FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

+20
sakoulas74
Γαλαζιος Ηρωας
teo
dr. drake ramore
filistor
mos
Surgeon
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
xibalba
Night Watcher
maglin
remkobure
Behind the curtain
Bezyr
Milt
Hood
tolaras10
bluedevil
luxus
24 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από Γαλαζιος Ηρωας Κυρ 25 Οκτ 2015 - 10:11

Αυτοι τεο με τα λιγοτερα διαρκειας απο εμας παιζαν στην Ευρωπη ελεου απουσιας ΑΕΚ.Επισης οι μεταγραφες που κανουν ειτε ειναι χρηματα του Μαρινακη ειτε ειναι χρηματα απο την στοιχηματικη απατη που καναν.Ετσι για να βλεπουμε και την ελληνικη πραγματικοτητα καμια φορα οπως ειναι.Επισης οι μεγαλες ομαδες στηριζοντε σε ολιγαρχες που μολις φυγουν δεν θα εχουν ουτε χρηματα για τα κορδονια των παικτων.
Ο Καναδος προσπαθει να κανει τον Ηρακλη αυτονομη επιχειρηση που να στηριζετε στα δικα του εσοδα.
Οσο για τον κοσμο απλως αναφερα καποιες πραγματικοτητες.Εαν κανει ακριβες μεταγραφες η διοικηση τεο και δεν βγουν θα εχει αδικο ο κοσμος να μην πηγαινει στο γηπεδο?Η απαντηση μου ειναι οχι.
Θα εχει αδικο η διοικηση να φωναζει οτι δεν βγαινει οικονομικα?Η απαντηση μου ειναι οχι.Κανεις δεν κατηγορει τον κοσμο,απλως ο οπαδος του Ηρακλη ειναι δυσκολος και απαιτητικος αλλοτε σωστα αλλοτε λανθασμενα και αυτο ειναι μια πραγματικοτητα.
Οποτε αποδεχομαι οτι με 2500 διαρκειας θα εχω αυτο το μπατζετ απλως θελω να υπαρχει ο μηχανισμος που να ψαχνει καλλυτερα για παικτες.
Δεν απαιτω του χρονου ουτε Ευρωπη ουτε 5000 διαρκειας.Απαιτω να παιξουμε καλλυτερη μπαλα απο φετος και να ανεβουμε στην μεση της βαθμολογιας.Απαιτω τουλαχιστον τα 2500 διαρκειας να γινουν 3000 και παει λεγοντας.Στο ειπα θελω η ομαδα να ανεβαινει σκαλοπατι σκαλοπατι.Ετσι θα κερδιζεται και ο κοσμος σκαλι σκαλι.
Δεν θελω να γυρισουμε στα χρονια της νυμφουλας οπου προσπαθουσε να ανεβει σε μια χρονια 50 σκαλοπατια και τελικα παραμεναμε στα ιδια βυθιζοντας την ομαδα ποιο βαθια στην χρεωκοπεια.


Υ.Γ.Ξεχωριστε λιγο στο μυαλο σας οτι το να αναφερει καποιος οτι ο κοσμος του Ηρακλη ειναι δυσκολο να κερδιθει και να παει στο γηπεδο δεν του ριχνει ευθυνες.

Γαλαζιος Ηρωας

Αριθμός μηνυμάτων : 829
Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από sakoulas74 Κυρ 25 Οκτ 2015 - 10:33

Νταξ, και εγω στεναχωρεθηκα.
Ειναι απαραδεκτο ομως να βριζουμε τωρα, οταν την προηγουμενη βδομαδα ειμασταν ενταξει με το 3-3.
Ειπα ενταξει, οχι ευχαριστημενοι, το ξεκαθαριζω.

Απο την αλλη, συμφωνοι, αυτο το παιχνιδι Τονισε (με κεφαλαιο Τ) τις αδυναμιες μας αλλη μια φορα. Προσωπικα πιστευω πως ο παπ τις ξερει. Και θελω να πιστευω πως τον γεναρη θα ψαξει να τις λυσει.

ΑΛΛΑ.

Ελεος πια με τους αφορισμους, κατανταει κουραστικο...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από mos Κυρ 25 Οκτ 2015 - 10:51

Πρέπει άμεσα να αρχίσει να διορθώνει τις μαλακίες του, από σήμερα κιόλας. Δεν μπορεί ο Στάμου να έχει τη φανέλα σπίτι του ενώ έχει εκθέσει την άμυνα τόσες φορές. Από τη στιγμή μάλιστα που είχε έτοιμη και δεμένη άμυνα από πέρσι. Ούτε είναι δυνατόν να παίρνει χρόνο ο Μπουλούτ. Αν πάλι του τον επιβάλλουν άλλοι και αυτός το δέχεται, να πάρει τον μπούλο μόνος του, είναι λίγος και δεν αξίζει.
Τον κράζω μεν αλλά ξεκάθαρα τον στηρίζω και θέλω να μείνει. Αλλά να διορθώσει τα λάθη του. Όσα μπορεί τώρα και τα υπόλοιπα τον Γενάρη. Αν όμως ξαναδώ στον επόμενο αγώνα τα ίδια, Στάμου και Μπουλούτ μέσα, αλλάζει το τροπάρι.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2620
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από bluepower Κυρ 25 Οκτ 2015 - 11:48

(όπως είπε και άλλος) θα είναι μέγιστο λάθος στην παρούσα φάση να φύγει ο Παπαδόπουλος. Αυτός έφτιαξε αυτήν την ομάδα. Πέρυσι οι παίκτες αυτοί δεν ήταν ούτε για Β' Εθνική. Αν φύγει, οι παίκτες αυτοί θα είναι ούτε για Β' Εθνική.
Τo μεγάλo πρόβλήμα είναι η έλλειψη τεχνικού διευθυντή. Ο περσινός τεχνικός διευθυντής έφερε καλούς πάικτες με μηδενικά λεφτά. Η έλλειψη τεχνικού διευθυντή έχει σαν αποτέλεσμα από όλες τις μεταγγραφές καμία να μην πάιζει. Ο Παπαδόπουλος προπονητής είναι όχι τεχνικός διευθυντής και εξάλλου ποτέ δεν είπε ότι με τους περυσινούς παίκτες μπορείς να σταθείς Α' Εθνική. Εκτός από Λάζαρ και Βέλλιο που ήταν γνωστή η αξία τους οι υπόλοιποι που ήταν στο άμα βγούνε, δεν βγήκαν.
Κατά την γνώμη μου το σύνολο που έχει φτιάξει ο Παπαδόπουλος μια χαρά είναι, πειθαρχημένο και καλό. Αλλά χρειάζεσαι και ποιότητα παικτών. Σε αυτό το θέμα θαύματα δεν μπορείς να κάνεις. Και με τον ΠΑΟΚ και με την ΑΕΚ είχαν καλύτερη ατομική ποιότητα και αυτό πληρώσαμε. Για τις πρώτες ήττες φταίει ότι οι παίκτες δεν ξέρανε τι σημαίνει Α' Εθνική και πως κερδίζονται τα ματς στην Α'Εθνική.
Ο Παπαθανασάκης αν πρέπει να τα έχει με κάποιον είναι ο εαυτός του, ούτε οι παίκτες ,ούτε ο προπονητής.


b

bluepower

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 25/10/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από Χαρίλαος Χαρίτων fake Κυρ 25 Οκτ 2015 - 11:57

Καλησπέρα στην όμορφη διαδικτυακή μας παρέα συμφορουμίτες. 

Πρέπει να ηρεμήσουμε  άλλωστε το παιχνίδι από την αρχή της χρονιάς ήταν ξεγραμμένο.
Κύριε παπαθανασάκη πρέπει να φέρετε τεχνικό διευθυντή αμέσως.
Τάδε έφη Χαρίλαος

_________________
Φευ γαρ ηρακλής παίζουσι καλώς Παπαθανασάκης τεχνικό διευθυντή τούτο πρέπει να πράξει

Χαρίλαος Χαρίτων fake

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 25/10/2015
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από luxus Κυρ 25 Οκτ 2015 - 12:37

με χαρά μου διαβάζω και τον Χαρίλαο στην παρέα μας

το επίπεδό μας λίγο πολύ το γνωρίζαμε
εγώ δεν έθιξα κάτι τέτοιο
αλλά όταν χάνεις με κατεβασμένα χέρια δεν έχει να κάνει με ρόστερ και επίπεδο παικτών
πέρσι τρώγαμε σίδερα και φέτος δε λερώνουμε σορτσάκια
απλά πράγματα
ιδρώστε και χάστε
πάλι θα σας χειροκροτήσουμε και το έχουμε αποδείξει πολλάκις

σε ότι αφορά τον παπ
πιθανότερο είναι να την ακούσεις εσύ καναδέ παρά να επιτρέψουμε κάτι τέτοιο
πάρτε το χαμπάρι πως ο κόσμος του Ηρακλή άλλαξε επίπεδο τα τελευταία χρόνια και δεν πρόκειται να επιστρέψει ξανά στα ίδια
ανέλαβε τις ευθύνες σου σαν πρόεδρος και μην τις κρύβεις κάτω από το χαλί που λέγεται προπονητής
η ομάδα υπολειτουργεί οργανωτικά και εμείς βαφτίσαμε τον προπονητή καθετί που δεν έχουμε

δεν έχεις πολλά λεφτά?σεβαστό
διάλεξε λίγους και καλούς παίκτες που θα κάνουν τη διαφορά
από τους 7 που ήρθαν-οι 3 δεν αγωνίζονται καν έπειτα από 8 αγωνιστικές
μήπως τελικά σκορπάς τζάμπα τα λιγοστά λεφτά σου?
φταίει ο παπ σε αυτό?

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από natsinas75 Κυρ 25 Οκτ 2015 - 13:10

Χαρίλαος Χαρίτων έγραψε:Καλησπέρα στην όμορφη διαδικτυακή μας παρέα συμφορουμίτες. 

Πρέπει να ηρεμήσουμε  άλλωστε το παιχνίδι από την αρχή της χρονιάς ήταν ξεγραμμένο.
Κύριε παπαθανασάκη πρέπει να φέρετε τεχνικό διευθυντή αμέσως.
Τάδε έφη Χαρίλαος
Ο κανονικος ή γιαλαντζι?
natsinas75
natsinas75

Αριθμός μηνυμάτων : 336
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από Χαρίλαος Χαρίτων fake Κυρ 25 Οκτ 2015 - 13:38

sastrelaname έγραψε:
luxus έγραψε:
βάφτιζα το παλικάρι μου σήμερα και όταν με ενημέρωσε ο αδερφός μου για το αποτέλεσμα στενοχωρήθηκα τόσο,που όλου νόμιζαν πως συγκινήθηκα
(..................................................)
Καταρχάς καλησπέρα στον φίλο μας τον σαστρελάναμε. Για εσένα φίλε μου υπάρχουν δύο και μόνον δύο περιπτώσεις
-είτε τα γράφεις αυτά χάριν αστεϊσμού 
-είτε είσαι κάποιος κομπλεξαρισμένος από την ατέρμονη φάπα παοκσής

_________________
Φευ γαρ ηρακλής παίζουσι καλώς Παπαθανασάκης τεχνικό διευθυντή τούτο πρέπει να πράξει

Χαρίλαος Χαρίτων fake

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 25/10/2015
Ηλικία : 53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από bluepower Κυρ 25 Οκτ 2015 - 13:41

sastrelaname έγραψε:
luxus έγραψε:
βάφτιζα το παλικάρι μου σήμερα και όταν με ενημέρωσε ο αδερφός μου για το αποτέλεσμα στενοχωρήθηκα τόσο,που όλου νόμιζαν πως συγκινήθηκα
(...............................................)

Κάνω παράκληση στο admin αν έχει από το logfile την IP που μπήκε αυτό το @ρΧ.. να την δώσει public. Αν είναι από το σπίτι του και όχι από Internet cafe θα του γ@μ την μάνα του, τα αδέλφια του και όλο του το σπίτι που θα το θυμάται.

bluepower

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 25/10/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από sastrelaname1 Κυρ 25 Οκτ 2015 - 15:26

(......κούρασες μπούλη.....)

sastrelaname1

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 25/10/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από Night Watcher Κυρ 25 Οκτ 2015 - 15:40

sastrelaname1 έγραψε:
bluepower έγραψε:
sastrelaname έγραψε:
luxus έγραψε:
βάφτιζα το παλικάρι μου σήμερα και όταν με ενημέρωσε ο αδερφός μου για το αποτέλεσμα στενοχωρήθηκα τόσο,που όλου νόμιζαν πως συγκινήθηκα
(...........................................)

Κάνω παράκληση στο admin αν έχει από το logfile την IP που μπήκε αυτό το @ρΧ.. να την δώσει public. Αν είναι από το σπίτι του και όχι από Internet cafe θα του γ@μ την μάνα του, τα αδέλφια του και όλο του το σπίτι που θα το θυμάται
(..........................................)
Παιζεις με τη καταρα της γριας και βλεπω να παθαινεις καρκινο οπου να ναι καραγκιοζη.

Night Watcher

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 12/12/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από Επισκέπτης Κυρ 25 Οκτ 2015 - 15:45

Γνήσια gay συμπεριφορά..εαν με πειράξετε θα τα πω στον δικηγόρο μου
Ουστ απο δω μιξα

Γιατρέ στείλε

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από teo Κυρ 25 Οκτ 2015 - 15:46

Τραβα καμια μαλάκια ρε 15 χρονε.
Δώστε την ip του βλακα δημοσια και αμα βγαλει θεσνικη τον ηπιες.
Και εσυ και η μανα σου και ο δικηγορος σου.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ - Σελίδα 3 Empty Απ: αεκ-Ηρακλης, Σαββατο 24-10, 7.30μμ

Δημοσίευση από Bezyr Κυρ 25 Οκτ 2015 - 15:55

Μπααα, Κακως τον διεγραψε ο Σωτος.
Αφου υπαρχει τροπος απλα να βαλει την IP του στον στον πατο του ο πισωγλεντης. Wink
Άντε μωρη λουλου, πες μας κι αλλα για τον γ@μιολογκει σου...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης