FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Βασίλης Χατζηπαναγής

+5
κατακρεουργημενος
xibalba
Bezyr
teo
oktreotid
9 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από oktreotid 30/10/2011, 19:59

Απο sday.gr
Μιλάει ο μεγάλος Χατζηπαναγής.

Περιμένατε αυτή την κατάληξη με τον Ηρακλή;
«Για να είμαι ειλικρινής, όχι. Δεν την περίμενα. Το να πω ότι λυπάμαι που βρίσκεται στη Δ' Εθνική είναι πολύ λίγο. Με πληγώνει. Δεν ήμουν προετοιμασμένος για κάτι τέτοιο. Δεν του αξίζει αυτό που του συνέβη. Το γνωρίζουν ακόμα και αυτοί που τον έριξαν. Ο Ηρακλής θα μπορούσε να βρίσκεται στη Σούπερ Λίγκα. Το καλοκαίρι εγώ, ο Κωφίδης και ο Παπαϊωάννου κάναμε την προσπάθειά μας, θεωρώντας ότι θα αποτρέπαμε τους ανθρώπους από το λάθος που πήγαιναν να κάνουν και τελικά έκαναν».
Τι δεν πήγε καλά τότε;
«Πόση σημασία έχει; Μπορώ να καταλογίσω ευθύνες και να μιλήσω με βαριές κουβέντες για εκείνο το διάστημα. Δεν θα το κάνω. Δεν έχει να κερδίσει τίποτα ο Ηρακλής».
Αρκετοί είπαν τότε, πως «αν τα όργανα της ΕΠΟ συμπεριφέρονται αγενώς σε ένα θρύλο όπως ο Χατζηπαναγής και σε προσωπικότητες όπως ο Κωφίδης και ο Παπαϊωάννου, δεν υπάρχει ελπίδα». Εσείς τι λέτε;
«Αφήνω τον κόσμο να τους κρίνει. Δεν έχω να πω κάτι άλλο. Για μένα αυτό το θέμα έχει κλείσει και δεν θέλω να μιλάω άλλο γι' αυτό».
Football League ή Δ' Εθνική;
«Εδώ που φτάσαμε δεν ξέρω τι είναι καλύτερο. Εγώ θα ήθελα να είναι ο Ηρακλής στη Σούπερ Λίγκα, αλλά ξέρω ότι αυτό δεν μπορεί να συμβεί…».

Γιατί να μην έχει δυό δράμια μυαλό?Ισόβιος πρόεδρος θα ήταν στην ομάδα μας.

oktreotid

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/09/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 31/10/2011, 09:14

oktreotid έγραψε:Γιατί να μην έχει δυό δράμια μυαλό?Ισόβιος πρόεδρος θα ήταν στην ομάδα μας.
ειναι της παλιας σχολης. ξερει μονο μπαλα Cool Cool
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Bezyr 29/2/2012, 18:58

Ανησυχει ο Βασια με την καταντια της ομαδας μας.
Βασια, καλυτερα να τρως παρα να μιλας.
Κουραστηκαμε να ακουμε μαλα..ιες.Μην προσπαθεις αλλο να ξεφτυσεις οτι εκτισες μεσα στο γηπεδο.
Αντε γυρνα στις μπιζνες σου και ασε μας εμας να σε βλεπουμε στα ονειρα μας.
Οταν μιλας δεν σε βλεπουμε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 29/2/2012, 19:18

δουλευει με χρονοκαθυστερηση Razz Razz
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 28/5/2012, 22:20

Το ξέσπασμα του Βασίλη Χατζηπαναγή

Ο Βασίλης Χατζηπαναγής λύνει τη σιωπή του: «Αυτός δεν είναι ο δικός μου Ηρακλής. Εγώ την ομάδα την είχα ψηλά, αλλά κάποιοι την ανέβασαν στον σταυρό και τη σταύρωσαν. Τώρα χρειάζεται άμεση βοήθεια»

Το ξέσπασμα του Έλληνα «Νουρέγιεφ» των γηπέδων

ΒΑΣΙΛΗΣ Χατζηπαναγής. Τον βάφτισαν «Νουρέγιεφ», είπαν ότι «δεν τον γέννησε μά­να αλλά μπάλα», ορκί­στηκαν στο όνομα του, «Χατζηπαναγιά μου!», το Καυτανζόγλειο ήταν ο ναός του. Σήμερα δεν θέλει να περνάει ού­τε απέξω! «Μαυρίζει η καρδιά μου. Αυτός δεν είναι ο δικός μου Ηρα­κλής. Εγώ την είχα την ομάδα ψηλά. Σήμερα παραπαίει στην τρίτη κατηγορία».

Η σύγκριση είναι αναπόφευκτη, όσο και οδυνηρή. Ο «Βάσια» ξεσπάει στην «κυρια­κάτικη δημοκρατία». Μπροστά από τα μάτια του περνάνε οι στιγμές δόξας όταν το Καυταν­ζόνλειο πηδούσε στον… αέρα εκστασιασμένο από τα μαγικά του. Σή­μερα ο Ηρακλής βιώνει αγωνιστικό Γολγοθά. Το κοντράστ του θρυ­λικού χθες με το πικρό σήμερα τον σκοτώνει…

«Τον Ηρακλή τον ανέβασαν στον σταυ­ρό και τον σταύρωσαν. Οχι, δεν φταίει μόνον η ΕΠΟ που πήρε την απόφαση για τον υπο­βιβασμό του. Φταίνε κι άλλοι. Ο Ηρακλής έπεσε από μέσα. Τι να θυμηθώ τώρα…» λέει και αρνείται να σταθεί στην υπόθεση πλαστογραφίας που στοίχισε τη διάλυση της ιστορικής ομάδας στην ερα­σιτεχνική κατηγορία.

Η συνένωση με την Α.Ε. Ποντίων ήταν το ασανσέρ για τη Football League 2, αλλά ακό­μα κι εκεί, για το με­γαλείο του Ηρακλή η κατηγορία είναι πνι­γηρή. Ο Χατζηπαναγής δεν μπορεί να ανασάνει: «Η ομάδα τα τελευταία χρόνια εί­χε πάρει τον κατήφο­ρο. Έγιναν εγκλήματα. Η απόφαση όμως της ΕΠΟ ήταν πέρα για πέ­ρα άδικη. Μας απείλη­σε με διάλυση. Ακόμα και η συνένωση, όμως, δεν είναι η τελική λύση. Χρειάζεται σοβαρή προσπάθεια για να πά­ρει ο Ηρακλής τη θέση που του αξίζει στο ελ­ληνικό ποδόσφαιρο. Η ομάδα έχει ανάγκη από άμεση βοήθεια εδώ και τώρα!»

Τα συναισθήματα συ­γκρούονται μέσα του και το «εγώ» του, σφυ­ρηλατημένο από στιγ­μές περηφάνιας και δόξας, αρνείται να συμβι­βαστεί: «Οχι, ακόμα κι αν μου το ζητήσουν, δεν μπορώ να βοηθήσω. Τι να κάνω; Τι μπορώ να προσφέρω; Όταν δω ότι τα πράγματα παίρνουν μια σοβαρή τροπή τότε θα εμπλακώ. Ο Ηρα­κλής χρειάζεται έναν επενδυτή. Χρειάζεται ανθρώπους οικονομι­κά ισχυρούς νατου δώ­σουν χέρι βοήθειας».

Γιατί όμως δεν βάζει κανένας το χέρι στην τσέπη; Είναι λυπηρό, αλλά ακόμα και οι πα­ραδοσιακοί παράγο­ντες έχουν γυρίσει την πλάτη. «Ειλικρινά δεν γνωρίζω γιατί δεν βοηθάνε. Δεν πιστεύω είναι μόνο η κρίση. Ένα πράγμα όμως θέλω να ξέρουν όλοι. Ο Ηρακλής δεν πεθαίνει. Θα βρει στο τέλος τον δρόμο του» λέει γεμάτος πείσμα. Τόσο δυνατό, όσο το απαράμιλλο ταλέντο του, τότε που μπορούσε να ντριπλάρει ακόμα και μέσα τηλεφωνικό θάλαμο…

Συνέντευξη του στην εφημερίδα «δημοκρατία»



Πηγή: Το ξέσπασμα του Βασίλη Χατζηπαναγή | zalizomai.gr
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

συμφωνω με τον βασια αλλα οχι σε ολες τις αποψεις του.
συμφωνω στα ευκολος εννοουμενα, οτι πεσαμε απο αρκετες πλευρες μεσα-εξω, οτι ειμαστε σε λαθος κατηγορια.
η αληθεια ειναι οτι επειδη ειναι απο τους Ηρακληδεις που ειναι κοινα αποδεκτος απο τον κοσμο για την προσφορα του, θα μπορουσε να παρουσιασει μια αλλη προσωπικοτητα και να δειξει οτι θελει να βοηθησει τωρα, οχι μετα, οχι 1 βημα πριν τον γκρεμο, οχι τελευταια στιγμη. να βγει μπροστα και να συσπειρωση τον κοσμο. κακα τα ψεμματα οι ιδεες και οι πρακτικες πολλων φιλαθλων μας μπορει να ειναι τελειες αλλα για να ακολουθησει ο κοσμος θελει Ηγετη. και ο ηγετης δεν μπορει να ειναι δυστυχως καποιος αγνωστος, ετσι δειχνει τουλαχιστον το πραγμα μεχρι τωρα.
αυτες ειναι πραγματικες ευκαιριες για να συσπειρωθει ο κοσμος αλλα με τα λεγομενα του δειχνει να απομακρυνεται απο τον ΗΡΑΚΛΗ παρα να ειναι κοντα του.
και εμενα και ολους δεν μας αρεσει να βλεπουμε Γ εθνικη γιατι δεν ειμαστε για εδω, αδικια που ειμαστε εδω αλλα παμε γηπεδο και απο καπου πρεπει να αρχισουμε ΕΜΕΙΣ, με καποιον τροπο οχι οι αλλοι. εχει γινει κουραστικο και να φταινε οι αλλοι, οι επενδυτες, οι μεγαλομετοχοι και εμεις να περιμενουμε παιχτες και ανοδους απο αλλους για εμας, ενω και εμεις μπορουμε να βοηθησουμε και να προστατεψουμε την ομαδα.
το βεληνεκες του βασια μπορει να ενωσει Ηρακληδεις και να κανει συσπειρωση αλλα μεχρι εκει. στην πολυ δυσκολη στιγμη που λεει θα εμφανιστει εκει τα οπλα σου/μας -οπως φανηκε κιολας- δεν ειναι το ονομα αλλα οι ΑΚΡΕΣ. οποτε για την υστατη στιγμη βασια δεν κανεις, κανεις ομως για αλλα καλα πραγματα πριν την στιγμη αυτη.
ειλικρινα δεν υπαρχει διπλα του καποιος ανθρωπος να του δωσει να καταλαβει οτι οι επενδυτες του 80 και του 90 δεν υπαρχουν και οτι μονο με 5 λογια του στον κοσμο και με 2-3 εμφανισεις επηρεαζει αρκετο κοσμο?

λεει η ομαδα θελει αμεσα βοηθεια αλλα δεν θελει να βοηθησει...
ρε βασια θα μας τρελανεις τελειως..
καταλαβε το ΔΕΝ εισαι ενας απλος φιλαθλος του ΗΡΑΚΛΗ.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Bezyr 29/5/2012, 20:26

Λοιπον, ενταξει, μπορει να μην τον κοβει και πολυ για προεδρος, αλλα οσα προσφερε αυτος στον Ηρακλη, εν θα προσφερει κανεις, ποτε.
Σημερα με την δηλωση του εξιλεωνεται μερικα στα ματια μου για πολλα απο οσα εκανε για να αμαυρωσει την εικονα του (φυσικα οχι την ποδοσφαιρικη)
Ο Βασια μαγκες λεει αυτο που υποστηριζω με δεκαδες ποστ, σε σημειο παρεξηγησης, οχι προσφατα, αλλα απο περυσι, οταν ολοι σαν παρθενες μυξοκλαιγανε για την κακια ΕΠΟ που μας κυνηγα.
ΤΟ παραμυθι.
Την ομαδα την ριξαμε ΕΜΕΙΣ. Τι περιεργο, το λεει ο βασιλιας που ως..ελαττωμα, δεν...μπορει να πει ψεματα!Την ομαδα την ριξαμε εμεις μας λεει λοιπον ο Βασιλης.ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΑΥΤΟ, ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΠΙΔΕΣ, ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΠΛΕΥΡΟ.
Ο Βασια ομως μιλα και για κατι αλλο.
Θελουμε επενδυτη λεει ο μεγαλος.
Αλλα 100 ποστ εχω γραψει σε σημειο αηδιας ιδιως στους μπλουφανς οτι πρεπει να καταληξουμε ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ.Πως θελουμε να πορευτουμε.Πως ειναι αναγκαιος ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ.
Ποσες φορες απο εποχη Τακη δεν εχω γραψει για οργανωση του κοσμου ωστε σταδιακα αφου βρουμε επενδυτη, να παρει αυτος το 51% κι εμεις το 49 ωστε μονο να τον ελεγχουμε να μην χρεωνει τον συλλογο!
Γιατι τα λεω παλι? Για να αυτοβαυκαλιστω? Παπαρια!Εχεσθην γιατρε μου.Τα αναφερω ομως παλι, γιατι ως λυσεις τα εχουμε αναφερει εδω και χρονια, και μαλλιασε η γλωσσα μας.Αλλα ακομη και σημερα ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ δεν εχει γινει.
Τι να κανουμε τωρα, που δεν μπορουμε εμεις να διοικησουμε.Για 1002 λογους με πρωτο το οικονομικο.Αλλα ενα φορουμ υπηρχε στον Ηρακλη μεχρι προσφατα,(τωρα δυο φυσικα) κι εκει υπηρχαν οι ιδεες.Τα διαβαζαν.Ειναι γνωστο αυτο.Τωρα γιατι προεδρος της ΠΑΛΗ ειναι ενας κυριος που επιμενει να παρακαλαει τον κοσμο σαν ζητιανος ενω σε οργανωτικο επιπεδο δεν εκανε τιποτε απολυτως, ειναι μια απορια που εχω κι εγω.
Ο Βασια λεει και κατι αλλο ομως.Γιατι σοβαροι Ηρακληδεις δεν ασχολουνται με τον συλλογο.Θελετε να σας πω εγω? Very Happy Very Happy
ΟΟΟΟΟΟΧΙ δεν θα το κανω.Ξερετε πολυ καλα γιατι δεν ασχολειται κανενας.Παρα πολυ καλα.
Ο Ηρακλης ξερετε πολυ καλα οτι ΠΑΣΧΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ Wink
Οταν ολοι μας αντιληφθουμε τα λαθη μας και κανουμε αυτοκριτικη, τοτε επιτελους θα μπορεσει να αρχισει και η επανιδρυση του συλλογου.Μην απατασθαι.Δεν γινεται αλλιως.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από xibalba 29/5/2012, 21:54

Ο τεραστιος αυτος ποδοσφαιριστής, που αν τον ειχε οποιαδηποτε αλλη ομαδα, ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ, θα τον ειχε σημαια και θα προσπαθούσε να εκμεταλευτεί και τυτοχρονα να αξιοποιήσει και να βοηθησει το ονομα του.

Μιλαμε για εναν ποδοσφαιριστη που μπορει να σταθει σε συζητηση με ονοματα οπως μεσι.μαραντονα, ροναλντινιο, κλπ κλπ. Κατι που δεν μπορεις να το πεις για κανενα ελληνα ποδοσφαιριστή.

Λεει αληθειες, δυστυχως λεει αυτο που λιγο πολυ ολοι ξερουμε. Αφου εφτασα σε σημειο να αναπολώ τον περουκα.........

Αυτοι που φωναζαν, ανελαβαν και τωρα πηδανε απο το καραβι. Τελευταια εχω πολυ δουλεια κ δεν προλαβα να διαβασω τα του γσ αλλα μεσα στην γενικη απογοητευση που εχω για την καταντια μας σαν χωρα και τις δυσκολιες στη δουλεια, ειναι αλλη μια απογοητευση. Ευτυχως εχω την κορη μου να λεει Ηρακλαρα και χαμογελαω με κατι που εχει σχεση με τον Ηρα , οπως λεει Very Happy

Αμα βγει κ ο τσιπρας δεσαμε. Βεβαια ειναι ευκαιρια να κρατικοποιησουμε τον Ηρακλη Smile Twisted Evil
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 29/5/2012, 22:21

συμφωνω οτι επρεπε να τον εχουμε σημαια. οτι ειναι σημαια του συλλογου, οτι, οτι παρα πολλα +. οτι αυτα που προσφερε αυτος ο ανθρωπος δεν τα προσφερε σχεδον κανεις αλλος στον συλλογο και μιλαω για τις διοικησεις πανω απ ολα.
και για να μην ειμαστε αδικοι ενας σημαντικος λογος που ο ΗΡΑΚΛΗΣ ειναι γνωστος ειναι οτι ειχε τον χ''παναγη ποδοσφαιριστη του.
λεει την αποψη του για επενδυτη που δεν συμφωνω 100% αλλα δεν εχει και αδικο αν το σκεφτεις ηρεμα -πολλες φορες δεν το κανω.

το οτι εμεις δεν οργανωνομαστε, δεν, δεν, δεν και περιμενουμε -να μην πω σαν τι- να στρωσουν ολα μονα τους, δινει το δικαιωμα -και σωστα κανει- να λεει ο καθενας και ο χ''παναγης οτι χρειαζομαστε επενδυτη. και γι αυτο δεν φταιει ο χ''παναγης εμεις φταιμε λιγο-πολυ ειναι η αληθεια.

απλα καπου καπου αδικει ο ιδιος τον εαυτο του και βγαινει εκτος.
οι μεγαλες μορφες, τα προσωπα και οι ηγετες που ψαχνουμε παντου και στον ΗΡΑΚΛΗ εχουν ενα γνωρισμα. την πρωτοβουλια.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 15/8/2013, 11:05

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εξυπνη κινηση πιστευω αλλα λιγο λαθος timing. δε γαμεις ομως, καλιο αργα παρα ποτε.

οταν εχεις Βασια να φορουσε το 10 δεν το δινεις ετσι σε οποιο να ναι ή και αν το δωσεις του κανεις πρωτα ενα ιδιαιτερο για το τι εκανε αυτος που ειχε το 10αρι στην ομαδα καποτε..

μακαρι να γινει και εκδηλωση επιτυχημενη και αναλογη του μεγεθους του ΗΡΑΚΛΗ και του Βασια φυσικα.

τον εχω κραξει παρα πολες φορες ομως αδικος δεν μπορω να ειμαι μαζι του. προσφερε στην ομαδα παρα πολλα πραγματα, περισσοτερα απο πλουσιες διοικησεις κτλ. εκραξε την ομαδα και εβγαλε παραπονα ειδικα μια περιοδο παρα πολυ. το οτι δεν πηγε σε αλλη ομαδα του εχει μεινει καρφωμενο στο μυαλο ειμαι σιγουρος, οπως και το οτι δεν μπορεσε να παιξει στην εθνικη, απλα αυτο το προσπερναει ευκολοτερα

και μ αυτα και μ αυτα αν η διοικηση δεν τα κανει σκατα στην εκδηλωση θα πουλησει και κανα διαρκειας (μην ξεχνιομαστε)..

ποστο ομως θα θελα να μην εχει στη παε γιατι θα τον καψουμε τζαμπα και βερεσε (και αδικα ισως).

να ειναι κοντα (με τον τροπο του) να βγαινει και να μιλαει για τον ΗΡΑΚΛΗ ή οτιδηποτε αλλο ναι.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 15/8/2013, 17:05

το καλυτερο ισως ποστο που θα μπορουσες να του προσφερεις θα ηταν να ειναι στις ακαδημιες μαζι με τον κωφιδη, να κανει κανα κολπακι, να καυλωνει τα μικρα! 
επισης στο γηπεδο να ειναι πριν τα παιχνιδια στην μπουτικ η γενικα να ειναι στον περιβαλοντα χωρο!
κινησεις δηλαδη που δειχνεις οτι ειναι ακομα καυλωμενος ο ιδιος με την ομαδα!

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 15/8/2013, 19:50

στο πριν τον αγωνα συμφωνω..

αντε βαρια βαρια και στο θεμα ακαδημιες αν και εκει παλι θα υπαρχουν προβληματα..
θα ειναι την μια απληρωτος, μια το ενα μια το αλλο..
αυτος δεν θελει και που να πει και καμια μαλακια και να ανοιξουμε παλι χαζοκουβεντες..

μεχρι το γηπεδο για μενα καλα ειναι..
να καθεται 5 μετρα μακρια απο τον ποντιο να τραβαει η καμερα μονο τον Χ"παναγη να τρωγεται ο ποντηλακRazz Razz Razz Razz Razz Razz

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 16/8/2013, 16:05

οταν λεω για χατζηπαναγη για ακαδημιες εννοω καθαρα για βιτρινα! 
αντε και να σκαει μια φορα την βδομαδα στην μικρα και να κανει κανα κολπακι να καυλωνουν τα μικρα! 
δηλαδη στην ουσια να μην εχει ενεργο ρολο αλλα στην τελικη να ειναι παντα και παντου καθαρα μονο και μονο για λογους μαρκετινγκ!
οπως επισης θα μπορουσε η ομαδα μερικες φορες τον χρονο να κυκλοφορει παλι φανελες απο παικτες που περασαν απο τον Ηρακλη και αφησαν το στιγμα τους! και οι φανελες παντα να μην ξεπερναν τις 100
δηλαδη τωρα 100 του χατζηπαναγη! τον νοεμβριο 100 του γιοβανοβιτσ
τον απριλιο αλλες 100 του κωφιδη και παει λεγοντας!

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 16/8/2013, 17:01

ναι σε θεμα καθαρα μαρκετιγκ και μονο αξιζει να εκμεταλλευτεις το ονομα του Βασια..

μεχρι εκει ομως και αν ειναι συμφωνος και αυτος..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Bezyr 16/8/2013, 17:23

Ο Βασιλης παιδια οσο σπανια περιπτωση παικτη ειναι, αλλο τοσο περιεργη και ηλιθια περιπτωση ατομου αποτελει.Ντιπ βλαξ.
Αλλος στη θεση του, μεχρι προεδρος ΟΥΕΦΑ θα χτυπουσε.
Αυτος ξυπνησε ενα πρωι με το μαλι ορθιο τσιριζοντας, βρε παρθενα ημουν, το κρατουσα για τη Ρεαλ, μου το εκλεψε ο Χερκουλες....
Οποτε κρατατε μικρο καλαθι.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 16/8/2013, 19:15

καλα λεει τι λεει ο Βασια και κραζει δεξια και αριστερα αλλα απο την αλλη δεν μπορεις να τον πεις γιατι δε ερχεσε τωρα γιατι καποιος πρεπει να του το προτεινει επισημα και φυσικα η προταση να παιχτει απο τα 2 σκατοσαιτ μαςWink για να δουμε τι απαντησει θα δωσει..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από sakoulas74 17/8/2013, 09:32

Ειναι καθαρα παπαρια των εκαστοτε διοικουντων μας που τοσα χρονια δεν εκμεταλλευτηκαν το ονομα του βασια για να προωθησουμε το ονομα μας. Στο κατω-κατω, βασια=ηρακλης για ολη την ελλαδα. Δεν υπαρχει φιλαθλος στην ελλαδα που να μην ξερει τι εστι βασια (εδω που τα λαιμαι, ακομα και ατομα που δεν εχουν ιδεα απο ποδοσφαιρο ξερουν τι και ποιος ειναι ο χατζηπαναγης και που επαιζε).

Οπως λεει και ο βεζυρης ομως, δεν ειμαι σιγουρος κατα ποσο θα θελει να ενεπλακει με τα του συλλογου. Καλυτερα θα ηταν να κανουμε αυτο το μεγαλο αφιερωμα που οντως τοσο πολυ το αξιζει, να βγαλουμε συλλεκτικα δωρακια που να εχουν το ονομα του (να βλεπει και καποιο αντικρισμα και αυτος βεβαιως, οχι μοναχοφαηδες - θα ειναι μαλακια κατι τετοιο), ισως και καποια μικρη ενασχοληση με τα πιτσιρικια της ομαδας (και λιγο μπλα μπλα με τους γονεις). Ως εκει ομως. Θα προτιμουσα να μην αναλαβει ενεργο ρολο μεσα στην παε. Ειναι αλλο να πουλας το ονομα σου και αλλο να δουλευεις λογω αυτου αν το νιονιο σου δεν γυριζει συμφωνα με τον τροπο που θελει ο συλλογος.

Μην απατωμαστε, ο βασια μπορει να ειναι ευγνωμων που ο ηρακλης τον ανεδειξε, αλλα απο την αλλη κραταει πικρα που δεν τον αφησε να φυγει για πιο μεγαλα πραγματα...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 18/8/2013, 09:36

ναι, και ειναι κατι που τον ενοχλησε παρα πολυ για να το λεει τοσα χρονια μετα..

πιστετυω ομως με λιγο ψηστηρι θα γινει δουλεια αλλα ΟΧΙ σαν στελεχος της διοικησης σε ολα τα αλλα που λετε στα *απ εξω* ειμαι συμφωνος. 

αλλα μεχρι εκει. δεν θελω να ερθει η στιγμη να βρισει καποιος τον Βασια για λαθη της διοικησης ή ο Βασια π.χ. αν ειναι στις ακαδημιες και υπαρξουν προβληματα να σπαστει..

οποτε μεσα αλλα οχι χωμενος και εκμεταλλευση με την καλη εννοια του ονοματος του σε συνδιασμμο με του ΗΡΑΚΛΗ φυσικα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Bezyr 14/3/2014, 12:36

Μια φαση για να  κλαιμε
Τι εχουν δει τα ματια μας και τι βλεπουμε τωρα...

[size=12.727272033691406][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ημουν στο ματς αυτο και μαλιστα εκει στην 7 κατω κατω και την τριπλα την εχω μπροστα μου σαν ταινια
Αυτο που δεν λεει ο Ιωαννιδης ειναι οτι η μπαλα οταν εκανε την τακουνοτριπλα ο Βασια, δεν ηρθε χοροπηδωντας, αλλα η μπαλα κυλουσε στο εδαφος.
Οποιος θελει ας προσπαθησει απλα στελνοντας του τη μπαλα απο πισω συρτα, εστω να την σηκωσει.Αμ δε...
Βλεπω τα τσαλιμια που κανουν κατι νεοκοποι παικταραδες με την μπαλα.
Να πω οτι αλλο τα τσαλιμια, αλλο τι βγαζεις μεσα στο γηπεδο.
Τις ντριπλες των σημερινων ο Βασια τις ειχε για πρωινο.
Σας το λεω, ξημεροβραδιαζομουν στις προπονησεις για να τον βλεπω να κανει απιθανα πραγματα μεσα στο παιχνιδι.
Εκεινος ο Κωφιδις εχει να το λεει οπου κατσει και οπου βρεθει.
Αυτος ειναι και ο λογος που συγχωρουμε στον Βασιλακη τα μετεπειτα λεκτικα του ατοπηματα και συμπεριφορες που πηγαζουν απο το λιγο μυαλο του.Ετσι ειναι. Ολο ειχε παει στα ποδια του.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Επισκέπτης 14/3/2014, 12:59

Να βάλουμε ένα στοιχηματακι ότι το κάνω; Laughing 
Το θέμα ειναι ότι δεν μπορείς να το κάνεις μέσα στο παιχνιδι.
Η διαφορά των ντριπλών του Βάσια με των άλλων ακόμη και των σημερινών αστερων, είναι ότι οι ντρίμπλες του μεσι ή του ροναλντο για παραδειγμα, μαθαίνονται. Δηλαδή αν βάλω το γιο μου, θα δεις ότι μπορεί να τις κάνει. Εννοηται με την καταληλη εκπεδευση. Η διαφορά θα είναι στην ταχυτητα. Τις ντρίπλες του Βασια δεν μπορεί να τις κάνει κανενας για τον απλούστατο λόγο ότι ήταν εμπνευσεις της στιγμής και βασιζόταν περισσότερο στις προσποιήσεις και στο πλάγιο σπασιμο του κορμιού.Καλά πρέπει να είχε τρελούς πλάγιους κοιλιακούς το άτομο....

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Bezyr 13/4/2014, 01:22

Βγηκε σημερα ο Καραϊσκος απο τον "ΑΓΙΟ λΟΥΚΑ"
3 μηνες νοσηλειας λογω μαζικης πνευμονικης εμβολης.
Και ομως επεζησε.
Αμα ειναι να ζησεις, τυφλα ναχουν οι στατιστικες....
Αντε γερος ρε Γιωργαρε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Bezyr 6/5/2014, 19:48

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Αφου επεζησε ο Καραισκος απ αυτο που περασε, ολα ειναι δυνατα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Bezyr 5/9/2014, 23:51

Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από sakoulas74 6/9/2014, 09:43

Ο πιτσιρικας μαλλον ξερει τι εστι χατζηπαναγος, φαινεται και μετα που παιρνει την μπαλα και προσπαθει να κανει φαντεζι τριπλες για να "δειχθει".

Για τον ιδιο τον βασιλη δεν χρειαζεται να πουμε τιποτα, η μπαλα ακομα ταλαιπωριεται οταν ειναι στα ποδια του...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από Επισκέπτης 8/9/2014, 18:09

Ά ρε Χατζηπανάγο.Της μιλάς της μπάλας ακόμα.
Πάντως πολύ άφησε τον εαυτό του ρε παιδιά.Καμμιά γυναίκα δεν έχει να τον προσέχει;

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Χατζηπαναγής Empty Απ: Βασίλης Χατζηπαναγής

Δημοσίευση από teo 25/11/2014, 08:06

Χατζηπαναγής: «Μέσι και Ρονάλντο σαν εμένα»
Ο Λιονέλ Μέσι και ο Κριστιάνο Ρονάλντο είναι οι παίκτες που του θυμίζουν τον εαυτό του αγωνιστικά, όπως δήλωσε χαρακτηριστικά ο Βασίλης Χατζηπαναγής, ο οποίος υποστήριξε ότι με τον Ηρακλή δικαιούταν ένα πρωτάθλημα.
Χατζηπαναγής: «Μέσι και Ρονάλντο σαν εμένα»

Αναλυτικά όσα είπε ο μεγάλος άσος του παρελθόντος στον «Παραπολιτικά FM 90,1»:

Για τη μεγάλη καριέρα του: «Η καριέρα μου ήταν καλή, αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι δεν αγωνίστηκα στην εθνική, πράγμα που μου έκανε κακό. Με τον Ηρακλή πιστεύω ότι δικαιούμασταν ένα πρωτάθλημα. Μεγάλη μου ικανοποίηση το γεγονός ότι έπαιξα στη Μεικτή Κόσμου. Τότε θυμάμαι παίκτες, σαν τον Κίγκαν, με ρωτούσαν τι είχε συμβεί και δεν έπαιζα στην εθνική Ελλάδας… Όταν πρωτοήρθα ήταν απάνθρωπη η κατάσταση με τα συμβόλαια. Τότε υπέγραψα για δύο χρόνια και βρέθηκα «δεμένος» για δώδεκα! Ήταν χρόνια των παραγόντων και τώρα είναι των ποδοσφαιριστών».

Για τους φαντεζί παίκτες που έχουν εκλείψει στην Ελλάδα: «Μετράει το χάρισμα, το ταλέντο, πολλά πράγματα. Νομίζω ότι το ποδόσφαιρο έχει αλλάξει, αλλά και πάλι οι παίκτες που μπορούν να κάνουν το κάτι παραπάνω με την μπάλα διακρίνονται. Αυτή η φαντασία βγαίνει από μέσα σου… Στην Ελλάδα υπάρχουν πολλές Ακαδημίες για νέα παιδιά, ωστόσο προτιμούν τους ξένους. Πρέπει να υπάρξει ένας φραγμός…».

Για τους παίκτες που του θυμίζουν τον εαυτό του αγωνιστικά: «Έλληνα δεν έχω δει κανέναν. Από το εξωτερικό, σίγουρα ο Μέσι, ο Ρονάλντο, ο Χάμες Ροντρίγκες, πιο παλιά μου άρεσε πάρα πολύ ο Ροναλντίνιο. Εμένα τέτοιοι παίκτες μου αρέσουν. Πάντα υποστηρίζω την εθνική Βραζιλίας και το ίνδαλμά μου ήταν ο Γκαρίντσα. Την “κόλλαγε” την μπάλα στα πόδια. Στο αποχαιρετιστήριο παιχνίδι του, στο “Μαρακανά”, είχε 200.000 κόσμο. Τέτοια αγάπη υπήρχε και στη Βραζιλία γι’ αυτόν τον ποδοσφαιριστή».

Για τον Ηρακλή: «Η θέση του είναι στη Superleague. Παρότι βρίσκομαι λίγο μακριά απ’ την ομάδα, βλέπω ότι πηγαίνει καλά, ότι γίνεται μία σοβαρή προσπάθεια και τα αποτελέσματα στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος είναι θετικά. Μακάρι να επιστέψει εκεί όπου ανήκει».
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

φροντισε να καθαριζεις καθημερινα την ταμπελα του γαυρου στο μαγαζι σου και μια χαρα εισαι μακρια.
στο κατω κατω οπου σταθεις και βρεθεις συνηθως περισσοτερα αρνητικα παρα θετικα λες για τον ΗΡΑ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης