natsinas75
tolisblue
32 απαντήσεις

Σελίδα 21 από 23 Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 21 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από Επισκέπτης 22/12/2015, 12:51

Προφανώς Μος οταν δε παιρνεις απάντησες...υποψιάζεσαι και το πριμ

Δε μαρεσουν ολα αυτά που γίνονται τελευταία και βγήκαν σιγα σιγα σαν τα σκατα στην επιφάνεια οταν ψωλιαζεσαι απο τα χωριά
Να θες να αγιασεις να μη σαφηνουν

Επισκέπτης
Επισκέπτης

Δημοσίευση από teo 22/12/2015, 13:04

Εγω υπολογιζω και την πώληση βελλιου το καλοκαίρι και το υποτιθέμενο πριμ και τι ροστερ εχουμε.

Οι προθέσεις του για το πως θέλει να λειτουργεί την παε φάνηκαν. Ψιλικατζιδικο.
Για το τι ποιότητας ομαδα θέλει θα φανεί.
Με ρόστερ β εθνικής και μια χούφτα αποτυχημένες καλοκαιρινές μεταγραφές πλην βελλιου θα έπρεπε να κάνει τον σταυρό του που τον παει τοσο καλα και να κανει ομαδα τουμπανο λογο της χαμηλής ποιότητας της Α.

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 22/12/2015, 13:07

Εισηγησεις του περιβαλλοντος στον Παπαθανασακη ειναι οτι καλλυτερα να δινει πριμ 100 χιλιαρικα για να παρει κανενα παιχνιδι απο τα λεγομενα χαμενα παρα να τα δωσει σε μεταγραφες.

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Δημοσίευση από teo 22/12/2015, 13:09

Μπαλαδοφατσες το περιβάλλον του καναδού...

teo
teo

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας 22/12/2015, 13:16

Θεωρουν οτι πρεπει να γινει 1-2 προσθηκες και οχι πανω απο 100 χιλιαρικα τεο.

Δημοσίευση από Hood 22/12/2015, 13:23

Τρομεροί μήπως παίζουν και football manager τα παιδιά ?

Hood

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015
Ηλικία : 30

Δημοσίευση από Bezyr 22/12/2015, 13:32

Ας μην βιαζομαστε.
Το περιβαλλον θυμιζει την τελευταια χρονια του συγχωρεμενου Ποντιου που λεγαμε και εδω, οτι με 2-3 παικτες ανεβαινουμε περιπατο.Και δεν...
Αν ο Παπασακης δεν πιστευει οτι τα 450 δεν θα τα βγαλει σε 3-4 ματς, δυο μα χανουμια και γαυρο,, και κανα δυο στο κυπελο, ενταξει, μιλαμε για μεγαλη παραμυθα τελικα.
Αλλα ξαναλεω ας μην βιαζομαστε.Πιστευω οτι θα παρει τους παικτες που χρειαζομαστε γιατι η κινηση των 400 χιλιαδων ειναι win to win κινηση.
Ειπαμε, απο τον μηνα αυτο θα καταλαβουμε περα απο τα παχια λογια και τι εστι πραγματικα Καναδος.Αλλωστε πολυ φτηνα την εβγαλε το καλοκαιρακι,,,δεν ρεφαρισε ακομα ? Rolling Eyes
Ας ειμαστε καλοπιστοι να περιμενουμε ομως.

Hood αδερφε στο μυαλό μου είσαι!

Εγω επειδή βλεπω ευκαιρία να κερδίσει και ο Ηρακλής και ο Καναδός πιστεύω χρειαζόμαστε οποιους παίχτες έχει πρωτους στην λίστα του ο κόουτς που τον στηρίζω πιο πολύ απ ολους τώρα στην ομαδα. Αν χρειάζεται αυτό κ αυτό και αυτό το εργαλείο αυτους να παρουμε.

Και τα ονόματα βγήκαν.
Αμπντουν, μαρσελινιο, κλειτον, ντεφεντερικο.
Αυτους θελει ο κοουτς, αυτους οφειλει να φερει ο καναδος και να κοψει τα πολλα λογια.
Γιατι περιμενα να βαλω κιλα απ τα μελομακαρονα αλλα θα βαλω απο τον πολυ παπα.

Δημοσίευση από teo 22/12/2015, 20:15

Λες δλδ να πιστολιασε το πριμ που το περιβάλλον του πρότεινε να δώσει αντί να παρει παιχτες?

Και εμείς περιμένουμε να γίνουν σοβαρές κινήσεις?

Χεσε μεσα φιλε.
Δεν υπάρχει σωτηρία.

teo
teo

Δημοσίευση από tolaras10 22/12/2015, 20:17

Πιο πριμ ρε τσακαλια οι προπονητες των ακαδημιων ειναι 4 μηνες απληρωτοι!

tolaras10

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2015

Δημοσίευση από mos 22/12/2015, 20:33

Τώρα είδα τις ημερομηνίες του κυπέλλου. Παίζουμε στις 5 και στις 13 Ιανουαρίου. Επίσης, μέσα στον Ιανουάριο και έως τις 16-17-18 Ιανουαρίου παίζουμε εντός με Καλλονή και εκτός με Πανιώνιο και Λεβαδειακό.
Αν υπάρχει διάθεση για κύπελλο και πλέι οφ, το εξτρέμ πρέπει να πάρει φανέλα βασικού από τις 2 του μηνός με την Καλλονή. Αν μπει η νέα χρονιά και εμείς περιμένουμε πότε θα μείνει ο παίκτης ελεύθερος και πότε το ένα και πότε το άλλο, ας τα κρατήσουν τα λεφτά για πριμ και δωρεάν μπλε κουραμπιέδες.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Δημοσίευση από Iraklaras07 22/12/2015, 20:34

δεν ξέρω αλλά πάντα πίστευα ότι έχει λεφτά αλλά είναι σφιχτός . Μάλλον δεν έχει λεφτά...
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5791
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Δημοσίευση από Bezyr 22/12/2015, 20:51

Δηλ τωρα σοβαρα μιλατε οτι ουτε το πριμ πληρωθηκε, ουτε οι προπονητες των μικρων για 4 μηνες?
Μηπως παιζει κατι με τα capital controls?
Bezyr
Bezyr

Δημοσίευση από teo 22/12/2015, 21:00

tolaras10 έγραψε:Πιο πριμ ρε τσακαλια οι προπονητες των ακαδημιων ειναι 4 μηνες απληρωτοι!
Νταξει αν ισχύει αυτό φιλε είναι για κλωτσιές ο τύπος.
Πολύ πρόλογος και τζάμπα ηρακληδοσυνη.

teo
teo

Δημοσίευση από Επισκέπτης 22/12/2015, 21:01

Πάντως αυτο που αναφέρουν όλες οι πλευρές ειναι αδιαμφισβήτητο, στις επόμενες 15 μέρες θα γίνουν ολα...και φυσικα ρόλο θα παίξουν οι αγωνιστικές εμφανίσεις με καλονη κύπελλο και νιωνιος(σε πρώτη φαση)
Όλοι ελπίζουμε νίκες και μονο νίκες θες με πάσα θες με ντεφεντερικο ΝΙΚΕΣ και εαν δεν γίνει αυτο θα ύπαρξει θεμα

Δημοσίευση από bluedevil 22/12/2015, 21:26

Ευτυχως στην αθ10 έχουν καθαρο μυαλο και ασκουν κριτική χωρις να σκορπουν μπουλους ευκολα. Θελει πλεον προσοχη και πολυ σκέψη γιατι στον Ηρα αν υπάρχουν -μπουν τροκτικά ή φυγουν ανθρωποι που μπορουν να βοηθησουν, δεν θα υπάρχει επιστροφή ... Ειναι Ιστορική η ευθυνη όσων μπορουν να επηρεασουν την τυχη του συλλογου ειδικά αυτη τη κρισιμη περιοδο για την ύπαρξη του.

Δημοσίευση από Iraklaras07 22/12/2015, 21:45

καλά την ομάδα την σώζουμε και μόνοι μας δεν είναι ανάγκη να έχει μεγαλομέτοχο. Έτσι και αλλιώς λεφτά δεν βάζει..
Iraklaras07
Iraklaras07

Δημοσίευση από teo 22/12/2015, 21:46

Πριν φύγει ο Παπαδόπουλος και παλι λέγαμε ποιος θα ερθει. Κι ήρθε ο Καναδός. Τώρα μπορεί να ερθει ακομα καλύτερος.
Αλλά φιλε αν έρθει ή ωρα του για μπουλο θα παρει μπουλο απλα.
Με την λογική ποιος θα έρθει σε συνδιασμό με το είναι σφιχτό: ο πρόεδρος κάπου στενεύουν τα όρια να πας μπροστά.

teo
teo

Δημοσίευση από Hood 22/12/2015, 21:48

Ναι απλα φοβάμαι οτι αν φύγει ενώ δεν εχει βρεθεί κατι καλύτερο μετα θα εχουμε αλλα προβληματα

Δημοσίευση από Επισκέπτης 22/12/2015, 22:14

Εντάξει πολλά θα εξαρτηθούν απο την ΑΜΚ τωρα τελος της χρονιάς και απο την νεα σύσταση μελών της παε
Εμένα μου ειναι συμπαθής ο πρόεδρος και εκτίμησα την προσπάθεια της προηγούμενης χρονιάς γι'αυτο πήρα και διαρκείας και κυρίως έστω για μια ολοκληρη χρόνια υπήρξε διοικητική ηρεμία μεσα απο ενα ταξιδι με όνειρα και πολλές αγωνιστικές καταξιωσεις
Ομως το καράβι ειναι oneway πρεπει να προχώρησει μπροστα οχι πισω όλοι το θέλουμε αυτο, και εαν αποδειχθεί μεσα στην τρέχον χρόνια οτι απο την μια η την αλλη μεριά δεν τα καταφέρει, θα πρεπει να παει παρακάτω, και χώρις μπουλους και κατινιες όμορφα και παντελονάτα.
Ετσι θα εχει μεγαλύτερη αξία και τιμή η συνεργασία μεταξύ ομάδας και εκάστοτε διοίκησης
Φυσικα ακομη και ετσι όλοι μας εύχομαςτε να υλοποιηθούν οι προσδοκίες της διοίκησης οπως και αυτά που μας υποσχέθηκε έστω και χωρις μελάνι χώρις να ειναι κατοχυρωμένα και μεσα απο αυτο να κερδίσει και ο ίδιος
Η πορεία ομως ειναι ο αδιάψευστος κανόνας, για μενα η διαδρομή του ταξιδιού που θα κριθεί τέρμα κανει τον Μάιο εχει περιθώριο να πετύχει και την 5δα και το κύπελλο ειναι ευκαιρια για το επίπεδο του συναγωνισμού