FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

+13
natsinas75
dimitris
lll
AntiGrinias
Iraklaras07
Big bad wolf
mos
uphercules
Thomas Ele
dimitris08
Bezyr
Hurricane
teo
17 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 2/5/2021, 22:45

Συμφωνώ.
Για εμένα, κατάλληλος θα ήταν ένας άνθρωπος όπως ο σπανός (που φεύγει από ατρομητο νομίζω).

Ανέβασε ομάδα, έκανε συγχώνευση, έμεινε 10+ χρονια σε μια ομάδα, χρέη δεν έχει, κονε με το σύστημα έχει, απαρατήρητος περνάει, λεφτά έχει (κάτι με πετρέλαια, δεν ξέρω).
Ακριβώς οτι παλεύουμε να κάνουμε εμείς με φαντομαδες προέδρους εδώ και 10 χρόνια.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Thomas Ele 3/5/2021, 16:12

Μου ήρθε φλασια τωρα. Θυμάστε ποιος "σύνδεσμος" του Ηρακλή με φωτογραφίες με δολοφόνους στήριζε από το 2019 την λύση των αμπελοκήπων με μπροστάρη φυσικά τον Δρακοπούλο?

Thomas Ele

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2021

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 3/5/2021, 16:14

Λες για τον σύνδεσμο που άνοιξε και έκλεισε σχετικά γρήγορα;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Thomas Ele 3/5/2021, 16:39

Ναι. Και ελεγαν τον Δρακοπούλο ΗΓΕΤΗ.

Thomas Ele

Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2021

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 3/5/2021, 17:28

Ο Ηρακλής Ελλάδος, έτσι λεγόταν και έγραφε τις "αλήθειες " του.
Κοπτοραπτικη έκανε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Hurricane 6/5/2021, 20:43

Άκουσα στην εκπομπή του γς να λέει ο Μάκης ότι ίσως κατέβει και ομάδα στα ερασιτεχνικά ως γς ηρακλης, ξεχωριστά από αυτή με το αγορασμένο αφμ. Πολύ ωραία ιδέα θα έλεγα εγώ. Στον γς ηρακλης να παίζουν τα τσικο και αν κάποτε ανεβαίνουν κατηγορίες ίσως γίνει η μετάβαση σε αυτή την ομάδα ως μόνιμη. Γιατί όχι.
Βεβαια εγώ είμαι από τους λίγους που απλά θέλουν να υπάρχει η ομάδα σε οποιαδήποτε κατηγορία, ως γς ηρακλης, παρά να τρέχουμε να αγοράζουμε αφμ γιατί δεν αντέχεται, όπως λέει η πλειοψηφία, η αναμονή σε ερασιτεχνικές κατηγορίες.

Hurricane

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2019

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από iraklis_athens 24/5/2021, 11:31

οι αμπελοκηποι θα παραμεινουν στη Γ εθνικη τελικα , φεραν Χ και ειναι 3-4οι με 7 βαθμους διαφορα απο τον πρωτο.

με την τριγλια τι γινεται , ξερει κανεις?

κατι αλλο δεν ακουγεται παντως .

iraklis_athens

Αριθμός μηνυμάτων : 449
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/5/2021, 12:08

από ότι έχω ακούσει εγώ η τρίγλια δεν προχωράει και προσπαθούν να βρουν λύση μέσω έπο. Αν ισχύει αυτό βαδίζουμε προς την καταστροφή.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από iraklis_athens 24/5/2021, 12:58

μεσο ΕΠΟ , δηλαδη?

iraklis_athens

Αριθμός μηνυμάτων : 449
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από iraklis_athens 24/5/2021, 13:01

αντε ρε βλακες εκει στους αμπελοκηπους θελατε να γινεται και ΗΡΑΚΛΗΣ..  

και να εχετε κ λογο κ ολας μετα.. να ανεβαζατε την ομαδα κατηγορια και να δινατε τα κλειδια και το αφμ στον ΓΣ Ηρακλη Θεσσαλονικης. αυτο επρεπε να κανετε.

αντε γεια

iraklis_athens

Αριθμός μηνυμάτων : 449
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/5/2021, 13:17

ξεφτίλισαν το όνομα του Ηρακλή ακόμα περισσότερο τα αγόρια στους Αμεπλοκήπους. Το βοθρόπολις επιμένει να αναφέρεται στην ομάδα σαν Ηρακλής( ο ΓΣ έπρεπε ήδη να έχει τακτοποιήσει το ζήτημα, δεν νομίζω ότι χρειάζονται δικηγόροι) το ίδιο και αρκετά μεγάλα site(π.χ. το Gazzetta).
εγώ πάντως στο gazzetta άφησα ένα comment κάντε και οι άλλοι αν έχετε λογαριασμό μήπως και καταλάβουν το λάθος τους
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Του βοθρόκωλις ξέρουν την κατάσταση απλά είναι μπάσταρδοι. Εκεί θέλει άλλα μέτρα και πρέπει ο ΓΣ να το κανονίσει.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από mos 24/5/2021, 14:23

Θα δώσει λύση δηλαδή ο Ζαγοράκης;;;  Laughing Laughing Laughing
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Hurricane 24/5/2021, 15:28

mos έγραψε:Θα δώσει λύση δηλαδή ο Ζαγοράκης;;;  Laughing Laughing Laughing
100%, είναι παιδί μάλαμα που υπέπεσε σε ένα ολίσθημα όταν είπε να πείσουν οι κωλογριες. Τώρα θα τρέξει να διορθώσει ένα λάθος 10 χρόνων με τις ευλογίες φυσικά του ρώσου.

Μάλλον πάμε για μια ακόμα χρόνια χωρίς ομάδα. Δεν πειράζει τα ηράκλακια που θα είχαμε μπορούν να βολευτούν με τις επιτυχίες των γειτόνων μέχρι ο γίγαντας Ηρακλής να στηλωσει  τα πόδια του και να δουν πια είναι η πραγματική ομάδα της καρδιάς τους.

Πέρα από την πλάκα ομάδα δεν μπορούμε να έχουμε. Γιαυτο πιστεύω ότι η καλύτερη λύση ήταν γ επσμ σαν ΓΣ Ηρακλής με έδρα το βοηθητικό (ισως μας άφηναν να παίξουμε εκεί) και με παίχτες από τις ακαδημίες. Έστω ρε παιδί μου να ακουγόμαστε που και που. Να πουλάμε τρέλα, να λέμε είμαστε Ηρακλής και να μην δείχνουμε ρετρό βίντεο στην μπλούζα αρένα όταν μας ρωτάνε τι είναι αυτό!

Hurricane

Αριθμός μηνυμάτων : 587
Ημερομηνία εγγραφής : 11/08/2019

Αρέσει στους χρήστες Teoscooter και Thomas Ele

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/5/2021, 17:23

Μα κάτι τέτοια έλεγαν στην εκπομπή του Γ.Σ. νομίζω. Ο Ζαγοράκης θέλει αλλά η παλιά έπο κτλ κτλ. 

Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται πως  δεν έχουν βρει άνθρωπο να ασχοληθεί και έχουμε περάσει στο κομμάτι της απελπισίας. Στην καλύτερη περίπτωση να μας βάλουν Α1 (5η κατηγορία δηλαδή) .Αυτό συγνώμη αλλά ,όσο και να θέλω να στηρίξω τον ΓΣ, προσωπικά δεν θα το θεωρήσω επιτυχία.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 24/5/2021, 18:02

Επιτυχία θα είναι να βρεθεί άνθρωπος (οχι τύπου καναδος και όχι τύπου δρακοπουλος) να τρέξει την ομάδα σε όποια κατηγορία και να βρεθεί.

Σκοπός δεν είναι να κατεβάσει ομάδα και να στηριχθεί στον ΓΣ δλδ σε εμάς, γιατί πολύ απλά δεν μπορούμε.

Ας βάλουμε σε καποια διεθνή αγγελία την ύπαρξη του ερασιτέχνη και τις δυνατότητες του μπας και κερδίσουμε το Τζόκερ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από Iraklaras07 24/5/2021, 18:23

τι να σου πω ρε συ έχω αρχίσει και ανησυχώ. Βλέπω πλέον καθαρά το ενδεχόμενο να μην δοθεί καμία λύση. Θυμάμαι πριν δυο μήνες λέγαμε (ή μάλλον μας έλεγαν)σύντομα έρχεται λύση και βλέπω πλέον μπαίνει Ιούνιος και εμείς ακόμα είμαστε στο πουθενά.
+ οτι είναι τελείως παράλογο να ζητάς από την ΕΠΟ .Στον ίδιο τον ΓΣ αν το έλεγες αυτό πριν 3 μήνες πιστεύω θα σου έλεγαν ότι είσαι εκτός πραγματικότητας ή τρελός. Χωρίς να θέλω να γίνω κακός , αυτό που πιστεύω πως συμβαίνει είναι ότι δεν υπάρχουν τα χρήματα (δηλαδή ο άνθρωπος που γράφεις) για το ΑΦΜ και πλέον απλά πρέπει να πάει αλλού η ευθύνη ( δηλαδή στην κακιά ΕΠΟ).
Επίσης όλο αυτό ίσως είναι και ένα reality check για όσους νομίζουν ότι μπορεί να προχωρήσει κάτι στο γηπεδικό γρήγορα. Έχει πέσει πολύ ο Ηρακλής και πλεον είναι πολύ δύσκολο να ξανασηκωθεί .Ειδικά με την διχόνοια που έσπειραν φέτος κάποιοι "Ηρακληδείς".
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 24/5/2021, 18:37

Ας μην έγραφαν μαλακιες στο φβ οι Ηρακληδεις και ας κοιτούσαν να φτιάξουν το τμήμα μπάσκετ, γιατί αυτοί ξεκίνησαν την διχόνοια (καιρό πριν, αλλά πήρε διαστάσεις όταν τα κλαρίνα φέτος έγιναν βασικό μας άθλημα).

Στην μπάλα, σίγουρα θα ψάχνει ο ΓΣ άνθρωπο, τώρα παραπάνω δεν γνωρίζω, τι προσφέρει, τι ζητάει κτλ.

Πάντως, το να κατέβει απλά ομάδα στο τοπικό είναι εύκολο. Το να υπάρχει μέλλον είναι δύσκολο.

Όσο αναφορά το γήπεδο, τα λεφτά δικά μας δεν είναι οπότε αν θέλουν να τα "ρίξουν " σε εμάς έχοντας και το ανάλογο όφελος τους ας το κάνουν.
Καμια σχέση με την ομάδα.

Αλλα τα πράγματα θα ήταν πολύ ευκολότερα φυσικα, αν υπήρχε ο επενδυτής

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από uphercules 24/5/2021, 22:16

Από τη στιγμή που τα σκάτωσε και ο Η.Α δεν μένει τίποτα.
Άλλη μια χρονιά στην ποδοσφαιρική ανυπαρξία.
Ο θάνατος του συλλόγου έρχεται αργά και επώδυνα.
Το βαρέλι δεν έχει πάτο.
Τελικά απορώ αν ο Δρακόπουλος ήθελε να ανεβάσει την ομάδα γιατί δεν έχωσε περισσότερα χρήματα; Τί να το κάνουμε το μπάσκετ; Κανένας δεν έγινε Ηρακλής από τον Μπέρι, τον Κακιούση και τον Ζντοβτς.
uphercules
uphercules

Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2017

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από dimitris08 25/5/2021, 00:37

Το πίστευα κάποτε για την Β' εθνική, αλλά τελικά ισχύει για όλες τις "μικρές" κατηγορίες: Είναι σαν την κινούμενη άμμο, όσο πιο απελπισμένος είσαι να βγεις, όσο πιο σπασμωδικές κινήσεις κάνεις, τόσο πιο εύκολα σε κρατάει κάτω..

Πραγματικά δεν έχω ιδέα αν η λύση είναι αγορά ΑΦΜ ή ξεκίνημα από το μηδέν, αλλά ξέρω αυτό: θα "αγόραζα" 1000 φορές την βεβαιότητα ότι σε 5 χρόνια θα παίζουμε ΣΛ, παρά την πιθανότητα να παίζουμε σε 2. Και αυτό που χρειάζεται τώρα ο σύλλογος είναι βεβαιότητα, σίγουρες κινήσεις και ελαχιστοποίηση των λαθών. Ξέρω ότι είναι εκνευριστικό να έχεις φτάσει στον πάτο και να ανακαλύπτεις συνεχώς ότι υπάρχει και πιο κάτω, όμως σε τέτοιες συνθήκες βγαίνουν οι ηγέτες και οι άνθρωποι με όραμα. Μακάρι να υπάρχει και σε μας ένας τέτοιος. Στην τελική, αυτοί είναι που παρασύρουν τον όποιο επενδυτή να βάλει τα λεφτά του στο ελληνικό ποδόσφαιρο...

Υγ. Ειλικρινά τρελαίνομαι να διαβάζω ότι δεν υπάρχουν λύσεις, και παράλληλα να βλέπω ομάδες είτε μεγαλύτερες είτε μικρότερες από μας να βρίσκουν ΟΛΕΣ τρόπο να γυρίσουν. Το έκαναν η αεκ, ο άρης και ο οφη, το κάνει η ξάνθη και ο πανιώνιος, θα πάρει σειρά μετά η αελ... Κι εμείς καθόμαστε και κλαίμε την μοίρα μας.

dimitris08

Αριθμός μηνυμάτων : 525
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2021

Αρέσει στον χρήστη Hurricane

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από mos 25/5/2021, 08:53

Χρειαζόμαστε άνθρωπο, όχι αφμ. Και μάλιστα φιλικό προς εκείνη την πλευρά του συστήματος που μας συμφέρει. Κάποτε πρέπει να το καταλάβουμε.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 25/5/2021, 10:07

Το ίδιο λέμε φίλε.
Άνθρωπο να υπάρχει μια σταθερότητα και ας είναι είτε από το 0 είτε με το αφμ της κάτω ραχουλας.

Πιστεύω το έχουν καταλάβει στον ΓΣ αυτό, το θέμα είναι το κίνητρο

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από lll 25/5/2021, 18:50

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από lll 25/5/2021, 18:52

Κι εμείς ακόμα ψάχνουμε Αφμ

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από MAXIMOS 25/5/2021, 19:04

Καλησπέρα στην ομάδα!! Σύμφωνα με τα sites η κυβέρνηση με φωτογραφική τροπολογία χαρίζει τα χρέη του Πανιωνίου. Είναι εμφανής η προσπάθεια της ΝΔ να στηρίξει τους Συλλόγους με ιστορία και κόσμο ώστε να αναβαθμιστεί το προϊόν. Νομίζω είναι χρέος να κυνηγήσουμε με κάθε τρόπο την τοποθέτηση της ομάδας στην Γ εθνική(την υψηλότερη μετά αναδιάρθρωσης ερασιτεχνική κατηγορία). Με βάση τα όσα έχουν συμβεί φέτος τίποτα δεν είναι ανέφικτο. Ίσως τώρα να είναι η ευκαιρία μας, με αυτήν την κυβέρνηση και αυτόν τον υπουργό αθλητισμού να γυρίσουμε το παιχνίδι. (χωρίς να δηλώνω σε καμία περίπτωση εν γένει υποστηρικτής της κυβέρνησης Μητσοτάκη, η αλήθεια είναι ότι έχει δώσει το φιλί της ζωής στο Σύλλογο)
Τέλος, η μοιρολατρία μερικών επιβάλλεται να σταματήσει άμεσα. Έχετε κουράσει κάποιοι να προσπαθείτε μανιωδώς να πείσετε τους πάντες ότι ο Σύλλογος αργοπεθαίνει ενώ συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο.  Σταματήστε από σεβασμό τουλάχιστον στις νέες γενιές που αναζητούν μια αχτίδα ελπίδας, ένα όνειρο για να πιστέψουν και να παλέψουν για να το πετύχουν....έναν ΗΡΑΚΛΗ μεγάλο!!!

MAXIMOS

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2021

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020 - Σελίδα 10 Empty Απ: Επόμενη Μέρα καλοκαίρι 2020

Δημοσίευση από teo 25/5/2021, 19:59

Όποιος νομίζει ότι ο σύλλογος τώρα δεν λειτουργεί πλανάται.
Λειτουργεί 1908%.

Αυτό που δεν λειτουργεί είναι το τμήμα ποδοσφαίρου.
Εκεί ακόμα ψαχνόμαστε στο τι θέλουμε εμείς.
Τα πράγματα είναι απλά, ή πας γ τοπικο αποκλείεις τις αγορές αφμ, ξεκαθαρίζεις τι ισχύει με τα χρέη της αεπ και παραμένεις τοπικο μέχρι να εμφανιστεί κάποιος επενδυτής (και όχι κοπρόσκυλο) ή ψάχνεις τον επενδυτή από το συστημικο περιβάλλον δελεαζοντας τον με ότι νομίζεις για να σου αγοράσει το αφμ να φτιάξει ομάδα, να μην σε τρώνε λάχανο οι άλλοι και να μην ξεφτυλιστεις όπως το σκουλήκι.

Μέχρι στιγμής λογικα συζητήσεις υπάρχουν, αλλά αφού δεν έχει παρθεί απόφαση, ο φραγκατος παράγοντας λείπει.

Όταν ανακοινώσει κάτι ο ΓΣ Ηρακλής (οχι το μετροσπορ, όχι ο μπουζος, όχι το σφήνα, ούτε εγώ ή ο Δρακοπουλος) τοτε θα συζητηθεί από τα μέλη του συλλόγου

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης