FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Sinisa Gogic

+2
teo
χιλια χρονια ηρα
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Sinisa Gogic

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 30/5/2013, 14:55

καλη επιτυχια . μακαρι να ξυπνησεις τα βοδια του ΗΡΑΚΛΗ

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 30/5/2013, 15:06

συνηθως λαιναι οτι η αλλαγη προπονητη αλλαξει και την ψυχολογια..

μακαρι να πιασει γι 6 αγωνες και σε εμας.

παντως απ οτι διαβασα ειναι γνωστης της Β εθνικης και οσο να ναι θα μας παρακολυθησε φετος εστω και λιγο.

οποτε καποια γνωμη θα εχει ηδη σχηματισει για το ροστερ κτλ.

μενει να τελειωσει τον αυτονοητο στοχο..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 30/5/2013, 18:26

Πως ελεγε εκεινο το λιμο του Εργοτελη?
Ο Γκογκιτς θελει επιθετικα και τη μπαλα κατω.Κλασσικος Σλαβος.Θα δουμε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bezyr στις 5/6/2013, 22:02, 1 φορά
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 5/6/2013, 08:36

για ποσο καιρο τον εκλεισαν ξερει κανεις?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 5/6/2013, 15:58

μονο για τα πλει οφ ,μετα θα δουνε το ζητησε ο ιδιος!!!

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 5/6/2013, 16:03

με προλαβες 1000 χρονια, αυτο εγραφα στο αλλο τοπικ πριν για τον σερβο.

ας παρουν τον διλμπε απ τον Χ"βλακα 1908 φορες καλυτερος θα ειναι και σαν κοουτς αλλα και ηθικα, σαν χαρακτηρας δειχνει να ειναι σοβαρος, συγκροτημενος ανθρωπος οχι με κανα πιτογυρο καρφωμενο στο κεφαλι..

οταν λαιωνα παρουν τον διλμπε δεν εννοω φυσικα μονο για την Β.
και να ανεβουμε ακομα διλμπε δαγκωτο παρα κανενα φαντασμα απ το παρελθον..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 28/6/2013, 10:26

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ο Σίνισα Γκόγκιτς φαίνεται πως θα αποτελέσει τον προπονητή του Ηρακλή και τη νέα αγωνιστική σεζόν, καθώς μεταξύ του Σερβοκύπριου και του Θόδωρου Παπαδόπουλου επήλθε οριστική συμφωνία.
Ο μεγαλομέτοχος της κυανόλευκης ΠΑΕ είναι πολύ πιθανό στην αυριανή συνέντευξη Τύπου που θα παραχωρήσει να ανακοινώσει ότι ο 50χρονος κόουτς θα είναι αυτός που θα αναλάβει να «τρέξει» την ομάδα στο επόμενο πρωτάθλημα.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

νομιζω ειναι καλη επιλογη να μεινει.
τωρα ποιος θα τον πεισει, τι θα γινει δεν ξερω. σαν κοουτς ομως λεει να κανει ομαδα.
με τι λεφτα ομως?
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 28/6/2013, 10:56

Ο Γκογκιτς, οπως εδειξαν τα τελαυταια αποτελεσματα και κυριως οι εμφανισεις της ομαδος, φαινεται ικανοποιητικος για την κατηγορια.
Απο κει και περα, η ομαδα ειναι ολοκληρη ενα μπουρδελο.
Θελει ο-ρ-γ-α-ν-ω-σ-η, διακριτους ρολους, υπευθυνους επαγγελματιες σε καιριες θεσεις.
Αυτο που ΔΕΝ εκανε ο Τακης, αυτο που ΔΕΝ εκανε το τιμιο Θοδωρα, αυτο που ΔΕΝ καταλαβαινουν οι γριες και με χτυπαει στα νευρα, ειναι οτι θελει ο-ρ-γ-α-ν-ω-σ-η.
Μιλαμε για εταιριες, συγχρονες εταιριες σε ακρως ανταγωνιστικο περιβαλλον οπου παιζονται εκατομμυρια ευρω.
Ποσα πηραν οσοι ανεβηκαν?
Βρε γαμω το μπελα μου, το εχω πει εδω και 3 χρονια.
ΣΤΕΙΛΤΕ 3 ατομα που ειναι του χωρου να δουν και να μαθουν το συγχρονο ποδοσφαιρικο μανατζμεντ, στειλ τους σε μεγαλες ομαδες να δουν πως λειτουργουν...
Αμορφωτοι, μπατιριδες, ασχετοι με το χωρο ασχολουνται και αντι για καλο κανουν και κακο.
Ειμαστε του ποδαριου λαος, του ποδαριου και ο,τι ναναι σε ολα.
Οι ελληνες επιστημονες διαπρεπουν εκτος, γιατι βρισκουν οργανωση να δουλεψουν σωστα.Εδω "λειπουν οι συνθηκες"
Τι στον που..ο ειναι αυτες οι συνθηκες?
Το ιδιο και στο ποδοσφαιρο.
Ειχες ρε μαλακα ποντιε τεχνικο διευθυντη?
Σκαουτιγκ ποιος εκανε? Ο Στραντζας ειπε τους ξενους τους πηραμε απο το Ιντερνετ.
Τι λες ρε Βεζυρη θα μου πεις.
Ε βεβαια, τι λεω.
Αλλα αυτη ειναι η αληθεια.Ενα μπουρδελο ειμαστε, μια ομαδα που διοικειται απο ηλιθιους.ΟΧΙ επειδη δεν ξερουν τι να κανουν, αλλα επειδη δεν προσλαμβανουν ατομα που να ξερουν.
Σε αλλο τοπικ, εγραψα θα πω τι θα προτεινα για τιμονιερη για την νεα χρονια.
Παρ οτι βλεπουμε μαλλον Χαίτογλου(?) εγω θα το πω μετα την συνεντευξη.Ακριβως για τους λογους που ανεφερα πιο πανω.Και ξεροντας οτι μαλλον δεν θα ρθει ποτε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 12/8/2013, 21:45

H συνεντευξη του Γκογκιτς.Πως σας φανηκε?
Την διαβασα σημερα, και εστιασα σε 2 πραγματα.

Το πρωτο ειναι η φατσα του.
Ρε τι φατσα, τι μουτρα ειναι αυτα?
Ξεχειλιζουν απο πονηρια  Very Happy
Τι ποντικομουρης ειναι αυτος ρε?
Πω, ο Ρατατουης ο ιδιος.
Μπαλαδοφατσα απο τις λιγες Smile Smile Smile

Στα οσα λεει τωρα.
Δεν ξερω τι συμπερασμα βγαλατε εσεις, αλλα εγω γουσταρω ενας κοουτς να μιλα και να κανει τετοιες δηλωσεις.
Ωχ με κουρασαν τα μα μου και το θα δουμε κι οχι ετσι κι αλλιως και αλλιωτικα.
Αυτος ρε μλκα λεει μια κουβεντα και κατι μενει.
Ποτε θα δουμε αποτελεσματα της δουλειας κοουτς? σε 15-20 μερες.Με τη μια.
Οι αλλοι μας σπαζαν τ @ρχιδι@ να βγαλουμε με το τσιγκελι μια κουβεντα.
Επισης.Μιλαει και βγαινει ενα καθαρο συμπερασμα ρε παιδι μου. Το τοπι κατω. Πρεσαρισμα μπροστα. Ταχυτητα.
Απλα πραγματα.
Ρε η μπαλα ειναι παιχνιδι, δεν ειναι επιστημη.Εχεις μια φιλοσοφια, την βαζεις κατω και παιζεις τοπι.
Δεν ξερω, αλλα οπως τον κοβω τον Σερβο, ειμαι αισιοδοξος.
Θελω εξτραιμ ρε μ@λ@κες σου λεει.Τελειωσε.
Οχι εμπιστευομαι τους παικτες μου, οχι θα παμε με αυτους που εχουμε και @ρχιδι@ μεντολες.

Αχ ρε μπαγλαμα Παπατιποτε, αναψε κανα κερι σ αυτους που βοηθησαν να ερθει γιατι για φετος την εσωσες μου φαινεται την παρτιδα....


Σορρυ για το Γαλλικο ρε μαγκες αλλα για ποδοσφαιρο μιλαμε, για μπαλιτσα.Οι πληθυντικοι ευγενειας το υποσχομαι, θα τηρηθουν στο απογευματινο τσαϊ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Smile
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 12/8/2013, 23:36

εγω τον παραδεχομαι που λεει εκανα αυτες τις επιλογες ΕΓΩ και πιστευω οτι δεν κανω λαθος.
και υπερασπιζεται και δικαιολογει εν μερη τις επιλογες του. και τι να του πεις αυτος ειναι ο κοουτς και δειχνει οτι κανει δουλεια. θα φανει.

οι ηττα και γενικα οι αγωνες στα φιλικα δεν με ενοχλησαν καθολου γιατι ο κοουτς με βγαζει μια σιγουρια που αν επιβεβαιωθει θα εχουμε μια σχετικα ανετη ανοδο -αν ολα πανε καλα- και τουλαχιστον στην Β μια σεζον που περισσοτερο θα ασχολουμαστε με το αγωνιστικο παρα με οτιδηποτε αλλο.

παρατηρησα σε δηλωσεις του οτι δινει συμβουλες στην παε.

θελει οργανωση λαιει. και ο τυπος γνωριζει 5 πραγματα και σιγουρα μονο στην τυχη δεν τα λαιει.

οποτε για να εχουμε και εμεις καλυτερη τυχη στην Α εκτος του αγωνιστικου πρεπει να οργανωθουμε και διοικητικα.

εκτος και αν παμε σε αλλαγη διοικησης, που παιζει σαν σεναριο λογο αλλαγης κατηγοριας.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 12/9/2013, 13:10

Ανέβασε τους ρυθμούς ο Γκόγκιτς Shocked Shocked 

Aπο Bluearena.


Το μυστικο οπλο του Σινισα.Φορτωνει με γαλακτικο οξυ τους παικτες.Καθε φτυσιμο στον αντιπαλο=εγκαυμα.

Laughing Laughing Laughing
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 12/9/2013, 13:16

Bezyr έγραψε:Το μυστικο οπλο του Σινισα.Φορτωνει με γαλακτικο οξυ τους παικτες.Καθε φτυσιμο στον αντιπαλο=εγκαυμα.

Laughing Laughing Laughing
βιρτιολη η 11αδα μας λοιπον..

απλα την κυριακη να ειναι ολοι κομπλε.

τεσπα, στο θεμα κοουτς κτλ ειμαστε κομπλε! εμπιστοσυνη 100% γιατι με τον Χ"βλακα ξεχασαμε τα παντα..
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 12/9/2013, 14:08

Εννοειται...



Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 12/9/2013, 14:16

διπλη προπονηση μπορει να ειναι και δυο φορες χαλαρωμα την ημερα Razz 
ας παμε να παρουμε τυρναβο να κανουμε αμα γινεται και μια επιδειξη δυναμης και ας αφησουν το ποτε εκλασε ο γκοκιτσ

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 13/10/2013, 23:49

Ο Γκογκιτς θα αρχισει να μιλαει λεει προσωπικα εναν εναν με τους παικτες.
Ξερετε τι σημαινει αυτο ε?
Οτι θεωρει πως καποιοι πετανε αετο και τους θετει προ των ευθυνων τους.
Ο Χουαν λενε δεν κατεβαινει στην προπονηση, κατι Κυριακοι Ονουατσηδες τον παιζουν, κατι Σιατραβανηδες παιζουν(?) μονοι τους και δεν ξερω εγω τι αλλο.
Παντως μετα το χθεσινο ματς φανηκε καθαρα, υπαρχει θεμα αγωνιστικης πειθαρχιας στην ομαδα.Απο που ξεκιναει δεν ξερω....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 14/10/2013, 08:33

Φοβαμαι πως εχει αρχισει ο ποντιος να πληρωνει με φιλια!!!

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από sakoulas74 14/10/2013, 10:29

...ή πιτογυρα.

Οπως και να'χει, καλα κανει και τους καλει να συζητησουν, ακομα και απληρωτοι να ειναι, κομματακι νωρις ειναι για να αρχισουν τις "βαρεμενες πριμαντονες" απο τον 2ο και 3ο αγωνα πρωταθληματος. Ελεος. Τουλαχιστον περσι, οι μπαγκουραδες και κριβοκαπιτσιδες ειχαν φτασει μεχρι 6ο-7ο αγωνα και μετα αρχισαν τις βαρεμαρες.
Απο την αλλη, οι παπαρες δεν σκεφτονται οτι παιζοντας καλα θα φερουν παραπανω κοσμο στο γηπεδο και αρα περισσοτερα εσοδα και αρα χρημα στην τσεπη ολων. Θα με πεις, αν περιμενεις να ερθει ο κοσμος για να πληρωθουν οι παικτες, που πας ρε με το ντατσουν. Αλλα, αφου ο μεγιστος παπαδοπουλας τα μετραει τα φυστικια στο ενα χερι, πρεπει και οι ιδιοι να το σκεφτουν πιο εξυπνα. Αν οχι για τα λεφτα, τουλαχιστον για την προσωπικη προβολη τους ωστε τον γεναρη αν θελουν να φυγουν να πανε καπου με λεφτα, να το εξασφαλισουν. Αυτοι που σκεφτονται το χρημα εστω.

Τεσπα. Κυριακη κοντη γιορτη. Υποθετω οτι με το μπλα μπλα του γκογκ θα δουμε καπως διαφορετικη ομαδα, μηπως τους πιασει το φιλοτιμο.

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Knack 14/10/2013, 10:57

Η υποθεση Χουαντερσον και η ολη εξελιξη της απο το καλοκαιρι, με τελευταιο επεισοδιο το κοψιμο του απο την 18αδα με τους ΑΡΔ να αβανταρουν λεγοντας οτι δηθεν ταχαμου ταχαμου ηταν απων απο τις προπονησεις λογω ιωσης και μπλα μπλα μπλα, φανερωνει οτι και φετος η ομαδα ειναι μπουρδελο.
Ο καθε ενας, απο τον Ποντιο μεχρι Γκογκαδες , Τσαλικηδες παικτες κτλ εχουν της ψωλης τους το χαβα και η ΠΑΕ ειναι η χαρα των μανατζαραιων.
Χωρις αρχη και τελος η ΠΑΕ χωρις σχεδιο και ουσιαστικα χωρις ελπιδα περιμενουν αν τους πεταξει κανεις κανα ξεροκοματο να τη βγαλουν καθαρη.
Η υποθεση ανοδος ειναι προς το παρον χλωμη διοτι τα λαμογια απο κατω κανοντας πλεη οφφ με ολους σημαινει οτι οι απο κατω γνωριζοντας οτι ο πανω ομιλος ειναι ολοι τους παρταλια ετοιμαζουν το εδαφος για Μπεους Επισκοπες Γλυφαδες, Γκαγκατσηδες  κτλ. Δεν βαζω μεσα τον Κουγια γιατι ειναι ειδικη περιπτωση ψυχοπαθειας και δεν ξες τι μπορει να σκεφτεται και να κανει.
Παντως αν και ειμαι καθετα αντιθετος με ττις μαλακιες του πορτοφολα θα ηταν τραγικη κίνηση μια απομακρυνση του.
Και αυτο διοτι πιστευω πως ειναι προφανες οτι δεν χρειαζεσαι τον Μουρινιο για να ανεβασεις εναν Ηρακλη απο την Β στην Α.
Κατι αλλο φταιει στον Ηρακλη και δεν ειναι αγωνιστικο.
Τι φταιει που δεν ερχονται "σοβαροι" και φραγκατοι και πανε στις Επισκοπες στις Καλλονες και στις λοιπες δημοκρατικες δυναμεις;
Κουιζ μονον για δυνατους λυτες...

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 14/10/2013, 11:21

off topic on

ο προεδρος πότε ειπαμε βγαινει απο τη φυλακη?
126 αναβολες πηρε ο πουστης Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool Cool
μουχαχαχ!!  Twisted Evil Twisted Evil 

off topic off 

Λεπον, εννοειται οτι απομακρυνση τωρα ισοδυναμει με αυτοκτονια, αλλα αν ισχυει αυτο που λεει ο 1000 χρονια, τι να κανει κι ο πορτοφολας.....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 14/10/2013, 17:38

λοιπον οφ τοπικ και εγω απλα απ την αδικια και μετα ειναι εμφανες οτι ειμαστε η μονη ομαδα στην ελλαδα μην πω διεθνως που δεν μπορουμε να βρουμε μια διοικηση, ενα ανθρωπο ρε γαμωτο που με τον Χ,Ψ τροπο να κανει μια στοιχειωδη οργανωση και να πετυχει την ανοδο στην Α.

δεν μιλαμε για κατορθωμα αλλα πλεον στο δικο μας μυαλο, σε πολλους, φανταζει πλεον κατορθωμα και εκει αρχιζουν τα σοβαρα προβληματα που λαιμαι "γιατι μικραινει η ομαδα" κτλ.

σκεφτητετο. ειμαστε η ΜΟΝΗ ομαδα που δεν μπορει να κερδισει ανοδο και δεν την πλησιαζει κανεις μα ΚΑΝΕΙΣ σοβαρος ανθρωπος.ΚΑΝΕΙΣ.

μας καταφεραν και ριξαμε τον πυχη και ειμαστε απλα *μια ομαδα της Β* κακα τα ψεμματα.

η συνειδηση μου δεν μου το επιτρεπει αυτο και αντιστεκομαι πλεον στην λογικη που πανε να μας περασουν.

ειμαι ΗΡΑΚΛΗΣ και εχω 2-3 πραγματα αδιαπραγματευτα στο μυαλο μου. και εχω κανει 2-3 υποχωρησεις, 2-3 φορες εδωσα τοπο στην οργη αλλα ως εδω.

φετος πρεπει να ανεβουμε και οχι σαν νεοφωτιστη ομαδα *γιατι αυτο μας περναει η εκαστοτε διοικηση στην ουσια με τις πραξεις της και οχι με το μπλα μπλα* γιατι θα εχουμε χειροτερο μελλον απ την απλα παραμονη στην Β.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 14/10/2013, 21:46

Λοιπον, εγω θα πω την αποψη μου, που ηταν ειναι και θα ειναι διαχρονικως η ιδια.
Ο Ηρακλης λογω ιστοριας, τοποθετειται στο : Αθλητικο Σωματειο με Eθνικες προεκτασεις.
Οι Εθνικες προεκτασεις εγιναν γονιμο εδαφος σε καποιους tsoglanoys απο παλια,και μετατραπηκαν σε Πολιτικες προεκτασεις.Πολυ γρηγορα, ηρθε και η αντιδραση απο απεναντι.
Οσο υπηρχε ο περουκας, επαιζε ενα συγκεκριμενο παιχνιδακι ταιζοντας πολυ κοσμο.Κλασσικο ΠΑΣΟΚ.
Οταν εφυγε αυτος, ο συλλογος παρεμεινε καποιο διαστημα στο χωρο ως καθαρα πολιτικο, και οταν ηρθε η ωρα να συνεχισει να υπαρχει ως Αθλητικο, ξαφνικα ανακαλυψαμε οτι αυτη η παραμετρος καταστραφηκε ολοσχερως καμμενη απο τα πολιτικα παιχνιδακια στην πλατη του σωματειου.
Ειναι τοσο μεγαλη η αθλητικη αλλοτριωση του συλλογου, και δεν βγαζω απ εξω ουτε τους φιλαθλους του με μεγαλη μεριδα ευθυνης, που η πιεση για αθλητικη αναγεννηση δεν λαμβανει υπ οψιν το κακο που εχει γινει τοσα χρονια.
Η πολιτικη πρεπει να ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ απο την ομαδα.
Ειμαστε ενα αθλητικο σωματειο, το οποιο λογω ιστοριας θα μπορουσε να εχει πολλαπλη ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ προσφορα.
Αλλο ομως  Κοινωνικη και αλλο Πολιτικη.
Εμεις, συνεχιζουμε το χαβα μας. Με αλλο μανδυα, χωρις λεφτα, στιμενοι σαν λεμονοκουπα, εκει...., συνεχιζουμε.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 15/10/2013, 17:17

κοιταξε φιλε (αν και σπαω την υποσχεση στον εαυτο μου να μην μιλησω πριν εχω ολοκληρωμενη αποψη) θα συνεχισω την οφ τοπικ συζητηση και θα σου πω τι βλεπω εγω ρεαλιστηκα.

ακτ αρχην θα στο πω οσο πιο ωμα γινετε.

εχουμε ενα dead line που αφορα τον ΓΣ και ΟΧΙ την μπαλα απλα η μπαλα τραβα κοσμο και εχει να κανει με την ακινητη περιουσια.

το dead line ΦΥΣΙΚΑ δεν το εχει δωσει καποιος συγκεκριμενος ανθρωπος αλλα η ιδια η κατασταση του ΓΣ. αυτη η κατασταση βολευει πολυ περισσοτερα λαμογια (οχι μικρομεσαιους στραβωστομους του ραδιο που θα χαρουν με την καταστροφη μας, αλλα αλλους φρακατους) απ οτι νορμαλ ανθρωπους που θελουν το καλο της ομαδας.
και δεν μιλαμε για μαζα, κεφαλια κτλ αλλα για οικονικη δυναμη. στον ΗΡΑΚΛΗ υπαρχουν π.χ. ενας Χ αριθμος ανθρωπων που νοιαζεται αλλα εχει πολυ μικροτερη οικονομικη δυναμη (και πολιτικη επιρροη φυσικα) απ των λαμογιων.

1ο 1ο λαμογιο ειναι το κρατος, ακολουθουν οι τουρκοι, οι ρωσσοποντιοι επενδυτες και καθε αλλος ανθρωπος Ηρακληδεας ή μη που θελει να καταστραφουμε (που μονοι μας τα καταφερνυοεμ μια χαρα) και θα εχει κοινο οφελος μαζι με το κρατος, μια επενδυση, κατι, ενας χωμενος στο συστημα τελος παντων. τετοιοι γυρνανε πολλοι σε ολη την ελλαδα.

εμεις εκει που χασαμε το παιχνιδι και το καταλαβα και εγω πολυ αργα ειναι ο ΓΣ. ριξαμε ΟΛΟ το βαρος στην μπαλα και ΞΕΧΑΣΑΜΕ βασικα πραγματα, οπως τον ΓΣ που κανεις δεν ασχολειται. στην διοικηση τωρα ειναι καποιοι ανθρωποι που ΟΛΟΙ τους κοιτανε με μισο ματι -δικαιολογημενα- αλλα κανεις δεν κανει κατι.

εχουμε φαει το τυρακι με την μπαλα. ναι ρε σεις μαζι σας, να ανεβει η μπαλα ποιος δεν το θελει..

ποσα προβληματα λυνει αυτο?ενα, δυο?τρια?
σιγουρα οχι τα περισσοτερα.
γι αυτο και θεωρω οτι εχουμε πεσει στη λουμπα ΟΛΟΙ και ασχολουμαστε ΜΟΝΟ με τον γκογκιτς (μιας και ειναι και το τοπικ του) και το ροστερ.

προσπαθουμε να καταλαβουμε αν ο ποντιος ειναι στημενος, αν ειναι απλας ή οχι, αν ειναι μετριοπαθεις, ΓΙΑΤΙ δεν ξεκαθαριζει το θεμα ανοδος, ΠΩΣ χανει λεφτα απο 1 ομαδα τοσα οσα χανουν 5 μαζι σε 1 σεζον και πολλα τετοια και κοροιδευομαστε.

αυτο που θελω να πω ειναι, ναι, να ανεβει η μπαλα αλλα πρωτα απ ολα να ξεκαθαρισουμε στο μυαλο μας 2-3 πραγματα, να απαντησουμε ρεαληστικα στο ερωτημα πως μπορουν οι αλλοι και οχι εμεις και πανω απ ολα ΤΙ σκατα θελουμε απο τον ΗΡΑΚΛΗ ή καλητερα με τι θα ειμασταν ευχαριστημενοι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ απο τον συλλογο.

μετα κομματι κομματι πιανεις και διορθωνεις.

στην μπαλα η ανοχη τελειωσε. αν ο παπ παιζει καποιον αλλο ρολο εκτος του προεδρου που ανεβαζει φετος την ομαδα αυτο θα φανει ΜΕΣΑ στην χρονια απ το αποτελεσμα. και επειδει ο πηχης καταχωνιαστηκε, τον βγαζω σαν κωλογρια,μιρλογρια στην επιφανεια και θετω σαν βαση την ανοδο.

ΜΗ ανοδος=στημενη διοικηση, ανικανη, οτι θες βαλε.ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ πολυ απλα. και λυνω το θεμα μου (που επρεπε να το εχω κανει περσυ).

δεν μου φταιει κανενας γκογκιτς αν π.χ. δεν πληρωνω και δεν παιζει ο Μπεν (που μπορει να κανει περιπατο) ή αν ο μπριλακης μαζευει κοκκινες σαν κερασια ε?

οποτε αυτο λυνεται και αν χρειαστει και με τον δυσκολο και κακο τροπο που ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ.

ταυτοχρονα αυτο που θα επρεπε να μας καιει ειναι ο ΓΣ. βλεπω πολυ καιρο οτι αν δεν ερθει ενα νεο αρθρο-ξεφτυλα για τον ΓΣ ή ενα νεο φεσι δεν ασχολουμαστε.

στο προβλημα του ΓΣ πιστυω εχουμε λιγο χρονο ακομα. αυτο με νοιαζει να λυθει προσωπικα και να με βαλεις να διαλεξω διαλεγω το στρωσιμο του ΓΣ απ την ανοδο στην Α οσο κακο και αν ακουγεται.

και το στρωσιμο θα ερθει οταν μπουν οι "ταλιμπαν" στην δικια μου διαλεκτο.

"ταλιμπαν":ανιωθοι ανθρωποι με καποια κιλα αρχιδια που θα κανουν 2-3 βασικες κινησεις. ΟΧΙ βια. αλλα τυπικες κινησεις που θα εκανε καθε συλλογος/εταιρια οταν ειχε εξαπατηθει το σωμα της. αυτονοητα πραγματα.
μια αρχη, κατι.

τεσπα σορυ για το οφ τοπικ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από sakoulas74 16/10/2013, 09:50

Φιλτατοι, για να ασχοληθει καποιος σοβαρα με τον γσ πρεπει να εχει απο πισω υποστηριξη. Και οχι, δεν μιλαω για απλο κοσμο. Μιλαω ειτε για οικονομικη, ειτε πολιτικη, ειτε κοινωνικη (μην παρεξηγειτε, εννοω πανεπιστημια, εταιριες, κοινωνικα ιδρυματα κτλ).
Μονο αν εχει λοιπον πλατες θα κινηθει για να λυσει καταστασεις, ή εστω να αρχισει προς αυτη την κατευθυνση. Κατι γιρλαντες (οπως οι "5") ειναι να'χαμε να λεγαμε και τιποτα παραπανω. Και το ξερετε πολυ καλα. Αν ηταν ετσι ευκολο καποιος/οι να εκαναν δουλεια, ολο το θεμα θα ειχε ηδη λυθει (ή εστω θα ηταν σε διαδικασια αναγεννησης).

Τα πολλα λογια ειναι φτωχια. Συγκεκριμενοι κυκλοι μας θελουν εδω ακριβως που βρισκομαστε.
Οποτε τεο, διαφωνω 10000000000000000% μαζι σου. Το ποδοσφαιρο προσελκυει κοσμο. Αρτος και θεαματα. Οι ρωμαιοι κατι ηξεραν. Οσο πιο πολυ κοσμος ασχοληθει, τοσο πιο πολλες οι πιθανοτητες να γινουν κινησεις και κονε για να αρχισει να βγαινει μια ακρη με το κουβαρι του γσ, γιατι πολυ απλα, θα βρεθουν περισσοτεροι που ισως εχουν ορεξη να μπουν ενεργα σ'αυτο το κομματι του συλλογου. Μετα δεν θελει πολυ να κανουν επαφες και να βρουν προσωπα, φορεις, οτιδηποτε που θα ειναι προς το συμφερον τους να ενισχυσουν/βοηθησουν/ξεδιαλυνουν θεματα και καταστασεις του γσ.

Ολα ξεκινουν απο καπου. Τρια χρονια φωναζουμε για τα του γσ και δεν γινεται τιποτα παρα μονο σπασμωδικες κινησεις. Λυσεις υπαρχουν. Εχουν ηδη προταθει. Πολλες εχουν αναφερθει κιολας στους διπλα, που σε αυτο το κομματι με βρισκουν απολυτα συμφωνο (αλλωστε, διαφωνω με τον τροπο που λειτουργει το φορουμ και καποια ατομα εκει, οχι με τις ιδεες τους). Για να μην εχει ως τωρα ασχοληθει καποιος/οι να κινησει καταστασεις, παει να πει οτι δεν υπαρχει η δυναμη για να γινει αυτο. Ε λοιπον, αυτο λυνεται με την προβολη του συλλογου. Τι καλυτερο απο την ανακαμψη του, πιο προσιτου στο κοινο, ποδοσφαιρικου τμηματος μας;

υγ. χε, φτασαμε απο τον γκογκ στον γσ, θεοι ειμαστε (τι θεοι, ημιθεοι και βαλε)...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από Bezyr 20/10/2013, 22:54

Ξανα -μανα-γυριζω στο τοπικ, μετα την σημερινη μας εμφανιση.
Ο Γκογκιτς θυμαμαι στην προηγουμενη συνεντευξη του ειχε πει οτι κανουν συνεχως προπονηση στα τελειωματα φασεων.
Ουτε σημερα φανηκε αυτο.
Εδω ο αλλος ειπε, τα Γιαννιτσα τελικα δεν ειναι εντελως για τον φουτσο...Shocked Shocked 
Τεσπα, θα δουμε, αλλα στα δικα μας.
Τελειωματα δεν ειχαμε.
Καποιοι παλι παικτες αδιαφοροι.
Διπλα αυτο το παληκαρι που θελει αμεσα τον μπουλο του Γκογκιτς τον σκισανε( ενταξει το εκανε πολυ...ενθερμαVery Happy Very Happy ) αλλα καμμια φορα λεω, κρατα μικρο καλαθι....
Αν ερθουν με σοβαρες ομαδες τιποτε πιπες, τι περιμενουν καποιοι, να μην υπαρξει κραξιμο?
Μα απο σημερα υπηρχαν διαμαρτυριες.
Οχι για την νικη αλλα για την εικονα της ομαδος.
Απορω πως αυτο θα αλλαξει.
Δηλ τι θα αλλαξει για να αλλαξει.
Υποτιθεται αυτα εχουν ηδη αλλαξει, νεος κοουτς, νεο καλυτερο υλικο....
Ειμαι περιεργος τι θα πουνε αυριο στο Κατσανειο...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Sinisa Gogic Empty Απ: Sinisa Gogic

Δημοσίευση από teo 21/10/2013, 00:46

τι να πουνε ρε φιλε..κατι θα φταιει..ξερω γω ειναι απληρωτοι, εγινε κατι, καπου τα σπασανε?

αλλιως τοσο οτι να ναι δεν γινετε..και το κακο ειναι οτι χανει η ομαδα γενικα. 

παντως με το φετινο ροστερ αλλη ομαδα και παπαδες θα εκανε και θα σχολιαζαμε το ποσο καλο ροστερ εκανε. εμεις παλι εχουμε αλλα δεν βγαινει στο γηπεδο..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης