FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

+14
milano
Knack
Big bad wolf
AntiGrinias
Behind the curtain
DIMSAV
Bezyr
mos
rafael nadal
Margasv10
Iraklaras07
lll
Γαλαζιος Ηρωας
teo
18 απαντήσεις

Σελίδα 37 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 27/8/2018, 14:37

Πέρα από την πλάκα τώρα αν ισχύουν τα ονόματα αυτών που θέλει να φέρει ο τομ στην ομάδα καλύτερα να πάμε με τον σορούρ
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από santater 27/8/2018, 14:45

Εάν τολμησει και πατησει το ποδι του ο δημοπουλος, εγω προσωπικα δεν ξαναασχολουμαι.

santater

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Margasv10 27/8/2018, 17:32

Δημόπουλος;;;;  Shocked Shocked Shocked Mad

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 27/8/2018, 18:02

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 27/8/2018, 21:04

Προσωπική μου άποψη,αυτος ο τομ παπας δε μου γεμιζει το μάτι ,πολύ τσαλαβούτας και μ όλες τις όμαδες της πόλης εμπλεξε απο λιγο  εως πολυ. Με κερασάκι στην τουρτα το Δημόπουλο με αποτελειωσε ,δεν αντεχω άλλο επιστημονικό προσωπικό!!Τραβάω λαχνό το Σορουρ που οπτικά δεν είναι τόσο μαχαλόμαγκας αν και το ποδόσφαιρο μας δεν είναι για τοσο τρυφερά πόδια.
Μπόρει να μου θυμίσει κάποιος τι προηγούμενα έχουμε με το Δημόπουλο;Εχω τρομερα αρνητικη γνώμη για αυτον αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ το λόγο...γυφτοκατάσταση μου γυρναει στο μυαλό...

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 27/8/2018, 21:27

Και εγώ είμαι με σορούρ. Αρκεί να μπορεί να απαντήσει (στην διοίκηση έστω) γιατί έρχεται στον Ηρακλή. Γιατί εγώ αυτό ότι είδε βιντεάκια στο γιου τιουμπ δεν το πολυπιστεύω.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 27/8/2018, 21:34

Ο Θανασακης ο Δημοπουλος καριερα στον Ηρακλη εκανε ουσιαστικα.Πουθενα αλλου δεν εποιασε και σαν προπονητης εχει ασχημη φημη.
Θυμιστε μου λιγο.
1.Ειχαμε δωσει κανεναν παικτη στον ΠΑΟ και τον πηραμε σαν ανταλαγμα?
2.Εκανε επιθετικο διδυμο με τον Φανη?

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 27/8/2018, 21:45

Iraklaras07 έγραψε:Και εγώ είμαι με σορούρ. Αρκεί να μπορεί να απαντήσει (στην διοίκηση έστω) γιατί έρχεται στον Ηρακλή. Γιατί εγώ αυτό ότι είδε βιντεάκια στο γιου τιουμπ δεν το πολυπιστεύω.
χα χα χα αυτο με το youtube εχει ειπωθει ;;;Ο ανθρωπος απο την Αιγυπτο με τρακοσαπενηντα χιλιαρικα κάνει άνοιγμα στην Ευρωπη με ένα σύλλογο που έχει μια Α δυναμικη στην Ελλαδα παρά το ξεπεσμό μας.Για ενα που έχει λεφτά τα τρακοσαπενηντα είναι ενα καλό αυτοκινητο,πες πως τα παιξε στοιχημα τα χασε και έκανε και τη μοστρα του...ασε πυ πεστε μου εναν που μπηκε μέσα απο το ελληνικο ποδοσφαιρο..ολοι απο ένα κομματι δαγκωσαν και το σκασαν...μην αραδιάσω ονόματα...

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 27/8/2018, 21:51

ο οικονομιδης ειναι παλαιμαχος απο το σκουλικι.

ο δημοπουλος ειναι παλιος παιχτης μας εποχης βασια, δεν τον προλαβα και αυτο το ανακαλυψα στο Wiki.

ΠΑΝΤΩΣ σιγουρα δεν ειναι παλαιχαμος ΜΑΣ και ας επαιξε στον Ηρακλη, ΟΠΟΥ κανω αναζητηση μιλαει ΜΟΝΟ για τον τουρκο.
ΜΟΝΟ. δεν ξερω αν εχει μιλησει για εμας απαξιωτικα, δεν το εψαξα τοσο.
το θεμα ειναι ο Τομ μ αυτους τους δυο τραχαναδες, ειδικα με τον δημοπουλο ομαδα ξεκινας πολυ στραβα.
δεν αρκειται στον σακιεβιτς τον φιλο του που εχει και κυρος?
και απο τα μουτρα παντως αν τον δεις, αυτον τον δημοπουλο ειναι σαν ενα γνωστο μου απο το αλαν κουγιου εδω στην Κομοτηνη.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


πανε βρε αγορι μου στην κουλα, να τα βρειτε να στελεχωθει η ομαδα, να ανεβουμε και να κανουμε ενα καλο τιμακι να μαδησουμε την κοτα και εσεις να βγαλετε και τα φραγκα σας και ασε τους δημοπουλους γιατι θα τον κουρεψουν ετσι και πατησει στο γηπεδο..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 27/8/2018, 21:55

ναι αυτο με το youtube το εχει πει φιλε, ειδε λεει βιντεακια και γκαβλωσε και λεει τι να κανω, ας ριξω μια πενια και στα αλανια στην σαλλλλονικα τα 1000 ταλαιπωρα.

οποιος καταλαβε τι παιζει τωρα με τις αλλαγες στο ελλαντα, θα βγαλει λαγο απο το καπελο.

ΣΚΟΠΟΣ να ανεβασει την ομαδα, τον λενε τομ και τζερι, τον λενε σορουρ και κατοικει σε πυραμιδα δεν ξερω.

φετος πεφτει χορηγια καλη, η ομαδα με εγγυημενα φραγκα και τσονταρισματα περπαταει και ΑΝ ανεβει πιασαμε λαχειο.

ξαφνικα θα βρεθεις οπως στο σκουλικι που το τηλεοπτικο της ΕΡΤ θα σου καλυπτει ολο το μπατζετ και θα με μενουν και ρεστα για φρεντακι.
και αμα θες πουλας κιολας μαγαζι με εγγυημενο εσοδο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 27/8/2018, 22:02

teo έγραψε:ναι αυτο με το youtube το εχει πει φιλε, ειδε λεει βιντεακια και γκαβλωσε και λεει τι να κανω, ας ριξω μια πενια και στα αλανια στην σαλλλλονικα τα 1000 ταλαιπωρα.

οποιος καταλαβε τι παιζει τωρα με τις αλλαγες στο ελλαντα, θα βγαλει λαγο απο το καπελο.

ΣΚΟΠΟΣ να ανεβασει την ομαδα, τον λενε τομ και τζερι, τον λενε σορουρ και κατοικει σε πυραμιδα δεν ξερω.

φετος πεφτει χορηγια καλη, η ομαδα με εγγυημενα φραγκα και τσονταρισματα περπαταει και ΑΝ ανεβει πιασαμε λαχειο.

ξαφνικα θα βρεθεις οπως στο σκουλικι που το τηλεοπτικο της ΕΡΤ θα σου καλυπτει ολο το μπατζετ και θα με μενουν και ρεστα για φρεντακι.
και αμα θες πουλας κιολας μαγαζι με εγγυημενο εσοδο.
that s a point που θα λεγε και ο τομ ο παπας και τα τρακοσαπενηντα πουρμπουαρ.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 27/8/2018, 22:06

αυτος ειναι ο σκοπος φιλε ετσι οπως στηθηκε φετος το πρωταθλημα με ευχες βασιλειαδη για να μην κλεισει η ερτ οταν πεσει η κυβερνηση. ετσι το καταλαβαινω εγω. οπως και να χει ομως, δεδομενο οτι παιζει τοσο χρημα κανει την ανοδο πολυ ελκυστικη ακομα και για μπατιριδες του χωρου και αεριτζιδες.
να βαλω φετος 400.000 και του χρονου να δω 4.000.000, δεν ειναι κακο. και ο φρεντο δωρο..

btw ρε χαρι κλιν της φιλαδελφειας, μην χτισεις ΚΑΙ εσυ γηπεδο.
δεν εχουμε λεφτα για τον ΕΝΦΙΑ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Margasv10 27/8/2018, 22:18

Τον Δημόπουλο ως ποδοσφαιριστή κι εγώ δεν τον πρόλαβα. Τον είχα ακούσει όμως κάποιες φορές ως ραδιοφωνικό παραγωγό πριν χρόνια. Σε καμία περίπτωση δεν είναι καν φιλο-Ηρακληδέας. Νομίζω πως είναι βάζελος ή πρώην βάζελος που κατά καιρούς γλύφει τον γύφτο.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 27/8/2018, 23:19

Ο Θανασακης ο Δημοπουλος αδερφος του Χρηστου Δημοπουλου (του επονομαζομενου φονια απο τους πουστοτουρκους) επαιξε στην αρχη (1982-87) βαζελο χωρις ιδιαιτερη επιτυχια πισω απο Σαραβακους και Χαραλαμπιδηδες και το 1987 μετακομισε στο Καυτα οπου επαιξε 5 χρονιες εως το 1992 με 134 συμμετοχες και 49 γκολ.
Δεν το λες ασημαντη καριερα και μαζι με το Φανη ηταν διδυμο στην επιθεση με εξω αριστερα τον Σακη Αναστασιαδη.
Μετα πηγε στον τουρκο οπου περασε και δεν ακουμπησε αλλα ειναι εξοργιστικος διοτι δηλωνει τουρκος οπου σταθει κι οπου βρεθει μονον και μονον για λογους γλυψιματος και συμφεροντος.
Γενικα η οικογενεια Δημοπουλαιων (υπηρξε και ενας τριτος Δημοπουλος Φουκος αν θυμαμαι καλα που επαιξε και σε εμας αλλα αυτος ηταν περισσοτερο ταβερνιαρης παρα ποδοσφαιριστης) ειναι ανεπιθυμητη στο Καυτα.
Ειδικα αυτος ο τσογλανος που εφαγε ψωμακι σε εμας θα πρεπει να φερθει με περισσοτερο σεβασμο για τα 5 χρονια  στο καυτα.
Καποτε ειχε και εκπομπη στο ραδιο και μιλουσε μονον για τουρκο και ενιοτε απαξιωτικα για τον Ηρακλη.
Γιαυτο τετοια καθηκια ουτε απ' εξω....
ΥΓ. Παντως ηταν πολυ καλος παικτης και με εξαιρετικη αίσθηση του γκολ γιατι και στο βαζελο παρα το οτι ηταν παγκιτης με λιγες συμμετοχες ειχε παστελωσει καμια 30ρια.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Big bad wolf 28/8/2018, 01:23

Γαλαζιος Ηρωας έγραψε:Ο Θανασακης ο Δημοπουλος καριερα στον Ηρακλη εκανε ουσιαστικα.Πουθενα αλλου δεν εποιασε και σαν προπονητης εχει ασχημη φημη.
Θυμιστε μου λιγο.
1.Ειχαμε δωσει κανεναν παικτη στον ΠΑΟ και τον πηραμε σαν ανταλαγμα?
2.Εκανε επιθετικο διδυμο με τον Φανη?
 
Την πρώτη χρονιά είχε έρθει δανεικός, μετά τον πήρε με ελεύθερη μεταγραφη ο περούκας. Η καλύτερη χρονιά του ήταν η 2η, το 88-89. Προπονητής Σίμονσον, ο καλύτερος προπονητής που έχει περάσει από τον Ηρακλη, και εντάξει πιο τίγκα επίθεση δεν είχαμε ποτε. Με κάποιον αδιευκρίνηστο τρόπο ο περούκας εκεινη τη σεζόν είχε φέρει έναν δανό που είχε βγει την προηγούμενη χρονιά πρωτος σκόρερ στην Ελλάδα με την κούλα44, Χένρικ Νίλσεν το όνομα, ο οποίος πέρασε και δεν ακούμπησε. 

Έχει βάλει μερικά απίστευτα γκολ με αποκορύφωμα ένα ψαλίδι που κόλλησε στον παπαναστασιακό μια Κυριακή απόγευμα που είχε βουλιάξει από τη βροχή το σύμπαν. Όσο ηταν σε μας μέχρι και εθνική είχε παίξει.

Βέβαια και τα 3 αδέλφια είναι βαμένοι βάζελοι, απλά βρήκαν τις ΒΟΔΑΡΕΣ στην τρούμπα και τους δουλεύουν ψιλό γαζί.
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1345
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/8/2018, 02:20

O συγκεκριμένος μαζί με τον αδερφό του , αν δεν κάνω τραγικό λάθος,ήταν κουμανταδόροι στον Πανελευσινιακό. Γνωστή ομάδα σε όλους τους παίκτες τους στοιχήματος. Δεν πρέπει να άφησαν ματς που να μην έχουν στήσει. Βέβαια για να είμαστε και δίκαιοι , δεν τον θέλει ο τομ για προπονητή.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 28/8/2018, 09:18

o αδερφός του ο χρήστος είναι αχώνευτος, αυτός είναι αλητόφατσα και λόγο προέλευσης γνωριζει τα κόλπα και το παρασκηνιακό ποδόσφαιρο όμως και στυγνός μισθοφόρος τον έδωσες λεφτά σε αγαπάει αλλιώς σε γράφει στα @@ του,
εντάξει στα μπαουγκατζίδικα ραδιόφωνα τι να ελεγε για Ηρακλή, έγλειφε όπως όλοι οι ραδιοφωνατζιδες ως γραμμή του εάν θέλεις να βγάλεις ψωμάκι στην β.ελλαδα 
ως τι πόστο ακούγεται οτι τον θέλει ο τομ?

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1863
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/8/2018, 11:09

Scout
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/8/2018, 12:41

Πάντως αν ο Τομ Πάπας ήταν τόσο οικονομικά ισχυρός όσο λένε δεν νομίζω να υπήρχε τέτοια διχογνωμία μεταξύ της διοίκησης. Θα συμφωνούσαν όλοι υπέρ του.
Όπως και να έχει, την απόφαση πρέπει να την πάρει η διοίκηση που γνωρίζει όλα τα δεδομένα και όχι εμείς. Λες και συμμετείχα εγώ(και ο καθένας μας) στις διαπραγματεύσεις και στους ελέγχους για να έχω και σοβαρή τοποθέτηση.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 28/8/2018, 14:16

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Συμφώνω  απολυτα ως προ την αποφαση οτι πρέπει να πάρθεί απο την τωρινη διοικηση αλλά οι εγκριτοι δημοσιόγραφοι τον έχουν το λαικισμο ψωμοτύρι.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από santater 28/8/2018, 14:32

Θα γραψω μερικα πραγματάκια και δεν θα απαντησω σε αποριες , γιατι δεσμεύομαι.
Ο Σορουρ ερχεται για να κονομισει, και βλεπει την ομαδα σαν οχημα για Ελλαδα. Δεν εχει παθος ουτε οπαδισμο μεσα του, βλεπει και αντιμετωπιζει τα παντα με οικονομικοτεχνικους ορους.
Ο Τομ δεν ενδιαφέρεται να κονομισει, θελει να σπρωξει χρημα,εχει πολιτικες φιλιες και ενδιαφέρεται αυτή η σχεση να,,, ωριμασει.
Ο δημοπουλος εάν και εφόσον μπει ποτε στην Μικρα, εγω λεω ότι θα παραιτηθεί την επομενη.

santater

Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 21/08/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/8/2018, 16:43

Άρα τα πράγματα είναι απλά. Αν ο Καρίμ θέλει να κάνει σημαντικές επενδύσεις στην Ελλάδα θα θέλει να έχει την ομάδα σε καλό επίπεδο. Οπότε πας με αυτόν.Αν ενδιαφέρεται να κονομίσει μέσω του ποδοσφαίρου τότε πας στον Τομ Παπ. Και φυσικά αυτό εξαρτάται από τα πόσα λεφτά θέλει να σπρώξει(όπως λες) ο τομ παπ.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Behind the curtain 28/8/2018, 17:49

Εγώ δεν το βρίσκω κακό να είναι κάποιος τεχνοκράτης και να θέλει και να κονομάει.
Το ίδιο έκανε και ο Μαρινάκης και ο Μελισσανίδης.

Σε μικρότερη κλίμακα και ο Πανόπουλος.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Behind the curtain 28/8/2018, 17:53

Κάτι ακόμα:
Δεν μου πολυαρέσει που τα μέσα του Ιβάν σπρώσχνουν τον Τομ.
Πρώτη φορά γίναμε κεντρική είδηση στο sdna (την πρόθεση αγοράς από Τομ) που τη γραμμή τη δίνουν οι Τούρκοι.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 37 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/8/2018, 17:58

Και εγω οταν ελεγα για τους δημοσιογραφους που τον σπρώχνουν δεν εννοούσα τους δικούς μας. Τους αλλους που δουλευουν στα τουρκοσάιτ/τουρκοεφημεριδες και δεν κανουν καν ρεπορταζ Ηρακλη ελεγα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5786
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 37 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης