FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

+22
Teoscooter
kostakis
dimitris08
Hurricane
iraklis_athens
lll
Margasv10
AntiGrinias
Ιολαος
milano
Γαλαζιος Ηρωας
Big bad wolf
Mirlas1908
teo
Knack
Bezyr
Coleman10
Hood
Iraklaras07
κατακρεουργημενος
mos
dr. drake ramore
26 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 23 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 27/9/2018, 15:43

επειδή δεν έχουμε και επικαιρότητα θα ποστάρω και εγώ φωτογραφίες από μερικά γήπεδο που μου αρέσουν.

1. Providence Park 21.144
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
To συγκεκριμένο είναι αρκετά παλιό αλλά ανακατασκευάστηκε πρόσφατα. Μου αρέσει σαν σχέδιο και πιστεύω θα ήταν μια χαρά για εμάς.
2. AFAS Stadion 17.023 αυτό που πόσταρε ο τέο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
3. Audi Field 20.000 (κόστος μισό δις)




Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 27/9/2018, 18:04

Το πρωτο που έβαλες ωραίο είναι αλλά ρε συ δεν έχει ένα πέταλο

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 27/9/2018, 18:29

επίσης στην ποδοσφαιρομάνα αμερική χτίζεται και αυτό το διαμάντι.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Σε 20 χρόνια θα έχουν μια λιγκα απο τις 5 κορυφαίες του κόσμου αν ξεκολλήσουν την κεφάλα τους από τις αμερικανιές στους κανόνες.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από lll 27/9/2018, 20:50

Η προεδράρα μας νομίζω οτι πραγματικά το ψάχνει με το γήπεδο γιατί πολυ απλά χρονκά δεν υπαρχει λόγος για φούμαρα. Ως συνηθως αυτές οι fake ειδήσεις  βγαίνουν οταν ο κοσμος είναι δυσαρεστημένος και θέλει η διοικηση να στρεψει αλλού τη προσοχή.Το τι θα καταφέρει είναι άλλη ιστορία ο τομ όμως τους χορτατζήδες, καθ οτι επιχειρηματίας, τους βλεπει σα φιλετάκι πρώτης ποιότητας.Και μιας και πιάσαμε τις ουτοπίες εγώ στο τζίνι που θα βγαινε απο το λυχνάρι θα ζητούσα αυτό...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από lll 27/9/2018, 20:57

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από AntiGrinias 27/9/2018, 21:07

Προσωπικά δε με χαλαει τίποτα πια και δε με θαμπώνουν τα μεγαλεια του εξωτερικού και δεν εχω αυταπάτες οτι θα μπορουσαμε ως Ηρακλης να εχουνε κατι τέτοιο. Ομως στους χορτατζιδες νομίζω λογο χωροταξικου και πολεοδομικου του κέντρου θα μπορουσε να γινει γηπεδο τυπου γεντι κουλε. Μικρο αλλα σκεπαστο
Στη μικρα θα μπορούσε να γινει τυπου αελ και χωρις εμπορικούς χωρους για να βγει οικονομικά

Το θεμα υπαρχει πιθανότητα μεχρι να αποδειχθεί το αντίθετο(μακαρι) να ξανα-μανα-ανακινειται καθαρα για λογους να γινει πιο αρεστός στον φίλαθλο κοινό της ομάδος, συνεπως το "καλαθι" του Ηρακληδεα φιλαθλου ειναι υπερβολικά μικρό για το συγκεκριμένο θεμα

Τα ιδια ειπώθηκαν και παλαιοτερα απο τους προκατόχους...Ας θυμηθούμε το παρακατω:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 27/9/2018, 21:14

Ρεαλιστής είσαι φίλε. Νέος θα πεθάνεις.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 27/9/2018, 22:07

Παίδες άμα σταματήσουμε να ονειρευόμαστε τι έμεινε .
Να κάνουμε όνειρο την επάνοδο στην Α;
Καλά κάνουμε και ονειρευόμαστε δικό μας σπίτι.

Εγώ το έχω πει σαν ιδέα. Αν είναι να φύγουμε εκτός κεντρου είτε παμε μικρά είτε στο Καλοχώρι των λύκων εμένα με κάνει το ίδιο 
Δεν είμαι κέντρο. Και αφού φύγω από το κέντρο, το που θα χτίσω θα εξαρταται πιο πολύ από τους εμπορικούς χώρους παρά από το ίδιο το γήπεδο σαν γήπεδο.

Οι χορτατζηδες ΔΕΝ συγκρίνονται με κανένα άλλο χώρο , ούτε με την Μίκρα ούτε με τους βάλτους της Καλαμαριάς

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 27/9/2018, 22:53

Επισης, μιας και γενικά μιλάμε για γήπεδα, αυτά χωρίζονται γενικά σε επίπεδο ερασιτεχνικό , σούπερ Λίγκα μέχρι Γ εθνική σε ένα πλαίσιο, και διεθνών αγώνων (elit).
Η διάφορες μεταξυ σούπερ λιγκ και ελίτ είναι η χωρητικότητα φυσικά το πόσοι θεατές είναι καλυμμένοι σε σκεπαστό και νομίζω χώροι παρκινγκ κτλ.
(Όσα θυμάμαι από το μπλου φανς που είχα διαβάσει).

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 27/9/2018, 23:17

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 27/9/2018, 23:43

Ωραίο το λινκ που έβαλες φίλε μέσες άκρες λέει κάποια πράγματα, νομίζω η Ουέφα ζητάει και λίγο πιο συγκεκριμένα αλλά οκ ειδικοί δεν είμαστε.

Αυτό που σίγουρα ισχύει για εξοικονόμηση χώρου είναι ότι η επιφάνεια του γηπέδου μπορεί να κατέβει κάτω από το επίπεδο της γης (να σκάψεις δλδ) κάποια μέτρα (δεν ξέρω πόσα) ώστε το συνολικό ύψος του γηπέδου να μην είναι μεγάλο. Σκέψου δλδ το πρώτο διάζωμα του καυτα υπόγειο. Αυτό είναι μια λύση νομίζω και για τους χορτατζηδες αν και εκεί νομίζω γενικά δεν χτίζεις ανοιχτό γήπεδο λόγο του ΑΧΕΠΑ
Παρ όλα αυτά, χτίζεις κλειστό και η επενδυση είναι πάντα επένδυση. Δλδ κανείς δεν σταματάει κάποιον να χρηματοδοτήσει έργο κλειστού γηπέδου (μπάσκετ βόλλευ) στους χορτατζηδες.

Εκτός του γηπέδου σαν κτήριο, νομίζω είναι και πάρα πολλά άλλα που δεν γνωρίζουμε (εκτός αν είναι επάγγελμα μας) όπως σύνδεση με οδικό δίκτυο, μέσα μαζικής μεταφοράς, εμπορικοί χώροι πάρκινγκ χώροι vip, σκεπαστό γηπέδου, και ένα σωρό θέματα που αφορούν τον επενδυτή να βγάλει χρήματα και την ΟΥΕΦΑ γιατί πουλάει προϊόν.
Προσωπικά δεν με νοιάζει τοσο το που, αν μιλάμε εκτός κέντρου, όσο το να είναι καθαρά ποδοσφαιρικό και κλειστό, να πίνω τις μπύρες μου όμορφα και ας της πληρώνω διπλή τιμη

Το γήπεδο του τυριού είναι νέο, αγγλικού στυλ αλλά με κάθε εξέδρα μεμονωμένη και οπτικά άσχημο για μένα.
Της φριουλη στην Ιταλία είναι ωραίο, αν και νομίζω έχει ένα πέταλο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/9/2018, 00:14

Εγώ δεν γουστάρω αγγλικό στυλ.
Σαν το κάυτα αλλά χωρίς στίβο, με ίσως ακόμα ένα σκέπαστρο (στην αντίστοιχη 13) και ίσως λίγο μεγαλύτερη κλίση στις κερκίδες θα ήταν ιδανικό για μένα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 28/9/2018, 00:19

Ένα γήπεδο όλο σκεπαστό, με συνδεμένες τις κερκίδες μεταξυ τους (όχι όπως του τυριου) ή στις 4 γωνίες κτίριο δεν ξέρω αν το περιγράφω σωστά, με δύο πέταλα χωρητικότητας 20-22k μέγιστο.
Κλίση όπως σε κάθε ποδοσφαιρικό γήπεδο, χωρίς ταρτάν εννοείται, όσο γίνεται πιο κοντά οι κερκίδες στο χόρτο με ένα διαζωμα , ούτε δύο ούτε καν αυτό το χαζό "πλατυσκαλο" που έχει το καυτα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 28/9/2018, 00:21

Ένα σαν του βαζελου με τις κερκίδες όλες στο ίδιο ύψος, σκεπαστό ολο χωρητικότητας μέγιστο 22.000

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από mos 28/9/2018, 12:59

Μάλλον μας διαβάζει ο Τομ και γι'αυτό μαζεύτηκε... 😊

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 28/9/2018, 15:10

Laughing Laughing

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Margasv10 21/10/2018, 13:34

Πέρα από το Καυτανζόγλειο, μαθαίνουμε πλέον ότι ΚΑΙ η έκτασή μας στην Μίκρα περνάει στο ΤΑΙΠΕΔ! Απορώ γιατί αυτές οι ειδήσεις δεν παίζουν στα sites μας. Θυμίζω αυτό για το Καύτα δεν έπαιξε σε κανένα site του Ηρακλή ως είδηση ούτε και κανείς αναφέρθηκε δημόσια σ' αυτό (περίεργο). Ορίστε και για την Μίκρα:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Τώρα πως γίνεται το προπονητικό μας κέντρο να περνάει στο ΤΑΙΠΕΔ δεν το καταλαβαίνω... Ελπίζω να πάρουμε καμιά απάντηση και... κυρίως.. η διοίκηση της ΠΑΕ αλλά και του ΓΣ να το έχουν υπόψιν τους και να κινούνται ήδη αναλόγως. 

ΥΓ: Απορώ πως ξέφυγε από το ΤΑΙΠΕΔ η έκταση στους Χορτατζήδες. ΑΝ είμαστε σίγουροι ότι ξέφυγε, καθώς για τον Δήμο Θεσ/νίκης δεν έχουν βγει ακόμη αναλυτικά τα 400 ακίνητα που παραχωρήθηκαν στο Υπερταμείο...

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 21/10/2018, 13:46

Α πάλι καλά που πήγε η διοίκηση του ΓΣ στον Βασιλειαδη.

ΚΑΡΚΙΝΟ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ ΚΑΡΚΙΝΟ ΓΑΜΩ ΤΗΝ Π..ΓΙΑ ΣΑΣ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 21/10/2018, 14:13

Θα αντιδράσει ο ΓΣ ΗΡΑΚΛΉΣ ή να κάνουμε τα καλά παιδιά;

Θα βγουν ανακοινώσεις και για επικοινωνιακούς λόγους αλλά και ουσιαστικές κινήσεις η όχι;

Γιατι και αυτό θα παίξει τεράστιο ρόλο στις σχέσεις ΓΣ ΗΡΑΚΛΉ και κόσμου..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από AntiGrinias 21/10/2018, 17:36

Το καυτατζογλειο περασε τωρα και ανακοινώθηκε πιθανον οπως οριζε η συμφωνια, ποτε ψηφίστηκε αυτη η συμφωνια για την παραχώρηση ολων αυτων ειναι ενα θεμα
Αν και πια δεν εχει νοημα οταμ εχει μπει μεσα οτι μνημείο πολιτιστικής κληρονομιάς της γης αυτης..
Αλλα το θεμα της μικρας ειναι λιγο συνθετο ας το ψαξουν οι δημοσιογραφαρες μας και ας πουνε στον κοσμο να ξερουμε. Στο συνολο της μικρας υπαρχουν δημοτικά γήπεδα αλλα και ο ιδιωτικος χωρος που ανοικει στον ΓΣ και ειναι το προπονητικό του ποδοσφαίρου. Εαν ειναι αληθές το αρθρο πρεπει να μαθουμε πως σχετίζονται η δημοσια περιουσια με την ιδιωτική

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 21/10/2018, 18:02

Παίδες στο υπερταμειο έχει μπει η Ροτόντα και ένα κομμάτι από το τοίχος της πόλης.
Δεν θα μπουν αυτά;

Εγώ εχω πεισθεί ότι εκεί δεν χτίζουμε με τίποτα και εδώ και πολύ καιρό, χρόνια ίσως(Wink σας πριζω τα αρχιδια σ αυτά τα θέματα με το σκεπτικό του plan b και της λύσης που ίσως έρθει μέσω της αε Ηρακλής.
Που και εκεί ένα σκάκι ήταν να κάνουν και δεν το έκαναν.
Επίσης για διάφορους άλλους λόγους που ίσως να έχετε διαβάσει έχω πειστεί ότι εκεί δεν πρόκειται να χτίσουμε.
Και είχα θέσει σαν προβληματισμό ΑΝ η αλλαγή γίνει με το καλό η με το κακο σενάριο. 
Το καλό σενάριο αν θυμάστε ήταν να χτίζαμε στην Μίκρα και να μην είχαμε προπονητήριο.

Το κακο σενάριο ήταν να μπει η Μίκρα στον ταιπεδ και να ξεσπιτωθουμε.

Και στα δύο χρειαζόμασταν νεο χώρο.
Και αφού βγαίνουμε εκτός κέντρου πχ όταν λέγαμε γήπεδο στην Μίκρα, σε ένα σενάριο καταστροφης, ένα αθλητικό κέντρο και γήπεδο κάπου εκτός δήμου Θεσσαλονίκης αλλά και όχι στην Μίκρα είναι μια χαρά σενάριο.

Πάνω σε αυτή την απλή και χαζή λογική μου, ίσως θα έπρεπε ο ΓΣ σε συνεργασία με την ΑΕ ΗΡΑΚΛΉΣ να έχουν βγάλει άκρη. 
Ένα plan b κάτι ρε παιδί μου.

Επίσης το άρθρο το έστειλα εγώ στον Μάκη.
Και το ανέβασε.
Το μπλου παρθένα μάλλον παίζει στοίχημα σήμερα η περιμένει να δει το σκουλίκι Τούρκος.
Δεν εξηγείται αλλιώς αυτή η απαθεια.

Πραγματικά δεν έχω νευριάσει τόσο πολύ ούτε το 2011 με τον πρώτο υποβιβασμό.


Επίσης, ο Ηρακλής οδεύει να γίνει εθνικός.
είναι στον δρόμο, θέλει ακόμα 5 χρόνια. 
Πρέπει να παρθούν οριστικές αποφάσεις και να υπάρξει πλάνο και στόχος ακόμα και αν μιλάμε για κάτι χωρίς την Μίκρα.

Δεν θα έχουμε ουτε προπονητήριο. 
Τέτοιο χάλι.

Το θέμα ταιπεδ υπάρχει από το 2015 ή 2016 για εμάς.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από Iraklaras07 21/10/2018, 20:09

Ποτε κατασχεθηκαν απο τον ΓΣ και δεν το μαθαμε; διαφορετικα δεν θα μπορουσαν να μπουν στο ταιπεδ. Σωστα;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5790
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 21/10/2018, 20:38

Είχαν γίνει κάποιες κινήσεις, αλλά δεν ξέρω γιατί, θυμάμαι κατάφεραν να ανακόψουν κάτι που είχε να κάνει με τους χορτατζηδες όχι με την μικρα.

Δεν ξέρω ακριβώς τι ισχύει, αυτοί είναι τα τσακάλια και τα γνωρίζουν καλα, όχι εμεις.

Εγώ απλα λέω, μας χτυπάνε την πόρτα και ακόμα και τώρα ένας δεν σκέφτηκε να πει ΜΗΠΩΣ να υπάρχει πρόβλεψη για δεύτερο πλάνο;
Διότι ΙΣΩΣ (έτσι όπως πάμε) να κάνουμε μελλοντικά προπονήσεις ξανά στα γήπεδα του Θεοδωρίδη και του κάθε ένα (με ενοίκιο).

Και απ' όσο κατάλαβα ούτε στις 120 δόσεις μπαίνουμε.

Τελικά αυτός ο Βασιλειάδης τι βοήθεια έδωσε ακόμα δεν κατάλαβα..

Ρε παιδιά μας γυροφερνουν δεν λέω να τα παρατήσουμε αλλά ένα plan b αν όλα πάνε σκατα ρε παιδιά.
Δεν είναι να βασίζεσαι σ αυτούς.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από AntiGrinias 21/10/2018, 22:04

Αυτο που λεει ο iraklaras. Πιστευω οτι μπορει να ειναι ψεύδη η ειδηση δεν εχει βαση διοτι θα επρεπε να αποχαρακτηριστει απο αθλητικός χωρος για να παει στο υπερταμειο αφού ειχε περασει πρωτα απο την γενικη γραμματεια αθλητισμού.
Αν ειχε περασει στην γγα θα επρεπε να πληρώναμε νοικι οπως το καυτα για να μπούμε, δεν μπορει κατι θα μαθαίναμε..

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1864
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ - Σελίδα 8 Empty Απ: ΓΗΠΕΔΑ ΗΡΑΚΛΗ

Δημοσίευση από teo 21/10/2018, 22:17

Μακάρι να είναι αλήθεια αλλα και το καυτα δεν μπήκε στον ταιπεδ; Αθλητικός χώρος είναι...

Πάντως, ο επίσημος Ηρακλής σιγή ασυρμάτου..
Περίεργα πράγματα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 23 Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης