FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

+28
tolaras10
luxus
Bezyr
Γαλαζιος Ηρωας
Night Watcher
mos
Χαρίλαος Χαρίτων fake
Coleman10
Behind the curtain
sakoulas74
dr. drake ramore
vagelis_10
kaspar
teo
rafael nadal
antonievic
Surgeon
Mirlas1908
DIMSAV
maglin
κατακρεουργημενος
Timetraveler
bluedevil
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
Knack
natsinas75
tolisblue
32 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 23 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από teo 28/5/2015, 16:20

ναι το καταλαβα φιλε και συμφωνουμε.
αμα μιλαμε για υπερβαση και ενα παιχταρα σε καθε γραμμη, δεν ειναι δυνατον να εννοουμε ουτε τον κολοβο απ το παραρτημα, ουτε τον Βελλιο ουτε τον κατσικα ασχετα αν τα σεβομαι τα παιδια γιατι περασαν απο την ομαδα, μιλαω αγωνιστικα παντα.
και ουτε τον πετροπουλο.

η γνωμη μου ειναι να παρουμε παιχτες εξωτερικου υπαρχουν χιλιαδες Βελλιοι, Κατσικαδες, Κολοβοι κτλ.


_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από Bezyr 28/5/2015, 16:28

Ετσι Τεο.
Εγω ηθελα να ρωτησω, ο Πετροπουλος ειναι καλυτερος του Κυριακιδη?
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από teo 28/5/2015, 16:30

δεν ξερω αλλα δεν θελω δανεικο απο τον γαυρο.
δεν εχουμε παρει, ελπιζω να μην πεσουμε "στην αναγκη τους" απλα ξεκαθαριζω την θεση μου νωρις νωρις.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από mos 28/5/2015, 16:34

Λίγο καλύτερος του στεφανίδη είναι. Μπρρρρρ....
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από 3φ 28/5/2015, 16:44

Αραχτε ρε μαγκες. Κανουμε λογο για τους 4 συγκεκριμενους παιχτες , γιατι βγηκε ο tolisblue και ειπε οτι ειναι μιλημενοι και ισως κλεισουν.

Αν ειχε βγει βρωμα για τον Τσαβι ή τον Εσσιεν δεν θα μιλουσαμε για αυτους;

Καλμα λιγο ρε Τεο και διαβαζε τι γραφουμε

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από teo 28/5/2015, 16:57

διαβαζω 3φ.
και με τον Mos συμφωνω και για τον πετροπουλο που λεει και για τον Βελλιο.
απλα φοβαμαι μην ξαναζησω το ενδοξο προσφατο παρελθον μας και γινομαι χειμαρρος!

γι αυτο και επιμενω στην αγορα παιχτων απ το εξωτερικο.
στο κατω κατω, δεν θα παρουμε 10 παιχτες 11δατους. για λιγες προσθηκες ειπαν. γιατι να μην ειναι οι ποιοτικοτερες? γιατι να περιοριστουμε στην εγχωρια αγορα και σε πρωιν παιχτες μας (ασχετα αν τον Βελλιο τον συμπαθω που γουσταρει ΗΡΑ).
και τι στοχο θα ανακοινωσουν τον αυγουστο που θα συμβαδιζει με την δυναμικη (θεωρητικα εστω) της ομαδας? παραμονη, ευρωπη, κυπελλο ή μια καλη πορεια?

οτι και να κανουν θα στηριζω ΗΡΑ.
μονο μια κοκκινη γραμμη βαζω. οχι δανεικους και ειδικα απο την ομαδα του πουσταρα.
νωρις νωρις αυτα, και περσι τα ιδια συζητουσαμε και με νομιζατε εξωγηινο.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12759
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από tolisblue 28/5/2015, 17:31

Ο Κλέιτον ήταν μεγάλος θαμώνας στο Χείλη-Χείλη γνωστό σκυλάδικο της Λάρσας. Όταν πήγε στον βάζελο έκανε συχνά ταξίδια αστραπή στο συγκεκριμένο μαγαζί.
Ο Κατσικάς σαν αριστερό στόπερ πίσω από Μπάρτο θα βοηθήσει κ επίσης θα έχει ευκαιρία να εξιλεωθεί με γκολ μέσα στην Τρόυμπα.
O Φοφόνκα έχει προτείνει 2 παίκτες με γεμάτες χρονιές σε Ουρουγουάη κ Βραζιλία. Ο ένας είναι χαφ από την Defensor Sporting. Παίχτη έχει προτείνει κ ο Κουχάρσκι (γελάω).
Από τους βασικούς παίκτες φέτος δεν θα φύγει κανένας εκτός αν το ζητήσει ο ίδιος. Για δεξί μπακ θα προωθηθεί ο Μουχάλης πίσω από τον Μπόυκου κ υπάρχει πάντα ο Κυριακίδης αν χρειαστεί.

Οι θέσεις που θα καλυφθούν (προσωπική άποψη αυτή) είναι ένας αριστερός στόπερ, ένα αμ. χαφ, ένας κεντρικό χαφ, ένα αρ. εξτρέμ κ ένα σέντερ φορ που θα μπορεί όμως να παίζει κ γύρω γύρω (κάτι σαν Επαλέ-Σολτάνι).

tolisblue

Αριθμός μηνυμάτων : 172
Ημερομηνία εγγραφής : 03/08/2013
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/5/2015, 17:48

Tα έχω ξαναπεί, ας τα ξαναφρεσκάρω...
   1) Κατσικάς... Μεγάλο πουλέν, θα δέσει άψογα με μπαρτολίνι και ζιαμπάρη γιατί είναι πολύ πιο έμπαλος απ'αυτούς, ενώ αυτοί περισσότερο αθλητικοί και χρειάζονται δίπλα τους τέτοιο συμπαίκτη.
   Επικοινωνιακά μπορεί να ακούστηκε άσχημα το ότι πήγε στους τούρκους αλλά α) πήδηξε τελευταίος απ'το καράβι και β) στην παρουσίαση του σαν παίκτης του παοκ είχε πει ότι θα ήθελε κάποια στιγμή να ξαναγυρίσει στον ηρακλή και τους καράφλιασε.
   Φέτος ήταν ο λόγος που οι τουρκς είχαν φάει 3 γκολ και ήταν πρώτοι μέχρι το νοέμβρη, με τον τραυματισμό του άρχίσαν εκεί οι τριαροτεσσάρες.
    Μεγάλο μείον οι συχνοί του τραυματισμοί, μεγάλο συν ότι αν κάνει μια ολόκληρη χρονιά στη ζωή του, του χρόνου θα παίζει εθνική και η αξία του θα είναι στα 2 μύρια, όποιος τον έχει δει και λέει κάτι αντίθετο πάσχει από οξεία αμπαλοσύνη... Μακάρι.
   2) Βέλλιος... έπαιξε φέτος σε 2 ομάδες που ήταν προτελευταίες στη χώρα τους, μάζευαν 3-4αρες και παίζαν με αντεπιθέσεις, θα ήταν δύσκολο να δείξει κάτι φοβερό, παρ'όλ'αυτά με την άντερλεχτ είχε ασίστ-ισοφάριση στο 85, με τη σταντάρ σκόραρε και ισοφάρισε στο 85, και στη δανέζικη που πήγε σκόραρε σε προημιτελικό-ημιτελικό και τελικό σε συνδυασμό με τα 2 γκολ που είχε βάλει εναντίον του γκέυ και το γκολ εναντίον της τσέλσι στην αγγλία δείχνει ότι τα μεγάλα παιχνίδια του πάνε.
  Αν έρθει και κάνει προετοιμασία (πέρσι υπέγραψε το σεπτέμβρη στους βέλγους ενώ για 2 χρόνια στην έβερτον ήταν στη ναφθαλίνη) μπορεί να δούμε μεγάλα πράγματα και απ'αυτόν και σε συνδυασμό με την έλλειψη σοβαρού φορ στην εθνική να τον δούμε κι αυτόν εκεί και η αξία του του χρόνου να είναι στα 3 μύρια.
  Μακάρι.
  3) Κλέυτον... παλιά αδυναμία, έχει κάνει φοβερή χρονιά φέτος, ήταν κρυφός πόθος μέχρι να δω τον τσιλιανίδη στα πλέυ οφς. Πιστεύω πως ο δρόμος του μικρού είναι για βασικό δεκάρι φέτος με αλλαγή απ'το ρομάνο στο 60 και μια χαρά θα βγει η χρονιά. Φυσικά αν έρθει ο κλέυτον δε θα χαλαστώ, είναι πολύ καλός παίκτης και στα 33 του...
  4) Τζανδάρης... όχι έμπαλος αλλά μηχανάκι, σαν τον ιντζόγλου σε 22άρη, οι ορκς γύρω μου του είχαν μεγάλη αδυναμία όσο έπαιζε σ'αυτούς. Εκεί του κάνανε πρόταση 70 χιλιάρικα κι αυτός δε δέχτηκε, ήθελε τα διπλά, δεν ξέρω κατα πόσο είμαστε διατεθειμένοι να τα δώσουμε (στον κατσικά έδιναν 170 κι αυτός δε δέχτηκε γιατί εκτός απ'τον άγγελο κανένας δεν τον πίστευε στον τούρκο και φοβόταν πως αν ανανέωνε θα γινόταν το ίδιο).
  Δεν τρελαίνομαι, είναι χρήσιμος αλλά για εξάρι θα προτιμούσα κάτι σε ψηλότερο κι απ'το εξωτερικό.
  Δε θα χαλαστώ πάντως, είναι πιτσιρικάς και θα είναι τεράστιο σπάσιμο στα ορκς που τον ήθελαν πολύ...
  5) Πετρόπουλος... παίχτης που είχε το γκολ ανέκαθεν, φέτος έκανε κακή χρονιά σε 2 ομάδες, εκ των οποίων η μία ήταν για φούντο απ'την αρχή(οφη) και η άλλη (καλλονη) παίζει με δέκα παίχτες πίσω από το κέντρο.
  Πέρσι στον απόλλωνα που έπεσε είχε 12 γκολ, στο βάζελο ήταν αλλαγή του σισέ και το είχε το γκολ.
  Δεν ψήνομαι, μάλλον ο μύρο τον πιστεύει λόγω της καλής του χρονιάς στον απόλλωνα, μπορεί να μη θέλουν βαρβάτο φορ για να μην κόψουν το δρόμο στο λουκίνα.
  Αν είναι αυτές οι επιλογές (όλοι έχουν περάσει απ'το μυαλό μου εδώ και καιρό χωρίς να έχω καμιά πληροφορία) δείχνουν ότι η διοίκηση κινείται πολύ ρεαλιστικά και έξυπνα, αν κλείσουν κιόλας (οι πρώτοι 4, ο πετρόπουλος είναι εύκολη περίπτωση) θα βγω να χορεύω μια βδομάδα στην αριστοτέλους... Very Happy

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από dr. drake ramore 28/5/2015, 17:56

Ναι αλλά τα καημένα τα σκουλήκια τα αδικούμε έτσι,αυτός ο σουνας λέει τετ να τον χτυπήσουμε;

dr. drake ramore

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/5/2015, 17:59

Αν είχες πάρει φέτος το σουνά, δε θα χρειαζόταν αναπνευστήρα ο πουρτουλίδης, ούτε θα αρχίζαμε τις προσευχές όποτε τον βλέπαμε να χτυπάει...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από dr. drake ramore 28/5/2015, 18:05

Κατάλαβα..ας το κοιτάξουν

dr. drake ramore

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/5/2015, 18:06

Toυς βέλλιο, κατσικά και τζανδάρη περιμένα εδώ και μέρες κάποια στιγμή να τους ακούσω.
   Για να μην έχουν παράπονο τα σκουλήκια, θα κάνουμε κάτι και γι'αυτούς.
   Η μόνη θέση στην οποία δεν είχαμε παίχτη στη βασική ενδεκάδα ήταν αυτή του αριστερού εξτρέμ.
   Ένα πρώην σκουλήκι προέρχεται από καλή χρονιά στην τριπολιτσά όπου ήταν δανεικός και με όχι πολλά λεφτά θα μπορούσε να αποκτηθεί από τη γερμανική ομάδα στην οποία ανήκει.
   Δε θα μου κακόπεφτε καθόλου...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από dr. drake ramore 28/5/2015, 18:08

Fortunately Düsseldorf?

dr. drake ramore

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από dr. drake ramore 28/5/2015, 18:09

Fortuna

dr. drake ramore

Αριθμός μηνυμάτων : 161
Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 28/5/2015, 18:17

Εαν θυμαμαι καλα , αυτος ο παικτης ειχε βγει να κανει δηλωσεις ο πατερας του οταν εφυγε απο την ομαδα του αρεως και ελεγε οτι και οι 2 τους ηταν παντα σκωληκες και οτι καθε μερα εκανε 2 ωρες πανε ελα για να τον πηγαινει στις προπονησεις γιατι ηθελε τον γιο του να φοραει την γλιτσιασμενη φανελα
Αρα πιστευω δυσκολο να υπεγραφε σε εμας, η αν το κανει πιστευω θα ειναι παικτης που θα παιζει για το εγω του και οχι για την ομαδα

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/5/2015, 18:21

Παίχτης που έφυγε από τη γερμανία για να παίξει στο κολοκοτρωνίτσι πιστεύω πως δε θα είχε πρόβλημα να γυρίσει στη γενέτειρά του για να παίξει στο μεγάλο ηρακλή περιμένοντας την ομάδα της καρδιάς του να ξανανέβει (4-5 χρόνια) στην κωπρολίγκα...
   Και να μην έρθει στα παπάρια μου, απλά κάτι τέτοιο θέλω σε αριστερό εξτρέμ...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από Επισκέπτης 28/5/2015, 18:27

εγώ πιστεύω ο Βέλιος είναι καλή περίπτωση. Είναι και ηρακλάκι τρελό

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 28/5/2015, 18:31

Κοιτα αφησε και μια ομαδα η οποια ειναι στην β εθνικη γερμανιας
Στην 10η θεση , που λογικα εχει στειλει πολλους δανεικους για να μην εχει πολλα συμβολαια στο κεφαλι της
Και πηγε συην τριπολη που κακα τα ψεματα κερδισε την μαηντζ και επαιξε σε ευρωπαικη διοργανωση και δεν τα πηγε ασχημα για πρωτη φορα
Ισα ισα τα πηγε καλυτερα απο βαζελοτουρκο
Αρα δεν μου φαινετε οτι εκανε κακη επιλογη, οπως επισης στην γερμανια δεν ξερω αν θα τον εμπιστευοταν να παιξει βασικος οπως εκαναν στον αστηρ

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/5/2015, 18:37

Κομμάτι απ'τις πρώτες δηλώσεις του κατσικά για τον οποίο ο τσορμπατζόγλου έγραψε τις προάλλες (όταν έφευγε)
 ότι στις πρώτες του δηλώσεις το μόνο που δε μας είπε ήταν πως τ'όνειρό του είναι να ξαναγυρίσει κάποια μέρα στον ηρακλή...

       Σε ερώτηση για την παρουσία του στην Τούμπα ως παίκτης του ΠΑΟΚ αφού είχε έρθει και σαν αντίπαλος, ανέφερε: «Έχω έρθει και σαν αντίπαλος. Πιστεύω ότι στην καριέρα μου θα συνεχίσω και σε άλλες ομάδες έτσι ώστε να ξαναέρθω στην Τούμπα». Very Happy

     Ποστ από τουρκοφόρουμ της ίδιας μέρας...

   Δεν τον παρεξηγω, πατερας(και μανατζερ ταυτοχρονα) φολα Ηρακλης και το ιδιο και ο γιος. Δεν τον παρεξηγω που το πιστευει, απλα πιστευω οτι θα χρειαζοταν λιγο τακτ στη προκειμενη.


   Εκείνη την εποχή μιλούσα με συνάδελφο σουπερά ο οποίος ήταν μέσα στα πράγματα και μου την έλεγε για τους παίκτες που μας πήραν (γιάκομπ, σολτάνι, κάσπερ).
  Του έλεγα τότε πως ότι άξιζε απ'τον ηρακλή ήταν οι (χοσέμι, ντάνι και κατσικάς).
  Μου είπε πως το χοσέμι δεν τον ήθελαν, το ντάνι δεν τον πρόλαβαν (είχε κλείσει στην ξάνθη) και πως τον κατσικά τον προσέγγισαν αλλά τους έκλεισε την πόρτα γιατί ήθελε να μείνει στον ηρακλή της Β΄.
   Δε λέω να τον πάρουμε γιατί είναι ηρακλάκι, είναι ότι πιο έμπαλο σε συνδυασμό με τα σωματικά του προσόντα είχα δει σε 20ρη στην ελλάδα, μακάρι να γυρίσει το παιδί, ν'αναγεννηθεί σε μας και να μας πάει ψηλά...
    

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/5/2015, 18:43

Από το bluenews...

  
Την Κυριακή κόντρα στον Ολυμπιακό Βόλου ο Ηρακλής κλειδώνει και μαθηματικά την άνοδο του, από εκεί όπου δεν έπεσε ποτέ αγωνιστικά.
Και είδη έχουν αρχίσει να γράφονται κάποια ονόματα που είναι μεταγραφικοί στόχοι της ομάδας. Όμως όλοι αυτοί λογαριάζουν χωρίς αυτούς που αποφασίζουν για το θέμα αυτό, δηλαδή τους αρχιτέκτονες του εκπληκτικού δημιουργήματος Ηρακλή φέτος, τον προπονητή της ομάδας Νίκο Παπαδόπουλο και τον τεχνικό διευθυντή της ομάδας Παύλο Μυροφοριδη.
Αυτοί ξέρουν ποιους θα επιλέξουν τώρα που η ομάδα μπορεί να κινηθεί άνετα στις μεταγραφές χωρίς περιορισμούς όπως πέρυσι. Η ομάδα θέλει παίκτες με προσωπικότητα αλλά και παίχτες που αγαπούν την ομάδα όπως οι Κατσικάς, Βέλλιος και Bουτσιάς Shocked Question Question Question Question Question Question Question Question Question .WTF Question
Με καλό μάτι εξετάζονται και οι περιπτώσεις των Κλέιτον, Καπετάνου, Σολτανι, Μάντζιου, Ομποντο Λεοζινιο και άλλων.
Όμως μην ξεχνάμε την τελική απόφαση θα την πάρουν οι κύριοι Παπαδόπουλος και Μυροφοριδης μαζί με τον κύριο Παπαθανασακη.

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/5/2015, 19:32

Δεν ξέρω πόσο σοβαρό είναι το παραπάνω ρεπορτάζ αφού εκτός απ'το βουτσιά αναφέρει και τον καπετάνο που έχει συμβόλαιο...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από milano 28/5/2015, 19:35

Από τα ονόματα που ρίξατε στο τραπέζι, εγώ θα έλεγα "ναι" για Πίτου (μεγάλο πουλέν), Βέλλιο και είμαι αρκετά θετικός και για Κατσικά παρόλο που νομίζω ότι στη θέση δεν καιγόμαστε τόσο, έχοντας ποντάρει και στο ταλέντο του Ρουγκάλα. Για τετράδα στους φορ και αν θεωρήσουμε δεδομένη την παραμονή των Λουκίνα, Περόνε και ότι έχουμε ως στόχο τον Βέλλιο, θα ήθελα έναν τέταρτο γκολτζή πιο κοντό κι ευέλικτο, ίσως τύπου Κάμπορα στα κάλα του. Κι εννοείται πως θέλω σωματώδες και έμπαλο αμυντικό χαφ. Στους προς αποχώρηση θα συμφωνήσω με το ότι είναι λογικό να φύγουν οι Αγγελούδης, Τσιλιγκιρης (δεν μου αρέσει) και Τόσκας (εννοείται, εδώ και καιρό δεν υπάρχει αυτός). Αν όμως χρειαστεί κι άλλο ξαλάφρωμα λόγω πιο πολλών και καλών αφίξεων νομίζω ότι τα πράγματα δυσκολεύουν. Θα φύγουν κι άλλοι;;; Βαλεριάνος;; Ρομάνο;;; Κάσσος;;; Σιατραβανης;;; Καρασαλίδης;;;

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από mos 28/5/2015, 19:38

Κάτι πολύ σωστό που γράφτηκε παραπάνω είναι να πάρουμε και ένα χαφ που να έχει και λίγο περισσότερο μπόι από τους υπάρχοντες. Στη β καλά τα κατάφερναν τα στρουμφάκια μας, αλλά στην α θα χρειαστούμε έναν ψηλό που να ξέρει να βάζει το κορμί του.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/5/2015, 19:51

Πιστεύω ότι τόσκας, αγγελούδης είναι ήδη φευγάτοι.
    Ο τσιλιγγίρης δε με έπεισε, ας δοθεί ευκαιρία σε κανένα μικρότερο (π.χ. κάσσο).
    Ο βαλεριάνος αμυντικά είναι λίγος, ενώ και του σιατραβάνη που έλειξε το συμβόλαιό του, πρέπει να τον ευχαριστήσουμε για την προσφορά του και να τον αποχαιρετίσουμε, στην πρώτη εθνική θα έχει πολύ λιγότερες ευκαιρίες.
    Ο καρασαλίδης δεν είναι κακός αλλά δεν είναι και για πολλά πράγματα και πιστεύω πως κι αυτός θα καταλήξει μεταξύ πάγκου και κερκίδας.
    Δε βλέπω κανέναν άλλο εκτός απ'τους προαναφερόμενους να φεύγει, θα είναι έκπληξη.
    Ζαμπάζης, καλφούντζος και μούχαλης προτείνω να δοθούν δανεικοί στο διλμπέρη, να πάρουν παιχνίδια...

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015 - Σελίδα 4 Empty Απ: Μεταγραφικές επιθυμίες -καλοκαιρινή περίοδος 2015

Δημοσίευση από κατακρεουργημενος 28/5/2015, 20:04

Θα συμφωνησω στο τελευταιο σκελος με τον μπαμπαστρουμφ
Γιατι πολυ απλα οσοι δεν ειμαστε σιγουροι εαν θα αποδοσουν στην α
Δεν τους στελνουμε στον αγροτικο αστερα;;; Και κοντα ειναι, και β εθνικη ειναι
Και στην τελικη παιχνιδια μπορουν να παρουνε και εαν μας γουσταρει
Τους παιρνουμε πισω τον γεναρη
Δεν ειναι κακο να εχουμε παραμαγαζα σε αλλες κατηγοριες 
Οπως εαν ο σκωληξ τελικα μεινει στην γ
Εγω θα τους εστελνα στην γ σε ομαδα ομιλου του σκωληκα
Και θα ελεγα οριστε φατε τα σκουλικια μεσα εξω και η περιπτωση σας
Ισως τελικα ειναι καλη για την ομαδα :Ρ

_________________
οπου πας! μαζι σου θα μαι ! παντα θα σαι ακολουθω! μια ζωη θα τραγουδαμε! δεν μας εμεινε μυαλο!
κατακρεουργημενος
κατακρεουργημενος

Αριθμός μηνυμάτων : 804
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : bluehookahland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 23 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης