FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

+17
Bezyr
Γαλαζιος Ηρωας
Knack
milano
Surgeon
iraklis_athens
santater
natsinas75
Behind the curtain
antonievic
lll
Big bad wolf
Margasv10
mos
teo
Iraklaras07
AntiGrinias
21 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 40 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 5/11/2018, 23:21

Ο Πλεξίδας φίλε δεν είναι τούβλο. Εδώ θα πάρει τζάμπα την ΑΕΛ στην Α εθνική και θα γελάμε. Για τον Παντελίδη , δεν υπάρχει περίπτωση να έρθει δυστυχώς.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 5/11/2018, 23:28

Εγώ ξέρω ότι τον Τομ Παπαδόπουλο τον προσέγγισαν Ηρακληδεις και είχε μιλήσει και με τον μυροφοριδη και ψήθηκε να έρθει στον Ηρακλή. Εσύ πες δεν είναι έτσι, κ καθένας την γνώμη του.

Απάντησε μου όμως για τον στόχο της ομάδας.
Η αλλαγή προπονητή με πχ τον Μάντζιο που ανέβασε μαζί με μυροφοριδη τον Απόλλωνα είναι σωστή αλλαγης;
Προς το καλύτερο; Προς το χειρότερο; Και ποιος θα τον φέρει αν έρθει;
Αυτονόητα αυτά

Πάμε στο κυρίως ερώτημα μου για τον στόχο
Η αλλαγή τεχνικού διευθυντή που προτείνεις θα γίνει αντικατάσταση με ποιον;
Τον κατσαμπη τον Χατζόγλου ή τον Σάκη Αναστασιάδη;
Χωρίς να θέλω να τους μειώσω, αυτό το ποστο είναι ιδιαίτερο, και για την Β εθνική εχουμε τον καλύτερο .
Οπότε πες μου αν αλλάζαμε σήμερα τεχνικό διευθυντή ποιον θα εμπιστευομουν;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 5/11/2018, 23:31

Iraklaras07 έγραψε:Ο Πλεξίδας φίλε δεν είναι τούβλο. Εδώ θα πάρει τζάμπα την ΑΕΛ στην Α εθνική και θα γελάμε. Για τον Παντελίδη , δεν υπάρχει περίπτωση να έρθει δυστυχώς.

Αδερφέ ο πλεξιδας μπορεί να διαχειριστεί την οικογενειακή του επιχείρηση ΑΡΙΣΤΑ αλλά όσο αναφορά μια παε απέδειξε ότι είναι τούβλο κανονικό την χρονιά που είχε το τυρί.

Και να πάρει την Λάρισα στην Α τι πάει να πει;
Ότι είναι έξυπνος; Τούβλο θα είναι. Γιατί στην Β εθνική είχε αλλάξει 250 προπονητές στον πρώτο γύρο ακόμα.

Έτσι ομάδα δεν κάνεις

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 5/11/2018, 23:33

Iraklaras07 έγραψε:Για τον Παντελίδη , δεν υπάρχει περίπτωση να έρθει δυστυχώς.

Μακάρι να υπήρχε περίπτωση ρε συ, είναι καλός προπονητής.
Είναι και η κωλοΒ εθνική πολύ μπουρδέλο θέλει τα σωστά άτομα για να ανέβεις.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 5/11/2018, 23:41

για να διορθώσω. Πιστεύω ότι δεν υπάρχει περίπτωση δεν γνωρίζω κάτι παραπάνω.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 5/11/2018, 23:47

Ρε φίλε σόρρυ κιόλας όλοι το καλό της ομάδας θέλουμε.

Εγώ δε νομίζω να βοηθήσει προς το καλύτερο η αλλαγή τεχνικού διευθυντή αλλά θα βοηθήσει η αλλαγή προπονητή με βάση ότι είδαμε αυτές τις μέρες.
Θα πάει πολύ καλύτερα η ομάδα και θα ηρεμισες και ο κόσμος.
Δεν με πείραξε η ήττα από την ΑΟΚ αλλά το ότι η ομάδα δεν έπαιξε καθόλου, είναι εντελώς διαφορετικα πραγματα.

Και ο τεχνικός διευθυντής υποστηρίζει την επιλογή του, αλλά δεν την παντρεύτηκε κιόλας, υπομονή χρειάζεται και προσήλωση στον στόχο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 6/11/2018, 08:18

όπως φαίνεται απο το ρεπορτάζ o τομ πήρε τα εχέγγυα απο τον μυρο όχι απο τον προπονητή και τα εχέγγυα είναι οτι θα υλοποιηθεί ο στόχος. 
όμως πήρε μια παράταση διότι η πορεία μιας ποδοσφαιρικής ομάδας σε σχέση με την επένδυση που κάνει ο οποιοσδήποτε επενδυτής είναι όπως το χρηματιστήριο, αν δεν νικάς "πέφτουν οι δείκτες", δε πατάει κόσμος στο γήπεδο, κολλάνε διάφορα με την πολιτεία κλπ κλπ ειδικά στη φετινή ομάδα που χτίστηκε με σκοπό ως νούμερο ένα φαβορί την άνοδο, συνεπώς όλοι έχουν απαιτήσεις απο αυτό.
Η αίσθηση μου πάντα οτι ο ο μυρο εμμένει και εάν δεν έρθουν τα αποτελέσματα θα παίξει το κεφάλι του σε αυτόν που επενδύει καθημερινά με τα λεφτά του.          

επίσης σχετικά με το αρραβώνα του τομ στον Ηρακλή οπως διαφαίνεται απο τα ρεπορτάζ, ο μυρο δεν έχει προσωπικές σχέσεις μαζι του, είχε φύγει απο τον άρη μαιο, ο τομ έσκασε ενα-δυο μήνες μετά για να προσεγγίσει τον καρυπιδη και αφού δε έκατσε, την ίδια ώρα που οι δικοί μας προσπαθούσανε να προσεγγίσουν κάποιον επενδυτή, ο μυρο ως νεότερος με θράσος και διεισδυτικότητα που τον διακατέχει  απο οποιαδήποτε παράγοντα στην οικογένεια, βρήκε την ευκαιρία και μίλησε αντ'αυτού και έγινε η προξενιά.

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Knack 6/11/2018, 08:28

Εισαστε με τα καλα σας ρε μαγκες;;;
Συζητατε στα σοβαρα απομακρυνση του Μυρο;;;;
Πατε καλα;
Σωστα ειπε ο Τεο μπουλο και στον Τομ κι αυριο πρωι πρωι τον Πλεξιδα στη Μικρα...
jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor
(Δεν ειμαστε με τα καλα μας (σταυροκοπημα τρις) μας χαζεψε ο Ηρακλης και τα ναρκωτικα)

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 6/11/2018, 09:20

κνακ μη το στρογγυλεύεις, είπα εφόσον 1.το στήσιμο 2.η αγωνιστικότητα και 3.τα αποτελέσματα της ομάδας του βοσνιάδη βάλλονται απο παντού λόγο κακών επιλογών του ιδίου και ο μυρο χωρίς ιδιαίτερα επιχειρήματα τον υπερασπίζεται, ο τομ που βρίσκεται στην μεση εσύ τι λες να κάνει εαν δεν αλλάξει πορεία η ομάδα θα συνεχίσει να συνεργάζεται με τον βοσνιαδη και όποιον άλλο τον υπερασπίζεται? αυτό είναι το ερώτημα..

τον μυρο σε 3 ραδιόφωνα τον άκουσα, τίποτα δε λεει.. λέει μονο σαν τον βλάχο "τον μαι θα είμαστε καλά" . Και καλά εάν είχε στηθεί μια ομάδα όπως του καναδού με πιτσιρικάδες φτώχεια και φιλότιμο με το 10 μπατζετ στην κατηγορία οκ τουμπεκί τι να πεις.. αλλά η φετινή ομάδα είναι η πιο πληθωρική απο ποτέ άλλοτε σε ολόκληρη την ιστορία της ομάδος    

και για να μη μπερδέυστε ορισμένοι εμείς εδώ λέμε την άποψη και την αίσθηση μας λέμε απο το ρεπορταζ, εγώ δεν μπαινω εδώ για να κάνω λαικό δικαστήριο μπουλους και πίπες   

καλημέρες

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Knack 6/11/2018, 09:44

Δεν στρογγυλευω τιποτε και μαλιστα τον Βοσνιαδη δεν τον χωνευω ουτε με 7 σουρωτες (φτου φτου) αλλα η λογικη των 7 αλλαγων προπονητων τη χρονια αν γενικευτει και στο προσωπικο της ΠΑΕ οπως ειναι ο Μυρο ..... ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ....
Απλα λεω οτι πρεπει να εμπιστευτουμε τον Μυρο και τον Τομ (ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΟΥΜΕ ΔΙΑΟΛΕ) διοτι εχει την τεχνογνωσια τον τροπο αν θελεις να ανεβαζει ομαδες στη σλ.
Ο Τομ λογικα ειναιν ακομα γκαβαδι στην ελληνικη πραγματικοτητα και στο θαυμαστο χωρο του ελληνικου επαγγελματικου αθλητισμου (καλο ε?) και καποιος μαφιοζος θα πρεπει να τον μπασει σε αυτη τη λογικη.
Απλα εγω λεω να ειμαστε ψυχραιμοι και να σκεφτομαστε με λογικη και οχι με το οπαδικο θυμικο σαν τα γιδια τους ηγετες των οργανωμενων (ειδικα αυτοι στην Αθηνα ειναι μεγαλο ανεκδοτο) και να σταθουμε καντα στην ομαδα και σε οποιους εχουν την τυχη της στα χερια τους. Ακομα και στον ΣΕΡ ΑΛΕΞ ΒΟΣΝΙΑΔΗ που οπως εχω πει παραπανω δεν χωνευεται ουτε με 7 σουρωτες (φτου φτου)
ΥΓ. Με τον σερ βοσνιαδη μην περιμενετε να δειτε μπαλα (πχ αυτη που ειδατε με Νικ Παπ το 2014-15 που ανεβηκαμε).Περιμενω ομως αποτελεσματα εστω με μισο μηδεν για να ανεβω.
ΥΓ1. ο Τσομπανης (δεν ξερω αν ηταν και βλαχος) ελεγε αυτα που ελεγε αλλα συνηθως μεσα ηταν. Σε 3 χρονια τα 2 παιξαμε ΟΥΕΦΑ μαζι του.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από lll 6/11/2018, 10:09

Λιγο που έβλεπα τον Αρη πέρυσι  επαιζε το ιδιο δυσκοιλιο ποδοσφαιρο με έμας φέτος,αν βγαλεις το ματς του Ατρομητου εκτος κριτικης,το ματσακι με τη Κερκυρα ηταν για 0-1 και να συζηταμε τωρα για ουσια στο παιχνιδι και την αλεπου το Μυροφοριδη που ξερει απο Β εθνικη.Μεγαλη ζημια κανουν στη προκειμενη περιπτωση οι οργανωμενοι με την ανωριμοτητα τους και την τακτικη ¨πουτανα όλα¨.Θυμίζουν 13ακηδες με τη διαφορα οτι οι 13ακηδες ειδαν και ενα χατζηπαναγη και έχουν και μια δικαιολογια .Οι 10ρακηδες που οργωσανε τα χωραφια της περιφερειας τι σκατα καλυτερο θυμουνται και τι προτεινουν να φερουμε;Επισης καταλαβαινω οτι είναι αντιαισθητικο να ακους το τεχνικο σου διευθυντη να στραβοστομιζει στα ραδια αλλα ο αρσεν βενγκερ προτιμησε να μεινει ανεργος απο το να ερθει στην Ηρακλαρα μας και στο μαγικο κοσμο της Β εθνικης.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 6/11/2018, 10:15

Εγώ πάνω απ' όλα θέλω να ανέβει η ομάδα.
Το ίδιο και εσείς φυσικά, απλα ο καθένας το βλέπει από την δική του οπτική γωνία.

Εγώ είμαι κατά του να ανοίξει πόλεμος μεταξύ διοίκησης - τεχνικού διευθυντή - προπονητή - κόσμου.
Διαβάζω πολλά σχόλια και πιάνω τον παλμό του κόσμου που λένε μέσες άκρες, "ο λαός δεν θέλει βοσνιαδη".

Ούτε εγώ θέλω βοσνιαδη και αν είναι να φύγει θα φύγει από αυτούς που τον πληρώνουν όχι από εμενα ή τον λαό εν πάση περιπτώσει γιατί δεν θα τους κάνει την δουλειά

Η δικιά μου άποψη, και του λαού ευρύτερα, δεν μετράει γιατί ούτε τον πληρώνουμε ούτε είμαστε εμείς ο λαός , οι ειδικοί τεχνικοί διευθυντές, προπονητες κτλ, ΑΣΧΕΤΑ αν λέμε την γνώμη μας στον αγώνα βάλε αυτόν βγάλε τον αλλο, μπάλα είναι άλλωστε.

Αλλά να έχει ανοίξει πόλεμος να φύγει ο προπονητής και αν ακολουθούν ΑΡΘΡΑ ΠΟΥ ΔΥΝΑΜΙΤΙΖΟΥΝ το κλίμα της ομάδας περισσότερο γιατί οι ίδιοι οι αρθρογράφοι ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ να πάρουν θέση ξεκάθαρα και να πουν ότι δεν θέλουμε τον βοσνιαδη ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, γιατί και οι ίδιοι γνωρίζουν ότι αυτό δεν είναι σωστό.

Θέλετε ομάδα σε πρότυπα σούπερ 3?.

Να κλωτσοπατηναρουν τον βοσνιαδη να φύγει με το έτσι θέλω; Το βρίσκεται σωστό; Και που σκατα είναι η ενότητα, το κλίμα και ο σκοπός; Σκοπός ποιος είναι να κάνω κουμάντο η να κερδίσει ο Ηρακλής;

Εν πάση περιπτώσει θεωρώ λάθος την αντιμετώπιση του κόσμου όσο αναφορά τον κοουτς που ούτε εγώ τον θέλω το ξεκαθαρίζω, αλλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΩ στα διοικητικά της ομάδας ούτε θα σκάψω τον λάκκο του Ηρακλή, κράζοντας τον κοουτς σε επίσημους αγώνες.
Ορίστε το άρθρο αναγουλα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ρίχνουν λάδι στην φωτιά πουστικα όπως πάντα και χειραγωγουν τον κόσμο.

Σε αλλά και άλλα κάνουν τους ανηξερους όμως.

Άντε ρε μαλακες τα γυρνάτε τουμπα οπότε σας συμφέρει.

Που είναι ρε κουφάλες η πολυμετοχικότητα; Κρύφτηκε η αδυναμία της οικογένειας του Ηρακλή δεν είπατε ποτέ τίποτα και η σκέψη ΟΛΩΝ ήταν να βρεθεί ΕΝΑΣ να φάει το χρεωμα του να τρέξει η ΠΑΕ.
Τώρα δίπλα όλοι μπορούν να βγαίνουν φωτογραφίες και να βοηθούν. Αλλά τα αρχιδια να βγει ένας να φάει στο κεφάλι 5.000.000 € δεν είχε.

Κατά τα άλλα σήμερα να πάρει μπούλο ο ένας ο άλλος όλα αυτά με την ασφάλεια του ΜΑΛΑΚΑ που και να θέλει να φύγει από την ομάδα τον έχουμε δεμένο με το χρέος της παλιάς ΠΑΕ.


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 6/11/2018, 10:28

Φέρτε ρε τον πλεξίδα να τα κάνει όλα πουτανα να διώξει και τους προβολείς από το καυτα.

Έχουμε κάνει υπομονή με πολύ χειρότερες ομάδες και τέτοια άρθρα δεν γράφτηκαν ποτέ. Ξεχνάμε γρηγορα, πολύ γρήγορα.

Δεν μ αρέσει ούτε εμένα ο βοσνιαδης, δεν στήνει σωστά την ομάδα αλλά την απόφαση και την άκρη θα την βγάλει η διοίκηση, δεν γίνεται να διαβάζω πρωί πρωί τέτοια άρθρα μπούρδες για αποχές και πόλεμο στην ομάδα.
Είναι δυνατόν να γράφονται τέτοια πράγματα;
Να πυροβολαμε τα πόδια μας; Να σκάψουμε τον λάκκο στον Ηρακλή;
Έχουμε στηρίξει χειρότερους προπονητές και χειρότερους παίχτες και αφού μέχρι στιγμής το πρόβλημα δεν είναι ότι μας τρυπάνε άλλοι ή ότι δεν υπάρχει συμπεριφορά τύπου Καναδού στην ΠΑΕ (δαγκώματα κτλ) θεωρώ κακό τον πόλεμο για τον βοσνιαδη που ούτε εγώ τον θέλω αλλά ισορροπίες και η διπλωματία για το καλό της ομάδας πρέπει να διατηρηθούν.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 6/11/2018, 10:31

εννοείται ψυχραιμα συζητάμε οπως το σύνολο της των μελών εδω μεσα ψυχραιμα αντιμετώπισε το ιστορικο 1-6
Και μια που το ξαναανεφερα αυτο το σκορ ηθελα να επισημάνω για να καταλαβετε οτι ουτε οι άνθρωποι ουτε οι στιγμες ειναι τυχαίες..

Οποιοδήποτε προπονητή να ρωτήσετε ελληνα ξενο εαν του κάναν διασυρμό οι παίκτες του θα σας απαντουσε οτι δοκιμάζεται η φήμη του, το κεφαλι του και κατ'επέκταση η καριερα του. Τοσο εδω οσο και στις "πολιτισμένες" δυτικες χωρες.

Απο το 0-4 οι φωνες του προπονητή προς τους παικτες απο το καυτατζογλειο επρεπε να φτανουν στην τούμπα το ιδιο ισχυει και για τον μυρο που ειναι ο πιο ένθερμος με ψηλα αντανακλαστικά στο παγκο. Αντιθέτως υπηρχε υπνος βαθύς, δειτε ξανα το βιντεο.
Σε οποιαδηποτε μεγαλη ομαδα εντος και εκτος ελλαδος θα γινόταν πολεμος σε εμας δε κουνιέται φυλο, αυτο δεν μας κανει προοδευτικοτερους και ανοιχτομυαλους..Τα αναφερω εντελως καλοπροαίρετα να ληφθούν υποψη.

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 6/11/2018, 10:41

Ψυχραιμία φίλε, για αυτό μετά το 1-6 σχολίασα την επόμενη μέρα και όχι την ίδια.
Γιατί την ίδια ήθελα σε πιάτο το κεφάλι των παιχτών προπονητή μυροφοριδη και όποιου άλλου ήταν στην ομάδα.
Πολιτισμένους φυσικά δεν μας κάνει το να μην μιλάμε, δεν είμαστε πρόβατα και στο ξαναλέω ότι και εγώ ο ψύχραιμος δεν θέλω βοσνιαδη, αλλά θέλω και να ανέβει η ομάδα, και πάνω σ' αυτό ακόμα και αν δεν συμφωνώ με την διοίκηση και τον μυροφοριδη που λένε να μείνει ο κοουτς, σε καμία περίπτωση δεν θα δυναμιτισω το κλίμα τόσο ώστε αντί να υποστηρίξω να καταστρέψω.
Αυτή είναι η λογική μου, φυσικά δεν γίνεται να συμφωνούμε όλοι, ο καθένας όπως βλέπει το καλό της ομάδας.

Επόμενο άρθρο της μπλου αρένα περιμένω να είναι κάπως έτσι:
"Οι επιλογές μας είναι η στήριξη η να το κάνουμε κουγκι και κλωτσοπατιναδα."

Και μιας και το θυμήθηκα, καλά είπα, μπούλο σε όλους.
Γιατί αν ζητάμε μπούλο μυροφοριδη γιατί να μην ζητάμε μπούλο του Τομ αφού από κοινού Τομ και μυροφοριδης στηρίζουν τον βοσνιαδη

Μπούλο αλα καρτ; Δεν γίνεται.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 6/11/2018, 10:50

Και για να συμπληρώσω τα απο πανω ποστ, εμεις εδω θεωρω οτι δε πρεπει να εχουμε εμμονή με πρόσωπα, δεν με νοιαζει αν εχει παιξει "περιεργα" ο βοσνιαδης με ενδιαφερει το αποτέλεσμα του και αυτο και μονο κρίνω, αντιστοίχως δεν εχω κανενα κόλλημα με κανεναν ουτε με τον χατζαρα όταν ειχε σκασει για μια μερα και εκδιώχθηκε.
Ο οποιος έρχεται εφόσον τον συνοδεύουν κάποιες περγαμηνές γιατι εχουμε ενα ιστορικο απο πισω δεν ειμαστε αστερας μαγουλας θα κρίνεται με βαση το δίκαιο και φυσικα ο βλαχος ηταν αποτελεσματικός απο τους καλους προπονητές της ομάδος.

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 6/11/2018, 10:59

ποιος ζήτησε μπούλο μυροφορίδη; Απλά είπαμε ότι από τη στιγμή που το θέτει εκβιαστικά ότι αν φύγει ο Βοσνιάδης θα φύγει και αυτός είναι ανάγκη να φύγουν για να σωθεί η χρονιά. Τώρα είμαστε δύσκολα με όλο το γήπεδο να βρίζει προπονητή - τερματοφύλακα το Σάββατο.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 6/11/2018, 11:02

Αλλά δεν είναι κακό να μην λειτουργεί η ομάδα με βαση το λαϊκό αίσθημα. Ίσα ίσα. Απλά μην μας πρήζουν τα αρχίδια να πηγαίνουμε στο γήπεδο.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 6/11/2018, 11:21

Η ΠΑΕ είναι εταιρία δεν μπορεί να λειτουργήσει με λαϊκό συναίσθημα ρε φίλε.

Λαϊκό συναίσθημα έχει ο αετός Σκύδρας και η αναγέννηση αλωρου. Μαντεψε.
Ερασιτεχνικό.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Knack 6/11/2018, 11:39

Το να κατευθυνει ο... "λαος" (οσοι ειμαστε η οσοι παιρνουν αποφασεις  τελος παντων) τις εξελιξεις αποδειχθηκε εγκληματικο τα τελευταια χρονια σε ολα τα τμηματα.

Τεο για τους ΑΡΔ συμφωνω απολυτα μαζι σου: Εμετικο το συγκεκριμενο αρθρο αλλα ....στη ζωη δυστυχως ισχυει το: "Αυτοι ειμαστε αυτοι μας αξιζουν".

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 6/11/2018, 11:43

δεν άντεξαν το κράξιμο και το κατέβασαν
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 6/11/2018, 12:13

Iraklaras07 έγραψε:δεν άντεξαν το κράξιμο και το κατέβασαν

"Σε όλες αυτές, πήραμε θέση και δεν κρυφτήκαμε μέχρι να φύγει η καταιγίδα. Ορισμένες φορές η άποψή μας ταυτιζόταν με αυτή της πλειοψηφίας του κόσμου, τις υπόλοιπες ταυτιζόταν με την μειοψηφία. Κάποιες φορές δικαιωθήκαμε και κάποιες όχι. Πάντα όμως είχαμε άποψη και πάντα η άποψή μας είχε στόχο να βοηθήσει τον Ηρακλή, όπως τουλάχιστον εμείς κατανοούμε τη φράση «βοήθεια προς την ομάδα".

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Και σήμερα κατεβάζουν το άρθρο τους.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 6/11/2018, 12:27

ο χαρίτωνας υπογράφε το άρθρο;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από teo 6/11/2018, 12:50

Δεν θυμάμαι
Αλλά από τον τρόπο γραφής του άρθρου νομίζω αυτός ήταν

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019 - Σελίδα 9 Empty Απ: Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019

Δημοσίευση από Big bad wolf 6/11/2018, 13:07

Ανυπόγραφο ήταν.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Big bad wolf
Big bad wolf

Αριθμός μηνυμάτων : 1346
Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 40 Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης