FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

+8
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
mos
luxus
natsinas75
sakoulas74
dr. drake ramore
Χαρίλαος Χαρίτων fake
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από 3φ 28/10/2015, 11:18

Ειδες πουθενα να αναφερω κραξιματα σε fb και forums;
Σου εδωσα εν μερει δικιο , δεν ειπα οτι εχεις αδικο. Απλα κατα την αποψη μου ξεχασες καποιες παραμετρους τις οποιες ηθελα να αναφερω, γιατι απο την δικη μου οπτικη γωνια παιζουν σημαντικοτατο ρολο στην πορεια της ομαδας.

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από luxus 28/10/2015, 13:16

να διορθώσω μόνο πως δεν υπάρχουν μόνο η 10 και η 7
υπάρχει και η 13 και ολόκληρο το γήπεδο
στην κατάστασή μας δεν περισσεύει κανείς
συγκεκριμένα στο ματς με τον τούρκο η 10 αγνόησε επιδεικτικά δύο φορές το σύνθημα που ξεκίνησε η 13
προσωπικά έχω διαρκείας στην 7,αλλά μου έκανε εντύπωση και σκέφτηκα μήπως έχω χάσει επεισόδια και γίναμε δυο και τρία κομμάτια

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από teo 28/10/2015, 13:17

Δεν είδα κάπου να επηρεάζει ο κόσμος την πορεία της ομάδας πάντως.
Άνετοι είναι παε και ομάδα να κανουν το καλυτερο. 

Που μανουριασαν οι κλασσικές κωλογριες πές μου να καταλαβαινομαστε

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από teo 28/10/2015, 13:19

luxus έγραψε:να διορθώσω μόνο πως δεν υπάρχουν μόνο η 10 και η 7
υπάρχει και η 13 και ολόκληρο το γήπεδο
στην κατάστασή μας δεν περισσεύει κανείς
συγκεκριμένα στο ματς με τον τούρκο η 10 αγνόησε επιδεικτικά δύο φορές το σύνθημα που ξεκίνησε η 13
προσωπικά έχω διαρκείας στην 7,αλλά μου έκανε εντύπωση και σκέφτηκα μήπως έχω χάσει επεισόδια και γίναμε δυο και τρία κομμάτια
Δεν πειράζει συμβαίνουν κ αυτά. Προσωπικά εχω δειναπειρες φορες ή 13 να αγνοεί την 10 οποτε το προσπερασα φυσικά δεν είναι θέμα κάποιας κόντρας.
Εδώ δει φυσικά και να κραζουν την 10 καμια 10 χρόνια πριν αλλά δε γαμεις...

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από Bezyr 28/10/2015, 13:23

Αν φετος δεν υπηρχαν Πανθραξ και το αλλο λιμο, η πορεια μας ειναι για αγωνα σωτηριας.Το γηπεδο ειναι εκκλησια, δεν ακουγεται κουβεντα και ολοι στηριζουν.Θα ελεγα δε οτι δεδομενων των συνθηκων, οι σχεσεις κοσμου ΠΑΕ ειναι αριστες.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από teo 28/10/2015, 13:24

Φυσικά. 

Εξηγηστε μου όμως τι σκατά καταστρέψανε φέτος.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 28/10/2015, 22:26

1) Στο κύπελλο μια χαρά μπορείς να πας και με ροτέισον, σιγά που και οι άλλοι θα βάλουν βασικούς.
     2) Κάτω τα χέρια από τον κόσμο, η στήριξη μέχρι στιγμής είναι άνω του αναμενόμενου και δεν έχει καμία σχέση με την κακή πορεία της ομάδας.

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από 3φ 28/10/2015, 23:06

Ειπα εγω ρε μαγκες τιποτα για τον κοσμο; Εκραξα εγω κοσμο; Ειπα οτι η Αυτονομη και η 7 κανουν κερκιδαρα, τι αλλο δλδ;

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από teo 28/10/2015, 23:29


Δυστυχως ομως ως κλασσικες σκατογριες περιμενουμε την παραμικρη μαλακια η μανουριαζουμε μονοι μας, για να χαλασουμε κατι πολυ ομορφο και πολυ καλο που εχουμε. Γιατι? Γιατι Ηρακλης εισαι, δεν γινεται να πετυχεις τους στοχους σου, δεν γινεται να εισαι υγειης σε ολα τα επιπεδα, επειδη δεν γινεται να ειναι ολα καλα και να ευχαριστεις τον κοσμο σου. Ειναι η γαμημενη νοοτροπια που εχουμε εμποτιστει απο τους καρκινους στο ποδοσφαιρο και στον ΓΣ τοσα χρονια.
Εγω σε αυτό σκαλωσα. 
Ίσως να μην κατάλαβα καλα τι εννοείς.
Εμείς πάντως δεν χαλασαμε κάτι στη νέα προσπάθεια ουτε μανουριασαμε ή κάτι τέτοιο.
Ίσα ίσα στηριζουμε την ομαδα περισσότερο απο κάθε αλλη φορά.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από 3φ 29/10/2015, 08:56

Δεν καταλαβες τι εννοω.

Μας εχουν περασει τοσα χερια πικρες και πουστιες οι εκαστοτε διοικησεις και τα δικα μας παιδια, που πλεον τρεμουμε στην ιδεα να αφεθουμε και να δουμε κατι θετικο. Συνεχως ψαχνουμε μονοι μας να βρουμε που βρισκεται το λαθος, για ποιο λογο ολα πανε καλα και δεν παιζει φαση, μηπως καποιος εχει σκουπισει την βρωμια κατω απο το χαλακι.

Παραδειγμα η γκομενα που εχει ερωτευτει 5 τυπαδες και ολοι την εκμεταλλευτηκανε και την παρατησανε. Λογικο να πρηζει και να ειναι ανασφαλης με τον 6ο τυπα ακομη και αν αυτος ειναι τελειος μαζι της και τυπος και υπογραμμος. Αλλο παραδειγμα δεν μου ερχεται τωρα xP

Ασχετο με αυτο, εχουμε ματσακι σημερα....

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από Επισκέπτης 29/10/2015, 15:49

3φ μας μάμησες.. το διάβασα 10 φορες...δημιουργική ασάφεια κέτσ?? Smile

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από 3φ 29/10/2015, 20:55

Αυτος ο Ηρακλης που βλεπω αυτην την στιγμη , τι σχεση εχει με αυτον που παιζει στο πρωταθλημα;

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από Hood 29/10/2015, 20:56

Την ίδια που έχει και ο πας

Hood

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015
Ηλικία : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από luxus 29/10/2015, 21:28

δύο φορές παίξαμε με τον ΠΑΣ,που είναι θεωρητικά από τις πιο σταθερές ομάδες της κατηγορίας τα τελευταία χρόνια και δεν είδα να υστερούμε σε κάτι
έχω την αίσθηση επομένως πως επαληθεύτηκε αυτό που λέγαμε προτού ξεκινήσει το πρωτάθλημα
ξεκινήσαμε στραβά και μας πήρε από κάτω ψυχολογικά
δεν υπάρχει πίστη στις δυνατότητές μας και είναι κρίμα γιατί πολλά παιδιά κινδυνεύουν να αδικήσουν τους εαυτούς τους και να μην κάνουν το βήμα παραπάνω στην καριέρα τους
θεωρώ πως με λίγη αυτοπεποίθηση και στήριξη δε θα υπάρξει ζήτημα παραμονής
το θέμα είναι αν θα προκύψει κάποιος κορμός έπειτα από την φετινή περιπέτεια

_________________
ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ
luxus
luxus

Αριθμός μηνυμάτων : 166
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από mos 29/10/2015, 21:30

Θέλουμε εξτρέμ. Όταν έχουμε κατοχή, μονίμως παίζουμε με 9 ή στην καλύτερη με 10. Φέρτε εξτρέμ. Εμπεδώστε το και διαδώστε το. Εξτρέμ.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2619
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από 3φ 29/10/2015, 21:36

Εμενα σημερα ο Χαντι μου αρεσε παντως...

_________________
Ηρακλής Θεσσαλονίκης 1908...
3φ

Αριθμός μηνυμάτων : 581
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011
Τόπος : Θύρα 13

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ 29/10/2015, 21:38

Δρ Τζέκυλ και Μίστερ Χάιντ σήμερα.
     Μέχρι το 40' η εικόνα ήταν ακριβώς η ίδια με το χανούμι, μετά το 40' και την πρώτη ευκαιρία που χάνουμε (η διπλή με ρομάνο και μπούκου) βλέπουμε έναν τελείως άλλο ηρακλή στο γήπεδο, με καλή κυκλοφορία, με ευκαιρίες, ακόμα και το χαντί είδαμε να βαράει επιτέλους καλά στημένα.
     Στα πολύ θετικά της ημέρας ο λούκι που ακόμα κι αν δεν πετύχαινε το γκολ, έδειξε ότι μπορεί να γίνει κίνδυνος θάνατος για τις αντίπαλες άμυνες, είναι τελείως άμπαλος, αλλά έχει συνεχή κίνηση στην περιοχή, τσαμπουκά, είναι σέντερ φορ σεντερφορίσιο.
     Στα θετικά κι ο ζιαμπάρης, όπως κι ο χαντί που ήταν πολύ καλύτερος προηγούμενων εμφανίσεων.
     Δεν πανηγυρίζουμε, ξέρουμε πως όλοι παίζουν πιο χαλαρά στο κύπελλο, (είδαμε το ρομάνο σήμερα να κάνει πάρτυ ενώ στο πρωτάθλημα δεν προλαβαίνει τη μπάλα), παρ'όλ'αυτά κάποιοι παίχτες έδειξαν πως δεν πρέπει να τους έχουμε ξεγραμμένους....

ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ

Αριθμός μηνυμάτων : 511
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από Hood 29/10/2015, 22:02

Παιδιά ηρεμία με αλλαγές παίζανε και αυτοι

Hood

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015
Ηλικία : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από teo 29/10/2015, 22:05

Το γιαννενο μόλις έριξε μεσα τον τσαβες έκανε και γκολ. Αυτό το πίστευα όπως και την άμεση αντίδραση μας.
Οτι τρώμε γκολ και μετα ξυπνάμε και πετυχαινουμε συνήθως σημαίνει οτι η ομαδα έχει τα ψυχολογικά της. Αυτή την ερμηνεία μπορω να δώσω εγω. 
Ευκαιρίες αργησαμε να κανουμε αλλά έστω πήραμε το Χ.
Στα θετικά κραταω και τον κασσο που δεν δείχνει να είναι το κάτι αξιόλογο (στα δικά μου ματια παντα) όμως ταλαιπώρησε τους αντιπάλους μας και πήρε φάουλ.

Δυστυχώς δεν έχουμε την ποιότητα να παίξουμε λιγο οργανωμένα μέσο επιθετικά,  άσχετα αν σήμερα ο ρομανο ηταν όαση.
Θα χρειαστούμε πιστεύω ενα μίνι ξεσκαρταρισμα στο ρόστερ τον Δεκέμβρη, πρέπει για μένα να μικραίνει το ρόστερ και ανάλογα την διάθεση και την αγορά ενα σέντερ μπακ, ενα αριστερό εξτρέμ και ενα δεκαρι ή ενα δεξι εξτρέμ ποιοτικότερα απ αυτους που έχουμε. 
Τον  Δεκέμβρη καλο θα ηταν να είναι παρελθον χάντι ή πασάς και καρασαλιδης ή σταμου. Με την λογική οτι θα εχω ζιαμπαρη αλλαγή στα στόπερ, και μεταγραφή στις υπόλοιπες θέσεις. 

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12754
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από filistor 29/10/2015, 22:17

Καλησπέρα σε όλους. Πιστεύω ότι το παιχνίδι δεν είναι κατάλληλο για να βγουν συμπεράσματα. Σε ατομικό επίπεδο πιστεύω ότι ήταν καλοί ο Ζιαμπάρης, ο Λουκίνας, ο Χουάντερσον και στο β' μέρος ο Χαντί και ο Ρομάνο. Μου άρεσε η ομάδα στο β΄ όταν όλοι πήγαιναν με δύναμη στην μπάλα ζητώντας το αποτέλεσμα. Μου άρεσε ότι έπαιρνε μπάλα ο Τσάβες και δεχόταν δύο-τρια μαρκαρίσματα και καναδύο κλοτσές. Μόνο έτσι γίνεται δουλειά.

Από εκεί και πέρα, μπροστά είμαστε ανοργάνωτοι εντελώς. Δύσκολα μπορούν να συνεργαστούν αν και υπάρχει το ελαφρυντικό ότι δεν είχαν ξαναπαίξει μαζί. Πολλά φάουλ ο Μπουκουβάλας, κακός ο Καρλίτος και ο Κασσος. Συμπερασματικά, δεν πετάς από την χαρά σου, αλλά ας πούμε ότι σήμερα κάναμε μια καλή εμφανιση στο β μέρος...

_________________
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
filistor
filistor

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2015
Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι

http://istorikathemata.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από Hood 29/10/2015, 22:19

Ο τσιλια θα παίξει ποτε;

Hood

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015
Ηλικία : 30

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από Bezyr 29/10/2015, 22:20

Η ομαδα εδειξε στοιχεια βελτιωσης.
Ειναι το ορθολογικοτερο σχημα με κανονικο χαφ?
Ειναι που παικτες με μικρη συμμετοχη δειξανε ορεξη?
Βρηκαμε στη φαση ανοδου της ομαδος πιο βατο αντιπαλο και φανηκαμε?
Ο,τι και να πεις, με τις πιθανοτητες παιζεις.
Ο χρονος θα δειξει.
Παντως, δεν ξερω αλλα σε καθε περιπτωση αυτα τα...κατεβαζω την ομαδα με δυο φορ με πειραματα στη μεσαια γραμμη και παικτες εκτος θεσεων φαινεται οτι στοιχισαν αρκετα.
Μακαρι να συνεχισουμε ορθολογικα και να παρουμε μερικα πονταλακια μεχρι το Γεναρη, και απο κει και περα κανα δυο καλους παικτες να βγαλουμε αξιοπρεπως τη χρονια.
Σε καθε περιπτωση, η αντιδραση σημερα κρινεται πιστευω θετικη και αυτο το κραταω σαν βαση.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από Επισκέπτης 29/10/2015, 22:24

καλη προςπαθεια εκτος απο τον μπουκου όλοι οι αλλοι ήταν τα δευτερα αλλα δε έφτανε για να πάρουμε την νίκη
Στο πρώτο επιδη ειμαςταν τραγικοί, κορυφαίος και με διαφορα ο χουαν με πολυ σταθερό παιχνίδι απο μεριάς του, δείχνει οτι θα διεκδικήσει επάξια την θεςη πισω ήταν καταπληκτικός
Και ο ζιαμπαζης μαρεςε ο τςαμπουκας του θα μπορούσε εαν πάρει παιχνίδια να αποτέλεσει επιλογή στο 8
θα διαφωνήσω με τα παιδια απο πανω, ο χαντι θα έπρεπε σε αυτο το παιχνίδι να βγάλει μάτια αλλα δεν αρπάζει τις ευκαιρίες...κρίμα για το παιδί αλλα ποιος τον φταίει; ένας Κασσος στο πρώτο επίσημο φετινό του ήταν θετικοτερος
Για τον σταμου που λέτε νομιζω πρεπει να πιστηκατε ζιαμπαρης και Καρασαλίδης δεν ειναι καλύτεροι χάσανε πολλές εναέριες μονομαχίες μεςα στην περιοχή ειδικά στο πρώτο ημίχρονο εκτεθοντας τον χουαν και εαν το γιαννενο ειχε τα εξτρέμ του χανουμιου θα μασταν πολυ δύσκολοι..
Ρομανο δεν υπήρξε στο πρωτο εμφανίστηκε στο δεύτερο και ανέβηκε όλη η ομάδα δεν μπορω να καταλάβω γιατι τέτοια διαφορα απο πέρσι αυτο το παιδί

Και άντε χεςε μεςα δε τρέχει και τιποτα κακή μέρα κάποιον παικτών αυτο που ειναι σημειωτέο ειναι αυτή η συμπεριφορά μετο που πνιγούμε το μπαλάκι μετα μαμιωμαστε να ισοφαρίσουμε και το κανουμε. Και επιδη επαναλαμβανόμενη σύμπτωση δε ισχύει θα πρεπει να αλλάξει αυτο για να μη καθιερωθεί
Αφου την εχουν την ενέργεια να πιέσουν ορθα για το γκολ αυτο να ειναι για να προηγηθούμε και όχι για να κυνηγάμε
Μπράβο στον λούκι και στον ζιαμπαρη για την συνεργασία και το γκολ

Με τον ατρομαχτο συγκέντρωση μεγαλη 95' και κωλοφωτιαδες μπροστα να βάλουμε εμεις το γκολ σιγά την φανέλα μη τρελαθούμε πάρτε το ματσάκι να χαλαρώσουμε όλοι λιγο

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πας Γιάννενα - Ηρακλής  29/10/15 Κύπελλο  - Σελίδα 2 Empty Απ: Πας Γιάννενα - Ηρακλής 29/10/15 Κύπελλο

Δημοσίευση από sakoulas74 30/10/2015, 09:49

Αυτο το πραμα φετος με τις ισοπαλιες κοντευει να γινει αστειο. Θα αρχισουν τα στοιχηματα να μας δινουν ισοπαλια 1.50...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης