FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

+33
Knack
sakoulas74
teo
natsinas75
Bezyr
Admin
ΜΠΑΜΠΑΣΤΡΟΥΜΦ
χιλια χρονια ηρα
The Rock
John Cena
pashalis10
alv
nomikos
rafkyr
stralaxa
lyssos
jotake10
downfoot1
Alex
zannakis-ira
Pourakla
tsoukou
XristosG10
DIMSAV
luxus
Iolaos
gimo
xibalba
κατακρεουργημενος
Iti
portorikanos
garba
37 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από xibalba 3/5/2012, 01:55

Αν πας τον κερσορα πανω στο πρασινο δεξια , σου βγαζει ποσες ψηφους πηρες. Περισσοτερες λεπτομεριες στον αντμιν, διοτι δεν το κατεχω εδω το φορουμ
xibalba
xibalba

Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από The Rock 3/5/2012, 01:56

καλως σε βρηκα dimsav.ΔΕν προλαβα να κανω επεξεραγασια το κειμενο μου και με προλαβες εσυ.ΗΡΑ ΛΑΙΜΑΙ και ΜΟΝΟ ΗΡΑ εδω μεσα. Very Happy

The Rock

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από DIMSAV 3/5/2012, 02:07

Μαγος εισαι και οτι αλλο θες ΛΑΙΓΑΙ αλλα πανω απ'ολα ΗΡΑ θα ΛΑΙΜΑΙ.
DIMSAV
DIMSAV

Αριθμός μηνυμάτων : 819
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 3/5/2012, 14:06

Προσυπογραφω 100% αυτο που λεει ο Knack
Δυστηχως διπλα,δεν υπηρξε προβλημα μεταξυ χρηστων αλλα απο τον διαχειριστη που εχει αλλη αποψη.Το ιδιο ειχε κανει και με τον Ψωμιαδη αλλα και σε αλλα θεματα.
Καιρος να σας πω και το εξης:
Οταν, προκειμενου να ανεχομαι τις ειρωνιες και τις προσβολες ειχα ζητησει και κατηργησα απο διπλα τον λογαριασμο Bezyr, συνεχισα να μπαινω με το nick της γυναικας μου,ως Oktreotid.
Πότε πότε και επειδη συζητουσαμε για το φορουμ, αναρτουσε κατι η κυρα μου(αρρωστο Ηρακλακι), και επειδη εμπαινα με τον λογαριασμο της, της εστελναν π.μ.
Μου λεει λοιπον κανε νεο λογαριασμο δικο σου να ησυχασω.
Της λεω δεν αξιζει και θα σου το αποδειξω.
Φτιαχνω λοιπον εναν λογαριασμο με το ονομα Margarita, επειτηδες, για να δειξω στη γυναικα μου οτι η παρεουλα δεν εχει καν την στοιχειωδη ευγενεια.Περιττο να ασας πω οτι χωρις ενα προσβλητικο ποστ,χωρις να προκαλεσω κανεναν, με ειπαν βαλτο του παοκ,οτι τρολλαρω, χιλια δυο,και απλα επειδη εγραψα κατι αντιθετο απο αυτο που πρεσβευει η "παρεουλα", με διεγραψαν αμεσως.
Συνεχισα να μπαινω και να διαβαζω μονο ως octreotid
Ωσπου o Colbert μεσω π.μ με παρακαλεσε αν ηθελα να ξαναενεργοποιησω τον παλιο μου λογαριασμο καθως δεν ηταν σωστο να μπαινω με το νικ της κυρας μου,και δεν θα ειχε κανενα προβλημα η διαχειριση.
Κανω λοιπον αιτηση με το νικ Iznogoud Wink(ετσι με φωναζε ο Μαιστρος)
Φυσικα δεν εκαναν αποδεκτη την αιτηση.Αντιλαμβανεστε γιατι.Δεν θελουν δυνατη κοντρε ρε παιδι μου!
Απο τοτε, αναρτω καμμια φορα με το νικ της γυναικας μου, και προετρεψα και αλλα εκλεκτα μελη να μην επιμηνουν στην διαγραφη τους, γιατι καταλαβα οτι η διαγραφη ειναι καλη λυση γι αυτους.Δεν θελουν σκεπτομενους χρηστες. Οποτε, και λογαριασμο εκει, ετσι για να υπαρχει, αλλα και εδω οπου μπορουμε ελευθερα να λεμε οτι θελουμε γιατι αυτος ηταν ο σκοπος δημιουργιας του φορουμ αυτου.Αυτα.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 3/5/2012, 15:55

Rock καλως ηρθες.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από The Rock 3/5/2012, 16:05

teo1908 έγραψε:Rock καλως ηρθες.

Καλως σας βρηκα φιλε.

The Rock

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 13/4/2013, 18:03

κουφαλες ηρθα !!!! το νου σας ρεμαλια!!!!

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 13/4/2013, 18:17

χαχαχαχα! ωραιος! Wink

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 13/4/2013, 20:53

Κοιταξτε να γραφετε κι ολας, κι ο Παπεν μπαινει και ο Κνακ, και ο Διμσαβιος που και που, ο Τεο τωρα που ειναι λιγο μακρια δεν μπορει συχνα, και ο γκαρμπα μπαινει αλλα ποτε ποτε μονο εγω γραφω τιποτε.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΛΩΝΩ ΑΒΕΡΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΖΩΗ ΤΟ ΚΟΛΟΦΟΡΟΥΜ!!!

Πλακα κανω, καλως τονε πες και τον Νατσινα και το αλλο το παληκαρι οτι υπαρχουμε...
Φτωχοι συγγενεις αλλα υπαρχουμε... Very Happy

Ασε που εχουμε αβερτα επισκεπτες.Αλλα ελαχιστοι γραφονται.
Μακαρι να ηξεραν οτι εδω μονο ενας κανονας υπαρχει.Γρια για γρια δεν υπαρχουν ψευτομαγκιες, και ο καθενας λεει ελευθερα οτι μα οτι πιστευει χωρις να του την πεφτει κανενας...
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 13/4/2013, 21:10

γιατρε κανονισε την πορεια σου αυριο θα φερω με το ζορι τον διμσαβιο, φερε τα υπογλωσσια !!! pale

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 13/4/2013, 21:17

teo1908 έγραψε:χαχαχαχα! ωραιος! Wink

το ξερω οτι ειμαι ωραιος!!1 pig

γεια σου και απο εδω φιλε Ρεν... ε Τεο ηθελα να πω!!!

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 13/4/2013, 21:19

χεχε, κρυβε λογια γιατι απο διπλα θα βγουν τα μαχαιρια..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 14/4/2013, 01:00

μερικους ανθρωπους και να θες να τους ξεστραβωσεις αυτοι τα δικα τους θα λαιναι.

εχουμε πολυ κοσμο που κανει οτι δεν βλεπει..
ε ρε μπλεξιμο..

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Admin 17/4/2013, 18:09

Απο σημερα οποιος θελει,χρηστης μονο, μπορει εκτος απο το να ανοιγει το web tv του φορουμ να ανεβαζει και ο,τι ενδιαφερον βρισκει στο διαδικτυο για την Ηρακλαρα μας, αλλα και οτιδηποτε αλλο γουσταρει και κρινει οτι εχει ενδιαφερον να το δουμε.
Η διευθυνση ειναι

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

και αν σας ζητησει την κρυφη φραση για εισοδο απλα γραψτε tsitsos

Μπορειτε να ανεβασετε οτι θελετε, απλα να ξερετε οτι μπορουν να ανεβουν περι τα 100 βιντεακια συνολο οποτε ανα τακτα διαστηματα και ΑΝ παραστει αναγκη θα γινεται καθαρισμα των παλαιων.

Καλο ανεβασμα.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

https://xiliaxroniahraklis.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 7/6/2013, 14:59

απο εχθες εμφανιστηκε ενα προβλημα.

οταν μπαινω στο φορουμ με "κοβει" το chrome και εμφανιζει μηνυμα για κακοβουλο περιεχομενο και αλλα τετοια.

δεν αλλαξα καποια ρυθμιση στο pc εχει κανεις καποια λυση?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από sakoulas74 8/6/2013, 09:16

Μια καλη λυση ειναι να χρησιμοποιεις παραπανω απο εναν browser. Δεν μου εχει τυχει παρομοιο προβλημα πουθενα, αλλα επειδη τα ειχα δει ολα κωλυωμενα τις εποχες που ακομα χρησιμοποιουσα τον explorer (τι θυμηθηκα ο φουστης, με γυρισα πισω καμια 10αρια χρονια...), αποφασισα οτι δεν εχει νοημα να στηριζομαι σε εναν browser μονο. Πλεον χρησιμοποιω opera, mozilla, k-meleon, μ'αυτη τη σειρα κιολας.


Σκεφτομουν σε καποια φαση να εβαζα και chrome, αλλα και μονο οτι ειναι browser της google, καθε περαιτερω σκεψη κοπηκε αμεσα...

sakoulas74

Αριθμός μηνυμάτων : 941
Ημερομηνία εγγραφής : 09/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 8/6/2013, 09:26

φιλε την βρηκα την λυση.
αυτο εγινε απ οτι καταλαβα λογο διαφημησεων ή κατι τετοιο.

εβαλα και το adblock και ειμαι μια χαρα τωρα.

απλα ανησυχησα οσο να ναι.

εγω μεχρι τωρα χρησημοποιω το chrome και παλαιοτερα το Mozilla

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από χιλια χρονια ηρα 8/6/2013, 09:53

εχθες δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ , μου εβγαζε κακοβουλο περιεχομενο!!! εγινε κατι;

χιλια χρονια ηρα

Αριθμός μηνυμάτων : 110
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2013
Ηλικία : 46
Τόπος : τατζικισταν

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 8/6/2013, 09:59

και εμενα ακριβως το ιδιο μου εκανε.
χρησημοποιω το google chrome και κατι εγινε μ αυτο το προγραμμα.

εγω εχθες αλλαξα την ρυθμιση για να μην ξαναγινει ποτε το ιδιο.

αναφορικα οποιος ξαναεχει το ιδιο προβλημα μπορει να κανει το εξης:
1. πατας πανω δεξια το εικονιδιο με τις 3 παυλες (κατω απο το Χ που κλεινει το προγραμμα).
2.επιλεγεις "ρυθμισεις"
3.στο παραθυρο με τις επιλογες που ανοιξει επιλεγεις το "εμφανιση συνθετων ρυθμισεων" (με μπλε χρωμα ειναι)
4.μετα ανοιγει εξτρα επιλογες με ενα τμημα με 7 κουτακια για να τσεκαρεις (σαν επιλογες).
5.ξετσεκαρεις/απενεργοποιεις το 4ο "Ενεργοποίηση προστασίας από ηλεκτρονικό "ψάρεμα" και κακόβουλα προγράμματα" και το προβλημα λυνετε μια για παντα.
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 8/6/2013, 11:33

Aσχετα μεα αυτο, ανα τακτα χρονικα διαστηματα κανετε ενα search με το πολυ καλο spyboot search and destroy προγραμματακι.Μαμαει απλα.Ακομη και αν εχετε antivirus.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 8/6/2013, 11:52

θα κανω πειραμα Βεζυρη.
εχω το avira και θα τρεξω και το προγραμμα που λαις να δω αν κανει διαφορα.
αρκει να μην κολλησει το συστημα και με τα 2 προγραμματα να τρεχουν μαζι

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από teo 15/6/2013, 12:37

στον σκαι εχει αφιερωμα για τον ΗΡΑΚΛΗ.

εχει τον λακη, τωρα το εβαλα..

παρτε ρε τον παπαιωαννου να μας στησει λιγο την παε, καντε κατι..σιφφιλιαζομαι, τρελενομαι...

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12755
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 7/3/2014, 13:57

Ευκαιρια να ξανανοιξει το παρον τοπικ με αφορμη τον συνηθη υποπτο διπλα, ο οποιος επειδη δεχεται απο τους χρηστες να τον χαρακτηριζουν οπως θελει ο καθε χρηστης !!, δεν του καιγεται καρφι, βριζει οποιον γουσταρει, ο admin διπλα (κολλητος του) τουμπεκιαζεται, και σκεφτομαι το ποσο σωστος ειναι ο ορος που υπαρχει σε αυτο το φορουμ.Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ θα ελεγα.
Η απαγορρευση να χαρακτηριζονται τα αλλα μελη.
Θα μου πεις, σιγα ρε μλκ(το μλκ θεωρειται καθομιλουμενη  Very Happy ) πεντε ατομα ειστε ολα κι ολα που τα λετε εδω μεσα, θα βριστειτε κι ολας?
Δυστηχως καποιοι διπλα, δεν εχουν καταλαβει οτι ενα νικ νειμ μπορει να το εχει ο τρελλος του χωριου, μπορει ομως να το εχει και ενας αξιπρεπης ανθρωπος ο οποιος εχει την ουδο της αξιοπρεπειας του υψηλα.Και δεν δεχεται το μπινελικι απ οποιονδηποτε, ιδιως αν δεν εχει δωσει το δικαιωμα.
Απο οσους γραφουμε εδω μεσα, ολοι μας εχουμε δεχτει επιθεση και στο παρελθον και προσφατα.
Προσωπικη μιλαω.
Και εχουν δεχτει  επιθεση και ατομα απο διπλα, με βαρεις χαρακτηρισμους, υποτιμητικους, εξεφτελιστικους.
Κοντευω 45, και 15 χρονων να ημουν, παλι θα αντιδρουσα.
Γιατι ο σεβασμος στον αλλον ειναι θεμα ευγενειας και παιδειας.
Καποια καρναβαλια δεν το καταλαβαινουν αυτο.
Δεν πειραζει.Ειμαι υπερ να τους το υπενθυμιζουμε με κανονικες χριστοπαναγιες(θε μου συγχωρα με) γιατι μετα απο τοσο καιρο, οσο θυμαμαι τα δικα μου εναν αλλον στοκο που τελικα εφυγα για να μην γινει μπουρδελο το φορουμ, βλεπω δεν ανακοπτει καθολου το θαρρος απο οσους εκμεταλλευονται την ανεκτικοτητα του εκει admin και συνεχιζουν να προκαλουν.
Φιλε που σου την ειπε ο γνωστος, οπως σου ανεφερα, δεν παιρνω θεση, γιατι θα ξεφυγω.Μην πιστευεις ομως οτι δεν τα διαβαζουμε και κουναμε το κεφαλι καποιοι.Και ειμαστε η πλειοψηφια.
Οπως πλειοψηφια γινανε οι χρηστες που ΔΕΝ γραφουν πια.Και εγω και ο dm και αλλοι, λιγο ο Ηρακλης λιγο οι γνωστοι, μας εχουν κανει να λεμε δε γαμεις....
Αnyway, η λυση ειναι να ασχολεισαι με οσους μπορεις να συννενοηθεις.Ειτε συμφωνωντας ειτε οχι.Τα αλλα ειναι ναχαμε να λεγαμε τελικα.
Σορρυ που δεν τα λεω διπλα, αλλα και απο δω θα τα διαβασουν.Διπλα, για τετοια θεματα πλεον δεν την παλευω.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Knack 7/3/2014, 15:35

Χαρα στο κουραγιο σου γιατρε που ασχολεισαι ακομα τι λενε και πως συμπεριφερονται οι 4-5 στοκοι της γνωστης παρεας των διπλα.
Ειλικρινα αυτοι οι 4-5 γκιοζηδες εχουν γαμησει το φορουμ οντας εκφραστες της παρακμιακης και λουμπεν λογικης που κατακαιει πολλα στρωματα της ελληνικης κοινωνιας και φτασαμε εδω που φτασαμε.

Δεν αξιζει τον κοπο να χαραμιζεις χρονο και φαια ουσια για γραφικους.
Το ιδιο το φορουμ πλεον δεν εχει να προσφερει τιποτε ουτε στον κοσμο ουτε στο συλλογο.
Κακο κανει πια αναπαραγοντας και πολλαπλασιαζοντας γκρινια και μιρλα και πολλες φορες υποκινωντας βια (τοχει πει πολλες φορες εξαλλου οτι μονον με ξυλο λυνεται το θεμα γνωστος βλαξ της παρεας, και τωρα τελευταια την αποψη ασπαζεται και ο αρχιβλακας)) η οποια βια μονον συγκεκριμενους ανθρωπους και τα συμφεροντα τους εξυπηρετει εντος Ηρακλη.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας - Σελίδα 5 Empty Απ: Ενα φόρουμ που ανήκει σε όλους μας

Δημοσίευση από Bezyr 7/3/2014, 17:41

Μπα, δεν ασχολουμαι φιλε.Απλα με ενοχλει που καποιοι ανυπαρκτοι βριζουν εναν φιλο μου.Και με ενοχλει επισης που ο,τι γινει, τσοοουυυυππ απο διπλα να τον υποστηριξουν οι κολλητοι του.Δεν μου αρεσουν καθολου ολ αυτα και συφιλιαζομαι, αλλα ηδη εχω τελειωσει την θεραπεια με τετοια φαινομενα που κανουν κακο μονο.Δεν ξανασχολουμαι, αλλωστε ο Παπεν δεν εχει αναγκη υποστηριξης.Μια χαρα τα καταφερνει.Αν ηταν ο Διμσαβιος, οπως του την πεσανε παλιοτερα, σιγουρα θα εκραζα γιατι τον αισθανομαι πιο κοντα ηλικιακα  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  και εμεις οι ΠΑΛΑΙΟΙ Ηρακληδεις πρεπει να αλληλουποστηριζομαστε περισσοτερο.... Razz
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4960
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης