FORUM
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

+16
steliospsi
rafael nadal
dimitris
Iraklaras07
Bezyr
mos
Margasv10
Knack
AntiGrinias
teo
Big bad wolf
milano
lll
tolisblue
Timetraveler
Γαλαζιος Ηρωας
20 απαντήσεις

Σελίδα 33 από 40 Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από georgeapostolo 15/12/2017, 15:41

Ελπίζω να ανοίξει σύντομα να κάνουμε καμιά αγορά!
georgeapostolo
georgeapostolo

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Bezyr 15/12/2017, 15:50

Και μιλαμε για κινηση που επρεπε να γινει ΧΤΕΣ!
Bezyr
Bezyr

Αριθμός μηνυμάτων : 4961
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 15/12/2017, 16:07

Περιμένετε να περάσουν τα Χριστούγεννα και μετά
edit: Βέβαια να πούμε ότι το design , η προώθηση ,τα βιντεάκια και οι εικόνες που ποστάρουν είναι κορυφαίου επιπέδου. Σκέφτομαι ότι ίσως πλήρωσαν άνθρωπο που γνωρίζει να το αναλάβει.Επίσης να πούμε για το iraklis tv ,το οποίο έκραζα, ότι η προηγούμενη του μετάδοση ήταν επιπέδου συνδρομητικής. Καλύτερη από ότι έχει δείξει ποτέ της η ετ3 για παράδειγμα.Αν όμως θέλουν να το κάνουν συνδρομητικό θα πρέπει να γνωρίζουμε γιατί πληρώνουμε. Π.χ για όλους τους εντός μια τιμή γύρω στα 7€ τον μήνα είναι καλά. Αν θέλουν να δείχνουν και εκτός(θα πρέπει να τα δείχνουν όλα όμως,γιατί πρέπει να ξέρουμε και τι πληρώνουμε), 10€ θα ήταν πολύ καλή τιμή.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 17/12/2017, 14:08

Προσωπικά νομίζω πως δεν υπάρχει ούτε μια πιθανότητα στις χίλιες να προσωποποιηθούν τα χρέη.
Μόνη ελπίδα μας να διαλύσει ο παναθηναϊκός. Εκτός αν έχουν κάποιο άλλο πλάνο στην διοίκηση.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 17/12/2017, 15:52

Αν μετριάσουν λίγο το άγχος τους , τους έχουμε άνετα.

Αλλά φαίνεται το άγχος μπροστά στην μεγάλη περιοχή με πολλές τριπλές κτλ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 22/12/2017, 13:30

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Κάτι τέτοια βλέπουν οι περίεργοι και λένε διάφορα.
edit: https://www.transfermarkt.de/sotiris-papazoudis/profil/spieler/129706 Γράφει η αρένα για αυτόν.
Και άλλος παίκτης από την δόξα που πήρε τη θέση της αεπ.
Τελικά είμαστε σίγουροι ότι ήταν απόφαση της τελευταίας στιγμής η συμμετοχή στη Γ;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/12/2017, 06:21

Εχουμε καταλήξει παραμάγαζο του ατρομητου μαγκες. Μεχρι και τον μπαστακο μας εδινε ο φιλος μας ο σπανος. Τωρα λεει ο Χαρίτων, θα αγοράσει παίκτη από τη ναουσα και θα μας τον στειλει πακετο.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 28/12/2017, 06:39

Αφού ρε φίλε δεν παίζει χρήμα τι να κάνουν;
Άμα πιστεύουν ότι χρειαζόμαστε φορ κάπως πρέπει να πάρουν.
Και αν αυτές οι επιλογές κάνουν σύντομο το πέρασμα μας από την Γ δεν έχω θέμα προσωπικά.

Εξάλλου, το "η ομάδα στα χέρια του λαού" βλέπουμε δεν τραβάει και αν κάτι πάει στραβά θα πικραθουμε όλοι.
Εύχομαι να βρεθεί κάποιος με κάποια οικονομική επιφάνεια να αναλάβει την ομάδα πριν βγει η σεζόν ακόμα γιατί στην Β θα έχουμε πραγματικό πρόβλημα κάθε Κυριακή, όχι μόνο με τα χρέη.
Επίσης με την νέα χρονιά ελπίζω να υπάρχει ρεαλιστικό πλάνο της παρουσίας της ομάδας στην Β σαν ΠΑΕ (χρέη κτλ),

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 28/12/2017, 06:59

Δεν το λεω για κακο. Εγω τις νυχτες ονειρεύομαι οτι ο μας πηρε ο σπανος.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 28/12/2017, 08:09

Χαχαχα θεουλης!! 

Μην το γελάς, στην κατάσταση μας τα τελευταία 10 χρόνια και βάλε ο Σπανός του Ατρομήτου είναι λουκουμακι.
Και ο Κωστούλας ακόμα, μην σου πω και ο mr skoda

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 29/12/2017, 21:24

Τι έγινε ρε παιδιά και φεύγει ο Στεφανής;;;

"Μετα απο 100 μερες και μετα απο πολυ ψυχολογικο πολεμο..Ο όποιος δεν μου άρμοζε προς το πρόσωπό μου..Ηρθε η στιγμη της αποχωρησης απο το μεγαλο και ιστορικο σωματείο του Ηρακλη τον οποιο ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΓΑΠΑΩ Και δεν θα μου το στερήσει κανένας ανθρωπος κατώτερου επιπέδου αυτο...Θα ειμαι πιστος στο σωματειο του Ηρακλη και οποιαδήποτε στιγμη η ομαδα με χρειαστει θα ειμαι παλι κοντα της..Και το σιγουρο ειναι.οτι.η ομάδα μας θα ανεβει στην κατηγορια που τις αρμοζει..Ενα.μεγαλο ευχαριστώ στον αρσενικο και παντελονατο ΤΑΣΟ ΚΑΤΣΙΑΜΠΗ..ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΙΔΕΊΝ ΑΔΈΡΦΙΑ..
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ..."

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 29/12/2017, 22:18

Γιατι δεν επαιξε τίποτα ρε γι'αυτό φεύγει.
Τον φωτογράφιζαν τα μεσα μας εδω και καιρο.
Προφανως τον πιεζαν να φυγει απο μονος του;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 29/12/2017, 22:33

Τα οικονομικα ειναι τοσο χαλια που δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος για παίκτες που εχουν φυσική κατάσταση 45αρη.Και 3000 να ειχε να παιρνει μέχρι τον Ιούνιο πολλά είναι για μας.

Επισης μια αλλη απορία. Θυμαμαι που έλεγαν στην μπλουφαρινα οτι οι παικτες στον Ηρακλη εχουν ικανοποιητικο μισθο. Πως γινεται αυτο με 70 000 μπατζετ και 25 παίκτες ;
Μπλουφαρινα δεν περιγραφω αλλο. Πλεον ακομα και το βοθροσπορ πιο καλη ενημέρωση έχει από αυτούς.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/12/2017, 02:04

Ρε φίλε άμα απλά έφευγε όλα καλά απλά λέει για ψυχολογικό πόλεμο κτλ και σκέφτηκα τι παίζει.
Γενικά μπάλα όχι δεν έπαιξε, αλλά δεν ξέρω, ίσως από άλλο πόστο θα μπορούσε να βοηθήσει, έχει ασχοληθεί και με ακαδημίες.

Για το μπάτζετ που λες βασικούς μισθούς παίρνουν λογικά όλοι και κάτι παραπάνω λογικά κανένας λίγο καλύτερος παίχτης πχ Ρόβας. 
Μην παίρνεις της μετρητής ότι διαβάζεις ειδικά από μπλούζα αρένα γιατί σε πολλααααααα πράγματα μπερδεύουν τα πράγματα.

Άλλος θέλει τον Ηρακλή saint pauli της Ελλάδας (ξεχνώντας τι "επιτυχίες" στην Γερμανία)
Άλλος έχει ξεχάσει τον ερασιτέχνη σε σημείο να μαλώνουμε και τον θυμήθηκαν μετά από 5-6 χρονια και πολλά ακόμα.
Μην τους παίρνεις σοβαρά για να έχεις την ησυχία σου.
Ο Μ.Ι. μπορεί να μην έχει τρελό μυαλό και να είναι και αυτός  ότι να ναι αλλά αυτό που είναι θα το πει είτε σωστό είτε βλακεία.

Γιατί και εγώ έχω ερωτήματα ( και είμαι εκτός θέματος) που έχω μεγάλη απορία και δεν το λέω ειρωνικά κτλ.
Τόσα χρόνια ο ΓΣ χωρίς διοίκηση είχε από κάπου έσοδα;
Αν ναι ποιος τα διαχειριζόταν;
Επίσης χωρίς διοίκηση πως λειτουργούσε το 5*5 κυλικείο κτλ;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 30/12/2017, 02:43

Δεν θελω να σκεφτομαι για γσ κατσανεια και βόλεϊ γιατι τωρα τελευταια ακουγεται οτι στο βόλεϊ έχουν αφήσει τα παντα απλήρωτα οσο ειναι διοικηση και παμε σιγα σιγα να δημιουργησουμε αβασταχτα χρεη ξανα...
Στα δικα μας τωρα , ο Βαφειαδης ειπε οτι τα χρεη θα πανε εκει που πρεπει. Δεν διαβασα τιποτα για "επενδυτή" βέβαια και φοβάμαι μην γίνονται τίποτα σκέψεις για λαϊκή διοίκηση και μαλακιες.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/12/2017, 04:02

Μακάρι να πάνε, αλλά εκτιμώ ότι δεν πρόκειται να γίνει αυτό.
Για τους παίχτες δεν έχω ιδέα τι ρόλο βαρανε.
Όσο για λαϊκή βάση, αν δεν γινόταν μια φορά πριν 10-12 χρόνια τώρα δεν γίνετε ούτε 1908.
Ούτε 1 στις 1000.
+ Ότι κινήσεις προσέγγισης της μάζας λίγο πιο οργανωμένα δεν έγιναν (προεργασία δλδ). 
Έτσι εύκολα ανακοινώνεις λαϊκή βάση κ ιστορίες;

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 30/12/2017, 04:12

Καλα δεν ανακοινωσαν τιποτα. Απλα ειναι κατι που φοβαμαι. Οπως και η πολυμετοχικοτητα για παραδειγμα. Ας μην προτρεχουμε ομως, πρεπει πρωτα να ανεβουμε.
Τα ονοματα που γραφει σημερα η αρενα ειναι πολύ καλά. Σίγουρα ανεβαίνει το μπατζετ αρκετά και μου κανει εντύπωση ,γιατί έτσι πως μας τα ειπαν στην συνεντευξη τυπου,τα πράγματα είναι στριμοκωλα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/12/2017, 11:56

εχεις δει τον μεντι και τον αλλο τον αμυντικο?

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 30/12/2017, 12:04

Οχι μωρε αλλα ο μεντι παιζει στην αριδαια που ειναι ομαδα με στοχους. Οπως γραφει και ο μακης τζαμπα δεν τον δινουν. Αν ερθει θα εχουν δοθεί χρήματα στην αριδαια που ειναι ανταγωνιστης
Ο αλλος εχει καλή σελίδα στο τρανσφερμαρκετ και ειναι επαγγελματιας ποδοσφαιριστης σε καλη ηλικια. Δεν θα ερθει να παιξει τζαμπα.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/12/2017, 12:14

κοιταξε εχει 1,93 για φορ ειναι καλο υψος αρκει να το εκμεταλλευται κιολας. 
το οτι ειναι μαυρος ισως σημαινει οτι δεν ειναι αργος.
το θεμα ειναι να ειναι αποτελεσματικος και να κολλαει με τον τροπο παιχνιδιου της ομαδας.
προσπαθησα να δω καποιο βιντεο αλλα δυστυχως δεν υπαρχει υλικο.

ο αλλος, ουτε αυτον τον εχω δει, αλλα σιγουρα χρειαζομαστε ενα στοπερ. τωρα αν αυτος ειναι καταλληλος δεν το ξερω. στοπερ ομως σιγουρα χρειαζομαστε.

αρα σουμα εχουμε τον ται που θα παιξει σε ποια θεση (8ρι ισως) ενα σεντερ φορ ενα σεντερ μπακ και μηπως μου διαφευγει καποιος?

μικρο οικονομικο ανοιγμα για καποιον που θα ειναι ιδιοκτητης της παε του χρονου (λεω εγω). αν υπαρχει θα καλυψει τα 10-15 χιλιαρικα διαφορα.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 30/12/2017, 12:22

Ειναι και ο κωστουλας δανεικος απο ατρομητο επισης σεντερ μπακ. Εντωμεταξύ δεν υπαρχει κανα σαιτ να δουμε στατιστικα παικτων της γ εθνικης. Αυτον τον κωστουλα ,για παραδειγμα, τον αφησε ο εθνικος ελευθερο. Δεν ξερω αν επαιζε ή τι εκανε.Για τον μεντι επισης δεν ξερουμε οι περισσοτεροι, ποσα γκολ εβαλε φετος.
Εμενα μου κανει εντύπωση που δεν παιρνει εξαρι.
Δεν εχει ακουστει τιποτα για εξαρι. Λογικα υπολογιζει μουδιο που πραγματι ηταν καλος στο τελευταιο ματς της χρονιας.
Οσο για τον ται, δεν νομιζω να παρει την θεση του παναγιωτουδη. Πιο πιθανο του υφαντιδη αν και απο οτι λενε κοιταμε και για εξτρεμ.

Νομιζω υπαρχει περιπτωση να φυγει και ο κρυσταλλης αλλιως δεν εχει νοημα .4 φορ θα εχουμε;
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/12/2017, 12:44

ρε φιλε υπηρχε παλια ενα σαιτ ελληνικο, που εβαζες ονομα παιχτη οποιασδηποτε κατηγοριας και εβγαζε στατιστικα. αυτο το εβλεπα οταν ειμασταν Δ, και δεν το ξαναβρηκα.

υπολογιζω στην σωστη κριση αυτων που εκαναν και τις μεταγραφες εξπρες.

οποτε εχουμε μεταγραφη ενα σεντερ μπακ, τον ται που δεν ξερουμε που θα παιξει, και υποψηφιο ενα σεντερ μπακ και ενα σεντερ φορ.
σαν θεσεις, καλυπτουν αρκετα σημεια αν και συμφωνω οτι ενα 6ρι θα ηταν χρησιμο.
ομως υπαρχει περιπτωση πχ το σεντερ μπακ να μπορει να παιξει και 6ρι αν χρειαστει ή αν εχει ξαναπαιξει?
οπως και ο ται μπορει να παιξει και πτερυγα και 8ρι και αμα χρειαστει και 10ρι.
τωρα για τα σεντερ φορ δεν ξερω, εχουμε και πλει οφ και μπορει να καλυψουν θεσεις ειτε λογο κουρασης ειτε λογο καρτων τραυματισμων κτλ.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/12/2017, 12:45

παντως απ οσο εχω δει την ομαδα θα "φορτωνα" τον αξονα με σεντερ μπακ-6ρι-8ρι αντε και το φορ και οχι πτερυγες.
τωρα και εγω ειμαι να χαμε να λεγαμε δεν ειμαι προπονητης λεμε καμια μαλακιτσα μερες που ειναι.

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από teo 30/12/2017, 12:53

Iraklaras07 έγραψε:
Στα δικα μας τωρα , ο Βαφειαδης ειπε οτι τα χρεη θα πανε εκει που πρεπει. Δεν διαβασα τιποτα για "επενδυτή" βέβαια και φοβάμαι μην γίνονται τίποτα σκέψεις για λαϊκή διοίκηση και μαλακιες.

γινονται καποιες προσπαθειες να πανε τα χρεη εκει που πρεπει, δε σημαινει οτι θα πανε κιολας επειδη το λεμε εμεις! αν ηταν τα πραγματα ΤΩΡΑ πιο ξεκαθαρα η ομαδα ΗΔΗ θα ειχε ανεβει γιατι καποιος απο τωρα θα επενδυε.
τωρα με τους ρυθμους συριζα και την προσπαθεια να μας διωξουν απο το καυτα οι νεοπλουτοι, δυσκολευομαι να πιστεψω οτι καποιος θα μας βοηθησει οσο αναφορα τα χρεη ενω βοηθαει τον αντιπαλο ΗΔΗ και ειναι εξαρτωμενος απο αυτον και ΗΔΗ μας εχει φερει η ιδια η κυβερνηση σ αυτη την θεση.

τα ΙΔΙΑ ακριβως οπως γραφω ισχυουν και για τον ΓΣ που εκει ειδικοτερα υποτιθετε υπαρχει ατομο του συριζα μεσα. αν δεν μπορει αυτος, να βαλουμε τον τσοχατζοπουλο που χορευει και ζεμπεκιες και ειναι και φυλακισμενος. FREE τσοχατζοπουλος

_________________
πράττω κατά τον δαίμονα εαυτού
teo
teo

Αριθμός μηνυμάτων : 12763
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ - Σελίδα 33 Empty Απ: ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ

Δημοσίευση από Iraklaras07 30/12/2017, 13:15

Καλα παλι μεγαλο καλοκαιρι προβλέπω.
Θυμαμαι καπου ειχα ακουσει κατι του στυλ, η ομαδες ειναι εταιρίες και αυτα δεν γινονται.
Δεν νομιζω να βρουμε λυση απο αυτον τον δρομο. Για μενα θα πρεπει να πιεσουν για εκκαθάριση ή ακόμα και να κανουμε χαριστικά νεα παε.

Τωρα για τα αγωνιστικα, κανεις εδω δεν ξερει πραγματικα.μαλακιουλες γραφουμε να γίνεται συζήτηση.
Iraklaras07
Iraklaras07

Αριθμός μηνυμάτων : 5799
Ημερομηνία εγγραφής : 03/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 33 από 40 Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης