FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΛΗΡΩΣΗ 3ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 09.01.2014

+4
natsinas75
DIMSAV
teo
dr. drake ramore
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΚΛΗΡΩΣΗ 3ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 09.01.2014 - Σελίδα 2 Empty Απ: ΚΛΗΡΩΣΗ 3ης ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 09.01.2014

Δημοσίευση από teo 11/1/2015, 21:32

xibalba έγραψε:Με τον κοσμο αγανακτισμένο ,που για να κρατησουν αυτην την κολωομαδα μας πηδηξαν κ εγω φοβαμαι να μην γινουν εκτροπα. Βεβαια θελω 20.000 κοσμο να τους βριζει επι 90 λεπτα με εξυπνα συνθήματα και να μην γινει το παραμικρο. Μακαρι να τους αποκλεισουμε , αλλα ακομα ειμαστε σε μειονεκτικά θεση. 

δικιο εχεις φιλε αλλα εγω εδω και καιρο φοβαμαι ολο και λιγοτερο για εκτροπα. το πεταλο μας δειχνει πλεον να μην κανει ευκολα εκτροπα, να μην ξεφευγει ευκολα αλλα με πιο εξυπνο τροπο με συνθηματα ή καποια λινατσα να περναει τα μηνυματα του.
πιστευω δεν θα γινει τιποτα κακο, εκτος απ τα συνθηματα και καποια λινατσα απ την πλευρα του πεταλου.

αλλωστε απ το συγκεκριμενο παραρτημα δεν υπαρχουν οπαδοι, με την διοικηση τους τα εχουμε που αν πατησουν στο γηπεδο θα ειναι στα επισημα.

ειλικρινα μακαρι να μην πατησουν γιατι θα ειναι παγιδα για εμας. και για ενα αγωνα κωλοκυπελλου με το παραρτημα μην χαλασουμε σαν ομαδα τον χαρακτηρα μας ή μας παρουν φαλαγγι.

κατα τα αλλα, στα αγωνιστικα, κυπελλο ειναι ολα γινονται. ειμαστε σε μειονεκτικη θεση ομως παιζουμε εντος εδρας. τωρα εκει κατω οτι θελει ας γινει.
αλλωστε εχω μια καλη αναμνηση, το 0-4.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης