FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

+16
dimitris
uphercules
milano
Bezyr
Margasv10
Behind the curtain
Γαλαζιος Ηρωας
santater
juri
teo
lll
Big bad wolf
iraklis_athens
Iraklaras07
mos
AntiGrinias
20 απαντήσεις

Σελίδα 27 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από mos 25/7/2019, 21:38

Με τα μυαλά που κουβαλάμε, χίλιες φορές να μας μαμήσουνε, χίλιες και μία θα στήσουμε κώλο.

Πήγαμε στη μαφία να απαιτήσουμε δικαιοσύνη με το μπόι του Θέου (δεν έχω τίποτα προσωπικά με τον άνθρωπο)...

Ήλπιζα και 'γω σαν τον ΙΙΙ μήπως γίνεται τίποτα παρασκηνιακά χωρίς να βγαίνει προς τα έξω (γιατί έτσι πρέπει να γίνονται τέτοιες κινήσεις, όχι με συνελεύσεις και όρχεις καλαβρέζικους), αλλά τελικά ούτε μάθαμε τίποτα τόσα χρόνια ούτε νιώσαμε καθόλου πως παίζεται το παιχνίδι.

Άμπαλοι και κακομοίρηδες καταντήσαμε... Ό,τι περνάμε μας αξίζει 1000%.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από lll 25/7/2019, 22:43

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Χίλιες φορές αν προσπαθήσεις να περάσεις μέσα από το ντουβαρι, χίλιες φορές θα σπάσεις το ξεροκεφαλο σου, δεν είναι ηρωισμος αυτό, μαλακια στον εγκέφαλο είναι! Απλά ανοίγεις την πόρτα!!!

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 25/7/2019, 23:49

Συμφωνώ. Δικαίωση απαιτείς οχι εκπτωσεις "να αμα δεν έχετε χωρο στην 'Α εγω βολεύομαι και στην 'β"...
Για την εφεση ενας θα παρει ενα τηλ. τον ρεμο να του πει με ενα δικαστικό πλανο τι θα κερδίσει απο το να συνηγορισει με τον ΓΣ θέτοντας ενεργο ρολο στην δικαίωση...? Το πιθανότερο κανένας

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 04:06

Υποτίθεται η ΠΑΕ Ηρακλής του Ρέμου υπάρχει και πληρώνει ο Ρέμος. Και ο Ρέμος δικαιώθηκε κτλ κτλ.

Γιατί να πάρει κάποιος τον Ρέμο "να του ανοίξει τα μάτια" , αφού το πιο πιθανό είναι και ο ίδιος να γνωρίζει ότι θα μπορούσε να κάνει αυτό που προσπάθησε να κάνει ο ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ στην ΕΠΟ και απλά να μην θέλει να το κάνει, να μην θέλει δλδ να ασχοληθεί καν.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από mos 26/7/2019, 07:32

Δεν χρειάζεται να μπαίνουμε σε νομικά θέματα. Η ουσία είναι ότι οι νόμοι γύρω από το ποδοσφαίρο εφαρμόζονται ή ερμηνεύονται κατά το δοκούν, ανάλογα με τα θέλω αυτών που έχουν τα κουμάντα.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 07:36

Κάτσε να δούμε τώρα ποια θα είναι η επόμενη μέρα.
Τρίγλια έχουμε, Κρόνο έχουμε Βόλο έχουμε.
Γ εθνική ερασιτεχνικό έχουμε.
Επενδυτή δεν έχουμε

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από mos 26/7/2019, 08:07

Υπάρχει και το σοβαρότατο ενδεχόμενο να μην κατέβουμε πουθενά.

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 09:01

Φυσικά

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 26/7/2019, 09:35

Τι ειναι αυτο που λες?? Θα του ανοίξει  τα μάτια....??

Το σκεπτικό  λεει να το ζητήσει ο τοτε μεγαλομετοχος, αν θελεις να κυνηγήσεις δικαστικα (που οφείλεις να το κυνηγησεις), πρεπει να παρεις τον ρεμο με το μερος σου. Δεν το λεει καποιος ειναι απλα λογικο. 
Αν δεν το κανεις παει να πει οτι δεν θελεις και αυτο μπορει να συμαινει πολλα

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από lll 26/7/2019, 09:40

Δε ξέρω αν ισχύει αλλά ακούστηκε ότι ο δικηγόρος του Ρεμου τον συμβουλεψε να μην ασχοληθεί με την επανεναρξη της παλιάς ΠΑΕ με τη λογική ότι τελειώνει τώρα με τα χρέη προς το δημόσιο και σε περίπτωση επαναλειτουργειας του παλιού ΑΦΜ θα έχει θέμα και με τα χρέη προς ιδιώτες που πιστολιαστηκαν. Λογικο μου φάνηκε... Και εγώ αν ήμουν Ρέμος δεν θα έμπαινα στη διαδικασία.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 26/7/2019, 10:18

lll έγραψε:Δε ξέρω αν ισχύει αλλά ακούστηκε ότι ο δικηγόρος του Ρεμου τον συμβουλεψε να μην ασχοληθεί με την επανεναρξη της παλιάς ΠΑΕ με τη λογική ότι τελειώνει τώρα με τα χρέη προς το δημόσιο και σε περίπτωση επαναλειτουργειας του παλιού ΑΦΜ θα έχει θέμα και με τα χρέη προς ιδιώτες που πιστολιαστηκαν. Λογικο μου  φάνηκε... Και εγώ αν ήμουν Ρέμος δεν θα έμπαινα στη διαδικασία.
Μα γιαυτό είπα "αυτοί" που ψάχνονται με την δικαίωση και τα διαφυγόντα κέρδη να ψαχτούν τι κερδίζει ο ρέμος απο την ιστορία και να του προτείνουν, ανταυτού ούτε ενα τηλέφωνο δε τον πήραν..  

είμαστε πολύ μικρούλιδες και εμείς για να συντονίσουμε τέτοιες διαδικασίες και αρκούμαστε σε λαικισμο πόσα άστρα θα φοράμε του χρόνου κλπ κλπ.....

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από Behind the curtain 26/7/2019, 12:58

Το πιο σημαντικό και σωστο το είπε ο Margasv10:
Πάρε δικηγόρο τον Κούγια.
Τέλος.
Behind the curtain
Behind the curtain

Αριθμός μηνυμάτων : 393
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 26/7/2019, 15:13

lll έγραψε:Δε ξέρω αν ισχύει αλλά ακούστηκε ότι ο δικηγόρος του Ρεμου τον συμβουλεψε να μην ασχοληθεί με την επανεναρξη της παλιάς ΠΑΕ με τη λογική ότι τελειώνει τώρα με τα χρέη προς το δημόσιο και σε περίπτωση επαναλειτουργειας του παλιού ΑΦΜ θα έχει θέμα και με τα χρέη προς ιδιώτες που πιστολιαστηκαν. Λογικο μου  φάνηκε... Και εγώ αν ήμουν Ρέμος δεν θα έμπαινα στη διαδικασία.
Δεν έχει γίνει εκκαθάριση στην παε του ρέμου; Πως γίνεται να αναβιώσει; Δεν γίνεται. Δεν νομίζω ότι έχει να χάσει κάτι ο ρέμος δεν ξέρω όμως αν έχει και κάτι να κερδίσει. Από αυτά που άκουσα εγώ στήριξε την κίνηση του ΓΣ.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5789
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 15:44

Το ότι δηλώθηκε η ΠΑΕ προς εκκαθάριση δε σημαίνει ότι έγινε κιόλας εκκαθάριση.
Ίσως απλά, λόγο του ότι αγωνιστικά δεν βρισκόταν πουθενά η ΠΑΕ να ήταν τυπικά υπό εκκαθάριση.
Υποθέτω πάντα, γιατί για να μάθεις ακριβώς τι έγινε χρειάζεται ένα δικηγόρο και ένα λογιστή.

Ο Ρέμος πληρώνει τις οφειλές προς το δημόσιο όχι προς τρίτους κτλ. Αυτό σημαίνει ότι ίσως η ΠΑΕ έτσι όπως ήταν τότε υπό εκκαθάριση δλδ, η κυρία υποχρέωση του Ρέμου να ήταν ως προς το δημόσιο μόνο.
Τώρα σε περίπτωση αναβίωσης όλα εκείνα τα πιστόλια που έπεσαν σε προμηθευτές παίχτες κτλ (και σε εποχή με μεγαλύτερα συμβόλαια) + τους τόκους που θα έχουν ίσως να είναι κλάψε με μανα μου κλάψε με.

Αν συμφέρει τον Ρέμο θα κάνει κίνηση, αλλά μην περιμένουμε να πάει ο Ρέμος και να βγάλει τα μάτια του για τον Ηρακλή, δλδ να ξαναλειτουργήσει εκείνη η ΠΑΕ και να εμφανιστούν όλα εκείνα τα χρέη ξανά με το όνομα του πάνω τους.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από Iraklaras07 26/7/2019, 15:55

νομίζω αφού δηλώθηκε υπό εκκαθάριση δεν γίνεται να ξαναλειτουργήσει εκείνη η παε(το αφμ με τα χρέη δηλαδή). Αυτό σου λέω. Αν γνωρίζει κάποιος σίγουρα ας γράψει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5789
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 26/7/2019, 16:30

δεν μιλάμε την ίδια γλώσσα δεν καταλαβαίνουμε δεν ξέρω...

1.βγήκε το πόρισμα τον μάιο περι αδίκου υποβιβασμού
2.κυνηγάει ο ΓΣ με το 10% μετοχών της τοτε παε
3.το σκεπτικό απόρριψης σου είπε ότι πρέπει να το ζητήσει ο μεγαλομέτοχος
ο ΓΣ που το ξεκίνησε οφείλει να απαντήσει πάνω στο σκεπτικό με την ενεργοποίηση του Ρεμου. τελεια παυλα. 

ΑΝ και ΜΑΝ δεν έχει... τι θα πει ΑΝ συμφέρει τον ρεμο? θα σου πω και εγώ οτι ΑΝ διεκδικήσουν διαφυγόντα κέρδη το αξίωμα θα είναι τα χρέη παε ρέμου, παπαθανασακη και ΓΣ μαζί.....

οι κινήσεις πρέπει να γίνουν αν δε γίνουν δε θέλεις...και αυτός που δεν θέλει θεσμικά πρέπει να λογοδοτήσει κάποια στιγμή στην ιστορία, θα γυρίσει ο τροχός

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από lll 26/7/2019, 16:33

Το μόνο σίγουρο είναι ότι τέτοιο μπουρδελο που είμαστε δεν βγαίνει άκρη με τίποτα. Ο ορισμός του γορδιου δεσμου και ψάχνουμε τον Μέγα Αλέκο μας να τον κόψει.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 16:36

Καλά ρε συ πλάκα κανεις;
Την περίπτωση να μην θέλει ο Ρέμος να εμπλακεί διότι δεν θα τον συμφέρει δεν την λαμβάνεις υπ οψην σου;
Γιατί πιστεύεις ότι επειδή ο Ρέμος είναι αθώος για την πλαστογραφία ταυτόχρονα θα δικαιωθεί η ΠΑΕ, δεν θα έχει χρέη ΚΑΙ θα πάρει ότι έχασε τα τελευταία 8 χρόνια.
Αυτά όλα ΘΑ τα διεκδικήσει αν κρίνει ότι ΘΑ τον συμφέρει και με τι πιθανότητες ΘΑ έχει και να δικαιωθεί ΚΑΙ να πάρει τα λεφτά ΤΟΥ.

Επίσης τον Ρέμο έβγαλαν αθώο ΟΧΙ την ΠΑΕ Ηρακλής οπότε η λογική λέει ότι ο Ρέμος θα ήταν ο πρώτος που θα το μάθαινε και ο πρώτος που ΑΝ ήθελε θα έκανε κινήσεις για την ΠΑΕ. Για να μην ασχολήθηκε προφανώς δεν θέλει/συμφέρει κτλ.
Ελπίζω τώρα να έγινα κατανοητός.
Ο ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ δεν "διατάζει" κανένα μεγαλομέτοχο να κάνει αυτό η το άλλο..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 16:38

lll έγραψε:Το μόνο σίγουρο είναι ότι τέτοιο μπουρδελο που είμαστε δεν βγαίνει άκρη με τίποτα. Ο ορισμός του γορδιου δεσμου και ψάχνουμε τον Μέγα Αλέκο μας να τον κόψει.

Μια χαρά βγάζεις άκρη αν θες.
Να πάει να δικαιωθεί ο Ρέμος να βάλουν εκείνη την ΠΑΕ στην Α η Β εθνική να παίξει να μην χρωστάει στο κράτος αλλά να εμφανιστούν όλα τα χρέη προς τους πιστωτές, απαιτητα άμεσα (βλέπε περίπτωση ΑΕΠ με Τομ, Καναδός κτλ) και ο Ρέμος ΘΑ κάνει μετά δικαστήριο και ΘΑ ζητάει αποζημίωση 8 ετών ενώ θα του ζητούσαν ΑΜΕΣΑ λεφτά.
Εγώ αυτό καταλαβαίνω.
Εσείς ΘΑ το κάνατε αυτό;

Αν την ίδια στιγμή που δικαίωναν τον Ρέμο ΚΑΙ την ΠΑΕ Ηρακλής αυτόματα σε ένα λογαριασμό έβαζαν και τα λεφτά που χάθηκαν αυτά τα 8 χρόνια τότε ΦΥΣΙΚΑ στα παπαριά μας και στου Ρέμου εννοείται τα χρέη.
Αλλά η μια δικαίωση δε σημαίνει ταυτόχρονα και την άλλη.

Επίσης εγώ λέω μήπως η παε εκείνη έμεινε υπό εκκαθάριση χωρίς να έχει ξεκινήσει ή και ολοκληρωθεί εσκεμμένα λόγο των χρεών προς τρίτους; Δλδ απλά πάγωσε;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από lll 26/7/2019, 16:49

Το ότι τον δικαιωσαν δε σημαίνει ότι θα πάρει και φραγκα για διαφυγοντα κέρδη... Μπορεί στο τέλος νομικά να του πουν ότι η δικαίωση είναι ηθική!!!! Και να μείνει με τα χρέη ιδιωτών στο κ@λο!!Μαλλον η λύση κρύβεται εκεί παραπάνω Τεο που λες για τον Κούγια!!

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 16:58

φιλε δεν λεω εγω για τον Κουγια, το διαβασα, καποιος φιλος παραπανω το προτεινει.
το αν θα ειναι ηθικη ή οχι δεν το ξερω αλλα το χρονικο διαστημα απο την δικαιωση της παε και τοποθετηση της στην Α ή Β εθνικη μεχρι την δικαιωση της ΠΑΕ και του Ρεμου για τα φραγκα 8 ετων σημαινει οτι καποιος, εκεινο το χρονικο διαστημα θα πρεπει να τρεχει την ΠΑΕ ΚΑΙ να πληρωνει τα λεφτα που οπως καταλαβα με τον νομο των 120 δοσεων ουτε εκει μπορει να μπει, οποτε θα πεσουν επανω σου σαν τα κορακια ΟΛΟΙ οσοι εχουν να λαμβανουν και θα την παθεις οπως ακριβως ο Τομ με τα χρεη του καναδου.

και εδω δεν υπαρχει ατομο της οικογενειας του Ηρακλη να παρει ενα ΑΦΜ χωρις χρεος και να το λειτουργησει, εμεις ονειρευομαστε να αναβιωσει ΠΑΕ με χρεη πολλαπλασια του Καναδου?
να κανουμε τι? να παρακαλαμε την ΝΔ οπως παρακαλουσαμε το Συριζα να κανει νομο να μας τα διακανονισει μεχρι να αποζημιωθει (ΑΝ αποζημιωθει) Ρεμος και ΠΑΕ?

και ειναι ΠΑΕ Ηρακλης, που σημαινει οτι ειναι εταιρια. δεν μπορει κανενας ΓΣ τωρα ειδικα να υποχρεωσει κανενα μεγαλομετοχο ουτε να του κανει υποδειξεις πως πρεπει να κινηθει, ειδικα αν δεν συμφερει και την τσεπη του Χ μεγαλομετοχου.
οταν ειχε το 10% ο ΓΣ σε εκεινη την ΠΑΕ πετουσαν χαρταετο ολοι μαζι και χρεωνονταν ΚΑΙ η ΠΑΕ με τον σπανουδακη ΚΑΙ ο ΓΣ με τις ομορφιες που εκαναν εκει.
σωστα? σωστα.
τωρα υποδειξεις δεν μας παιρνει να κανουμε.
αυτα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από AntiGrinias 26/7/2019, 17:01

teo έγραψε:Καλά ρε συ πλάκα κανεις;
Την περίπτωση να μην θέλει ο Ρέμος να εμπλακεί διότι δεν θα τον συμφέρει δεν την λαμβάνεις υπ οψην σου;
Γιατί πιστεύεις ότι επειδή ο Ρέμος είναι αθώος για την πλαστογραφία ταυτόχρονα θα δικαιωθεί η ΠΑΕ, δεν θα έχει χρέη ΚΑΙ θα πάρει ότι έχασε τα τελευταία 8 χρόνια.
Αυτά όλα ΘΑ τα διεκδικήσει αν κρίνει ότι ΘΑ τον συμφέρει και με τι πιθανότητες ΘΑ έχει και να δικαιωθεί ΚΑΙ να πάρει τα λεφτά ΤΟΥ.

Επίσης τον Ρέμο έβγαλαν αθώο ΟΧΙ την ΠΑΕ Ηρακλής οπότε η λογική λέει ότι ο Ρέμος θα ήταν ο πρώτος που θα το μάθαινε και ο πρώτος που ΑΝ ήθελε θα έκανε κινήσεις για την ΠΑΕ. Για να μην ασχολήθηκε προφανώς δεν θέλει/συμφέρει κτλ.
Ελπίζω τώρα να έγινα κατανοητός.
Ο ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ δεν "διατάζει" κανένα μεγαλομέτοχο να κάνει αυτό η το άλλο..
γιαυτό λεω δεν καταλαβαινόμαστε 

δεν με ενδιαφέρουν αυτά που αναφέρεις γιατι είναι υ-πο-θε-τι-κά...τα αναφέρεις εσύ βάση δική σου λογικής.  Το γεγονός είναι ότι ΔΕΝ προσεγγίστηκε ποτέ και ΔΕΝ πηρε ποτέ θέση δημοσίως (για την δικαίωση)

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 17:59

Ρε φίλε ΣΥΓΝΩΜΗ κιόλας ενδιαφέρει ΕΣΈΝΑ και όχι τον ΡΕΜΟ;

Τι να προσεγγιστεί ρε συ, αν τον συνέφερε από μόνος του θα έκανε την κίνηση για να ρεφαρει αυτά που υποτίθεται ότι πλήρωσε (αυτά που λέει ότι πλήρωσε).

Ενδιαφέρει δλδ εσένα και εμένα αλλά τον Ρέμο θα του το πούμε εμείς γιατί είναι χαζός ας πούμε..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από teo 26/7/2019, 18:01

Και υποθετικό δεν είναι ότι ΔΕΝ θα αποζημιωθεί η ΠΑΕ την ημέρα δικαίωσης της από την ΕΠΟ.
Πραγματικότητα είναι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019 - Σελίδα 27 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2019

Δημοσίευση από lll 27/7/2019, 14:34

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αυτός ο Τομ που διαολο το φαγε το 1.5 εκατομμύριο; Και έρχεται τώρα λέει να συζητήσει... Τι να πει;

-Θα μου δώσεις ένα κατοσταρικο να πάρω τυροπιτα;

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 27 από 40 Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης