FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

+17
ira east
iraklis_athens
uphercules
DIMSAV
Γαλαζιος Ηρωας
Behind the curtain
Big bad wolf
AntiGrinias
Knack
Margasv10
lll
milano
santater
mos
teo
Iraklaras07
antonievic
21 απαντήσεις

Σελίδα 30 από 40 Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 27/3/2019, 06:29

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω την νοοτροπία του κάθε ένα που έρχεται στον Ηρακλή.
Δλδ ήρθε, ήξερε ότι υπάρχουν χρέη, το δέχτηκε, έβαλε κάποια (?) χρήματα, φυσικά περίμενε από την πολιτεία την τροπολογία και την χορηγία που ναι δεν ήρθαν.
Κλείνει προπονητή και στα καπάκια λέει δεν βάζω αλλά λεφτά.
Υπάρχει τώρα σ' αυτό λογική;
Θέλει να πει ότι ήρθε έβαλε πχ Χ λεφτά και τώρα τα πετάει και φεύγει;
Ρε θα τρελαθώ δλδ. Είναι λογική επενδυτή αυτή;
Και εννοεί ότι δεν εχει ή δεν θέλει; Γιατί αν δεν θελει, ίσως αλλάξει απόφαση αν δεν έχει ΠΩΣ δέχτηκε να πάρει την ομάδα και πώς την πήρε δλδ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos 27/3/2019, 06:41

Με το κάθε λαμόγιο δεν μπορείς να βγάλεις άκρη, αυτό που πιστεύω εγώ είναι ότι όλοι όσοι ασχολούνται με τη μπάλα έχουν τους τρόπους τους να τα παίρνουν, κανείς δεν φεύγει φτωχότερος.
Για τον συγκεκριμένο, έχω την εντύπωση ότι δεν έχει άλλα. Τα 300-400 που έβαλε είναι το βάθος της τσέπης του.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos 27/3/2019, 06:52

Μάλιστα, γράφω πιο πάνω ότι κανείς δεν φεύγει φτωχότερος και μετά έρχεται ο ίδιος ο Τομ να με επιβεβαιώσει.
Λέει στη φαρίνα ότι έβαλε 1 μύριο μέχρι τώρα... Το έργο το ξέρουμε από εδώ και πέρα.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 27/3/2019, 07:25

teo έγραψε:Θέλει να πει ότι ήρθε έβαλε πχ Χ λεφτά και τώρα τα πετάει και φεύγει;
Ρε θα τρελαθώ δλδ. Είναι λογική επενδυτή αυτή;
Και εννοεί ότι δεν εχει ή δεν θέλει; Γιατί αν δεν θελει, ίσως αλλάξει απόφαση αν δεν έχει ΠΩΣ δέχτηκε να πάρει την ομάδα και πώς την πήρε δλδ.
για το εαν φεύγει πουθενά δεν αναφέρθηκε, και φυσικά δεν παίζει κάτι τέτοιο, όπως και ο καναδός και όλοι οι προκάτοχοι του περιμένει να λάβει πίσω(εάν δεν έχει γίνει ως τώρα) αυτά που έβαλε είτε να γίνει κερδοφόρος στο profit loss που λενε και οι αμερικάνοι και μετά θα εξαρτηθεί από πολλούς παράγοντες εάν φύγει.   
Τον καναδό τον πούλησαν τα "φιλαράκια του" και οι κλίκες στα κέντρα των αποφάσεων διότι αν διεξάγονταν διαφορετικά τα πράματα με καναδό θα ήμασταν στην β' εθνική απο το '17. Και μιας που ανέφερα καναδό, κάνοντας σύγκριση των δύο παε που στήθηκαν απο αυτούς τους δύο ελληνοαμερικάνους, ο πρώτος θα τα κατάφερνε καλύτερα γιατί τα κατάφερε 2 χρονιές συνεχόμενες, ήταν πιο έμπειρος πιο μπασμένος στα κολπα και τον γνώριζαν τα κέντρα.

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 27/3/2019, 07:58

Τι να κάτσει να περιμένει λεφτά από πού όμως;

Δλδ η ομάδα αν δεν κάνει κάτι παίζει να υποβιβαστεί κιόλας και το οποίο όφελος θα μπορούσε να έχει χάνεται.

Το ότι δεν έβαλε 1 εκ € είναι το μόνο σίγουρο αλλιώς δεν θα ξεφτυλιζοταν με τον κάθε ένα που ζητούσε λεφτά ή δεν θα πάγωνε ο λογαριασμός.
Γιατί απλά με 1 εκ € είσαι υπολογίσιμος, τώρα άμα έβαλε το μετοχικό κεφάλαιο και ακόμα πχ 100 για τις προκαταβολές του ρόστερ και έσβησε μετά, ας πρόσεχε και ας προσέχαμε και εμείς σε δεύτερο χρόνο.

Επίσης εκτός από αυτόν οι υπόλοιποι στην ΠΑΕ εξαφανισμένοι ή μου φαίνεται;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos 27/3/2019, 08:11

Σε λίγο θα βγει και ο Θεοδωρίδης να μας πει ότι έβαλε και αυτός κανένα 800άρι.
1 ο Τομ + 0,8 ο Ηλίας - 0,3 ο δεσμευμένος λογαριασμός, μας κάνει 1,5 μύριο στη φλ.
Με την ομάδα να παλεύει για την σωτηρία και τον τερματοφύλακα σου να λείπει για οικογενειακούς λόγους...

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 27/3/2019, 08:11

ποιοι είναι οι υπόλοιποι, ο καραντώνης και ο άτυπα ο θεοδωρίδης που παρακαλέίται να επιστρέψει να πλερώσει κανα λογαριασμό 
γιαυτό είπα με θεοδωρίδη μπροστάντζα την έβγαζε την χρονια καλύτερα ο ολλανδός και ο λάκης, αλλά με το αν δουλειά δεν γίνεται 

εγώ θεωρώ οτι θα του περάσουν την τροπολογία είναι και το κατάλληλο σημείο, εκλογές, θέλει και ο καράογλου για να πει εγώ την έκανα την δουλεια σταυρώστε με  
αλλά το θέμα είναι αντε και την πέρασε του χρόνου θα οργανωθεί για να ανέβει? είναι ένα θέμα? αλλά ως τότε υπάρχουν άμεσα καθημερινά και εξίσου σοβαρά θέματα όπως να διασφαλιστούν έως 31/3 τις οικονομικές αποδοχές του 2018(ίσως να του δώσουν προθεσμία κανα 2 εβδομάδες)  

επίσης θεωρώ δεδομένο οτι αγωνιστικά δεν πέφτουμε(μόνο εσκεμμένα)

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 27/3/2019, 11:14

Εσκεμμένα δεν συμφέρει ούτε τον Τομ να πέσουμε νομίζω. Χάνει διότι διαλύεται η παε αν κατάλαβα καλά.

Εκτός από αυτούς που είπατε, υπήρχαν και άλλοι στην διοίκηση και εκτός των παλαιμάχων, ένας με ένα καφέ ή εμπόριο καφέ κτλ.
Αυτοί εξαφανίστηκαν τι έγινε;

Όσο αναφορά το θέμα του αν η ομάδα τραβούσε με μόνο τον Θεοδωρίδη, νομίζω ο ίδιος δεν θα ήθελε να γίνει έτσι η δουλειά για αυτό και προτίμησε να πάρει άλλος τις μετοχές και αυτός να συμμετέχει.
Στην περίπτωση που δεν υπήρχε ο Τομ δεν υπήρχε κάποιος να πάρει τις μετοχές, πόσο μάλλον να βάλει τα λεφτά για το μετοχικό κεφάλαιο.

Αυτή τη στιγμή , έτσι όπως το βλέπω εγώ που δεν έχω και ιδεα από πολλά πράγματα, το πρόβλημα το σοβαρό είναι οι λεγόμενοι επιθετικοί πιστωτές και όχι κάτι άλλο.
Αν δλδ πάνω σ' αυτό όλη τη σεζόν το δούλευε λίγο ο Τομ, να γλυκανει κάπως κάποιους ώστε τουλάχιστον ο λογαριασμός να αποδεσμευτεί να πάρει ανάσα και αδειοδότηση λίγο άνετα, νομίζω η σεζόν θα εβγαινε απλά δεν θα ανεβαίναμε, θα δημιουργούσαμε όμως χρέος της φετινής σεζόν, του ρόστερ κτλ.
Πάνω σ' αυτό και με βάση ότι τη νέα σεζόν η Β εθνική θα έπαιρνε λίγο πιο σοβαρή χορηγία ίσως να κάναμε κάτι.

Όπως και να έχει, η λύση είναι να μπει το χέρι στην τσέπη. Λίγο, πολύ, όσο χρειάζεται.
Με κατάρες, ευχές και στήριξη από τον κόσμο αυτά τα προβλήματα δεν λύνονται. Όσα διάρκειας και να είχαμε και όσα εισητηρια κομμένα.

Επίσης, ο Τομ φαίνεται να είναι εκτός ελληνικής ποδοσφαιρικής πραγματικότητας και εκτός ελληνικών βυσμάτων.
Δλδ να σε δουλεύουν ολόκληρη σεζόν για μια χορηγία ή μια τροπολογία και να σε κάνουν μπαλάκι είναι θέμα, έπρεπε να ψάξει να βρει άκρη αλλιώς να μην έμπαινε αν δεν έπαιρνε το ρισκο εξ αρχής.

Τώρα χρήματα αποκλείεται να μην έχει αλλά.
είπαμε αυτοί χασουρα ούτε έχουν ούτε έρχονται και βάζουν ότι έχει η τσέπη τους.
Απλά έχουν την ευκολία ΑΝ κάτι δεν τους βγει να φύγουν Αμέρικα που δεν τους ακουμπάει τίποτα και να αφοσιωθούν στην ενορία της γειτονιάς τους.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από uphercules 28/3/2019, 20:49

Ωραία πέρασε η τροπολογία. Τώρα η μπάλα είναι στο γήπεδο του Τομ...
uphercules
uphercules

Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/3/2019, 20:54

στην Γ εθνική δεν υπάρχουν παε νομίζω.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5789
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από iraklis-Kamara 28/3/2019, 21:50

Εχουν περάσει ήδη 8 μήνες που ο κύριος Τομ ανέλαβε τη λαγουδιέρα του καραβιού. θα με πληροφορήσει υπεύθυνα κάποιος από σας και μένα τον άσχετο -τι δουλειά τέλος πάντων κάνει εκεί στο Αμέρικα- αυτός ο δικός μας Τόμ Παπαδόπουλος, ποια εταιρεία έχει, τι κέρδη παρουσιάζει η εταιρεία του (ή όμιλος εταιρειών) τα δύο-τρία τελευταία χρόνια κλπ; Oχι τίποτε άλλο αλλά.... να, με ρωτούν κάτι φίλοι μου από άλλες ομάδες, και εγώ δεν ξέρω να τους απαντήσω... Πάντως αν θυμάμαι καλά, πέρσι, τέτοια εποχή, όταν ο Καρυπίδης (ο γνωστός των σκουληκιών) είχε εξασφαλίσει την άνοδο της ομάδας του στη σούπερκλίκα και έψαχνε εναγωνίως να βρει οικονομημένο συνεταίρο για να στηρίξει οικονομικά την ομάδα του, είχε μεταβεί ο ίδιος (Καρυπίδης) στην Αμερική και είχε συναντηθεί τότε με τον (δικό μας) Τομ, αλλά η συνάντησή τους απέβη άκαρπη -άγνωστο σε μένα γιατί. Οταν επέστρεψε εδώ, προτίμησε ο Καρυπίδης ελλείψει άλλου συνεταίρου να διαχειριστεί μόνος του τα οικονομικά των σκουληκιών (και απ' ότι φαίνεται τα καταφέρνει μια χαρά και χωρίς... θεοδωρίδηδες). Αρχίζω πλέον σήμερα να καταλαβαίνω ότι ο Καρυπίδης είχε μάλλον διαπιστώσει κατά τις επιτόπιες έρευνές του στο Αμέρικα, ότι η δήθεν οικονομική επιφάνεια του Τομ ήταν μάλλον μούφα ολκής -κοινώς, σκατοκατάσταση- και γι' αυτό τον παράτησε.... Εύχομαι να διαψευστώ για τον κύριο Τομ μας και να είναι (από οικονομική άποψη) αυτός όπως αρχικά εμφανίστηκε στον Ηρακλή μας και όχι κάποιος νέος Παπαθανασάκης αλλά δυστυχώς και σε αυτό το θέμα αποδείχτηκε εκ των υστέρων τουτέστιν εκ των πραγμάτων, πόσο υστερούμε σε θέματα σωστής προηγούμενης έρευνας περιουσιακών από τον Αρη και από κάθε άλλη ομάδα, δηλαδή ότι δεν διαθέτουμε οικονομικά ισχυρούς διοικητικούς παράγοντες με καθαρά ηρακλειδίστικα φρονήματα, που θα μπορούσαν να ερευνούν εξονυχιστικά και αποτελεσματικά ΑΠΟ ΠΡΙΝ τον κάθε Παπαδόπουλο και τον κάθε Παπαθανασάκη , αν είναι όντως αυτοί που λένε ότι είναι και αν διαθέτουν όντως την οικονομική επιφάνεια που ισχυρίζονται ότι διαθέτουν. Διότι καλά είναι τα παραμύθια του κάθε επόμενου κουνάμενου που μας λέει ότι για όλα τα χρέη φταίει ο προηγούμενος από τον οποίον τα κληρονόμησε αλλά το παραμυθάκι δεν πείθει, ή τουλάχιστον δεν μπορεί να γίνει απολύτως πιστευτό: μου θυμίζει τα αντίστοιχα πολιτικά παραμύθια περί "καμένης γης" που έλεγε παραδείγματος χάριν ο αντρέας (ο παπατζής) ότι δήθεν παρέλαβε από την επάρατη (δεξιά) και στο τέλος ο ίδιος άφησε καταχρεωμένη την Ελλάδα με τα υπέρογκα αντιαναπτυξιακά ξένα δάνεια και τους τοκογλυφικούς τραπεζικούς τόκους τους, με τα οποία ο ίδιος χρέωνε για χρόνια ολόκληρα τη χώρα για τις μικροκομματικές του σκοπιμότητες ("Τσοβόλα δώστα όλα" κλπ) ή για τα ερωτικά ταξιδάκια σε Νταβός κλπ με τη Μιμή και, πριν απ΄αυτήν, με την Μαριλένα Πατρονικόλα κ.ά. Είναι αυτά που ξοφλάμε τώρα με τα επαχθή και απεχθή μνημόνια από το τελείως γδαρμένο πλέον σκαλπ όλων μας, πασοκατζήδων και μη πασοκατζήδων ψηφοφόρων. 
Επομένως, αναρωτιέμαι, μήπως το ίδιο θέλει να μας κάνει να πιστεύουμε στον Ηρακλή ο "δικός μας" Τόμης (ότι για όλα φταίει o προηγούμενος, ή η Πολιτεία που δεν ρυθμίζει τα χρέη κλπ). Αναρωτιέμαι, μήπως κάποτε, όταν φύγει ο ίδιος νύχτα και ξυπνήσουμε, διαπιστώσουμε πάλι ότι τα δικά του χρέη στον Ηρακλή είναι μεγαλύτερα και επαχθέστερα απ' όσα είχε αφήσει ο προηγούμενος; Εμένα π.χ δεν μ' αρέσουν καθόλου αυτά που ήδη συμβαίνουν στην ομάδα, που δείχνουν πράγματα σα να έχει βαρέσει γενική διάλυση λόγω απληρωσιάς, ιδίως από τότε που απέχει ο θεοδωρίδης: ο ένας παίκτης (Καχριμάν), φερμένος μάλιστα τον Γενάρη, πάει στην πατρίδα του και παραμένει εκεί για δύο αγωνιστικές το πιο κρίσιμο αγωνιστικό διάστημα, δήθεν για οικογενειακούς λόγους, και κανείς δεν του λέει τίποτα, ο Ρόκα στις δηλώσεις του κάθε φορά μιλούσε απέξω-απέξω για "εξωαγωνιστικά προβλήματα", ο άλλος ο Μπορικό και αυτός απουσιάζει για δήθεν άλλους λόγους, ο μαύρος που ήρθε παίζει και δεν παίζει ωσεί παρών, ο Περόνε λέει ότι (δήθεν) δεν έχει αποκατασταθεί ακόμη το πρόβλημά του και ήδη απουσιάζει εδώ και 7 αγωνιστικές, σαν να είχε πάθει κάταγμα στη... λεκάνη (!), οι παίκτες μέσα στον αγωνιστικό χώρο δείχνουν σαν να αδιαφορούν τελείως (τουλάχιστον πριν το τελευταίο παιχνίδι με τη Δράμα, όπου το σκατό είχε φτάσει πια μέχρι την κάλτσα τους και αναγκάστηκαν, εκόντες-άκοντες, να δείξουν κάποιο αγωνιστικό τσαμπουκά λόγω και των απειλών των οργανωμένων). 
Ολα αυτά τί δείχνουν, εκτός από απληρωσιές και ότι μαύρη είναι η νύχτα στα....ταμεία (της ομάδας); 
Τεσπα, αναμένω από κάποιον αδερφό απάντηση με στοιχειοθετημένες πληροφορίες περί του κυρίου μεγαλομετόχου και των εργασιών του εκεί στο Αμέρικα, διότι τα πράγματα στα γραφεία της Μίκρας ήδη έχουν αρχίσει να μυρίζουν πάλι έντονα.... "παπαθανασακίλα" και εγώ τουλάχιστον δεν θέλω (πάλι) να αιφνιδιαστώ. Θέλω να είμαι και σε αυτό το θέμα ψυχολογικά απόλυτα προετοιμασμένος, πριν σκάσει το μεγάλο μπαμ.

iraklis-Kamara

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos 29/3/2019, 11:54

Φίλε, νομίζω ότι αυτή είναι η επιχείρηση του.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Τώρα σχετικά με την οικονομική του επιφάνεια, πιθανόν να έχει αλλά το θέμα είναι πόσα θέλει να βάλει και σε ποιο βαθμό θέλει να ασχοληθεί με το ποδόσφαιρο. Αυτό μόνο ο ίδιος το ξέρει, εμείς απλά τον κρίνουμε από αυτά που βλέπουμε να κάνει.
Γιατί μπορεί η εταιρεία του να είναι μία από τις μεγαλύτερες στις ΗΠΑ, αλλά εδώ κινείται σαν ψιλικατζής. Προσωπικά πιστεύω ότι έχει το χρήμα που απαιτείται για μια ανταγωνιστική ομάδα στην α εθνική, αλλά δεν θέλει να ανακατευτεί με την τοπική μαφία.
Οπότε εύλογα όλοι αναρωτιόμαστε τι ήθελε και ερχόταν. Εδώ ο καθένας μας μπορεί να πει το μακρύ και το κοντό του. Άλλος ότι ήρθε να τ' αρπάξει από το στοίχημα, άλλος ότι ήρθε για να μας κρατήσει χαμηλά για να πάρει πιο εύκολα ο πάοκ το Καυτά, άλλος ότι ήρθε να ξεπλύνει λίγο χρήμα από την Αμερική και πάει λέγοντας.
Αν υπάρχει κάποιος πιο αισιόδοξος, θα μπορούσε να πει ότι μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο με τα χρέη της παε και να μπούνε όλα σε μια ρύθμιση, δεν εμφανίζει το χρήμα για να μην πέσουν όλοι από πάνω του σαν τα κοράκια. Να του δώσουμε και αυτή την εκδοχή για να μην τον αδικήσουμε...

Η τροπολογία που ήθελε πέρασε, ο λογαριασμός λογικά θα ξεμπλοκάρει, η χορηγία που ήθελε βέβαια δεν ήρθε, οπότε θα δείξει τις προθέσεις του από εδώ και πέρα.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 29/3/2019, 12:21

Αναμενω  συνεντευξη  τυπου

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 29/3/2019, 15:01

Το λάθος που έγινε είναι, ότι ενώ η τροπολογία τελικά ήρθε, τα πολλά καβούρια στην τσέπη έφεραν την ομάδα τελικά να κινδυνεύει βαθμολογικά.

Δεν ξέρω ποια εκδοχή είναι η αληθινή, ο άνθρωπος αυτός απ' όσο θυμάμαι είναι υπαρκτός με την εταιρία που έβαλε ο mos, αλλά οι προθέσεις του δεν είναι ξεκάθαρες

Και φυσικά σε ένα φόρουμ, για τετοια ζητήματα, δεν μπορείς να πάρεις υπεύθυνη απάντηση και νομίζω είναι λογικό και προφανές.

Τώρα άμα θέλει ας κάνει συνέντευξη τύπου ας κάνει ότι γουστάρει, η ομάδα δεν παίζει μπάλα και δεν υπάρχει ενδιάμεσα μεταγραφική περίοδος για να διορθωθεί κάτι.
Επίσης χρήμα μπορεί να έχει, μπορεί όχι, αλλά όσο αναφορά την ΠΑΕ, της άλλαξε τα φώτα.


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 29/3/2019, 16:07

χρήματα πρέπει να έχει. Διάθεση να τα βάλει στον Ηρακλή δεν φαίνεται να έχει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5789
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 29/3/2019, 16:15

Όσο έχει το μαξιλαράκι ότι , ότι ώρα θέλει φεύγει και πάει Αμέρικα στο land of freedom, εκεί όπου έχει τις δουλειές του κτλ και κανείς εκεί δεν θα τον ενοχλήσει για τα χρέη που κληρονόμησε εδώ, θα έχει αυτή ακριβώς την συμπεριφορά.
Αν ήταν στην Ελλάδα, θα είχε την συμπεριφορά/ρόλο του Θεοδωρίδη, δεν θα έπαιρνε το ρισκο.

Το προβλημα τώρα δεν είναι αυτός αλλά οι μαλακίες που έκαναν όλο τον χρόνο και πλέον δεν διορθώνονται

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos 29/3/2019, 22:11

Η φαρίνα λέει ότι ο Τομ δεν πλήρωσε σήμερα τον Λουκίνα και ότι πάμε για αφαίρεση βαθμών. Το ίδιο θα κάνει και με τους υπόλοιπους.
Τι παίζει, μήπως τώρα με την τροπολογία θα ζητήσει ο Τομ νέο διακανονισμό πχ με τον Λουκίνα;

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 29/3/2019, 22:30

Ίσως, αλλά υπάρχει και η περίπτωση να είναι άσχετη η υπόθεση του λουκινα με την τροπολογία γιατί έχει ήδη δικαστεί.
Βέβαια για χαζους δεν τους έχω, δλδ να μας αφαιρεθούν βαθμοί με τέτοιο τρόπο. Ίσως απλά να ρισκάρουν; Να πιεζουν; Να μην έχουν μαντήλι να κλάψουν;
Ας περιμένουμε να δούμε τι λέει η ΠΑΕ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από Iraklaras07 29/3/2019, 23:08

Τέτοιο μπαταχτσή μαλάκες δεν έχω ξαναδεί. Γιατί  η τροπολογία για 50% δεν λέει; Το 50% εκδικάσθηκε. Εκτός αν θέλουμε να μπουν 100 δόσεις στα 80.000 ευρώ.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5789
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 29/3/2019, 23:51

Ε αυτό θέλει να κάνει ρε συ με όλους.
100 δόσεις τα πάντα Κωτσόβολος φάση.

Το θέμα είναι ότι η πολύ τσιγκουνιά έβαλε σε τεράστιο ρίσκο την παραμονή της ομάδας στην Β αν ισχύει ότι λένε για αναδιάρθρωση.
Κυνικός εντελώς και καβουρακιας

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos 29/3/2019, 23:52

Ο αγαπημένος μου είναι ο Φοίβος Μορίδης. Δεν πήρε ούτε μετοχές ούτε τίποτα, μόνο 2-3 χιλιάρικα από κάτι συρτάρια στα γραφεία και έφυγε σαν κύριος. Χωρίς πολλά πολλά, επαγγελματίας. 😀

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από teo 30/3/2019, 04:21

Χαχαχαχαχαχαχαχα
Θεουλης!!

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από AntiGrinias 30/3/2019, 19:35

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Έτσι απλά. 
Συνεπώς:

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos 30/3/2019, 20:00

Νομίζω ο Θανάσης δικαιούται μια θέση στη ντριμ τιμ προέδρων του Ηρακλέους.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εποχή Τομ Παπαδόπουλου. - Σελίδα 30 Empty Απ: Εποχή Τομ Παπαδόπουλου.

Δημοσίευση από mos 30/3/2019, 20:06

Εκεί που διάβασα για τα κρούσματα ποδοσφαιριστών που προσέφυγαν για τα λεφτά τους, πρέπει να έχασα επαφή με τον κόσμο για κανένα τέταρτο..

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 30 από 40 Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης