανεις σε οικονομικα θεματα ή αποσταση.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την teo στις Παρ 2 Ιουν 2017 - 14:00, 1 φορά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από milano Παρ 2 Ιουν 2017 - 14:00

Από marca-sl.gr

"Ελεύθερη πτώση στο ερασιτεχνικό για απαλλαγή από τα χρέη και τον μεγαλομέτοχο!
Το κουίζ της ημέρας κλασικά για τους ψαγμένους, περίεργους και (εκ φύσεως) ανήσυχους της πιάτσας:

σε ποια (ιστορική) βορειοελλαδίτικη ΠΑΕ σκέφτονται τον οικειοθελή υποβιβασμό στις ερασιτεχνικές κατηγορίες, προκειμένου να απαλλαχθούν από τα οικονομικά βάρη αλλά και από τον νυν μεγαλομέτοχο;…

Ο Ερασιτέχνης είναι σύμφωνος με το συγκεκριμένο σχέδιο κι αν ναι πότε σκοπεύει να προχωρήσει στο…παρασύνθημα;"

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18 - Σελίδα 16 Empty Απ: ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΗ 2017-18

Δημοσίευση από Iraklaras07 Παρ 2 Ιουν 2017 - 14:12

Μας ειπε κατι που δεν ξερουμε δηλαδη; ρεπορταζ του κωλου.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5795
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 16 από 21 Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης