FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

+14
natsinas75
milano
Behind the curtain
Bezyr
Margasv10
Knack
Hurricane
iraklis_athens
lll
mos
Big bad wolf
teo
Iraklaras07
AntiGrinias
18 απαντήσεις

Σελίδα 38 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από mos 25/1/2021, 12:26

Εγώ αντιθέτως νομίζω ότι αν υπάρχει περίπτωση να θέλει να ασχοληθεί μαζί μας ο Σπανός, αυτή είναι η ιδανικότερη στιγμή για εκείνον. Χωρίς πολλά λεφτά, παίρνει μια ερασιτεχνική ομάδα και την κάνει παε, όπως νομίζει αυτός. Πολύ καλύτερο από το να πάρει μια συγκροτημένη παε, όπου θα έχει τα χέρια του δεμένα χωρίς να μπορεί να κάνει πολλά.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2620
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 25/1/2021, 12:29

Από τον ΓΣ Ηρακλή να ιδρύσει ομάδα;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από AntiGrinias 25/1/2021, 12:31

Hurricane έγραψε:

Αυτό με το ύψος το έχω ακούσει κ εγώ, αλλά πάντα μου έκανε εντύπωση, επειδή δεν ξέρω από πολεοδομία, πως 100 μέτρα πιο δεξιά επιτρέπετε το καυτα σαν ύψος κτλ.

Να απορείς είναι κ το πως θα γίνει το νέο τσαντίρι, αλλά εκεί δεν μετράει ούτε το ύψος, ούτε τα αρχαία 💶



η φωτό παρακάτω είναι απο το '70, η τριανδρία ήταν χωριό με μονοκατοικίες, για τα τότε δεδομένα το καυτά ήταν εκτός πολεοδομικού 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] 
αν πέσει δεν θα μπορούσε να ξαναγίνει σήμερα γήπεδο εκεί(ότι θα πάθουν οι τουρκς με την τουμπα)

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1871
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Αρέσει στον χρήστη Hurricane

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 25/1/2021, 12:36

Ε όταν σου λένε ότι με τα σημερινά δεδομένα στους Χορτατζηδες έχει ήδη ξεπεραστει ο συντελεστής δόμησης (αρα κάπου ίσως υπάρχουν αυθαιρεσίες αλλα χεστο), πως θα χτίσεις ένα κτήριο πολλαπλάσιας επιφανειας ΚΑΙ να πληρεί οχι κανονισμούς της επο για να παίξεις (είναι της πλακας) αλλα της ΟΥΕΦΑ για να φιλοξενήσει (να δεις λεφτα δλδ) έξτρα αγώνες.

Για τον τουρκο δεν έχω ιδέα, συστημική ομαδα, ίσως ζοριστουν αλλα θα τους βοηθήσουν όπως πάντα.
Στην χειρότερη δεν κατεδαφιζεις τίποτα αλλα ανακαινιζεις (αν έχεις δει τέτοιες ανακαινίσεις καταλαβαίνεις πως γίνεται)

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από mos 25/1/2021, 12:41

Παιδιά, όταν πρόκειται για την κατασκευή ενός μεγάλου έργου, όπως π.χ. ενός γηπέδου, η αδειοδότηση είναι καθαρά πολιτική απόφαση. Με αυτούς μιλάς, δεν κάνεις μια αίτηση στο πρωτόκολλο της πολεοδομίας λες και θα σηκώσεις καμιά οικοδομούλα. Αν πάρεις το οκ από δημάρχους και υπουργούς, οι όροι δόμησης και οι χρήσεις γης αλλάζουν αποκλειστικά για σένα. Μετά υπάρχει η καθυστέρηση από ιδιώτες ή αντιπολιτευόμενους, αλλά είναι απλώς καθυστέρηση μέχρι να καμφθούν νομότυπα όλες οι αντιρρήσεις που θα προκύψουν.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2620
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 25/1/2021, 12:55

Ήταν νομίζω ο μόνος που είχε ψηφίσει υπέρ μας στην τελευταία ψηφοφορία στη sl όταν υποβιβαστηκαμε.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Hurricane 25/1/2021, 13:05

Iraklaras07 έγραψε:Ήταν νομίζω ο μόνος που είχε ψηφίσει υπέρ μας στην τελευταία ψηφοφορία στη sl όταν υποβιβαστηκαμε.

Ναι παίζει, χαζά χαζά με αυτόν κ την ομάδα που έχει καθιερώσει στον ατρόμητο θα μιλούσαμε για αλλά πράγματα. Ευρώπη κάθε χρόνο κτλ
Ναχαμε να λέγαμε. Τώρα πλέον η ομάδα της γειτονιάς ( περιστέρι) πήρε την θέση μας στην συνείδηση του κόσμου

Hurricane

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 25/1/2021, 13:21

Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά τότε είχα ακούσει ότι είχε μιλήσει και με τους οπαδούς.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από AntiGrinias 25/1/2021, 13:22

δε "πατάει μύγα" μη το ψάχνετε άδικα παίδες..

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1871
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 25/1/2021, 13:31

Τζάμπα συζητάμε τότε. Εδώ μιλάτε για γήπεδο τόσες μέρες χωρίς καν να υπάρχει ομάδα. Λες και πρόκειται να υπάρξει άνθρωπος/εταιρεία να φτιάξει γήπεδο στον τωρινό Ηρακλή. Μόνο επιπέδου Λύκων και αυτό επειδή ο δρακο είναι ημιτρελος.Σοβαρη συζήτηση για γήπεδο μπορεί να γίνει αφού επιστρέψουμε σούπερ λιγκ και κάτσουμε καμία δεκαετία. Εδω δεν υπάρχουμε πουθενά και μιλάμε για συντελεστές δόμησης. Ηηηηημαρτον.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Hurricane 25/1/2021, 13:38

Iraklaras07 έγραψε:Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά τότε είχα ακούσει ότι είχε μιλήσει και με τους οπαδούς.
Ο Βελης του Απόλλωνα νομίζω είχε μιλήσει κ είχε κατηγορηματικά πει ότι αφού καταλάβετε γιατί έφυγα από τον Απόλλωνα θα καταλάβατε γιατί δεν έρχομαι στον Ηρακλή. Ουσιαστικά το ποδόσφαιρο είναι σάπιο κ αποχωρώ, δεν έχει νόημα να αλλάξω ομάδα.

Hurricane

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Hurricane 25/1/2021, 13:43

Iraklaras07 έγραψε:Τζάμπα συζητάμε τότε. Εδώ μιλάτε για γήπεδο τόσες μέρες χωρίς καν να υπάρχει ομάδα. Λες και πρόκειται να υπάρξει άνθρωπος/εταιρεία να φτιάξει γήπεδο στον τωρινό Ηρακλή. Μόνο επιπέδου Λύκων και αυτό επειδή ο δρακο είναι ημιτρελος.Σοβαρη συζήτηση για γήπεδο μπορεί να γίνει αφού επιστρέψουμε σούπερ λιγκ και κάτσουμε καμία δεκαετία. Εδω δεν υπάρχουμε πουθενά και μιλάμε για συντελεστές δόμησης. Ηηηηημαρτον.

Κάποια στιγμή το 2010 στο άλλο φόρουμ είχα πει παραπλήσια πράγματα με εσένα, τότε παίζαμε κ α εθνική, κ όλοι έπεσαν να με φάνε.είχα πει ότι η ομάδα πάει κατά διαόλου, όλοι μας πολεμάμε και εμείς αντί να ψάξουμε τι φταίει μαλώνουμε για το ποσό μεγάλο θα πρέπει να είναι το γήπεδο στην μικρα.
Βέβαια τώρα κουβέντα κάνουμε για να περάσει η ώρα. Δεν περνούμε τίποτα σε σοβαρά.

Hurricane

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 25/1/2021, 13:44

Iraklaras07 έγραψε:Τζάμπα συζητάμε τότε. Εδώ μιλάτε για γήπεδο τόσες μέρες χωρίς καν να υπάρχει ομάδα. Λες και πρόκειται να υπάρξει άνθρωπος/εταιρεία να φτιάξει γήπεδο στον τωρινό Ηρακλή. Μόνο επιπέδου Λύκων και αυτό επειδή ο δρακο είναι ημιτρελος.Σοβαρη συζήτηση για γήπεδο μπορεί να γίνει αφού επιστρέψουμε σούπερ λιγκ και κάτσουμε καμία δεκαετία. Εδω δεν υπάρχουμε πουθενά και μιλάμε για συντελεστές δόμησης. Ηηηηημαρτον.
Για μπαλα και μπάσκετ:
Να έχουμε ομαδα, να υπάρχει φυσιολογικός επενδυτής, και να μην έχει παγωμένο αφμ ο ΓΣ.

Τοτε ΙΣΩΣ να ενδιαφερθεί κάποια εταιρία.

Όσο ο ΓΣ είναι παγωμένος, ο δρακοπουλος (ημιτρελος όπως σωστά είπες) προσπαθει να κάνει κάτι και ειπε γηπεδο για τις μικρές κατηγορίες.

Το ότι ο ΓΣ δεν κάθεται να βρει κοινα σημεία με τον Δρακοπουλο και να εκμεταλλευτει με την καλή έννοια την τρέλα του είναι μεγάλο θέμα.
Αφού αφμ ψάχνουμε, τι μαλακιζομαστε δεν έχω καταλάβει

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 25/1/2021, 13:45

Hurricane
Στο άλλο φόρουμ όταν είχα γράψει ότι το χρέος της παε του Ρέμου ξεπερνάει τα 17εκ ευρώ έπεσαν να με φανε γιστι Ηρακληςςςςςςςςςς είμαστε.

Και η φάπα πάει σύννεφο λες και μας λένε καθημερινά με γεια του κουρεμα

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Αρέσει στον χρήστη Hurricane

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από AntiGrinias 25/1/2021, 14:26

Iraklaras07 έγραψε:Τζάμπα συζητάμε τότε. Εδώ μιλάτε για γήπεδο τόσες μέρες χωρίς καν να υπάρχει ομάδα. Λες και πρόκειται να υπάρξει άνθρωπος/εταιρεία να φτιάξει γήπεδο στον τωρινό Ηρακλή. Μόνο επιπέδου Λύκων και αυτό επειδή ο δρακο είναι ημιτρελος.Σοβαρη συζήτηση για γήπεδο μπορεί να γίνει αφού επιστρέψουμε σούπερ λιγκ και κάτσουμε καμία δεκαετία. Εδω δεν υπάρχουμε πουθενά και μιλάμε για συντελεστές δόμησης. Ηηηηημαρτον.

δεν σε αποτρέπω, το θέμα γιατί δεν έρχεται τόσα χρόνια να αναλάβει κάποιος κανονικός όπως αυτους που αναφέρατε, είναι ξεκάθαρο οτι οφείλεται σε κάποιο σχεδιασμό αφανισμού και ξέρουμε όλοι όσοι ασχολούμαστε με την ομάδα τι και πως. 

για το γήπεδο και εγώ συμφωνώ μαζί σου οτι δε μπορέσαμε τα δοξασμένα χρόνια θα μπορέσουμε τώρα..μονο οι θεσμικοί του ΓΣ μπορούν να ανακινήσουν το θεμα κανένας άλλος

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1871
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από lll 1/2/2021, 11:42

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Αρέσει στον χρήστη Iraklaras07

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 1/2/2021, 12:51

Α τέτοιοι τώρα κόβονται.

Ο πήχης ανέβηκε.

Όσο για γενικά για τον σύλλογο που λέει, φιλε μου Λεωνίδη, χτίζουμε και μόνοι μας, ολομόναχοι και είμαι 1908% σίγουρος σ αυτό που λέω.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Hurricane 1/2/2021, 12:58

Μακάρι να έμαθαν το μάθημα τους μερικοί. Οποίος έρχεται να βγάζει φωτοτυπία τον τραπεζικό του λογαριασμό κ μετά να κάθετε για κουβέντα.

Hurricane

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 1/2/2021, 13:31

Ρε φιλε, τώρα μιλάμε με αλλα δεδομένα.
Δεν είναι ο ΓΣ Ηρακλής μπλεγμένος με χρέη, οποτε πρέπει κ εμείς να ανεβάσουμε τον πήχη και τα φιλτράρεται τέτοιου είδους λύση.
Τέτοιες λύσεις ήταν αποδεκτες με την προηγούμενη κατάσταση που είχαμε σοβαρα αδιεξοδα

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Αρέσει στον χρήστη Hurricane

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Hurricane 1/2/2021, 13:54

Αν τα πράγματα πάνε όπως ακούγεται αλλάζουμε ρότα! Δεν δέχομαι να συζητάει κάποιος από τον γσ για οποιαδήποτε ομάδα μας αν μέσα στην πρόταση δεν περιέχεται η πρόταση κατασκευή σύγχρονου γηπέδου. Δεν με ενδιαφέρουν τα παχιά λόγια για πρωταθλήματα κτλ αλλά για εγκαταστάσεις σε όλα τα τμήματα. Έχετε διανοηθεί τι φιλέτο είναι αυτό στην μικρα; Αεροδρόμιο, μέτρο (οσονουπο), μαρίνα όλα δίπλα θα τα έχεις.
Πρόσφατα άκουσα για ένα φαντ που αγοράζει ομάδες σε όλο τον κόσμο, πχ Μάντσεστερ σιτι. Εδώ σε θέλω μάγκα. Smile

Και φυσικά αν όλα πάνε καλά ΟΛΟΙ μέλη στον ΓΣ. ΟΛΟΙ!!!

Hurricane

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 1/2/2021, 14:03

Οι προϋποθέσεις ειναι για αρχή λίγες και απλές.

Κανένας μα κανένας δεν θα μπορεί να αγοράσει εισιτήριο ή διάρκειας σε ποδόσφαιρο, μπάσκετ και βολει αν δεν είναι μέλος στον ερασιτέχνη.
Τοσο απλό, τόσο καλό.

Όσο αναφορά για γήπεδο ποδοσφαίρου και τα υπόλοιπα, ας ρωτήσει κάποιος την πολεοδομία τι ισχύει τώρα για το κέντρο και για την Μικρα και με βάση αυτό μπορείς να κινηθεις σε δυο άξονες κατασκευής/ χωρητικότητας.
Το πιο εξυπνο που θα μπορούσε να γίνει από άποψη χωρητικοτητας (μην κράξετε αμέσως) είναι ένα γήπεδο ΟΥΕΦΑ 4, 9 με 15 χιλιάδες κόσμου (είτε μικρα είτε κέντρο). Πρεπει να είναι και κλουβι ΚΑΙ πρέπει να ισχύει το "προσφορά-ζήτηση " για να βγαίνουν λειτουργικά έξοδα και σε άσχημες περιόδους (αν θυμάστε παίζαμε μπαλα στο καυτα μεσημέρι για να μην ανάβουν οι προβολείς).
Αν βρεθεί εταιρία έχει καλώς.
Αν όχι, μπορείς να χτίσεις ένα modular των Χ θέσεων με πολύ μικρότερο κόστος και να πληρει τις προϋποθέσεις ΟΥΕΦΑ

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Αρέσει στον χρήστη Hurricane

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 1/2/2021, 20:22

teo έγραψε:
Όσο για γενικά για τον σύλλογο που λέει, φιλε μου Λεωνίδη,  χτίζουμε και μόνοι μας, ολομόναχοι και είμαι 1908% σίγουρος σ αυτό που λέω.
να ετοιμάσω το μυστρί;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 1/2/2021, 20:28

Όχι δε θα χρειαστεί, δεν εννοώ να πάμε να το χτίσουμε με τα χέρια μας οι ίδιοι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 1/2/2021, 20:50

ουφ ,ευτυχώς . Τι εννοείς δηλαδή;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 38 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 1/2/2021, 20:53

Ε τι να εννοώ ρε συ.
Αμα δεν βρεθεί (δύσκολα αλλά λέμε μια υπόθεση τώρα) εταιρια μεγαλομετοχος (δεν ξέρω τι χρειάζεται) για να χτισει κανονικό γήπεδο, μπορείς να χτίσεις με πολύ μικρότερο κόστος προκατ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 38 από 40 Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης