FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

+16
steliospsi
rafael nadal
dimitris
Iraklaras07
Bezyr
mos
Margasv10
Knack
AntiGrinias
teo
Big bad wolf
milano
lll
tolisblue
Timetraveler
Γαλαζιος Ηρωας
20 απαντήσεις

Σελίδα 29 από 40 Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 30/10/2017, 16:57

ΣΤΑΜΑΤΙΣΤΑΙ ΡΕ Ο ΙΜΠΑΝ ΣΑΩΙΔΙΣ ΘΕΛΗ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΗΡΚΑΛΗ.ΤΟ ΚΑΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΗΓΟΤΕΡΑ ΕΞΟΔΑ ΣΗΝΤΙΡΙΣΙΣ ΓΙΠΕΔΟΥ111!!1
Η ΑΥΤΟΜΟΝΗ ΘΗΡΑ 10 ΦΤΕΕΙ ΠΟΥ ΕΔΙΟΞΕ ΤΟ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕ Λ777
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 30/10/2017, 21:11

Γνωριζει κανεις θετικα ,ποιος κανει κουμαντο στην ομαδα,ο βαφειαδης ο τουτζιαρης,ο παπαιωννου,ο κατσιαμπης,ο ποντικης?Και με φραγκα ποιος σμπρωχνει?Θα με ενδιεφερε ιδαιτερα η αποψη του Knack που ασχοληθηκε με τον ιδρυτικο.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/10/2017, 21:28

παραπονο εχω να δω τον χ"παναγη να συμμετεχει καπου.
παλι απων.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 30/10/2017, 21:37

O  βασια οσο μπαλα ηξερε τοσο μυαλο του λειπει ,δεν εχω απαιτησεις απ αυτον,μονο ως γλαστρα μπορει να χρησιμοποιηθει απο καποιους που τους κοβει και παλι ομως σε καλυτερες εποχες με μεγαλυτερη ηρεμια που πολυ αμφιβαλω αν θα ζουμε εμεις να τις δουμε ποσο μαλλον ο βασια νσ κσνει τη γλαστρα.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/10/2017, 22:03

δυστυχως ειναι απων.
κανεις ομως δεν περισευει. οπως ειπαν και οι παλαιμαχοι, ονοματα εγινα απο τον Ηρακλη, κερδισαν δηλαδη.

ακομα και σαν γλαστρα θα αρκουσε να δωσει ενοτητα, μη νομιζουμε οτι η απουσια του περναει απαρατηρητη ουτε φυσικα ειναι δικαιολογια το χαζοκεφαλο του.

μια χαρα εξυπνος ειναι για αλλα κ αλλα.. και δυστυχως επιβεβαιωνονται καποιοι που πλεον τον λενε χ"αρπαγη.
ακομα και στους οπαδους, δεν κανουμε τεστ iq πριν παρθει αποφαση.
εξυπνοι και χαζοι ολοι μαζι κανεις δεν περισσευει.

ελπιζω να μην ξαναεμφανιστει, ειναι ανεπυθημητος για εμενα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 31/10/2017, 10:06

Δυστυχως η κατασταση εξελισσεται πολυ πιο ασχημα απ οτι φανταζομασταν.
Ειμαστε πολυ χειροτερα απο την καναδικη εποχη. Και εξηγουμαι:
Επι καναδου ειμασταν ενας καρκινος στην σλ.
Τωρα ειμαστε ενας συλλογος επιπεδου Αχιλλεα Τριανδριας και παρακατω και οι αντιπαλοι μας ειναι χωρια της ΚΔ Μακεδονιας.
Το χειροτερο απ ολα ειναι οτι η προοπτικη ειναι για παρακατω ...και παρακατω και ...παρακατω ακομα.
---Δεν υπαρχει ξεκαθαρο τοπιο ποιος κανει κουμαντο.
---Δεν υπαρχει ξεκαθαρο τοπιο ποιος χρηματοδοτει. (Αυτο το σανο που μας σερβιρει ο Χαριτων οτι λεει τα λεφτα βρεθηκανε απο ανωνυμους Ηρακλειδεις και τα διαρκειας ευχαριστω δεν θα παρω).
---Δεν υπαρχει ξεκαθαρο σχεδιο για το πως,ποιος και προς τα που θα κινηθει καποιος ή καποιοι για την ανευρεση επενδυτη για την προοπτικη ανοδου στην Β Εθνικη (Τον επισης σανο που μας ταιζουν οι Χαριτωναιοι οτι θα ανεβουμε κατ ευθειαν χωρις τριετια στη Γ εθνικη και χωρις χρεη επισης ευχαριστω δεν θα παρω).
---Το πλεον ανησυχητικο και ενδεικτικο το που παει το πραμα ειναι οι τελευταιες ανακοινωσεις της ΑΘ10 πρωτα για τους στοχους της τρεχουσας χρονιας στην οποια ελεγε οτι φετος ο στοχος μας ειναι τα παρτυ στην κερκιδα και οχι το αγωνιστικο και η πιο προσφατη που μας ειπανε οτι ΑΥΤΟΣ (ο φετεινος) ειναι  ο Ηρακλης που γουσταρουμε.
ΣΚΑΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΓΡΑΨΕ!
Πειτε λοιπον του μαλακα που εγραψε τις ανακοινωσεις οτι ο Ηρακλης ειναι συλλογος που εχει παντα στοχο την επιτυχια.
Πειτε του οτι ο Ηρακλης εχει περιοδους στην ιστορια του που μοιραζε ντορτια και εξαρες στους αντιπαλους οι οποιοι ηταν οι γαυροβαζελοχανουμοτουρκοσκουληκα και σημερα ειναι η Καριτσα και τα Τρικαλα Ημαθιας.
Πειτε του οτι στο μπασκετ παιζανε ΝΒΑers  και κορυφαιοι Ευρωπαιοι και εκδρομαραμε στις ευρωπες για να τους δουμε και στο βολλευ σηκωναμε κουπες,καναμε πλακα στους γαυροβαζελους και χτυπιομασταν με Ιταλους και Ρωσους.
Σημερα λοιπον που μας πετανε εξω και απο το καυτα για χαρη των τουρκων εμεις ζουμε στην καρακοσμαρα μας  γουσταρουμε παρτι στην κερκιδα με 200 ατομα και αυτοθαυμαζομαστε πανηγυριζοντας οταν το παρτι της κερκιδας εχει 250 ατομα και μαλιστα μαλωνουμε με τους χωριατες και τους γελαδαρηδες εκει που παει να παιξει το ποδοσφαιρο.
Το τμημα του ποδοσφαιρου δυστυχως μου θυμιζει εντονα τη διοικηση του βολλευ παρα την παρουσια των βετερανων.
Μικροι παραγοντες μικροι στοχοι κουτσομπολιο για αυτους που μπαινουν μπροστα (πχ ο Παπαιωαννου ειναι παοκτσης γιατι επαιξε μια χρονια στην τουμπα ο Τουτζιαρης μπηκε εκει για να φαει, ο Κωφιδης εφαγε τα λεφτα των ακαδημιων και η λασπη στον ανεμιστηρα το παλιο καλο μας συνηθειο).
Με αυτη τη λογικη θα μικρυνουμε κι αλλο. Στο βολλευ φαινονται ξεκαθαρα τα αποτελεσματα της διοικησης ανικανων φτωχομπινεδων και η συνεχεια δυσκολη. Στο ποδοσφαιρο το τοπιο ομιχλωδες και σκοτεινο. Ειμαστε πλεον εντελως εκτος κοινωνιας και μας εχουν πλεον ολοι αντι για εναν τεραστιο συλλογο ως εναν συλλογο παρια ενα ματσο γραφικων που ζουνε με τα φαντασματα του παρελθοντος και περιμενουν εναν μεσια για να τον αφαιμαξουνε και να του ριξουνε κλωτσια οταν θα τους ειναι αχρηστος.Μας θεωρουνε γραφικους καυγατζηδες και μαλιστα μαντροσκυλα που απλως γαυγιζουνε και στην ουσια δεν μπορουν να πειραξουν κανεναν (δεν εχουν κι αδικο)
Οι κεραιες μου λενε οτι το μοναδικο τμημα που εχει μια στοιχειωδη υγεια και εναν αξιοπρεπη στοχο που τον παλευει εχει μπει στο κλεισιοσκοπιο της συμμοριας των 30 φελλων που κουμανταρουν το συλλογο με τσαμπουκα πεσιματα και μπραβους και αυτο συμβαινει γιατι τολμησε να εχει διαφορετικη αποψη για το ποδοσφαιρικο θεμα και δηλωσε οτι δεν βαζει λεφτα σε ενα βαρελι διχως πατο (γιατι καταλαβε που θα πηγαιναν).
Αν ο Δρακο δεν καταφερει και φετος να ανεβει τοτε θα εχουμε εξελιξεις και θα τον τελειωσουν για να δημιουργησουν κι εκει μια ομαδα που θα φυτοζωει μεταξυ Α2 και Β εθνικης αλλα θα γουσταρουμε παρτι στο Ιβανωφειο που θα μας γλενταει ο Θερμαικος Θερμης και ο Κεραυνος Ανω Πολης.
Η ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ των Ηρακληδεων πλεον απεχει. Πρεπει να ψαξουμε τους λογους και τους τροπους για να ερθουν και παλι κοντα. Για να γινει αυτο θα πρεπει να βρεθει ο ανθρωπος και ο τροπος που θα στειλουν στα γαμιδια αυτους τους 30 φελλους που εκμεταλευονται το οπαδικο κινημα και κανουν μικροδουλειες (η βρωμικες μπιζνες?) με το συλλογο.
Μεχρι τοτε υπομοινη και απολαυστε τα παρτι των 200 ατομων στην κερκιδα ενω ο τουρκος θα παταει το βρωμοποδαρο του στο καυτα και θα μαγαριζει τους διαδρομους του και τις κερκιδες του.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!  

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 31/10/2017, 22:04

Σεβαστή η άποψη για να τα λες ετσι και να εισαι τοσο σιγουρος κατι θα ξέρεις. Ερώτηση πες οτι αυριο φεύγει η παρουσα διοίκηση του βολλευ, παραιτούνται ολοι του ΑΣ αεπ Ηρακλής, εξουδετερωνονται οι 30 φελλοί που λες
Ποια πιστεύεις θα ειναι η τυχη η συλλόγου? Θα ερθουν παραγοντες για να βαλουν λεφτα? Θα αγκαλιάσει ο μεσος Ηρακληδεας αυτη την προσπαθεια και θα κανει ας πουμε 5000 διάρκειας στη μπαλα?θα παρουν το βολλευ αλλοι πιο ικανοί με στοχο πρωταθλητισμό?? Θα παει τρενο ο δρακο?Δεν θα γινει τιποτα απο ολα αυτά και θα κλείσουμε οριστικά αναπολώντας στα καφενεία ποιος ήταν ο Ηρακλής?

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1871
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από mos 31/10/2017, 22:41

Στο ποδόσφαιρο, αυτά που λένε είναι αυτά που πρέπει να ειπωθούν. Αν όμως τα εννοούν κιόλας, υπάρχει σοβαρότατο πρόβλημα. Ο καιρός θα δείξει.
Όσο για το μπάσκετ, εννοείται ότι ο Δρακόπουλος πρέπει να στηριχτεί, αλλά σε περίπτωση που δεν τα καταφέρει και φέτος, θα έχουν άδικο όσοι του πουν γιατί δεν έριξε τα 100 στο μπάσκετ;
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2620
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 31/10/2017, 23:17

Εγώ πάντως δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι οι πολιτεια/επο θα αλλάξει νόμους για τον Ηρακλή. Απλώς στη διοίκηση περιμένουν να πέσει ο Παναθηναϊκός. Αλλά δεν το βλέπω να γίνεται για να είμαι ειλικρινής.

Η πολιτεία αν ήθελε να μας βοηθήσει θα μας είχε βοηθήσει ήδη.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από mos 31/10/2017, 23:26

Όλα γίνονται, να θυμήσω ότι κάποτε ανεβήκαμε από τη Γ στη Β χάρη στον Ιωαννίδη...
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2620
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 31/10/2017, 23:47

Αυτό πάντως το όλα γίνονται δεν είναι σχέδιο είναι περιμένω το λαχείο...

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 1/11/2017, 00:12

Άμα πέσει η βαζέλα θα αλλάξει ο νόμος 100%. Αλλά εγώ δεν νομίζω να πέσουν και για αυτό θα μείνει ως έχει. Τώρα τι μου λέει ο Χαρίτονας δεν ξέρω ..

Όσο για τα λεφτά. Θα συμφωνήσω και εγώ. Φαίνεται σαν να υπάρχει κάποιος χρηματοδότης. Εκτός αν από 1000 διαρκείας (max) πληρώνονται όλοι αυτοί. Άσε ότι και πολλοί από τους παίκτες που πήραμε φύγαν από τις ομάδες τους με το έτσι θέλω. Γιατί το έκαναν αυτό; Για την φανέλα του Ηρακλή; Για να είμαι ειλικρινής, δεν το πιστεύω. Μάλλον οι μισθοί είναι καλύτεροι.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5801
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από mos 1/11/2017, 07:15

Όλα γίνονται αλλά φυσικά όχι από μόνα τους. Θα πρέπει να έχουν προηγηθεί άλλα πράγματα, τα οποία εννοείται ότι δεν ανακοινώνονται ούτε σε συνελεύσεις ούτε σε φόρουμ.
Τώρα αν όντως περιμένουν να γίνουν από μόνα τους, υπάρχει σοβαρότατο πρόβλημα.
Ποιό από τα δύο ισχύει δεν ξέρω αλλά ελπίζω το πρώτο, διαφορετικά δεν υπάρχει λόγος για μένα να ασχολούμαι.
Θα φανεί σύντομα τι παίζει.
mos
mos

Αριθμός μηνυμάτων : 2620
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 1/11/2017, 10:17

hey ho let's go έγραψε: Ερώτηση πες οτι αυριο φεύγει η παρουσα διοίκηση του βολλευ, παραιτούνται ολοι του ΑΣ αεπ Ηρακλής, εξουδετερωνονται οι 30 φελλοί που λες
Ποια πιστεύεις θα ειναι η τυχη η συλλόγου? Θα ερθουν παραγοντες για να βαλουν λεφτα? Θα αγκαλιάσει ο μεσος Ηρακληδεας αυτη την προσπαθεια και θα κανει ας πουμε 5000 διάρκειας στη μπαλα?θα παρουν το βολλευ αλλοι πιο ικανοί με στοχο πρωταθλητισμό?? Θα παει τρενο ο δρακο?Δεν θα γινει τιποτα απο ολα αυτά και θα κλείσουμε οριστικά αναπολώντας στα καφενεία ποιος ήταν ο Ηρακλής?  
Για να απαντηθουν αυτα τα ερωτηματα θα πρεπει να απευθυνθουμε σε μεντιουμ η σε καφετζου η σε χαρτοριχτρα.
Αυτο που θελω να πω εγω και θα πρεπει να γινει αντιληπτο απο την μαζα των Ηρακληδεων που δεν ειναι τοσο κοντα στα τεκταινομενα ειναι οτι στο συλλογο υπαρχει και βρωμαει εδω και χρονια σαπιλα.
Και δεν μιλω για τα λαμογια που διαχειριστηκαν ΓΣ και ΠΑΕ (την οποια ΠΑΕ) ΚΑΕ (την οποια ΚΑΕ) αλλα για τον κοσμο που ειναι στα περιξ αλλα και στην κερκιδα στα χερια των οποιων εμεινε πλεον ο συλλογος απο τη στιγμη που εξαφανιστηκαν αυτοι που μπορουν να στηριξουν οικονομικα διοικητικα και επιστημονικα το συλλογο.
Το ερωτημα ειναι γιατι εξαφανιστηκαν ολοι οι φραγκατοι οι μορφωμενοι οι εμπειροι οι γνωστες του αθλητικου αντικειμενου σε καθε αθλημα και εμειναν οι φτωχομπινεδες οι καφετζηδες και οι διπλωματουχοι της Α' λυκειου που κουμανταρουν αυτη τη στιγμη το καραβι;
Για οσους δεν το εμπεδωσαν απο τις προηγουμενες φορες θα το ξαναπω μπας και γινει αντιληπτο τουλ. εδω μεσα.
Διοτι δεν υπαρχει δημοκρατια στο συλλογο.
Η λογικη του πεσιματος (λεκτικου και σωματικου) ειναι αυτο που επικρατει με αποτελεσμα να εξαφανιστουν οι σοβαροι Ηρακλειδεις (ναι υπαρχουν ρε παιδια μην τσουβαλιαζουμε τους παντες) και να μεινουν αυτοι που φωναζουν δυνατοτερα κι εχουν απο πισω τους κανα δυο ντουλαπες για προστασια η εχουν καμια 20αρια χαπακωμενα  τσογλανια που με ενα νευμα τους ειναι ικανα να στειλουν στο νοσοκομειο τον εχοντα διαφορετικη αποψη απο το αφεντικο.
Η λογικη του οτι η κριτικη γινεται με μπινελικι και πεσιμο ειναι εξαιρετικα διαδεδομενη και δημοφιλης και ο καθε παντοφλας στο σπιτι ερχεται στο γηπεδο και στις συνελευσεις να αποσυμπλεγματοποιηθει.
Μεσα σε αυτον τον καρκινο δεν μπορει να υπαρξει υγιης προσωπικοτητα που θα επιβιωσει.
Γιαυτο μεινανε 50 ατομα (μαζι με τους μπραβους) στις συνελευσεις και οι 30 κουμανταδοροι με τα πλουσια προσοντα που περιεγραψα πιο πανω ψηφιζουν και βαζουν το Χαριτωνα να μιλαει για παμψηφει αποφασεις του γιγαντα λαου του Ηρακλη ταιζοντας σανο τους αφελεις και αδαεις και πλεκοντας το εγκωμιο του καφετζη και των παρατρεχαμενων και εξαπολυοντας μυδρους (κριτικη το βαφτισαμε) στον Δρακο ο οποιος τολμησε να πει κατι διαφορετικο απο τους 30 πατριαρχες.
Ο πολυς ο κοσμος δεν σηκωνει τετοια ατμοσφαιρα και να οσμιζεται  κινδυνο οταν κυκλοφορει στα γηπεδα. Γιαυτο και εφυγε.
Ειδικα οι φραγκατοι εφυγαν διοτι εφαγαν ΟΛΟΙ ναι ΟΛΟΙ (φταιγαν δε φταιγαν) πεσιμο. ΟΛΟΙ ΟΛΟΙ ΟΛΟΙ.
Οσοι μη φραγκατοι σοβαροι ενεπλακησαν καποια στιγμη διαφωνησαν με τις μαλακιες των φελλων κι εφαγαν πεσιμοι ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.
Ειδικα ο φραγκατος που χωνει εστω και λιγα δεν μπορει να τα ανεχτει αυτα.
Δεν μπορει ο ασχετος ο κρετινος ο φελλος να κατεβαζει  χριστοπαναγιες μαναδες οικογενειες και να εχει απαιτηση να χωνει ο αλλος επ απειρον και μαλιστα χωρις λογικη.
Εχω γινει μαρτυρας συγκεκριμενων επεισοδιων με πεσιματα και μπραβιλικια (μπορω να αναφερω συγκεκριμενα) και δεν μπορει κανεις να μου μιλησει για κριτικη και για συμμετοχη του γιγαντα λαου των 200 νοματαιων που μαλωνει με τους γελαδαρηδες και τους προβαταρηδες των Τρικαλων Ημαθιας και την πεφτει σε συνοπαδους.
Σε αυτο το περιβαλλον λοιπον αγαπητε δεν ξερω να απαντησω στα ερωτηματα σου.
Προυποθεση ομως για να απαντηθουν ειναι η επαναφορα της μαζας η εκπαραθυρωση των 30 φελλων μαζι με τους μπραβους και τα τσογλανια τους και η αποστολη τους στα γαμιδια η στο διαστημα για να πεις οτι μπορουμε να ασχοληθουμε σοβαρα με το συλλογο οι υπολοιποι.
Δεν εχω προταση λυσης για τα παραπανω γιατι ειμαι ενας απλος Ηρακληδεας. Ουτε απαφες με τη μαφια εχω ουτε κανενα στρατο απο μπραβους και απλα θελω να πηγαινω γηπεδο να αισθανομαι ασφαλης και να βλεπω μπαλα μπασκετ η βολλευ η οτιδηποτε αλλη ομαδα εχει τον ημιθεο στο στηθος.
Οταν ικανοποιηθει η παραπανω προυποθεση υπαρχουν 1000 τροποι για να απαντησω καταφατικα στα ερωτηματα σου εκτος απο το τελευταιο που θα απαντησω αρνητικα. Και απο αυτους τους 1000 τροπους μπορουμε να αποφασισουμε μαζι με δημοκρατια και σεβασμο στον συνοπαδο και στο συλλογο για το ποιον θα εφαρμοσουμε.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από AntiGrinias 1/11/2017, 11:07

κατάλαβα τον συλλογισμό σου φίλε 
ευχαριστώ για την ανταπόκριση

_________________
fuck them all
AntiGrinias
AntiGrinias

Αριθμός μηνυμάτων : 1871
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2016
Τόπος : Salonica

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από lll 1/11/2017, 17:59

Εδώ ο φίλος knack δεν κάνει συλλογισμο απλώς αναφέρεται σε γεγονότα που ήταν παρών και έχει ξανά αναφερθεί σε προηγουμενα posts και κάνεις μας δεν έφερε αντίρρηση ή έστω να του πούμε ότι έλα ρε μεγάλε υπερβαλεις. Αυτό σημαίνει ότι ή κι εμείς το έχουμε δει αυτό ή ότι το φανταζομαστε, όπως και να χει όμως το αποδεχομαστε ως δεδομενο. Αυτό που θέλω να πω εγώ είναι ότι όταν ο Δρακοπουλος παρουσίασε ένα σχέδιο δέχτηκε ερωτήσεις και θα συμφωνήσω ότι το σχέδιο του είχε θολά σημεία που το παραδέχτηκε κι ο ίδιος και δικαιολογηθηκε ότι η πίεση του χρόνου μας κάνει να παίρνουμε και ρισκα.Στη τωρινή περίπτωση όμως ούτε σχέδιο παρουσιάστηκε ούτε ερωτήσεις υπήρχαν ούτε και κανένας δεν ξέρει τι θα γίνει με τα χρέη με την άνοδο το παπαθανασακη τα πρόστιμα... τίποτα!!!! Πάμε ηρακλαρα και γαμαει ο κόσμος, πάρτε και κανένα διάρκειας και 32 παίχτες το ροστερ που δεν κλανει ο πεθαμενος και πάει λέγοντας μέχρι να βαρεθειται. Στη δική μου ζυγαριά από τη μια έχω το Δρακοπουλο που είναι επιχειρηματίας με έσοδα έξοδα, λογιστες και στην άλλη έχω το ολλανδο το γερμανο το Πέτρο το πεταλούδα και το Μπάμπη το σουγια. Μακάρι να βγω ψεύτης μέχρι τα Χριστούγεννα βλέπω να αρχίζουν τα βιολιά.

lll

Αριθμός μηνυμάτων : 832
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Knack 1/11/2017, 19:09

Ο μεγαλος φοβος ο δικος μου ειναι οτι ειμαστε πλεον ενα βημα απο την "ΕΘΝΙΚΟΠΟΙΗΣΗ"
(Το να γινουμε Εθνικος για οσους θυμουνται ποιος μας απειλησε με αυτο)
Η παραμονη για πολλα χρονια στις χαμηλες κατηγοριες ειναι η επιθυμια καποιων (συμφερει καποιους εντος και εκτος συλλογου) και ναμαστε που ειναι τοοοοοσο κοντα σε αυτο οσο ενα θλιβερο τσουρμο φελλων συνεχιζει να υπαρχει και να κουμανταρει το συλλογο.
Ο Εθνικος ειναι εδω και 20 περ. χρονια μεταξυ τοπικων και Γ εθνικης εχει αλλαξει ονομα 2-3 φορες (Εθνικος Μανης αν θυμουνται καποιοι με τοιν γνωστο μας Μοριδη) και ολα αυτα γιατιιιιιι;
Γιατι εχει συνγηπεδοτητα με τον γαυρο στο Καραισκακη που ενεργοποιειται οταν ανεβει στην Α εθνικη. Γιαυτο ο Εθνικος εξαφανιστηκε στα τοπικα.
Ειμαστε τοσο κοντα κι εμεις και τοσο αδυναμοι διοικητικα που ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα γινει ετσι ειδικα μετα την ελευση του ρπ μαφιοζου στην πολη μας.
Και η ανικανοτητα μας ειναι τοσο εξωφθαλμη που ουτε ενα μπασκετακι δεν μπορουμε να ανεβασουμε στην Α1 εδω και 11 χρονια (η χρονια της ΚΑΕ Σαρλης ειναι αναξια λογου για την ιστορια).
Αν σερνομαστε στα τοπικα για χρονια (τοπικα ειμαστε μην ξεγελιεστε απο τον βαρυγδουπο τιτλο "Γ' ΕΘΝΙΚΗ" αν δειτε τους αντιπαλους μας) η ζημια θα ειναι τεραστια και για να ξαναφτασουμε τον τουρκο η ακομη ακομη και το σκουληκι θα περασουν δεκαετιες. Πρακτικα εξαφανιζολ.

_________________
AGAINST THE ODDS I' FIGHT FOR MY SURVIVAL
Knack
Knack

Αριθμός μηνυμάτων : 757
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Margasv10 2/11/2017, 14:39

Γεια και χαρά σας συνοπαδοί! Προσυπογράφω τα τελευταία τρία μηνύματα του Knack μέχρι κεραίας, όπως και του ΙΙΙ. Είναι τουλάχιστον θετικό πως έχει αρχίσει και ξεκαθαρίζει η εικόνα σε κάποια πράγματα... Δεν θα ξαναπώ αυτά που αναφέρει ο Knack, όπως για την χούντα εντός Ηρακλή.. τα έχουμε ξαναπεί άλλωστε πολλές φορές. Πολύ σωστό πάντως αυτό που αναφέρθηκε, ότι στον Δρακό έγινε λεκτικό συντονισμένο πέσιμο στην συνέντευξη τύπου όταν υπερθεμάτισε της λύσης Αμπελοκήπων, ενώ για την λύση που τελικά εφαρμόστηκε δεν έγινε καμία παρουσίαση, καμία συνέντευξη ουσιαστική, καμία ανοιχτή διαδικασία. 

Σχετικά με το μυστήριο του ποιος χρηματοδοτεί την ομάδα στην Γ' έχει ακουστεί για τον Μπύρο της Δόξα Δράμας, άλλωστε από εκεί πήραμε ως ελεύθερους 4 παίχτες (που τους πήραν το καλοκαίρι μάλιστα κ επειδή τελικά ανέβηκαν στην Β' μας τους παραχώρησαν). Δεν ξέρω αν αληθεύει ή αν πρόκειται απλώς για μια συνεργασία.. Δεν έχω ακούσει προσωπικά κάτι άλλο πάντως. Φυσικά το να χρηματοδοτείται η ομάδα από "ανώνυμους Ηρακληδείς" όπως γράφεται σε σάιτς είναι αδύνατο, νομίζω δεν έχουμε καν 300-400 διαρκείας...

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Margasv10 2/11/2017, 14:48

Για να μην παρεξηγηθώ πάντως, αυτήν την χρονική στιγμή δεν υπάρχει άλλη λύση για εμάς από την στήριξη στην ομάδα που αγωνίζεται ως Ηρακλής. Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο να κάνουμε και εννοείται πως όλοι θέλουμε την ομάδα να κερδίζει και να ανέβει -αν είναι εφικτό φέτος- κατηγορία... Αν συμβεί αυτό θα είναι το πιο σημαντικό γεγονός προς την ελπίδα για μια πιο υγιή κατάσταση στο μέλλον.

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Margasv10 2/11/2017, 15:05

Να τη κι η οριστικοποίηση της συμφωνίας... Πραγματικά χειρότερο σενάριο απ' αυτό δεν θα μπορούσε να υπάρξει. Τουλάχιστον ξέρουμε ποιον να υποψιαστούμε για τα όσα περίεργα συνέβαιναν για πάνω από έναν χρόνο στην ΠΑΕ ΑΕΠ Ηρακλής 1908, δεν είναι λίγο... 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

εφιαλτική αυτή η συνύπαρξη... αν βεβαίως μας επιτρέψουν να αγωνιζόμαστε κ εμείς στην φυσική μας έδρα...

Margasv10

Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 3/11/2017, 21:04

Ως γνωστον, ασχοληθηκα ως μελος του ΔΣ του Ιδρυτικου προσφατα για καποιο διαστημα, οποτε μου επιτρεπεται να αναφερω 2-3 πραγματακια.
Το πρωτο, και το ξεκαθαριζω αυτο, ειναι οτι ναι, ειμαι πικραμενος που δεν συμμετεχω πλεον γιατι πιστευω οτι σε θεμα αποψης, θα μπορουσα να συνεισφερω πολλα περισσοτερα απο πολλους που βρισκονται αυτην την στιγμη στο ΔΣ.Αλλα, ως οφειλα, εθερσα την παραιτηση μου στη διαθεση του Νικου του Βαφειαδη αν ηταν αυτο για το καλο του Ηρακλη.Αλλωστε του ειχα ξεκαθαρισει οτι οικονομικα δεν μπορω.Μπορουσα αλλιως, αλλα δε γαμεις, τωρα υπαρχουν ποδοσφαιρανθρωποι.

Παντως, και παρα το οτι υπαρχει πικρια, χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν σας, με συγχωρειτε αλλα οι αποψεις σας ορισμενων επι των σημειων ειναι αντελως απαραδεκτες και εκτος θεματος.

Θα μπορουσα να επιχειρηματολογησω επ αυτου, αλλα δεν εχει νοημα και δεν θελω να δοθει εκταση στο θεμα.

Καθως ειναι αλλο θεμα η εισοδος χρονιως κυκλων που θελουν να δωσουν χαρακτηριστικα "αυτονομιας" και τ αρχιδια μου κουνιουνται στον Ηρακλη, και αλλο η τωρινη κατασταση στο ποδοσφαιρο και στα αλλα τμηματα και γιατι φτασαμε εκει που φτασαμε.
Μονολεκτικα, αλλο το ενδοξο παρελθον και αλλο η πραγματικοτητα για την οποια φταιμε ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ.
Οσο δεν βλεπουμε οτι φταιμε εμεις και μας κυνηγα το συστημα και αλλες παπαριες, στο διαολο θα πηγαινουμε.
Οσο θελουμε τον Ηρακλη "αυτονομο" "αριστερων αντιληψεων" και αλλες χοντρες μαλακιες σκατα θα πηγαινουμε.

ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΔΕΝ ΑΛΛΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ, ΘΑ ΠΡΟΟΔΕΥΣΟΥΜΕ.

Το ερωτημα ειναι, αν αυτοι που υπαρχουν τωρα καταλαβαινουν το πόσο μικροι ειναι και τί θελουν να κανουν.Αν πανε για καμμια "λαοκρατια" γαμηθηκε το ΠΑΝΤΑ.
Απο αυτο ομως μεχρι το να να στοχοποιουνται ανθρωποι που ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ αυτην την στιγμη, και να λετε καποιοι τις ανοησιες για την προταση Δρακοπουλου, οταν δεν ξερετε ΚΑΝ τί ελεγε η προταση ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ.Φιλικα.
Απλα θα σας πω, ο Ηρακλης πεθανε, και 10 ανθρωποι βρηκαμε ενα 600ρι ευρω να δηλωσουμε την ομαδα στη Γ για να μην σβησουμε.Απο κει και περα....μπειτε στο φου μπου και ρωτηστε τον Ολλανδο πού βρισκει τα λεφτα.Που παιρνει ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ο ανθρωπος και εκκλιπαρει για 50ρικο διαρκειας.Μην τα ισοπεδωνετε ολα.
Να χαρω εγω Ηρακληδεις που πλημυρισαν τα διαρκειας.
Κοινως, ή επενδυτης, ή τελος.
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από milano 4/11/2017, 00:11

Πάντως, ανεξάρτητα με τα υπόλοιπα που έχουν αναφερθεί εδώ, η προσπάθεια του ΠΑΟΚ για αποκλειστική χρήση του Καυτανζογλείου (η οποία και θα συνεχιστεί) αποδεικνύει ότι η δήλωση της ομάδας στη Γ ήταν σωτήρια και αναπόφευκτη ενώ η περίπτωση Αμπελοκήπων θα ήταν καταστροφική (χωρίς μομφή προς τον Δρακό).

milano

Αριθμός μηνυμάτων : 568
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 5/11/2017, 14:23

Ρε σεις, σταματηστε την παπαρια με τον Δρακοπουλο και τους Αμπελοκηπους.Ο Δρακο και ο Αντωνελλης ξερετε πόσα ειπαν οτι θα εβαζαν? Επισης, ξερετε οτι 2 χρονια θα καλουμασταν να υποστηριζουμε μια ΑΛΛΗ ΟΜΑΔΑ ? Λοιπον, σταματηστε την αναφορα στους Αμπελοκηπους, ειναι ντροπη και μονο η αναφορα της.
Συνεχιζουμε ΜΕ τα χρεη μας, και κανουμε την προσπαθεια μας.
Καθε 2 χρονια θ αλλαζουμε αφμ? 
Στηριζουμε την ομαδα μας, οποιος εχει αλλη λυση ΕΦΙΚΤΗ την ριχνει και τη συζηταμε, αλλα να ειναι Ηρακληδοσυνης λυση, οχι,να γινουμε ομαδα κολος, περιγελος ολων....
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4964
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 5/11/2017, 15:47

γιωργο αυτο που εγραφε η μπλε αρενα οτι τα χρεη πανε στον καναδο ισχυει ή εγραφαν οτι να ναι?

γιατι και απο τον ιδρυτικο δεν θυμαμαι να πηραν θεση τοτε.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 29 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 6/11/2017, 10:28

Αργά ή γρήγορα θα χρειαστούμε επενδυτή.
Δεν πρόκειται να παίξουμε σε επαγγελματική κατηγορία χωρίς επενδυτή δυστυχώς.

Επίσης αμφιβάλλω αν όντως γνωρίζει κάποιος τι ισχύει με τα χρέη και την παραμονή στην Γ.

Ελπίζω όμως σε κάθε περίπτωση η ομάδα να μην δωθεί σε κανένα άχρηστο, ελπίζω στην προσπάθεια των ατόμων που είναι τώρα.

Για την επιλογή της Γ Εθνικής αποδεικνύεται εκ των υστέρων φυσικά ότι ήταν καλύτερη επιλογή από τους Αμπελόκηπους γιατί το ρούβλι προσπαθεί να μας κλείσει σε συνοικία. Εννοείται ότι δεν είναι ονειρική επιλογή η Γ.
Ελπίζω να έλεγε αλήθεια η μπλε αρένα όσο αναφορά την άνοδο μας και τα χρέη.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12764
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 29 από 40 Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης